Dziwne wlosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-03, 21:01   #1
marta1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 12

Dziwne wlosy


Mam straszne wlosy.... Mam krecone włosy tylko z jednej strony.. wiem ze to glupio brzmi ale tak jest... mam tak od kad pocieniowalam sobie włosy pierwszy raz czyli juz jakies 3 lata... to tak głupio wyglada... z lewej strony mam proste ładnie pocieniowane wlosy a zdrugiej pofalowane czasem nawet loki... nie wiem co mam robic... nie chce prostowac ich prostownica bo to wysusza wlosy... moze macie jakies sprawdzone odzywki czy cos takiego??? POMOCY
marta1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 21:17   #2
Paulettka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 402
GG do Paulettka
Dot.: Dziwne wlosy

Chyba wszystkie "cud" odżywki, które mają niby prostować włosy przetestowałam na sobie i niestety żadna z nich nie działa ...
Paulettka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 22:01   #3
70026de27bfb6c51fbab4e7dd9ae9b7f0dc3e2c9_600772df80eb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 906
Dot.: Dziwne wlosy

mi odżywki prostujące kręciły włosy , kolezance tez wiec nie wierze w nie
70026de27bfb6c51fbab4e7dd9ae9b7f0dc3e2c9_600772df80eb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 18:06   #4
mila12
Raczkowanie
 
Avatar mila12
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 187
Dot.: Dziwne wlosy

Cytat:
Napisane przez marta1234 Pokaż wiadomość
Mam straszne wlosy.... Mam krecone włosy tylko z jednej strony.. wiem ze to glupio brzmi ale tak jest... mam tak od kad pocieniowalam sobie włosy pierwszy raz czyli juz jakies 3 lata... to tak głupio wyglada... z lewej strony mam proste ładnie pocieniowane wlosy a zdrugiej pofalowane czasem nawet loki... nie wiem co mam robic... nie chce prostowac ich prostownica bo to wysusza wlosy... moze macie jakies sprawdzone odzywki czy cos takiego??? POMOCY
wstaw zdiecie?
__________________
Liczba 12 nie sugeruje mojego wieku
mila12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 00:02   #5
LuvMSI
Rozeznanie
 
Avatar LuvMSI
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 513
Dot.: Dziwne wlosy

mhm a jest to strona na której śpisz? to by wiele wyjaśniało osobiście mam naturalnie kręcone [loki ;'c] włosy i po wyprostowaniu mam jedną strone prostą, nie wywijajacą się a druga jest problemowa, często właśnie się coś odwinie, skeci itp i jest to właśnie strona na której śpie. Moja koleżanka ma podobnie z tym, że ona ma delikatne fale. no bywa. może przyda się prostownica, albo jakiś lekko obciążający kosmetyk?
__________________
LuvMSI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 00:20   #6
aniolek88
Raczkowanie
 
Avatar aniolek88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 43
Dot.: Dziwne wlosy

no najlepiej uzyc prostownicy tak jak mowi LuvMSI, mi tez sie kreca wlosy a po spaniu z jednej strony mam je strasznie wygniecione i trzeba prostowac zeby jakos wygladaly, a przed prostowaniem najlepiej jakiejs odzywki uzyc, ja podczas kazdego mycia wlosow uzywam odzywki a jak juz wyschna to uzywam pianki z nivea tej nowej co cos tam sie niby aktywuje podczas grzania wlosow i nie mam za bardzo zniszczonych wlosow dzieki temu
__________________

aniolek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:28.