Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-06, 10:51   #1741
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Bierz! najwyzej sobie rozjasnisz czyms
Napisalam maila czy będą mieć Ivory poczekam na odpowiedź A czym ja to rozjasnie Jak dodam co innego to juz nie bedzie to samo
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 10:57   #1742
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Heh Joppa chyba niezłą sprzedaż odnotowuje jak mają darmową wysyłkę, bo co rusz przedłużają termin jej zakończenia.
Hehe, musialo im niezle skoczyc: 80%? ;-)
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 11:29   #1743
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Muszę przyznać, że darmowa wysyłka na mnie działa najlepiej
Na mnie też. Jeszcze dwa dni temu wzięłam kilka próbek różów i trochę żałowałam że darmowa wysyłka się kończy bo bardzo polubiłam kolejny z ich cieni. W tej sytuacji zapewne go przed 19.III. kliknę.
Nie wiem czy tak jest na pewno, ale podejrzewam, że najbardziej im sprzedaż skacze tuż przed końcem promocji. Mówię to na własnym przykładzie, bo jak wiem, że niedługo kończy się darmowa wysyłka to klikam najwięcej.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 15:37   #1744
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Muszę przyznać, że darmowa wysyłka na mnie działa najlepiej
Na mnie też i zaraz sprawdze co mi sie jeszcze przyda.

A tu coś (chyba mogę ? bo nie wiem) z ebaya.Cudne kolory
http://cgi.ebay.co.uk/36-bare-eyesha...ayphotohosting


A mnie sie po raz pierwszy śniły minerały.Zapomniałam korektora nałożyć przed pokładem i na sam koniec patrze w lustro i tam taka jedna wiekla gula na czole. I się obudziłam.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 15:44   #1745
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Uważałabym na tego typu "minerały" z eBaya. Jedna z wizażanek zamawiała podobną kolekcję minerałów i potem miała same problemy z nimi. Nie mogła się dowiedzieć od sprzedawcy składu kosmetyków, odpisywał jej tylko coś w stylu, że to na pewno są mineralne kosmetyki i niech się nie martwi, zwyczajnie ją zwodził. Z tego co wiem to składu się nie dowiedziała do dziś. Na tej aukcji też skład nie jest podany. Nie mówię, że to podobny oszust, ale jak już by ktoś chciał zamawiać to proponuję poprosić sprzedawcę o skład przed zakupem.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 16:31   #1746
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Dziewczyny prosze o radę.
Co może być powodem,że w ciągu dnia minerały jakby wietrzeją (nie wiem jak to okteślić) ale na policzki i nos - po jakimś czasie- mam czerowe .Próbowałam dawać tam wiecej podkładu ale robi sie tynk, zielony korektor też nie działa.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 16:44   #1747
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny prosze o radę.
Co może być powodem,że w ciągu dnia minerały jakby wietrzeją (nie wiem jak to okteślić) ale na policzki i nos - po jakimś czasie- mam czerowe .Próbowałam dawać tam wiecej podkładu ale robi sie tynk, zielony korektor też nie działa.
Czasami mam ten problem na nosie, ale tłumaczę to sobie w ten sposób, że przecież katar, okulary ... Ale policzki? Może masz nawyk dotykania twarzy, podpierania się, czy co
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 16:45   #1748
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny prosze o radę.
Co może być powodem,że w ciągu dnia minerały jakby wietrzeją (nie wiem jak to okteślić) ale na policzki i nos - po jakimś czasie- mam czerowe .Próbowałam dawać tam wiecej podkładu ale robi sie tynk, zielony korektor też nie działa.
Próbowałaś nałożyć primer (bazę ) ? np Start to finish Everyday minerals - znacznie przedłuża trwałość minerałów.

Również jakiś puder wykańczający dba o tym by podkład nie "wietrzał"..
możesz też spróbować krzemionki albo innego primera DIVA z Coastal Scents.

Musisz popróbować bo to różnie bywa z różnym primerem przy różnych cerach
Testuj testuj testuj
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 16:46   #1749
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny prosze o radę.
Co może być powodem,że w ciągu dnia minerały jakby wietrzeją (nie wiem jak to okteślić) ale na policzki i nos - po jakimś czasie- mam czerowe .Próbowałam dawać tam wiecej podkładu ale robi sie tynk, zielony korektor też nie działa.
wg mnie masz zle dla siebie, ale sprobuj dac primer i zobacz jaki skutek
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 16:54   #1750
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

No a ja jestem jakos ostatnio coraz bardziej zawiedziona
Z poczatku odcien perfect z edm byl dla mnie deko za jasny, zle sie w nim czulam i zle wygladalam.. mama twierdzila ze jak trup.
Od jakiegos czasu perfect byl dobry.. a dzis nalozylam i sciemnial na twarzy nienaturalnie Nie wiem co sie ostatnio dzieje..

Wiecie co sie nawet zrobilo? Po raz 1 w zyciu widzialam u siebie pory na czole!!! normalnie podklad tak je uwidocznil ze w szoku bylam..

Od razu po nalozeniu rano jest przecudnie! ale po ok 3-4 godzinach warzy sie strasznie.. a probowalam uzywac jako primer: Finishing dust, Serecite z buff'd, finishing silk joppa i hauszke.. na hauszce sie trzymalo, ale wlasnie dzis mialam resztki hauszki i tak okropnie sie zachowal podklad

Na to mialam finisha z joppy..

no juz sama nie wiem o co chodzi.. na cale szczescie jutro sobota to naloze inny podklad, a swoja droga.. EDM mi sie konczy, perfect mam na 1 uzycie, multi tasking tez.. peach teraz mi bardzo ciemnieje a medium biege neutral to dla mulatek

Chyba sobie pominie z polaczeniem medium z EDM z Fair z buff'd :P
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 17:06   #1751
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Anecka a zaczęłaś porządnie nawilżać twarz?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 17:43   #1752
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny prosze o radę.
Co może być powodem,że w ciągu dnia minerały jakby wietrzeją (nie wiem jak to okteślić) ale na policzki i nos - po jakimś czasie- mam czerowe .Próbowałam dawać tam wiecej podkładu ale robi sie tynk, zielony korektor też nie działa.
Mam tak samo, niewazne jaka firma. A zawsze daje i primer, i puder na koniec. Po prostu po kilku godzinach wylazi mi spod mineralow moj typowy rumien - policzki (pod oczami) i gora nosa
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 18:44   #1753
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Pędzelki są milusie
Umarłam, jakie cudnie dzieciaczki I widać, że profesjonalnie testują pędzle.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 18:46   #1754
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Anecka a zaczęłaś porządnie nawilżać twarz?
Tak i od czasu kiedy nawilzam twarz czyli ok 1,5 tygodnia.. jest coraz gorzej z utrzymaniem podkladu na twarzy.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 21:37   #1755
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
60. JR Minerals (Australia)
Próbki: 0,80$ do 1$ za pojedyncze próbki, 2$ za zestaw 3 bardzo małych próbek (podkład jasny, średni i ciemny w zestawie)
Koszt wysyłki: przy płatności za same próbki paypal nie doliczył mi żadnej opłaty za wysyłkę, ale nie jestem pewna, czy na pewno jest darmowa, bo na stronie pisze tylko taniej wysyłce samych próbek
Waluta: dolar australijski
Ode mnie chcieli 1,25$ za dwie próbki. Dostałam przez PayPala maila od nich z informacją o wysyłce i prośbą o płatność.

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Na liście Pastereczki nie ma DreamWorld?
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 21:38   #1756
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1131795 4]Ode mnie chcieli 1,25$ za dwie próbki. Dostałam przez PayPala maila od nich z informacją o wysyłce i prośbą o płatność.[/quote]
dzięki za informację, zaraz uzupełnię Nie dotarłam do końca zamówienia, więc nie byłam pewna, jaki jest końcowy koszt wysyłki

Dream World jest pod McDowell’s DreamWorld, a do firm na "M" jeszcze nie dotarłam
To znaczy, własnie zaczełam je robić

ale na dzisiaj to koniec, bo muszę trochę popracować dla odmiany, żeby zarobić na próbki

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-03-06 o 21:47
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 22:20   #1757
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

To przychodzi osobno, ta prośba o płatność za wysyłkę, bo tak to płacisz za same zamówienie. Po prostu dostajesz potem maila przez PP, że ta firma chce, żebyś im zapłaciła

aa

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Cytat:
74. Musq (Australia)
Próbki: zestaw próbek 8 dostępnych podkładów za 12$

Koszt wysyłki: nie wysyłają do Polski
wysyłają, ale trzeba się z nimi skontaktować mailowo

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2009-03-06 o 21:44
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 22:40   #1758
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1131808 9]To przychodzi osobno, ta prośba o płatność za wysyłkę, bo tak to płacisz za same zamówienie. Po prostu dostajesz potem maila przez PP, że ta firma chce, żebyś im zapłaciła

aa

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------



wysyłają, ale trzeba się z nimi skontaktować mailowo[/quote]

zauważyłam tylko to, że można się zarejestrować jedynie na Australię, a jako iż próbki mają po 12$, to nawet nie wysyłałam im maila ...
Tym bardziej, że oferta dość nieciekawa.. Poza tym uważam, że takie utrudnienia świadczą tylko o braku profesjonalizmu i zainteresowania klientem ..
116 firm minerałowych przerobić to zajmuje trochę czasu i gdy widzę takie utrudnienia, to jakoś nie mam ochoty się zagłebiać dalej w firmę, która nie potrafi podać (tak jak robi to większość firm) kosztu przesyłki dla zamówień międzynarodowych. Wyobrażasz sobie wysłanie maila przy każdym zamówieniu z prośbą o podliczenie kosztu wysylki?
Wydaje mi się, że mamy w końcu takie czasy, gdy to firmy zabiegają o klienta, a nie odwrotnie.
Szanuję swój czas i nie lubię, gdy wymaga się ode mnie czegoś, co mogło zostać zrobione, jak to widać na przykładzie większości firm (mówię tu o podaniu kosztów wysyłki na stronie)
mało tego- brak możliwosci rejestracji z kraju innego niż Australia, też moim zdaniem nie przyciąga klientów. Dla mnie jest to jasna informacja- nie jesteś z Australii- daruj sobie zamawianie u nas..
Poza tym koszt przesylki 10$ przy zamówieniach krajowych również nie wygląda zachęcająco
Oczywiście, jeżeli wiesz coś na temat kosztu przesyłki, to podziel się, a dopiszę ..

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-03-06 o 23:03
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 22:56   #1759
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

hm 8próbek za 12$, czyli wychodzi jakieś 28zł, jednym słowem taniocha, a że należy się skontaktować jest napisane przy wyborze wysyłki
po pierwsze
a po drugie, nie miałaś problemu, żeby wpisać przy innych firmach, że należy się z skontaktować mailowo
a po trzecie, dlaczego mi się obrywa za to, że jakaś firma nie podała kosztów wysyłki? okey, w takim razie już sobie daruję
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 23:00   #1760
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1131913 6]hm 8próbek za 12$, czyli wychodzi jakieś 28zł, jednym słowem taniocha, a że należy się skontaktować jest napisane przy wyborze wysyłki
po pierwsze
a po drugie, nie miałaś problemu, żeby wpisać przy innych firmach, że należy się z skontaktować mailowo
a po trzecie, dlaczego mi się obrywa za to, że jakaś firma nie podała kosztów wysyłki? okey, w takim razie już sobie daruję [/quote]
skąd pomysl, ze Ci się obrywa? I dlaczego potraktowałaś to osobiście? Nie bardzo rozumiem. Napisałam tylko, że nie podoba mi się ta strona, ale jeżeli komus uda się ustalic koszt wysylki, to chętnie uzupełnię informację

wiecie co? jak tak ma to wyglądać i mamy się na siebie obrażać za wyrażanie swojej opinii o jakieś firmie, to chyba wątek próbkowy można sobie darować...Bo nie daj Boże znowu wygłoszę jakąś swoją subiektywną opinię na temat firmy i zostanie to odebrane jako atak na kogoś...

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-03-06 o 23:03
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 23:10   #1761
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Girls, girls calm down please...

Późno już, piątek wieczór, nie ma o co kruszyć kopii. Też nie potraktowałam wypowiedzi cathy jakoś personalnie, a raczej jako żal do samej firmy, że bez sensu to wszystko ma rozwiązane. Obie z sunprince robicie kawał dobrej roboty i co, teraz ma to wszystko tak pozostać niedokończone? Wszyscy na tym stracimy, bo wątek jest wybitnie wszystkim przydatny. I prawda jest taka, że chyba nikomu więcej by się tu nie chciało robić tego co wy...
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 23:21   #1762
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach


Frantic- pewnie masz rację, to ta późna pora i moje zdenerwowanie tym, że mam tyle zaległej pracy (tłumaczenia) do wykonania i że zamiast miło spędzać piątkowy wieczór, to siedzę przy kompie o tej godzinie...

Ja nie miałam zamiaru się sprzeczać i przepraszam, jeżeli moja wypowiedź została tak odebrana. Doceniam pomoc Sunprince w tworzeniu wątku próbkowego i jej wyłapywanie moich nieścisłości z pewnością jest ogromnie pomocne, ale fakt, iż zostałam posądzona o brak chęci zrobienia rzetelnego zestawienia (gdy tak naprawdę ja tylko wyraziłam opinię na temat tej firmy) nieco wyprowadził mnie z równowagi...

Wszelkie sugestie Sunprince i innych dziewczyn wysyłane mi na PW, przyjmuję z ogromną wdzięcznością i naprawdę to doceniam, bo sama czasem nie ogarniam tego wszystkiego


Dziewczyny, sorry za tą niezbyt przyjemną wymianę zdań
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 23:32   #1763
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

cathy daj już dzisiaj spokój temu wątkowi i dziś i jutro i pojutrze też. Zajmij się ważniejszymi sprawami jakie tam masz, a przede wszystkim przyjemniejszymi. Jak wątek będzie powstawał miesiąc, dwa czy trzy to się nic nie stanie. I tak wszyscy będziemy i Tobie i sunprince bardzo wdzięczni za tyle pracy. Ja wam już dziękuję za to co robicie.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 07:23   #1764
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cathy, jesteś tytanem pracy i zrobiłaś niesamowitą robotę. Dobrze, że masz anioła stróża- sunprice, który werfikuje pewne niedopowiedzenia.
jesteśmy Wam bardzo wdzięczne!

btw. Lorri ma śliczny awatar.
Za jej i Hexxany sprawą poczułam jakby wiosnę...
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 08:08   #1765
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
btw. Lorri ma śliczny awatar.
Za jej i Hexxany sprawą poczułam jakby wiosnę...
Ach, dziękuję (Tori jest śliczna). Odświeżyłam się z okazji rozeznania .
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 09:42   #1766
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
btw. Lorri ma śliczny awatar.
Za jej i Hexxany sprawą poczułam jakby wiosnę...
Ja poczułam dokładnie to samo
I uwielbiam Tori Amos
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 10:08   #1767
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Oj, ale to juz chyba jakies starsze jej zdjecie, cos z czasow Boys for Pele?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 14:03   #1768
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Oj, ale to juz chyba jakies starsze jej zdjecie, cos z czasow Boys for Pele?
Ona będzie do śmierci miała coś w sobie z małej dziewczynki. Podobnie jak Edzio Norton (tzn. on będzie miał coś z chłopaczka ). Ja też należę do tego gatunku mało dojrzewających wizualnie.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 14:06   #1769
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Ona będzie do śmierci miała coś w sobie z małej dziewczynki. Podobnie jak Edzio Norton (tzn. on będzie miał coś z chłopaczka ). Ja też należę do tego gatunku mało dojrzewających wizualnie.
właśnie wczoraj obejrzałam sobie po raz kolejny Fight Club i to samo o Nortonie sobie pomyślałam
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 14:10   #1770
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

No popatrz, ja również wczoraj wciągnęłam ten film po raz nie wiem który. A Edzio mnie ostatnio zachwycił (zawsze mnie zachwyca) w "The Painted Veil".
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:24.