Akcesoria okołomineralne :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-05, 18:52   #1
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274

Akcesoria okołomineralne :)


Niektórzy są na odwyku więc wymyśliłam co mogą robić w wolnych chwilach
Pomyślałam, że mania/pasja/sposób życia* (niepotrzebne skreślić) minerałami to nie tylko zamówienia, pędzle i testowanie.
Potem ilość próbek trzeba ogarnąć, posegregować, ułożyć lub ew. skręcić coś swojego.

Więc proponuje otworzyć dyskusję o tym wszystkim co dotyczy minerałów ale pośrednio (zostawmy pędzle i prasowanie (palety)) w tamtych wątkach, a tu podzielmy się cennymi informacjami gdzie kupić słoiczki, tubki i inne cuda dla naszych minerałków.

Podzielę się tym co ja znalazłam: (zacznę od sklepów w PL dla odwykowców)

Zrób Sobie Krem: http://www.zrobsobiekrem.pl/?opakowania-kosmetyczne,80
(opakowania na błyszczyk z aplikatorem!, szminkę, słoiczki i pudełka, a nawet tubka - ceny do 2zł)

Allegro a tam poszukajcie wg. słowa kluczowego "kasetka" taka na ozdoby do tipsów. Ma 12 słoiczków w plastikowym opakowaniu (zdj.)

U mnie mieszczą się elegancko wszystkie sample - EDM jest minimalnie za duże, ale zamyka się bez problemu - sample joppa są jakby stworzone do tej kasetki. Przesypałam do pustych słoiczków próbki z woreczków - przekleiłam naklejki i mam już kasetkę z podkładami i korektorami, różami/bronzerami, cieniami itp. Cena - ok. 8zł.
Dodatkowo mam dużo słoiczków na ew. mieszanie/wymianki.

A z zagranicznych podoba mi się zawartość sklepów
The Conservatorie: http://www.theconservatorie.com/cata...ubes-38-1.html
Tubki, pojemniczki a nawet puderniczki i bardzo tania tubka na błyszczyk 50c.

DIY Cosmetics: http://www.diycosmetics.com/catalog/...aging-7-1.html

a tam nawet pojemniczki na maskarę - nie wiem JESZCZE jak ją zrobić

jeśli macie jakieś fajne patenty, pomysły jak przechowywać i gdzie kupić to i owo dajcie znać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sloiczki2.jpg (21,6 KB, 326 załadowań)

Edytowane przez avalonka
Czas edycji: 2009-02-05 o 18:57
avalonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 19:03   #2
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

mam taką kasetkę, naprawdę świetna sprawa na odsypki/próbki cieni
zakupiłam kasetkę + pojemniczki (12szt) za całe 6zł, z odbiorem osobistym
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 19:10   #3
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

Co do opakowania na błyszczyk z ZSK to potwierdzam, bardzo przydatny. Niestety podróże z nim trzeba sobie darować, do tego potrzebny jest porządny słoiczek z gwintem. Ale niedrogi (79 groszy za sztukę) i pojemny (łyżeczka od herbaty, czyli pomieści jakąkolwiek próbkę, tę z CS też), może stać na toaletce i być ozdobą. Ja mam teraz 31 sztuk na stanie, 10 jest wypełnionych, 10 idzie do kumpeli, czekam na próbki z kolejnych firm.

A z BU www.biochemiaurody.pl polecam buteleczkę z atomizerem, mała, poręczna i rozpyla doskonałą mgiełkę do nakładania minerałów na mokro.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 19:12   #4
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

Ja na razie z braku profesjonalnej kasetki na sloiczki radze sobie za pomoca plastikowych pudelek po... Ferrero Rocher. Mam 2 takie duze plaskie pudelka, w jednym mam cienie i roze, w drugim podklady i pudry.

O takie:

http://en.wikipedia.org/wiki/File:FERRERO_ROCHER.jpg
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 19:19   #5
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
A z BU www.biochemiaurody.pl polecam buteleczkę z atomizerem, mała, poręczna i rozpyla doskonałą mgiełkę do nakładania minerałów na mokro.
a właśnie u mnie ona się zepsuła po niecałym miesiącu - zaczął strumień być - jednolity i tryskał prosto w jedno miejsce. Wywaliłam i zastąpiłam atomizerem z sephory (mają też niezłe słoiczki - ale dość drogie)

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Ja na razie z braku profesjonalnej kasetki na sloiczki radze sobie za pomoca plastikowych pudelek po... Ferrero Rocher. Mam 2 takie duze plaskie pudelka, w jednym mam cienie i roze, w drugim podklady i pudry.

O takie:

http://en.wikipedia.org/wiki/File:FERRERO_ROCHER.jpg
To najpierw mamy zjeść tą ilość ferrero a potem wsadzić minerałki - kusząca propozycja ale chyba lepsza na większe opakowania.

a i dziś na allegro znalazłam samą kasetkę bez słoiczków za 2.5zł
avalonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 19:21   #6
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

Do jedzenia Ferrero mozna zatrudnic faceta. Nie odmowi Ja chetnie bym sie wyposazyla w takie Allegrowe kasetki, ale to dopiero jak bede w PL.
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 19:48   #7
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)


Ja z kolei szukam tych malutkich 5-mililitrowych sloiczkow o ktorych piszecie, ale w sprzedaży stacjonarnej, nie chce mi sie wierzyć ze jesteśmy skazane tylko na allegro Moze ktoś kupował je gdzieś stacjonarnie?
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-05, 20:00   #8
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

Przechowuję minerały w modułach szufladkowych z allegro
12 szuflad http://www.allegro.pl/item548266382_...szufladek.html
6 szuflad http://www.allegro.pl/item548986964_...adki_w_wa.html

Przepraszam na bałagan widoczny na zdjęciach i wykręconą żarówkę w jednej z lampek przy toaletce (cholera przepaliła się wczoraj)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moduły.jpg (83,3 KB, 573 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moduły1.jpg (65,9 KB, 623 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moduły2.jpg (62,0 KB, 512 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg toaletka.jpg (62,7 KB, 647 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 20:01   #9
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość

A z BU www.biochemiaurody.pl polecam buteleczkę z atomizerem, mała, poręczna i rozpyla doskonałą mgiełkę do nakładania minerałów na mokro.
ja do rozpylania hydrolatów na twarz używam .... buteleczki po sprayu do rozczesywania wlosów dla dzieci Pomarańczowa buteleczka z zielonym atomizerem
Koszt w promocji - 2,99
Moja córka uwielbia zapach tego sprayu i jego działanie, więc kupujemy tego całkiem sporo i mam tych buteleczek w domu kilka Atomizer działa bez zarzutu- psika nie strumienem, ale świetną mgiełką i nie zdarzyło mi się, żeby się zaciął jeszcze.
Co prawda pojemność całkiem spora, bo 150 ml, ale buteleczka bardzo poręczna, a ja i tak hydrolaty kupuję w większych pojemnościach, więc po prostu przelewam tam całość

Aga- ile fajnych skarbów tam masz.... Ja też chcę taką toaletkę .. Jeszcze się nie dorobiłam swojej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rossman.jpg (1,5 KB, 1885 załadowań)

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-02-05 o 20:04
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 20:04   #10
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

uwielbiam ten spray


Aga, boska toaletka

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2009-02-05 o 20:07
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 20:04   #11
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Przechowuję minerały w modułach szufladkowych z allegro
12 szuflad http://www.allegro.pl/item548266382_...szufladek.html
6 szuflad http://www.allegro.pl/item548986964_...adki_w_wa.html

Przepraszam na bałagan widoczny na zdjęciach i wykręconą żarówkę w jednej z lampek przy toaletce (cholera przepaliła się wczoraj)
Aga, zastanawiałam się nad tymi modułami ile sampki/mini edm wchodzi do jeden szufladki (moduł 12szufladkowy) i czy do modułu 6 szufladek zmieści się wersja big edm?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-05, 20:08   #12
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Przechowuję minerały w modułach szufladkowych z allegro
12 szuflad http://www.allegro.pl/item548266382_...szufladek.html
6 szuflad http://www.allegro.pl/item548986964_...adki_w_wa.html

Przepraszam na bałagan widoczny na zdjęciach i wykręconą żarówkę w jednej z lampek przy toaletce (cholera przepaliła się wczoraj)
kimże jesteśmy przy tobie o mistrzyni
z moją marną kolekcją mogę się schować

Piękna toaletka, szufladki i zawartość
zazdroszczę

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość

Ja z kolei szukam tych malutkich 5-mililitrowych sloiczkow o ktorych piszecie, ale w sprzedaży stacjonarnej, nie chce mi sie wierzyć ze jesteśmy skazane tylko na allegro Moze ktoś kupował je gdzieś stacjonarnie?
bywają w sephorze ale po 3zł. Zależy ile potrzebujesz. Ja sobie zostawiałam słoiczki od próbek z sephory i douglasa. A ile Ci potrzeba?

Edytowane przez avalonka
Czas edycji: 2009-02-05 o 20:10
avalonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 20:09   #13
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Aga, zastanawiałam się nad tymi modułami ile sampki/mini edm wchodzi do jeden szufladki (moduł 12szufladkowy) i czy do modułu 6 szufladek zmieści się wersja big edm?
do 12-szufladkowego modułu w jednej szufladce zmieści się w zależności od sposobu układania (poziomo, bokiem itp) 5-7 sampli lub 3-4 opakowania mini. Niezbyt dużo dlatego generalnie w tym module z mniejszymi szufladkami trzymam rzeczy cienkie i długie-tusze do rzęs, szminki, błyszczyki.
W 6-szufladkowym module w jednej szufladce spokojnie zmieści się pełnowymiarowy podkład EDM i kilka próbek
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 20:10   #14
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
do 12-szufladkowego modułu w jednej szufladce zmieści się w zależności od sposobu układania (poziomo, bokiem itp) 5-7 sampli lub 3-4 opakowania mini. Niezbyt dużo dlatego generalnie w tym module z mniejszymi szufladkami trzymam rzeczy cienkie i długie-tusze do rzęs, szminki, błyszczyki.
W 6-szufladkowym module w jednej szufladce spokojnie zmieści się pełnowymiarowy podkład EDM i kilka próbek
dziękuję
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 20:15   #15
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

Cytat:
Napisane przez avalonka Pokaż wiadomość



bywają w sephorze ale po 3zł. Zależy ile potrzebujesz. Ja sobie zostawiałam słoiczki od próbek z sephory i douglasa. A ile Ci potrzeba?
W sephorze rzeczywiscie sa( w Krakowie po 5 zl) ale to sporo biorac pod uwage fakt.iz na allegro za 5 zl mam np. 10 takich sloiczkow. Szukam wiec ich w bardziej znosnej cenie Co do potrzeb to kilkanascie by mi sie przydalo, bo i do wymianek ich potrzebuje i dla siebie tez. Zastanawiam sie czy bylyby dostepne w hurtowniach kosmetycznych...
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.



Edytowane przez tranqil babe
Czas edycji: 2009-02-05 o 20:19
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 20:15   #16
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

Aga jak zwykle wymiata. Jak mi się marzy sypialnia z toaletką na kosmetyki i takim dużym lustrem!

BTW Aga piękny ten dzisiejszy makijaż - super pomysł z czarnym cieniem w obu kącikach, no i rzęsy powalająco piękne.

Wątek bardzo trafiony, bo wczoraj wieczorem właśnie szukałam jakiś pojemniczków na sample. Zastanawiam się tylko czy zamówić tą kasetkę na 12 cieni, czy wziąć raczej te piramidki które wklejała tu kiedyś Vril. Nie wiem właśnie co w praktyce będzie wygodniejsze w użytku i przechowywaniu.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 20:26   #17
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Aga jak zwykle wymiata. Jak mi się marzy sypialnia z toaletką na kosmetyki i takim dużym lustrem!

BTW Aga piękny ten dzisiejszy makijaż - super pomysł z czarnym cieniem w obu kącikach, no i rzęsy powalająco piękne.

Wątek bardzo trafiony, bo wczoraj wieczorem właśnie szukałam jakiś pojemniczków na sample. Zastanawiam się tylko czy zamówić tą kasetkę na 12 cieni, czy wziąć raczej te piramidki które wklejała tu kiedyś Vril. Nie wiem właśnie co w praktyce będzie wygodniejsze w użytku i przechowywaniu.
nie wiem czy myślimy o tych samych piramidkach - ale jeśli to są takie w których "dół" jednego pojemnika jest "zakrętką" drugiego - to jest to mało praktyczne jeśli chcesz wziąć tylko np. 1 pojemnik albo wybrać kilka - trzeba odkręcać, przekładać itp. Miałam lata temu tego typu cienie i bardzo mnie to irytowało.
avalonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 20:28   #18
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Aga- ile fajnych skarbów tam masz.... Ja też chcę taką toaletkę .. Jeszcze się nie dorobiłam swojej

mogę Ci swoją przesłać bo nie przepadam za nią nie ten fason, nie ten kolor. No ale gdzieś to wszystko muszę trzymać

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1084246 3]

Aga, boska toaletka [/quote]dziękuję

Cytat:
Napisane przez avalonka Pokaż wiadomość
kimże jesteśmy przy tobie o mistrzyni
z moją marną kolekcją mogę się schować

Piękna toaletka, szufladki i zawartość
zazdroszczę
dzięki

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Aga jak zwykle wymiata. Jak mi się marzy sypialnia z toaletką na kosmetyki i takim dużym lustrem!

BTW Aga piękny ten dzisiejszy makijaż - super pomysł z czarnym cieniem w obu kącikach, no i rzęsy powalająco piękne.
E tam wymiata dużo tego, za dużo choć w przedświątecznych porządkach wywaliłam 3 reklamówki kosmetyków i sprezentowałam po pełnej torbie mazideł kolorowych siostrze i szwagierce.

Dziękuję za miłe słowa odn. makijażu Taki na szybko robiony, nie miałam wypasionych rzęs więc normalne sztuczne pokryłam klejem i przykleiłam do nich brokatowy biało-srebrzysty cień sypki potrzeba matką wynalazku
------------------------------------------------------------------------------------------------

Wracając do sprzętu. Ja używam trzech psikaczy z biochemii i póki co -odpukać, działają dobrze.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 20:43   #19
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

55 złotych i mam wszystkie minerały poukładane... Męczę się z dwoma koszyczkami i już mi się nie mieszczą, a nie mam takiej wypasionej toaletki (a marzy mi się, oj marzy...) tylko parapet, który muszę sprzątać w przypadku gości - strasznie niewygodne... Jeśli na miejscu nic rozsądnego nie znajdę, to kupuję.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-05, 20:44   #20
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

Tranquil bebe ja takie słoiczki kupuję na allegro, ale tam sprzedają zazwyczaj sklepy, które mają swoje siedziby więc to można sprawdzić. Poza tym te słoiczki to są generalnie do akcesoriów do zdobienia paznokci, więc możesz popytać w salonach.

Agabil pomysł z tymi szufladkami jest rewelacyjny. Właśnie czegoś takiego szukałam, bo mam regały z półkami co jest mało funkcjonalne jeśli chodzi o takie drobiazgi makijażowe. Wreszcie będę mogła porządnie wykorzystać przestrzeń tych regałów

Cathy ja podobnie używam różnych atomizerów z odzysk. W ogóle ostatnio przez te wszystkie minerały i mazidła zaczęłam zbierać różne "przydasie" i jak sobie pomyślę ile różnych pojemników po np. sypkich pudrach wyrzuciłam, to żal mi ściska
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 20:56   #21
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

Cytat:
Napisane przez avalonka Pokaż wiadomość
nie wiem czy myślimy o tych samych piramidkach - ale jeśli to są takie w których "dół" jednego pojemnika jest "zakrętką" drugiego - to jest to mało praktyczne jeśli chcesz wziąć tylko np. 1 pojemnik albo wybrać kilka - trzeba odkręcać, przekładać itp. Miałam lata temu tego typu cienie i bardzo mnie to irytowało.
A mnie się one właśnie wydają bardzo praktyczne. Widzę jaki chcę cień, odkręcam pozostałe znajdujące się na górze i już go mam. Nic nie trzeba przekładać - chyba. Do cieni wydaje mi się te piramidki idealne, bo nie lubię jak pudełeczko z cieniem ma sitko.
Za to przy podkładach odwrotnie - lubię sitka i do podkładów mam pojemniczki z CS.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Dziękuję za miłe słowa odn. makijażu Taki na szybko robiony, nie miałam wypasionych rzęs więc normalne sztuczne pokryłam klejem i przykleiłam do nich brokatowy biało-srebrzysty cień sypki potrzeba matką wynalazku.
Pomysł z opruszeniem cieniem świetny. Byłam pewna, że to takie rzęsy już kupiłaś.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 20:58   #22
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Przepraszam na bałagan widoczny na zdjęciach i wykręconą żarówkę w jednej z lampek przy toaletce (cholera przepaliła się wczoraj)
To ja chętnie przygarnę toaletkę razem z bałaganem i brakiem żarówki
Wpadłam w kompleksy właśnie..
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 21:09   #23
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
To ja chętnie przygarnę toaletkę razem z bałaganem i brakiem żarówki
Wpadłam w kompleksy właśnie..
o nie, nie Jak Aga będzie swoją wyrzucać, to ja się na nią piszę

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość

mogę Ci swoją przesłać bo nie przepadam za nią nie ten fason, nie ten kolor. No ale gdzieś to wszystko muszę trzymać
dziękuję
dzięki
Aga, jak już zmienię mieszkanie na większe (przy moim braku umiejętności oszczędzania to będzie za jakieś.....30 lat? ), to ją chętnie przygarnę

wiecie może, gdzie jeszcze można znaleźć taki wybor pudełeczek jak tutaj:
http://www.tkbtrading.com/category.p...y_id=38&page=g
chciałam u nich nawet zamawiać, ale te ich zasady wysyłki są dla mnie tak niejasne, że się w końcu pogubiłam, ile tak naprawdę miałabym zapłacić za wysyłkę
Może dziwna jestem, ale mnie się te kwadratowe ze złotem podobają- jakoś tak fajnie wyglądają (choć dla niektórych pewnie kiczowato )

A jakby jeszcze ktoś widział coś takiego :
http://www.tkbtrading.com/item.php?i...category_id=38
tylko okrągłe i na róż prasowany, to byłabym w pełni szczęśliwa (mam zamiar sprasować róż Theme Park, bo połowa próbki już sprasowana i obiecująco się zapowiada, więc planuję kupić opakowanie mini i sprasować całość )

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-02-05 o 21:18
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 21:15   #24
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
W sephorze rzeczywiscie sa( w Krakowie po 5 zl) ale to sporo biorac pod uwage fakt.iz na allegro za 5 zl mam np. 10 takich sloiczkow. Szukam wiec ich w bardziej znosnej cenie Co do potrzeb to kilkanascie by mi sie przydalo, bo i do wymianek ich potrzebuje i dla siebie tez. Zastanawiam sie czy bylyby dostepne w hurtowniach kosmetycznych...
W Krakowie by nie bylo sa tam gdzie do paznokci
ul. Witosa 23 duza hurtownia w Krakowie, tel. (012)654-26-66
Na pszona jest jakaś.
Na Oboźnej all4nails.
Na Gertrudy -sklep nie hurtownia.
Akademia Paznokcia w Pałacu Pugetów - sklep
ale cen nie znam
na B joselewicz jeden sloiczek 2 zl
Sigma jest jeszcze na Salwatroskiej 14
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-02-05 o 21:29
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 21:19   #25
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
wiecie może, gdzie jeszcze można znaleźć taki wybor pudełeczek jak tutaj:
http://www.tkbtrading.com/category.p...y_id=38&page=g
chciałam u nich nawet zamawiać, ale te ich zasady wysyłki są dla mnie tak niejasne, że się w końcu pogubiłam, ile tak naprawdę miałabym zapłacić za wysyłkę
Może dziwna jestem, ale mnie się te kwadratowe ze złotem podobają- jakoś tak fajnie wyglądają (choć dla niektórych pewnie kiczowato )
Ale kiczowate - też bym wybrała te złote, bo fajne są. Nie widziałam nigdzie tylu tak fajnych pojemniczków, wybór mają faktycznie niezły. Ja w każdym razie szukam czegoś w polskiej walucie.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 21:21   #26
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ale kiczowate - też bym wybrała te złote, bo fajne są. Nie widziałam nigdzie tylu tak fajnych pojemniczków, wybór mają faktycznie niezły. Ja w każdym razie szukam czegoś w polskiej walucie.
kto mówi że kicz jest zły?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 21:26   #27
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

Cathy Ja jakiś czas temu pisałam do dwóch polskich producentów opakowań kosmetycznych i to kilka razy, ale żaden nie raczył mi odpowiedzieć
Oni mają różne ciekawe słoiczki i pojemniki w swojej ofercie. Jak tylko wrócę do domku to podam tu na forum co to za jedni
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 21:32   #28
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

A mi się przypomniało, że w H&M mają czasem takie puste opakowania-piramidki, chyba 3 słoiczki za 8 zł - jakoś tak. Wtedy można przesypywać i zrobić sobie swój własny "travel set"...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 21:36   #29
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Cathy Ja jakiś czas temu pisałam do dwóch polskich producentów opakowań kosmetycznych i to kilka razy, ale żaden nie raczył mi odpowiedzieć
Oni mają różne ciekawe słoiczki i pojemniki w swojej ofercie. Jak tylko wrócę do domku to podam tu na forum co to za jedni
byłabym wdzięczna.. Bo na TKB mają co prawda opakowania kompaktowe do pudru ( 2 rodzaje), ale jakieś takie...niewyględne
A ja szukam czegoś estetycznego i niedrogiego ...
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ale kiczowate - też bym wybrała te złote, bo fajne są. Nie widziałam nigdzie tylu tak fajnych pojemniczków, wybór mają faktycznie niezły. Ja w każdym razie szukam czegoś w polskiej walucie.

No właśnie nigdzie nie trafiłam na taki wybór i dlatego zainteresowałam sie ich stroną, ale to, co wyczytałam o płatnościach, dopłatach, zwrotach, potwierdzeniach itd, skutecznie mnie zniechęca do zakupu tam (no i dolar oczywiście też)

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
kto mówi że kicz jest zły?
nikt nie mówi Odrobina kiczu jeszcze nikomu nie zaszkodziła (choć z różowym pudełeczkiem pudru z serii Heatherette (czy jakoś tak) MAC-a bym się chyba nie odważyła publicznie pokazać )
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 21:37   #30
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Akcesoria okołomineralne :)

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Przechowuję minerały w modułach szufladkowych z allegro
12 szuflad http://www.allegro.pl/item548266382_...szufladek.html
6 szuflad http://www.allegro.pl/item548986964_...adki_w_wa.html

Przepraszam na bałagan widoczny na zdjęciach i wykręconą żarówkę w jednej z lampek przy toaletce (cholera przepaliła się wczoraj)
Aga-super-a jak ladnie wszystko poukladane i posegregowane
Sliczna toaletka
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:12.