Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-11, 12:08   #601
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość



A najlepszy wspólnozakupowy 45% zniżki na pełnowymiarowe EDM
wątków jest masa, mnie zakupy bardzo kuszą, ale muszę najpierw trochę więcej poczytać, bo teraz cięzko sie połapać co i jak (zasady kupowania/zamawiania, kolory, wielkości opakowań, co mi naprawdę dokładnie jest potrzebne itp.)

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja to ogólnie rzadko gdzie lubię być malowana... dla uzyskania konkretnego efektu niestety zawsze nakładają tone podkładu a tego nie cierpię. Potem mam wrażenie, że mi ktoś maskę nałożył...bleee...

ahhh wrzućcie proszę posiadaczki Gentle Simmerków foty tych szminek! na ustach, na ręce, gdziekolwiek! tak mało swatchy jest...
Long Stem Rose wczoraj do mnie doleciał! ogólnie trochę się bałam bo mi w delikatnych kolorach rzadko kiedy jest dobrze a ten różyk jest po prostu cudowny!!! cały dzień się nim wczoraj miziałam

a nie może być Long Stem Rose? ten róż jest cudny!!!!

a ja jestem po konceeeercie suuuuper!
mnie kiedyś babeczka w Inglocie tak wymalowana, że potem od razu uciekłam do domu (choć specjalnie poszłam do centrum na duuuże zakupy), bo się wstydziłam tak ludziom pokazać, a w domu myślałam, że będę to musiała jak tynk z twarzy odkuwać
Long Stem Rose absolutnie odpada bo....ja go mam. a już raz tak było, że jak miałyśmy z siostrą ideantyczne błyszczydła, to ta mała żmija-zużyła swoje, potem moje,a mi wmawiała, że ja moją zgubiłam no to co będę los kusić?!

Edytowane przez nadi83
Czas edycji: 2010-02-11 o 12:10
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 12:15   #602
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Oj nie pamiętam ich numeracji, z FF miałam chyba 102 lub 103 ( mam nadzieje, ze nie myle ), a z Cellurar performance miałam odcień bamby beige ( aczkolwiek dla mnie NC20 był zdecydowanie na lato).
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 12:21   #603
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Karola: możesz w Douglasie się wymiziać ale ostrzegam - ja się w ten sposób poczatkowo zniechęciłam bo Douglasowe światła wydobywają z niego straszliwie błyszczącą złoto-żółtą perłę, której nijak w tym pudrze nie widzę w normalnym dziennym czy wieczorowym świetle... wymiziać się nim a potem obowiązkowo na dwór albo do reserved, tam w przymierzalniach jest najohydniejsze światło jakie kiedykolwiek widziałam...
a ja jestem po konceeeercie suuuuper!
chociaż powiem Wam, że denerwuje mnie trochę taka koncertowa przewidywalność, wiadomo co kiedy zaśpiewają, a jak cała hala zaczęła śpiewać refren jednej z piosenek to Dave nawet a capella nie mógł zaintonować bo by mu korona z głowy spadła... za to strasznie podobał mi się support ogólnie super czujesz jedność z 13 tysiącami innych fanów!
Hehe no właśnie to najwyżej się przeniosę oceniać puder gdzie indziej

A jaki był suuport?
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 12:22   #604
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Może któryś z Dazzleglassów? One mocno błyszczą i pełno kolorów jest w sprzedaży...
dzięki myślę, że to będzie najlepsze -tzn.najlepsze dla niej, bo dla mnie widzę, że to bardzo zła rada, bo właśnie zerkam na stronę MACa, gapię sie na ekran i....chyba się zakochałam dla siostry chyba wezmę Internationalist, a mi sie pdobają: Money, Honey-czuje, ze muszę mieć, Steppin' Out - wygląda ślicznie, oprócz tego kuszą mnie:Like Venus, Local Colour, Internationalist, Smile rozumiem, że wszystkie te kolory są dostępne w regularnej sprzedaży?
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 12:25   #605
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
wątków jest masa, mnie zakupy bardzo kuszą, ale muszę najpierw trochę więcej poczytać, bo teraz cięzko sie połapać co i jak (zasady kupowania/zamawiania, kolory, wielkości opakowań, co mi naprawdę dokładnie jest potrzebne itp.)

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------


mnie kiedyś babeczka w Inglocie tak wymalowana, że potem od razu uciekłam do domu (choć specjalnie poszłam do centrum na duuuże zakupy), bo się wstydziłam tak ludziom pokazać, a w domu myślałam, że będę to musiała jak tynk z twarzy odkuwać
Long Stem Rose absolutnie odpada bo....ja go mam. a już raz tak było, że jak miałyśmy z siostrą ideantyczne błyszczydła, to ta mała żmija-zużyła swoje, potem moje,a mi wmawiała, że ja moją zgubiłam no to co będę los kusić?!
Dlatego ja zamówiłam próbki ( noo całkiem duże te próbki ) na allegro , potestuje i będę zamawiać duże opakowania

No proszę co za spryciarz z siostry
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 12:48   #606
AllThatGlitters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 82
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
mnie kiedyś babeczka w Inglocie tak wymalowana, że potem od razu uciekłam do domu (choć specjalnie poszłam do centrum na duuuże zakupy), bo się wstydziłam tak ludziom pokazać, a w domu myślałam, że będę to musiała jak tynk z twarzy odkuwac
We Wroclawiu w MACu maluje Natalia super i bardzo profesjonalnie. Ja jestem rzadko malowana, bo nie potrzebuje, ale jezeli moge kogos polecic, to z czystym sercem ja!
__________________
Thank God I'm a woman!
AllThatGlitters jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 12:50   #607
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Kanebo Fluid finish
Również wszystkiego naj
Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Oj nie pamiętam ich numeracji, z FF miałam chyba 102 lub 103 ( mam nadzieje, ze nie myle ), a z Cellurar performance miałam odcień bamby beige ( aczkolwiek dla mnie NC20 był zdecydowanie na lato).
Tanyia, muchas gracias

Skorzystam sobie też z Twojej podpowiedzi kolorystycznej, bo widzę, że "noszę" ten sam MACowy odcień co She Wolf

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja
ahhh wrzućcie proszę posiadaczki Gentle Simmerków foty tych szminek! na ustach, na ręce, gdziekolwiek! tak mało swatchy jest...
Long Stem Rose wczoraj do mnie doleciał! ogólnie trochę się bałam bo mi w delikatnych kolorach rzadko kiedy jest dobrze a ten różyk jest po prostu cudowny!!! cały dzień się nim wczoraj miziałam
z
nieshya: spóźnione sto lat!!!
Kasiu, ślicznie dziękuję

Obiecuję, że wrzucę fotki i swatche Gentle Simmer, tylko dopiero w marcu, jak wrócę do siebie i dorwę się do porządnego aparatu, dobrze?

Hmmm, kolejna mnie tu kusi na Long Stem Rose
Chyba nie pozostaje mi nic innego jak ulec

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
wątków jest masa, mnie zakupy bardzo kuszą, ale muszę najpierw trochę więcej poczytać, bo teraz cięzko sie połapać co i jak (zasady kupowania/zamawiania, kolory, wielkości opakowań, co mi naprawdę dokładnie jest potrzebne itp.)

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------


mnie kiedyś babeczka w Inglocie tak wymalowana, że potem od razu uciekłam do domu (choć specjalnie poszłam do centrum na duuuże zakupy), bo się wstydziłam tak ludziom pokazać, a w domu myślałam, że będę to musiała jak tynk z twarzy odkuwać
Nadi83 - faktycznie minerałowy gąszcz na wstępie przeraża, ale da się jakoś to wszytsko ogarnąć .
Gbybyś miała jakieś pytania odnośnie zakupów/regulaminu to chętnie służę pomocą - śmiało pisz PW

Ja sama mam 2 zaproszenia na makijaż w MACu, ale trochę boję się pójść właśnie ze względu na ten ewentualny tynk - moja cera straaaaasznie łatwo się zapycha i nie chcę jej biednej narażać
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 12:57   #608
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość


Nadi83 - faktycznie minerałowy gąszcz na wstępie przeraża, ale da się jakoś to wszytsko ogarnąć .
Gbybyś miała jakieś pytania odnośnie zakupów/regulaminu to chętnie służę pomocą - śmiało pisz PW

Ja sama mam 2 zaproszenia na makijaż w MACu, ale trochę boję się pójść właśnie ze względu na ten ewentualny tynk - moja cera straaaaasznie łatwo się zapycha i nie chcę jej biednej narażać
No proszę nie będziesz miała nic przeciwko kilku pytaniom na PW odnoście minerałków

A ja tych zaproszę mam już z 4 sama jakoś podchodzę jak od jeża
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 13:04   #609
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
No proszę nie będziesz miała nic przeciwko kilku pytaniom na PW odnoście minerałków

A ja tych zaproszę mam już z 4 sama jakoś podchodzę jak od jeża
No problem
Mam tylko nadzieję, że będę znała na nie odpowiedzi, bo jakimś mega ekspertem nie jestem
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 13:25   #610
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
No problem
Mam tylko nadzieję, że będę znała na nie odpowiedzi, bo jakimś mega ekspertem nie jestem
dziękować
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 14:07   #611
dejona
Raczkowanie
 
Avatar dejona
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 282
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Dzisiaj tłusty czwartek więc dla wszystkich MACocholiczek / kocholików
PĄCZEK
dejona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 14:11   #612
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
mnie kiedyś babeczka w Inglocie tak wymalowana, że potem od razu uciekłam do domu (choć specjalnie poszłam do centrum na duuuże zakupy), bo się wstydziłam tak ludziom pokazać, a w domu myślałam, że będę to musiała jak tynk z twarzy odkuwać
Long Stem Rose absolutnie odpada bo....ja go mam. a już raz tak było, że jak miałyśmy z siostrą ideantyczne błyszczydła, to ta mała żmija-zużyła swoje, potem moje,a mi wmawiała, że ja moją zgubiłam no to co będę los kusić?!
no to wiesz o czym mówię z tym makijażem
haha niezłe tłumaczenie ja z kolei musiałam Pincza kupic mojej siorce na gwiazdkę bo mi mojego podbierała dwa problemy z głowy - prezent dla niej i mój Pincz w spokoju zostawiony
Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Hehe no właśnie to najwyżej się przeniosę oceniać puder gdzie indziej

A jaki był suuport?
Nitzer Ebb mój mąz tego namiętnie słucha, do czasu koncertu wydawało mi się to kolejnym "wyciem" ale koncert dali genialny!

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość

Kasiu, ślicznie dziękuję

Obiecuję, że wrzucę fotki i swatche Gentle Simmer, tylko dopiero w marcu, jak wrócę do siebie i dorwę się do porządnego aparatu, dobrze?

Hmmm, kolejna mnie tu kusi na Long Stem Rose
Chyba nie pozostaje mi nic innego jak ulec

ok to czekam
hihi LSR jest piękna i chyba jedną z niewieulu delikatnych szminek zostanie której używanie będzie przyjemnością
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 14:12   #613
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez dejona Pokaż wiadomość
Dzisiaj tłusty czwartek więc dla wszystkich MACocholiczek / kocholików
PĄCZEK
mmmmmmmmmm
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 14:22   #614
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Czyli w Europie MAC nie w Sephorach tylko w Douglasach
EDIT: Właśnie snuję wizję zniżek urodzinowych i bonów 40 zł na zakupy MACowe limitowane... Ach...:marzy:

A ja mam problem. Zaczyna mi się coraz bardziej podobać Viva Glam Cyndi Lauper... Dobrze, że dostępna przez rok
A wiadomo kiedy będą szminy u nas? Mi też podpasowała Cyndi Lauper i chciałabym się ją poMACać

tyle o tych minerałach pisałyście, że teraz nie mam wyjścia tylko musze zabrać się za czytanie o nich...
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 14:34   #615
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
A wiadomo kiedy będą szminy u nas? Mi też podpasowała Cyndi Lauper i chciałabym się ją poMACać

tyle o tych minerałach pisałyście, że teraz nie mam wyjścia tylko musze zabrać się za czytanie o nich...
hehehe koniecznie bo warto a czytanie jest sporo:
https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=113
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 15:21   #616
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez dejona Pokaż wiadomość
Dzisiaj tłusty czwartek więc dla wszystkich MACocholiczek / kocholików
PĄCZEK
dzieki. Ja dopiero w pracy sobie przypomnialam o paczusiach, ale na szczescie jeden z moich podwladnych zaofiarowal sie skoczyc do piekarni... pychota

ja tez chyba musze oblookac tego LSR, skoro tak sie zachwycacie
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 19:03   #617
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Marzenie
Może się zrealizuje za jakieś 10 lat...

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
wątków jest masa, mnie zakupy bardzo kuszą, ale muszę najpierw trochę więcej poczytać, bo teraz cięzko sie połapać co i jak (zasady kupowania/zamawiania, kolory, wielkości opakowań, co mi naprawdę dokładnie jest potrzebne itp.)

Long Stem Rose absolutnie odpada bo....ja go mam. a już raz tak było, że jak miałyśmy z siostrą ideantyczne błyszczydła, to ta mała żmija-zużyła swoje, potem moje,a mi wmawiała, że ja moją zgubiłam no to co będę los kusić?!
No, ale poczytasz i będziesz wiedzieć
Jak to dobrze, że mam starszego brata...

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
dzięki myślę, że to będzie najlepsze -tzn.najlepsze dla niej, bo dla mnie widzę, że to bardzo zła rada, bo właśnie zerkam na stronę MACa, gapię sie na ekran i....chyba się zakochałam dla siostry chyba wezmę Internationalist, a mi sie pdobają: Money, Honey-czuje, ze muszę mieć, Steppin' Out - wygląda ślicznie, oprócz tego kuszą mnie:Like Venus, Local Colour, Internationalist, Smile rozumiem, że wszystkie te kolory są dostępne w regularnej sprzedaży?
Wydaje mi się, że są dostępne I fakt, coś w sobie mają

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
A wiadomo kiedy będą szminy u nas? Mi też podpasowała Cyndi Lauper i chciałabym się ją poMACać

tyle o tych minerałach pisałyście, że teraz nie mam wyjścia tylko musze zabrać się za czytanie o nich...
Nie wiem, ale pewnie niedługo

Koniecznie
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 19:42   #618
dejona
Raczkowanie
 
Avatar dejona
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 282
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

W chwilach krótkiego relaksu buszuję po internecie i znalazłam coś takiego http://www.brigettesboutique.com/MAC_s/53.htm jak myślicie to orginały czy podróby a może przeterminowańce z starych kolekcji Wysyłają do polski z tego co zrozumiałam to przesyłka nieubezpieczona od $4,26

Edytowane przez dejona
Czas edycji: 2010-02-11 o 19:53
dejona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 19:53   #619
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Uwaga wbijam się
Wiecie może po ile chodzą w Polsce (w salonach MAC) pędzle do oczu ? Tak mniej więcej...Zwłaszcza ta słynna 217 ?

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2010-02-11 o 20:14
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 20:19   #620
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez dejona Pokaż wiadomość
W chwilach krótkiego relaksu buszuję po internecie i znalazłam coś takiego http://www.brigettesboutique.com/MAC_s/53.htm jak myślicie to orginały czy podróby a może przeterminowańce z starych kolekcji Wysyłają do polski z tego co zrozumiałam to przesyłka nieubezpieczona od $4,26
Fajny sklepik z jeszcze fajniejszymi zasobami ale faktycznie przydałyby się jakieś opinie o nim...
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 20:20   #621
kama150
Zadomowienie
 
Avatar kama150
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sidi Bel-Abbes
Wiadomości: 1 792
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Uwaga wbijam się
Wiecie może po ile chodzą w Polsce (w salonach MAC) pędzle do oczu ? Tak mniej więcej...Zwłaszcza ta słynna 217 ?

Na Allegro jest pędzel 217 i kobieta pisze że 100% oryginał

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=919800515

Co o tym sądzicie ?
kama150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 20:24   #622
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kama150 Pokaż wiadomość
Na Allegro jest pędzel 217 i kobieta pisze że 100% oryginał
Ale mnie interesują sklepowe ceny w Polsce, a nie na allegro.

Wie ktoś może ? No MACówki, liczę na Was
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 20:31   #623
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ale mnie interesują sklepowe ceny w Polsce, a nie na allegro.

Wie ktoś może ? No MACówki, liczę na Was
Jak ostatnio byłam w krakowskim MACu to spoglądnęłam sobie właśnie na 217 i wydaje mi się, że kosztowała coś ok. 110 zł, ale głowy sobie uciąć nie dam - możesz zawsze upewnić się u nich telefonicznie (nr tel. do polskich salonów są w pierwszym poście).
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 20:53   #624
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Uwaga wbijam się
Wiecie może po ile chodzą w Polsce (w salonach MAC) pędzle do oczu ? Tak mniej więcej...Zwłaszcza ta słynna 217 ?
Ok. 110 zł

Cytat:
Napisane przez kama150 Pokaż wiadomość
Na Allegro jest pędzel 217 i kobieta pisze że 100% oryginał

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=919800515

Co o tym sądzicie ?
Nie wiem, niby ma dużo różnych kosmetyków, itd...ale ja nie lubię aukcji bez zdjęć rzeczywistych produktu...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 21:03   #625
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Jak ostatnio byłam w krakowskim MACu to spoglądnęłam sobie właśnie na 217 i wydaje mi się, że kosztowała coś ok. 110 zł, ale głowy sobie uciąć nie dam - możesz zawsze upewnić się u nich telefonicznie (nr tel. do polskich salonów są w pierwszym poście).
Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Ok. 110 zł
Dziękuję bardzo
A pozostałe też mniej więcej po tyle (w sensie oscylują wokół 100 zł) ?
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 21:21   #626
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

dawno mnie nie było habibek paskuuuuuda jedna cos mi bąką o zakupach jeszcze przed wakacjami, i chyba powoli sie łamie, co myslicie o takim pomyśle ? pytanie kieruje do osób które brały juz udział we wcześniejszych zakupach ze mną, bo nie chce mi sie pw pisać kazdemu osobno

Cytat:
Napisane przez kama150 Pokaż wiadomość
Na Allegro jest pędzel 217 i kobieta pisze że 100% oryginał

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=919800515

Co o tym sądzicie ?
szkoda że bez zdjęcia skąd wiesz co bedzie w przesyłce ?

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo
A pozostałe też mniej więcej po tyle (w sensie oscylują wokół 100 zł) ?
pozostałe oczne tak mniej więcej od 70 do 130, ale te do twarzy już od 150 do prawie 300
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2010-02-11 o 21:24
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 21:25   #627
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo
A pozostałe też mniej więcej po tyle (w sensie oscylują wokół 100 zł) ?
Dooczne tak jakoś, od chyba 97 zł, większe, np 187 - 200 PLN <sic!>

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
dawno mnie nie było habibek paskuuuuuda jedna cos mi bąką o zakupach jeszcze przed wakacjami, i chyba powoli sie łamie, co myslicie o takim pomyśle ? pytanie kieruje do osób które brały juz udział we wcześniejszych zakupach ze mną, bo nie chce mi sie pw pisać kazdemu osobno

pozostałe oczne tak mniej więcej od 70 do 130, ale te do twarzy już od 150 do prawie 300
Jak przedwakacje, to ja na tak ale kiedy są przedwakacje?

I witamy w domu
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 21:38   #628
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Jak przedwakacje, to ja na tak ale kiedy są przedwakacje?

I witamy w domu
no tak maj bo od czerwca na wakcje zawsze bilety robia się drogie, pózniej to juz pazdziernik

dzieki martuś
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 21:46   #629
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
pozostałe oczne tak mniej więcej od 70 do 130, ale te do twarzy już od 150 do prawie 300
Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Dooczne tak jakoś, od chyba 97 zł, większe, np 187 - 200 PLN <sic!>[COLOR="Silver"]
Dzięki serdeczne.
Ceny wysokie, mówiąc oględnie
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 22:51   #630
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
no tak maj bo od czerwca na wakcje zawsze bilety robia się drogie, pózniej to juz pazdziernik

dzieki martuś
Ach, maj to cudowny miesiąc na zrujnowanie się finansowo na MACzory
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:00.