Czarna sukienka i żółte buty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-13, 20:44   #1
zabka85
Raczkowanie
 
Avatar zabka85
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Mediolan
Wiadomości: 45
Smile

Czarna sukienka i żółte buty


Witam, mam wielki dylemat otóż w sobote idę na wesele i mam sukienke czarną bez ramiączek a długośc do kolan i do tego mam żółte zamszowe buciki na 7 8 cm obcasie.I teraz nie wiem jakie dobrać dodatki czy złote czy srebrne bo dodam że niestety nie znalazłam nigdzie żółtej kopertówki więc mam czarna z delikatnym srebrnymi cekinkami pośrodku.Sukienka pod piersiami ma miejsce na pasek i znalazłam żółty ale niestety nie odcień butów (jest bardziej jaskrawy) i zastanawiam się czy z niego nie zrezygnować.Proszę o poradę !!!!!


daje fotki
I to buty
II buty z sukienką z paskiem (który według mnie nie pasuje) i kopertówkę
III bez paska
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1681.jpg (51,0 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1687.jpg (74,7 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1688.jpg (72,9 KB, 48 załadowań)

Edytowane przez zabka85
Czas edycji: 2011-09-13 o 20:46
zabka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 21:07   #2
olka_azaz
Raczkowanie
 
Avatar olka_azaz
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 52
Dot.: Czarna sukienka i żółte buty

mimo wszystko ja stawiałabym na złoto no i założyłabym to razem z paskiem
olka_azaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 00:32   #3
iheartkate
Raczkowanie
 
Avatar iheartkate
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 223
Dot.: Czarna sukienka i żółte buty

moim zdaniem sukienka lepiej będzie wyglądać bez paska do wszystkiego dobrałabym jeszcze delikatny naszyjnik
iheartkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 07:53   #4
Brunnetkka
Raczkowanie
 
Avatar Brunnetkka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 140
Dot.: Czarna sukienka i żółte buty

Cytat:
Napisane przez zabka85 Pokaż wiadomość
Witam, mam wielki dylemat otóż w sobote idę na wesele i mam sukienke czarną bez ramiączek a długośc do kolan i do tego mam żółte zamszowe buciki na 7 8 cm obcasie.I teraz nie wiem jakie dobrać dodatki czy złote czy srebrne bo dodam że niestety nie znalazłam nigdzie żółtej kopertówki więc mam czarna z delikatnym srebrnymi cekinkami pośrodku.Sukienka pod piersiami ma miejsce na pasek i znalazłam żółty ale niestety nie odcień butów (jest bardziej jaskrawy) i zastanawiam się czy z niego nie zrezygnować.Proszę o poradę !!!!!


daje fotki
I to buty
II buty z sukienką z paskiem (który według mnie nie pasuje) i kopertówkę
III bez paska
ten pasek nie pasuje jest ekoskórki a buty z zamszu , poza tym jakoś mi nie pasuje ,zbyt mało elegancki ot taki zwykły paseczek
Ja kiedyś kupowałam w pasmanterii /na metry za grosze / paseczek z drobniutkich a'la cyrkonii i myślę że taki cienki paseczek tu by idealnie pasował i troszkę rozweselił sukienkę , ładnie współgrał by z akcentem na torebce takie jest moje zdanie , dałabym wtedy już tylko bransoletę i kolczyki . WYbrałabym srebro - na torebce jest akcent srebrny więc nie mieszałabym tu złota
__________________
... po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój ...

Edytowane przez Brunnetkka
Czas edycji: 2011-09-14 o 07:54
Brunnetkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 09:37   #5
Paulap94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 448
Dot.: Czarna sukienka i żółte buty

Cytat:
Napisane przez iheartkate Pokaż wiadomość
moim zdaniem sukienka lepiej będzie wyglądać bez paska do wszystkiego dobrałabym jeszcze delikatny naszyjnik

zgadzam się
Paulap94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 10:01   #6
emeczka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7
Dot.: Czarna sukienka i żółte buty

zarąbiste buty ) widziałam takie w Zarze <3

przepraszam, ale reszta mi się nie podoba, tandetnie trochę
emeczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 12:23   #7
zabka85
Raczkowanie
 
Avatar zabka85
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Mediolan
Wiadomości: 45
Dot.: Czarna sukienka i żółte buty

dziekuje,doszlam do wniosku ze bedzie bez paska i do tego zlote dodatki gdyz znalazlam zwykla czarna kopertowke bez srebrnych dodatkow
zabka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-14, 12:31   #8
zabka85
Raczkowanie
 
Avatar zabka85
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Mediolan
Wiadomości: 45
Dot.: Czarna sukienka i żółte buty

[QUOTE=emeczka7;29391198]zarąbiste buty ) widziałam takie w Zarze <3

bo kupilam je a Zarze i sa mega wygodne polecem

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

dziekuje za porady,doszlam do wniosku ze nie biore paska i dobiore zlote dodatki bo mam czarna zwykla kopertowke bez zadnych dodatkow. Zeby nie mieszac za bardzo kolorow i by nie wygladac jak przebraniec ze kazde z inne parafi a co sadzicie o tym pytam czy nie za wielki czy cos moze delikatnieszaego ale za to kolczyki wieksze od tego kompletu.nie znopwsz dobierac dodatkow
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif hm.GIF (6,5 KB, 9 załadowań)

Edytowane przez zabka85
Czas edycji: 2011-09-14 o 12:47
zabka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 13:36   #9
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Czarna sukienka i żółte buty

ten pasek i torebka zupełnie mi tu nie pasują...

co do paska to moze idź do pasmanterii i kup wstążkę w kolorze identycznym jak buty i użyj jej jako paska (np z tyłu możesz zawązac na kokardę, albo po prostu przyszyć wstążkę w miejscu talii)
torebkę wybrałabym w innym kolorze niż czerń, bez cekinów i nie z satyny.

pomyslałabym o wprowadzeniu trzeciego koloru bo w tej chwili zestaw jest smutny i trochę nudny
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 13:48   #10
zabka85
Raczkowanie
 
Avatar zabka85
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Mediolan
Wiadomości: 45
Dot.: Czarna sukienka i żółte buty

Cytat:
Napisane przez Kica. Pokaż wiadomość
ten pasek i torebka zupełnie mi tu nie pasują...

co do paska to moze idź do pasmanterii i kup wstążkę w kolorze identycznym jak buty i użyj jej jako paska (np z tyłu możesz zawązac na kokardę, albo po prostu przyszyć wstążkę w miejscu talii)
torebkę wybrałabym w innym kolorze niż czerń, bez cekinów i nie z satyny.

pomyslałabym o wprowadzeniu trzeciego koloru bo w tej chwili zestaw jest smutny i trochę nudny
O Mamooo teraz to dopiero mam metlik , torebki szukalam wszedzie i nigdzie niestety nie znalazlam zoltej bo takiej szukalam.To jakiego koloru moge uzyc by rozweselic ten storj.Myslalam ze zolty z czarnym i elmentami zlotej bizuteri toszke rozjasni stroj?Za 3 dni wesele a ja jestem w czarnej du..e poprostu swietnie !!!
zabka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 13:58   #11
zabka85
Raczkowanie
 
Avatar zabka85
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Mediolan
Wiadomości: 45
Dot.: Czarna sukienka i żółte buty

Cytat:
Napisane przez Kica. Pokaż wiadomość
ten pasek i torebka zupełnie mi tu nie pasują...


pomyslałabym o wprowadzeniu trzeciego koloru bo w tej chwili zestaw jest smutny i trochę nudny
O MAMOOO !!! szukalam zoltej torebki ale niestety nigdzie nie znalazlam wiec musze miec czarna bo nie mam czasu za lataniem wesele za 3 dni a ja od rana do wieczora w pracy niestety.A jaki kolor do tego pasuje i co ewentualnie w innym kolorze ? Myslalam ze jak dodam zolte buty i zlote dodatki to jakos ozywie ten stroj. Normalnie zalamka Z paska zrezygnuje wogole chyba ze jakim cudem znajde w pasmanterii tasiemke w co watpie przy moim szczesciu .
Normalnie nic tylko !!!
zabka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-14, 14:27   #12
Brunnetkka
Raczkowanie
 
Avatar Brunnetkka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 140
Dot.: Czarna sukienka i żółte buty

[QUOTE=zabka85;29394768]
Cytat:
Napisane przez emeczka7 Pokaż wiadomość
zarąbiste buty ) widziałam takie w Zarze <3

bo kupilam je a Zarze i sa mega wygodne polecem

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

dziekuje za porady,doszlam do wniosku ze nie biore paska i dobiore zlote dodatki bo mam czarna zwykla kopertowke bez zadnych dodatkow. Zeby nie mieszac za bardzo kolorow i by nie wygladac jak przebraniec ze kazde z inne parafi a co sadzicie o tym pytam czy nie za wielki czy cos moze delikatnieszaego ale za to kolczyki wieksze od tego kompletu.nie znopwsz dobierac dodatkow
dobrze że masz inną torebkę bo ta tu faktycznie nie pasuje, co do biżuterii pisałam , dałabym kolczyki pokaźne i bransoletę, na szyję nic -ten wisior mi się nie podoba, a może powinnaś właśnie biżuterię wybrać w tym trzecim kolorze jak tu któraś koleżanka sugerowała np. czerwien lub turkus /ja wybrałabym turkus bo uwielbiam ten kolor/ w zał tylko przykłady z kolorami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1688.jpg (121,6 KB, 8 załadowań)
__________________
... po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój ...

Edytowane przez Brunnetkka
Czas edycji: 2011-09-14 o 14:33
Brunnetkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 22:02   #13
zabka85
Raczkowanie
 
Avatar zabka85
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Mediolan
Wiadomości: 45
Dot.: Czarna sukienka i żółte buty

[QUOTE=Brunnetkka;29397334]
Cytat:
Napisane przez zabka85 Pokaż wiadomość
dobrze że masz inną torebkę bo ta tu faktycznie nie pasuje, co do biżuterii pisałam , dałabym kolczyki pokaźne i bransoletę, na szyję nic -ten wisior mi się nie podoba, a może powinnaś właśnie biżuterię wybrać w tym trzecim kolorze jak tu któraś koleżanka sugerowała np. czerwien lub turkus /ja wybrałabym turkus bo uwielbiam ten kolor/ w zał tylko przykłady z kolorami

Ojej nie sadzilam ze takie kolory pasuja. Chyba sie bede sklaniala ku czerwonemu bo na szczescie mam dodatki w tym kolorze ( mam tez kopertowke czerwona) wiec mam nad czym sie zastanawiac.A jak nie to duze kolczyki i bransoletka Dziekuje

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

MAM!!!Tak sobie pomyslalam ale moze sie myle ze zwykly cieniutki lancuszek zloty oczywiscie ale za to duze kolczyki.Tak byla ubrana moja przyjaciolka na moim weselu czarna sukienka malinowe buciki i wlasnie delikatny prawie nie widoczny lancuszek ale za to pokazne kolczyki i wygladala bombowo. jak to widzicie ??
zabka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 07:51   #14
Brunnetkka
Raczkowanie
 
Avatar Brunnetkka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 140
Dot.: Czarna sukienka i żółte buty

[QUOTE=zabka85;29405187]
Cytat:
Napisane przez Brunnetkka Pokaż wiadomość


Ojej nie sadzilam ze takie kolory pasuja. Chyba sie bede sklaniala ku czerwonemu bo na szczescie mam dodatki w tym kolorze ( mam tez kopertowke czerwona) wiec mam nad czym sie zastanawiac.A jak nie to duze kolczyki i bransoletka Dziekuje

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

MAM!!!Tak sobie pomyslalam ale moze sie myle ze zwykly cieniutki lancuszek zloty oczywiscie ale za to duze kolczyki.Tak byla ubrana moja przyjaciolka na moim weselu czarna sukienka malinowe buciki i wlasnie delikatny prawie nie widoczny lancuszek ale za to pokazne kolczyki i wygladala bombowo. jak to widzicie ??
jak możesz prześłij foto tego zestawu całego , ja muszę zobaczyć żeby ocenić jednak byłabym za kolczykami i bransoletą zdecydowanie
__________________
... po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój ...
Brunnetkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 09:11   #15
zabka85
Raczkowanie
 
Avatar zabka85
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Mediolan
Wiadomości: 45
Dot.: Czarna sukienka i żółte buty

[QUOTE=Brunnetkka;29410726]
Cytat:
Napisane przez zabka85 Pokaż wiadomość
jak możesz prześłij foto tego zestawu całego , ja muszę zobaczyć żeby ocenić jednak byłabym za kolczykami i bransoletą zdecydowanie

Jak tylko bede w domu to zrobie fotki kilku zestawach
zabka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:07.