Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-19, 10:11   #121
Samiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 221
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez enii Pokaż wiadomość
2. Jesli przegladalas fora to doskonale wiesz ze jest masa podstawionych osob ktore zachwalaja zachwycaja itd a doskonale tez wiesz ze nie robia tego za free
Wiec nie dziw sie ze ja, jak rowniez inne osoby maja takie a nie inne zdanie na ten temat


Kasiaczek a ty to czasem nie bylas kiedys na niebieskim forum

miałam się już nie wypowiadać w tym wątku, ale...
odnoszę podobne wrażenie...


co do punktu 3 - muszę przyznać Kasiu, że bardzo ładne (estetyczne) jest Twoje nowe forum - może na dobre Ci wyszło usunięcie z niebieskiego
podobnie zrobiła Ania która wyleciała z różowego forum, i też fajnie jej wyszło

Edytowane przez Samiii
Czas edycji: 2010-04-19 o 10:34
Samiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 10:14   #122
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez lorenza84 Pokaż wiadomość
Jesli przegladalas fora to doskonale wiesz ze jest masa podstawionych osob ktore BEZPODSTAWNIE KRYTYKUJA itd a doskonale tez wiesz ze nie robia tego za free

Krytykowac kazdy moze .. Ale jesli by ktoras pisala ze lekarz X robi lepsze niz Twoj to wtedy moglaabys to do tego odniesc

Dlatego umieściłam zdjęcia które są niezaprzeczalnym dowodem
PISAĆ MOGA WSZYSCY I WSZYSTKO ALE MINIMUM PRZYZWOIJTOSCI NAKAZUJE SWOJE SŁOWA DOWODAMI NP ZDJECIA
Rowalilas mnie tym ... Nie kazda dziewczyna po op. chce by jej piersi latały sobie po calym forum tym lub innym < niektore wola galerie zamkniete :>
I nie kazda tez chce miec taka nagonke na swoja osobe jak jedna z forumowiczek

Zdjecia to kazdy moze sobie z neta sciagnac ... Mnie to nic nie obchodzi , czy to Twoje czy nie < nie moja sprawa> ale nie wymagaj od innych by na prawo i lewo swoje zdjecia dawaly


edit : Kasiaczek lub Samii - jak mozesz to na priv mi linka przeslij
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)

Edytowane przez enii
Czas edycji: 2010-04-19 o 10:15
enii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 11:27   #123
-kasiaczek-
Raczkowanie
 
Avatar -kasiaczek-
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 52
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez Samiii Pokaż wiadomość
miałam się już nie wypowiadać w tym wątku, ale...
odnoszę podobne wrażenie...


co do punktu 3 - muszę przyznać Kasiu, że bardzo ładne (estetyczne) jest Twoje nowe forum - może na dobre Ci wyszło usunięcie z niebieskiego
podobnie zrobiła Ania która wyleciała z różowego forum, i też fajnie jej wyszło
Oczywiście, że to ja . Właśnie dlatego dałam "stare" zdjęcia (jak to określiła osoba, której posty wykasowano z tego wątku), żeby można było łatwiej mnie skojarzyć. Z niebieskiego mnie nie usunięto, tylko sama odeszłam- i po kilku miesiącach forum przestało istnieć . Też uważam, że ta cała sytuacja wyszła mi na dobre. Jak już wcześniej wspomniałam, mam swoją stronę poświęconą głównie operacjom piersi- zebrałam w jednym miejscu odpowiedzi na pytania, z jakimi spotykałam się przez lata bytności na niebieskim. To było moje marzenie i bardzo się cieszę, że udało mi się je zrealizować. Forum jest tylko dodatkiem do strony, zdecydowałam się na taką "opcję" po prośbach dziewczyn (byłam temu niechętna, bo miałam serdecznie dosyć for po aferze z TC oraz odechciało mi się prowadzenia słownych przepychanek, jakie między innymi tutaj mają miejsce). Ponadto piszę felietony o tematyce chirurgii plastycznej. Jeżeli ktoś jest zainteresowany efektami mojej pracy- proszę pytać przez priv.
Stronę Anieli znam z widzenia.
-kasiaczek- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 11:34   #124
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez -kasiaczek- Pokaż wiadomość
Oczywiście, że to ja . Właśnie dlatego dałam "stare" zdjęcia (jak to określiła osoba, której posty wykasowano z tego wątku), żeby można było łatwiej mnie skojarzyć. Z niebieskiego mnie nie usunięto, tylko sama odeszłam- i po kilku miesiącach forum przestało istnieć . Też uważam, że ta cała sytuacja wyszła mi na dobre. Jak już wcześniej wspomniałam, mam swoją stronę poświęconą głównie operacjom piersi- zebrałam w jednym miejscu odpowiedzi na pytania, z jakimi spotykałam się przez lata bytności na niebieskim. To było moje marzenie i bardzo się cieszę, że udało mi się je zrealizować. Forum jest tylko dodatkiem do strony, zdecydowałam się na taką "opcję" po prośbach dziewczyn (byłam temu niechętna, bo miałam serdecznie dosyć for po aferze z TC oraz odechciało mi się prowadzenia słownych przepychanek, jakie między innymi tutaj mają miejsce). Ponadto piszę felietony o tematyce chirurgii plastycznej. Jeżeli ktoś jest zainteresowany efektami mojej pracy- proszę pytać przez priv.
Stronę Anieli znam z widzenia.

Kasiaczek
Wiem ze niebieskie juz nie istnieje...
Podjelas sluszna decyzje

btw: dostalam juz namiar na stronke
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)
enii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 11:45   #125
-kasiaczek-
Raczkowanie
 
Avatar -kasiaczek-
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 52
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez enii Pokaż wiadomość
Rowalilas mnie tym ... Nie kazda dziewczyna po op. chce by jej piersi latały sobie po calym forum tym lub innym < niektore wola galerie zamkniete :>
I nie kazda tez chce miec taka nagonke na swoja osobe jak jedna z forumowiczek

Zdjecia to kazdy moze sobie z neta sciagnac ... Mnie to nic nie obchodzi , czy to Twoje czy nie < nie moja sprawa> ale nie wymagaj od innych by na prawo i lewo swoje zdjecia dawaly
Zdjęcia są ważne w przypadku osób po operacjach- i to zarówno przed, jak i pooperacyjne. Nie widzę powodów, dla których ktoś miałby obawiać się wstawienia swoich fotek na forum- to zdecydowanie jest uwiarygodnienie. Przecież nikt nie wymaga, aby była widoczna twarz itd... Jeżeli są jakieś wątpliwości co do wiarygodności, zawsze można poprosić o dodatkowe zdjęcia- takich już nie ściągnie się z neta. Tutaj nie ma galerii zamkniętej, więc gdzie umieszczać fotki, jak nie na forum ogólnym? Proszę, skończmy już te przepychanki...

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Cytat:
Napisane przez enii Pokaż wiadomość
Kasiaczek
Wiem ze niebieskie juz nie istnieje...
Podjelas sluszna decyzje

btw: dostalam juz namiar na stronke
Mam nadzieję, że okaże się pomocna nie tylko Tobie, ale i każdemu, kto na nią trafi
-kasiaczek- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 11:55   #126
Samiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 221
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez -kasiaczek- Pokaż wiadomość
Ponadto piszę felietony o tematyce chirurgii plastycznej.
masz ku temu kompetencje...?

nie chcę podważać twojego autorytetu - na wstępie zaznaczam
pytam z czystej ciekawości - bo chyba żeby pisać felietony z danej branży (wiem z autopsji ) trzeba mieć ku temu jakąś potwierdzoną dokumentami wiedzę czy mówimy o "felietonach" na forum?




co do zdjęć - skoro czytasz forum od jakiegoś czasu, to pewnie wiesz, jaka była afera z umieszczaniem na publicznym jakby nie patrzeć forum, zdjęć nagich piersi - wyszło, że przez wizażową społeczność jest to bardzo niemile widziane
ale jest możliwość zakładania klubów tudzież umieszczania zdjęć w albumach w swoich profilach - prywatnych bądź publicznych - zawsze to jakoś tak 'mniejszy ekshibicjonizm' czy jak to zostało nazwane przez oburzoną część społeczności której temat powiększania oczywiście w ogóle nie interesuje
Samiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 12:10   #127
-kasiaczek-
Raczkowanie
 
Avatar -kasiaczek-
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 52
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez Samiii Pokaż wiadomość
masz ku temu kompetencje...?

nie chcę podważać twojego autorytetu - na wstępie zaznaczam
pytam z czystej ciekawości - bo chyba żeby pisać felietony z danej branży (wiem z autopsji ) trzeba mieć ku temu jakąś potwierdzoną dokumentami wiedzę czy mówimy o "felietonach" na forum?
Nie wypowiadam się o zagadnieniach fachowych, tylko opisuję swoje własne przeżycia i przemyślenia związane z operacjami- do tego nie potrzebuję dokumentów, felieton to przecież nie publikacja naukowa. Są one skierowane przede wszystkim do tych, którzy nie wykazują zrozumienia dla osób poddających się operacjom plastycznym, uważają to za fanaberię lub domenę ludzi pustych- a przecież tak nie jest.
-kasiaczek- jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-19, 12:24   #128
Samiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 221
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez -kasiaczek- Pokaż wiadomość
Nie wypowiadam się o zagadnieniach fachowych, tylko opisuję swoje własne przeżycia i przemyślenia związane z operacjami- do tego nie potrzebuję dokumentów, felieton to przecież nie publikacja naukowa. Są one skierowane przede wszystkim do tych, którzy nie wykazują zrozumienia dla osób poddających się operacjom plastycznym, uważają to za fanaberię lub domenę ludzi pustych- a przecież tak nie jest.
spox
w pewnym sensie wszelkie fora w tym temacie zbudowane są z 'przeróżnych osobistych odczuć/wrażeń'=felietonów


co do zdjęć i odczuć, jednak jw.
Samiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 16:24   #129
Marien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 174
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Czy my się doczekamy tych domowych zdjęć?
Marien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 18:20   #130
seela
Rozeznanie
 
Avatar seela
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 762
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez -kasiaczek- Pokaż wiadomość
Matko kochana, dziewczyno- skąd w Tobie tyle agresji! Wyładowujesz na tym forum jakieś swoje frustracje, zachowujesz się po prostu niegrzecznie! Zarzucasz mi zgryźliwość, tymczasem jakim tonem Ty odnosisz się do mnie? Czy ja przyjmuję podobny wobec Ciebie?
Wolne żarty! To jak Ty sie do mnie odniosłaś (choćby w poście poprzedzającym ten) przechodzi granice dobrego smaku! Czy Twoim zdaniem imputowanie komuś zaburzeń psychicznych i wjeżdżanie na tematy rodzinne świadczą o kulturze konwersacji? Po uważniejszym przyglądnięciu sie Twojej osobie zauważyłam jednak że to Twój sposób bycia! ... prawda? Nie jestem pierwszą i jedyną osobą, o której piszesz źle... bywało nawet gorzej...
To Ty jesteś agresywna, antypatyczna i zaczepna!
Wchodząc tu pochwaliłam Twój biust i nie miałam absolutnie żadnych złych zamiarów wobec Ciebie i moze nasza rozmowa nie przybrałaby takiego kierunku gdybyś nie zaczęła mnie atakować z powodu mojej uwagi na temat biustu Lorenzy (która de facto jest jedyną z Was miłą i kulturalną osobą)

Rzucasz się jak ryba wyjęta z wody i czepiasz szczegółów (a nawet co nieco sama sobie dopowiadasz), bo brak Ci sensownych argumentów
no akurat w kwestii dopowiadania i przeinaczania faktów to Ty i Twoja Koleżanka Kamilka jesteście mistrzyniami!!!
Nie ma lepszych!
argumentów? Na co? nasza rozmowa już dawno przestała być merytoryczna!
Od jakiegoś czasu tylko plujesz jadem pod moim adresem! Ponownie odwołam sie do postu poprzedzającego ten - Twoim zdaniem to są rzeczowe argumenty na cokolwiek? Obrazić kogoś dotykając życia rodzinnego?
Płytkie! Powiedziałabym nawet, że bezczelne!

Uwierz mi, nie każdy ma intencję, by atakować innych tak jak Ty to robisz...
: hahaha: no... wprost nie mogę sie nadziwić

Wątek jest zaśmiecany tymi nic nie wnoszącymi przepychankami, czas z tym skończyć.
Co do przybrania na wadze i liposukcji, to w moim przypadku nie było "konfliktu interesów", a działanie w 100% zamierzone, bo odsysałam tłuszcz tylko z okolic brzucha i talii- dzięki czemu mam bardziej kobiecą figurę i lepsze proporcje. 15 kilo temu byłam jak deska z każdej strony- zero kobiecych kształtów, wcięcia w pasie, płaski tyłek. Odpowiadam grzecznie i rzeczowo, jednak śmiem zauważyć, że to pytanie miało być złośliwe z Twojej strony- chciałaś mi dogryźć, ale po raz kolejny Ci się nie udało.
o jaka szkoda...


Cytat:
Napisane przez Kamilka7 Pokaż wiadomość
Kobieto właśnie temu został ten wątek założony tylko twoja osoba jak i kilka co jest z tobą ‘połączona’ wprowadziła tu (jak w innych wątkach) przepychanki słowne, niepotrzebne dyskusje i udawadnianie swoich racji nie związanych w ogóle z tematem przewodnim!
Bo tematu przewodniego nie ma od pierwszego postu
btw a skąt Ty wiesz z kim ja jestem połączona???
Ja mówiłam jedynie o jednej Osobie...


Mam bardzo wiele do powiedzenia osobom zainteresowanym tematem, wszystko co przeszłam z silikonami po ciąży jak i po upływie już ponad 4 lat! Tylko gdzie mam to wpisać, kiedy takie jak ty mi to uniemożliwiają kłócąc się z innymi w moim wątku!!!
: eeek:wydało się! WĄTEK JEST TWÓJ!
O rety co ja teraz zrobię???
Może całe forum jest Twoje?

Nie gniewaj się na mnie, ale rozmowa z tobą jest niemożliwa z logicznego punktu widzenia - mija się z rzeczywistością.

BEZ KOMENTARZA!
CÓŻ ZA GÓRNOLOTNA MYŚL!

Piszesz do Kasiaczka cyt:” Szkoda mi czasu na komentowanie tego co ndapisałaś, ale zmuszę się bo zdecydowanie posunęłaś się za daleko w uwagach pod moim aresem.”
Seela proszę Cię nie zmuszaj się do niczego i nie komentuj tu już nic w tym wątku.
Dopóki Wy pod moim adresem będziecie kierować uszczypliwe i obraźliwe uwagi - ja bede się ZMUSZAĆ i ripostować! uprzedzam!
Doradzałąbym zakończenie tego tematu!
Bo po każdym waszym - będzie i mój post!

Jest to przykład jaka tematyka jest w tym wątku w stosunku do mojego zamierzenia.
????????????
Otrzymuję pytania związane z tematem na pm, chciałabym odpowiadać na forum.
Zatem proszę o zamknięcie wzajemnych przepychanek i możliwość rozwinięcia tematu, bardzo dziękuję.
wiem wiem to TWÓJ PRYWATNY WĄTEK - nie wiem tylko co na to Lekarz którego nazwiskiem firmujesz swój wątek???
Wyraził na to zgodę?
A może załóż bloga? Byłoby zdecydowanie łatwiej
! I nie musiałabyś znosić obecności innych osób
To jest forum!!!!!! A forum z złożenia jest wielopoglądowe i nie każdy musi się z Tobą zgadzać!

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Marien Pokaż wiadomość
Czy my się doczekamy tych domowych zdjęć?
właśnie!!!
__________________


Edytowane przez seela
Czas edycji: 2010-04-19 o 19:02
seela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 23:32   #131
Kamilka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 12
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Drogie forumowiczki i Szanowna administracjo!

Jestem już zmęczona bezsensowną polemiką z kilkoma piszącymi tutaj osobami m.in jak SEELA, która nie ma zdolności logicznego myślenia, nakręca bzdurne emocje a tłumaczenie jej prawd oczywistych powoduje u niej kolejne spiętrzenie afektu. Zakładając ten watek chciałam w sposób merytoryczny poprowadzić ciekawą dyskusję, ponieważ sama kilka lat temu zastanawiałam sie jak to jest "z czasem" z implantami, jak ciąża na nie wpływa itp. Przyznaję, że nie znalazłam wówczas, jak i do tej pory, nigdzie zebranych doświadczeń pacjentek na ten temat....i widzę również, że nie zdołam tutaj pomóc innym.
(Kasiaczku i dziewczyny z pm odpowiem Wam na maila)
Bardzo dziekuję wiadomym osobom za ich ciężką prace na rzecz zdewaluowania wszystkiego co w tym wątku napisałam. Wierzę, że robiły to tylko ze zwykłej, ludzkej złośliwości.
Na koniec wklejam wyproszone zdjęcia. Są one wykonane, tak jak pisałam, w piątek 16 kwietnia 2010r.
Jednocześnie proszę aby moje "fanki" wkleiły również swoje zdjęcia przed rozpoczęciem zbiorowego ataku.
Do zobaczenia na być może innym forum.

Jednocześnie proszę "złośliwca" o zamknięcie mojego wątku-mam nadzieję, że gdy zapozna się dokładniej z jego treścią nie będzie miał wątpliwości co do zasadności mojej prośby.
__________________
Dr.Kasprzyk - anatomki 370 cc model MX- McGhan
Kamilka7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-20, 00:27   #132
-kasiaczek-
Raczkowanie
 
Avatar -kasiaczek-
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 52
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez Kamilka7 Pokaż wiadomość
Jednocześnie proszę "złośliwca" o zamknięcie mojego wątku-mam nadzieję, że gdy zapozna się dokładniej z jego treścią nie będzie miał wątpliwości co do zasadności mojej prośby.
Popieram, niestety.
-kasiaczek- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 07:27   #133
bsbm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez -kasiaczek- Pokaż wiadomość
Popieram, niestety.
Jestem tego samego zdania-niestety !!!!Gdyby nie kilka osób ,które skutecznie uniemożliwiły Kamilce podzielić się swoimi wiadomościami w temacie ,byłby to ciekawy,pomocny wielu kobietom wątek.

Kamilka7.Zdjęcia mówią same za siebie!Jak już pisałam wcześniej jestem w szoku że po karmieniu zostały takie piękne.
bsbm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 08:36   #134
aga3331
Rozeznanie
 
Avatar aga3331
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 652
GG do aga3331
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Tak racja naprawde bardzo fajne;-)
wcale nie widac ze karmiłas a cycuchy wyglądaja naprawde superancko.
__________________
MURASZKO 450CC
aga3331 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 15:55   #135
Marien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 174
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Piersi bardzo ładne. Nie są monstrualne jak to niestety kobiety robią i od razu to zdradza, że to silikony.
Jaki jest ich rozmiar i czy po tych 4 latach coś się w nich zmieniło?
Marien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 17:54   #136
seela
Rozeznanie
 
Avatar seela
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 762
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez Kamilka7 Pokaż wiadomość
Drogie forumowiczki i Szanowna administracjo!

Jestem już zmęczona bezsensowną polemiką z kilkoma piszącymi tutaj osobami m.in jak SEELA, która nie ma zdolności logicznego myślenia, nakręca bzdurne emocje a tłumaczenie jej prawd oczywistych powoduje u niej kolejne spiętrzenie afektu. Zakładając ten watek chciałam w sposób merytoryczny poprowadzić ciekawą dyskusję, ponieważ sama kilka lat temu zastanawiałam sie jak to jest "z czasem" z implantami, jak ciąża na nie wpływa itp. Przyznaję, że nie znalazłam wówczas, jak i do tej pory, nigdzie zebranych doświadczeń pacjentek na ten temat....i widzę również, że nie zdołam tutaj pomóc innym.
(Kasiaczku i dziewczyny z pm odpowiem Wam na maila)
Bardzo dziekuję wiadomym osobom za ich ciężką prace na rzecz zdewaluowania wszystkiego co w tym wątku napisałam. Wierzę, że robiły to tylko ze zwykłej, ludzkej złośliwości.
Na koniec wklejam wyproszone zdjęcia. Są one wykonane, tak jak pisałam, w piątek 16 kwietnia 2010r.
Jednocześnie proszę aby moje "fanki" wkleiły również swoje zdjęcia przed rozpoczęciem zbiorowego ataku.
Do zobaczenia na być może innym forum.

Jednocześnie proszę "złośliwca" o zamknięcie mojego wątku-mam nadzieję, że gdy zapozna się dokładniej z jego treścią nie będzie miał wątpliwości co do zasadności mojej prośby.

Boshe! No i nie obyło sie bez obelg!
i pomyśleć ze napisał to ktoś, kto nawet nie potrafi dobrać odpowiednich słów na tyle aby poprawnie i sie wysłowić zachowując logikę zdania, nie wspominając już o posiłkowaniu się gotowym tekstem (nawet złotko nie skorygowałaś czcionki:ro tfl: tylko poszłaś na żywca)
pewnie bidulko nawet nie wiesz co to afekt...

...ech szkoda słów!


komentować biustu nie będę bo musiałabym napisać coś miłego ... a po co!


I ja się przyłączam do prośby o zamknięcie tego wątku! Służy on założycielkom jedynie do obrażania innych użytkowników forum, natomiast nie wnosi żadnej merytorycznej treści.
__________________

seela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 10:51   #137
Kamilka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 12
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez seela Pokaż wiadomość
Boshe! No i nie obyło sie bez obelg! i pomyśleć ze napisał to ktoś, kto nawet nie potrafi dobrać odpowiednich słów na tyle aby poprawnie i sie wysłowić zachowując logikę zdania, nie wspominając już o posiłkowaniu się gotowym tekstem (nawet złotko nie skorygowałaś czcionki tylko poszłaś na żywca...

Cytat:
Napisane przez seela Pokaż wiadomość
komentować biustu nie będę bo musiałabym napisać coś miłego ... a po co!...
Z uwagi, iż prosiłam o zamknięcie wątku a wpisy nadal się pojawiają, odpowiadając na powyższe zarzuty Seeli, napiszę krótko.
Seela -nie masz już co wymyślać! Rozumiem, że kolejny raz w ogóle nic nie zrozumiałaś co zostało zapisane, biedactwo.
Dziękuję natomiast za pozytywną 'opinię' na temat moich piersi. Liczę, że twoje nierówne cycki się ułożą, bo przecież jesteś świeżo po op a na to potrzeba dużo czasu. Trzymam kciuki i życzę powodzenia.
__________________
Dr.Kasprzyk - anatomki 370 cc model MX- McGhan
Kamilka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:32.