Kosmetyki M.A.C. cz.10 - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-26, 00:29   #2641
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Mogę Ci jedynie pokazać, jak wygląda kod ze StudioFixa podrobionego
pokaż
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 00:33   #2642
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Proszę bardzo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160226_013129.jpg (63,1 KB, 30 załadowań)
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 03:06   #2643
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Ale żeście naprodukowały postów

Ten biały czteroodcieniowy rozświetlacz bardzo jest interesujący. Wiadomo kiedy ma byc? Ja mam cos podobnego z YSL, kiedys było w zimowej limitce jakiejś. Też 4 odcienie bieli



Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Ja mam podobne doświadczenia z próbkami, niestety.
Wydaje mi się, że zwrot jest naturalnym i świętym prawem konsumenta (i w ogóle dziwne dlaczego miałabym o tym szeptać po kątach jakbym zrobiła coś strasznego) i nie odpowiadamy za to co MAC czy Douglas robi dalej z kosmetykami ze zwrotów - czy wysyła je do dalszej sprzedaży czy też użytkuje "na sklepie". Natomiast jak się otrzymuje towar noszący znamiona użytkowania, można go reklamować.
Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Dziękuje za pouczenie Myślę, że sklep na swoją odpowiedzialność przyjął zwrot ponieważ przedstawiłam sytuację, że odcień mi nie pasuje. Wiadomo, że nie wywróżyłam tego z koloru butelki. Gdyby towar nosił znamiona użytkowania mogliby odmówić przyjęcia zwrotu. Poza tym waterweight jest specyficzny, ma dozownik a wątpię by ta sztuka poszła do dalszej sprzedaży, raczej na tester albo do sklepu. Też nie uważam, aby to było pożądane zachowanie, ale jak ma mi leżeć w domu 160 zł to wolę jednak użyć wszelkich możliwości aby nie dopuścić do takiej sytuacji.
Jeśli zaś chodzi o proszenie o próbki i załatwianie w inny sposób, to masz rację, ale stało się jak się stało
Poza tym - robia Wam próbki w MAC? Mi Pani dwukrotnie odmówiła przez wzgląd na politykę firmy.


---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------



To gdzie ten marzec
A to co innego, po prostu kiedys w innym wątku spotkałam sie z tym, że ktos uzył błyszczyk, oddał jako nowy (choc mial przeciez tak jak mówisz inną mozliwosć) i jeszcze sie pochwalił jaki to jest przebiegły i fogle Błyszczyk zdaje sie Armaniusza, wiec ktos sobie potem kupił używany błyszczyk za grubą kasiore


Ja nie mialam nigdy problemu z próbkami w macu, więc nie wiem co to za polityka Ale tez w sumie czesto nie biore. Swoją drogą troche bez sensu, bo skad niby mamy wiedziec jak sie podkład zachowuje i czy bedzie pasowac. Ja. np. nie lubie jak mnie ktoś maluje w salonie/perfumerii i nie daje sie tam raczej malowac nawet do testów, wiec dla mnie próbka do domu to koniecznośc.

Nie wiem co bym chciala z Flaminga. Chyba jakieś róże, ale które to za nic sie nie moge zdecydowac
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 07:50   #2644
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Czy ta kolorystyka lightscapade jest w porządku? Jakoś wydawało mi sie że ten niebieski jest mniej widoczny, chodzi mi o to czy na pierwszy rzut oka produkt jest oryginalny ?
Nie mam zdjęcia naklejki niestety , jakbym miała to łatwiej by mi to było ocenić.
kod a25
Ja mam dużo niebieskiego w L. Jeśli możesz jeszcze chwilę poczekać, to mogę zrobić zdjęcie mojej naklejki Swój egzemplarz kupiłam w D.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No to widzisz, czym sie kończy ulepszanie
No, ja do p+p chyba nie wrócę, 2 opakowania mnie pokonały
Ano właśnie

P+P mi pasuje, ale chciałabym zmiany No nic, czekam aż się skończy.
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
zdjęcie spodu, wydaje mi się, że podróba- biały nadruk a nie szary, ale proszę o potwierdzenie.
Wydaje mi się, że mój L. ma naklejkę właśnie z białymi napisami.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 08:52   #2645
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Ale żeście naprodukowały postów

Ten biały czteroodcieniowy rozświetlacz bardzo jest interesujący. Wiadomo kiedy ma byc? Ja mam cos podobnego z YSL, kiedys było w zimowej limitce jakiejś. Też 4 odcienie bieli







A to co innego, po prostu kiedys w innym wątku spotkałam sie z tym, że ktos uzył błyszczyk, oddał jako nowy (choc mial przeciez tak jak mówisz inną mozliwosć) i jeszcze sie pochwalił jaki to jest przebiegły i fogle Błyszczyk zdaje sie Armaniusza, wiec ktos sobie potem kupił używany błyszczyk za grubą kasiore


Ja nie mialam nigdy problemu z próbkami w macu, więc nie wiem co to za polityka Ale tez w sumie czesto nie biore. Swoją drogą troche bez sensu, bo skad niby mamy wiedziec jak sie podkład zachowuje i czy bedzie pasowac. Ja. np. nie lubie jak mnie ktoś maluje w salonie/perfumerii i nie daje sie tam raczej malowac nawet do testów, wiec dla mnie próbka do domu to koniecznośc.

Nie wiem co bym chciala z Flaminga. Chyba jakieś róże, ale które to za nic sie nie moge zdecydowac
Na formularzu zwrotu MAC widnieje opcja zakreślenia pola "ten odcień mi nie pasuje". Swoją drogą uważam, że niefajnie się zachowałaś, niefajne są takie sugestie zanim się człowiek nie zorientuje w sytuacji. No ale

Ja również nie lubię jak ktoś mnie maluje w salonie poza tym nagminnie Panie w drogeriach i sklepach wciskają mi żółte albo pomarańczowe podkłady, bo w ich świecie ciemna karnacja jest zawsze ciepła. I chyba "opalanie się" podkładem też dalej jest w cenie Muszę sobie spokojnie przetestować parę dni w różnym świetle dlatego strasznie żałuje tych próbek. Bezsensowna polityka.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 09:15   #2646
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Dziewczyny czy mogłybyście mi pomóc i rozejrzeć się w swoich miastach za różem Cubic? Niestety online go nie ma, a w Krakowie nie przyszedł w dostawie
susse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 09:31   #2647
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
na pomadkach na oryginałach są kody różne czasami jest widoczoczny w kolorze czcinki, czasem taki wybity , czasem taki że tylko pod światłem odpowiednim widać, nie ma zasady jednej.
Aczkolwiek wydaje mi się że czcionka powinna być ciemniejsza.
No właśnie w tym rzecz, że na każdym produkcie te kody inaczej wyglądają, więc można się pogubić . Najlepiej porównywać kody i naklejki w ramach tego samego produktu. Dodam, że z niektórych moich paletek, kupowanych w salonie stacjonarnym, kody w ogóle poznikały
Ja swój Lightscapade mam w limitowanej wersji (z tym "sweterkowym" tłoczeniem ), ale jak po południu będę w domu, to rzucę okiem i porównam moje opakowanie z Twoim. Dam znać.

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Proszę bardzo
Typowo "fakowa" nalepka. Miałam bardzo podobne napisy na podrobionym cieniu kupionym na ebay'u.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-26, 09:43   #2648
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No właśnie w tym rzecz, że na każdym produkcie te kody inaczej wyglądają, więc można się pogubić . Najlepiej porównywać kody i naklejki w ramach tego samego produktu. Dodam, że z niektórych moich paletek, kupowanych w salonie stacjonarnym, kody w ogóle poznikały
Ja swój Lightscapade mam w limitowanej wersji (z tym "sweterkowym" tłoczeniem ), ale jak po południu będę w domu, to rzucę okiem i porównam moje opakowanie z Twoim. Dam znać.
To nie moje, mam się wymienić. Ja w pomadkach mam w każdej inny wzór nadruku a wszystkie osobiście kupowałam więc o oryginalności jestem przekonana, kody też mi się ścierac potrafią, aczkolwiek białego napisu jeszcze nie widziałam.

Weź tu człowieku bądź mądry i poznaj podróbke pobieżnie przejrzalam podróbki na internecie i nie widziałam w sumie żeby Lightscapade miał odpowiednie kolory tj tam to zupełnie inny produkt ale wszystkiego nie znajdę przecież.

Tak w ramach ciekawostki zamówiłam kiedyś podrobiona pomadkę mac żeby móc sobie weryfikować czy produkt na wymianę jest oryginalny czy nie i opakowanie wogole nie wskazuje na podróbke, nie ma różnic w umiejscowieniu napisu mac, kolor jest identyczny ( wybrałam taka która miałam w swojej kolekcji) tylko wykończenie i stopień krycia inne. Weź tu człowieku bądź mądry i ustrzez się przed podrobkami
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 09:45   #2649
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
To nie moje, mam się wymienić. Ja w pomadkach mam w każdej inny wzór nadruku a wszystkie osobiście kupowałam więc o oryginalności jestem przekonana, kody też mi się ścierac potrafią, aczkolwiek białego napisu jeszcze nie widziałam.

Weź tu człowieku bądź mądry i poznaj podróbke pobieżnie przejrzalam podróbki na internecie i nie widziałam w sumie żeby Lightscapade miał odpowiednie kolory tj tam to zupełnie inny produkt ale wszystkiego nie znajdę przecież.

Tak w ramach ciekawostki zamówiłam kiedyś podrobiona pomadkę mac żeby móc sobie weryfikować czy produkt na wymianę jest oryginalny czy nie i opakowanie wogole nie wskazuje na podróbke, nie ma różnic w umiejscowieniu napisu mac, kolor jest identyczny ( wybrałam taka która miałam w swojej kolekcji) tylko wykończenie i stopień krycia inne. Weź tu człowieku bądź mądry i ustrzez się przed podrobkami
A jakość? Może się okaże, że lepiej zamawiać podróbki
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 09:47   #2650
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
A jakość? Może się okaże, że lepiej zamawiać podróbki
A nie wiem ja tego nie używałam tylko na ręku porownywalam.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 09:49   #2651
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
To nie moje, mam się wymienić. Ja w pomadkach mam w każdej inny wzór nadruku a wszystkie osobiście kupowałam więc o oryginalności jestem przekonana, kody też mi się ścierac potrafią, aczkolwiek białego napisu jeszcze nie widziałam.

Weź tu człowieku bądź mądry i poznaj podróbke pobieżnie przejrzalam podróbki na internecie i nie widziałam w sumie żeby Lightscapade miał odpowiednie kolory tj tam to zupełnie inny produkt ale wszystkiego nie znajdę przecież.

Tak w ramach ciekawostki zamówiłam kiedyś podrobiona pomadkę mac żeby móc sobie weryfikować czy produkt na wymianę jest oryginalny czy nie i opakowanie wogole nie wskazuje na podróbke, nie ma różnic w umiejscowieniu napisu mac, kolor jest identyczny ( wybrałam taka która miałam w swojej kolekcji) tylko wykończenie i stopień krycia inne. Weź tu człowieku bądź mądry i ustrzez się przed podrobkami
A to ja też zamówiłam za całe 2 euro podróbke i moja była gorsza. Pękate opakowanie bardziej, wyżej napis w środku. Na zewnątrz tak zrobiony, że się ścierał. Natomiast zamiast matu było lustre a i naklejka ciut inna, stąd teraz wszystkie podróbki z Ali rozpoznaje po jednym zdjęciu
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-26, 09:53   #2652
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
A jakość? Może się okaże, że lepiej zamawiać podróbki
Poza tym czemu lepiej miałoby zamawiać podróbki. Dla mnie to trochę sensu nie ma, poza tym nie wiesz co w tym siedzi a ja ze sparszywiala twarzą chodzić nie mam zamiaru

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
A to ja też zamówiłam za całe 2 euro podróbke i moja była gorsza. Pękate opakowanie bardziej, wyżej napis w środku. Na zewnątrz tak zrobiony, że się ścierał. Natomiast zamiast matu było lustre a i naklejka ciut inna, stąd teraz wszystkie podróbki z Ali rozpoznaje po jednym zdjęciu
No właśnie u mnie ten napis w środku był na tym samym miejscu, napis też był matte ale sama pomadka matowa nie była a blyszczaca.

Powysylasz mi zdjęcia podróbek żebym miała do porównania?
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 09:54   #2653
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Poza tym czemu lepiej miałoby zamawiać podróbki. Dla mnie to trochę sensu nie ma, poza tym nie wiesz co w tym siedzi a ja ze sparszywiala twarzą chodzić nie mam zamiaru
Raczej szłam tokiem myślenia, że jeśli opakowanie się nie różni to może i jakość szminki może jest ta sama. Odcienie się pokrywają?
Żyjemy w czasach kiedy z jednej taśmy (w Chinach) schodzą te same produkty i jedne są ometkowane a inne sprzedawane na ebayu jako podróbki.. A nawet gdy podróbki są tak wierne, że wręcz lepsze od oryginału.
Też bym się nie zdecydowała na używanie podrabianego kosmetyku, ale nie zdziwiłabym się gdyby były mega dobre i podobne. Nie okłamujmy się, że 90% ceny wszystkiego to marka a nie koszt produkcji.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2016-02-26 o 09:56
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 10:01   #2654
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Raczej szłam tokiem myślenia, że jeśli opakowanie się nie różni to może i jakość szminki może jest ta sama. Odcienie się pokrywają?
Żyjemy w czasach kiedy z jednej taśmy (w Chinach) schodzą te same produkty i jedne są ometkowane a inne sprzedawane na ebayu jako podróbki.. A nawet gdy podróbki są tak wierne, że wręcz lepsze od oryginału.
Też bym się nie zdecydowała na używanie podrabianego kosmetyku, ale nie zdziwiłabym się gdyby były mega dobre i podobne. Nie okłamujmy się, że 90% ceny wszystkiego to marka a nie koszt produkcji.
Odcień ten sam tylko jak pisałam inne wykończenie - pomadka teoretycznie matowa a blyszczaca była i krycie nie pełne, ale też nie była taka super przezroczysta jak lustre.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 10:09   #2655
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
No właśnie u mnie ten napis w środku był na tym samym miejscu, napis też był matte ale sama pomadka matowa nie była a blyszczaca.

Powysylasz mi zdjęcia podróbek żebym miała do porównania?
Pewnie, ktoś jeszcze zainteresowany czy mam wysyłać do Rotkohl na PW? Po południu machnę zdjęcia podróbki przy oryginale.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 11:11   #2656
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Wklej jak mozesz tutaj, tez jestem ciekawa swoja droga ostatnio trafilam na podrobe szminki please me zdjecie zrobione mega cwanie ze sie nie kapnelam no ale roznice w stosunku do oryginalu sa. Cienszy sztyft, kolor naboju jasniejszy, naretka taka hmmm latajaca a najbardziej rozwalil mnie zapach - dziwny peefumowany. Xostawilam na "pamiatke" ale nie uzywam. Nie wiem z czego to badziewie zrobione
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 11:49   #2657
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Wklej jak mozesz tutaj, tez jestem ciekawa swoja droga ostatnio trafilam na podrobe szminki please me zdjecie zrobione mega cwanie ze sie nie kapnelam no ale roznice w stosunku do oryginalu sa. Cienszy sztyft, kolor naboju jasniejszy, naretka taka hmmm latajaca a najbardziej rozwalil mnie zapach - dziwny peefumowany. Xostawilam na "pamiatke" ale nie uzywam. Nie wiem z czego to badziewie zrobione
Ta moja podróba ma zapach kokosa, jak takie szminki z Wibo (Eliksir czy jakieś takie). Pierwsze 3 sekundy spoko, później już nie.

Ok, to po południu wkleję zatem tutaj
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 11:56   #2658
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Raczej szłam tokiem myślenia, że jeśli opakowanie się nie różni to może i jakość szminki może jest ta sama. Odcienie się pokrywają?
Żyjemy w czasach kiedy z jednej taśmy (w Chinach) schodzą te same produkty i jedne są ometkowane a inne sprzedawane na ebayu jako podróbki.. A nawet gdy podróbki są tak wierne, że wręcz lepsze od oryginału.
Też bym się nie zdecydowała na używanie podrabianego kosmetyku, ale nie zdziwiłabym się gdyby były mega dobre i podobne. Nie okłamujmy się, że 90% ceny wszystkiego to marka a nie koszt produkcji.
A ja jakos w to nie wierze, ze podrobki moga byc takiej samej jakosci jak oryginaly, a juz szczegolnie w to, ze podrobki i oryginaly schodza z tej samej tasmy... Sa na to jakies dowody? Bo poki co bardzo duzo osob argumentuje w ten sposob zakup podrobek na Aliexpress, a mnie to jakos nie przekonuje . Faktem jest, ze niektore marki (a nawet pewna polska marka z pedzlami) wrzuca na te tanie, chinskie produkty z Ali swoje logo i sprzedaje je jako autorskie, ale na przyklad taki MAC? Jakos nie jestem w stanie sobie tego wyobrazic.
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 12:05   #2659
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Która polska firma ?
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-26, 12:14   #2660
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
daj znać jak przetestujesz ciekawa jestem pigmentacji tych cieni, jak okey to wezmę a jak transparentne to odpuszczam
A zatem pierwszymi wrażeniami na temat paletki Zaca Posena mogę się już podzielić
Starałam się użyć wszystkich cieni choć troszkę, no ale nie chciałam zrobić sobie z oczu dyskoteki, więc niektórych użyłam tak tylko ociupinę i nie widziałam ich w pełnej akcji. Za parę dni mogę dodać pełniejsze wrażenia - jeśli ktoś w ogóle jest zainteresowany, bo chyba tylko ja się tak mocno zajawiłam na tę paletkę

Kryśka miała rację, że środkowy cień w górnym rzędzie ma słabszą pigmentację i jest dość suchy. Trzeba kilka razy go dołożyć, żeby uzyskać dobry efekt, więc to jest na pewno minus. Za to sam kolor tego cienia jest obłędny (tym bardziej szkoda, że skopali formułę). Pozostałe cienie są kremowe, mięciutkie i nie miałam z nimi żadnych problemów. Nie osypują się (poza tym wspomnianym, bo jego trzeba dołożyć sporo), ładnie się nakładają. Świetnie się blendują i naprawdę pasują do siebie nawzajem (jak to na paletkę przystało ). Oczywiście to totalnie indywidualna kwestia, ale ja osobiście jestem zachwycona kolorystyką - jest po prostu idealna dla mnie, do chłodnej karnacji i zielonych oczu. Pasuje mi tu każdy jeden kolor, więc liczba kombinacji, które można uzyskać, jest spora. Z przyjemnością w najbliższych dniach pobawię się w inne kombinacje kolorystyczne, póki co baaardzo się cieszę, że kupiłam tę paletkę
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 12:20   #2661
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Która polska firma ?
Glambrushe miałam na myśli
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 12:37   #2662
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Glambrushe miałam na myśli
To są pędzle z ali :szok:?
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 12:44   #2663
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
A ja jakos w to nie wierze, ze podrobki moga byc takiej samej jakosci jak oryginaly, a juz szczegolnie w to, ze podrobki i oryginaly schodza z tej samej tasmy... Sa na to jakies dowody? Bo poki co bardzo duzo osob argumentuje w ten sposob zakup podrobek na Aliexpress, a mnie to jakos nie przekonuje . Faktem jest, ze niektore marki (a nawet pewna polska marka z pedzlami) wrzuca na te tanie, chinskie produkty z Ali swoje logo i sprzedaje je jako autorskie, ale na przyklad taki MAC? Jakos nie jestem w stanie sobie tego wyobrazic.
Nie wiem gdzie MAC produkuje kosmetyki, na szmince, którą mam przy sobie widnieje Kanada. Natomiast przedmioty produkowane w dużych fabrykach "na zlecenie" w dzikich krajach jak azjatyckie, przy użyciu jednej technologii często jedne są metkowane tak a inne wcale -albo pracownicy wynoszą albo sama fabryka prowadzi swoją sprzedaż dodatkową itd. Tysiąc opcji, w Internetach jest wiele o tym 1, wiem też od osób pracujących w Chinach, że tak jest.
Jest to dosyć popularny proceder- podobnie jak produkty firmowe Biedronki czy Tesco - nie mają swoich taśm produkcyjnych, ale kupują od znanych firm, które oklejają swoje produkty ich nazwą. Podobnie jest z samochodami itd. Masz te same części i technologię w samochodzie za 70 tyś (np. Skoda) i za 140 tyś (VW) a płacisz za markę. Te same składy i techniki w kosmetyku za mało (L'real) i dużo (Lancome). Nie mówię, że każda podróbka jest równie dobra jak oryginał, ale, że to się zdarza coraz częściej.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 12:51   #2664
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
To są pędzle z ali :szok:?
Spójrz na przykład na to: Ali i GlamShop
Jest tego o wiele więcej, ale nie umiem się teraz dokopać.

Chętnie bym więcej poczytała o tej produkcji w Chinach itp. i jak to jest naprawdę z tymi "podróbkami"

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Nie wiem gdzie MAC produkuje kosmetyki, na szmince, którą mam przy sobie widnieje Kanada. Natomiast przedmioty produkowane w dużych fabrykach "na zlecenie" w dzikich krajach jak azjatyckie, przy użyciu jednej technologii często jedne są metkowane tak a inne wcale -albo pracownicy wynoszą albo sama fabryka prowadzi swoją sprzedaż dodatkową itd. Tysiąc opcji, w Internetach jest wiele o tym 1, wiem też od osób pracujących w Chinach, że tak jest.
Jest to dosyć popularny proceder- podobnie jak produkty firmowe Biedronki czy Tesco - nie mają swoich taśm produkcyjnych, ale kupują od znanych firm, które oklejają swoje produkty ich nazwą. Podobnie jest z samochodami itd. Masz te same części i technologię w samochodzie za 70 tyś (np. Skoda) i za 140 tyś (VW) a płacisz za markę. Te same składy i techniki w kosmetyku za mało (L'real) i dużo (Lancome). Nie mówię, że każda podróbka jest równie dobra jak oryginał, ale, że to się zdarza coraz częściej.
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 13:00   #2665
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Glamkitty, znalazłam parę przykładów
http://gospodarka.dziennik.pl/news/a...-podrobki.html
http://www.smarthouse.com.au/news/25...ale-in-oz.aspx

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,...Redirects=true
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 13:10   #2666
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 17:40   #2667
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Wrzucam foty spodu mojego Lightscapade.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg image.jpeg (83,1 KB, 10 załadowań)
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 17:41   #2668
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Drugie zdjęcie bez lampy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg image.jpeg (90,0 KB, 12 załadowań)
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 17:46   #2669
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
A zatem pierwszymi wrażeniami na temat paletki Zaca Posena mogę się już podzielić
Starałam się użyć wszystkich cieni choć troszkę, no ale nie chciałam zrobić sobie z oczu dyskoteki, więc niektórych użyłam tak tylko ociupinę i nie widziałam ich w pełnej akcji. Za parę dni mogę dodać pełniejsze wrażenia - jeśli ktoś w ogóle jest zainteresowany, bo chyba tylko ja się tak mocno zajawiłam na tę paletkę

Kryśka miała rację, że środkowy cień w górnym rzędzie ma słabszą pigmentację i jest dość suchy. Trzeba kilka razy go dołożyć, żeby uzyskać dobry efekt, więc to jest na pewno minus. Za to sam kolor tego cienia jest obłędny (tym bardziej szkoda, że skopali formułę). Pozostałe cienie są kremowe, mięciutkie i nie miałam z nimi żadnych problemów. Nie osypują się (poza tym wspomnianym, bo jego trzeba dołożyć sporo), ładnie się nakładają. Świetnie się blendują i naprawdę pasują do siebie nawzajem (jak to na paletkę przystało ). Oczywiście to totalnie indywidualna kwestia, ale ja osobiście jestem zachwycona kolorystyką - jest po prostu idealna dla mnie, do chłodnej karnacji i zielonych oczu. Pasuje mi tu każdy jeden kolor, więc liczba kombinacji, które można uzyskać, jest spora. Z przyjemnością w najbliższych dniach pobawię się w inne kombinacje kolorystyczne, póki co baaardzo się cieszę, że kupiłam tę paletkę
Ja bardzo chętnie się dowiem, jak dalej paletka się będzie u Ciebie sprawować, bo przyznam, że trochę mi ona po głowie chodzi .
Gdybyś dała radę zrobić słocze, byłabym wdzięczna
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 18:41   #2670
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Drugie zdjęcie bez lampy.
Spód mojego jest taki sam
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-25 14:08:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:47.