Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-05, 21:03   #1591
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez margo25 Pokaż wiadomość
nie zdołam nadrobić wątku, czy któraś z was mogłaby podsumować bieżące kody do douglasa
moda2, eros, brave, christmas, 093rspl
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 21:27   #1592
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Oto moje małe zakupy z inglot, paleta na cienie 3 z lusterkiem (jak dla mnie te ich magnetyczne są do niczego, mama ma i magnesy odpadają), separatory do stóp, i cień nr 397 piękny beżo-brzoskwiniowy kolor. Chciałam znaleźć kolor podobny do mac yogurt, ale nie znalazłam. Dobrze zrobiłam więc kupując maca
A w kalendarzu z Locci było mydełko, ciekawa jestem jego jak się sprawdzi
A propos jeszcze rzecz z kosmetologii, kilka miesięcy temu rzuciły mi się w oczy artykuły o tym jak nakładać krem pod oczy. Zrobiłam test- 2 tygodnie smarowałam normalnie kremik, a 2 tyg tak jak mówią czyli na kości oczodołów i po brwiami, bo skóra powinna zaciągnąć to do góry/na dół, a 2 tygodnie normalnie. No i niestety przez takie smarowanie 'obok' skóra mi się wysuszyła i zmarchy mimiczne były bardzo widoczne, korektor z mac wchodził w nie jak w saharę. Rozmawiałam na ten temat z moja wykładowczynią, i mówi że dla niej to bzdura, że krem powinno się smarować tam, gdzie ma się wchłonąć. Taka mała anegdotka
Ja nakladam krem tuz pod oczami i pod brwi, czasami nawet na powieki. Tez testowalam takie "podrecznikowe" nakladanie i wcale sie nie sprawdza to u mnie Wiec tez uwazam, ze to bzdura
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 21:50   #1593
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
To ja się podepnę, jeśli można i spytam, czy możecie coś polecić z Clareny i Norel?
Clarena ma świetny tonik nawilzający z serii Hyaluron, a Norel peeling z milisferami -polecam.
Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
moda2, eros, brave, christmas, 093rspl
Jeszcze choco155 i skarby na Clarins.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 22:11   #1594
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Polecam Norel. Odkąd używam żelu i toniku z kwasami cera jest ladniejsza, nie miałam zadnego pryszcza odkąd używam tych dwóch produktów, czarnych kropek mi z nosa nie usunęło ale ładnie oczyszcza cerę. Ja jestem zadowolona i zamówiłam już drugi żel .
Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Podzielam zachwyt nad tonikiem Norel. Działa bardzo dobrze, jest wydajny, nie podrażnia skóry. Teraz kupiłam wspomniany w wątku pilling z kw. glikolowym z Iwostinu. Jak na razie użyłam raz i zapowiada się bardzo dobrze, niby ma 12 % kwasu, ale wcale tego nie czuć.
Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Clarena ma świetny tonik nawilzający z serii Hyaluron, a Norel peeling z milisferami -polecam.

Jeszcze choco155 i skarby na Clarins.
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 22:54   #1595
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Antymionka Ty chyba masz kalendarz Locci? Pisz proszę codziennie co jest w okienku - będzie bieżąca relacja
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 06:29   #1596
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
moda2, eros, brave, christmas, 093rspl
Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Clarena ma świetny tonik nawilzający z serii Hyaluron, a Norel peeling z milisferami -polecam.

Jeszcze choco155 i skarby na Clarins.
Dziękuję
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 08:04   #1597
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

witam się niedzielnie ! przyniósł Wam coś mikołaj?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-06, 08:34   #1598
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Też jestem ciekawa, co dostałyście...
Leżę jeszcze w łóżku i czekam na jakąś motywację, która przywróciłaby mnie do życia...
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 09:22   #1599
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
witam się niedzielnie ! przyniósł Wam coś mikołaj?
Mi przyniósł od rana migrenę, więc chyba nie byłam zbyt grzeczna
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 09:29   #1600
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Też jestem ciekawa, co dostałyście...
Leżę jeszcze w łóżku i czekam na jakąś motywację, która przywróciłaby mnie do życia...
Ja dzis chyba nie wychodze. Jak sobie pomysle, ze jutro poniedzialek, to wole odpoczywac na zapas
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 09:32   #1601
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Antymionka Ty chyba masz kalendarz Locci? Pisz proszę codziennie co jest w okienku - będzie bieżąca relacja
Pisze codziennie, zajrzyj na moje posty
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-06, 09:46   #1602
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
witam się niedzielnie ! przyniósł Wam coś mikołaj?
Wujowy nastrój, bez kija nie podchodzić 😐
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 09:54   #1603
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Ja też jakoś dzisiaj odpoczywam, nic mi się nie chce...
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 09:56   #1604
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Powiem Wam, że nie potrafię już się znaleźć we współczesnej rzeczywistości, jak czytam takie doniesienia

"Wykroczenie popełnia ten, kto ukradnie mniej niż 437,5 zł. Jeśli więcej – jest to przestępstwo. Głośnym echem odbiła się historia 30-latka z Olsztyna. Ukradł ze sklepu perfumy, przekraczając o niemal dwa złote ustawowy „limit”. Został ujęty i skazany jako przestępca. Zapowiedział jednak, że zaskarży hipermarket, w którym dokonał kradzieży, bo pracownicy źle oznaczają produkty w sklepie i to właśnie przez ich niekompetencję trafił za kratki "
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-12-06 o 09:57
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 10:32   #1605
nate
Rozeznanie
 
Avatar nate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 848
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że nie potrafię już się znaleźć we współczesnej rzeczywistości, jak czytam takie doniesienia

"Wykroczenie popełnia ten, kto ukradnie mniej niż 437,5 zł. Jeśli więcej – jest to przestępstwo. Głośnym echem odbiła się historia 30-latka z Olsztyna. Ukradł ze sklepu perfumy, przekraczając o niemal dwa złote ustawowy „limit”. Został ujęty i skazany jako przestępca. Zapowiedział jednak, że zaskarży hipermarket, w którym dokonał kradzieży, bo pracownicy źle oznaczają produkty w sklepie i to właśnie przez ich niekompetencję trafił za kratki "
Mój kraj, taki piękny

Witam się w niedzielę! Mi niestety Mikołaj nic nie przyniósł, ale to nic, sama sobie coś kupię w zamian

Dziewczyny, poratujcie. Od jakiegoś czasu nie mogę zapanować nad cerą. Co chwila wyskakuje coś nowego i bez szpachli z domu wyjść nie mogę I do tego pory robią się jakieś takie coraz bardziej widoczne, choć nie miałam z tym problemu do tej pory. Skórę mam suchą, wrażliwą, z tendencją do pojawiania się pajączków Coś polecicie?
nate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 10:36   #1606
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Mi przyniósł od rana migrenę, więc chyba nie byłam zbyt grzeczna
Mi też
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 10:40   #1607
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Mój kraj, taki piękny

Witam się w niedzielę! Mi niestety Mikołaj nic nie przyniósł, ale to nic, sama sobie coś kupię w zamian

Dziewczyny, poratujcie. Od jakiegoś czasu nie mogę zapanować nad cerą. Co chwila wyskakuje coś nowego i bez szpachli z domu wyjść nie mogę I do tego pory robią się jakieś takie coraz bardziej widoczne, choć nie miałam z tym problemu do tej pory. Skórę mam suchą, wrażliwą, z tendencją do pojawiania się pajączków Coś polecicie?
Pajączki czyli rozszerzone naczynka włosowate? Przy naczynkowej staraj się wyeliminować wszystkie kosmetyki z alkoholem w składzie. Warto połykać trochę tabletek z wyciągiem z kasztanowca np. Aescin w celu uszczelnienia naczyń krwionośnych
Mogę Ci wysłać próbkę tego kremu Roscal http://tolpa.pl/rosacal,k14
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 10:42   #1608
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

U mnie prezentów brak, ale radość dziecka - bezcenna !

W sklepie EL do każdego zakupu 7 ml nowego serum gratis.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 10:59   #1609
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Mi też
Łączę się w bólu
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-06, 11:01   #1610
nate
Rozeznanie
 
Avatar nate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 848
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Pajączki czyli rozszerzone naczynka włosowate? Przy naczynkowej staraj się wyeliminować wszystkie kosmetyki z alkoholem w składzie. Warto połykać trochę tabletek z wyciągiem z kasztanowca np. Aescin w celu uszczelnienia naczyń krwionośnych
Mogę Ci wysłać próbkę tego kremu Roscal http://tolpa.pl/rosacal,k14
Dziękuję za podpowiedzi
Alkoholu staram się unikać we wszystkich kosmetykach, jakich używam O tabletkach z wyciągiem z kasztanowca nie pomyślałam, ale spróbuję. Co do kremu, to dziękuję Ci bardzo za chęci, ale widzę, że na stronie Tołpy można zamówić próbkę na dzień i na noc, więc kliknę i przy okazji wezmę próbkę kremu dla mamy, także nie kłopocz się, kochana
nate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 11:40   #1611
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

ja dostałam czekoladowego mikołajka więc nie tak źle współczuję wszystkim kiepskiego nastroju może wieczorkiem będzie lepiej
S ogłosiła na swoim fejsbuku że wprowadza niedługo markę Origins. Jest ona warta uwagi? jest tam coś fajnego?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 11:57   #1612
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że nie potrafię już się znaleźć we współczesnej rzeczywistości, jak czytam takie doniesienia

"Wykroczenie popełnia ten, kto ukradnie mniej niż 437,5 zł. Jeśli więcej – jest to przestępstwo. Głośnym echem odbiła się historia 30-latka z Olsztyna. Ukradł ze sklepu perfumy, przekraczając o niemal dwa złote ustawowy „limit”. Został ujęty i skazany jako przestępca. Zapowiedział jednak, że zaskarży hipermarket, w którym dokonał kradzieży, bo pracownicy źle oznaczają produkty w sklepie i to właśnie przez ich niekompetencję trafił za kratki "



w temacie mikołajowym jest radość są książeczki

migrenowo- polecam spacer i lub basen i coś ptasiego w ramach walki z migreną

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Paulina_aurora doczytałam gratulacje złotka

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Rapsodia
Chyba trafiłaś w punkt. Hugo ma coś w sobie z magicznego wywaru przygotowanego przez Panoramiksa, a może to i on we własnej osobie, kto wie? Znaczy się wywar, nie druid.
Uwaga będzie na szaro!
Ponoć to magiczny przepis, który druidzi przekazują sobie w tajemnicy, z pokolenia na pokolenie, ale w internetach można znaleźć wszystko.



[
[/B]
Anulaqa trafiłaś w punkt
już widzę oczyma wyobraźni siebie nad kociołkiem a wcześniej na drzewie z jemiołą

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
S ogłosiła na swoim fejsbuku że wprowadza niedługo markę Origins. Jest ona warta uwagi? jest tam coś fajnego?
Amyz no może się zakochany w nowości, oby
nazwa zobowiązuje też jestem ciekawa składu
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 11:58   #1613
meredith85
Raczkowanie
 
Avatar meredith85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 449
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja dostałam czekoladowego mikołajka więc nie tak źle współczuję wszystkim kiepskiego nastroju może wieczorkiem będzie lepiej
S ogłosiła na swoim fejsbuku że wprowadza niedługo markę Origins. Jest ona warta uwagi? jest tam coś fajnego?
Witam się i ja w niedzielę, ja na mikołaja dostałam narazie kawę przed komputer, ale zawsze to coś
Zrobilam przeszpiegi co do Origins, ciekawie to wygląda, mają kilka hitów jak te kremy, ciekawą mają też politykę zbierania zużytych opakowań po kremach itd. i przetwarzania ich, ale to w salonach firmowych ( w warszawie podobno jest w galerii mokotów), nie wiem, czy w S. będzie taka opcja.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg o2.jpg (42,8 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg o3.jpg (24,2 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg GinZing-Eye-Cream.jpg (15,1 KB, 4 załadowań)
meredith85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 12:04   #1614
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Ja nakladam krem tuz pod oczami i pod brwi, czasami nawet na powieki. Tez testowalam takie "podrecznikowe" nakladanie i wcale sie nie sprawdza to u mnie Wiec tez uwazam, ze to bzdura
też nie widzę szału u siebie..ale żeby się naprawdę przekonać trzeba by zrobić test blend-a-med-owy czyli jedno oko podręcznikowo a drugie po uważaniu

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
pracuję usilnie nad zmianą koloru, ale może być ciężko, bo przez pewien czas zdecydowanie częściej kupowałam w D. Nie tracę nadziei, kusi mnie zwłaszcza przypisana do złota darmowa dostawa i bon urodzinowy.
Dzisiaj dorwałam w S. zestaw Tresor Le Nuit, nie było łatwo, objechałam parę S., na szczęście w moich okolicach tych przybytków jest wiele.
Gratuluje Tresorka Nocnego

u mnie chciejstwo które może zaowocuje zestawem w okolicach Walentynek- na razie lista chciejstw długa i stale rośnie
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 12:29   #1615
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Widzę, ze temat kremu pod oczy sie powtarza. To moze powiem wam, jak ja to robię



Od wiosny do zimy smaruje podręcznikowo, a zimą, kiedy na okolicach oczu mam egzeme, smaruje juz calosc, ALE kremem, który nie migruje (ostatnio był to ten z awokado kiehlsa). Jak macie suche te okolice, to takim kremem możecie spróbować smarować całość. Ale to obciąża, dodatkowo może zamglic oczy i zapchac pory pod oczami (co sie usuwa tylko u dermatologa)...



Krem, który jest wolno wchłaniajacy albo z wit a, z silikonami - nie powinien być nakładamy za blisko spojowki.



Konsultowalam to z okulista kiedy mialam zapalenie spojówek.
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 13:09   #1616
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Widzę, ze temat kremu pod oczy sie powtarza. To moze powiem wam, jak ja to robię



Od wiosny do zimy smaruje podręcznikowo, a zimą, kiedy na okolicach oczu mam egzeme, smaruje juz calosc, ALE kremem, który nie migruje (ostatnio był to ten z awokado kiehlsa). Jak macie suche te okolice, to takim kremem możecie spróbować smarować całość. Ale to obciąża, dodatkowo może zamglic oczy i zapchac pory pod oczami (co sie usuwa tylko u dermatologa)...



Krem, który jest wolno wchłaniajacy albo z wit a, z silikonami - nie powinien być nakładamy za blisko spojowki.



Konsultowalam to z okulista kiedy mialam zapalenie spojówek.
Do tego samego doszłam metodą prób i błedów.
Tłuste kremiska nie powinny być stosowane na górną powiekę, zwłaszcza w dzień (w nocy jak nie mrugamy i skóra się nie rusza to obleci) - bo one migrują po skórze i włażą do oka.
Leciutkie, szybko wchłaniające się kremy można zaryzykować na powieki, ja stosuję tak:
dół: ok pół cm od dolnej lini rzęs i zewnętrznego kącika,
góra: na dzień tylko pod łuk brwiowy, a na noc zależnie od kremu czasem też na górną powiekę
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 13:51   #1617
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Ciekawe rzeczy piszcie o tych kremach. To znaczy, że co? Jak używam krem z witaminą A koło oczu, to co może mi się stać?
Pytam, bo jestem pouczulana na różne składniki i ten kremik, który akurat używam ratuje moją skórę pod oczami.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 13:57   #1618
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Hej Kochane Witam Was w to mikołajkowe popołudnie Mi wczoraj wieczorem już mikołaj przyniósł misia i Rafaello Akurat jak wróciłam z pracy Za to dzisiaj doleciał do mnie Pan Kot ze sklepu Coocoo, ktorego zamówiłam z rabatem 10% co był dołączony do Douglasowej paczki Upatrzyłam sobie go i tak mi się spodobał, że musiałam kliknąć Jest przesłodki Sama kota mieć nie mogę to chociaż pluszaka koteła poprzytulam W pupci, ogonku i lapkach ma groszki co daje fajne doznania dotykowe
A, no i czekamy z TŻ na kolędę teraz I jestesmy uwięzieni bo nie wiemy nawet o której będzie, a mamy tylko podane mniej-więcej. A obsuwa zawsze możliwa. A ja nie lubię tak na szpilkach czekać.. Ani wyjść nigdzie, ani obiadu zjesc.. Ehhh...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12358424_1515637412098339_92696543_n.jpg (91,7 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12355312_1515637365431677_2109787579_n.jpg (162,7 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12358096_1515637388765008_1933185334_n.jpg (109,9 KB, 51 załadowań)
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 14:16   #1619
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Ciekawe rzeczy piszcie o tych kremach. To znaczy, że co? Jak używam krem z witaminą A koło oczu, to co może mi się stać?
Pytam, bo jestem pouczulana na różne składniki i ten kremik, który akurat używam ratuje moją skórę pod oczami.
Od samej witaminy A w małej dawce nic powiekom złego nie będzie (tylko akurat maści z wit A są bardzo tłuste, i tak jak pisałą paulina, nie powinno się ich stosować bardzo blisko oczu bo one się "ślizgają" po całej skórze i włażą do spojówki).
Po prostu źle stosowany krem może podrażniać, powodować łzawienie, zaczerwienienie i zamglone widzenie- często te reakcje są zwalane na karb złego kosmetyku, a to może być tylko kwestia złej techniki nakładania.
A z ciekawości, czego używasz?
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 14:23   #1620
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Od samej witaminy A w małej dawce nic powiekom złego nie będzie (tylko akurat maści z wit A są bardzo tłuste, i tak jak pisałą paulina, nie powinno się ich stosować bardzo blisko oczu bo one się "ślizgają" po całej skórze i włażą do spojówki).
Po prostu źle stosowany krem może podrażniać, powodować łzawienie, zaczerwienienie i zamglone widzenie- często te reakcje są zwalane na karb złego kosmetyku, a to może być tylko kwestia złej techniki nakładania.
A z ciekawości, czego używasz?
A czego ja nie używam, żeby ratować tę skórę po niektórych makijażach: reduktory, rekonstruktory, a nawet taki ciężki kaliber jak panthenol na oparzenia czy maść z witaminą A z Hasco.

Chyba ja właśnie źle używam kremów pod oczy. bo łzawienie mam codziennie. Z drugiej strony czym mam zregenerować skórę po wodoodpornym makijażu czy odklejeniu sztucznych rzęs?
Może jakieś krople do oczu polecicie?

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Hej Kochane Witam Was w to mikołajkowe popołudnie Mi wczoraj wieczorem już mikołaj przyniósł misia i Rafaello Akurat jak wróciłam z pracy Za to dzisiaj doleciał do mnie Pan Kot ze sklepu Coocoo, ktorego zamówiłam z rabatem 10% co był dołączony do Douglasowej paczki Upatrzyłam sobie go i tak mi się spodobał, że musiałam kliknąć Jest przesłodki Sama kota mieć nie mogę to chociaż pluszaka koteła poprzytulam W pupci, ogonku i lapkach ma groszki co daje fajne doznania dotykowe
A, no i czekamy z TŻ na kolędę teraz I jestesmy uwięzieni bo nie wiemy nawet o której będzie, a mamy tylko podane mniej-więcej. A obsuwa zawsze możliwa. A ja nie lubię tak na szpilkach czekać.. Ani wyjść nigdzie, ani obiadu zjesc.. Ehhh...
Fajne misiaki A dlaczego nie możesz obiadu zjeść, znowu gaz wyłączyli w tym wynajmowanym mieszkaniu?
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-12-06 o 14:34
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-17 15:51:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:09.