warto????????????? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-17, 13:47   #1
elusia.de
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 60

warto?????????????


hej!wiem ze na temat prostowania bylo juz mnostwo watkow ale przeczytalam je wszystkie i nadal nie znalazlam odpowiedzi na moje pytanie:tak naprawde czy warto prostowac wlosy czy nie??moze macie jakies doswiadczenie i wiecie jak z czasem wasze wloski wygladaja???jak chce jeszce napisac ze jak bede ziala zamiar prostowac to tylko od polowy glowy(u nasady mam proste)i jakos dobra prostownica.a jezeli nie warto to moze znacie jakies skuteczne mleczka czy odzywki ktore choc troche prostuja wloski......prosze O POMOC.....
elusia.de jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 13:53   #2
Luiza15
Raczkowanie
 
Avatar Luiza15
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 246
GG do Luiza15
Dot.: warto?????????????

Ja nie mam zbyt miłych doświadczeń, jeśli chodzi o prostownicę ale to dlatego ze używałam jej codziennie a nie pomyślałam nad tym, jakie moga byc zniszczone. Po jakims miesiącu zauważyłam ze moje włosy sie strasznie puszą i odczekałam jakis czas bez prostowania i włosy wróciły do normy. Teraz używam raz na jakiś czas zeby ich nie poniszczyc. A co do produktów prostujących to mam taki fluid w tubce z Joanny i rzeczywiscie troche prostuje.
__________________
Be StRoNg, StAnD Up, MaKe A dIFfEReNcE
Luiza15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 14:12   #3
Kasiekkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 73
Dot.: warto?????????????

Ja osobiscie bardzo rzadko prostuje wlosy,ale mam sposob zeby byly proste.Mam wlosy poddatne,wiec moze dlatego mi to wychodzi.No wiec po umyciu wlosow trzymam troche w reczniku nastepnie rozczesuje i susze wlosy glowa w dol i za chwile znowu rozczesuje az wlosy wyschna,mam je wtedy puszyste i proste,aha i przynajmniej 2 godz.trzeba miec te wlosy rozmuszczone nie w kucyku bo wtedy nici z prostych wlosow A co do kosmetykow prostujacych to nie mam dobrych doswiadczen poniewaz wszystkie jakie mialam obciazaly wlosy i wygladalo to tak jakbym miala tluste wlosy.
Kasiekkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 14:58   #4
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: warto?????????????

Czy warto? Raczej nie warto, bo zawsze w jakimś stopniu niszczy to włosy. Aczkolwiek u siebie nie zauważyłam strasznych skutków ubocznych, a prostuję włosy kilka lat. Grzywkę codziennie, resztę włosów - różnie, w zależności od nastroju. Nigdy nie prostuję bez specyfików przeznaczonych do tego (teraz mam L'oreal Hot Lis i go uwielbiam) i nigdy nie zapominam o odżywce po umyciu, bo inaczej włosy są przesuszone i się elektryzują.
Trzeba wybrać czy woli się zdrowe włoski, czy trochę mniej zdrowe, za to proste i gładkie
As!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 15:29   #5
maartha
Raczkowanie
 
Avatar maartha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 342
Dot.: warto?????????????

Ja też prostuję włosy prostownicą, ale zanim to zrobię nakładam serum termoochronne. Poza tym rzadko prostuje wiec nie narzekam na słaba kondycję włosów (odpukać ). Ale wczoraj postanowiłam wyprostować na szczotkę i powiem szczerze, że to mi sie bardziej podoba Tym bardziej, że pocieniowałam sobie włosy i te najkrótsze nieciekawie wyglądają jak potraktuję je prostownicą Ogólnie myślę, że warto, ale pod warunkiem, że będziesz dbać o włosy odpowiednio. Wiadomo... wszysto niszczy włosy, ale można troche to opóźnić
__________________

maartha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 15:47   #6
*agniesia*
Raczkowanie
 
Avatar *agniesia*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom?
Wiadomości: 367
Dot.: warto?????????????

a według mnie warto, prostowanie raz na jakiś czas nie szkodzi włosom zwłaszcza jeśli się je zabezpieczy jakimiś preparatami, ja prostuję zawsze grzywkę i włosy na czubku po każdym myciu czyli 2-3 razy w tygodniu i wcale nie są zniszczone. A całość włosów tak 2-3 razy w miesiącu, obcinałam 4 miesiace temu bo zapuszczam i nawet końcówek nie mam rozdwojonych.
A i pierwsze dwa tygodnie po obcięciu cały czas prostowałam i nic mi się nie stało, co prawda zrezygowałam bo się bałam o włosy i chodziłam z kręconą szopą bo mnie za krótko wyciachała. Jeśli się uzywa odpowiednich kosmetyków to będzie ok.
*agniesia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 16:14   #7
Zará
Raczkowanie
 
Avatar Zará
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 343
Dot.: warto?????????????

A ja mam pytanie. Proste włosy mam, ok, ale czasem nie są idealnie proste i robi się taka fala. I czy za pomocą szczotki do prostowania włosów Avon, można byłoby zrobić jejeszcze prostrze
Zará jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-17, 16:50   #8
maartha
Raczkowanie
 
Avatar maartha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 342
Dot.: warto?????????????

Nie używałam tej szczotki, ale zastanawiałam się nad nią. Spróbuj może tą okrągłą Ja nią wczoraj się bawiłam
__________________

maartha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:07.