Jaki żel wybrać? - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-01, 08:30   #1021
paula211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 561
Dot.: Jaki żel wybrać?

dokładnie zgadzam się z Van jak się maskeda nałoży dobrze to przy większym odroście nawet go nie widać jest taki podobny do naturalnej płytki. Cover brzoskwiniowy osobiście odradzam bo jest mega radki a mi to w ogóle nie odpowiadało włożyłam go nawet do lodówki ale nic nie pomogło ;/ także u mnie stoi.
paula211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 18:36   #1022
Paula_M
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 487
Smile Dot.: Jaki żel wybrać?

Dziękuję za odpowiedzi

Paulo, lodówka raczej pozwala utrzymać stałą konsystencję żelu, dlatego poleca się, aby w okresie letnim chować żele do lodówki - aby nie gęstniały. Jeżeli chcesz, aby cover brzoskwinia był gęstszy, może postaw go przy lampie, gdy robisz pazurki - ale nie za blisko - i zmieniaj co chwilę jego pozycje oraz kontroluj jego gęstnienie (ja przez przypadek zostawiłam swój żel koło włączonej lampy w odległości ok 30cm i jest gęstszy, ale tak się składa, że jest mi to na rękę, ponieważ był bardzo rzadki, jak gruntujący, a mnie lepiej pracuje się na gęstszych) skoro ma leżeć bez użytku, może warto spróbować
Paula_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 19:35   #1023
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Jaki żel wybrać?

ja maskeda nie zamienię na żadem inny;p super gęsty, poziomuje się i ten kolor no ja ostatnio miałam pazurki z 2 tyg odrostem i miałam maskeda i nawet nie było widać-trzeba było się mocno przyjrzeć że jest odrost;p a klientkom bardzo się podoba;p w pudełku tylko tak brzydko wygląda-jak zobaczą na moich pazurkach to mówią że nie możliwe;p świetnie się prezentuje;p ja cosmic white, amerikana i maskeda nie zamienie na nic;p budujący chce tylko w przyszłości na PB albo ashonishing zamienić ale nażekać nie można na i-nailsy, jak się dobrze pazura zrobi to zero zapowietrzeń;p także polecam!!
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 20:27   #1024
Paula_M
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 487
Wink Dot.: Jaki żel wybrać?

Charolino, tylko upewniłaś mnie w przekonaniu, że warto było najpierw tej firmy spróbować - w przyszłym tygodniu żele powinny dojść, to od razu zabiorę się za pracę z coverkiem aż jestem ciekawa, jak się on u mnie zaprezentuje
a możesz mi powiedzieć, co myślisz o gęstym budującym z i-nails? Ponieważ także go zamówiłam i zastanawiam się, czy słusznie - wiadomo, przekonam się jak dojdą i wypróbuję, ale co o nim sądzisz? Miałaś z nim styczność?
Kolejne pytanie na myśl mi się nasunęło jaką technikę pracy z coverem preferujesz? najpierw French i Coverek do lini uśmiechu, czy na odwrót?
Paula_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 21:52   #1025
paula211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 561
Dot.: Jaki żel wybrać?

Paula jak raz położyłam koło lampki to zrobiła mi się taka gęsta otoczka na wierzchu opakowania a żel nie zmienił konsystencji. Ja najpierw pracowałam najpierw soft white potem cover a od niedawna najpierw jajeczko a potem white i ta technika moim zdaniem jest lepsza bo można ładniej wyciągnąć linię uśmiechu - przynajmniej mi lepiej wychodzi, no i nie ma takich buł z białego żelu z i-nailsów używam jako budulca klarownego różu i dla mnie jest w sam raz jeśli chodzi o gęstość
paula211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 07:57   #1026
Paula_M
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 487
Dot.: Jaki żel wybrać?

No to mój żel przy lampie zachował się nieco inaczej może to też kwestia firmy, nie wiem

Ja cały czas odnoszę wrażenie, że bezpieczniej jest najpierw cover, bo jeśli odwrotnie, to można najechać nim na french, choć z drugiej strony to kwestia tego, komu jak wygodniej Będę musiała popróbować, aż nie mogę się doczekać, kiedy masked przyjdzie - zawsze byłam ciekawa coverów, ale nigdy nimi nie operowałam
__________________
Życie nie pyta Cię, czy dasz radę.[/SIZE][/FONT]
Paula_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 15:12   #1027
monioloma
Raczkowanie
 
Avatar monioloma
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 75
Dot.: Jaki żel wybrać?

Witam. planuję zacząć przygodę z robiem żelowych pazurków tylko, że mam mały problem. Nie mam pojęcia na jakiej marce mam zacząć pracować ? bardzo prosiłabym o poradę Myślałam o zakupie gotowego zestawu ale czy żele w nich są dobrej jakości ? z góry dziękuję za odpowiedź
monioloma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 15:24   #1028
magdasol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 38
GG do magdasol
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cały wątek poświęcony jest temu które żele są dobrej jakości Po pierwsze polecam dobre szkolenie, a jeśli chodzi o produkty to bardzo fajne są Prestige, niektóre PB i bass cosmetics, jeśli chodzi o taką średnią półkę cenową, przy czym te ostatnie, zwłaszcza budujące czy bazy, zdecydowanie najbardziej mi odpowiadają z tych trzech

A zestawy mogą być dobrej jakości, jeśli kupujemy je u dobrej firmy, nie na allegro, wiem, że bass i abc na pewno takie mają, ale lepiej chyba kupować pojedynczo dokładnie to, co jest potrzebne

Edytowane przez magdasol
Czas edycji: 2010-04-02 o 15:25
magdasol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 15:34   #1029
Paula_M
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 487
Dot.: Jaki żel wybrać?

Jeżeli chodzi o żele to na pewno proponuję nie ładować kasy w marki typu: IBD, Alessandro, Christorio itp. ponieważ chcesz dopiero zacząć i mnie osobiście byłoby szkoda kasy na próby, zresztą obecnie sama pracuję na tańszych od tych żelach - oczywiście nie z tych najniższej półki, bo takie nie nadają się do niczego, nawet ćwiczenia, gdyż można się zniechęcić i trudno jest się nauczyć, bo w nich z reguły jest coś nie tak

Polecam przeczytać pare stron wstecz

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Cytat:
Napisane przez magdasol Pokaż wiadomość
A zestawy mogą być dobrej jakości, jeśli kupujemy je u dobrej firmy, nie na allegro, wiem, że bass i abc na pewno takie mają, ale lepiej chyba kupować pojedynczo dokładnie to, co jest potrzebne
Dokładnie, nie ma co skreślać gotowych zestawów, ale myślę, że jak sama go skompletujesz, to możesz być bardziej zadowolona

Ja sporo dobrego przeczytałam o i-nails i sama wczoraj zamówiłam 2 żele od tej firmy, które są w przystępnej cenie, więc mogłabyś próbować na nich

(jeżeli potrzebujesz pomocy w skompletowaniu owego zestawu pisz na prywatnej, to Ci pomogę)
__________________
Życie nie pyta Cię, czy dasz radę.[/SIZE][/FONT]
Paula_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 15:44   #1030
magdasol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 38
GG do magdasol
Dot.: Jaki żel wybrać?

Próbowałam kiedyś i-nailsów, ale szybko wróciłam do trochę droższych żeli, bo różnica w cenie tak na prawdę kolosalna nie jest, a w jakości dość spora
magdasol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 15:57   #1031
Paula_M
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 487
Dot.: Jaki żel wybrać?

A możesz podać firmę, na której pracujesz?
Ja zobaczę jak będzie mi się na tych pracowało, jak nie będą sprawiać kłopotów, to czego nie

A wg mnie Monioloma nie ma co inwestować w drogie żele jak na dosłownie sam początek
__________________
Życie nie pyta Cię, czy dasz radę.[/SIZE][/FONT]
Paula_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 18:04   #1032
monioloma
Raczkowanie
 
Avatar monioloma
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 75
Dot.: Jaki żel wybrać?

dziękuję bardzo za informacje poczytałam też poprzednie posty i już mam rozeznanie zdecydowałam że sama skompletuję zestaw napewno będę się kierować podanymi tu markami :P
monioloma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 18:26   #1033
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Jaki żel wybrać?

Jak masz "większy" budżet to polecam PB lub Prestige. Jak mniejszy to I-nails, ale myślę że od I-nails jak zaczniesz to będziesz zadowolona
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 18:39   #1034
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Jaki żel wybrać?

paula_m, ja robię najpierw linię uśmiechu i potem nakładam cover , wtedy jestem pewna że mi wyjdzie, bo jak najpierw zdobię jajo z covera to nie jestem nigdy do końca pewna że jest równo;p budujący miałam violet i jest super tyle że wydaje mi się że długo się utwardza i muszę poprawiać... wolę jedn. violet jak zaczniesz zakupy u DR to to działa jak uzależnienie dziewczyny potwierdzą
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 18:45   #1035
Paula_M
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 487
Dot.: Jaki żel wybrać?

Warto samemu, ponieważ wybierzesz to, co będziesz potrzebowała

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez charolina Pokaż wiadomość
paula_m, ja robię najpierw linię uśmiechu i potem nakładam cover , wtedy jestem pewna że mi wyjdzie, bo jak najpierw zdobię jajo z covera to nie jestem nigdy do końca pewna że jest równo;p budujący miałam violet i jest super tyle że wydaje mi się że długo się utwardza i muszę poprawiać... wolę jedn. violet jak zaczniesz zakupy u DR to to działa jak uzależnienie dziewczyny potwierdzą
Chyba również zacznę od końcówki, a potem coverka
I muszę przyznać, że jak zaczęłam przeglądać stronę DR to 'błądziłam' po niej i 'błądziłam' oczywiście nie chcąc się odnaleźć

Czyli póki co nikt nie pracował na Black Line Żel UV I-nails SUPER BUILDER?
__________________
Życie nie pyta Cię, czy dasz radę.[/SIZE][/FONT]
Paula_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 19:05   #1036
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Jaki żel wybrać?

Black line to te same żele, różnią się tylko ładniejszym opakowaniem
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 19:23   #1037
Paula_M
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 487
Dot.: Jaki żel wybrać?

Tak wiem chodzi mi tylko o to, że ten podobno jest najgęstszy i stąd moje pytanie, czy któraś już się nim zajmowała i jeśli tak, to co o nim myśli
__________________
Życie nie pyta Cię, czy dasz radę.[/SIZE][/FONT]
Paula_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 20:01   #1038
magdasol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 38
GG do magdasol
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez Paula_M Pokaż wiadomość
A możesz podać firmę, na której pracujesz?
Ja zobaczę jak będzie mi się na tych pracowało, jak nie będą sprawiać kłopotów, to czego nie

A wg mnie Monioloma nie ma co inwestować w drogie żele jak na dosłownie sam początek
bass cosmetics, ibd, abc nailstore, prestige i pb, chociaż będę przechodziła na samego bassa i abc, bo niestety przy prestige paznokcie łamią mi się znacznie łatwiej niż gdy buduję bassem... DR lubi się kruszyć przy odnowie i słyszałam to już od kilku osób...

A na początku, zaraz po szkoleniu pracowałam tylko na bassie i nie powiem, żeby finansowo jakoś kiepsko to wychodziło, a na pewno przyjemniej jest uczyć się na dobrych jakościowo produktach, ale tutaj opinie są różne
magdasol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 07:20   #1039
Paula_M
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 487
Dot.: Jaki żel wybrać?

Dziękuję Jeśli i-nails mi nie podpasują zastanowię się na początek nad PB
__________________
Życie nie pyta Cię, czy dasz radę.[/SIZE][/FONT]
Paula_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-03, 08:14   #1040
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Jaki żel wybrać?

Mhm... mi się nigdy nie kruszyło ani I-nails ani PB
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 08:46   #1041
monioloma
Raczkowanie
 
Avatar monioloma
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 75
Dot.: Jaki żel wybrać?

Witam tu ponownie ja miałam sama skompletować zestaw ale znalazłam zestaw z produktami i-nails, które tutaj mi poleciłyście. I normalnie aż mnie kusi i ta cena za tyle produktów co o nim sądzicie ?
http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...uv-ekskluzywny
monioloma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 09:02   #1042
magdasol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 38
GG do magdasol
Dot.: Jaki żel wybrać?

Jeśli będziesz pracować na formie, co jest wygodniejszym i lepszym rozwiązaniem, odpuściłabym sobie to:
Klej do tipsów z pędzelkiem (6,89)
Gilotyna do tipsów lakierowana (9,99)
Tipsy - 4 komplety po 100 sztuk - mleczne i szklane z długą kieszonką oraz French białe zwykłe i French białe z wysoką linią usmiechu (4x 11 = 44)
Dwa puste pudełka na 100 tipsów. (2x 5,99)
Tip Blender

A poza tym na początek niekoniecznie potrzebne są:
Profesjonalne cążki i-nails PERFOR z podwójną sprężyną oraz krótkim i precyzyjnym ostrzem - super jakość!!! (32,99)
Bloki polerskie biały i czarno-czerwony (2 + 2,10)

Tak z grubsza, może coś przeoczyłam, bardziej optymalnym rozwiązaniem jest jednak samodzielne skompletowanie produktów, będziesz płaciła dokładnie za to, co jest Ci potrzebne Na pewno dziewczyny które pracują na DR doradzą Ci które żele konkretnie wybrać.
magdasol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 09:11   #1043
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez magdasol Pokaż wiadomość
Jeśli będziesz pracować na formie, co jest wygodniejszym i lepszym rozwiązaniem, odpuściłabym sobie to:
Klej do tipsów z pędzelkiem (6,89)
Gilotyna do tipsów lakierowana (9,99)
Tipsy - 4 komplety po 100 sztuk - mleczne i szklane z długą kieszonką oraz French białe zwykłe i French białe z wysoką linią usmiechu (4x 11 = 44)
Dwa puste pudełka na 100 tipsów. (2x 5,99)
Tip Blender

A poza tym na początek niekoniecznie potrzebne są:
Profesjonalne cążki i-nails PERFOR z podwójną sprężyną oraz krótkim i precyzyjnym ostrzem - super jakość!!! (32,99)
Bloki polerskie biały i czarno-czerwony (2 + 2,10)

Tak z grubsza, może coś przeoczyłam, bardziej optymalnym rozwiązaniem jest jednak samodzielne skompletowanie produktów, będziesz płaciła dokładnie za to, co jest Ci potrzebne Na pewno dziewczyny które pracują na DR doradzą Ci które żele konkretnie wybrać.
Ja byłam na szkoleniach uczona, że niezależnie od tego jaką metodę przedłużania się preferuje to powinno się je znać obydwie. A jeśli przyjdzie klientka z płytką idącą do góry wtedy co? Forma nie podejdzie a tipsa nie ma?

Poza tym jak sama nazwa wskazuje zestaw nie jest podstawowy, więc znaleźć się tam mogą rzeczy które przy podstawowym zakupie nie są konieczne.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 14:19   #1044
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Jaki żel wybrać?

monioloma ja bym kupiła bez zastanowienia

a masz kurs? bo szkoda żebyś tyle kasy w błoto wyrzuciła jeżeli wiesz że to Cię nie kręci... albo chociaż kiedykolwiek robiłaś pazurki? jakby co to nie chcę być złośliwa
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 18:37   #1045
monioloma
Raczkowanie
 
Avatar monioloma
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 75
Dot.: Jaki żel wybrać?

no właśnie interesuję się paznokciami, bardzo chciałabym je robić ale obecnie nie mam aż tyle kasy i czasu na kurs więc pomyślałam, że sama spróbuję zamierzałam korzystać z różnych filmów instruktarzowych lecz szczerze mówiąc bardziej liczę na pomoc kuzynki, która robi pazurki od 2 lat
monioloma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 18:46   #1046
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Jaki żel wybrać?

ok sama nie mam kursu więc nie chcę się wymądrzać , ale w lipcu idę! hehe. ale do rzeczy... skoro masz to 400zł na ten zestaw to może warto dozbierać 300? to jest naprawdę dobra inwestycja sama z doświadczenia wiem że to nie jest tak łatwe jak się wydaje... robię paznokcie bez kursu od ponad roku i jeszcze dużo błędów popełniam... też jak zaczynałam nie wiedziałam że tego tak po prostu nie idzie zrobić.... nie chce Cię zniechęcać ale znam 2 osoby które kupiły zestaw, wydały sporo kasy a potem to leżało bo im nie wychodził... a kurs warto zrobić chociażby dla siebie wiem, że zrobisz co tam będziesz uważać, ja Ci mogę życzyć tylko powodzenia
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 18:55   #1047
monioloma
Raczkowanie
 
Avatar monioloma
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 75
Dot.: Jaki żel wybrać?

dziękuję bardzo za rady no myśle nad tym intensywnie cały czas hmm... no zobaczymy ale znając mnie to pewnie kupię ten zestaw bo jestem niecierpliwy człowiek
monioloma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 18:59   #1048
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Jaki żel wybrać?

spokojnie;p to normalne hehe;p zobaczysz co będzie jak się wkręcisz;p;p
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 20:56   #1049
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez monioloma Pokaż wiadomość
Witam tu ponownie ja miałam sama skompletować zestaw ale znalazłam zestaw z produktami i-nails, które tutaj mi poleciłyście. I normalnie aż mnie kusi i ta cena za tyle produktów co o nim sądzicie ?
http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...uv-ekskluzywny
zestawy komponowałam dokładnie na zasadzie:
siadam, mam tylko rzeczy z tego zestawu i czy mogę uzywając tylko produktów z zestawu zrobić całą usługę od a do z. I nawet tym podstawowym zestawem można zrobić całą stylizację. a ekskluzywnym tym bardziej.

a co do produktów które można odpuścić
jak sobie nie kupię kleju to np. czym przykleję cyrkonie??? koronki, liście itd??

pracy bez cążek też sobie nie wyobrażam, czym mam usunąć firany skór? a też się takie zdarzają?

bloki polerskie? a czym zmatowić paznokcia naturalnego przed nakładaniem żelu? pilnikiem? a czym nadać ostateczny kształt przed nakładaniem glossa?

nie wspomnę o tym, że przyjdzie klientka która powie, że koniecznie i bezwzględnie chce tipsy i już! albo ma tak jak ja - zarośnięty wolny brzeg paznokci od spodu - mi narasta łożysko paznokcia i mam je pod paznokciami - zakładając szablon czuję się jakby mnie ktoś tam ciął nożem... albo będzie miała pazurki skocznie, albo będzie chciała tipsy air-brush (ciekawe jak bez kleju i gilotyny można je zastosować)

zestawy są skomponowane wg mnie optymalnie
nie chwalący się - oczywiście
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 21:20   #1050
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Jaki żel wybrać?

bardzo madre slowa Dobrarado
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-17 09:28:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:16.