Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-25, 23:14   #1021
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
domek fifi ze tez moja corka nie jest Twoja kuzynką hehe
Oooo..czyli temat znany Zabawka cudo..naprawdę śliczny ten domek...Drogi był tu stasznie , bo na PL to z 250 zł. Kobitka w sklepie się zdziwiła poularnościatego domku w PL bo tutaj to raczej nie schodziło
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 23:45   #1022
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

ech fifi.... no i to bajeranckie łóżeczko i drabina i sedes...nasz etap! sama bym sie takim pobawila chętnie. na all są 15 el.
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 04:52   #1023
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
No to pośmiejmy sie razem . Chociaż nie wiem z czego Ty sie śmiejesz.

Dzis zapowiada sie cieżki dzień.Spałam moze 4 godziny. Jakos n ie mogłam zasnac. Wpracy czeka mnie charówa jak to co sobotę i jeszcze autobusem wracam do domu.Co mi zajmie z 1,5 godziny do 2h.A samochodem jade 10 minut.

Miłego dnia Wam życze.
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 06:46   #1024
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

dzień dobry, oczywiście w sobote tez mi nie dane pospać

domek Fifi, eee, znając moje dzieci po dwóch godzinach leżałby rozniesiony w częściach po całym domu

ide czynić ciasto na placki
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 07:51   #1025
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

mnie się ten domek fifi nie podoba zupełnie, bardziej już TO

Edytowane przez Miciel
Czas edycji: 2009-09-26 o 07:52
Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 08:51   #1026
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Ksiazki, ksiazki, ksiazki... lubie
Zaczynalam jak wiekszosc - Pan samochodzik, serie Chmielewskiej dla mlodziezy, Dzika Mrowka, caly Verne plus Stevenson... plus masa komiksow - Asterix, Kleks, Tytusy, Kajko i Kokosz, itp.
A potem pare ksiazek zmienilo moj porzadek swiata - Wilk Morski, Proces, Archipelag Gulag, Paragraf 22...
Teraz mnie naszlo znow na Jane Austen, lubie jej ironiczne wywody i ciete riposty - House sie chowa ze swoim sarkazmem. Gdyby mnie pytano z kim chcialalbym zjesc kolacje to bylaby to ta dwojka (pisarka i postac z serialu) - nasluchalabym sie za wszystkie czasy
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 09:03   #1027
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Vril, ja bym do tej dwojeczki dodala Bukowskiego + jego alter ego z serialu Californication, zeby bylo na czym ladnym oczy zawiesic
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-26, 09:05   #1028
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Witajcie lubię do Was zaglądac po ciężkim dniu
Dominika, ja ulissesa przyeczytalam w 7 klasie podstawówki i poza tym, że nie było tam interpunkcji to też niewiele pamiętam..
moja pierwsza książka, która mną tak wstrząsnęła, że do dziś pamiętam jak ją czytałam w jakieś letnie popołudnie jakieś ponad 20 lat temu to było 'O psie, który jeździł koleją'... strasznie strasznie płakałam przy tym..
moja siostrzenica w tym roku ma to w lekturach i załatwiłam jej wczoraj tę książkę przy okazji czytając ją znowu. Ryczałam jak głupia, stara baba
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 09:09   #1029
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
a uwielbiam (choc początek był straszszsznie nudny i długi0 irvinga jednoroczna wdowa. no i niesamowite do dziś wrażenie to (kurde zapomnialam tytułu. nawet był film z meryl streep chyba jak mąż zdziećmi wyjechał i przyjechał fotograf na 4 dni do miasta i to był romans zycia)pięknie opisana. wszelkie inne, grochole i murakami i inne to tylko zawód, po którym nie mam chęci usiąść nic przeczytać
Przepraszam za dubel, ale podpisuje sie obiema rekami, ten film tez widzialam, pozniej ten facet wyjezdza a ona wraca do swojego nudnego zycia, si?
A widzialas film na podstawie "Jednoroczne wdowy", "Drzwi w podlodze"? Z Kim Basinger
Od Irvinga mam autograf dla mojego syna, ktorego wtedy jeszcze nie bylo na swiecie, a nawet w brzuchu Irving podpisal ksiazeczke z bajka, wydana dla dzieci, a pochodzaca z Jednorocznej wdowy wlasnie; dedykacja: "For Marcel from Irving"
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 09:43   #1030
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
No to pośmiejmy sie razem . Chociaż n ie wiem z czego Ty sie śmiejesz.

Dzis zapowiada sie cieżki dzień.Spałam moze 4 godziny. Jakos n ie mogłam zasnac. Wpracy czeka mnie charówa jak to co sobotę i jeszcze autobusem wracam do domu.Co mi zajmie z 1,5 godziny do 2h.A samochodem jade 10 minut.

Miłego dnia Wam życze.
Odebrałam Twoją odpowiedź z lekkim przymrużeniem oka , a przynajamniej Twoje argumenty . Jeżeli Cie uraziłam, nie chciałam...

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Atojko..ja się bawiłam, fajna zabawka , taka inna niż wszystkie...
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 09:44   #1031
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Przepraszam za dubel, ale podpisuje sie obiema rekami, ten film tez widzialam, pozniej ten facet wyjezdza a ona wraca do swojego nudnego zycia, si?
A widzialas film na podstawie "Jednoroczne wdowy", "Drzwi w podlodze"? Z Kim Basinger
Od Irvinga mam autograf dla mojego syna, ktorego wtedy jeszcze nie bylo na swiecie, a nawet w brzuchu Irving podpisal ksiazeczke z bajka, wydana dla dzieci, a pochodzaca z Jednorocznej wdowy wlasnie; dedykacja: "For Marcel from Irving"
wow pranie ale fajna pamiatka ja czytalam tylko jego Swiat Wedlug Garpa , re we la cja
a z moich dzieciecych lektor oprocz Ani, Emilki, karolci, Musierowicz, Dzieci z Bulerbyn, Muminkow, serii z Dr Dolitte ,przypomina mi sie jeszcze Jezioro osobliwosci -oooo . Ale najnajnajwazniejsza ksiazka w dziecinstwie byla "Lowcy wilkow" Jamesa Oliviera Curwooda. nie moglam spac z przejecia, przezywania przygod bohaterow wyobraznia szalala.
a potem liceum i Lysiak, Vonnegut, i kolejny wstrzas - Malowany Ptak Kosinskiego....oj mocne to bylo.

Edytowane przez beafrance
Czas edycji: 2009-09-26 o 09:50
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-26, 10:09   #1032
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Ksiazki, ksiazki, ksiazki... lubie
Zaczynalam jak wiekszosc - Pan samochodzik, serie Chmielewskiej dla mlodziezy, Dzika Mrowka, caly Verne plus Stevenson... plus masa komiksow - Asterix, Kleks, Tytusy, Kajko i Kokosz, itp.
A potem pare ksiazek zmienilo moj porzadek swiata - Wilk Morski, Proces, Archipelag Gulag, Paragraf 22...
Teraz mnie naszlo znow na Jane Austen, lubie jej ironiczne wywody i ciete riposty - House sie chowa ze swoim sarkazmem. Gdyby mnie pytano z kim chcialalbym zjesc kolacje to bylaby to ta dwojka (pisarka i postac z serialu) - nasluchalabym sie za wszystkie czasy
o, zapomniałam o Chmielewskiej i Musierowicz
Sołżenicyna tez czytałam
komiksów chyba tylko kilka
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
moja siostrzenica w tym roku ma to w lekturach i załatwiłam jej wczoraj tę książkę przy okazji czytając ją znowu. Ryczałam jak głupia, stara baba
kurcze, ja nie wiem czy to powinno być lekturą
Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Przepraszam za dubel, ale podpisuje sie obiema rekami, ten film tez widzialam, pozniej ten facet wyjezdza a ona wraca do swojego nudnego zycia, si?
A widzialas film na podstawie "Jednoroczne wdowy", "Drzwi w podlodze"? Z Kim Basinger
Od Irvinga mam autograf dla mojego syna, ktorego wtedy jeszcze nie bylo na swiecie, a nawet w brzuchu Irving podpisal ksiazeczke z bajka, wydana dla dzieci, a pochodzaca z Jednorocznej wdowy wlasnie; dedykacja: "For Marcel from Irving"
a ja nie widziałam ale zobaczę, bo lubię Meryl

Świat wg Garpa pokręcony ale mi się podobał

super pamiatka
Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
wow pranie ale fajna pamiatka ja czytalam tylko jego Swiat Wedlug Garpa , re we la cja
a z moich dzieciecych lektor oprocz Ani, Emilki, karolci, Musierowicz, Dzieci z Bulerbyn, Muminkow, serii z Dr Dolitte ,przypomina mi sie jeszcze Jezioro osobliwosci -oooo . Ale najnajnajwazniejsza ksiazka w dziecinstwie byla "Lowcy wilkow" Jamesa Oliviera Curwooda. nie moglam spac z przejecia, przezywania przygod bohaterow wyobraznia szalala.
a potem liceum i Lysiak, Vonnegut, i kolejny wstrzas - Malowany Ptak Kosinskiego....oj mocne to bylo.
ale mi naprzypominalyście fajnych książek z młodości
jeszcze pamiętam że zaczytywałam się we wszystkim co związane z Indianami było
oraz o historii Polski tej zamierzchłej - królowie itd
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 10:16   #1033
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
,

ale mi naprzypominalyście fajnych książek z młodości
mi tez az pomyslalam czy wrocic do nich ponownie? chyba jednak nieee
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 10:23   #1034
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Oj Malowany ptak to też kolejny etap w moim życiu otworzył

Co do perfum to fajna jest też perfumeria Lulua, bo sprzedają próbeczki tych niszowych zapachów więc można sobie powybierać Dla mnie to fajne jest akurat bo w Trójmieście nie ma perfumerii z niszowymi produktami
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-09-26 o 10:26
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 10:46   #1035
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

hehe od perfum zaczela sie moja przygoda z wizazem....czym dzisiaj pachniesz wizazanko ?
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 11:05   #1036
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
hehe od perfum zaczela sie moja przygoda z wizazem....czym dzisiaj pachniesz wizazanko ?
pytasz, czy tytuł wątku przytaczasz? Bo jeszcze niczym, nawet balsamu jeszcze użyć nie zdążyłam
Mam dziś problem z mbankiem, bankomaty nie chcą wypłacić kasy, dodzwonić się do nich nie można, chyba system im padł, a ja bez gotówki w ogóle, a dziecię jutro na wycieczkę jedzie i jedzenia w domu nie ma. Musze skądś pożyczyć, tylko że moi rodzice 600 km stąd na wakacjach są Masakra jakaś. A jak przeleję na konto małża do Citi to chyba w poniedziałek dojdzie Zresztą nawet nie wiem czy przelewy normalnie działają. Logować się mogę, ale boję się sprawdzać czy wszystko działa bo co jeśli działa źle
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 11:14   #1037
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Ojojoj przykro mi. To lubie wlasnie w anglii. robie w tej chwili przelew tz - towi i on ma to natychmiast na swoim koncie. to 2 dniowe "ksiegowanie" w polsce to masakra jakas.
moze psiapsiola, zaufany sasiad pozyczy? (oddaj troche mineralkow do lombardu )
taak, przytoczylam ladny tytull tamtego watku ale tez pytam
ja narazie mietowym zelem do ciala ale za chwile balsame burts bees a potem DKNY woman .
jade z TZ na wycieczke do Dover... klify
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 11:41   #1038
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Coś tam kombinujemy z kasą. Fakt że to dwudniowe księgowanie to jakaś bzdura, tym bardziej że moje przelewy to z jednego konta internetowego do drugiego
Ja chyba dzisiaj sie w ogóle nie poperfumuję bo w domku siedzę, sprzątanie mam. No chyba że wieczorkiem się uda skoczyć do kina (jak mi konto odblokują ) to wtedy...eee...nie wiem jeszcze czym Wzięłam ostatnio z lulua z 10 próbek i teraz zawsze mam problem z wyborem
Klifów zazdraszczam Mi się marzy pojechanie na klify moher w Irlandii albo wyspy Aarona

O wyczytałam coś takiego na gazeta.pl o mbanku
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-09-26 o 11:45
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 11:54   #1039
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
o, zapomniałam o Chmielewskiej i Musierowicz
Sołżenicyna tez czytałam
komiksów chyba tylko kilka

kurcze, ja nie wiem czy to powinno być lekturą

a ja nie widziałam ale zobaczę, bo lubię Meryl

Świat wg Garpa pokręcony ale mi się podobał

super pamiatka

ale mi naprzypominalyście fajnych książek z młodości
jeszcze pamiętam że zaczytywałam się we wszystkim co związane z Indianami było
oraz o historii Polski tej zamierzchłej - królowie itd
amnie drętwi właśnie musierowicz i chmielewska i coelho. Właśnie forest gump, świat według.. i co wydarzyło się .. to te niesamowite książki i super filmy, które zapadają do końca życia, trochę je przewracają. A meryl.... poezja jest świetna sama w sobie, ale ten film to już mistrzostwo to mało!
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-26, 12:00   #1040
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
amnie drętwi właśnie musierowicz i chmielewska i coelho. Właśnie forest gump, świat według.. i co wydarzyło się .. to te niesamowite książki i super filmy, które zapadają do końca życia, trochę je przewracają. A meryl.... poezja jest świetna sama w sobie, ale ten film to już mistrzostwo to mało!
Błagam, nie zaczynajmy tylko dyskusji o Coelho, bo po raz pierwszy będę musiała użyć wiecie której emotki.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 12:05   #1041
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Błagam, nie zaczynajmy tylko dyskusji o Coelho, bo po raz pierwszy będę musiała użyć wiecie której emotki.
Ja też To ulubiona emotka Selene
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 12:06   #1042
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Hmm, w sumie dobrze, że jestem na wsi i tu ani bankomatów ani sklepów z terminalami nie uświadczysz. Tylko niech szybko to załatwią bo ja w poniedziałek muszę zapłacić za podyplomówkę i kurs...

Co do książek - bo zawsze zaczynacie jak mnie nie ma - to moim ideałem jest Mistrz i Małgorzata - ta książka zmieniła chyba coś we mnie, bo teraz nie idzie mnie odkleić o rosyjskiej fantastyki. Ponadto Ania z Zielonego Wzgórza, która w pewnym sensie mnie troszkę wychowywała (co potem Sailorki lekko znów skrzywiły ).

I tu powinna być dłuuuuga lista mooich ulubionych książek, no ale pewnie miejsca w poscie by zabrakło
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 12:07   #1043
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

nie mam zamiaru! nie rozumiem zachwytu nad tym pismakiem, bo wg mnie nawet trochę smykałki iartyzmu w tym nie ma

edit: ooooo i wichrowe wzgórza!!!!!! cud miód i orzeszki, i piękny film

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2009-09-26 o 12:08
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 12:08   #1044
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
nie mam zamiaru! nie rozumiem zachwytu nad tym pismakiem, bo wg mnie nawet trochę smykałki iartyzmu w tym nie ma
Ja to nazywam grafomanią
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 12:11   #1045
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

o ludzie, właśnie sobie uświadomiłam jak stara jestem. Tak rzadko czytam i oglądam a zwłaszcza już ostatnie lata, że... a tyle cztyałam i widziałam....

nie, odwracam: dobrą pamięć mam i świata poznałam
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 12:11   #1046
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
nie mam zamiaru! nie rozumiem zachwytu nad tym pismakiem, bo wg mnie nawet trochę smykałki iartyzmu w tym nie ma

edit: ooooo i wichrowe wzgórza!!!!!!
Facet ma jednak chyba najbardziej zagorzałych zwolenników na świecie, co sprawia, że każda rozmowa na temat jego twórczości kończy się walką na noże w obronie jego czci i talentu .
"Wichrowe wzgórza" lubię, wzrusza mnie. Ryczę też niezmiennie nad nieszczęsną Jane Eyre
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 12:22   #1047
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Coś tam kombinujemy z kasą. Fakt że to dwudniowe księgowanie to jakaś bzdura, tym bardziej że moje przelewy to z jednego konta internetowego do drugiego
Ja chyba dzisiaj sie w ogóle nie poperfumuję bo w domku siedzę, sprzątanie mam. No chyba że wieczorkiem się uda skoczyć do kina (jak mi konto odblokują ) to wtedy...eee...nie wiem jeszcze czym Wzięłam ostatnio z lulua z 10 próbek i teraz zawsze mam problem z wyborem
Klifów zazdraszczam Mi się marzy pojechanie na klify moher w Irlandii albo wyspy Aarona

O wyczytałam coś takiego na gazeta.pl o mbanku
Ja dzis poleglam przy kasie! kurde zakupy nie takie male a tu komunikat zeby nie realizowac transakcji! nie odrzucenie czy cos tylko zeby nie autoryzowac, dobrze ze gotowke jakas mialam i lecialam do domu o co lata, tym bardziej ze nie kredytowa tylko zwykla chcialam placic a kasy mi na koncie nie brakowalo... no i juz wiem a za to nie odbieranie telefonow to banka ma

swoja droga straszna awaria musi byc skoro w calej Polsce i nic nie pisza co i jak
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 12:25   #1048
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Ja dzis poleglam przy kasie! kurde zakupy nie takie male a tu komunikat zeby nie realizowac transakcji! nie odrzucenie czy cos tylko zeby nie autoryzowac, dobrze ze gotowke jakas mialam i lecialam do domu o co lata, tym bardziej ze nie kredytowa tylko zwykla chcialam placic a kasy mi na koncie nie brakowalo... no i juz wiem a za to nie odbieranie telefonow to banka ma

swoja droga straszna awaria musi byc skoro w calej Polsce i nic nie pisza co i jak
No kurde lipa straszna Ja myślę że im infolinia też padła, albo specjalnie wyłączyli A co jak ktoś na stacji benzynowej nie może zapłacić, a nie ma gotówki ani innej karty? Są jakieś procedury czy coś?
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 12:26   #1049
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

nie ma z tego co wiem, chyba mu nie wypompuja z baku
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 12:28   #1050
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
nie ma z tego co wiem, chyba mu nie wypompuja z baku
no to mógłby być problem
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:29.