Facet idealny, na studniówce. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-18, 23:54   #1
Pitaquo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5

Facet idealny, na studniówce.


Hej dziewczyny,
muszę się jakoś ubrać na studniówkę. W prawdzie do stycznia jest jeszcze trochę czasu ale wole pomyśleć o tym teraz Dlatego pytam, jak wg Was jet ubrany "facet idealny" na studniówce? ;D Co musi mieć na sobie żebyście choć przez chwilę zawiesiły na nim swój wzrok, a zarazem żeby nie wyglądał jak cała reszta? Czekam na wasze sugestie i mam nadzieje że pomożecie? xD
Pitaquo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 00:23   #2
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Facet idealny, na studniówce.

bardzo subiektywny temat.

- idealnie skrojony garnitur
- dopasowana do karnacji koszula (preferuję chłodne odcienie)
- czyste buty.
- zadbane dłonie i czyste włosy.

proste

a ideał ze studniówki w szczegółach wyglądał tak:
- stalowy garniak, w środku impry już rozpięty, tak samo jak koszula która wyglądała niesamowicie seksownie, włosy miał potargane, ręce i wzrok luzacko badały otoczenie, pachniał czymś strasznie męskim i seksownym, przebił chłopaka z którym byłam na jego studniówce.
Przebił dwukrotnie

chlip chlip;D garniak leżał idealnie. Po prostu ten fason, ten kolor, noi te perfumy. Tak mało potrzeba do szcześcia kobiecie...
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 01:07   #3
Pitaquo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5
Dot.: Facet idealny, na studniówce.

A koszula jaki kolor? ;> No i co ze spodniami? ;D

i co masz na myśli mówiąc ze badał rękoma otoczenie? <lol2> bo wiesz, facetem jestem i kojarzy mi się z jednym ^^
Pitaquo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 01:47   #4
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Facet idealny, na studniówce.

Cytat:
Napisane przez Pitaquo Pokaż wiadomość
Co musi mieć na sobie żebyście choć przez chwilę zawiesiły na nim swój wzrok, a zarazem żeby nie wyglądał jak cała reszta?
O tym radzilabym zapomniec. Wyroznianie sie na sile z tlumu jest glupota i napewno na dobre Ci to nie wyjdzie. Nie ma co szalec z kolorami czy wymyslac jakis idotyczny kroj tylko po to, zeby wygladac inczej niz inni.
Zwroc uwage na idealnie dobrany garnitur. Bardzo trudno spotkac faceta, ktory ma idealnie skrojony garnitur (jako garniturowa inspiracje polecam George'a Clooneya). Zaloz pasek. Zainwestuj w dobry, skorzany. Uwazaj na tandetne paski ze zbyt swiecaca klamra. Pamietaj, ze krawat powinien "konczyc sie" przy klamrze paska. Krawat w kolorze paska najlepiej. Uwazaj tez na buty. Zadne kaczuszki. Zadne lakierki. Uwazaj tez na zel na wlosach. Z tym czesto faceci maja problem. JEsli nie musisz to nie uzywaj. Moze spinki do mankietow?
Uwazaj na szczegoly. Jedna niedbala/zle dobrana rzecz zepsuje caly efekt. Im bardziej klasycznie tym lepiej. Klasyka u faceta zawsze sie obroni.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 02:06   #5
Pitaquo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5
Dot.: Facet idealny, na studniówce.

Nie tyle chcę się wyróżniać z tłumu na siłę, co po prostu chcę wyglądać na tyle dobrze i zadbanie żeby kobieta z którą tam będę, nie musiała podziwiać innych, szczególnie że bardzo krótko się z nią znam i chcę zrobić na niej możliwie najlepsze wrażenie a jeśli nie tyle to chociaż chcę być świadom że starałem się ;P

I jeśli możesz to dorzuć do poprzedniego posta kilka przykładów, np paska, koloru koszuli i krawata, garnituru, jakie buty uważasz za odpowiednie? Ja jestem tylko facetem i potrzebuję szczegółów ;D Żelu nie używam, jak coś to bardzo delikatnie lakier ;P A spinki osobiście ubóstwiam i nie mógł bym się im oprzeć xD Pzdr

Edytowane przez Pitaquo
Czas edycji: 2010-10-19 o 02:18
Pitaquo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 08:45   #6
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Facet idealny, na studniówce.

nic cie tak nie wyróżni jak dobrze skrojony garniak i pewnośc siebie
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 10:17   #7
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Facet idealny, na studniówce.

wiesz co bezsensu troche Ci radzić co do koloru krawata,koszuli i butów, bo po pierwsze to musisz zgrać się z partnerką. Nie wiem dlaczego ale zawsze się mówi że krawat chłopaka powinien być koloru sukienki albo dodatków dziewczyny
Pozatym nie każdy kolor może do Ciebie pasować. Najlepiej idź do takiego sklepu i ekspedientka zrobi z tobą szczegółowy wywiad i dobierze Ci coś idealnego - przynajmniej tak było w przypadku mojego chłopaka
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-19, 23:06   #8
TurboDymoWoman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 14
Dot.: Facet idealny, na studniówce.

Tak jak wyżej: dobrze skrojony garnitur, męski zapach i czerwona bielizna pod spodem
TurboDymoWoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 23:30   #9
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Facet idealny, na studniówce.

Cytat:
Napisane przez Pitaquo Pokaż wiadomość
Nie tyle chcę się wyróżniać z tłumu na siłę, co po prostu chcę wyglądać na tyle dobrze i zadbanie żeby kobieta z którą tam będę, nie musiała podziwiać innych, szczególnie że bardzo krótko się z nią znam i chcę zrobić na niej możliwie najlepsze wrażenie a jeśli nie tyle to chociaż chcę być świadom że starałem się ;P

I jeśli możesz to dorzuć do poprzedniego posta kilka przykładów, np paska, koloru koszuli i krawata, garnituru, jakie buty uważasz za odpowiednie? Ja jestem tylko facetem i potrzebuję szczegółów ;D Żelu nie używam, jak coś to bardzo delikatnie lakier ;P A spinki osobiście ubóstwiam i nie mógł bym się im oprzeć xD Pzdr
Polecam postawienie na klasyke. Twoja partnerka moze zalozyc wtedy suknie w kazdym kolorze bez obaw, ze Wasze stroje beda sie gryzc.
Pasek, buty i krawat polecam czarne.
Polecane przeze mnie "gotowe" zestawy sa w zalaczniku.
Nie zapomnij o dobraniu odpowiedniego odzienia wierzchniego . Sportowa kurtka wyglada idiotyczne w polaczeniu z garniturem.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 00:00   #10
Pitaquo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5
Dot.: Facet idealny, na studniówce.

Dziewczyny ratujcie... ona chce mieć granatową/chabrową sukienkę... co do tego mam założyć?? Bo to trochę psuje wszystkie plany
Pitaquo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 01:09   #11
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: Facet idealny, na studniówce.

Możesz ubrać niebieską koszulę i krawat w kolorze sukienki.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-02, 12:24   #12
mala_agentka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 29
Dot.: Facet idealny, na studniówce.

Moim zdaniem powinienes postawić na klasykę tzn. ciemny garnitur bez zadnych prążków, pasków i tym podobne oraz białą koszulę i ciemny krawat. Każdy facet wygląda dobrze, a zarazem elegancko w takim zestawie. Musisz oczywiscie zwrócić uwagę na to aby garnitur był dobrze skrojony, najlepiej z prostymi spodniami, a nie z szerokimi nogawkami co wyglada koszmarnie. Pamietaj tez zeby kupic koszulę tzw. "taliowaną" , która naprawdę o wiele lepiej prezentuje się na ciele od klasycznych, szerokich koszul. Koszule te nie są dostępne w kazdym sklepie, ale warto zadac sobie troche trudu i poszukac, dzieki niej bedziesz świetnie wygladał nawet bez marynarki co zapewne bedzie miało miejsce w trakcie imprezy Jeżeli chodzi o buty to unikaj tych z kwadratowymi czubkami, nie prezentują się fajnie... poszukaj czegoś w tym stylu http://moda.allegro.pl/pantofle-100-skora-natur-nowy-model-2010-11-r42-i1284196492.html . W takim zestawie nie bedziesz musiał martwić się o kolor sukienki partnerki, bo czern i biel bedą pasowały do kazdego koloru, a poza tym bedziesz wyglądał elgeancko i świeżo.
Pamiętaj też o spryskaniu się fajnymi perfumami, tylko nie przesadz! Umów się w dniu studniówki na podciecie włosów do dobrego fryzjera, który odrazu je ułoży i nie bedziesz sie musiał martwic, że przesadzisz z żelem co niestety często zdarza się facetom:/
Aha i jeżeli chcesz zrobić na dziewczynie fajne wrażenie to nie zapomnij o jakimś małym bukieciku, ale naprawde malutkim np. ze stokrotek, nie zadnym wielkim bukiecie, ewentualnie jedna ładna, zdrowa róża, którą wręczysz dziewczynie gdy po nią przyjdziesz.... Udanej zabawy


mala_agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 14:22   #13
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Facet idealny, na studniówce.

moj jak dobrze pamietam mial czarny garnitur, czarna koszule i czerwony/bordowy krawat
wygladal zabojczo

jesli idzie z toba twoj chlopak to bedziesz sie ogladala ze smakiem na innego? oczywiste jest ze nie zaleznie co zalozy moj towarzysz bedzie dla mne nr 1. opcjonalnie podpytuje sie/doradzam co zaklada. ale na mnie dziala meski zapach nie zaleznie od stroju. czesto waham mojego lubego jak w domu popsika sie dezodorantem (a chodzi w zwyklym dresie)

garnitur odpowiedni do mezczyzny, a dodatki dopasowane do siebie. czy to beda prazki, gwiazki czy kokardki musi calosc byc zgrana do mezczyzny i do koszuli i krawata

biala koszula i ciemny krawat? oklepane na calego

Edytowane przez agusiamyszka
Czas edycji: 2010-11-02 o 14:29
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:02.