Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-13, 14:17   #3691
Annatwaroog
Przyczajenie
 
Avatar Annatwaroog
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Ja akurat mam flip in z Cameron Hair naturalne i jestem mega zadowolona mimo że je farbowałam....tylko farbowałam je u fryzjera...wcześniej zamawiałam Clip in z tej firmy i zawsze były super wiec chciałam spróbować tej nowinki i dla mnie jest to genialne rozwiązanie gdyż szybko się zakłada no ale wiadomo nie każdemu będą pasowały tak jak jedna kiecka komuś pasuje a komuś innemu nie bo ma inna figurę ale jakbym miała cos zwracac to raczej bym ich wczesniej nie farbowała bo to troche jakbys sobie kupiła drewniane krzesło i przecież mozesz je pomalować ale już widzę jak np w Ikei przyjmą takie pomalowane krzesło do zwrotu....
Annatwaroog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-14, 08:11   #3692
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Annatwaroog Pokaż wiadomość
Ja akurat mam flip in z Cameron Hair naturalne i jestem mega zadowolona mimo że je farbowałam....tylko farbowałam je u fryzjera...wcześniej zamawiałam Clip in z tej firmy i zawsze były super wiec chciałam spróbować tej nowinki i dla mnie jest to genialne rozwiązanie gdyż szybko się zakłada no ale wiadomo nie każdemu będą pasowały tak jak jedna kiecka komuś pasuje a komuś innemu nie bo ma inna figurę ale jakbym miała cos zwracac to raczej bym ich wczesniej nie farbowała bo to troche jakbys sobie kupiła drewniane krzesło i przecież mozesz je pomalować ale już widzę jak np w Ikei przyjmą takie pomalowane krzesło do zwrotu....
Dokładnie

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-14, 12:34   #3693
Natka_love92
Przyczajenie
 
Avatar Natka_love92
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 2
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Ja zamowilam te flip in czytajac w sumie wasze opinie bo sie dlugo zastanawiałam ale przez telefon bo na str juz nie mieli (oczywiscie mowie o Cameron HAir)
dzisiaj dostalam paczke i mi sie podobają te włosy myślałam ze bedzie ich mniej bo cena nie jest wysoka tylko ja chyba nie bede nosiła na żyłce tylko na tych klipsach jeszcze zobacze jak mi bedzie wygodniej, nie sadziłam ze cos jeszcze mogą wymyślić z tym przedłużaniem starch pomyśleć co bedzie za 5 lat ale włoski jakościowo super , a miałyście Clip In z Cameron HAir? jak tak to który zestaw polecacie , tylko chodzi mi o naturalne bo ja kupowalam zawsze w innej firmie a widze ze te Camerony sa b.dobrej jakosci wiec jeszcze bym chciała z nich Clip In z tym pięknym wieszaczkiem ....
Natka_love92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-15, 14:01   #3694
Majeczka_xoxo
Przyczajenie
 
Avatar Majeczka_xoxo
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 4
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Jak dla mnie inne włosy się nie liczą tylko Camerony , wiadomo zależy od dostawy bo przecież oni nie hodują tych włosów tylko są scinane z czyjejs głowy ;p i nigdy sie nie trafi na takie same ale musze przyznac ze na 3 zestawy zamawiane własnie w Cameron Hair zawsze były bez zarzutu bardzo miękkie i długo mi wytrzymują i teraz nie ryzykuje z innymi firmami bo tych jestem pewna , wczesniej miałam nawet przypadek że włosy kupione w innym sklepie nie powiem gdzie zeby nie było, niby naturalne za 485zł zaczely mi sie niektore koncowki topic przy prostowaniu ,tak wiec ja polecam tylko cameron hair
Majeczka_xoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-20, 20:59   #3695
pixie088
Zakorzenienie
 
Avatar pixie088
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 12 507
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Dziewczyny! Czy któraś z Was zamawiała kiedyś doczepy clip in z ombre? Potrzebuje coś w stylu jasnego brązu/ciemnego blondu, który przechodziłby w jasny blond. Widziałam, ze doczepiane ma ombre w swojej ofercie, ale nie mogę znaleść żadnych rzeczywistych zdjęć. A te na stronie są dosyć słabe.
pixie088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 20:16   #3696
kasia-ww
Przyczajenie
 
Avatar kasia-ww
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8
GG do kasia-ww
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Widzę że masz duże doświadczenie w dopinkach więc bardzo proszę o radę Potrzebuję pierwszego zestawu clip in i zastanawiam się nad cameron hair 120g a doczepiane.pl 140g. Czy możesz podpowiedzieć w co lepiej zainwestować, czy w 5 taśm czy 8? Wydaje mi się, że im mniej taśm tym lepiej, mniej spinek na główie, czy się mylę?
__________________
Kasiula
kasia-ww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 09:17   #3697
Majeczka_xoxo
Przyczajenie
 
Avatar Majeczka_xoxo
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 4
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

U mnie lepiej sie sprawuje 8 tasm ale to wszystko zalezy jak komu pasuje bo niektorym lepiej sie przypina 5 tasm- u mnie efekt 5 tasm jest beznadziejny ,najlepiej poprobowac, ale jezeli chodzi o jakosc to ja osobiscie wole cameron hair dawno nie zamawialam z doczepiane moze w koncu cos poprawili w jakosci
Majeczka_xoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-10, 13:11   #3698
Sesja
Zakorzenienie
 
Avatar Sesja
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 3 979
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

zamawiałam próbnik z deczepiane.pl i kolor , który mi odpowiada to 8 - jasny brąz, ale ciągle nie maja ich na stanie i ciezko uzyskac jakiekolwiek info. Zamówilabym z cameron-hair.pl ale nie chce juz zamawiac kolejnego probnika, wiecie może jaki tam będzie odpowiednik? Bede wdzieczna za pomoc. a może warto poczekac aż bedzie dostawa? Jak myslicie?
__________________
Życie jest zmianą. Jeśli przestaniesz się zmieniać, przestaniesz żyć.

Edytowane przez Sesja
Czas edycji: 2018-04-10 o 13:16
Sesja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 18:10   #3699
pixie088
Zakorzenienie
 
Avatar pixie088
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 12 507
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Poczekaj jeszcze pare dni. Napisałam mejla do doczepiane.pl i odpisali mi, ze wszystko bd uzupełnione w przeciągu tygodnia.



Ja niestety mam takiego pecha, ze wróciłam do kraju na dwa tygodnie. I moje dwa produkty - ombre 55cm i kucyk ciemny blond również wyprzedane. Niestety musiałam kupić krótsze włoski i co najgorsze - znacznie rzadsze niż bym chciała. No ale trudno. Nie mogłam czekać. Ale powiem Wam, ze włoski mi dzisiaj dotarły i ombre wyglada rewelacyjnie!
pixie088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-12, 12:13   #3700
Sesja
Zakorzenienie
 
Avatar Sesja
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 3 979
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pixie088 Pokaż wiadomość
Poczekaj jeszcze pare dni. Napisałam mejla do doczepiane.pl i odpisali mi, ze wszystko bd uzupełnione w przeciągu tygodnia.



Ja niestety mam takiego pecha, ze wróciłam do kraju na dwa tygodnie. I moje dwa produkty - ombre 55cm i kucyk ciemny blond również wyprzedane. Niestety musiałam kupić krótsze włoski i co najgorsze - znacznie rzadsze niż bym chciała. No ale trudno. Nie mogłam czekać. Ale powiem Wam, ze włoski mi dzisiaj dotarły i ombre wyglada rewelacyjnie!
tez do nich pisalam ostatnio i miały być w tym tygodniu na początku, teraz pisali mi, że prawdopodobnie w srode.. no nic poczekam, bo kolor idealny z moim naturalnym (przynajmniej z próbnika).
I tak będe musiała kręcic te włosy, bo moje są kręcone/falowane.. Mam tylko nadzieje, ze nie bedzie bardzo widać, ze doczepiane..
__________________
Życie jest zmianą. Jeśli przestaniesz się zmieniać, przestaniesz żyć.

Edytowane przez Sesja
Czas edycji: 2018-04-12 o 12:18
Sesja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-12, 14:34   #3701
Sesja
Zakorzenienie
 
Avatar Sesja
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 3 979
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

do dość cienkich włosów polecacie 75g czy 120g?
__________________
Życie jest zmianą. Jeśli przestaniesz się zmieniać, przestaniesz żyć.
Sesja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-12, 15:10   #3702
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Najważniejsza jest dopasowana do gęstości i długości włosów ilość g.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 12:52   #3703
Sesja
Zakorzenienie
 
Avatar Sesja
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 3 979
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Najważniejsza jest dopasowana do gęstości i długości włosów ilość g.
zamawiajac online ciezko mi sobie wyobraznić ile to jest 75g iczy 120 i dobrac do swojej objętości
__________________
Życie jest zmianą. Jeśli przestaniesz się zmieniać, przestaniesz żyć.
Sesja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 02:35   #3704
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sesja Pokaż wiadomość
zamawiajac online ciezko mi sobie wyobraznić ile to jest 75g iczy 120 i dobrac do swojej objętości
Pokaż włoski swoje

Wysłane z mojego G3212 przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-18, 20:54   #3705
pixie088
Zakorzenienie
 
Avatar pixie088
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 12 507
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Sesja, ja bym wzięła 120. Ja swoje musiałam zamówić 150 (50cm) i wg mnie są b rzadkie. Wcześniej zamawiałam 220 i było super! Ale ja nie nosze całego zestawu, jedynie dwie największe taśmy. A włosów swoich naprawdę mam dwa na krzyż. Strasznie dziwne, ze tak cały czas przekładają dni dostawy. Mam nadzieje, ze wkrótce pojawi się Twój odcień i będziesz mogła go nabyć.
pixie088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-19, 08:39   #3706
Sesja
Zakorzenienie
 
Avatar Sesja
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 3 979
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pixie088 Pokaż wiadomość
Sesja, ja bym wzięła 120. Ja swoje musiałam zamówić 150 (50cm) i wg mnie są b rzadkie. Wcześniej zamawiałam 220 i było super! Ale ja nie nosze całego zestawu, jedynie dwie największe taśmy. A włosów swoich naprawdę mam dwa na krzyż. Strasznie dziwne, ze tak cały czas przekładają dni dostawy. Mam nadzieje, ze wkrótce pojawi się Twój odcień i będziesz mogła go nabyć.
Ale jestem zła Dostałam taka informację od nich: "Witam, niestety w tej dostawie nasz dostawca ich nie dodal" nosz k.. Nie mają 5 taśm 13klipsów, natomiast mają dostępne 7taśm i 15 klipsów, ale chyba na dość rzadkie włosy lepiej zamówić mniej klipsów/taśm??
No ja tez mam teraz dosć mało włosów, niestety mialam ciezki czas i ze stresu sporo wypadło.. przy skórze głowy jest ich dużo ale na długości cienkie i rzadkie..
Skoro nie nosisz wszystkich to jaki jest sens zamawiania bardziej gęstych? hm zamawiałaś z doczepiane.pl ?
__________________
Życie jest zmianą. Jeśli przestaniesz się zmieniać, przestaniesz żyć.

Edytowane przez Sesja
Czas edycji: 2018-04-19 o 08:42
Sesja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-19, 16:54   #3707
pixie088
Zakorzenienie
 
Avatar pixie088
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 12 507
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Tak z doczepiane. Nie nosze całego zestawu, bo niestety jeśli przyczepie więcej niż dwie taśmy wyglada to nieco podejrzanie na mojej głowie. Jesli przyczepie trzy pasma od tylu - niestety zaczyna prześwitywać i odstawać i nie wyglada to naturalnie. Dwa największe pasma z zestawu 55cm/220g sprawdzały się idealnie, były bardzo gęste. Teraz gdy wezmę dwa największe pasma z zestawu 50cm/150g wygląda to bardzo licho. Musiałabym doczepić więcej pasm aby otrzymać taki sam efekt jak wcześniej. A więcej doczepić nie mogę, bo wszysyko zaczyna odstawać. Jak żyć! :Lol:



Powiem Ci, ze jestem szoku co do ich podejścia do klienta.. Co za problem zrobić specjalna sztukę na zamówienie dla Cb? Nie rozumiem ich postępowania.
pixie088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-19, 20:01   #3708
malami1901
Zadomowienie
 
Avatar malami1901
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 044
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny! Może Wy poratujecie! PRZEnigdzie nie mogę znaleźć informacji o tym, jak zdejmuje się pasma przedłużone metodą ultradźwiękową. Orientuje się któraś może? Będę bardzo wdzięczna!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malami1901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-20, 08:30   #3709
Sesja
Zakorzenienie
 
Avatar Sesja
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 3 979
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pixie088 Pokaż wiadomość
Tak z doczepiane. Nie nosze całego zestawu, bo niestety jeśli przyczepie więcej niż dwie taśmy wyglada to nieco podejrzanie na mojej głowie. Jesli przyczepie trzy pasma od tylu - niestety zaczyna prześwitywać i odstawać i nie wyglada to naturalnie. Dwa największe pasma z zestawu 55cm/220g sprawdzały się idealnie, były bardzo gęste. Teraz gdy wezmę dwa największe pasma z zestawu 50cm/150g wygląda to bardzo licho. Musiałabym doczepić więcej pasm aby otrzymać taki sam efekt jak wcześniej. A więcej doczepić nie mogę, bo wszysyko zaczyna odstawać. Jak żyć! :Lol:



Powiem Ci, ze jestem szoku co do ich podejścia do klienta.. Co za problem zrobić specjalna sztukę na zamówienie dla Cb? Nie rozumiem ich postępowania.
znow dostałam od nich info:
"mam nadzieje ze bedzie pod koniec przyszlego tygodnia tak nam obiecano i na to tez licze bo duzo osob o te wlosy pyta"..
Ciekawe czy w końcu będą..
A mogłabyś wkleić foto bylabym wdzieczna

ooo.. widze Ty też z lbn
__________________
Życie jest zmianą. Jeśli przestaniesz się zmieniać, przestaniesz żyć.

Edytowane przez Sesja
Czas edycji: 2018-04-20 o 08:31
Sesja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-20, 23:47   #3710
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pixie088 Pokaż wiadomość
Tak z doczepiane. Nie nosze całego zestawu, bo niestety jeśli przyczepie więcej niż dwie taśmy wyglada to nieco podejrzanie na mojej głowie. Jesli przyczepie trzy pasma od tylu - niestety zaczyna prześwitywać i odstawać i nie wyglada to naturalnie. Dwa największe pasma z zestawu 55cm/220g sprawdzały się idealnie, były bardzo gęste. Teraz gdy wezmę dwa największe pasma z zestawu 50cm/150g wygląda to bardzo licho. Musiałabym doczepić więcej pasm aby otrzymać taki sam efekt jak wcześniej. A więcej doczepić nie mogę, bo wszysyko zaczyna odstawać. Jak żyć!



Powiem Ci, ze jestem szoku co do ich podejścia do klienta.. Co za problem zrobić specjalna sztukę na zamówienie dla Cb? Nie rozumiem ich postępowania.
Mów mi jeszcze. Też mam zestaw 220g, swoje włosy długie ale baaaardzo cienkie i rzadkie. Kiedyś mogłam nosić cały zestaw. Teraz maks dwie z tyłu i to serio maks i jedna mała z boku tego gdzie mam więcej włosów bo mam przedzialek na bok... Katastrofa bo w dodatku lubią się zsuwac, po dłuższym noszeniu boli głowa... A daaajcie spokój z tymi piórami

Wysłane z mojego G3212 przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 10:55   #3711
pixie088
Zakorzenienie
 
Avatar pixie088
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 12 507
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Sesja, Foto z porównaniem gęstości? Jeśli tak załączam fotkę z porównaniem dwóch największych taśm z obu zestawów. Ombre ciemny blond/jasny blond 50 cm 150 g. A jasny blond 55cm 220g. Oba rodzaje taśm wydają się być tej samej długości, ale to dlatego, ze trochę podcięłam ten jasny blond u fryzjera. Na zdjęciu różnica nie jest znacząca, ale w rzeczywistości jest wg mnie olbrzymia. Ale niestety stare już bardzo zniszczyłam plus nie jestem w stanie ich nosić przy moich odrostach. Szczerze to jestem trochę zła na siebie, mogłam poczekać na gęstszy zestaw ehhhh. Mam nadzieje, ze Tb udało się już dorwać swój. Głupio się przyznać, ale nie jestem z Lublina Hahahah. :Lol: Dobre pare lat temu tak ustawiłam nawet nie do końca pamietam dlaczego. Jestem z okolic Poznania a od dwóch lat mieszkam w Chinach.



SceneQueene, dokładnie. Ja już nie mam siły z tymi wlosami! Najgorsze jest to, ze jeszcze dwa lata temu moim problemem były zbyt gęste włosy, zawsze bardzo na nie narzekałam. A teraz dwa na krzyż i wyglądają jak piórka. Zachciało mi się blondu.







Dziewczyny, słyszałyście może o metodzie przedłużania 6d? Moja znajoma niedawno zrobiła sobie ta metoda włosy i jestem bardzo ciekawa, ale chyba nie jest to zbyt popularny sposób. Bardzo mało informacji w sieci na ten temat. A ona sama póki co zadowolona, ale wiadomo jak to jest. Skutki oboczne widać dopiero po czasie. Wyglada fajnie, ale jak zawsze - boje się, ze będzie to zabojstwo dla moich cieniutkich włosów.

Zakładanie: https://youtu.be/WETSbwdSBCg

Zdejmowanie: https://youtu.be/WKnFkUaIOnc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5200.jpg (144,4 KB, 74 załadowań)
pixie088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 15:33   #3712
pixie088
Zakorzenienie
 
Avatar pixie088
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 12 507
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

SceneQueene, myślałaś może żeby kupić sb doczepki cały zestaw na jednej taśmie? Zastanawiam się nad ta opcja, ale boje się, ze baaaardzo obciąża włosy i może się zsuwać. Sama już nie wiem co robić!
pixie088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-22, 00:55   #3713
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pixie088 Pokaż wiadomość
SceneQueene, myślałaś może żeby kupić sb doczepki cały zestaw na jednej taśmie? Zastanawiam się nad ta opcja, ale boje się, ze baaaardzo obciąża włosy i może się zsuwać. Sama już nie wiem co robić!
Przy moich cienkich włosach taka opcja chyba nie ma racji bytu... Nie dość że by mi się pewnie zsuwała to jeszcze by mi rząd moich wyrwala przy tym...

Wysłane z mojego G3212 przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-14, 11:10   #3714
AniaB7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 9
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Hi Girls! Czy któraś z Was ściągała (podciągała, wizyta po 2-3 miesiącach, na to samo wychodzi ) włosy przedłużane woskiem żywicznym metodą na ciepło? Jak to się robi i ile trwa? Boję się, że to bardzo niszczy własne włosy ... Zagęszczone super, a usuwanie tego wosku i rozdzielanie własnych i o tych innych jakoś mi słabo wygląda ...
AniaB7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-14, 12:00   #3715
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AniaB7 Pokaż wiadomość
Hi Girls! Czy któraś z Was ściągała (podciągała, wizyta po 2-3 miesiącach, na to samo wychodzi ) włosy przedłużane woskiem żywicznym metodą na ciepło? Jak to się robi i ile trwa? Boję się, że to bardzo niszczy własne włosy ... Zagęszczone super, a usuwanie tego wosku i rozdzielanie własnych i o tych innych jakoś mi słabo wygląda ...
Ja tam metodą po raz pierwszy w życiu włosy przedłużałam - było to 10 lat temu. Wtedy pamiętam jeszcze syntetykami, ale generalnie włosy wyglądały naturalnie. Generalnie, byłam dość zadowolona, ale chyba nie da się ominąć kołtuna, który się robi - włosy odrastają i się plączą. Trzeba o to bardzo dbać. Ja nie dbałam i pamiętam, że zrobił mi się olbrzymi kołtun z tyłu głowy, który musiałam odciąć nożyczkami - masakra. Uważam, że ten sposób jest przestarzały, a teraz są dostępne dużo lepsze metody niż własnie ta. Chociażby nawet te taśmy, które chyba są najmniej inwazyjną metodą ze wszystkich.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-24, 17:44   #3716
Ivaiva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 3
przedłużanie - którą metodą?

Witam
Przedlużam wlosy od dawna metodą clip in (tylko kiedy gdzies wychodzę), ale powiedzmy, że z tylu nie wyglada to najlepiej i chcialabym przedluzyc na 'stałe'.
Interesują mnie dwie metody - kanapkowa (tape on) albo keratyną.
Czy jest tutaj ktos kto przedluzał obiema metodami i moze napisac, która jest lepsza?
Zastanawia mnie jak to wyglada po 2 miesiacach, kiedy trzeba zdjac wlosy i podciągnąć. Co schodzi lepiej? Podobno na tape on ciezko schodzi klej, co do keratyny to nie wiem.



hmm?
Ivaiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-05, 22:56   #3717
misieCHCE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Hej! We wtorek przedłużyłam sobie włosy metoda ultradzwiekowa. WŁOSY NATURALNE SŁOWIAŃSKIE 50cm. Dzisiaj 2 dni po je umyłam zostawiłam do wyschnięcia lekko podsuszylam i fajnie wyglądały bo się zakręcily. Niestety teraz po rozczesaniu wyglądają źle jak lekko zniszczone. Chciałam jeszcze dodać ze czuje cały czas na głowie kłujace łączenia i fryzjerka zrobiła mi pasma trochę za wysoko na głowie-tak mi się wydaje bo wystarczy lekko przeczesac i je widać. ZABIEG KOSZTOWAŁ 1050 a fryzjerka ma 12 lat doświadczenia niby w przedłużeniu. Proszę o pomoc w doradzeniu czy jest okay ? Czy Tak ma być?
misieCHCE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-07, 11:22   #3718
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez misieCHCE Pokaż wiadomość
Hej! We wtorek przedłużyłam sobie włosy metoda ultradzwiekowa. WŁOSY NATURALNE SŁOWIAŃSKIE 50cm. Dzisiaj 2 dni po je umyłam zostawiłam do wyschnięcia lekko podsuszylam i fajnie wyglądały bo się zakręcily. Niestety teraz po rozczesaniu wyglądają źle jak lekko zniszczone. Chciałam jeszcze dodać ze czuje cały czas na głowie kłujace łączenia i fryzjerka zrobiła mi pasma trochę za wysoko na głowie-tak mi się wydaje bo wystarczy lekko przeczesac i je widać. ZABIEG KOSZTOWAŁ 1050 a fryzjerka ma 12 lat doświadczenia niby w przedłużeniu. Proszę o pomoc w doradzeniu czy jest okay ? Czy Tak ma być?
Nie może tak być że czujesz że masz za wysoko pasma, wracaj do niej i przedstaw problem. Ja swoje clip in (!) lokuje, prostuje susze i wyglądają super więc z Twoimi nusi być coś nie tak. Koniecznie do niej wracaj z reklamacją, szkoda tyle kasy

Wysłane z mojego G3212 przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-08, 23:00   #3719
misieCHCE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Fryzjerka mi odpowiedziała że muszę dużo pielęgnować włosy że to normalne że tak wyglądają itd itp pokaże wam zdjęcia bo dla mnie wyglądają na zniszczone.. Po tygodniu zabiegu to chyba coś nie halo...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20180707_091841.jpg (125,0 KB, 70 załadowań)
misieCHCE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-08, 23:02   #3720
misieCHCE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20180707_110707.jpg (180,6 KB, 62 załadowań)
misieCHCE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-06 17:29:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:25.