Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-16, 08:31   #4411
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
J
Mi sam wlazł do koszyka i wyjść nie chciał

Nadal nie mam napisanego rozdziału pracy. Promotorka mnie zabije, pochowa, odkopie i jeszcze raz zabije.
Jakie te lakiery w dzisiejszych czasach bezczelne! Wskoczą sobie do cudzego koszyka i siedzą i wyjść nie chcą Pewnie je tak wytresowali sprzedawcy.

A promotorce powiedz, że pies Ci zjadł rozdział pracy


Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość

Żeby nie było - wyjaśniam wszystkie tu jesteście wyjątkowe! Tylko każda na swój sposób oczywiście
Nic dodać, nic ująć

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Informuję wszem i wobec, że

ŚWIĘTY GRAAL odnaleziony.
Essnce Magnetics 05 Pixie Dust

Zobaczcie same. Na razie tylko wzornik. Próbowałam ując też rzygi które mam obecnie (Safari) na paznokciach - także nieziemska różnica. Polecam zatem z czystym sercem i jutro jadę kupić następne! A ooo!

(o własnie lakierów do stempli też nie policzyłam do kolekcji... przeciez one sa do stempli )
Wooow, powalający efekt Muszę je sobie kupić. Naturę mam na drugim końcu miasta, ale muszę je mieć!
To są te z wąską zakrętką? Te z szeroką chyba nie mają takiego koloru, albo coś mi się pokróliczkowało. Chętnie zaopatrzyłabym się też w te pozostałe do odstrzału z tej serii.

Dziś wypróbuję ten srebrny z Safari. Ale pewnie bedzie to samo co ze złotym...
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 08:37   #4412
elunia_r
Rozeznanie
 
Avatar elunia_r
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 591
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

essencowe lakiery są fajne do pieczątek, mi idealnie sprawdza się srebrny hide bella z limitki, i ostatnio u chińczyka dopadłam serię taką CR wygląda jak podróbka chinaglaze, ale całe 5 zł. kosztowały sa bardzo mocno napigmentowane polecam.
elunia_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 09:00   #4413
My_blue
Rozeznanie
 
Avatar My_blue
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 818
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Matko Dziewczyny nadrobiłam brakowało mi Was, ale już jestem
ale macie piękne paznokcie ! U mnie dzisiaj jak Wy to mówicie dziwkarska czerwień z Rimmela ostatnio byłam w mnie w Naturze, wiecie, wiecie, wiecie co jest u mnie ? Limitka Essence ! W ogóle chciałam kupić sobie coś ładnego z Essence lub Catrice lub Miss Sporty czy Wibo, albo jakiegoś ładnego beżowatego nudziaka i nie kupiła nic Dzisiaj kolejna próba ! Może macie jakieś propozycje ?

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Chciałam dodać, że moja kolekcja lakierów wynosi całe ... 12 sztuk ! chyba jestem tu odludkiem. Mam na wymianę Miss Sporty nr 344 nowy, nie malowałam nic w ogóle, mama mi go kupiła, ale nie spodobał mi się za bardzo Wyjątkowo postanowiła mi kupić coś sama i tu taka wpadka Któraś chętna ? Jeszcze kilka będę miała na wymienę, też mało używane, na jednego paznokcia może.
__________________
My_blue - Alicja

Błękitek
określam siebie jako - realistka z marzeniami

ciągle niestabilna emocjonalnie
My_blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 09:47   #4414
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Właściwie to czemu nie miałybyśmy urządzać sobie jakiś wymianek
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 09:53   #4415
My_blue
Rozeznanie
 
Avatar My_blue
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 818
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

jestem jak najbardziej za proponuję, bo u mnie leżą i się marnują, aż dziw ! A ktoś może z niego korzystać. Ale ten na prawdę nie przemawia do mnie ;/ Jeszcze u kogoś to mi się podoba, ale u siebie fe, nawet ktoś ostatnio tutaj pokazywał podobny
__________________
My_blue - Alicja

Błękitek
określam siebie jako - realistka z marzeniami

ciągle niestabilna emocjonalnie
My_blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 11:14   #4416
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
z flormara, ilosc zlotych drobinek powala W ogole lubie te lakiery, ladnie kryja, szybko schna, trzymaja sie tez przyzwoicie. Spojrzcie tylko, jak bedzie pasowal do mojego nowego pierscionka
Sorry za pociapane skorki, zdjecia robilam na swiezo.
Twój kształt paznokcia jest idealny

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Moje srebrzaki. Wibo, oczywiście, na drugim zdjeciu w towarzystwie pieczątek. Pojęcia nie mam, jakiej firmy te pieczątki, pełen profesjonalizm
jak sreberko kuchenne mega!

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
A teraz moje, zdjecie jeszcze cieple
podziwiam za długość a powiedz mi Ty się obchodzisz z nimi jakoś bardzo ostroznie? czy możesz normalnie machać łapkami na prawo i lewo a im sie i tak nic nie stanie?

Cytat:
Napisane przez Muffi Pokaż wiadomość
Bardzo się cieszę
Moje zwykłe, przepraszam za niedomalowanie, ale przy zmazywaniu resztek lakieru, trochę najechałam na płytki
bardzo ładne

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
foto nie oddaje koloru niestety do końca
śliczne!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
A jako bonus... Moje małe serdelki
fajowe!

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Właściwie to czemu nie miałybyśmy urządzać sobie jakiś wymianek
no niby waj not
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 11:32   #4417
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość

fajowe!


no niby waj not
Dzięki.

Ze mnie to raczej nie będziecie mieć pożytku w tym względzie.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-16, 13:08   #4418
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Muffi Pokaż wiadomość
zwykłe, zwykłe, nic w nich niezwykłego
u mnie pełno lakierów w hm, cały regał. Kupiłam drugi, też duo, ale złoty z fioletowym, nie mogłam się oprzeć
A u mnie nie ma Jak im dam, żeby lakierów nie było w H&Mie?

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
Ale sobie nie pozwalaj na za dużo
No.... taka interpretacja też może być... a jak tam z tą Twoją urojoną ciążą?
śpioszki... buty... whatever xD
Ja jestem grzeczna (Czemu ta buźka nazywa się admin? )
Moja ciąża urojona czy tez nie istnieć nie ma zamiaru. Nie w najbliższym dziesięcioleciu. (OBY!)

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Hahaha.... a Twoje wisienki? Tak samo skomlikowane albo nawet bardziej, bo wisienka to okraglusia musi być, a kwiatki, to takie ciapanie

A serdelki.... No bo one na tym zdjęciu tak jakoś dziwnie serdelkowo wyszły.

Takie kluseczki
(...)
O matko.... To dość przerażające.... Masz gdzieś pod ręką znajomego potworka? Przewinał by z ras, albo pomógł przy ataku kolki i by mu odeszło
Jakie tam skomplikowane? Tu kropka, tam kropka, tutaj kreseczka i już.

Serdelkowate A nie kopnął Cię ktoś kiedyś ostatnio może? I Ci brakuje?

No właśnie wszystkie potwory w rodzinie odchowane.

Cytat:
Napisane przez elunia_r Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczynki, pamiętacie mnie jeszcze?? podczytuję Was regularnie, zachwycacie wszystkie pięknymi pazurkami, kolorami. postaram się częściej coś wklejać, pokazuję Wam moje ostatnie, czerwone z pękaczem później je skróciłam i teraz noszę takie jak te świerzutkie błękitne: moje pierwsze cieniowanie, nie jest to do końca to czego oczekiwałam ale może kolejne będzie lepsze
mam dalej problem z kciukami, które ciągle pękają...jakieś rady...
Uau, jakie gwiazdki

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Jakie te lakiery w dzisiejszych czasach bezczelne! Wskoczą sobie do cudzego koszyka i siedzą i wyjść nie chcą Pewnie je tak wytresowali sprzedawcy.

A promotorce powiedz, że pies Ci zjadł rozdział pracy
No nic kultury, nic.

Powiedzieć? A co ja, kamikadze? Zostawiłam ją w jej przegródce, nie będe stawiac czoła bestii

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
Matko Dziewczyny nadrobiłam brakowało mi Was, ale już jestem
ale macie piękne paznokcie ! U mnie dzisiaj jak Wy to mówicie dziwkarska czerwień z Rimmela ostatnio byłam w mnie w Naturze, wiecie, wiecie, wiecie co jest u mnie ? Limitka Essence !
Tęskniłam
Dziwkarska czerwień, hell yeah

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Właściwie to czemu nie miałybyśmy urządzać sobie jakiś wymianek
Hmmm... Bo ja zawsze dochodze do wniosku, że wszystkie moje lakiery są mi potrzebne i niezbędne

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
jak sreberko kuchenne mega!
Tyyy, to jest pomysł!!!
A jakby tak nakleić sreberko kuchenne na paznokcia?
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 13:31   #4419
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Jakie tam skomplikowane? Tu kropka, tam kropka, tutaj kreseczka i już.

Serdelkowate A nie kopnął Cię ktoś kiedyś ostatnio może? I Ci brakuje?

No właśnie wszystkie potwory w rodzinie odchowane.

To tak samo jak moje kwiatki


Żeby jasność była. Lubię swoje stopy ale na tej fotce... są ... no takie.... no serdelkowate po prostu Jakoś tak po 30 jestem pogodzona ze swoim ciałkiem i nawet fałdki jak się jakieś zdarzą (no bo każda z nas je ma no chyba że na anoreksję cierpi), to te fałdki tez lubie Dobrze mi ze soba.

A to może przedstaw go klasie swojej.... 24 potwory. Brrrr....
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 13:36   #4420
My_blue
Rozeznanie
 
Avatar My_blue
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 818
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Queencarrot ja też tęskniła, słonko w ogóle za Wami wszystkimi !
Byłam dzisiaj w Rosmanie i kupiłam dwa Miss Sporty ! Co prawda dwa takie, które ostatnio wyrzuciłam, bo juz się skończyły, ale bardzo je lubię i nie mogło mi ich brakować. Nr 320 niebiessssski i 326 taki.. koralowy ?

Teraz mam ochotę na jakąś piękną zieleń, taką ciemniejszą, zgnitą, ale chyba wszystkie się przede mną chowają Marzy mi się też czekoladowy brąz (widziałam dzisiaj w Miss Sporty nr 410, ma ktoś może żeby pokazać ? ) . Planuję też jakiś nudziaczek beżowaty. Nie mówiąc o Hello Hollo. Ale to chyba w przyszłym stuleciu sobie kupię, bo po dzisiejszych dwóch już jestem zabita przez mame. Ale skoro wyrzuciałam tamte BO SIĘ SKOŃCZYŁY i tylko uzupełniłam zapas ?
__________________
My_blue - Alicja

Błękitek
określam siebie jako - realistka z marzeniami

ciągle niestabilna emocjonalnie
My_blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 13:58   #4421
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
Queencarrot ja też tęskniła, słonko w ogóle za Wami wszystkimi !
Byłam dzisiaj w Rosmanie i kupiłam dwa Miss Sporty ! Co prawda dwa takie, które ostatnio wyrzuciłam, bo juz się skończyły, ale bardzo je lubię i nie mogło mi ich brakować. Nr 320 niebiessssski i 326 taki.. koralowy ?

Teraz mam ochotę na jakąś piękną zieleń, taką ciemniejszą, zgnitą, ale chyba wszystkie się przede mną chowają Marzy mi się też czekoladowy brąz (widziałam dzisiaj w Miss Sporty nr 410, ma ktoś może żeby pokazać ? ) . Planuję też jakiś nudziaczek beżowaty. Nie mówiąc o Hello Hollo. Ale to chyba w przyszłym stuleciu sobie kupię, bo po dzisiejszych dwóch już jestem zabita przez mame. Ale skoro wyrzuciałam tamte BO SIĘ SKOŃCZYŁY i tylko uzupełniłam zapas ?
No pewnie, że miałaś absolutną racje by je kupić... Zieleń ładna ma Orly Wandering Wine. Mozna je też w malutkich flaszkach kupić
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-16, 14:21   #4422
lady catherine
Zadomowienie
 
Avatar lady catherine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 573
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

coś na poprawę humorów (w załączniku)
__________________
Jest: 83,2kg


Cel I: 80kg

Edytowane przez lady catherine
Czas edycji: 2012-08-11 o 00:30
lady catherine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 14:31   #4423
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
Ten złoty to pixie? wszystkie nowości i wycofywania pewnie do wiosny...zaraz sprawdze na liście .
no pixie pixie właśnie.
Ja kupiłam jeszcze 3.... m.in dlatego, ze wiksza część mają wycofać.
01 miracle shine, 02 hex hex, 03 Magic wand

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
Mgielka ten złoty jest na liście do odstrzału i jeszcze numer 1 i 4. jak dostanę pieniądze to napewno kupię.
no ale widziałaś co jest w zamian jak chcesz to mogę ci zrobić swatche wzorków jakie wychodzą tymi innymi co kupiłam na wzorniku.

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
No miałam zdjęcie w czerwieni, ale nadal nie uważam, żeby to jakieś ekstra ladne na mnie było. Efekt lalki.
eee tam coś przesadzasz

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
O kurtka.... To ja już teraz rozumiem o co chodziło. Rzeczywiście wygląda świetnie
cięzko było wytłumaczyć o co mi chodzi - a ten magnetics jest ekstra...

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Wooow, powalający efekt Muszę je sobie kupić. Naturę mam na drugim końcu miasta, ale muszę je mieć!
To są te z wąską zakrętką? Te z szeroką chyba nie mają takiego koloru, albo coś mi się pokróliczkowało. Chętnie zaopatrzyłabym się też w te pozostałe do odstrzału z tej serii.

Dziś wypróbuję ten srebrny z Safari. Ale pewnie bedzie to samo co ze złotym...
U nas tylko te z szeroką były i jeden jedyny z wąską, ale kolot taki sam jak te z szeroką - jakby nową edycje tych samych kolorków wypuscili.

Cytat:
Napisane przez elunia_r Pokaż wiadomość
essencowe lakiery są fajne do pieczątek, mi idealnie sprawdza się srebrny hide bella z limitki,
też właśnie stronę temu pisałam ze Bella to mój nr 1 srebrny do wzorków. (bo tak to paskudnik straszny...)

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Hmmm... Bo ja zawsze dochodze do wniosku, że wszystkie moje lakiery są mi potrzebne i niezbędne
to ja mam dokładnie tak samo...
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 14:41   #4424
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

[QUOTE]Śniegowa napisała:
Mnie przeraziło, nie tyle scena jako taka, tylko to, że to było małe dziecko jeszcze. W zasadzie nie tyle sama scena, co jej konsekwencje w realnym świecie. Nie byłoby takich pieniędzy, dla których zgodziłabym się, by moja córka zagrała coś takiego.....[/QUOTE]

A nie wydaje Ci się, że ta dziewczynka jest o wiele starsza, niż to w filmie pokazują? Wprawdzie nie sprawdzałam tego, ale jestem pewna, że całość została tak rozegrana, że nie odbiło się to na jej psychice.
Chciałam na początku napisać, ze ta scena jest dość subtelna, ale jak na udział dziecka to jednak nie jest (obejrzałam ją na nowo). Zaczynam mieć mieszane uczucia, ale tradycyjnie przyjmuję postawę "e-tam".

Cytat:
O kurtka.... To ja już teraz rozumiem o co chodziło. Rzeczywiście wygląda świetnie
Ja dziś macałam pixie dust, zmacałam i rzuciłam . Jestem podła.

Cytat:
Witajcie dziewczynki, pamiętacie mnie jeszcze?? podczytuję Was regularnie, zachwycacie wszystkie pięknymi pazurkami, kolorami. postaram się częściej coś wklejać, pokazuję Wam moje ostatnie, czerwone z pękaczem później je skróciłam i teraz noszę takie jak te świerzutkie błękitne: moje pierwsze cieniowanie, nie jest to do końca to czego oczekiwałam ale może kolejne będzie lepsze
Bardzo łądne zdobienie w gwiazdki, ale na moje to te czerwone już są trochę za długie . Ale czepiam się, nie zwracaj uwagi.

Cytat:
BabaZMiasta napisała:
Właściwie to czemu nie miałybyśmy urządzać sobie jakiś wymianek
No ja już się wymieniałam z Malinką i Rudzielcem. I w pewnym sensie też z innymi dziewczynami . Tylko, że ja zawsze sobie myślę "a, przyda się" albo "tego to i tak nikt nie zechce" i tak trzymam całą moją kolekcję .

Dostałam rozświetlacz! Jeeeeee! .

Świetny jest, inny niż inglot. Daje mniej mokry efekt, bardziej taka połyskująca satyna. I ma inną konsystencję, kremową. Zrobię dokładniejsze porównanie jak tylko dostanę w swoje pazerne łapy aparat.

Dziękuję Ci Ruda za wymiankę uszczęśliwiłaś mnie!
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 15:10   #4425
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

alex, mgiełka dzieki
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 15:33   #4426
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To tak samo jak moje kwiatki


Żeby jasność była. Lubię swoje stopy ale na tej fotce... są ... no takie.... no serdelkowate po prostu Jakoś tak po 30 jestem pogodzona ze swoim ciałkiem i nawet fałdki jak się jakieś zdarzą (no bo każda z nas je ma no chyba że na anoreksję cierpi), to te fałdki tez lubie Dobrze mi ze soba.

A to może przedstaw go klasie swojej.... 24 potwory. Brrrr....
Ja swojego ciała chyba nigdy nie polubię Ale, żyć trza jakoś

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
Queencarrot ja też tęskniła, słonko w ogóle za Wami wszystkimi !
Byłam dzisiaj w Rosmanie i kupiłam dwa Miss Sporty ! Co prawda dwa takie, które ostatnio wyrzuciłam, bo juz się skończyły, ale bardzo je lubię i nie mogło mi ich brakować. Nr 320 niebiessssski i 326 taki.. koralowy ?

Teraz mam ochotę na jakąś piękną zieleń, taką ciemniejszą, zgnitą, ale chyba wszystkie się przede mną chowają Marzy mi się też czekoladowy brąz (widziałam dzisiaj w Miss Sporty nr 410, ma ktoś może żeby pokazać ? ) . Planuję też jakiś nudziaczek beżowaty. Nie mówiąc o Hello Hollo. Ale to chyba w przyszłym stuleciu sobie kupię, bo po dzisiejszych dwóch już jestem zabita przez mame. Ale skoro wyrzuciałam tamte BO SIĘ SKOŃCZYŁY i tylko uzupełniłam zapas ?
Uzupełniałaś, stanowczo.
Wiesz, mi same wskakują cholery do koszyka, więc nic nie mogę z tym zrobić.

Cytat:
Napisane przez lady catherine Pokaż wiadomość
coś na poprawę humorów (w załączniku)

Kot na ostatnim zdjęciu wymiata

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
to ja mam dokładnie tak samo...



Przyszła do mnie paczuszka testerów z Mon Ami, jak zgram zdjecia to się pochwalę
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 15:40   #4427
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lady catherine Pokaż wiadomość
coś na poprawę humorów (w załączniku)
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość

Kot na ostatnim zdjęciu wymiata
własnie miałam napisać że jak zobaczyłam kota z krzyżem to aż monitor poplułam
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 15:55   #4428
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ja jestem grzeczna (Czemu ta buźka nazywa się admin? )
Moja ciąża urojona czy tez nie istnieć nie ma zamiaru. Nie w najbliższym dziesięcioleciu. (OBY!)
Bo nasz admin jest zuyyyy
Oby nie
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 16:22   #4429
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
no pixie pixie właśnie.
Ja kupiłam jeszcze 3.... m.in dlatego, ze wiksza część mają wycofać.
01 miracle shine, 02 hex hex, 03 Magic wand
Ja chcę swatche, ja chcę!
Kurczaczki, chyba urządzę sobie jutro wycieczkę krajoznawczą do Natury

Aaa zrobiłam fotkę tego srebrnego. Wrzucę jak zrzucę z aparatu (fajne zdanie). Tylko zdjęcie nie powala, bo robiłam na szybko.
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-16, 16:39   #4430
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
Bo nasz admin jest zuyyyy
Oby nie


Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
własnie miałam napisać że jak zobaczyłam kota z krzyżem to aż monitor poplułam

Genialny sierściuch


Paczuszka z Mon Ami opisana i zesłoczowana na blogu.

Powie mi ktoś, czemu nie mogę do swojego blogrolla dodawać blogów z opcji "blogi, które obserwuję" (nie wyświetla się ta opcja)? Co ja znowu zepsułam?
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 17:17   #4431
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Mój kocur umie napisać "xd" + 10000000000000000 i to wysłać Mądry kot


te lakiery z Simple Beauty są jakieś świetne schną w sekundę, trzymają 3-4 dni, przetrwały ostrą grę na gitarze + kąpiel. Mocne są, i to bez topa
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 17:33   #4432
elunia_r
Rozeznanie
 
Avatar elunia_r
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 591
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość



Żeby jasność była. Lubię swoje stopy ale na tej fotce... są ... no takie.... no serdelkowate po prostu Jakoś tak po 30 jestem pogodzona ze swoim ciałkiem i nawet fałdki jak się jakieś zdarzą (no bo każda z nas je ma no chyba że na anoreksję cierpi), to te fałdki tez lubie Dobrze mi ze soba.

....
ja też sie zgadzam po 30 kocha się swoje ciałko nieważne czy są fałdeczki czy wystające kosteczki ja tam lubię swoje faleczki na brzuszku przypominają mi jak mała w nim siedziała

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
Teraz mam ochotę na jakąś piękną zieleń, taką ciemniejszą, zgnitą, ale chyba wszystkie się przede mną chowają Marzy mi się też czekoladowy brąz (widziałam dzisiaj w Miss Sporty nr 410, ma ktoś może żeby pokazać ? ) . Planuję też jakiś nudziaczek beżowaty. Nie mówiąc o Hello Hollo. Ale to chyba w przyszłym stuleciu sobie kupię, bo po dzisiejszych dwóch już jestem zabita przez mame. Ale skoro wyrzuciałam tamte BO SIĘ SKOŃCZYŁY i tylko uzupełniłam zapas ?
z zieleni zgnitych polecam bell glam i maja też fajny kolorek brązowo czekoladowy, jak będę w domku napiszę jakie to nrki, teraz w pracuni sobie siedzę.

czekam na przesyłkę mają przyjść 5 holo z GR, i jutro mam w drogerii do odbioru Gosh holographic podobno pani mi załatwiła, trudno mi uwierzyć, jak zobaczę to panią uściskam hahaha
elunia_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 17:47   #4433
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
Mój kocur umie napisać "xd" + 10000000000000000 i to wysłać Mądry kot


te lakiery z Simple Beauty są jakieś świetne schną w sekundę, trzymają 3-4 dni, przetrwały ostrą grę na gitarze + kąpiel. Mocne są, i to bez topa
moja duża kocica potrafi robić emotki na gadu i wysyłać, za to mała od razu wyłącza mi lapa... bezczelna!!

a ja dziś wracając ze szkoły zaszłam na miasto z myślą, że kupie sobie jakiś ładny lakier albo 2 ;D i w tej porąbanej naturze nic nie ma a jak już jest to w dużych butelkach ( co jest totalna głupotą) i po cenie 20 zł
w rossie za to widziałam taki czekoladowy brąz z miss sporty
my_blue może to ten sam co ty widziałaś , nawet nie spojrzałam na nr ale był baaaardzo ciemny... 5,99 chyba kosztował
a poza tym mój portfel schudł o ponad 50 zł bo kupiłam prezent na urodziny siostry a jak jej sie nie spodoba to zginie marnie ;D

no i bonusowo moje brokatowe, okrągłe! paskudy
DSC02419 [1600x1200].jpg
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 18:14   #4434
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

No koty to spryciule


Ładnee


norłols norłols słimin in di ołszyn....
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 18:19   #4435
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Mgielka byłabym wdzięczna ale napewno kupię na pierwszy rzut złoty a nad reszta napewno się zastanowie a co wprowadzają na ich miejsce?
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 18:30   #4436
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Ja chcę swatche, ja chcę!
Kurczaczki, chyba urządzę sobie jutro wycieczkę krajoznawczą do Natury

Aaa zrobiłam fotkę tego srebrnego. Wrzucę jak zrzucę z aparatu (fajne zdanie). Tylko zdjęcie nie powala, bo robiłam na szybko.
się robi, bazowe schną na razie. Przy okazji pomalowałam moimi dwoma bordami obok siebie... podobne są ale jednak inne... (tak sobie wmawiam..)
i jak wzorki dorobię do nich to pokażę.

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
no i bonusowo moje brokatowe, okrągłe! paskudy
wcale nie paskury! ja tez mam pół okrągłę bliżej nieokreślone... każdy w innym kształcie obecnie...

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Orchidku tutaj zobacz.
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 18:40   #4437
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
Mój kocur umie napisać "xd" + 10000000000000000 i to wysłać Mądry kot
Grzeeeczna kicia

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
moja duża kocica potrafi robić emotki na gadu i wysyłać, za to mała od razu wyłącza mi lapa... bezczelna!!
(...)
no i bonusowo moje brokatowe, okrągłe! paskudy
Załącznik 4444455
Moje koty jakoś nie znają się na obsłudze komputera

Fajna odmiana frencha

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
norłols norłols słimin in di ołszyn....
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 18:43   #4438
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

mgiełka- jak zaczęłam wchodzić na te forum to miałam okrągłe, ale doradziłyście mi żebym spiłowała na prosto i tak jakoś i sie przyzwyczaiłam i mi wygodniej i lepiej wygląda, a w okrągłych mi po prostu źle ;P dlatego czekam aż mi boki troche odrosną i piłuje na prosto nawet jakbym miała mega krótkie

a tak wgl namówiłam moją koleżankę na spiłowanie jej pazurków też na prosto ;D

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Ruda- to one są jakieś sto lat za murzynami ;D;D hehe... moje to są koty XXI wieku ;D
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 18:49   #4439
sara9311
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świetokrzyskie
Wiadomości: 422
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

alex1989 nie mam z tym najmiejszego problemu sprzatam gotuje myje naczynia podloge wszystko robie naprawde nie mam z tymi czynnosciami problemu ;d dziekuje za podziw hehe

kupilam dzisiaj zimowego essenciaka 04 ICE EYES BABY wydaje sie byc cudowny i lakier do zdobien czarny za 4 zl z sensique

Edytowane przez sara9311
Czas edycji: 2012-01-16 o 18:54
sara9311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 19:11   #4440
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Aaa mgielko,widziałam te nowości ale nie zwróciłam uwagi na magnetic ładne,ładne ale złoty mogliby zostawić w spokoju:p
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:05.