Strój na paintballa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-01, 21:55   #1
myk
Zadomowienie
 
Avatar myk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 908

Strój na paintballa


Szukałam podobnego tematu, ale nie znalazłam, jeśli jednak dubluję, to przepraszam

W każdym razie w sobotę wybieram się ze znajomymi na paintballa. Zastanawiam się, w co powinnam się ubrać, aby było wygodnie, w miarę normalnie wyglądać i w ogóle.. jeszcze nie byłam na takiej "imprezie", będą tam prawie sami faceci, których znam, ale nie są za bardzo pomocni w tej kwestii, dziewczyna mojego brata (która też nie była na paintballu jeszcze) i dziewczyny, których kompletnie nie znam, więc nie mam za bardzo kogo podpytać. Pytając brata, dostałam wymowne spojrzenie pt. "cokolwiek" Myślałam o jakiś ciuchach moro (albo coś w brązie/zieleni/czerń), ewentualnie bojówki i bluza (nie mam takich rzeczy, więc skoczę prawdopodobnie poszperać w lumpku, może akurat coś znajdę ). A może Wy, dziewczyny, macie jakieś doświadczenie z paintball'em i ciuchami, na które warto by zwrócić uwagę?
__________________
lubiła tańczyć pełna radości tak
ciągle goniła wiatr
spragniona życia wciąż
zawsze gubiła coś..


myk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 22:22   #2
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Strój na paintballa

Cytat:
Napisane przez myk Pokaż wiadomość
Szukałam podobnego tematu, ale nie znalazłam, jeśli jednak dubluję, to przepraszam

W każdym razie w sobotę wybieram się ze znajomymi na paintballa. Zastanawiam się, w co powinnam się ubrać, aby było wygodnie, w miarę normalnie wyglądać i w ogóle.. jeszcze nie byłam na takiej "imprezie", będą tam prawie sami faceci, których znam, ale nie są za bardzo pomocni w tej kwestii, dziewczyna mojego brata (która też nie była na paintballu jeszcze) i dziewczyny, których kompletnie nie znam, więc nie mam za bardzo kogo podpytać. Pytając brata, dostałam wymowne spojrzenie pt. "cokolwiek" Myślałam o jakiś ciuchach moro (albo coś w brązie/zieleni/czerń), ewentualnie bojówki i bluza (nie mam takich rzeczy, więc skoczę prawdopodobnie poszperać w lumpku, może akurat coś znajdę ). A może Wy, dziewczyny, macie jakieś doświadczenie z paintball'em i ciuchami, na które warto by zwrócić uwagę?
Mój kolega należy do grupy paintballowej i w momencie, gdy zaprosił naszą klasę na wspólną bitwę piłkową, każdy z nas dostał ubranka moro na miejscu, czyli grube portasy i dodatkowo kurtałkę. Koszulkę - wygodną, luźną, najlepiej z przewiewnego materiału każdy brał sam ze sobą, buty też - niektórzy w glanach, albo innych ciężkich wytrzymałych buciorach, oczywiście mogą być wychodzone adidasy. Wiadomo, kolory ziemi będą najodpowiedniejsze, w końcu maskują i kryją z otoczeniem, a zakładam, że będziecie latali w terenie zalesionym. Miłej zabawy
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 22:57   #3
kasqs88
Raczkowanie
 
Avatar kasqs88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 139
Dot.: Strój na paintballa

ja gralam w kilka razy, jesli wyjezdzasz pozniej na wakacje nad morze albo masz w planach wypad na basen z calego serca NIE polecam bo po bitwach zostaja malownicze siniaki- pawie oczka (na srodku czerwony slad, na zewnatrz sine, z uplywem czasu przybieraja wszystkie kolory teczy, znikaja mniej wiecej po tygodniu, najdluzej na udach i innych 'miekkich' czesciach) co do ubioru to zawsze dostawalam spodnie i kurtke moro ale byly bardzo cienkie, pod spod radzilabym wiec zalozyc cos z grubszego materialu ale maksymalnie wygodnego zeby mozna sie bylo w tym wygodnie czolgac i nie bylo zal (grubsze by zapewnic chociaz minimalna ochrone przed ciosami, niektore na serio bola) kolory maskujace to plus ale tylko w przypadku gdy nie dostaniesz ubranek na miejscu. wlosy radze w kitke a nie rozpuszczone bo dostaniesz bardzo twarzowa maske ktora kazdy ma obowiazek nosic a poza tym nie chcesz chyba narazac ich na kontakt z farba aha i jesli masz wade wzroku i wybor miedzy soczewkami a okularami polecam zdecydowanie soczewki bo maski nie sa przystosowane do okularow pod nimi (przynajmniej te moje nie byly). jesli masz jakies pytania pisz smialo, postaram sie pomoc
__________________
moja szafa woła o pomoc!
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=253759

kasqs88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 23:24   #4
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Strój na paintballa

www.wmasg.pl nie jest to portal paintballowy, wlasciwie, to sie z malarzami nie lubimy, ale info o sklepach, maskowaniu, tam jest chyba wszystko.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 09:57   #5
aaww
Raczkowanie
 
Avatar aaww
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 260
Dot.: Strój na paintballa

jeli ubierzesz sie w 'noramlne' ciuszki, to siniaki murowane. musisz miec gruby stroj, taki mundur... w sumie to siniakow pewnie i w nim nie unikniesz, ale chociacz beda mniejsze
aaww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 11:34   #6
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Strój na paintballa

Nie liczylabym na otrzymanie "munduru", przynajmniej jak ja pojechalam z TŻ to on nic nie dostal pomijajac fakt ze jak zobaczylam bande facetow z szalem w oczach to zrezygnowalam ale radzilabym ubrac wlasnie jakies bojowki, bluze z kapturem zeby oslonic glowe (maske pewnie dostaniesz, ale widzialam kolesia, ktory dostal w ucho - ał), sportowe buty. Napewno cos czego nie bedzie zal zniszczyc.
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 13:17   #7
myk
Zadomowienie
 
Avatar myk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 908
Dot.: Strój na paintballa

Dzięki wielkie za wszystkie rady! Wydaje mi się, że tam, gdzie jedziemy nie dostaje się takiego specjalnego stroju (ale jeszcze dopytam ). Na pewno dostaje się maskę (bardzo twarzową ). Na życzenie dostałam od kolegi fotki z ich innego, wcześniejszego wypadu, gdzie tylko niektórzy mają strój typu mundur-moro, reszta ma normalne bluzy, bojówki (lub inne wygodne spodnie), buty z reguły glany albo adidasy i nawet rękawiczki Glany posiadam, ale raczej wezmę adidasy, bo są lżejsze i nie będę nóg za sobą ciągła Bluza z kapturem to na pewno świetny pomysł, raz - ochroni głowę, a dwa - nie będę miała farby na włosach Nawet jedną jakąś znalazłam, której już od dawna nie noszę. Spodni za bardzo nie mam takich, więc przejdę się do lumpka, żeby nie było mi ich szkoda wyciorać po ziemi Ewentualnie mam jakieś stare jeansy, ale jeansy raczej nie należą do super wygodnych, zwłaszcza do biegania po lesie Na szczęście w najbliższym czasie nie wyjeżdżam nigdzie, więc siniaków się nie obawiam (ale liczę na ich jak najmniejszą ilość ).
__________________
lubiła tańczyć pełna radości tak
ciągle goniła wiatr
spragniona życia wciąż
zawsze gubiła coś..


myk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-02, 14:34   #8
kama-j
Rozeznanie
 
Avatar kama-j
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 579
Dot.: Strój na paintballa

mój brat też bawił się w coś podobnego, w lumpeksach można dostać takie moro stroje, one są dość grube więc siniaków brak, coś jak kombinezon
kama-j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:53.