Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-17, 18:00   #1441
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Chimay a możesz powiedzieć na której stronie była porada sandipr o sposobie na ważenie podkładu i świecenie? Nie mogę tego znaleźć, albo ślepa jestem.
A te olejki to masz na myśli takie z BU?
Ja chyba nigdy nie dojdę, czy to minerały mnie wysuszają, czy propylene glykol źle na mnie działa, czy mam krem zbyt emolientowy i jedynie tworzy miękką powłokę na skórze, a słabo nawilża. Chyba jednak zamówię kwas hialuronowy i połączę z tym kremem.

Ja mam jeszcze pytanie do sandipr o oczyszczanie twarzy. Jak ja przykładowo zmyję makijaż micelem, to potem żeby ją doczyścić to zamiast wody i kostki myjącej co mogę użyć w zamian, ale bez użycia wody? Taki olejek myjący by się sprawdził po micelu? Ten sposób z chusteczkami to chyba by mnie za bardzo stresował, że jednak twarzy nie domyłam po tylu latach mycia jednak wodą.
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 21:18   #1442
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Chimay a możesz powiedzieć na której stronie była porada sandipr o sposobie na ważenie podkładu i świecenie? Nie mogę tego znaleźć, albo ślepa jestem.
A te olejki to masz na myśli takie z BU?
Ja chyba nigdy nie dojdę, czy to minerały mnie wysuszają, czy propylene glykol źle na mnie działa, czy mam krem zbyt emolientowy i jedynie tworzy miękką powłokę na skórze, a słabo nawilża. Chyba jednak zamówię kwas hialuronowy i połączę z tym kremem.

Ja mam jeszcze pytanie do sandipr o oczyszczanie twarzy. Jak ja przykładowo zmyję makijaż micelem, to potem żeby ją doczyścić to zamiast wody i kostki myjącej co mogę użyć w zamian, ale bez użycia wody? Taki olejek myjący by się sprawdził po micelu? Ten sposób z chusteczkami to chyba by mnie za bardzo stresował, że jednak twarzy nie domyłam po tylu latach mycia jednak wodą.
Zaczęło się od 46 strony, od posta 1374. I jeszcze ten post.

Pytasz sandipr, to skorzystam z okazji Moim zdaniem przy użyciu micela nie jest potrzebne nic więcej. Micel zastępuje inne środki. Ewentualnie jak ktoś lubi, to może spryskać twarz hydrolatem, wodą termalną, przetrzeć tonikiem. Jak się używa minerałów, to micel powinien wystarczyć. Tylko też nie każdy czyści tak samo i nie u każdego. Dla mnie bezkonkurencyjna jest Bioderma Sensibio.

Olejek myjący to raczej zamiast micela. Taki jak na BU, ewentualnie można sobie samemu ukręcić (na blogach dziewczyny podają przepisy).
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 21:28   #1443
sandipr
Raczkowanie
 
Avatar sandipr
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Wiem Kochane ze uczucie 'niedomycia' jest meczące

Gdy zmyję chusteczkami, buzia jest zmyta w 95% wiec wtedy biorę na wacik tem krem babydream PFLEGECREME i domywam tym. Jest to krem który ma bombe patenolu i zero konserwantów. Konserwantem jest wit E zaś nawilżaczem antyalergiczny olejek ze słodkich migdałów.

Wiem ze każda z Was woli płyn micelarny za 50zł niz krem za 6 zł (chociaz jak dla mnie patrzac na skład jest wart z 30zł) ale uwierzcie mi ze ten krem na noc to wybawienie dla suchej i tradzikowej cery. Na półce sa dwa wiec sie nie pomylcie Drugi tez jest super ale ma dodatkowo własciwosci maści cynkowej, nieco zasusza niedoskonałości no ale nawilża bardziej pflegecreme. (czasami mieszam dwa i smaruje, koszt niewielki wiec czemu nie skoro cynk leczy)

Co 3 dni jak mam czas nakładam olejek arganowy 100% bez konserwantów z profarmu (albo domywam buźkę olejkiem arganowym po chusteczkach) a na koniec daje olejek z 2-4 kroplami olejku z DRZEWA HERBACIANEGO (ale w składzie 100% olejku bez dodatków) olejek ten ma działanie silniejsze niż antybiotyk, jest genialny. Dezynfekuje i zabija wszelkie bakterie wirusy i grzyby. Bardzo goi. Ale nadmiar bardzo mocno zasusza wiec 2-3 kropelki wystarcza bo inaczej spali Wam nieco skórę. Jest to super kuracja dla cer tradzikowych i kapryśnych.

Rano wstaje przecieram buzie chusteczka, jest po tej kuracji bardzo nawilżona i nakładam Annabelle. Cały dzień trzymają sie super i sie nie świeca jak po wodzie (byłam wtedy jak latarnia). Cera jest ukojona i z kazdym dniem zdrowsza. Znikają czarne kropki


ALE MUSZE UPOLOWAC Zel Hialurynowy z biochemi urody. Jak wrazenia po jego stosowaniu??? Kupowała go któraś z WAS?

I oczywiście nie mówie ze micele sa niefajne! Jeśli cerze coś służy to czemu nie używać Kazda z nas ma inna skórę i musi próbowac inne rzeczy, metoda prób i błedów. Kiedyś przeglądałam skład Biodermy i nie do końca mnie przekonał. Ma niestety konserwanty, z reszt jak niemal wszystko w dzisiejszych czasach .

Edytowane przez sandipr
Czas edycji: 2013-07-18 o 04:04
sandipr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 17:28   #1444
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sandipr Pokaż wiadomość
Wiem Kochane ze uczucie 'niedomycia' jest meczące
Mnie męczy tylko przez chwilę, dopóki wilgoć z micela nie odparuje. Potem jest już dobrze, a na pewno lepiej niż po myciu żelem/Aleppo, kiedy skóra od razu robiła się ściągnięta i musiałam migiem nakładać krem. Teraz mogę sobie spokojnie połazić parę minut zanim cokolwiek nałożę na twarz po Biodermie.



Cytat:
Napisane przez sandipr Pokaż wiadomość
ALE MUSZE UPOLOWAC Zel Hialurynowy z biochemi urody. Jak wrazenia po jego stosowaniu??? Kupowała go któraś z WAS?
Miałam chyba dwa rodzaje (w żelu) i albo mojej skórze nie służy, albo nie znalazłam na niego sposobu. Generalnie to on ma spory potencjał wysuszający i trzeba uważać na ilość, sporo osób się skarży na podsuszenie. Ja nie zauważyłam jakiegoś nawilżenia. Jedna tubka skończyła jako zamiennik żelu Durexa...



Cytat:
Napisane przez sandipr Pokaż wiadomość
I oczywiście nie mówie ze micele sa niefajne! Jeśli cerze coś służy to czemu nie używać Kazda z nas ma inna skórę i musi próbowac inne rzeczy, metoda prób i błedów. Kiedyś przeglądałam skład Biodermy i nie do końca mnie przekonał. Ma niestety konserwanty, z reszt jak niemal wszystko w dzisiejszych czasach .
Sensibio przede wszystkim nie ma gliceryny, która niektórych zapycha no i jest lepka. Ma dość sporo wyciągu z ogórka, nawilżające cukry (mannitol, xylitol, ramnoza, fruktooligosacharydy), trochę glikolu propylenowego (mi on nie szkodzi). Jako konserwant Cetrimonium Bromide oraz stabilizator Disodium EDTA (stosowany też w żywności)

Dla mnie to bardzo dobry skład, ale to zależy czego kto szuka. A konserwanty to bardzo dobrze że ma. Bałabym się używać czegoś co ich nie ma, strach pomyśleć, co by się tam mogło zalęgnąć
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 20:30   #1445
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Pytasz sandipr, to skorzystam z okazji Moim zdaniem przy użyciu micela nie jest potrzebne nic więcej. Micel zastępuje inne środki. Ewentualnie jak ktoś lubi, to może spryskać twarz hydrolatem, wodą termalną, przetrzeć tonikiem. Jak się używa minerałów, to micel powinien wystarczyć. Tylko też nie każdy czyści tak samo i nie u każdego. Dla mnie bezkonkurencyjna jest Bioderma Sensibio.

Olejek myjący to raczej zamiast micela. Taki jak na BU, ewentualnie można sobie samemu ukręcić (na blogach dziewczyny podają przepisy).
Ja chyba zakupię niebawem na próbę jakiś olejek z Bu i będę przecierac nim twazr po micelu na wszelki wypadek.

Cytat:
Napisane przez sandipr Pokaż wiadomość
Wiem Kochane ze uczucie 'niedomycia' jest meczące

Gdy zmyję chusteczkami, buzia jest zmyta w 95% wiec wtedy biorę na wacik tem krem babydream PFLEGECREME i domywam tym. Jest to krem który ma bombe patenolu i zero konserwantów. Konserwantem jest wit E zaś nawilżaczem antyalergiczny olejek ze słodkich migdałów.

Wiem ze każda z Was woli płyn micelarny za 50zł niz krem za 6 zł (chociaz jak dla mnie patrzac na skład jest wart z 30zł) ale uwierzcie mi ze ten krem na noc to wybawienie dla suchej i tradzikowej cery. Na półce sa dwa wiec sie nie pomylcie Drugi tez jest super ale ma dodatkowo własciwosci maści cynkowej, nieco zasusza niedoskonałości no ale nawilża bardziej pflegecreme. (czasami mieszam dwa i smaruje, koszt niewielki wiec czemu nie skoro cynk leczy)

Co 3 dni jak mam czas nakładam olejek arganowy 100% bez konserwantów z profarmu (albo domywam buźkę olejkiem arganowym po chusteczkach) a na koniec daje olejek z 2-4 kroplami olejku z DRZEWA HERBACIANEGO (ale w składzie 100% olejku bez dodatków) olejek ten ma działanie silniejsze niż antybiotyk, jest genialny. Dezynfekuje i zabija wszelkie bakterie wirusy i grzyby. Bardzo goi. Ale nadmiar bardzo mocno zasusza wiec 2-3 kropelki wystarcza bo inaczej spali Wam nieco skórę. Jest to super kuracja dla cer tradzikowych i kapryśnych.

Rano wstaje przecieram buzie chusteczka, jest po tej kuracji bardzo nawilżona i nakładam Annabelle. Cały dzień trzymają sie super i sie nie świeca jak po wodzie (byłam wtedy jak latarnia). Cera jest ukojona i z kazdym dniem zdrowsza. Znikają czarne kropki


ALE MUSZE UPOLOWAC Zel Hialurynowy z biochemi urody. Jak wrazenia po jego stosowaniu??? Kupowała go któraś z WAS?

I oczywiście nie mówie ze micele sa niefajne! Jeśli cerze coś służy to czemu nie używać Kazda z nas ma inna skórę i musi próbowac inne rzeczy, metoda prób i błedów. Kiedyś przeglądałam skład Biodermy i nie do końca mnie przekonał. Ma niestety konserwanty, z reszt jak niemal wszystko w dzisiejszych czasach .
Ja własnie wcale nie chcę kupować niczego drogiego. Na razie używam micela z AA ultranawilżanie i bardzo dobrze czyści, ale ma glikol propylenowy na pierwszym miejscu w składzie i teraz będę chciała spróbować naturalnego micela z AA do cer wrażliwych. Podobno gorzej czyści, ale ma niby lepszy skład.

Ja tak samo będę chciała kupić żel hialuronowy. A słyszałam też, że na trądzik dobry jest olejek pichtowy, że też zabija bakterie. Arganowy słyszałam, że może zapychać. ja chciałabym znaleźć nawilżający ale nie komedogenny.
A tym kremem Babydream mnie bardzo zainteresowałaś, czy on czasami nie ma właściwości zapychających?
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mnie męczy tylko przez chwilę, dopóki wilgoć z micela nie odparuje. Potem jest już dobrze, a na pewno lepiej niż po myciu żelem/Aleppo, kiedy skóra od razu robiła się ściągnięta i musiałam migiem nakładać krem. Teraz mogę sobie spokojnie połazić parę minut zanim cokolwiek nałożę na twarz po Biodermie.

Miałam chyba dwa rodzaje (w żelu) i albo mojej skórze nie służy, albo nie znalazłam na niego sposobu. Generalnie to on ma spory potencjał wysuszający i trzeba uważać na ilość, sporo osób się skarży na podsuszenie. Ja nie zauważyłam jakiegoś nawilżenia. Jedna tubka skończyła jako zamiennik żelu Durexa...
Ja jednak bałabym się tego wrażenia, ale jeszcze zobaczę jak to będzie z tymi olejkami. Mam zamiar jeszcze kupić sobie bronzer, a nie wiem, czy uda mi się znaleźć jakiś fajny mineralny, więc po zwykłym twarz na pewno trzeba będzie doczyścić.

Kurcze, a ja myślałam, że żel HA to najlepszy nawilżać. Nie słyszałam jeszcze, żeby wysuszał. ja am bardzo duże skłonnści do zapychania i przesuszania i czasami to ani w tę ani we w tę. ja sobie kupię, może się sprawdzi.
zakupię też serum z wit C. może też mnie trochę zregeneruje.
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 20:58   #1446
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

O, jak juz teraz jesteśmy przy bronzerach, to czy te róże z AM w odcieniach brązu/złota dadzą radę czy lepiej zostać przy kulkach z Avonu, które uwielbiam ? bo będę się zabierać za kolejne zamówienie
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 22:37   #1447
sandipr
Raczkowanie
 
Avatar sandipr
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Róz Honey jest slicznym bronzerem ale matowym, a dzis dostałam róz Rose ale on jest przepiękny - pasuje do makijazu w odcieniu golden. Zazwyczaj wtedy pasują tylko brązowe poliki, mi jest bardzo brzydko w różowawych ale w tym jest tak subtelnie i z klasa (jest taki różowawo-fioletowy dlatego pasuje do goldenów). Jutro w dzień jeszcze go wypróbuje na 100%.

FIRMA ANNABELLE mnie zadziwia, Pani dała mi dziś tyyyyle próbek, jak to czyta (a mysle ze tak to chce przekazać ze jesteście jak dla mnie najlepsza firma mineralna, a produkty sa genialne, BARDZO DZIEkUJE! Jeszcze poprosze o wyprodukowanie Goldenów identycznych ale bez zieloności i bedzie poziom światowy

Dziękuję Chimey za fajne informacje
sandipr jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-18, 22:48   #1448
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja ostatnio używam tych podkładów częściej niż zwykle bo codziennie na całą twarz i chyba właśnie je podejrzewam o przesuszenie skóry. Używam Golden Fairest i jest dla mnie bardzo dobrym odcieniem, ale czuję, że to chyba jednak on przesusza. Bo co innego mogło być, jak pielęgnację mam taką samą. Mam ogólnie skłonności do przesuszeń, ale teraz mam bardzo ściągniętą skórę w ciągu dnia i nijak nie mogę tego naprawić.
Chyba jak będę miała przypływ gotówki to zakupię znowu zwykły Affinitone i zobaczę, czy jest różnica.
Kurcze, a minerały miały być bezpieczne. Znów będę musiała faszerować skórę chemią...
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 23:24   #1449
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sandipr Pokaż wiadomość
Róz Honey jest slicznym bronzerem ale matowym, a dzis dostałam róz Rose ale on jest przepiękny - pasuje do makijazu w odcieniu golden. Zazwyczaj wtedy pasują tylko brązowe poliki, mi jest bardzo brzydko w różowawych ale w tym jest tak subtelnie i z klasa (jest taki różowawo-fioletowy dlatego pasuje do goldenów). Jutro w dzień jeszcze go wypróbuje na 100%.

FIRMA ANNABELLE mnie zadziwia, Pani dała mi dziś tyyyyle próbek, jak to czyta (a mysle ze tak to chce przekazać ze jesteście jak dla mnie najlepsza firma mineralna, a produkty sa genialne, BARDZO DZIEkUJE! Jeszcze poprosze o wyprodukowanie Goldenów identycznych ale bez zieloności i bedzie poziom światowy

Dziękuję Chimey za fajne informacje


TAK! TAK! TAK!
Albo z tej zielonkawosci ( ktora jest w formule kryjacej - fair golden ) zrobic odcien oliwkowy. A pod postacia goldenow tak jak w Lumiere dodac wiecej zolci, ktora bylaby zbawieniem dla dziewczyn z naczynkami, badz twarza sklonna do zaczerwienien
Juz mi slinka leci
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 23:41   #1450
sandipr
Raczkowanie
 
Avatar sandipr
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

No i napisałam drogie Panie bardzo długiego maila do Pani z Annabelle która kiedys mi napisała ze stworzenie nowego podkładu to nie problem bo sa w fazie tworzenia tyle ze liczy sie dokładny opis.

Pokrótce napisałam ze golden powinien być identyczny jak ten obecny czyli zółty, tyle ze zielony kolor powinni zamienić na opalony/ delikatnie-ciutke brzoskwiniowy, bez ani jednego różowego tonu!. Jak Manx 2lub 3 z Meow czy Warm Peach z Lily Lolo

Dodałam ze obecny golden niech zostanie jako oliwkowy i niech bedzie jeszcze linia na maxa zółta jak Angora z Meow (ja w takiej wyglądam jak chora ale niektóre dziewczyny tez takie potrzebują)

Dodałam ze powinien być odpowiednik Star Dusta - rozświetlacza z Lily Lolo który jest bardzo delikatny subtelny i z klasa
No i Annabelle może pomyśleć nad 100% pudrem bambusowym do matowienia bo głupie jest zamawianie z BU za 12 zł za przesyłkę. Tak byłoby 2w1.

To tak w skrócie Myślę ze pomyślą nad tymi rozwiązaniami bo to nowa rozwijająca sie świetna firma! trzymam za nią kciuki!


TWORAŻKA Tobie jest chyba jednak blizej do tego na maxa żółtego jak Angora! ja az takiego jajeczka nie moge mieć, kocham cos na wzór Warm peach z LL - czyli opalony zółty.

Edytowane przez sandipr
Czas edycji: 2013-07-18 o 23:46
sandipr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 23:50   #1451
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ta angora wyglada jak z moich marzen
Firma jak marzenie juz wchodza "obrotowe" siteczka, dochodza pedzle, nowe podklady....

Sandipr jestes nieoceniona
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-19, 00:53   #1452
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dostalam dzisiaj zamowienie z Annabelle, była gratisowa próbeczka różu kolor Coral - omg chłodny intensywny róż... zakochalam się!
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 08:13   #1453
sandipr
Raczkowanie
 
Avatar sandipr
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Tworazka jesteś kochana
To bardziej to ze chciałabym mieć idealny podkład dlatego czasami warto 'powalczyc'. Nigdy nie trafiłam na az tak dobra jakosć minerałów co AM a sporo juz testowałam. Tyle ze jeszcze małe zmianki kolorów... ale sa nowi wiec daje im ogromny margines Co z tego ze Warm peach z Lily Lolo był prześliczny jak po 2 godz wazył sie, spływał a wieczorem wyglądałam jak mąka+olej badz jak pisała Chimay - niedomyta po imrezie ;P Meow też jest słabsze, inne... długo by pisac!

No i liczy sie aby mieli jak najwięcej produktów aby nie trzeba było wertować stron innych producentów i płacić dwa, trzy razy za przesyłke

Miłego Dnia!!!


PS ja dostałam wczoraj kryjacy golden fair i jest bez siteczka. Szkoda! ale mam wolne pudełeczko po ich korektorze wiec moze takie rozwiazanie

Wiecie moze jaki zółty barwnik jest dodawany do podkładów mineralnych? pytam tak z ciekawosci







Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Ta angora wyglada jak z moich marzen
Firma jak marzenie juz wchodza "obrotowe" siteczka, dochodza pedzle, nowe podklady....

Sandipr jestes nieoceniona

Edytowane przez sandipr
Czas edycji: 2013-07-19 o 08:16
sandipr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 09:18   #1454
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

generalnie mogliby wprowadzic wiecej odcieni... Przepraszam za brak polskich znakow, ale pisze z kom.
__________________


Edytowane przez mulier
Czas edycji: 2013-07-19 o 09:20
mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 10:55   #1455
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja ostatnio dostałam chyba roz nude, ale prawie wcale go nie znać chyba, ze nie zamówię rozu i będę liczyć na gratis jak ostatnio, tylko że w innym odcieniu a wgl to pół korektora ostatnio wysypałam i muszę zamówić kolejny, bo nie starczy mi na pełnowymiarowy podkład... co do dokładnych kolorów to jeszcze muszę wrócić z wakacji żeby sprawdzić stan opalenia twarzy :p ale myślę ze próbka golden medium, próbka golden fair (na zimę) i pełny golden light na jesień
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 12:41   #1456
sandipr
Raczkowanie
 
Avatar sandipr
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Kurcze padły mi akumulatorki w aparacie wiec dokładniejsze zdjecia poźniej.
1. Warm peach Lily lolo
2. kryjacy golden fair AM
3. korektor dark
4. kryjacy beige light
5. kryjacy natiral light
6. matujacy natural fair
7. róż rose
8. róż honey

1 i 2 czyli te największe ukazuja co mam na mysli 'zielone tony' w goldenach. Ten z prawej powinien być taki jak ten z lewej zółto- brzoskwiniowy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S6304069.jpg (94,5 KB, 111 załadowań)

Edytowane przez sandipr
Czas edycji: 2013-07-19 o 12:43
sandipr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 13:40   #1457
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sandipr Pokaż wiadomość
Kurcze padły mi akumulatorki w aparacie wiec dokładniejsze zdjecia poźniej.
1. Warm peach Lily lolo
2. kryjacy golden fair AM
3. korektor dark
4. kryjacy beige light
5. kryjacy natiral light
6. matujacy natural fair
7. róż rose
8. róż honey

1 i 2 czyli te największe ukazuja co mam na mysli 'zielone tony' w goldenach. Ten z prawej powinien być taki jak ten z lewej zółto- brzoskwiniowy
Doskonała fotka!
Tak naprawdę, to goldeny AM nie powinny się nazywać Golden tylko Olive
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 13:42   #1458
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

dodanie brzoskwini do goldena będzie zabójstwem dla oliwkowych dziewczyn. wiem co piszę , bo mój golden fair utlenił się i ma w sobie ta pomarańczę właśnie, co skutecznie uniemożliwia mi jego stosowanie.
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 13:53   #1459
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

ja mam swojego golden fair od 5 m-cy i nic sie z nim nie stalo....
Przy 3 warstwach cienkich, wieczorem jak mialam zielone tony tak mam. Teraz mieszam troche z golden medium matujacym i juz tak nie wychodza
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-19, 14:52   #1460
sandipr
Raczkowanie
 
Avatar sandipr
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez anitusica Pokaż wiadomość
dodanie brzoskwini do goldena będzie zabójstwem dla oliwkowych dziewczyn. wiem co piszę , bo mój golden fair utlenił się i ma w sobie ta pomarańczę właśnie, co skutecznie uniemożliwia mi jego stosowanie.

o kurcze brzoskwiniowe? Ja tam ani jednego brzoskwiniowego nie zauważyłam ani w pudełku a ni na twarzy. Ale to chodzi o ph skóry, bo dopiero połączenie ph z podkładem daje różnorakie kolory.
Oczywiście pisałam ze te goldeny powinny pozostać, powinny być dodatkowe mega zółte i trzecie zółto-pomarańczowe jak ten Lily lolo z fotki. Ja i w mocno zółtych i mocno zielonych wygladam jak chora:/

MULIER masz 101% racji Korektor medium to tez 100% olive, za to dark jest różowy :/

Edytowane przez sandipr
Czas edycji: 2013-07-19 o 14:54
sandipr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 16:26   #1461
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sandipr Pokaż wiadomość
o kurcze brzoskwiniowe? Ja tam ani jednego brzoskwiniowego nie zauważyłam ani w pudełku a ni na twarzy. Ale to chodzi o ph skóry, bo dopiero połączenie ph z podkładem daje różnorakie kolory.
Oczywiście pisałam ze te goldeny powinny pozostać, powinny być dodatkowe mega zółte i trzecie zółto-pomarańczowe jak ten Lily lolo z fotki. Ja i w mocno zółtych i mocno zielonych wygladam jak chora:/

MULIER masz 101% racji Korektor medium to tez 100% olive, za to dark jest różowy :/
Ot właśnie to!

Dziewczyny, my chcemy nowych kolorów a nie likwidacji obecnie dostępnych. Te, które są niech zostaną, mają tyle wielbicielek które już wybrały/dobrały to, co im pasuje
Marzy mi się nowa linia kolorystyczna, albo i kilka Teraz nic mi nie pasuje W goldenach jestem trupio zielona, w naturalach jakaś taka blada i bez wyrazu (za mało zółci/złota i beżu ?) a w beige jakaś pomarańczowa Mieszanie nic tu nie zmienia.
No i jeszcze marzą mi się jakieś kolory pośrednie (chodzi o ciemność podkładu), bo np. przeskok miedzy light a medium jak dla mnie to przepaść.
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 16:41   #1462
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Ot właśnie to!

Dziewczyny, my chcemy nowych kolorów a nie likwidacji obecnie dostępnych. Te, które są niech zostaną, mają tyle wielbicielek które już wybrały/dobrały to, co im pasuje
Marzy mi się nowa linia kolorystyczna, albo i kilka Teraz nic mi nie pasuje W goldenach jestem trupio zielona, w naturalach jakaś taka blada i bez wyrazu (za mało zółci/złota i beżu ?) a w beige jakaś pomarańczowa Mieszanie nic tu nie zmienia.
No i jeszcze marzą mi się jakieś kolory pośrednie (chodzi o ciemność podkładu), bo np. przeskok miedzy light a medium jak dla mnie to przepaść.
Dokładnie, dla mnie goldeny sa idealne, ale wiedziałam, że jestem oliwkowa a nie żółta więc sie trochę bałam mylącej nazwy :P
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 16:48   #1463
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

mi się wydaje, że seria natural powinna być mniej różowa, znalazłaby wtedy więcej odbiorczyń. To powinien być chłodny beżyk, a nie świnka, bo teraz kolor jest poprostu sztuczny

druga sprawa, że brakuje w ofercie koloru NEUTRALNEGO .

takiego beżyku bez domieszki żółtości, różowości, zielonkawości i pomarańczowości.
Wg mnie własnie na tym kolorze powinno się skupic annabelle.

Kolejna sprawa, za duża rozrzut kolorystyczny między poziomami fair i light. Kosmiczny wręcz. To powinno się zmienić


----------------------
edit:

odpowiadam na 'zarzut' ze mój podkład utlenia się na skórze, bo mam takie lub inne pH. nie jest tak. podkład zmienil kolor w opakowaniu, mimo, iz owieram go tylko do malowania się. Odrazu przy nakładaniu jest poamarańczowy. Strasznie mnie to złosci!

popieram kwestie pudrów: na początek ideałem byłaby krzemionka spherica, bambus i perła.

Edytowane przez 2011801131227
Czas edycji: 2013-07-19 o 16:52
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 17:24   #1464
sandipr
Raczkowanie
 
Avatar sandipr
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

hehe to nie 'zarzut' absolutnie ale ze w pudełku hmmm... rózne rzeczy sie dzieja wiec moze i tak.
Dzis mam zmieszany 1:1 golden fair kryjacy z natural light kryjacy. Efekt fajny mniej zielonego ale i mniej zółtego((
Jutro testy 1:1 z beige light kryjacym ...
Do czasu wymyślenia nowego podkładu muszę chyba mieszac a bardzo tego nie lubie
Korektor medium z natural light tez mocno traci zielony kolor, ale wymaga to troche roboty/
sandipr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 17:25   #1465
Poli Mana
Raczkowanie
 
Avatar Poli Mana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pod stopami piasek a przede mną morskie fale :)
Wiadomości: 258
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny 2 poziom Pixie to będzie light czy fair w AM?
Napatrzyłam się na różne fotki i wydaje mi się, że odcienie light będą odpowiednie.

Z Pixie miałam Tinkerbell, Ayperi, Titania, Aubrey wszystko 2.
A z Lily Lolo Candy Cane.
Zaś z Blusche Cappuccino.
BareFaced Beauty Honest.
__________________
Wystarczy zwracać się do mnie Poli
Poli Mana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 17:38   #1466
sandipr
Raczkowanie
 
Avatar sandipr
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

jak candy cane to min light albo medium zalezy jaka formuła i jaki kolor.
Ja do warm peach z Lily lolo mam golden fair kryjacy i jest ten sam poziom 'ciemnosci'
mysle ze natural light kryjacy byłby ok


Przy okazji ... gdyby któraś z Was potrzebowała pudełeczko na podkład z AM czy LL to dajcie znać bo mi sie szafka nie domyka Zwłaszcza z wawy bo mozna po nie podejść

Edytowane przez sandipr
Czas edycji: 2013-07-19 o 17:57
sandipr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 10:20   #1467
_Chofi_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 22
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Poli Mana mnie się wydaje, że fair Ja używałam przez jakiś czas Ayperi 3, teraz mieszam go razem z calistą 2, bo doszłam do wniosku, że jednak jest dla mnie za ciemny ;p Z AM używam golden fair i jest ok
_Chofi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 11:25   #1468
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Poli Mana Pokaż wiadomość
Dziewczyny 2 poziom Pixie to będzie light czy fair w AM?
Napatrzyłam się na różne fotki i wydaje mi się, że odcienie light będą odpowiednie.

Z Pixie miałam Tinkerbell, Ayperi, Titania, Aubrey wszystko 2.
A z Lily Lolo Candy Cane.
Zaś z Blusche Cappuccino.
BareFaced Beauty Honest.
Ja z Pixie jestem gdzies miedzy 2 a 3 tinkerbell (ale bardziej 3) i z AM pasje mi golden fair, light jest za ciemny.
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 13:39   #1469
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Kurczę, wróciłam do domu z wakacji i nałożyłam golden light (był dobry przed wyjazdem, a opaliłam się dość mocno) i się okazało, że mnie nie rozjaśnia, tylko ładnie się stapia więc nie wiem, czy opłaca się kupować próbkę goldena medium
Za to problemem stał się korektor medium, strasznie mocno się odznacza, paskudny do zatuszowania nie wiem już co mam zamówić
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 17:41   #1470
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

do golden light korektor dark pasuje
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:50.