Mężatki jak z frekwencją na weselu? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-21, 09:24   #31
Krecik_5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 17
Dot.: Mężatki jak z frekfencją na weselu?

A u mnie było tylko 32 osoby A i tak się super bawiliśmy
Krecik_5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 12:05   #32
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Mężatki jak z frekfencją na weselu?

Cytat:
Napisane przez Feluś Pokaż wiadomość
frekwencja"
120-zaproszonych
80-przygotowanych posiłków i nakryć
obecność................. .- nikt nie zgadnie!!- 35 osób razem z nami ,Młodymi
Nikomu nie życzę i wiem że to wyjątek
no szkoda, mi by sie napewno przykro zrobiło

Cytat:
Napisane przez amika79 Pokaż wiadomość
Zaprosiliśmy 90 osób (wesele miało być na 80, ale te 10 trzeba było zaprosić, bo by się obraziły, choć z góry było wiadomo, że nie przyjdą ). (...)
Też mam kilku takich delikwentów ze strony swojej rodziny , zaproszenie wysle ale jestem pewna że nie bedą.
Napewno nie zaprosze mojej kuzynki z niedoszłym mężem i dwójką nieślubnych dzieci.Na weselu mojej siostry przyszła, posiedziała krotki czas i wyszła z obładowanymi siatkami .Nikt z mojej rodziny nie zwrócił na to uwagi, tylko kelnerzy byli zaciekawieni "co ta Pani wynosi". Więc takiej bezszczelnej osóbce z która na obrazku rodzinnym tworzymy wspaniałe kuzynostwo "podziekuje".
Płakac z powodu jej nieobecności napewno nie bede.

Cytat:
Napisane przez Krecik_5 Pokaż wiadomość
A u mnie było tylko 32 osoby A i tak się super bawiliśmy
Ja byłam na weselu około 30-stoosobowym i tak sie wybawiłam, że przez kilka dni czułąm sie jak jakaś kaleka, cała obolała
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 17:03   #33
agnes23
BAN stały
 
Avatar agnes23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 939
Dot.: Mężatki jak z frekfencją na weselu?

My planujemy na 100 osób. Chociaż mama mówi, że jak z naszej rodziny przyjedzie połowa to będzie dobrze, ja chcę, żeby byli wszyscy Ci, kogo chcemy zaprosić. I mam nadzieję, że prośba o potwierdzenie przybycia na zaproszeniach zaskutkuje.
agnes23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 12:06   #34
millenia
Raczkowanie
 
Avatar millenia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Winne Wzgórza
Wiadomości: 170
Dot.: Mężatki jak z frekfencją na weselu?

U mnie frekwencja była 100%
millenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 16:22   #35
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: Mężatki jak z frekfencją na weselu?

U mojego kuzyna zaproszonych było 220 osób, przyszło 180...
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 20:34   #36
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Mężatki jak z frekfencją na weselu?

Cytat:
Napisane przez millenia Pokaż wiadomość
U mnie frekwencja była 100%
No proszę bardzo ładnie, ale trzeba przyznać, że mało kto może się pochwalić taką frekwencją
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 22:24   #37
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Mężatki jak z frekfencją na weselu?

My zaprosiliśmy równe 120 osób, ale wiedzieliśmy że dużo odpadnie, bo wielu naszych znajomych mieszka dość daleko. Termin potwierdzeń minął na 3 tygodnie przed weselem, a ok. 50 osób wciąż nie wiedziało czy będą czy nie. W sumie na tydzień przed weselem zamknęliśmy potwierdzanie (musieliśmy już podać restauracji) - przyjazd potwierdziło 80 osób, a na weselu w sumie były 74 osoby. Nie było mi przykro że tyle osób odpadło, bo rozumiem że każdemu się różnie plany układają, i raz można a raz nie, i nie odbieram tego osobiście.

Jednak najbradziej zdenerwował mnie fakt, kiedy na dwa dni przed ślubem ktoś mi dzwoni i mówi że nie przyjdzie. Albo wujek, który mówił że go nie będzie, a był. Niby wszyscy są dorośli i poważni, i z wszystkimi rozmawiałeś i odhaczyłeś odpowiednią pozycję na liście, a tu i tak numery wychodzą. Trzeba się poprostu na to przygotować.
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-05, 01:26   #38
mgar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 90
Dot.: Mężatki jak z frekfencją na weselu?

Zapraszaliśmy 50 osób ale potwierdziło nam 46...i tyle było a zatem też frekwencja 100%. Oczywiście obdzwanialiśmy wszystkich bo nie wszyscy potwierdzili. Nas przede wszystkim ograniczała sala- do 50 osób i miejsca sypialne - do 48 osób.
W Rodzinie mojego męża jest tradycja ,że wręcza się osobiście zaproszenia a zatem od razu dostawaliśmy informację zwrotną. Dzięki temu można było zaprosić dodatkowe osoby...no i trochę Polski zwiedzić
mgar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 08:32   #39
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Mężatki jak z frekfencją na weselu?

Cytat:
Napisane przez Tysiak7 Pokaż wiadomość
potem wychodzi prawda na jaw i okazuje sie ze owszem byli na weselu ale tydzień po naszym ,
Moze nie bylo ich stac na uczestnictwo w dwoch weselach pod rząd?

Ja odmówiłam kuzynce kilka dni przed imprezą - ojciec trafił do szpitala w ciężkim stanie i wołałam byc przy nim.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 08:39   #40
Kattie7
Wtajemniczenie
 
Avatar Kattie7
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mężatki jak z frekfencją na weselu?

ze 120 zaproszonych osób przyszło 96

Część osób powiadomiło nas wczesniej że nie przyjdą, mieli konkretne powody, zachowali sie w porządku, zadzwonili, złożyli życzenia, wysłali kartki

Częśc osób co prawda zadzwoniło że ich nie będzie ale wymyślali takie wykręty, że głowa boli.... ludzie to mają wyobraźnie niesamowitą... a my i tak dobrze wiedzieliśmy że nie przychodża bo im się nie chce, albo wolą jechać na wczasy do Egiptu (jedna para taka była.... o terminie wesela widzieli pół roku wcześniej, a tu nagle im "wyskoczyły" wczasy )

Niektórzy dali znać wczesniej i zdążyliśmy doprosić jeszcze parę osób, inni z kolei odezwali się w ostatniej chwili i już nie było czasu na dopraszanie, naszczęscie w lokalu mogłam zredukowac ostateczną liczbę miejsc, więc nie było problemu

Natomiast 8 osób w ogóle sie nie odezwało... ani be, ani me, ani kukuryku... nie przyszli i koniec Do tej pory się nie odezwali, ani przepraszam, ani żadnego wytłumaczenia
Kattie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 08:51   #41
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Mężatki jak z frekfencją na weselu?

tez sie boje jak bedzie na moim. w planach bylo zaprosic 100 osob ale chyba poszerzymy liste. mam tego pecha byc najmlodsza w rodzinie, wszyscy po slubach, male dzieci wiec moze byc roznie.albo jak przyjada to tylko do kosciola. nie bede zreszta wymagala zeby brat przyjezdzal z miesiecznym szkrabem z drugiego konca polski.
ale jak ktos nie przyjdzie bo nie to bedzie mi smutno. chociaz TZ mowi ze łaski nam nie robia i dopiero w takich sytuacjach widac na kogo w rodzinie mozna liczyc
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-23, 07:51   #42
junia1
Raczkowanie
 
Avatar junia1
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 255
Dot.: Mężatki jak z frekfencją na weselu?

My prosiliśmy na wesele 130 osób z czego dwa dnii przed weselem miało być 110, a dzień przed weselem dowiedzieliśmy się że będzie 100osób no i tyle było nie narzekam wszyscy bawili się wspaniale, a reszta niech żałuje, że nie przyszli :P
__________________
Pozdrawiam Junia1


decupage wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=578034
junia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 07:21   #43
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Mężatki jak z frekfencją na weselu?

My raz tylko odmówiliśmy. Od razu jak nas ten kolega TZta zaprosił to uprzedziliśmy, ze nie wiemy czy przyjdziemy. Ale to bylo juz nasze trzecie wesele w wakacje, a z kasa, było krucho. Moze jakby to bylo gdzies blisko, to cosbysmy wymyslili, ale to bylo ponad 50 km, nie mielibysmy czym wrocic. Ale przykro mi bylo jak musielismy mu odmówić.

A teraz jak z TZ robiliśmy listę gości, to też niestety od razu przy kilku osobach odhaczyłam, ze nie przyjdą. Np. mój wujek, brat taty, nie utrzymuje kontaktu z rodziną, choć nie widziałam go kilka lat, to zaproszę, bo może potrzebuje okazji by przełamać lody. Czasem ludzie się obrażają potem nie wiadomo o co chodzi i nie mozna sie wyplątać.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 07:55   #44
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Mężatki jak z frekfencją na weselu?

My zapraszamy ok 150 osób, z czego część na 100% nie przyjdzie. Tak się składa, że zarówno ja jak i mój TŻ mamy duże rodziny z którymi w większości nie utrzymujemy kontaktu, zapraszamy ich więc jedynie ze względu na rodziców.
Jako, że rodzeństwo naszych rodziców ma już dzieci, które mają swoje też dorosłe dzieci(ale zamotałam), to zapraszamy tylko tych, którzy mieszkają razem z rodzicami. Inaczej się nie da, bo uzbierałoby się z 300 sztuk. Wiem, że niektórzy z rodziny TŻ obrażą się i wcale nie przyjdą, ale trudno, takie życie...
Najważniejsze, żeby były te najbliższe, najważniejsze osoby. Reszta to już tylko oprawa.
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 09:11   #45
Masako
Rozeznanie
 
Avatar Masako
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 675
Dot.: Mężatki jak z frekfencją na weselu?

My mamy tak skonstruowaną umowe, ze 90% wartości płacimy 3 tygodnie przed weselem i tydzien po weselu bedziemy sie rozliczać. Ostateczną liczbe gosci mamy podać w tygodniu przed weselem. Wydaje mi sie to dobrym rozwiązaniem
__________________
26.04.2008- Nas Dwoje
31.03..2009-Nas Troje , Bartuś jest już z nami

Nie można zmienić kobiety. Można zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia.
Masako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 09:37   #46
MAGiALENA
Zakorzenienie
 
Avatar MAGiALENA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 339
Dot.: Mężatki jak z frekfencją na weselu?

jak tak czytam Wasze wypoweidzi, to się trochę martwię.
ja planuję wesele na 70-80 osób. i taką też mam salę (niby do 100 os, ale ja bym tam więcej nie chciała "zmieszczać"). i co ja zrobię jeśli zaproszę więcej osób, a oni rzeczywiście przyjdą? my chyba zaprosimy tylko tych, których naprawdę chcielibyśmy, żeby byli. no już sama nie wiem...
jaki powien być odstęp między terminem potwierdzenia przybycia a weselem?
__________________

aniołek Gabrysia/Gabryś: 21.08.2010
Kacperek: 2o.09.2011
MAGiALENA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 14:35   #47
21pyza
Zadomowienie
 
Avatar 21pyza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 104
Dot.: Mężatki jak z frekfencją na weselu?

Cytat:
Napisane przez MAGiALENA Pokaż wiadomość
jak tak czytam Wasze wypoweidzi, to się trochę martwię.
ja planuję wesele na 70-80 osób. i taką też mam salę (niby do 100 os, ale ja bym tam więcej nie chciała "zmieszczać"). i co ja zrobię jeśli zaproszę więcej osób, a oni rzeczywiście przyjdą? my chyba zaprosimy tylko tych, których naprawdę chcielibyśmy, żeby byli. no już sama nie wiem...
jaki powien być odstęp między terminem potwierdzenia przybycia a weselem?
Maleńka ja przed naszym ślubem też mówiłam że zaprosimy tylko tych których bede chciała, a tu wyszło że jak zaprosze tą czy tamta ciocie a tego i owego wujka nie to sie jedno pogniewa itd. itd.
Bo kilku sporach zaproszenia były wypisane na 82 osby (ze 118 zaprpopnowanych przez naszych rodziców), na weselu było 74. Nie dopisali dziadkowie mojego męża i wujek z ciocią i dziecmi którzy do dnia dzisiejszego sie nie wytłumaczyli ale cóż.
Na naszych zaproszeniach był termin 3 tygodnie ale raczej nie łudź się ze rodzina tłumnie rzuci sie do telefonów, my jeszcze tydzień przed weselem dzwoniliśmy do tych i owych żeby dowiedzieć sie czy bedą czy nie
Pozdrawiam
__________________
"Bo rodzina jest najważniejsza. Żaden zawodowy sukces nie waży tyle, ile szczęście w miłości. Żadna zawodowa porażka nie boli tak jak rozstanie. "
B.Grysiak
21pyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 18:23   #48
Melliana
Rozeznanie
 
Avatar Melliana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 802
Dot.: Mężatki jak z frekfencją na weselu?

na 52 osoby było 48 - dwie pary niestety nie mogły się zjawić
Melliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 14:35   #49
MAGiALENA
Zakorzenienie
 
Avatar MAGiALENA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 339
Dot.: Mężatki jak z frekfencją na weselu?

Cytat:
Napisane przez 21pyza Pokaż wiadomość
Na naszych zaproszeniach był termin 3 tygodnie ale raczej nie łudź się ze rodzina tłumnie rzuci sie do telefonów, my jeszcze tydzień przed weselem dzwoniliśmy do tych i owych żeby dowiedzieć sie czy bedą czy nie
wiecie co, przyszedł mi do głowy taki żarcik.
może powinno się pisać: "Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia ... Prosimy czekać na telefon.".
__________________

aniołek Gabrysia/Gabryś: 21.08.2010
Kacperek: 2o.09.2011
MAGiALENA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-12, 17:56   #50
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Mężatki jak z frekfencją na weselu?

Cytat:
Napisane przez MAGiALENA Pokaż wiadomość
wiecie co, przyszedł mi do głowy taki żarcik.
może powinno się pisać: "Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia ... Prosimy czekać na telefon.".
Dobre Ale potwierdzam, że część gości albo w ogóle nie zadzwoniła, albo trzeba było od nich wyciągać deklarację, czy się zjawią. Akurat to dotyczyło tylko osób, na których przybyciu naprawdę nam zależało.
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 18:04   #51
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Mężatki jak z frekfencją na weselu?

Cytat:
Napisane przez MAGiALENA Pokaż wiadomość
wiecie co, przyszedł mi do głowy taki żarcik.
może powinno się pisać: "Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia ... Prosimy czekać na telefon.".
Dobre, dobre nie ma to jak wszystko podać na tacy
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 10:48   #52
seeker
Raczkowanie
 
Avatar seeker
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 137
Thumbs down Dot.: Mężatki jak z frekfencją na weselu?

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
Dobre Ale potwierdzam, że część gości albo w ogóle nie zadzwoniła, albo trzeba było od nich wyciągać deklarację, czy się zjawią. Akurat to dotyczyło tylko osób, na których przybyciu naprawdę nam zależało.
To tak jak u mnie. Ja mam słub za 23 dni (28.06.2008) i jak Boga kocham nie wiem jak mam to poukładać...
Wszystko szło wyjatkowo gładko... Super sala, dj, auto... no wszystko cud - miód...
Sprawy zaczęły się komplikować przy tych zaproszeniach. Jedni mówią,że przyjdą. Odchaczam , że mam juz dwie osoby. Tzw. PEWNIAKÓW. W dniu, do którego prosilismy o potwierdzenie nagle dzwonia ,że jednak nie przyjdą... Mnie zaczyna powoli trafiać.... A dalej.... Wujo nie lubi swojej kuzynki i jak ona będzie to on nie przyjdzie... Co to za ultimatum??? Odpadło nam też 8 osób bo na 2-mce przed slubem umarł nam Wujo i oczywistym jest,że jego najblizsza rodzina nie przyjdzie. Mozemy miec o to pretensje tylko do losu....
I jak to wszystko przeczytałam to juz wogóle załamka....
Pomijając aspekt finansowy , czyli cenę talerzyka... Jesli ktoś nie ma chęci przyjść to niech powie od razu.... Przeciez to dla młodych ma być najpiękniejszy dzień, nie ważne czy dostanę kopertę czy prezent. Mogą nie dostać nic. To nie problem w tym dniu. Nikt nie robi wesela żeby sie zwróciło.Ważne jest to ,że to ich slub. I chca się z innymi cieszyć.

MAM PYTANIE DO DZIEWCZYN, KTÓRE MAJA WIZYTÓWKI/ WINIETKI - CO ROBIŁY W SYTUACJI ,ZE KTOŚ NIE PRZYSZEDŁ ALBO KTOŚ ZJAWIŁ SIE NADPROGRAMOWO?

Z góry pięknie dziękuję....
seeker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 10:52   #53
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Mężatki jak z frekfencją na weselu?

Cytat:
Napisane przez seeker Pokaż wiadomość
MAM PYTANIE DO DZIEWCZYN, KTÓRE MAJA WIZYTÓWKI/ WINIETKI - CO ROBIŁY W SYTUACJI ,ZE KTOŚ NIE PRZYSZEDŁ ALBO KTOŚ ZJAWIŁ SIE NADPROGRAMOWO?

Z góry pięknie dziękuję....
U nas nikt nie zjawił się nadprogramowo, ale za to po przyjeździe na salę, do kuzyna męża zadzwonił drugi kuzyn, który miał być już wcześniej na ślubie, że nie przyjedzie. Dano szybko cynk na salę, żeby zabrać dwie wizytówki i poprzesuwać pozostałe.
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 12:31   #54
Ficca
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 231
GG do Ficca
Dot.: Mężatki jak z frekfencją na weselu?

Na wesele prosilismy ok. 180 osob, ale wsrod tych osob byli ciotki i wujkowie ktorzy wiedzielismy ze i tak nie przyjda ( wiekowi albo żałoba), ale zaprosic trzeba było. W sumie wesele miało być na 150 osób potwierdziło przybycie na wesele 147 osob z czego na weselu zjawiło sie 145 os. Na poprawinach było 180 osob. Było super
Ficca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 20:02   #55
michaela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 150
Dot.: Mężatki jak z frekfencją na weselu?

My zaprosilismy 70 osob z czego odrazu 7 osob powiedzialo ze nieprzyjdzie wiec niebylo problemu.Kazdy potwierdzil przybycie na 3 tyg przed weselem.Zapraszalismy tylko tych gosci na ktorych nam zalezalo wiecej bylo naszych przyjaciol z ktorymi spedzamy duzo czasu niz z jakimis kuzynkami ktore raz na rok widzimy i niemamy o czym pogadac.Wszyscy sie swietnie bawili a my chyba najlepiej kazdy straszyl ze mlodzi to z wesela nic niemaja z tym sie niezgodze
michaela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 21:13   #56
tiffi1
Rozeznanie
 
Avatar tiffi1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 735
Dot.: Mężatki jak z frekfencją na weselu?

My zaprosiliśmy sporo osób z dziećmi. Z mojej strony większość potwierdziła tak jak prosiliśmy, ze strony męża było dużo gorzej. Ostatecznie jakiś tydzien przed wiedzieliśmy kto będzie a kto nie. Było ustalone coś koło 144 osób, nikt nie przyszedł ponadprogramowo, nie przyszla jedna para.
tiffi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 23:05   #57
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mężatki jak z frekfencją na weselu?

Ja miałam na 80 osób, ostatecznie było 68.
Nieobecne osoby wcześniej powiadomiły nas o nieobecności.
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 22:06   #58
kallina_2014
Wtajemniczenie
 
Avatar kallina_2014
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 346
Dot.: Mężatki jak z frekfencją na weselu?

Czytam te posty i zaczynam bać się o frekwencję, zaprosilismy 145 osób, na razie prawie wszyscy potwierzdili przybycie ale z tego co czytam, to może byc różnie..
__________________
2.02.2016
24.09.2017
kallina_2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 14:07   #59
Must
Rozeznanie
 
Avatar Must
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 952
Dot.: Mężatki jak z frekfencją na weselu?

Zaproszeń 220.

a jak będzie nie wiem.

Jak ktoś podczas odbierania zaproszenia mówi, że będzie to i tak go nie odhaczam. Czekam na ostateczny termin potwierdzenia i telefonuję.

Zamykam listę na tydzień po terminie potwierdzenia i koniec. Jak ktoś mi napisze, że będzie w nocy przed to powiem, że przykro mi, ale temat jest zamknięty i czas już minął.

Chociaż mam nadzieję, że taki ludzi nie będzie.
Must jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 10:34   #60
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Mężatki jak z frekfencją na weselu?

zaproszonych 170 osób z czego ok 30 wiedzieliśmy, że nie będzie (starsze osoby, dzieci, kuzyni za granicą). Ostatecznie potwierdziło 144 osoby a było 142- dwie osoby miały wypadek jak jechały do nas na wesele (stłuczka ale samochód nie nadawał się do dalszej jazdy)
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-01 10:44:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:28.