tatuaże dla par :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-10, 23:57   #1
Nicoll
Raczkowanie
 
Avatar Nicoll
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 83
Post

tatuaże dla par :)


Hello! Od pewnego czasu ja i mój narzeczony zastanawiamy się nad zrobieniem sobie tatuaży, takich które by ze sobą w jakiś sposób współgrały. Na początku myślałam o naszych imionach zapisanych po arabsku, ja miałabym jego, a on moje, jednak jego imię ograniczałoby się do 3 znaczków(napisy poniżej są lepiej widoczne po powiększeniu) i wyglądałoby to dosyć dziwnie. Jeśli macie jakieś ciekawe pomysły to pliss, podzielcie się nimi ze mną )

SYLWIA: سيلفيا
ADAM: آدم
Nicoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 00:10   #2
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: tatuaże dla par :)

Doda i Radzio tez maja takie
Ciekawe co teraz z nimi zrobia

ps dlaczego nie po polsku skoro jestes Polką?

moze cos uniwersalnego symbolizujacego milosc,(ale nie serce)
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 00:12   #3
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: tatuaże dla par :)

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
Doda i Radzio tez maja takie
Ciekawe co teraz z nimi zrobia
Bess!

Ja bym doradziła "misiu, kocham na zawsze"
przynajmniej praktyczne

ps: przyjaciel mojej przyjaciółki też ma tatoo z jej imieniem i teraz ma problem z pozowaniem na fotka.pl
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 01:17   #4
Megiddo
Rozeznanie
 
Avatar Megiddo
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gdzieś na wschód
Wiadomości: 543
Dot.: tatuaże dla par :)

Ja takie tatuaże odradzam...a bynajmniej co do imion i syboli,wizerunku konkretnej osoby.

A co jeżeli kiedyś, kiedyś coś nie wyjdzie? Oczywiście nie życzę Wam tego. Mam nadzieję, że będziecie tworzyć idealny związek.

No właśnie, tak jak teraz z Dodą i Radziem. Niby pięknie, pięknie a tu pffuuu i koniec.
Megiddo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 05:31   #5
Asi_ek
Wtajemniczenie
 
Avatar Asi_ek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdańsk;)
Wiadomości: 2 050
Dot.: tatuaże dla par :)

Imiona odradzam...
Zawsze nic nie wiadomo
A moze poprostu "Kocham Cie"?? --> Zawsze potem uniwersalne
__________________
Nigdy mnie nie kochał!-szepcze.Podły kłamca!
Skąd wiesz...?
Ktoś mówi Ci, że jest noc, pokazuje księżyc...
Po 12 godzinach nazwiesz go kłamcą?

Asi_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 06:58   #6
Ashlee_
Zadomowienie
 
Avatar Ashlee_
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 174
Dot.: tatuaże dla par :)

wydaje mi sie ze wytatuowanie czegos w obcym jezyku to dobry pomysl ale moze lepiej niz imie, byloby wytatuowanie jakiegos słowa? na przykład 'miłosc' -> po japonsku: 愛, albo wlasnie 'kocham cie' : 愛しています

__________________
never mind... anyway...

雪が歌う夜に君を憶うよ
凍りついたこの部屋で
憧れた未来を待ち望むように
孤独を生きて…






Ashlee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 09:08   #7
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: tatuaże dla par :)

mi tak strzeliło do głowy że chyba bym chciała kropke czy koleczko na nadgarstku, żeby Rafcio tez taką miał, żebysmy nawet w trudnych chwilach, nawet gdy będziemy daleko, mogli spjrzec na nia, jej dotknać, jakies to by bylo na pewno wzmacniajace
wiadomo ze nie jest takie cos NIEZBEDNE do funkcjonowania zwiazku ale chyba nieglupie
w koncu robisz go dla siebie, nie dla "widowni"
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-11, 09:41   #8
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: tatuaże dla par :)

Cytat:
Napisane przez Megiddo Pokaż wiadomość
Ja takie tatuaże odradzam...a bynajmniej co do imion i syboli,wizerunku konkretnej osoby.

A co jeżeli kiedyś, kiedyś coś nie wyjdzie? Oczywiście nie życzę Wam tego. Mam nadzieję, że będziecie tworzyć idealny związek.

No właśnie, tak jak teraz z Dodą i Radziem. Niby pięknie, pięknie a tu pffuuu i koniec.
ja tez bym sie nie zdecydowała
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 09:43   #9
mutacumliquida
Rozeznanie
 
Avatar mutacumliquida
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: LPL
Wiadomości: 627
GG do mutacumliquida
Dot.: tatuaże dla par :)

Z góry przepraszam za pesymizm, ale pary się rozchodzą a tatuaże zostają na całe życie...
__________________

mutacumliquida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 09:47   #10
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: tatuaże dla par :)

Też myślę, że jeżeli chcecie mieć tatuaż symbolizujący Wasze uczucie... to lepiej zrezygnować z imion. A właśnie wytatuować sobie "Twój na zawsze/ Twoja na zawsze" . "Gdzie Ty tam ja" "zawsze w myślach" aj no nie wiem
Ja chyba bym takiego tatuażu nie zrobiła-ale u innych czasami mi się podoba .

A powiedz mi gdzie sobie można przetłumaczyć tak "ładnie" imię? .
Jest jakiś słownik czy jak?
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 09:53   #11
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: tatuaże dla par :)

Ja na swoim kolejnym tatuażu walnę sobie elficki napis, już mi kolega przetłumaczył TŻ jednak mojej manii nie podziela, sam tatoo w życiu sobie nie zrobi, więc tego kłopotu nie mam. Jakby jednak się zdecydował kiedyś, to po prostu chciałabym , żeby był to jakiś podobny motyw do tego, który ja mam, ewentualnie wymyślilibyśmy coś nowego, żebyśmy mieli w tym samym klimacie
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-11, 10:15   #12
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: tatuaże dla par :)

Kiedyś byłam z chłopakiem, który miał wytatuowany swój znak Zodiaku, a ponieważ tak się akurat składało, że ja jestem spod tego samego znaku, to wymyśliliśmy, że też zrobię sobie taki tattoo
Pomysł nie został jednak zrealizowany. Nasz związek się rozpadł.
Wiem, że wytatuowany znak Zodiaku to żadna rewelacja, ale myślę, że jest to jednocześnie na tyle neutralny symbol, że w razie np. rozstania nie będzie przypominał o naszym ex
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 20:35   #13
magd00sinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 501
Dot.: tatuaże dla par :)

Pozwolę sobie na co nieco o takich tatuażach "dla par" z innej strony.
M. był z nią 4 lata. W drugim roku związku wytatuował jej pseudonim na przedramieniu. Duży i widoczny.
A teraz ja żyję z tym widokiem. Z pytaniami "a co to znaczy?". Obrączkę łatwo zdjąć. TO zostaje.
Teraz planuje "mój" tatuaż. "Wybierz wzór i miejsce". Chyba chcę na tamtym. Żeby go nie oglądać. Z drugiej strony. To tak jakbym była po prostu jej następczynią.
Warto więc dobrze się zastanowić. Bo oczywiście kocham M. w całości, a więc jego przeszłość i jego przedramię także. Ale mimowolnie czasem myślę o niej, kiedy na to patrzę. A po co.
Co do samych pomysłów (ja też chcę sobie wytatuować coś "dla niego", i chyba też wolałabym, żeby te nasze tatuaże miały ze sobą związek).
Może coś nie tak bardzo wprost: data urodzenia tej drugiej osoby, data rozpoczęcia związku, inicjały, coś bardzo dla niej ważnego i charakterystycznego-M. myślał o skrzypcach-jestem skrzypaczką. Ewentualnie to czyjeś imię w obcym języku, choć dla mnie to już takie bardziej oklepane. Podoba mi się też pomysł sprzed kilku postów jakiegoś drobnego znaku typu kropka. Bo tatuaże typu "kocham cię", "na zawsze razem", czy po prostu "Kasia" są dla mnie nieco trywialne.
magd00sinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 14:45   #14
madziara858
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: tatuaże dla par :)

jedna połowka ,,tam gdzie Ty"
a druga ,,tam i Ja "
juz postanowione
pozdrawiam
madziara858 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 12:17   #15
Harmonija
Rozeznanie
 
Avatar Harmonija
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z łona matki.
Wiadomości: 955
Dot.: tatuaże dla par :)

A ja mam takie pytanie o opinie Apropo tatuażu dla dwojga . Z moim M. też chcielibyśmy zrobić sobie wspólny tatuaż, który by razem współgrał, ale oczywiście żadnych imion, wyznań, magicznych sentencji, serc itp. Z racji tego, że oboje uwielbiaby nałogowo wręcz grać w pokera chcemy wytatuować sobie przedartego pokera, on jedną część, a ja drugą. Tak, że np jedna osoba miałaby As, Król i kawałek Damy a druga kawałek Damy, Walet i Dziesiątka coś na kształt. Mam sprawdzonego tatuażyste, który zaprojektowałby nam jakiś cieklawy wzór. A nawet jakbyśmy się rozstali (co na pewno się kiedyś stanie) to chyba nie będzie myślę to kłopotliwy wzór co sądzicie ?
__________________

Nalej Serce, nalej...




Na początku bóg stworzył człowieka, ale widząc go takim ułomnym, dał mu kota.
Harmonija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 12:53   #16
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: tatuaże dla par :)

Cytat:
Napisane przez Harmonija Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie o opinie Apropo tatuażu dla dwojga . Z moim M. też chcielibyśmy zrobić sobie wspólny tatuaż, który by razem współgrał, ale oczywiście żadnych imion, wyznań, magicznych sentencji, serc itp. Z racji tego, że oboje uwielbiaby nałogowo wręcz grać w pokera chcemy wytatuować sobie przedartego pokera, on jedną część, a ja drugą. Tak, że np jedna osoba miałaby As, Król i kawałek Damy a druga kawałek Damy, Walet i Dziesiątka coś na kształt. Mam sprawdzonego tatuażyste, który zaprojektowałby nam jakiś cieklawy wzór. A nawet jakbyśmy się rozstali (co na pewno się kiedyś stanie) to chyba nie będzie myślę to kłopotliwy wzór co sądzicie ?
Myśle że to fajny pomysł
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 12:55   #17
eeela
Raczkowanie
 
Avatar eeela
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 332
GG do eeela
Dot.: tatuaże dla par :)

Cytat:
Napisane przez Harmonija Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie o opinie Apropo tatuażu dla dwojga . Z moim M. też chcielibyśmy zrobić sobie wspólny tatuaż, który by razem współgrał, ale oczywiście żadnych imion, wyznań, magicznych sentencji, serc itp. Z racji tego, że oboje uwielbiaby nałogowo wręcz grać w pokera chcemy wytatuować sobie przedartego pokera, on jedną część, a ja drugą. Tak, że np jedna osoba miałaby As, Król i kawałek Damy a druga kawałek Damy, Walet i Dziesiątka coś na kształt. Mam sprawdzonego tatuażyste, który zaprojektowałby nam jakiś cieklawy wzór. A nawet jakbyśmy się rozstali (co na pewno się kiedyś stanie) to chyba nie będzie myślę to kłopotliwy wzór co sądzicie ?
A po co Ci tatuaż związany z Twoim facetem, skoro i tak się z nim rozstaniesz. Jeśli lubisz grać w pokera to wytatuuj go sobie sama w całości
__________________
http://www.pustamiska.pl
eeela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 18:39   #18
Harmonija
Rozeznanie
 
Avatar Harmonija
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z łona matki.
Wiadomości: 955
Dot.: tatuaże dla par :)

Cytat:
Napisane przez eeela Pokaż wiadomość
A po co Ci tatuaż związany z Twoim facetem, skoro i tak się z nim rozstaniesz. Jeśli lubisz grać w pokera to wytatuuj go sobie sama w całości

Miałam na myśli, że raczej na 99 % po kilku latach się rozstaniemy, bo jest moim pierwszym facetem i prawdopodobnie nie ostatnim. Ale po pierwsze, nie jest to pewne, a po drugie, póki z nim jestem, chcę mieć z nim coś wspólnego, i właśnie żeby to był tatuaż (bo generalnie mam już kilka i miłuję się w tatuażach). A nawet jak się rozstaniemy, będzie to dla mnie jakaś pamiątka, a ja jestem dość seentymentalna Np. mam już wytatuowany portret kota
__________________

Nalej Serce, nalej...




Na początku bóg stworzył człowieka, ale widząc go takim ułomnym, dał mu kota.
Harmonija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 01:23   #19
porcelain
Raczkowanie
 
Avatar porcelain
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 143
Dot.: tatuaże dla par :)

robienie "wspólnego" tatuażu z założeniem, żeby był uniwersalny w razie zmiany partnera jak dla mnie mija się z celem wtedy jest po prostu zwykłym tatuażem nie żadnym, symbolem miłości blablabla

tylko jeśli tatuaż jest bezpośrednio związany z drugą osobą to można mówić, że jest"wspólny", "dla pary" bo zrobiliśmy go dlatego, że zakładamy że będziemy razem zawsze; albo, że dana osoba miała taki wpływ na nasze życie, że chcemy mieć po niej "pamiątkę" na zawsze (albo przestrogę)
porcelain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-28, 07:38   #20
eeela
Raczkowanie
 
Avatar eeela
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 332
GG do eeela
Dot.: tatuaże dla par :)

Cytat:
Napisane przez porcelain Pokaż wiadomość
robienie "wspólnego" tatuażu z założeniem, żeby był uniwersalny w razie zmiany partnera jak dla mnie mija się z celem wtedy jest po prostu zwykłym tatuażem nie żadnym, symbolem miłości blablabla

tylko jeśli tatuaż jest bezpośrednio związany z drugą osobą to można mówić, że jest"wspólny", "dla pary" bo zrobiliśmy go dlatego, że zakładamy że będziemy razem zawsze; albo, że dana osoba miała taki wpływ na nasze życie, że chcemy mieć po niej "pamiątkę" na zawsze (albo przestrogę)
Dziwna jesteś. Zrób sobie tatuaż z henny. Albo z bravo



PS. To oczywiście nie do Porcelany
__________________
http://www.pustamiska.pl
eeela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 09:03   #21
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: tatuaże dla par :)

Cytat:
Napisane przez Harmonija Pokaż wiadomość
Miałam na myśli, że raczej na 99 % po kilku latach się rozstaniemy, bo jest moim pierwszym facetem i prawdopodobnie nie ostatnim. Ale po pierwsze, nie jest to pewne, a po drugie, póki z nim jestem, chcę mieć z nim coś wspólnego, i właśnie żeby to był tatuaż (bo generalnie mam już kilka i miłuję się w tatuażach). A nawet jak się rozstaniemy, będzie to dla mnie jakaś pamiątka, a ja jestem dość seentymentalna Np. mam już wytatuowany portret kota
Fajny związek, gdzie się zakłada na 99%, że się rozstanie z facetem
Ja bym NIGDY nie zrobiła sobie tatuażu z imieniem, portretem, datą czy czymś tam związanym z moim TŻtem. Ja mocno wierzę w to, że zawsze będziemy razem, bo oboje czujemy, że to jest TO, ale - nigdy nic nie wiadomo. Nie zakładam takiej opcji, że się rozstaniemy, ale gdyby to co, później ewentualny kolejny facet mialby patrzeć na jakiegoś Krzysia czy Zdzisia na moim pośladku, ramieniu, czy gdzieś tam?
A tatuaż mający związek z TŻtem, w sensie on robi jedną połówke, ja drugą, też bym nie chciała. Bo zawsze bym pamiętała, że ten tatuaż był zrobiony razem z nim.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 09:23   #22
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: tatuaże dla par :)

Cytat:
Napisane przez Harmonija Pokaż wiadomość
A nawet jakbyśmy się rozstali (co na pewno się kiedyś stanie) to chyba nie będzie myślę to kłopotliwy wzór co sądzicie ?

Nie wierzę w takich ludzi. To po kiego grzyba trzepiesz ten tatuaż skoro się rozstaniecie? Żeby na nk wstawić?
Jak ktoś to zakłada na wstępie to chyba średni związek jeśli w ogóle taki istnieje.


A ja tatuażu nie zrobię, bo się boję igły, o! I problem z głowy
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 10:41   #23
Harmonija
Rozeznanie
 
Avatar Harmonija
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z łona matki.
Wiadomości: 955
Dot.: tatuaże dla par :)

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
A tatuaż mający związek z TŻtem, w sensie on robi jedną połówke, ja drugą, też bym nie chciała. Bo zawsze bym pamiętała, że ten tatuaż był zrobiony razem z nim.

Ooo to to a mi właśnie o to chodzi w dużej mierze.



---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Cola_Ola Pokaż wiadomość
Nie wierzę w takich ludzi. To po kiego grzyba trzepiesz ten tatuaż skoro się rozstaniecie? Żeby na nk wstawić?
Jak ktoś to zakłada na wstępie to chyba średni związek jeśli w ogóle taki istnieje.

Nie mam nk. Wyjaśniłam, jestem realistką i raczej wiem, że nie jest to związek na całe życie a chcę/chcemy mieć frajdę z siebie tu i teraz

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez porcelain Pokaż wiadomość
robienie "wspólnego" tatuażu z założeniem, żeby był uniwersalny w razie zmiany partnera jak dla mnie mija się z celem wtedy jest po prostu zwykłym tatuażem nie żadnym, symbolem miłości blablabla

tylko jeśli tatuaż jest bezpośrednio związany z drugą osobą to można mówić, że jest"wspólny", "dla pary" bo zrobiliśmy go dlatego, że zakładamy że będziemy razem zawsze; albo, że dana osoba miała taki wpływ na nasze życie, że chcemy mieć po niej "pamiątkę" na zawsze (albo przestrogę)
ale nikt nie mówi, że tak nie jest. Tylko poprostu 'w razie w', w razie rozstania nie będzie to jakieś rażące imię czy cuś
__________________

Nalej Serce, nalej...




Na początku bóg stworzył człowieka, ale widząc go takim ułomnym, dał mu kota.
Harmonija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 10:41   #24
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: tatuaże dla par :)

Cytat:
Nie mam nk. Wyjaśniłam, jestem realistką i raczej wiem, że nie jest to związek na całe życie a chcę/chcemy mieć frajdę z siebie tu i teraz
Hmm... wiesz zazwyczaj tworzy się związek w wierze, że będzie się ze sobą na dobre i na złe, a nie że to i tak pierwszy i będzie inny. Dziwne podejście. No, ale Twoja decyzja. Powodzenia
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 10:43   #25
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: tatuaże dla par :)

No cóż, ja masochistką nie jestem i nie chciałabym po rozstaniu codziennie na tatuaż patrzeć i przypominać sobie wszystkich szczęśliwych chwil z TŻtem albo wspominać z jakim palantem byłam (zależnie od sytuacji rozstania).
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 10:45   #26
Harmonija
Rozeznanie
 
Avatar Harmonija
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z łona matki.
Wiadomości: 955
Dot.: tatuaże dla par :)

Nie wiem, może macie rację, ale myślę, że patrzę tak na to, gdyż nie przywiązuję aż tak ogromnej wagi to znaczenia tatuaży a raczej do ich wykonania, estetyki, wzoru. mam ich dość sporo, uwielbiam to robić, żadnego nie żałuję, i gdy ten pomysł się pojawił od razu mi się spodobał, bo lubię się bawić w to malowanie ciała. Jak i mój partner zresztą też. ;-)
__________________

Nalej Serce, nalej...




Na początku bóg stworzył człowieka, ale widząc go takim ułomnym, dał mu kota.
Harmonija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 23:18   #27
porcelain
Raczkowanie
 
Avatar porcelain
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 143
Dot.: tatuaże dla par :)

Cytat:
ale nikt nie mówi, że tak nie jest. Tylko poprostu 'w razie w', w razie rozstania nie będzie to jakieś rażące imię czy cuś
no to ja też to rozdzielam i też myślę, że "wspólny" tatuaż nie musi przedstawiać portretu czy imienia, żeby był naprawdę osobisty ale śmieszne są dla mnie tatuaże które w założeniu są niby "wspólne" "dla pary" a jednocześnie celowo mają być takie, żeby pasować do każdego ewentualnego partnera ("kocham cię misiu" a czy to ten miś czy inny to już obojętnie).
jak ktoś chce to niech sobie robi takie tatuaże, tylko niech nie wciska kitu że "to dla tego jedynego w dowód dozgonnej miłości póki śmierć nas nie rozłączy (albo sie jaki fajniejszy nie trafi)"

Edytowane przez porcelain
Czas edycji: 2011-07-28 o 23:23 Powód: cytat
porcelain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 10:47   #28
Harmonija
Rozeznanie
 
Avatar Harmonija
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z łona matki.
Wiadomości: 955
Dot.: tatuaże dla par :)

Cytat:
Napisane przez porcelain Pokaż wiadomość
nale śmieszne są dla mnie tatuaże które w założeniu są niby "wspólne" "dla pary" a jednocześnie celowo mają być takie, żeby pasować do każdego ewentualnego partnera ("kocham cię misiu" a czy to ten miś czy inny to już obojętnie).
jak ktoś chce to niech sobie robi takie tatuaże, tylko niech nie wciska kitu że "to dla tego jedynego w dowód dozgonnej miłości póki śmierć nas nie rozłączy (albo sie jaki fajniejszy nie trafi)"
Ale tu mnie źle zrozumiałaś, tu absolutnie nie o to chodzi. Jeżeli się nie daj boze rozstaniemy, to będzie to dla mnie tatuaż symbolizujący i wspominający tylko i wyłącznie tego jednego człowieka stąd ten poker a jednocześnie nie będzie wzbudzał serii pytań, jak np jakiś napis (a co to za napis, a co on oznacza, a czyje to imię, a dla kogo te serduszka ). tak mi się wydaję.

I ogólnie mi nie chodziło o to, że ja chcę się z nim rozstać, że nam to wróżę. Tylko zaznaczyć, że wiem, że tak się może stać i biorę to pod uwagę.
__________________

Nalej Serce, nalej...




Na początku bóg stworzył człowieka, ale widząc go takim ułomnym, dał mu kota.

Edytowane przez Harmonija
Czas edycji: 2011-07-29 o 10:56
Harmonija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 11:29   #29
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: tatuaże dla par :)

nie ma wieszej tandety i braku smaku niz wspolne tatuaze. Wielce orginalne na dodatek : imiona - najlepiej krzaczkami zeby byle Józek na ulicy nie zaczaił....

Co zrobicie potem:
- doda i majdan?
- johnny depp tez mial i usuwal teraz ma jakies paskudztwo na ramieniu.

Ludzie troche klasy i pomyslunku.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.

Edytowane przez kennedy
Czas edycji: 2011-07-29 o 11:31 Powód: literowka
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 11:59   #30
Harmonija
Rozeznanie
 
Avatar Harmonija
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z łona matki.
Wiadomości: 955
Dot.: tatuaże dla par :)

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
nie ma wieszej tandety i braku smaku niz wspolne tatuaze. Wielce orginalne na dodatek : imiona - najlepiej krzaczkami zeby byle Józek na ulicy nie zaczaił....
czytaj wszystkie posty bo widzę, że jak do betonu można gadać.
__________________

Nalej Serce, nalej...




Na początku bóg stworzył człowieka, ale widząc go takim ułomnym, dał mu kota.
Harmonija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-09 11:55:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:16.