Salon Prestige - suknia BELLA - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-19, 13:54   #1
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Unhappy

Salon Prestige - suknia BELLA


Dziewczynki Pomocy
Szukam już dłuższy czas i zawsze coś nie do końca w sukienkach mi się podobało. Później trafiłam na stronę sukien "prestige" i znalazłam! Suknia nazywa się bella (plik 1) jednak, ja bym wolała, żeby nie było takie ala fartuszek, tylko puszczone swobodnie z jednej strony (plik 2 - sorki, za jakość, ale to tak byle jak, żeby było widać o co chodzi) no i oczywiście jest taka możliwość. Dziś miałam iść przymierzyć tą suknię... MOJĘ WYMARZONĄ SUKNIĘ, ale dostałam do przymiarki "bellę" po przeróbkach na jakiś tam pokaz.... przerobiona w taki sposób, że "miała szokać" .... wyglądała paskudnie, jak zupełnie inna sukienka! Kobietka mi niby tłumaczy, że to po przeróbkach i że to będzie inaczej wyglądać ... ale ... ja w sumie dalej nie wiem na czym stoję. A jest za droga żeby ją zamawiać w ciemno i mieć nadzieję, że na żywo chociaż trochę tą katalogową przypomina
Czy któraś z was dysponuje jakimiś zdjęciami tej sukni???? Bo ona (ta z katalogu) dalej bardzo mi się podoba, ale po dzisiejszych odwiedzinach w salonie jestem rozczarowana i załamana
P.S. A może znacie jaką inną bardzo zbliżoną wyglądem do tej suknię??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg n6.jpg (38,0 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moje bella.jpg (38,2 KB, 82 załadowań)
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 15:11   #2
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: Salon Prestige - suknia BELLA

a ja bym przeszła sie po innych salonach i zobaczyła czy przez przypadek nie spodoba ci się co innego. zdjęcie a rzeczywistość to dwie różne sprawy. dlatego nie "płacz" ale idź i pomierz co innego.
szczególnie że ta którą mierzyłaś była rozczarowaniem. i niekoniecznie chodziło tylko o przeróbki. mogło być tez tak że jest ona w fasonie nie dla ciebie.
__________________
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 15:14   #3
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Salon Prestige - suknia BELLA

Ehh... ja właśnie chodziłam, przymierzałam, ale to ciągle było nie to :/ Ja jestem "bodrzasta" i jednak w sukienkach podkreślających górę i rozkloszowanych na dole mi najlepiej ...... ehhhhhh .... .
Mimo wszytsko dziękuję za odpowiedź
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 11:09   #4
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: Salon Prestige - suknia BELLA

to po prostu idz do salonów jeszcze raz. powiedz co ci sie podoba. mierz a nóż widelec trafisz na jeszcze lepszą sukienkę.

w sumie wiem jak to jest. bo sama wybrałam taki model którego nie było w całej polsce. ale zaparłam się ze chce ją mieć. przymierzyłam podobny krój i zamówiłam w ciemno.
__________________
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 13:38   #5
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Salon Prestige - suknia BELLA

Hmmm.. rozważam taką ewentualność... . No a Ty, w końcu tą suknię co zamówiłaś w ciemno... to było to? Zadowolona byłaś?
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 19:38   #6
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: Salon Prestige - suknia BELLA

zamówiłam w ciemno owszem. czy żałowałam - po pierwszej przymiarce bardzoooo bo krawcowa mnie w.... druga przymiarka inna krawcowa wyszłam zachwycona.
do tego wszystko dodatki iiii wiem że wybrać lepiej nie mogłam choc czasami sobie myśle że może trzeba było coś innego bo te suknie takie piękne

ale nie nigdy żałować nie będe.
__________________
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:34.