BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-26, 15:08   #901
Paweek
Raczkowanie
 
Avatar Paweek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 41
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

ok, a masz jakieś produkty godne polecenia?
W innych kwasach było raz-dwa i po sprawie, szybkie zabiegi. o peelingu ziolowym wiem na serio mało i jeszcze nie jestem do tego przekonany
Paweek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 17:25   #902
kasiek8080
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 21
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

a ja mam pytanie czy jest ktoś, komu udało się usunąć blizny potrądzikowe? a jeśli tak to jakimi sposobami i w rekach jakiego specjalisty, będę wdzięczna za każdą odpowiedź.
kasiek8080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 22:20   #903
Ul eva
Raczkowanie
 
Avatar Ul eva
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 38
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Jest lato, więc wiele zabiegów odpada. Znacie jakiś skuteczny, który może by wykonywany właśnie o tej porze?
Ul eva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 12:51   #904
Marzena17
Rozeznanie
 
Avatar Marzena17
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: lubin/wrocław
Wiadomości: 638
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kasiek8080 Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie czy jest ktoś, komu udało się usunąć blizny potrądzikowe? a jeśli tak to jakimi sposobami i w rekach jakiego specjalisty, będę wdzięczna za każdą odpowiedź.
Blizny potrądzikowe nie tak łatwo usunąć. Ja jestem na dobrej drodze do całkowite usunięcia, już mi niewiele zostało (gdzieś nawet wklejałam zdjęcie, tylko nie pamiętam na którym wątku - chyba na retinoidach - bo jestem po kuracji)
Cytat:
Napisane przez Ul eva Pokaż wiadomość
Jest lato, więc wiele zabiegów odpada. Znacie jakiś skuteczny, który może by wykonywany właśnie o tej porze?
U mnie pierwsze skrzypce gra peeling migdałowy, nie jest fotouczulający, więc spokojnie nawet teraz go stosuję. Twarz myję mydłem Alep i używam mineralnego Revlon Colorstay. I to by było na tyle mojej regularnej pielęgnacji Zamówiłam sobie jeszcze kwas salicylowy, zobaczymy co z nim zrobię
__________________
"Czuj się dzielny, działaj tak, jakbyś był dzielny...
Jest bardzo prawdopodobne, że atak odwagi zastąpi atak lęku."
William James
Marzena17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 13:09   #905
Ul eva
Raczkowanie
 
Avatar Ul eva
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 38
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Marzena17 Pokaż wiadomość
U mnie pierwsze skrzypce gra peeling migdałowy, nie jest fotouczulający, więc spokojnie nawet teraz go stosuję. Twarz myję mydłem Alep i używam mineralnego Revlon Colorstay. I to by było na tyle mojej regularnej pielęgnacji Zamówiłam sobie jeszcze kwas salicylowy, zobaczymy co z nim zrobię
A gdzie mogę kupić ten peeling migdałowy? I czy on jest zupełnie bezpieczny? Boję się trochę używać czegokolwiek bez konsultacji z dermatologiem. Niestety on stwierdził, że na razie mam się smarować no scarem i dermablizem, a potem MOŻE SAMO SIĘ SPŁYCI. A ostatecznie peelingi, ale to we wrześniu. Są wakacje, więc chciałam trochę powalczyć z tymi bliznami i nie wiem od czego zacząć.
Ul eva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 10:42   #906
Marzena17
Rozeznanie
 
Avatar Marzena17
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: lubin/wrocław
Wiadomości: 638
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Ul eva Pokaż wiadomość
A gdzie mogę kupić ten peeling migdałowy? I czy on jest zupełnie bezpieczny? Boję się trochę używać czegokolwiek bez konsultacji z dermatologiem. Niestety on stwierdził, że na razie mam się smarować no scarem i dermablizem, a potem MOŻE SAMO SIĘ SPŁYCI. A ostatecznie peelingi, ale to we wrześniu. Są wakacje, więc chciałam trochę powalczyć z tymi bliznami i nie wiem od czego zacząć.
Najpierw trochę poczytaj o kwasach. Zanim zastosuje się peeling, trzeba zrobić delikatniejszy tonik i poużywać przez około dwa tygodnie, żeby skórę przyzwyczaić. Nie bardzo wiem, gdzie można kupić gotowy peeling migdałowy, ale ja (podobnie jak większość wizażanek stosujących kwasy) zaopatruję się w sklepach z półproduktami kosmetycznymi, typu mazidła, zróbsobiekrem, naturalis itp. Tam można kupić po prostu kwas, a w domu ukręcasz sobie samodzielnie peeling o konkretnym stężeniu.
Za jeden zabieg u dermatologa zapłacisz około 150 zł, jeden zabieg domowy to groszowe sprawy. Poczytaj trochę biochemię, podstawy, żebyś sobie krzywdy nie zrobiła.
__________________
"Czuj się dzielny, działaj tak, jakbyś był dzielny...
Jest bardzo prawdopodobne, że atak odwagi zastąpi atak lęku."
William James
Marzena17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 02:35   #907
pavlo84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 153
GG do pavlo84
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

witam wszystkich chcialbym sie do was coś dowiedzieć.ten kto był z was na laser fraxel napewno czuje niedosyt ,no cos jest po troche na lepsze po laserze widze na swojich bliznach .Ale może znacie jakieś inne ciekawe metody skuteczniejsze, co sadzicie o dermabrazji laserowej?? moze ktos z was miał taki zabieg, podobno duzo powiklań moze wystapić ,a moje blizny sa po operacji chirurgicznej .pozdrawiam
pavlo84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-20, 16:16   #908
aleksandra987x
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 547
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Witajcie, próbowałam najpierw przebrnąc przez cały wątek, ale cięzkie to bardzo...
Jakieś dwa tygodnie temu zaczął mi się paskudny wysyp na dekolcie, wychodziły mi jakieś takie podskórne gule, dekolt traktowałam wtedy tylko żelem do mycia antytrądzikowym Soraya, a potem krem nawilżający. Ale na tych gulach robił się wysięk i strupek, który odpadł i zostały białe, świeże blizny. Wysyp związany z cyklem, zawsze mnie wysypie troche, ale nigdy tak.

Teraz dekolt jeszcze nie jest wyleczony do końca z wysypu ale już zaczęłam walczyć z tymi bliznami, powiedzcie proszę czy to jest dobry plan:

-wieczór: po kapieli przecieram skórę tonikiem cytrynowym (od dziś będzie aloesowy Ziai, kupiłam przed chwilą), potem przecieram skórę płynem wg tego przepisu:
5 tabletek polopiryny S rozpuścić w 50 ml wody, 5 tabletek wit. C 200 mg rozpuścić w roztwoerze polopiryny, dodac 15 ml soku z cytryny i 100 ml spirytusu salicylowego
potem na plamki Alantan w kremie. Co dwa dni robię peeling cukrem lub fusami kawowymi omijając kilka niewygojonych gul.
-rano: tonki, płyn, Alantan

Jak wygoi się wszystko mam zamiar zrobić peelin cukrem, dać maseczkę oczyszczającą sklepową jakąś, potem coś nawilżającego, za dwa dni peeling i maseczka tym razem nawilżająca. Dobrze kombinuję?

Szykuje mi się wyjazd nad morze za półtora tygodnia i nie wiem, czy jak się opalę to nie będą te blizny bardzo widoczne... A balsam brazujący ani nic takiego na nie nie podziała. Nic, będę łaciata
aleksandra987x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 19:51   #909
pavlo84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 153
GG do pavlo84
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

aleksandra987x powiem ci ze napewno do wyjazdu na dmorze niepozbedziesz sie problemu, a blizny masz białę to takie tez zostana, najlepiej przestan urzywac peeelingow i co kolwiek robic z tym na dzis jezli masz zamiar wystawiac sie na promnieniowanie UV,mozesz pogorszyc stan zdrowia skóry ogolnie to niepowinnaas sie oplać bo moga przebarwienia zostać na stałe. mnie tez dopadlo paskodstwo niedosc ze mam blizny to jescze zaczely mi sie pojawiac male zapalenia na skórze najwidcoznie jest to złe rogowacenie naskórka . akurat tutaj duzej odpowiedzi nieuzskasz bo sa tu ludzie z gorszymi problemami , bliznowcami i sporymi bliznami . twój problem wydaje sie być lajtowy , ale staraj sie niewystawiac na promieniowanie UV daj swojej skórze odpoczać,co do kombinacji twojich metod to wydaje mi sie ze duzego efekty w ten sposób nieosiagniesz. poczekaj do jesieni jesli sie skor uspokoji to wtedy mozesz pomyslec o laserze frakcyjnym na blizny jasne na male blizny zanikowe jest dobry,a jesli sie twoj porblem sam nieroziwaze to konsultacjia i to najlepiej u prywatnego dermatologa.
pavlo84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 17:41   #910
gaaabsx
Raczkowanie
 
Avatar gaaabsx
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 58
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Również mam problem z bliznami, a mianowicie w grudniu 2 lata temu miałam usuwane.. Hmm.. Lekarz określił to jako "dodatkowe sutki", dla mnie to zawsze były znamiona. Głupia byłam, bo myślałam, że śladu po tym nie będzie, a blizny są teraz o wiele bardziej uciążliwe niż tamte "pieprzyki". Byłam w centrum medycyny estetycznej i mam zamiar się poddać zabiegowi laserem frakcyjnym [to chyba nie to samo co fraxel - wnioskuję z ceny] bowiem jeden zabieg na tę większą bliznę oszacowano na 100-200zł. Nie jest to fortuna, jednak chciałam się dowiedzieć czy miał ktoś podobną sytuację,ponieważ obawiam się pogorszenia stanu tych blizn. Laser, laserem i niby pomaga, ale przecież nie każdemu. Czytałam na forach, że czasami jest gorzej niż było. Dołączam zdjęcia i proszę o jakieś rady

http://oi50.tinypic.com/35d99hz.jpg
http://oi46.tinypic.com/5eizvd.jpg
__________________

Edytowane przez gaaabsx
Czas edycji: 2012-07-23 o 17:43
gaaabsx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 20:53   #911
pavlo84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 153
GG do pavlo84
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

gaaabsx mozemy sobie podać ręce , ja mialem tez usuwane pieprzyki i bardzo tego zaluje ze usuwałem je teraz jest inno gorzej. ze czlowiek byl glupi to usuwał teraz wiem ze mialem poczekac pare lat i usunac prywatnie przy pomocy laserow pieprzyki lub azotem i blizny byly by mniejsze i lepiej wygladmay a tak po pieprzykach zostały mi koszmarne blizny z kotrymi walcze juz tyle lat powiem ci ze laser frakcyjny najlepszy jest re:store moja osobista opinia,ale ja zrezyngowalem z niego bo to jeszcze nieejst ten effekt ktory bym chchial osiangac. zastanwiam sie nad dermabrazjia choc ryzykowana jest . widze za masz podobne blizny do mojich ale u ciebie lepiej sie zagoily wież mi masz ladna kreseczke u mnie sie wszytsko poszerzyło i zlało .u cb bedzie laser frakcyjny na poczatku wskazany re:store ,jeszcze mma inna opcjie w czechach znalalzem klinike co wykonuje
http://www.llc.cz/ zastanwiam sie jak oni je tam usuwaja.masz naprawde łądna ta blizne tragedi niema jeszcze u ciebie
pavlo84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-24, 10:48   #912
gaaabsx
Raczkowanie
 
Avatar gaaabsx
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 58
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez pavlo84 Pokaż wiadomość
gaaabsx mozemy sobie podać ręce , ja mialem tez usuwane pieprzyki i bardzo tego zaluje ze usuwałem je teraz jest inno gorzej. ze czlowiek byl glupi to usuwał teraz wiem ze mialem poczekac pare lat i usunac prywatnie przy pomocy laserow pieprzyki lub azotem i blizny byly by mniejsze i lepiej wygladmay a tak po pieprzykach zostały mi koszmarne blizny z kotrymi walcze juz tyle lat powiem ci ze laser frakcyjny najlepszy jest re:store moja osobista opinia,ale ja zrezyngowalem z niego bo to jeszcze nieejst ten effekt ktory bym chchial osiangac. zastanwiam sie nad dermabrazjia choc ryzykowana jest . widze za masz podobne blizny do mojich ale u ciebie lepiej sie zagoily wież mi masz ladna kreseczke u mnie sie wszytsko poszerzyło i zlało .u cb bedzie laser frakcyjny na poczatku wskazany re:store ,jeszcze mma inna opcjie w czechach znalalzem klinike co wykonuje
http://www.llc.cz/ zastanwiam sie jak oni je tam usuwaja.masz naprawde łądna ta blizne tragedi niema jeszcze u ciebie
zdaję sobie sprawę, że tragedii nie ma, ale mnie to jednak trochę krępuję. stroje kąpielowe i tak dalej.. po prostu się tego wstydzę dlatego nie chcę, żeby się to jeszcze bardziej pobabrało, więc wolałam skorzytać z opinii przed udaniem się na zabieg. byłam kiedyś na konsultacji i babka powiedziała mi, że 2-3 zabiegi i będzie w porządku, jednak jak efekt dalej nie będzie mnie zadowalał to rozważam bardzo poważnie zrobienie sobie w tym miejscu tatuażu. taki napis który by się zaczynał na początku tej blizny i przechodził na plecy. wtedy wystarczyło by mi tylko wygładzenie tego miejsca, natomiast ta mniejsza mam nadzieję, ze po paru zabiegach będzie niewidoczna
__________________
gaaabsx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 15:27   #913
oryginalna11
Raczkowanie
 
Avatar oryginalna11
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Coleraine, Irlandia Północna
Wiadomości: 177
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

po 7 latach walki z tradzikiem i bliznami zdecydowałam się na laser. 16 wizyta i pierwszy zabieg. Gorzej juz byc nie moze
__________________
oryginalna11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 07:28   #914
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Koniecznie podziel się wrażeniami i efektami!!
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 02:23   #915
oryginalna11
Raczkowanie
 
Avatar oryginalna11
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Coleraine, Irlandia Północna
Wiadomości: 177
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

zrobie zdjęcia przed i po próbowałam juz wszystkiego oprócz operacji plastycznej w wieku 22 lat przechodziłam dopiero ospe więc dodatkowe blizny na linii rzuchwy i nad brwiami doszły okropność :/
__________________
oryginalna11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 16:33   #916
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Dziewczyny czy ktoras z was stosowala krem NeoStrata Bionic face cream -do likwidacji blizn potradzikowych-przebarwien ?

A niby jak operacja plastyczna mialaby usunac blizna potradzikowe? jest w stanie? to co oni musieliby robic?
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 13:22   #917
oryginalna11
Raczkowanie
 
Avatar oryginalna11
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Coleraine, Irlandia Północna
Wiadomości: 177
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoras z was stosowala krem NeoStrata Bionic face cream -do likwidacji blizn potradzikowych-przebarwien ?

A niby jak operacja plastyczna mialaby usunac blizna potradzikowe? jest w stanie? to co oni musieliby robic?

Tak zażartowałam sobie z ta operacja plastyczna Ale jak juz by mnie było stać to kto wie Mi żadne kremy jak narazie nie pomogły no i proces jest bardzo długi bo to powoli złuszcza naskórek.
__________________
oryginalna11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 17:19   #918
paputeeek
Raczkowanie
 
Avatar paputeeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 117
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

czy moze wie ktoras, czy w zielonej jest dobry lekarz, ktory by zabieg laserem wykonal na dziurki po ospie na czole?
czy lepiej na przyklad pojechac do wwy.

tak do 1000 zl. pomozcie, to jest moj najwiekszy kompleks
__________________
ćwiczę na siłowni! od 2.08.11!
bardziej obeznana w żywieniu i ćwiczeniach zaczynam nowy cykl! 8.01.12!
paputeeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 23:18   #919
pavlo84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 153
GG do pavlo84
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez paputeeek Pokaż wiadomość
czy moze wie ktoras, czy w zielonej jest dobry lekarz, ktory by zabieg laserem wykonal na dziurki po ospie na czole?
czy lepiej na przyklad pojechac do wwy.

tak do 1000 zl. pomozcie, to jest moj najwiekszy kompleks

mojim zdaniem lepiej jechac do wawyy lepszy wybór spcjalistow jeśli kasa niegra roli i raczej lepsze doświadczenie lec zdobrze poszukaj. poszukaj lasera fraxel re store o takim mowa
http://www.elite.waw.pl/fraxel/ 10 zabiegow i bedzie dużo lepiej
pavlo84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-30, 02:24   #920
oryginalna11
Raczkowanie
 
Avatar oryginalna11
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Coleraine, Irlandia Północna
Wiadomości: 177
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez paputeeek Pokaż wiadomość
czy moze wie ktoras, czy w zielonej jest dobry lekarz, ktory by zabieg laserem wykonal na dziurki po ospie na czole?
czy lepiej na przyklad pojechac do wwy.

tak do 1000 zl. pomozcie, to jest moj najwiekszy kompleks
ja mam blizny po ospie i bede miała robiony pixel laser 16stego. Jesli chcesz sie wstrzymac to dam Ci znac jak moje blizny beda wyglądały. Fraxel to mocniejszy laser. Wchodzi głębiej w skóre. Pixel jest mniej inwazyjny. "Pomimo pozornych podobieństw to dwa zupełnie inne lasery. FRAXEL to laser CO2. Bez względu na to jakie modyfikacje byłyby w nim zastosowane to zawsze pozostaną niedogodności związane z właściwościami emitowanej przez niego długości fali. Laser CO2 zawsze pozostawia wokół leczonego obszaru dużą strefę martwicy. Dodatkowo ponowny „strzał” laserem CO2 w to samo miejsce powoduje praktycznie jedynie pogłębienie wspomnianej strefy martwicy bez żadnych innych efektów, które uznać by można za pozytywne. Powstająca martwica odpowiedzialna jest w zdecydowanie największym stopniu za spore i mimo wszystko długo utrzymujące się działania uboczne (obrzęk i pieczenie twarzy, zaczerwienienie, łuszczenie się skóry). Działania te można co prawda zminimalizować używając niższych energii, ale wówczas skuteczność terapii jest śladowa bądź żadna !!! Dlatego też prawidłowo przeprowadzany zabieg laserem FRAXEL jest z reguły bolesny przez co najczęściej wymaga stosowania znieczulenia."
__________________
oryginalna11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 17:59   #921
lili95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Jak najszybciej usunąć blizny i przebarwienia po trądziku?

Ja mam pytanie dermatolog cie wysłał na wizytę czy sama byłaś u kosmetyczki . ?
lili95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 01:06   #922
oryginalna11
Raczkowanie
 
Avatar oryginalna11
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Coleraine, Irlandia Północna
Wiadomości: 177
Dot.: Jak najszybciej usunąć blizny i przebarwienia po trądziku?

Cytat:
Napisane przez lili95 Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie dermatolog cie wysłał na wizytę czy sama byłaś u kosmetyczki . ?
Nie wiem czy pytanie jest do mnie, ale sama sie zdecydowalam. Od dermatologa nie uzyskałam żadnych odpowiedzi ani pomocy. Oczysciłam skóre dopiero po tym jak zaczęłam stosować OCM. Teraz czas na blizny Mam nadzieje ze sie wszystko uda i nie bede juz musiała uzywac kryjacego podkładu. Marzę o tym by wyjść z domu tak jak stoję.
__________________
oryginalna11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 17:38   #923
paputeeek
Raczkowanie
 
Avatar paputeeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 117
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

oryginalna to koniecznie podziel sie efektymi i zdjeciami przed i tuz po oraz po jakims czasie. trzymam kciuki za Cb oby te zlosniki zeszly...

ja mam na srodku czola 3 jak trojkat bermudzki wygladaja..
__________________
ćwiczę na siłowni! od 2.08.11!
bardziej obeznana w żywieniu i ćwiczeniach zaczynam nowy cykl! 8.01.12!
paputeeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 10:46   #924
pavlo84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 153
GG do pavlo84
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez oryginalna11 Pokaż wiadomość
ja mam blizny po ospie i bede miała robiony pixel laser 16stego. Jesli chcesz sie wstrzymac to dam Ci znac jak moje blizny beda wyglądały. Fraxel to mocniejszy laser. Wchodzi głębiej w skóre. Pixel jest mniej inwazyjny. "Pomimo pozornych podobieństw to dwa zupełnie inne lasery. FRAXEL to laser CO2. Bez względu na to jakie modyfikacje byłyby w nim zastosowane to zawsze pozostaną niedogodności związane z właściwościami emitowanej przez niego długości fali. Laser CO2 zawsze pozostawia wokół leczonego obszaru dużą strefę martwicy. Dodatkowo ponowny „strzał” laserem CO2 w to samo miejsce powoduje praktycznie jedynie pogłębienie wspomnianej strefy martwicy bez żadnych innych efektów, które uznać by można za pozytywne. Powstająca martwica odpowiedzialna jest w zdecydowanie największym stopniu za spore i mimo wszystko długo utrzymujące się działania uboczne (obrzęk i pieczenie twarzy, zaczerwienienie, łuszczenie się skóry). Działania te można co prawda zminimalizować używając niższych energii, ale wówczas skuteczność terapii jest śladowa bądź żadna !!! Dlatego też prawidłowo przeprowadzany zabieg laserem FRAXEL jest z reguły bolesny przez co najczęściej wymaga stosowania znieczulenia."

Fraxel jest dobrym laserem ale jak juz sie decydujecie na niego moja rada polecam laser fraxel re:store i zaden inny. a co do blizn po ospie to beda dobre effekty widoczne , ja mam gorzej bo ma blizny po operacji i szyciu tutaj laser fraxel nieczyni cudow jest zas zaslaby,ale na blizny po ospie tradziku i inne lajtowe dobrze dziala. tez chetnie bym zobaczyl tpowje effekty juz po ale to potrwa bo musisz poddac sie kilku zabiegom a miedzy 1 a 2gim czeka sie okolo miesiaca.
pavlo84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 15:28   #925
oryginalna11
Raczkowanie
 
Avatar oryginalna11
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Coleraine, Irlandia Północna
Wiadomości: 177
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez pavlo84 Pokaż wiadomość
Fraxel jest dobrym laserem ale jak juz sie decydujecie na niego moja rada polecam laser fraxel re:store i zaden inny. a co do blizn po ospie to beda dobre effekty widoczne , ja mam gorzej bo ma blizny po operacji i szyciu tutaj laser fraxel nieczyni cudow jest zas zaslaby,ale na blizny po ospie tradziku i inne lajtowe dobrze dziala. tez chetnie bym zobaczyl tpowje effekty juz po ale to potrwa bo musisz poddac sie kilku zabiegom a miedzy 1 a 2gim czeka sie okolo miesiaca.
Własnie dlatego zdecydowałam sie na Pixel. Boję się Fraxela Narazie mam 3 wizyty ustalone bo blizny sa dosc głebokie. A potem zobaczymy Jak to nic nie pomoze to sie poddaje

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Cytat:
Napisane przez paputeeek Pokaż wiadomość
oryginalna to koniecznie podziel sie efektymi i zdjeciami przed i tuz po oraz po jakims czasie. trzymam kciuki za Cb oby te zlosniki zeszly...

ja mam na srodku czola 3 jak trojkat bermudzki wygladaja..
Troche to potrwa bo miedzy zabiegami jest około 4 tyg przerwy. Ale przed i po pierwszej wizycie zdam relacje na pewno Moja skóra w ogóle wyglada jak Księżyc w pełni KRATER!
__________________

Edytowane przez oryginalna11
Czas edycji: 2012-08-09 o 16:03
oryginalna11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 12:10   #926
Ul eva
Raczkowanie
 
Avatar Ul eva
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 38
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Dziewczyny słyszałyście o JONOFOREZIE? Co o tym myślicie? Zabieg niedrogi, więc trochę mnie kusi, ale się boję.
Ul eva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 23:40   #927
pavlo84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 153
GG do pavlo84
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Ul eva Pokaż wiadomość
Dziewczyny słyszałyście o JONOFOREZIE? Co o tym myślicie? Zabieg niedrogi, więc trochę mnie kusi, ale się boję.
Myslisz ze to bedzie działać?? zapowiada sie inetresujaco ,najbardziej co czytalem spodobal mi sie tekst "Istnieje wiele odmian jonoforezy, w zależności od użycia danego związku chemicznego. Jod sprawdza się najlepiej w likwidacji blizn. Wapń łagodzi stany zapalne gałki ocznej i przyspiesza zrost kości. Natomiast cynk wspomaga gojenie się owrzodzeń." jestem m ciekaw jak bedzie dzialal na blizne pooperacyjna ,ale niewydaje mi sie revelacja.pewnie na male tradzikowe moze byc starzalem w dziestake .ale na oprawdziwe blizny chyba niepodziała
pavlo84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 22:37   #928
oryginalna11
Raczkowanie
 
Avatar oryginalna11
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Coleraine, Irlandia Północna
Wiadomości: 177
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Ja już po zabiegu. Bolało jak diabli ;( zdjęcie jutro bo jestem opuchnięta i czerwona jak burak Nie widzę narazie żadnej różnicy.
__________________
oryginalna11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 13:43   #929
Ul eva
Raczkowanie
 
Avatar Ul eva
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 38
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Doradźcie Jutro biegnę do salonu kosmetycznego i nadal nie jestem zdecydowana, mikrodermabrazja czy peeling migdałowy? Jestem niecierpliwa, a poza tym nie mam czasu i pięniędzy na regularne zabiegi, więc chciałabym aby efekt był widoczny po jednym razie. Mój problem to czerwone blizny i nierówności na policzkach. Mam przy tym bardzo bladą cerę, więc to wszystko jest widoczniejsze, ale nie ma tragedii, ratowałam się no-scarem, cepanem i naparem z rumianku.
Ul eva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 16:40   #930
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Ul eva Pokaż wiadomość
Doradźcie Jutro biegnę do salonu kosmetycznego i nadal nie jestem zdecydowana, mikrodermabrazja czy peeling migdałowy? Jestem niecierpliwa, a poza tym nie mam czasu i pięniędzy na regularne zabiegi, więc chciałabym aby efekt był widoczny po jednym razie. Mój problem to czerwone blizny i nierówności na policzkach. Mam przy tym bardzo bladą cerę, więc to wszystko jest widoczniejsze, ale nie ma tragedii, ratowałam się no-scarem, cepanem i naparem z rumianku.
Ja bym zaczekała do jesieni, za duże słońce!
Swoją drogą ! Jestem pozytywnie zaskoczona salonem kosmetycznym, który niedawno otworzyli obok mnie, byłam pytać o ceny peelingów, dostałam informacje, że nie wykonują ich latem, żeby przyjść we wrześniu
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-08 03:20:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:07.