ile można zarobić na allegro? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-15, 09:38   #61
asiaadka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: ile można zarobić na allegro?

Może dla ciebie to łatwiejsze, dla mnie łażenie po lumpeksach, pranie, prasowanie ...wystawianie na aukcję to nic trudnego , przynosi mi pieniądze i to nie małe ..
do tego bardzo to lubię!!
Nie ma sensu radzić komuś co ma robić jak ma zarabiać- każdy powinien robić to o czym ma pojęcie!! Nikt o zdrowych zmysłach jeśli się nie zna na inwestowaniu i papierach wartościowych nie powinien tego robić.
asiaadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 10:39   #62
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: ile można zarobić na allegro?

Cytat:
Napisane przez inwestoorka Pokaż wiadomość
Uczcie się iwestować w papiery wartośiowe
Zakładajcie konta maklerskie i inwestujcie to chyba łatwiejsze niż łażenie po lumpeksach pranie prasowanie fotografowanie i wystawianie wysyłanie reklamowanie itd.
Trochę prawdziwej gotówki trochę lektury o inwestowaniu i można niańczyć dzieci i zarabiac jednocześnie. GPW na potężnych spółkach długoterminowo lub na New connect krótkotermonowo realizując zyski jednego lub kilka razy na dzień (mały wkład,duży zarobek)
Pewnie większość stwierdzi że to nie dla nich ,że trzeba się na tym znać
A niech mi ktoś powie czy jest coś takiego co można robić, nie znać się na tym kompletnie i zarobić na tym?
Albo czy jest coś co odrazu wychodzi nam najlepiej na świecie i nie musimy się tego wcale uczyć żeby być w tym dobrym?
Pewnie większośc stwierdzi-no tak ale to jest zbyt trudne albo to jest hazard.
Znam się na hazardzie więc to napewno nie on.
A trudne jest wszystko ale tylko pozornie.
Są rzeczy bardziej i mniej pracochłonne,ciekawe i nudne
Ale pieniądze się przydają a czasami poprostu leżą na ulicy.
Gdyby to było wszystko takie prosto, to nic bysmy nie robili tylko inwestowali
Przeciez mozna tez stracic..
__________________
WYMIANKA
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 07:26   #63
kajkosz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5
Dot.: ile można zarobić na allegro?

Jeśli sprzedajesz modne sezonowe ciuchy i jest na to popyt można koło 1000 zł miesięcznie wyciągnać na czysto ale ludzie muszą zamawiać rzeczy dosyć często.
__________________
Jeśli czujesz się źle w swoim ciele, to przecież jest chirurgia plastyczna.
kajkosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 09:53   #64
Fara25
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 314
Dot.: ile można zarobić na allegro?

Wszystko zależy od wkładu własnego i tego ile zainwestujemy. Jeżeli mamy dużo chodliwego towaru to możemy sporo zarobić.
Fara25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 14:04   #65
charliz
Przyczajenie
 
Avatar charliz
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 10
Dot.: ile można zarobić na allegro?

Witajcie dziewczyny.
Mam pewien pomysł jak sobie dorobić i potrzebuję trzeźwego obiektywnego spojrzenia i opinii wizażanek

Chodzi o obuwie damskie: sprawdziłam na allegro i za powiedzmy 100 zł raczej ciężko jest kupić skórzane pantofle. Ja natomiast mam dojścia do producenta i za kwotę 100 zł mogłabym wystawiać na allegro wysokiej jakości, skórzane pantofle, produkowane przez polskiego doświadczonego producenta i zarobek dla mnie też nie byłby taki mały na jednej parze. Nie musiałabym za dużo inwestować, bo wystawiałabym tylko towar dostępny w magazynie, mam zamówienie - sprzedaję, daję pieniądze producentowi, zostaje tez dla mnie.
Obuwi niestety na allegro jak wszystkiego innego jest pełno w tej chwili, ale własnie starałabym się przebić niską ceną i sporym wyborem.

Co myslicie?
__________________
pracuję nad sobą!



M. <3
charliz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 11:27   #66
nellady
Zakorzenienie
 
Avatar nellady
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 9 090
Dot.: ile można zarobić na allegro?

Ehh lipa z tą działalnością gospodarczą. Dość często chodzę po lumpach, tam jest sporo fajnych rzeczy i to nawet po 2 zł, ale np rozmiar dla mnie nie ten, myślałam żeby sprzedawać to na all, jestem studentką dzienną i jeśli nie mam sesji mam trochę wolnego czasu i właśnie myślałam, żeby zarabiać w ten sposób, ale zakładać działalność gospodarczą nie opłaca mi się.
__________________


Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku,
bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze, niż spokój!
Na kolanach, po kamieniach, póki tylko jest sens.
nellady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 11:39   #67
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: ile można zarobić na allegro?

Zdjecia i wygląd aukcji. Ludzie niezwykle łątwo nabieraja sie na ładne fotki.Czasami te same rzeczy ale gorszej jakosci fotki mozna spotkac na allegro o wiele taniej
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-29, 12:49   #68
Ciacho25
Raczkowanie
 
Avatar Ciacho25
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 139
Dot.: ile można zarobić na allegro?

Cytat:
Napisane przez nellady Pokaż wiadomość
Ehh lipa z tą działalnością gospodarczą. Dość często chodzę po lumpach, tam jest sporo fajnych rzeczy i to nawet po 2 zł, ale np rozmiar dla mnie nie ten, myślałam żeby sprzedawać to na all, jestem studentką dzienną i jeśli nie mam sesji mam trochę wolnego czasu i właśnie myślałam, żeby zarabiać w ten sposób, ale zakładać działalność gospodarczą nie opłaca mi się.
Ja też sprzedaję rzeczami z lumpka, ale działalności nie zakładałam, widziałam na allegro jedna dziewczyna handluje używanymi ciuchami, miesięcznie ma z tego może ok.1500 zł? Może i więcej, kiedyś liczyłam, a mimo to nie przekształciła konta. A chyba powyżej 1000 zł trzeba
Ciacho25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 13:05   #69
nellady
Zakorzenienie
 
Avatar nellady
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 9 090
Dot.: ile można zarobić na allegro?

Cytat:
Napisane przez Ciacho25 Pokaż wiadomość
Ja też sprzedaję rzeczami z lumpka, ale działalności nie zakładałam, widziałam na allegro jedna dziewczyna handluje używanymi ciuchami, miesięcznie ma z tego może ok.1500 zł? Może i więcej, kiedyś liczyłam, a mimo to nie przekształciła konta. A chyba powyżej 1000 zł trzeba
gdyby było tak, że poniżej 1000 zł nie trzeba byłoby super, mi chodzi żeby dorobić sobie tak ok 500 zł
__________________


Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku,
bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze, niż spokój!
Na kolanach, po kamieniach, póki tylko jest sens.
nellady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 08:39   #70
asiaadka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: ile można zarobić na allegro?

Cytat:
Napisane przez Ciacho25 Pokaż wiadomość
Ja też sprzedaję rzeczami z lumpka, ale działalności nie zakładałam, widziałam na allegro jedna dziewczyna handluje używanymi ciuchami, miesięcznie ma z tego może ok.1500 zł? Może i więcej, kiedyś liczyłam, a mimo to nie przekształciła konta. A chyba powyżej 1000 zł trzeba
He he ludzie mnie zadziwiaj!! Ciekawe jak to obliczyłaś??Ludzie mnie zadziwiają
asiaadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 08:43   #71
asiaadka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: ile można zarobić na allegro?

Cytat:
Napisane przez nellady Pokaż wiadomość
Ehh lipa z tą działalnością gospodarczą. Dość często chodzę po lumpach, tam jest sporo fajnych rzeczy i to nawet po 2 zł, ale np rozmiar dla mnie nie ten, myślałam żeby sprzedawać to na all, jestem studentką dzienną i jeśli nie mam sesji mam trochę wolnego czasu i właśnie myślałam, żeby zarabiać w ten sposób, ale zakładać działalność gospodarczą nie opłaca mi się.
Jeśli Ci się nie opłaca to tego nie rób, urząd skarbowy czuwa, bez działalności można mieć więcej kłopotów niż zysku.
asiaadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-01, 18:45   #72
jezozwierzyk
Zadomowienie
 
Avatar jezozwierzyk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 055
GG do jezozwierzyk
Dot.: ile można zarobić na allegro?

Witajcie
Mam pytanie - czy ktoś może się orientuję jak to jest z tą działalnością gospodarczą?? Np.zarobiłabym na allegro 1000zł - ile z tego muszę odprowadzić podatku?
Mam pewien pomysł i myślę wprowadzić go w życie, ale muszę wiedzieć jak to się ima z tymi podatkami.
jezozwierzyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 07:53   #73
asiaadka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: ile można zarobić na allegro?

To zależy czy bedziesz na KPiR, ryczałcie i czy będziesz vatowcem czy też nie- nie ma jednoznacznej odpowiedzi na Twoje pytanie. Polecam skonsultować się z biurem podatkowym
asiaadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 12:41   #74
aagniesia85
Przyczajenie
 
Avatar aagniesia85
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 6
Dot.: ile można zarobić na allegro?

Cytat:
Napisane przez Nadeel Pokaż wiadomość
belineaa napisałaś, ze potrafisz zarobisz 1000 zł miesięcznie. A to sa juz duże pieniądze wiec na takie coś juz dzialalnośc gospodarcza dla własnego bezpieczeństwa by powinna być. Zawsze Urzad Skarbowy się może doczepić, allegro z nim współpracuje.
Zarobki w granicach ok 100 - 200 to nie. Sama tak handluje czasami jakimiś ciuchami, ale od czasu do czasu.

Kiedyś dużo nawet wystawiałam, ale prowizja mnie "zjadała" na allegro :P
Moja siostra zarabia na allegro od marca do października najlepsza kasę, różnie to bywa ale granice to 2-4 tyś, najlepiej zarobiła w tamtym roku w czerwcu 6 tyś, zalezy jaki masz towar, skąd, jaki stan i jakie firmówki. A poza tym do Nadeel sama płac złodzieją zus 900zł jak taka jesteś mądra, rząd na kazdym kroku nas okrada. Chcialam tez wspomnieć ,że rzeczy które były w moim posiadaniu dłużej niz 6 m-c moge sprzedać bez podatku.
aagniesia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 22:40   #75
fafii
Raczkowanie
 
Avatar fafii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 36
Dot.: ile można zarobić na allegro?

Cytat:
Napisane przez aagniesia85 Pokaż wiadomość
Moja siostra zarabia na allegro od marca do października najlepsza kasę, różnie to bywa ale granice to 2-4 tyś, najlepiej zarobiła w tamtym roku w czerwcu 6 tyś, zalezy jaki masz towar, skąd, jaki stan i jakie firmówki. A poza tym do Nadeel sama płac złodzieją zus 900zł jak taka jesteś mądra, rząd na kazdym kroku nas okrada.
Jak tym "złodziejom" nie zapłaci to skarbówka walnie jej taką karę, że tego baaardzo pożałuje. I nikogo nie będzie obchodziło, że "rząd na każdym kroku nas okrada", bo oni robią to zgodnie z prawem, a twoja siostra prawo łamie.

Cytat:
Chcialam tez wspomnieć ,że rzeczy które były w moim posiadaniu dłużej niz 6 m-c moge sprzedać bez podatku.
Zapomniałaś tylko dodać, że musisz mieć potwierdzenie na posiadanie danej rzeczy przez okres 6 miesięcy, czyli paragon, fakturę, których zarządają od ciebie w razie kontroli. Poza tym, jeśli dobrze sie orientuje, nawet od rzeczy własnych, "6miesięcznych", obowiązuje podatek jeśli skala sprzedaży będzie wysoka.

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Cytat:
Napisane przez kycia1 Pokaż wiadomość
Jesli wysyłka dotyczy np bluzki/spodni to 15 zł jest grubą przesadą za list polecony prio. Wiadomo, ze w koszt przesyłki wlicza się opakowanie (koperta babelkowa na przykład koszt około 2 zł na poczcie) + okolo 6 zł za usługe PP. Daje nam to 8 zł i jest to rozsądna kwota. Też widze czasem takie aukcje i az mnie nosi.... Ale słuchajcie najlepszego ! Ostatnio na plotkowym Paula78 załozyła watek o sprzedawcy na allegro, gdzie (Uwaga!!!) kwota towaru to koszt wysyłki a koszt wysyłki cena za towar. Juz tłumaczie prosciej . Dziewczyna wystawiala aukcje np tusz do rzęs clinique za 6,50 , a przesyłka 58 zł ! A czasami człowiek na poczatku działalnosci na allegro nie patrzył na ceny przesyłek . Teraz nalezy miec oczy dookolowa głowy Kochani.
A na to wszystko jest proste wytłumaczenie: KOSZT WYSYŁKI JEST NIEOPODATKOWANY i to dlatego często wysyłka jest droższa od samego przedmiotu, bo ukrywa się w niej dochód sprzedającego.

Żaden z tych sprzedających nie ma raczej na celu oszukania kupującego...inna sprawa, że ludzie kupują nieodpowiedzialnie, nie czytają opisów aukcji, a potem mają pretensje gdy przychodzi do zapłaty.

Dobry przyklad to aukcja, w której ktoś wystawił ZDJĘCIE telefonu komórkowego , co zaznaczył i w tytule i w opisie aukcji + dodał informację, iż prosi o rozważne licytowane, bo nie wycofuje ofert i nie przyjmuje zwrotów. Aukcja doszła o ile pamiętam do ponad 400zł, nie wiem jak potoczyło się to dalej, ale ktoś musiał się mocno zdziwić gdy po zapłacie takiej sumy otrzymał fotkę telefonu zamiast samego telefonu....a co najlepsze w świetle prawa taki kupujący może sprzedającemy, mówiąc brzydko, naskoczyć.
__________________

fafii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 11:58   #76
historyjka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 33
Dot.: ile można zarobić na allegro?

Odświeżam wątek. Mam mnóstwo zalegających ubrań w szafie i prawie puste konto także nic do stracnia nie mam - mam towar, czas, dobry aparat i dużo motywacji
Zarabia ktoś teraz na sprzedaży ubrań z SH? Nie chcę zarabiać nie wiadomo jakich kokosów, ale tak chociaż 150-200PLN. Czy wydaje się to niebezpieczne w kontekście jakieś ewentualnej kontroli US?

Waszym zdaniem bardziej się opłaca wystawiać rzeczy na allegro, popularnych ostatnio stronach oferujących ogłoszenia lokalne czy forach jak Wizaż?
Z góry dziękuję za odpowiedzi
historyjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-02 12:58:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:56.