Blizny po depilacji - wątek zbiorczy - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-24, 12:49   #2041
cherry23
Przyczajenie
 
Avatar cherry23
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Na przebarwienia polecam krem Acne-Derm.
Używam go od pół roku i efekty niesamowite.
cherry23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 22:12   #2042
syza90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Hej
witam wszystkie dziewczyny.
Czy któraś zafundowała sobie depilację laserowa na nogi?! I czy problem blizn zniknął?
syza90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 14:43   #2043
Mulen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 160
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez syza90 Pokaż wiadomość
Hej
witam wszystkie dziewczyny.
Czy któraś zafundowała sobie depilację laserowa na nogi?! I czy problem blizn zniknął?
Hej, ja wlasnie przechodze Jestem po 3 zabiegu. Pytasz o to czy dzialanie na skore laserem dziala tez na blizny? Mi juz blizny zniknely zanim sie wybralam na zabieg ale dzieki zabiegowi na pewno nie powstana nowe, bo nic juz nie wrasta
Mulen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 17:00   #2044
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

ja tez mialam leserowa depilacje - zreszta wystarczy przeczytac ten watek od samego poczatku. mialam 3 zabiegi. co prawda wszystkich wlosow sie nie pozbylam, ale te co pozostaly nie wrastaja -ale tylko dzieki odpowiedniej pielegnacji m.in. brak wosku, depilatora i innych metod depilacji dzialajacych na zasadzie wyrywania wlosa z cebulka. poza tym laser tez leczy stany zapalne.
w sumie to jestem zadowolona - od tego czasu minelo gdzies ze 4 lata, a moze i dluzej

no i laser raczej nie leczy blizn, na pewno nie ten sam laser ktory jest na niszczenie wloskow - ja mialam zabiegi robione laserem light sheer, moze inny rodzaj lasera dziala na blizny- nie znam sie na tym na za bardzo
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015

Edytowane przez olasia
Czas edycji: 2011-07-30 o 17:02
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 17:16   #2045
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez syza90 Pokaż wiadomość
Hej
witam wszystkie dziewczyny.
Czy któraś zafundowała sobie depilację laserowa na nogi?! I czy problem blizn zniknął?
Depilacja laserowa nie powoduje powstawania żadnych podejrzanych zmian i blizn, więc spokojnie można ją sobie zafundować i o nic się nie martwić
Mi robiły się malutkie blizny po wrastających włoskach (depilator elektryczny), gdzie tworzyło się zapalenie
Teraz mam święty spokój dzięki laserowi i zajmuję się niechcianymi włoskami, a nie bliznami
Także polecam
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 18:17   #2046
syza90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Mulen Pokaż wiadomość
Hej, ja wlasnie przechodze Jestem po 3 zabiegu. Pytasz o to czy dzialanie na skore laserem dziala tez na blizny? Mi juz blizny zniknely zanim sie wybralam na zabieg ale dzieki zabiegowi na pewno nie powstana nowe, bo nic juz nie wrasta
A co zrobilaś że Ci zniknęly
syza90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 18:21   #2047
syza90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

tak własnie chodzilo mi o to czy jesli zafunduje sobie zabieg laserowego usuwania wloskow to czy blizny tez znikną
Ponieważ natrafilam na czyjąś opinię że własnie to podzialalo. Bodajże byla to jedna wypowiedz czy dwie nie pamiętam. dlatego zadalam to pytanie aby wiecej oso sie wypowiedzialo
syza90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-03, 21:03   #2048
syza90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Depilacja laserowa nie powoduje powstawania żadnych podejrzanych zmian i blizn, więc spokojnie można ją sobie zafundować i o nic się nie martwić
Mi robiły się malutkie blizny po wrastających włoskach (depilator elektryczny), gdzie tworzyło się zapalenie
Teraz mam święty spokój dzięki laserowi i zajmuję się niechcianymi włoskami, a nie bliznami
Także polecam
a jakim laserem miałas robioną depilację?
syza90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 21:47   #2049
Mulen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 160
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez syza90 Pokaż wiadomość
A co zrobilaś że Ci zniknęly
Pozwol, ze wkleje Ci linka, bo juz to opisywalam https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post24515774

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Cytat:
Napisane przez syza90 Pokaż wiadomość
tak własnie chodzilo mi o to czy jesli zafunduje sobie zabieg laserowego usuwania wloskow to czy blizny tez znikną
Ponieważ natrafilam na czyjąś opinię że własnie to podzialalo. Bodajże byla to jedna wypowiedz czy dwie nie pamiętam. dlatego zadalam to pytanie aby wiecej oso sie wypowiedzialo
Mozliwe, ze cos podziala. Spotkalam sie tez z komentarzami, ze np tatuaze znikaly po laserze diodowym, wiec moze na blizny tez to jakos wplyw moze miec. Ale to wiadomo, ze raczej jako efekt uboczny lasera
Mulen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 21:39   #2050
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Up, up, dziewczyny. Jak zabiegi?
Ja wróciłam niestety do głupiego nawyku grzebania przy nogach. Snu z oczu mi ich stan nie spędza - zdążyłam się przyzwyczaić. Kolejne lato w spodniach. Ale buszując po biochemii wpadłam na pewną substancję - olej tamanu, która zbiera świetne recenzje na kwc. Ma on łagodzić podrażnienia, powodować szybsze gojenie się ran, działa tez na zaskórniki, ale przede wszystkim ujednolica koloryt cery i skutecznie likwiduje przebarwienia. Dzisiaj dostałam to cudo i choć zamierzałam używać głównie do pielęgnacji cery pomyślałam, że mogę dodawać także do oliwki i smarować łydki. Nie ma nic do stracenia.
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 17:16   #2051
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

U mnie kilka blizn, ale już kompletnie to olewam. Nie jest to coś czego muszę sie bardzo wstydzić. Wprawdzie całe lato w spodniach, ale to dzięki pogodzie...
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia.
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-16, 12:15   #2052
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
ja tez mialam leserowa depilacje - zreszta wystarczy przeczytac ten watek od samego poczatku. mialam 3 zabiegi. co prawda wszystkich wlosow sie nie pozbylam, ale te co pozostaly nie wrastaja -ale tylko dzieki odpowiedniej pielegnacji m.in. brak wosku, depilatora i innych metod depilacji dzialajacych na zasadzie wyrywania wlosa z cebulka. poza tym laser tez leczy stany zapalne.
w sumie to jestem zadowolona - od tego czasu minelo gdzies ze 4 lata, a moze i dluzej

no i laser raczej nie leczy blizn, na pewno nie ten sam laser ktory jest na niszczenie wloskow - ja mialam zabiegi robione laserem light sheer, moze inny rodzaj lasera dziala na blizny- nie znam sie na tym na za bardzo
To czym teraz depilujesz?
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 20:22   #2053
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
To czym teraz depilujesz?
gole nogi zwykla maszynka, namydlam naturalnym mydelkiem i gole pod wlos. oczywiscie taka juz moja natura, ze czaesem cos wrosnie,(ale to sa takie zwykle wrosty bez stanu zapalnego- najczesciej gdzies przy kolanach) ale nie dlubie juz tego, po kilku pilingach wlosek wychodzi na wolnosc po prysznicy/kapieli/goleniu - zawsze nawilzam nogi, najlepsza dla mnie jest oliwka hipp na wilgotna skore, czasem uzywam masla karite z jakims olejkiem i to wszystko. nie gole nog codziennie.
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 12:42   #2054
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Witajcie kochane!!

Moje nogi były fajne, 2 razy wyrwałam je i też było ok, tak to golę elektryczną maszynką, dużo z tym zachodu i to na jeden dzień.Ale tylko po niej jestem wstanie na drugi dzień poprawić, po zwykłej nie ma takiej możliwości:/

Ale ostatnio zauważyłam pełno wrośniętych włosów, nie stan zapalny, nie bardzo głęboko, ale czerwone kropki się robią i nie wygląda to fajnie.
Choć ostatnio zaniedbałam kremowanie codziennie i może to dlatego.
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 22:56   #2055
cherry23
Przyczajenie
 
Avatar cherry23
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Mulen Pokaż wiadomość
Z mocznikiem stosowalam Xerial i Pilarix, kwasy to tonik z kwasami AHA BHA z BU http://www.biochemiaurody.com/sklep/tonikaha-bha.html
Na blizny stosowalam masc Cepan, tylko dlatego ze jest najtansza I jesli jest sie naprawde systematycznym to sa efekty. Ja ja stosowalam 3 razy dziennie, i nie tylko smarowalam ale masowalam te miejsca przez dobre pare minut. Tonik z kwasami stosowalam codziennie. Ale wyprobuj najpierw na sobie tak jak pisze w instrukcji, zeby sobie krzywdy nie zrobic Zycze powodzenia

Również używałam tonik z kwasami AHA BHA z BU... Mi z kolei nie pomógł. Zużyłam cały na łydki i nie widziałam efektów.
Bardzo pomógł mi krem zakupiony w aptece na przebarwienia, stosowałam go systematycznie co wieczór i plamki zniknęły po 3 miesiącach zostały mi jeszcze 3 z którymi dalej walczę
Nigdy nie wrócę do depilatora
cherry23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 10:11   #2056
peearl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: paradise
Wiadomości: 906
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Mam do was pytanie kochane

Po depilatorze i wrastających dzięki niemu włoskach :/ zostały mi kropy w postaci przebarwień i blizn. Postanowiłam zacząć smarować łydki Acne Dermem, chcę dokupić wodę utlenioną i spirytus salicylowy do przemywania oraz Cepan i Contratubex (ale to dopiero jak skończę tubkę Acne) i tutaj właśnie kieruje moje pytanie do Was. Wiem, że przy używaniu tych maści nie wolno się opalać i zastanawiam się czy gdybym przed solarium posmarowała nogi kremem z filtrem +50 to czy byłoby to bezpieczne? Strasznie nie lubię być blada.. (bladość łydek jakoś bym zniosła ) nie chodzę na solarium często, chciałabym chociaż raz w tygodniu aby utrzymać kolorek, bo same wiecie jak jest z balsamami brązującymi.. Tylko waham się, bo nie chcę narobić sobie jeszcze większych problemów niż te które mam teraz
peearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 10:25   #2057
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Filtr do solarium jest bezsensowny, nic Ci nie da.
Wybierz porę na walkę z przebarwieniami po lecie i zrezygnuj z solarium. Coś za coś
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 12:24   #2058
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

cepan i contratubex to to samo, one maja chyba wyciag z cebuli, pierwszy jest tanszy i nieprzyjenie pachnie. uzywalam pierwszego i nie bylam zadowolona
tak naprawde to skora sama zejdzie po jakims czasie, oczysci sie. pod warunkiem, ze nie dopuscimy do powstawania nowych blizn.
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 15:05   #2059
peearl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: paradise
Wiadomości: 906
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
cepan i contratubex to to samo, one maja chyba wyciag z cebuli, pierwszy jest tanszy i nieprzyjenie pachnie. uzywalam pierwszego i nie bylam zadowolona
tak naprawde to skora sama zejdzie po jakims czasie, oczysci sie. pod warunkiem, ze nie dopuscimy do powstawania nowych blizn.
A contratubex w jakiej mniej więcej jest cenie?

Też zdaję sobie sprawę że te blizny kiedyś (tylko kiedy? ) zejdą, ale chciałabym im w tym pomóc, żeby poszło szybciej.. Teraz jesienią i zimą chciałam właśnie powalczyć, żeby w przyszłym roku latem się tych śladów nie wstydzić.. Myślicie, że oprócz regularnych peelingów z kawy np, przemywania łydek wodą utlenioną i spirytusem salicylowym, nawilżania, nie używania depilatora tylko zwykłych maszynek i smarowania maściami można zrobić coś jeszcze? Muszę się pozbyć tego cholerstwa, po prostu muszę
peearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-31, 15:17   #2060
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez peearl Pokaż wiadomość
A contratubex w jakiej mniej więcej jest cenie?

Też zdaję sobie sprawę że te blizny kiedyś (tylko kiedy? ) zejdą, ale chciałabym im w tym pomóc, żeby poszło szybciej.. Teraz jesienią i zimą chciałam właśnie powalczyć, żeby w przyszłym roku latem się tych śladów nie wstydzić.. Myślicie, że oprócz regularnych peelingów z kawy np, przemywania łydek wodą utlenioną i spirytusem salicylowym, nawilżania, nie używania depilatora tylko zwykłych maszynek i smarowania maściami można zrobić coś jeszcze? Muszę się pozbyć tego cholerstwa, po prostu muszę
To co wymieniłaś - czyli zrezygnowanie z depilatora, maszynki - uwaga- rzadko używać. Daj nogą odpocząć w zimie. Wiem, że to nic fajnego, ale warto.
Regularne peelingi, nawilżanie, ja w zimie to szalałam-nawet dwa razy dziennie. Fajny jest krem rossmannowski z mocznikiem.Zamiast spirytusu czy wody utlenionej smarowałam łydki pastą cynkową i tak chodziłam po domu przez jakiś czas. Raz tą właśnie pastę, a raz maść z wit A.
Czas i systematyczność
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."

Edytowane przez zabciajs
Czas edycji: 2011-08-31 o 15:18
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 15:43   #2061
peearl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: paradise
Wiadomości: 906
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
To co wymieniłaś - czyli zrezygnowanie z depilatora, maszynki - uwaga- rzadko używać. Daj nogą odpocząć w zimie. Wiem, że to nic fajnego, ale warto.
Regularne peelingi, nawilżanie, ja w zimie to szalałam-nawet dwa razy dziennie. Fajny jest krem rossmannowski z mocznikiem.Zamiast spirytusu czy wody utlenionej smarowałam łydki pastą cynkową i tak chodziłam po domu przez jakiś czas. Raz tą właśnie pastę, a raz maść z wit A.
Czas i systematyczność
O to super że mówisz, i maść z wit. A mam i cynkową też, więc może po skończeniu Acne Dermu zacznę nimi smarować łydki. I kupię ten krem z rossmana. Mam nadzieję, że się uda
peearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 15:48   #2062
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez peearl Pokaż wiadomość
O to super że mówisz, i maść z wit. A mam i cynkową też, więc może po skończeniu Acne Dermu zacznę nimi smarować łydki. I kupię ten krem z rossmana. Mam nadzieję, że się uda
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-intensiv.html

Uda się!
Mi też się udało, trwało to wprawdzie dwie zimy- ale się udało!!
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 16:24   #2063
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

contratubex kosztuje okolo 45-50zl za tubke 50g wiec ja mysle, ze drogo. ale cepan okropnie smierdzi, nie da rady wyjsc z nim do ludzi
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 16:07   #2064
Iwona2424
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 13
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

To moze kobietki ja coś od siebie dodam. Jeszcze w czerwcu miałam okropne nogi. Z płaczem jechałam nad morze, bo wiedziałam że nie mogę chodzić w stroju kąpielowym(szczęście w nieszczęściu że nie było ładnej pogody).
Przeczytałam masę porad, troszkę sama poeksperymentowałam i teraz zdradzam co mi pomogło:
-nogi golę maszynką, następnego dnia stosuję ,,papier ścierny" do nóg, czyli depilator smooth legs, który świetnie zastępuje peeling. Trę tak mocno, aż widać jak sypie się starty naskórek, taki biały proszek. Depilator ten świetnie sciera naskórek i króciutkie włoski. Nogi po kilku zabiegach są rozjaśnione i bardzo gładziutkie. Obowiązkowo przed i po każdym zabiegu na nogach dezynfekuję je spirytusem salicylowym.
No i oczywiście NIE DŁUBIĘ przy nich.

Próbowałam również Folisanu, jednak nie widziałam żadnych efektów. Moim zdaniem Keranorm jest zdecydowanie lepszy.

W tej chwili moje nogi są bardzo ładne, w porównaniu oczywiście z tym co było jeszcze dwa miesiące temu. do ideału jeszcze troszkę mi brakuje, Nawet koleżanka ostatnio pytała się co robię z nogami, że taka duża poprawa. Moje nogi były naprawdę okropne, pełno strupków i blizn. Na chwilę obecną nic mi nie wrasta, nie ma żadnych ranek.
Iwona2424 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 21:17   #2065
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez syza90 Pokaż wiadomość
a jakim laserem miałas robioną depilację?
depilację robię light sheer duet
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 13:50   #2066
peearl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: paradise
Wiadomości: 906
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Dziewczyny czy myślicie że ten żel Neostraty pomoże na plamki na nogach po depilacji ? Używała go któraś z was ?


https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...el.html&next=1
peearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 23:43   #2067
Jezzina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 23
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Nie dałam rady przekopać się,aż przez 70 stron więc pozwolę sobie zadać pytanie Mam grube i gęste włoski, golenie zwykłą maszynką działa na max 1 dzień, na drugi już jest tarka, ponowne golenie powoduje ból, krew, podrażnienie, blizny itd. Próbowałam wosku w plastrach.....noga jak by ją stado mrówek pogryzło, kremy do depilacji nic nie dają ani na nogach, ani w bikini Czytałam ,że dobry jest gorący wosk u kosmetyczki...ale jakoś wole depilację w domowym zaciszu zatem obnażanie i rozkładanie nóżek przed kosmetyczką raczej odpada. No i wyszukałam w necie depilator BRAUN, ten który można stosować pod wodą, ponoć dzięki temu że można go używać w wannie, dużo lepiej depiluje (rozszerzone pory) i nie ma sie podrażnień. Byłabym wdzięczna za każdą opinię, bo nie uśmiecha wydać mi się 400 zł, a potem sprzęt wyrzucić
Jezzina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 10:55   #2068
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
gole nogi zwykla maszynka, namydlam naturalnym mydelkiem i gole pod wlos.
No niestety spróbowałam tego i nic z tego efektów brak

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
nie gole nog codziennie.
No na to to sobie nie mogę pozwolić.

Cytat:
Napisane przez peearl Pokaż wiadomość
Myślicie, że oprócz regularnych peelingów z kawy np, przemywania łydek wodą utlenioną i spirytusem salicylowym, nawilżania, nie używania depilatora tylko zwykłych maszynek i smarowania maściami można zrobić coś jeszcze? Muszę się pozbyć tego cholerstwa, po prostu muszę
u mnie nie zdało egzaminu
Do tego raz się zacięłam i mam fajną bliznę

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
To co wymieniłaś - czyli zrezygnowanie z depilatora, maszynki - uwaga- rzadko używać. Daj nogą odpocząć w zimie. Wiem, że to nic fajnego, ale warto.
Nieee no muszą być chyba inne sposoby?
Odmawiam chodzenia z futrem... Jak bym się mężowi pokazała NEVER! A dla siebie samej, jak mi te odrastające włoski, szoruja po ręce... fuuuj
Ja wracam do depilatora. No i do toniku AHA z Bu bo po nim najlepszy efekt był. Mam tez żel Squamax - niezły.
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 13:11   #2069
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Nieee no muszą być chyba inne sposoby?
To była rada dla osoby próbującej się pozbyć blizn po depilacji o czym zresztą jest wątek. A nie rada pt: co robić , jak się golić.


__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 13:41   #2070
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
To była rada dla osoby próbującej się pozbyć blizn po depilacji o czym zresztą jest wątek. A nie rada pt: co robić , jak się golić.


Wierzę, że pomaga jednak próbować nie jestem w stanie
Pytanie czy istnieje coś poza zostawieniem włosów free?
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-21 11:28:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:32.