kurczak na glowie jak szybko zniwelowac !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-14, 15:15   #1
dorotka9009
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 54

kurczak na glowie jak szybko zniwelowac !!!


po rozjasniaczu moge jasny blond tylko chlodny czy cos ciemniejszego koniecznie ? blagam pomozcie szybko

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

i nie mowce o fryzjerach tylko jaka farbe na to polozyc
dorotka9009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 16:16   #2
gosiak8410
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: kurczak na glowie jak szybko zniwelowac !!!

wszystko zależo od tego ja bardzo żółtego masz tego "kurczaka", miałam kilka przeżyć tego typu i w większości przypadków wystarczyły płukanki/szampony wysrebrzające (jest duży wybór chociażby joanny), osobiście stosowałam Loreal'a Silver (możesz kupić w salonach fryzjerskich w centrach handlowych albo na allegro), http://allegro.pl/item803457752_lore...jas_250ml.html
http://allegro.pl/item788354026_joan...pon_blond.html
nakładałam to na włosy jak farbę i trzymałam jakieś 15 minut - po kilku zastosowaniach żółty odcień znikał. Istotne jest również jaki odcień blondu chcesz uzyskać - ja stosując farby wybierałam raczej chłodne popiele - najlepiej niwelują żółty odcień. Ale jak używałaś rozjaśniacza to wstrzymałabym się z farbą, żeby nie zniszczyć włosów. Przetestuj płukanki, na pewno pomogą
gosiak8410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 18:25   #3
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: kurczak na glowie jak szybko zniwelowac !!!

pewnie masz niejednolity kolor. jesli chcesz uzyskac jasny blond narazie poczekaj i stosuj plukanki, szampony (z joanny jest dobry ten ktory jest podany w poscie wczesniej). mowie zebys pcozekala bo by uzyskac ladny jasniutki blond przydalo by sie zastosowac jeszcze jedno rozjasniane lub mocną farbe rozjasniajaca a to niszczy wlosy.
jesli natomiast wolalabys tylko ujednolicic kolor do sredniego blondu to zastosuj farbe.
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:25.