Co kupujecie w Helfach? Produkty i opinie - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-28, 17:46   #151
Emocja20
Zadomowienie
 
Avatar Emocja20
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Mon petit ciel
Wiadomości: 1 582
Dot.: Co kupujecie w helfach? helfy.pl Produkty i opinie

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
Nadal nic Kurierem przyszło jeszcze coś innego.
A dzisiaj? No to ja nie wiem, co tam wyprawiają
__________________
Ćwiczę z Ewą od 27.08.2012
Skalpel:24
Killer:8
Body Express:4
TURBO:16
SzokTrening: 6
Skalpel II: 17
Total Fitness/Total Fitness TCh: 7/2
Biegam od 09.08.2013 - 150 min
Emocja20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 16:27   #152
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Co kupujecie w helfach? helfy.pl Produkty i opinie

Przyszło Mydło podziabałam i odłupałam sobie 1/3, ale niestety pokruszyło mi się. Jak wy to robicie, że macie w jednym kawałku odłupane? Rękawicy jeszcze nie użyłam, a olejek kokosowy już wczoraj. Wydawało mi się, że malutko nałożyłam i zmyłam dobrze, ale włosy miałam takie średnie dzisiaj.
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 11:39   #153
Helfinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Co kupujecie w helfach? helfy.pl Produkty i opinie

Przykro nam, że wystąpiły problemy z realizacją zamówień, niestety po samych Nickach z forum nie jesteśmy w stanie sprawdzić, o jakie przesyłki chodzi. Mamy prośbę, aby kontaktować się z nami, gdy tylko zauważą Państwo, że z zamówieniem może dziać się coś niepokojącego. Na naszej stronie podany jest adres e-mail i nr telefonów, które są czynne od pon-pt. Prosimy wówczas o podanie swoich danych i numeru zamówienia, abyśmy mogli sprawdzić, jaki jest stan jego realizacji. Zależy nam, żeby wszystko przebiegało szybko i sprawnie, tak by byli Państwo zadowoleni, ale prosimy o informowanie nas o wszelkich problemach. Ustalimy, jak my możemy pomóc bądź czy możemy coś zaradzić u naszych partnerów jak Poczta Polska czy Kurierzy DPD. Pozdrowienia
Helfinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 13:05   #154
Emocja20
Zadomowienie
 
Avatar Emocja20
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Mon petit ciel
Wiadomości: 1 582
Dot.: Co kupujecie w helfach? helfy.pl Produkty i opinie

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
Przyszło Mydło podziabałam i odłupałam sobie 1/3, ale niestety pokruszyło mi się. Jak wy to robicie, że macie w jednym kawałku odłupane? Rękawicy jeszcze nie użyłam, a olejek kokosowy już wczoraj. Wydawało mi się, że malutko nałożyłam i zmyłam dobrze, ale włosy miałam takie średnie dzisiaj.
Ooo, super, że już przyszło Ja olejki zmywam zazwyczaj trochę cieplejszą wodą niż myję włosy. Może to też być wina szamponu.
__________________
Ćwiczę z Ewą od 27.08.2012
Skalpel:24
Killer:8
Body Express:4
TURBO:16
SzokTrening: 6
Skalpel II: 17
Total Fitness/Total Fitness TCh: 7/2
Biegam od 09.08.2013 - 150 min
Emocja20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 18:45   #155
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Co kupujecie w helfach? helfy.pl Produkty i opinie

Cytat:
Napisane przez Emocja20 Pokaż wiadomość
Ooo, super, że już przyszło Ja olejki zmywam zazwyczaj trochę cieplejszą wodą niż myję włosy. Może to też być wina szamponu.
Hmmm. Myślę, że cieplejsza woda może być już za ciepła dla mojej skóry głowy. Może za krótko myłam, a użyłam szamponu do włosów z SLS do włosów przetluszczajacych sie.
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 12:50   #156
Emocja20
Zadomowienie
 
Avatar Emocja20
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Mon petit ciel
Wiadomości: 1 582
Dot.: Co kupujecie w helfach? helfy.pl Produkty i opinie

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
Hmmm. Myślę, że cieplejsza woda może być już za ciepła dla mojej skóry głowy. Może za krótko myłam, a użyłam szamponu do włosów z SLS do włosów przetluszczajacych sie.
Hmmm... to nie wiem co to może być. Może spróbuj następnym razem umyć włosy dwa razy. Ja zwykle myję raz ( bo robię to praktycznie codziennie), ale przy niektórych olejkach staram się myć dwa razy. A jeśli tak zrobiłaś, to już nie wiem, co to może być
__________________
Ćwiczę z Ewą od 27.08.2012
Skalpel:24
Killer:8
Body Express:4
TURBO:16
SzokTrening: 6
Skalpel II: 17
Total Fitness/Total Fitness TCh: 7/2
Biegam od 09.08.2013 - 150 min
Emocja20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 19:56   #157
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Co kupujecie w helfach? helfy.pl Produkty i opinie

Cytat:
Napisane przez Emocja20 Pokaż wiadomość
Hmmm... to nie wiem co to może być. Może spróbuj następnym razem umyć włosy dwa razy. Ja zwykle myję raz ( bo robię to praktycznie codziennie), ale przy niektórych olejkach staram się myć dwa razy. A jeśli tak zrobiłaś, to już nie wiem, co to może być
Mysle, że mi hormony szaleją jeszcze a nie olej , bo nie poznaję swoich wlosow i cery. Wszystko nie tak
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-01, 15:56   #158
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 821
Dot.: Co kupujecie w helfach? helfy.pl Produkty i opinie

Cytat:
Napisane przez Emocja20 Pokaż wiadomość
Jak już otworzysz i wypróbujesz, to daj znać - ja standardowego zapachu Sesy nie mogłam znieść, a na pewno działa o wiele lepiej na włosy niż olej kokosowy - przynajmniej w moim przypadku.
Na "chwilę" zamilkłam, bo rzadko w międzyczasie olejowałam włosy, do tego testowałam w mieszankach nowy olej - z czarnuszki. Pozostała resztka Sesy schodziła mi więc niesamowicie wolno, w dodatku okazała się starczyć na dużo więcej użyć niż mi się wydawało

Wracając do tematu - WOW! Mam właśnie nową egzotyczną Sesę na głowie i jestem w wielkim szoku. Olejek pachnie przepięknie . Pierwsza nuta, która się wybija to jaśmin - mmmm. Całość pachnie kwiatowo, egzotycznie, wyraźnie, ale nienachalnie. Super! Jestem bardzo zadowolona z tej wersji, bo faktycznie wersja oryginalna ma dość specyficzny zapach, jak zresztą chyba wszystkie indyjskie i ziołowe olejki. Szkoda, że jest jej tylko 90 ml, bo większej butelki nie widziałam. Pewnie szybko zużyję
vLain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 17:50   #159
Likke
Przyczajenie
 
Avatar Likke
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12
Dot.: Co kupujecie w helfach? helfy.pl Produkty i opinie

Ja mam to szczęście i mieszkam we Wrocławiu, więc nie cały rok temu (jakoś w zimie) pojechałam do ich sklepu na Hallera. Kupiłam wtedy olejek sesa, mydło sesa, farbę khadi i szampon z amlą, arithą i shikakai C&G (polecam do zmywania olejów, starcza na długo-mam go nie cały rok a tylko nim zmywam olejki) Potem jakoś o nim zapomniałam, a dzisiaj jak weszłam na ich strone widze mnóstwo nowości! Chyba znowu się tam przejade
Likke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 17:45   #160
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Co kupujecie w helfach? helfy.pl Produkty i opinie

...
Hej dawno nikt tu nie zaglądał,a ja potrzebuje informacji ile realnie<obecnie> czeka się na przesyłkę z Helfy?
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 12:39   #161
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Co kupujecie w helfach? helfy.pl Produkty i opinie

Cytat:
Napisane przez Emocja20 Pokaż wiadomość
Hmmm... to nie wiem co to może być. Może spróbuj następnym razem umyć włosy dwa razy. Ja zwykle myję raz ( bo robię to praktycznie codziennie), ale przy niektórych olejkach staram się myć dwa razy. A jeśli tak zrobiłaś, to już nie wiem, co to może być
Ja jak zmywam oleje to myję włosy minimum 2x, czasem nawet 3 - w zależności od oleju i szamponu.
Po jednym myciu nie miałabym za ciekawych włosów

Dobrze do zmywania olejów sprawdza mi się szampon ultimate shine z Lusha
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-29, 15:42   #162
Figula94
Zadomowienie
 
Avatar Figula94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 146
Dot.: Co kupujecie w Helfach? Produkty i opinie

Wybaczcie, że nie chce mi się czytać całego wątku... Ja kupuję na helfy od dawna, w sumie tylko trzy razy, ale więcej rzeczy, żeby nie płacić za koszty wysyłki.

Ogólnie sklep sobie cenię, nawet bardzo, ale promocje są raczej kiepskie.
Z pudrów do włosów mam shikakai, arithę, amlę, brahmi, makę i tulsi, mam jeszcze neem, ale do twarzy używam. I jestem zadowolona ze wszystkich, wszystkie wygładzają włosy, sątakie przyjemne w dotyku po nich i jak robię sobie szampon to mieszam amlę z shikakai i brahmi najczęściej. Makę i tulsi mieszam często z olejkami i tak nakładam na włosy, jako odżywkę. A arithę dodaję do szamponu, kiedy olejuję (jeśli istnieje takie słowo) je wcześniej, bo ona lepiej zmywa i ogólnie mocniej myje, ale też troszeczkę przesusza. Poza tym dość szybko mi się kończą te rzeczy, jak używam.
Używam też namiętnie olejku neem, ale mam skórę trądzikową i osobom z trądzikiem mogę go polecić.
Wodę różaną polecam każdemu (chociaż nie wiem, czy to dobry pomysł, bo później ciężko mi ją dostać).
Glinka multani mati... W sumie z żadną glinką nigdy nie pogodziłam mojej skóry i z tą wyszło podobnie, ale nie zrażam nikogo.
Miałam też szampon w płynie Mleczna Kąpiel i ten mi nie przypasował, ale nie wiem, jak by z wami było. To samo z mydełkiem Sesa do włosów - dla mnie koszmar, a wiele osób sobie chwali.
Oprócz tego używałam już wiele mydełek, kilka olejków i ze wszystkich jestem zadowolona .
Pasty kupuję z Dabura i również jestem jak najbardziej zadowolona.

A przesyłkę biorę kurierem, bo i tak mam darmo, więc zaszaleć mogę i najdłużej czekałam dwa dni. Ale z BU pocztą mi wysyłali normalnie i też przyszła za dwa dni, więc poczta też dobrze działa ostatnio. A kupiłam w jednym i drugim tego samego dnia i tego samego dnia rzeczy były przesłane (wiem to po mailach i jednym telefonie z helfy - brak jednego produktu i mała pomyłka).

Edytowane przez Figula94
Czas edycji: 2013-06-29 o 16:11
Figula94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 07:54   #163
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Co kupujecie w helfach? helfy.pl Produkty i opinie

Cytat:
Napisane przez vLain Pokaż wiadomość
Wracając do tematu - WOW! Mam właśnie nową egzotyczną Sesę na głowie i jestem w wielkim szoku. Olejek pachnie przepięknie . Pierwsza nuta, która się wybija to jaśmin - mmmm. Całość pachnie kwiatowo, egzotycznie, wyraźnie, ale nienachalnie. Super! Jestem bardzo zadowolona z tej wersji, bo faktycznie wersja oryginalna ma dość specyficzny zapach, jak zresztą chyba wszystkie indyjskie i ziołowe olejki. Szkoda, że jest jej tylko 90 ml, bo większej butelki nie widziałam. Pewnie szybko zużyję
Hej, wiem, że pół roku po Twoim wpisie, ale chciałam zapytać czy to o tej olejek chodzi?
http://www.helfy.pl/sesa-olejek-wypa...ach-egzotyczny

Właściwości ma takie same jak zwykły olejek sesa? Bo to co robi z włosami uwielbiam, ale nie jestem w stanie znieść jego zapachu... a że włosy mam mocno porowate to nawet po dwukrotnym umyciu szamponem, nałożeniu pachnącej odżywki i spsikaniu włosów perfumami z daleka (!!!) czuję tylko sesę i tak cały dzień chodzę w jej oparach, czasami wręcz oszołomiona
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 18:28   #164
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 821
Dot.: Co kupujecie w helfach? helfy.pl Produkty i opinie

Tak, to o ten chodziło . Zupełnie inny zapach, a ten sam skład. Różnicy pod względem pielęgnacyjnym na włosach nie widzę, czyli jest to jak dla mnie fajna alternatywa dla tradycyjnej Sesy ;-).
vLain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 12:38   #165
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Co kupujecie w Helfach? Produkty i opinie

Dziewczyny, czy zamawiałyście w Helfy naturalne pasty do zębów? jeśli tak, które polecacie? Pisałam do firmy maila ale niestety nie dostałam żadnej odpowiedzi.

Jeśli możecie polećcie dobrą naturalną pastę. To będzie moja pierwsza.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 16:27   #166
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Co kupujecie w Helfach? Produkty i opinie

Nie wiem czy ktoś tu zagląda ale czy jeśli złożyłam zamówienie i zaznaczyłam opcję odbioru osobistego to dostanę jakieś info na maila, że zamówienie jest gotowe do odbioru? Czy może jest to gdzieś do sprawdzenia na stronie po zalogowaniu? o.O
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 11:41   #167
Figula94
Zadomowienie
 
Avatar Figula94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 146
Dot.: Co kupujecie w Helfach? Produkty i opinie

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Nie wiem czy ktoś tu zagląda ale czy jeśli złożyłam zamówienie i zaznaczyłam opcję odbioru osobistego to dostanę jakieś info na maila, że zamówienie jest gotowe do odbioru? Czy może jest to gdzieś do sprawdzenia na stronie po zalogowaniu? o.O
Ciężko powiedzieć, bo nigdy tak nie zamawiałam, ale myślę, że może przyjdzie wiadomość, a przynajmniej ja dostaję zawsze wiadomości o dostaniu przelewu, o wysłaniu paczki... A jeśli nic nie przyjdzie to nie pozostaje nic innego jak udać się do sklepu, albo wysłać maila.

A tak w ogóle to dziękuję Helfy za prezent na Święta , bo mało który sklep dokłada coś darmowego tylko dlatego, że są Święta, albo bez wcześniejszej informacji, że coś się dostanie.
Figula94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 19:49   #168
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Co kupujecie w Helfach? Produkty i opinie

Cytat:
Napisane przez Figula94 Pokaż wiadomość
Ciężko powiedzieć, bo nigdy tak nie zamawiałam, ale myślę, że może przyjdzie wiadomość, a przynajmniej ja dostaję zawsze wiadomości o dostaniu przelewu, o wysłaniu paczki... A jeśli nic nie przyjdzie to nie pozostaje nic innego jak udać się do sklepu, albo wysłać maila.

A tak w ogóle to dziękuję Helfy za prezent na Święta , bo mało który sklep dokłada coś darmowego tylko dlatego, że są Święta, albo bez wcześniejszej informacji, że coś się dostanie.
Na maila dostałam tylko informację, że płatność została zaksięgowana. W każdym razie zaryzykowałam i pojechałam tam dzisiaj, zamówienie czekało na odbiór, także udało mi się.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 10:19   #169
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Co kupujecie w Helfach? Produkty i opinie

Czy Helfy w ogole czyta maile? ;/
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-27, 14:04   #170
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Co kupujecie w Helfach? Produkty i opinie

Cytat:
Napisane przez Sweet_nuka Pokaż wiadomość
Czy Helfy w ogole czyta maile? ;/
Nie wiem, ale na facebooku chyba odpisują.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 11:54   #171
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Co kupujecie w Helfach? Produkty i opinie

Czy sklep wysyła jakieś gratisy w postaci próbek? Robiłam u nich zakupy kilka razy w przeciągu ostatnich trzech lat i prawdę mówiąc nigdy nic od nich nie dostałam. Inne sklepy bardziej dbają o klientów. Promocje w ostatnim czasie też bidne.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 08:15   #172
Ariana711
Raczkowanie
 
Avatar Ariana711
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: koniec świata :)
Wiadomości: 37
Dot.: Co kupujecie w Helfach? Produkty i opinie

Jesli chodzi o Helfy to koniecznie : NEEM, Sesa, Amla, woda rozana. Mam to szczescie ze sa u mnie az dwa stacjonarne sklepy wiec nie ma problemu z przesylka
Ariana711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-04 09:15:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:28.