tabletki YAZ - zbiorczy! - Strona 175 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-19, 11:56   #5221
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Ja często mam taki brzuszek przed okresem.

A co do cery - nie jest konieczne, że jej stan musi się poprawić. Ja u siebie nie zauważam różnicy - jestem pod koniec 1szego opakowania (nowicjuszka ).
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 13:26   #5222
Baby Jane
Raczkowanie
 
Avatar Baby Jane
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 447
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Zaczęłam pierwsze opakowanie, pierwszą tabletkę miałam wziąć pierwszego dnia okresu tylko, że to tak dziwnie wyszło - przez ostatni rok zawsze dostawałam w piątek, w czwartek kiedy szłam spać ok 23.30 zauważyłam, że jakbym dostała ale nie byłam pewna czy to to, więc nie brałam tabletki, poza tym zawsze brałam o godzinie 21.30, i normalnie wzięłam wczoraj. I zastanawiam się czy to był pierwszy dzień czy drugi
Najwyżej przez pierwszy tydzień będę się dodatkowo zabezpieczać - tydzień wystarczy? Bo wiecie, Sylwestra też trzeba jakoś uczcić, no nie?
Z drugiej strony jakbym np o 22 poszła spać to dopiero rano bym coś zauważyła i też nie wiedziałabym czy dostałam w czwartek czy w piątek

Tydzień wystarczy
Baby Jane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 13:29   #5223
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Baby Jane Pokaż wiadomość
Tydzień wystarczy
Czyli Sylwester niezagrożony
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 13:33   #5224
Baby Jane
Raczkowanie
 
Avatar Baby Jane
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 447
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Zazdroszczę, mój TŻ tak się boi ewentualnej wpadki że pewnie będzie próbował przemycić gumki do łóżka, a o zbliżeniu w sylwestra nawet mowy nie ma bo musi się najpierw przekonać czy okres mi się uregulował
Baby Jane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 13:46   #5225
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Mój na początku, kiedy zaczęłam brać tabletki, też się bał bez gumki ale jakoś dał się przekonać
Stwierdziłam, że tabletki są wygodne, poza jedną rzeczą - suchość Ale kupiliśmy żel i było ok. Tylko teraz jest trochę gorzej - 3 miesiące temu zaczęłam brać tabletki od dermatologa i jednym z ich skutków ubocznych też jest suchość skóry i błon śluzowych, więc teraz dopada mnie to z dwóch źródeł
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 13:57   #5226
Baby Jane
Raczkowanie
 
Avatar Baby Jane
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 447
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Czytałam właśnie o tym że jednym z efektów ubocznych może być suchość, mam nadzieję tylko że mnie to aż tak nie dotknie bo i bez tego bywa ciężko. No nic, poczekamy zobaczymy, najwyżej żele zagoszczą u nas na dłużej

A jeśli mogę zapytać, jak u Ciebie z libido? Bo różne opinie już poznałam, dużo dziewczyn twierdzi że od czasu kiedy zaczęły przyjmować tabletki ich libido spadło albo stało się... zerowe

Edytowane przez Baby Jane
Czas edycji: 2009-12-19 o 13:59
Baby Jane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 14:03   #5227
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Wiesz co, może i odrobinę spadło, ale nie tak, żebym to jakoś szczególnie odczuła - albo mój TZ Ale może tez być tak, że to nie tylko przez tabletki ale ogólne zmęczenie i stresująca praca sprawia, że czasami nie mam ochoty. na pewno nie jest zerowe
Przez 7 miesięcy brałam Yasminelle, potem 5 miesięcy Yasmin - w zasadzie czułam się tak samo, po jednych i po drugich. Teraz zaczynam Yaz i ciekawa jestem czy coś się zmieni.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-19, 22:06   #5228
dark_angel92
Przyczajenie
 
Avatar dark_angel92
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 19
GG do dark_angel92
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Karaluszek060 Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY

JAK WYGLADAŁA WASZA CERA W TRAKCIE BRANIA 1 OPAKOWANIA ??? u mnie jest nie najlepiej...co dzien jakas nowa niespodzianka......

czy któras z was tez tak miała???

czy to mineło przy drugim opakowaniu ????


bardzo prosze o odpowiedz (((
Ja na pierwszym opakowaniu miałam niezłe ekscesy z cerą, ale z każdym następnym opakowaniem było coraz lepiej. Zaznaczając, że nigdy nie miałam idealnej cery więc i teraz do ideału trochę jej brakuje. Ale na pewno czuję, że jest gładsza. Pozdrawiam
__________________
Kochać - to patrzeć razem
tymi samymi oczkami
i sercem w tym samym kierunku!!
dark_angel92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 12:54   #5229
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Moja cera przed Yazem nie byla za fajna, ale bywaly dni "spokoju".

Za to teraz jest naprawde kiepsko - codziennie cos wylazi, glw. na brodzie. Mam nadzieje, ze przy drugim opakowaniu wszystko sie unormuje, bo jesli nie, to czarno to widze
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 13:20   #5230
Onka85
Raczkowanie
 
Avatar Onka85
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 56
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez BERRY21 Pokaż wiadomość
Moja cera przed Yazem nie byla za fajna, ale bywaly dni "spokoju".

Za to teraz jest naprawde kiepsko - codziennie cos wylazi, glw. na brodzie. Mam nadzieje, ze przy drugim opakowaniu wszystko sie unormuje, bo jesli nie, to czarno to widze
Wiesz jeśli Cie to pocieszy to ja też przy pierwszym opakowaniu Yaz miałam kłopoty z cerą coś wiecznie mi wyskakiwało, przy 3cim opakowaniu wszystko się unormowało i teraz brak jakichkolwiek niespodzianek. Także nie załamuj się wszystko będzie dobrze
Pozdrawiam
Onka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 13:43   #5231
ewka1987
Rozeznanie
 
Avatar ewka1987
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 681
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez BERRY21 Pokaż wiadomość
Moja cera przed Yazem nie byla za fajna, ale bywaly dni "spokoju".

Za to teraz jest naprawde kiepsko - codziennie cos wylazi, glw. na brodzie. Mam nadzieje, ze przy drugim opakowaniu wszystko sie unormuje, bo jesli nie, to czarno to widze
u mnie niestety z każdym kolejnym opakowaniem było gorzej dlatego między innymi zmieniłam te tabletki bo już nie dawałam rady. oczywiście mam nadzieje że u ciebie będzie inaczej i z każdym następnym blistrem będzie lepiej
ewka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-20, 14:20   #5232
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Onka85 Pokaż wiadomość
Wiesz jeśli Cie to pocieszy to ja też przy pierwszym opakowaniu Yaz miałam kłopoty z cerą coś wiecznie mi wyskakiwało, przy 3cim opakowaniu wszystko się unormowało i teraz brak jakichkolwiek niespodzianek. Także nie załamuj się wszystko będzie dobrze
Pozdrawiam
Dzieki Postaram sie cierpliwie czekac na poprawe!

Cytat:
Napisane przez ewka1987 Pokaż wiadomość
u mnie niestety z każdym kolejnym opakowaniem było gorzej dlatego między innymi zmieniłam te tabletki bo już nie dawałam rady. oczywiście mam nadzieje że u ciebie będzie inaczej i z każdym następnym blistrem będzie lepiej
Kurcze, naprawde ciezko przewidziec reakcje tych samych tabletek na rozne kobietki To jest tak indywidualna sprawa, ze juz sama nie wiem czego moge sie spodziewac po Yazie
Ale podobno wiara czyni cuda, wiec pozostaje mi wierzyc, ze jednak z czasem bedzie lepiej
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 18:06   #5233
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

POMOCY!
18 grudnia brałam 6 tabletke, ale zapomnialam wczorajszej, czyli 7! Nie jestem pewna czy mineło na 100% 12 godzin, ale 18 grudnia tabsa wziełam na pewno miedzy godzina 20-23. Dzisiaj zażyłam spóźnioną o 10;10 rano.
Ostatni stosunek był na 4 tabsie (środa). Okropnie panikuje, jak wstalam to poszłam do wc i mialam krwawienie (okres skonczylam w piatek), czasem mi sie zdaza ze wraca po 1-2 dniach. Martwie sie okropnie. Pomóżcie coś!
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 23:40   #5234
elajnaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 15
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

wiatam.
o sluzie w tym watku prawie niczego sie nei doszukalam ( mozliwe iz nie szukalam uwaznie ale stron jest tu naprawde duzo do przegladania... ) wiec czy mozecie mi poradzic?
konkretnie chodzi mi o to ze jestem na 16 tabletce z pierwszego opakowania i mam tak jakby sluz plodny... jest rozciagliwy i to nawet bardzo i przezroczysty i mam taki prawie caly czas... czy to znaczy ze tabletki nie dzialaja??? prosze bardzo o odpowiedz bo jade po jutrze do chlopaka i nie wiem czy jestem napewno zabezpieczona...
elajnaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 07:49   #5235
Baby Jane
Raczkowanie
 
Avatar Baby Jane
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 447
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Jeśli brałaś tabletki codziennie i o żadnej nie zapomniałaś, nie wystąpiły żadne wymioty ani biegunka to działają, nie ma nawet innej opcji
Baby Jane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 13:36   #5236
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Niech ktoś mi coś odpowie, no!
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 15:46   #5237
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
Niech ktoś mi coś odpowie, no!
Coś ;] co to mamy odpowiadać na rozkaz?;] Skoro nikt nie odpowiada to znaczy, że nie wiemy co Ci doradzić. Proste...
DarkNoir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 16:53   #5238
frozenstrawberries
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 128
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
Niech ktoś mi coś odpowie, no!
Może przeczytasz ulotkę?
frozenstrawberries jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 17:42   #5239
PriVativ
Zadomowienie
 
Avatar PriVativ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: moje własne
Wiadomości: 1 546
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

hej dziewczyny,. Ja dzis zaczynam brac owe tabletki. Jestem ciekawa jak beda na mnie dzialac. Dzis dostalam okres i zaplanowalam ze o 20 wezme pierwszą... to moje pierwsze tego typu tabletki. mam nadzieje z ebedzie okej. bede tutaj z Wami, bo jetsem zielona co do tego ty[u antykoncepcji tzn jesli chodzi i jakies objawy czy cos, bede pewnie panikowac kazda niepokojącą zmianą w organizmie:P
__________________
PriVativ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-21, 18:01   #5240
Spidka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 17
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
Niech ktoś mi coś odpowie, no!
idź do ginekologa
Spidka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 18:07   #5241
Baby Jane
Raczkowanie
 
Avatar Baby Jane
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 447
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

A po co do ginekologa od razu? Przecież ona umrze ze stresu zanim doczeka się wizyty w przychodni, na prywatnego wywali kasę, a przecież wszystko jest na ulotce.
Baby Jane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 19:57   #5242
Giglio
Przyczajenie
 
Avatar Giglio
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Smile Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Witam, ja biorę Yaz od niecalego miesiąca i powiem szczerze, że pod tym względem rzeczywiście dobrze iść z postępem medycyny. Brałam wcześniej Yasmin, i wszytko było super, ale z czasem pojawiły się bóle główy, no i po roku przytyłam do strasznie nienaturalnie wysokiej dla mnie wagi . Odkąd zaczęłam brać Yaz jest dobrze, głowa nie boli, a i powoli zaczynam chudnąć. jest dobrze a wierzę, że będzie lepiej. Pozdrawiam
Giglio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 08:38   #5243
katarzyna sz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 20
GG do katarzyna sz
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

hej dziewczyny mam pytanko!! dzisiaj koncze pierwsze opakowanie yaz !! tydzien temu po 15 tab.mialam okres ale dzwonilam do lekarza i powiedzial ze mam brac dalej i ze jest wszystko ok bo mialam grype dlatego tak sie stalo!! mowil tez ze w czasie brania 4 bialych tab.moge nie dostac okresu i nic sie niestanie !! i tu wlasnie problem ja go wlasnie dostalam po trzeciej tab. i czy to dobrze ze go dostalam????????????????? ????
katarzyna sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 08:52   #5244
wisienka90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 481
GG do wisienka90 Send a message via Skype™ to wisienka90
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

ja wzielam 4 opakowania tabletek YAZ, w sumie ejstem zadowolona, nie mam porownania, bo to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne , ale mam pytanko .
Wzielam 4 opakowania, pozniej zrobilam sobie przerwe 1 miesiac. Dzisiaj dostalam okres, czy moge znow brac te tabletki od dzisiaj ?
__________________
Ja i On od 22.10.2009
Walka o nową JA:
-zapuszczam włosy
-przygoda z białą perłą i olejkiem rycynowym
-MŻ+WR!
61(19.07)- 60(28.07) - 59 -58 - 57 - 56 - 55!
17.08 przedłużanie i zagęszczanie rzęs
wisienka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 09:08   #5245
Ingus18
Zadomowienie
 
Avatar Ingus18
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 1 033
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Na początku napisze że czytałam ulotkę ale tak wole zapytać może któraś z was miała podobny problem. Biorę 7 opakowanie Yaz wczoraj zapomniałam zażyć tabletke. Zrobiłam to po 15 godzinach. Była to 7 tabletka. W ulotce jest napisane żeby stosować przez siedem dni dodatkowe zabezpieczenie. Z TŻ będę widzieć sie dopiero w piątek wiec są to jeszcze 4 tabletki. Czy możemy odpuścić sobie dodatkowe zabezpieczenie??
__________________
"Każdy zabija kiedyś to, co kocha"

Mój braciszek------> http://s3.suwaczek.com/200912251762.png<------

Moja siostrzyczka------>http://s9.suwaczek.com/201107084965.png<------
Ingus18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 09:55   #5246
frozenstrawberries
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 128
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Ingus18 Pokaż wiadomość
Na początku napisze że czytałam ulotkę ale tak wole zapytać może któraś z was miała podobny problem. Biorę 7 opakowanie Yaz wczoraj zapomniałam zażyć tabletke. Zrobiłam to po 15 godzinach. Była to 7 tabletka. W ulotce jest napisane żeby stosować przez siedem dni dodatkowe zabezpieczenie. Z TŻ będę widzieć sie dopiero w piątek wiec są to jeszcze 4 tabletki. Czy możemy odpuścić sobie dodatkowe zabezpieczenie??
Ja bym nie ryzykowała i robiła tak jak jest napisane w ulotce. Tylko wtedy zabezpieczenie jest zachowane.
frozenstrawberries jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 10:02   #5247
201701251209
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 487
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez katarzyna sz Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mam pytanko!! dzisiaj koncze pierwsze opakowanie yaz !! tydzien temu po 15 tab.mialam okres ale dzwonilam do lekarza i powiedzial ze mam brac dalej i ze jest wszystko ok bo mialam grype dlatego tak sie stalo!! mowil tez ze w czasie brania 4 bialych tab.moge nie dostac okresu i nic sie niestanie !! i tu wlasnie problem ja go wlasnie dostalam po trzeciej tab. i czy to dobrze ze go dostalam????????????????? ????
Ten okres co dostałaś po 15 tabletce to zapewne były plamienia, a teraz dostałaś krwawienie z odstawienia. Nic się nie martw, wszystko jest ok.
Cytat z ulotki Yaz
Cytat:
Podczas 4 dni stosowania białych tabletek placebo (okres placebo), powinno wystąpić krwawienie (tzw.krwawienie z odstawienia).
Jak widzisz, nawet w ulotce o tym pisze, więc nie rozumiem w czym masz problem.

Cytat:
Napisane przez wisienka90 Pokaż wiadomość
ja wzielam 4 opakowania tabletek YAZ, w sumie ejstem zadowolona, nie mam porownania, bo to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne , ale mam pytanko .
Wzielam 4 opakowania, pozniej zrobilam sobie przerwe 1 miesiac. Dzisiaj dostalam okres, czy moge znow brac te tabletki od dzisiaj ?
Tak możesz.

Tylko po co robiłaś tą miesięczną przerwę? Czemu ona miała służyć?

Cytat:
Napisane przez Ingus18 Pokaż wiadomość
Na początku napisze że czytałam ulotkę ale tak wole zapytać może któraś z was miała podobny problem. Biorę 7 opakowanie Yaz wczoraj zapomniałam zażyć tabletke. Zrobiłam to po 15 godzinach. Była to 7 tabletka. W ulotce jest napisane żeby stosować przez siedem dni dodatkowe zabezpieczenie. Z TŻ będę widzieć sie dopiero w piątek wiec są to jeszcze 4 tabletki. Czy możemy odpuścić sobie dodatkowe zabezpieczenie??
Skoro w ulotce pisze, że należy stosować 7 dni dodatkowego zabezpieczenia, to tak zrób. W końcu bez powodu takiego zalecenia by nie napisali, prawda?
Po co kombinujesz?
201701251209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 14:56   #5248
Maskotka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Hej a ja mam troche inne pytanie. Mianowicie biore juz tabletki prawie 3 lata. najpierw bralam Diane ok 1,5roku potem Novynette ok ponad rok i teraz biore drugie opakowani YAZ. Nie mialam zadnej przerwy. Pytalam sie swojej lekarki czy nie pasowaloby zrobic przerwy bo jak tak dlugo biore to boje sie ze pozniej beda jakies skutki uboczne. Ale ona twierdzi ze nie ma takie potrzeby.. A wy jak sadzicie? i jak dlugo bierzecie tabletki?? Jeszcze dodam ze wszystkie tabletki moj organizm dobrze tolerowal
Maskotka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 15:05   #5249
Baby Jane
Raczkowanie
 
Avatar Baby Jane
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 447
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Ja słyszałam że po dwóch latach powinno się zrobić jakąś przerwę ale nie wiem na ile to prawda.
Baby Jane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 15:34   #5250
7martina
Raczkowanie
 
Avatar 7martina
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 52
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Dziewczyny mam wątpliwość i liczę na to, że mi doradzicie

Zapomniałam 22 tabletki YAZ, wzięłam ją razem z 23 czyli po 24 godzinach. Zgodnie z ulotką powinnam teraz połączyć opakowania, ale trochę niechętnie do tego podchodzę... Biorę już ponad pół roku tabletki, wszystko jest super, i boję się że coś się rozreguluje.
Dodam że tego dnia kiedy wzięłam dwie tabletki, kochałam się pierwszy raz od dwóch tygodni (on chwilę był we mnie bez zabezpieczenia a potem założył gumkę i za drugim razem to samo).
Bardzo proszę o wasze opinie bo dzisiaj wieczorem muszę wziąć albo placebo albo następne opakowanie

P.S. Właśnie dodzwoniłam się do mojego gina i po szczegółowym (:P) przedstawieniu mu sytuacji stwierdził, żebym brała normalnie z przerwą.

Edytowane przez 7martina
Czas edycji: 2009-12-22 o 16:09
7martina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:20.