Rozświetlacz do twarzy - rodzaje, dobór, jak stosować - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-10, 21:43   #301
agusia5144
Raczkowanie
 
Avatar agusia5144
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 291
Dot.: Rozświetlacz

Max factora nie widać w sklepach. Tego inglota muszę spróbować, już którys raz słyszę że jest dobry,a cena też do przeżycia
agusia5144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 21:49   #302
lubiecukierki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 579
Dot.: Rozświetlacz

Dior-shimmer,najlepszyklaski :
lubiecukierki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 22:15   #303
jennifer2006
Raczkowanie
 
Avatar jennifer2006
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 311
Dot.: Rozświetlacz

Chodzi o ten produkt Diora?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-22972-rec-228429.htm

Bo z tego co widzę on ma różowy odcień, ami nie pasuje ten odcień. Wolałabym transparentny blask ewentualnie brzoskwiniowy lub złotawy.

O jaki paskowy rozświetlacz Inglota chodzi?
O ten moze? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...zy-i-cialo.htm

Edytowane przez jennifer2006
Czas edycji: 2010-07-10 o 22:17
jennifer2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 19:23   #304
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Rozświetlacz

Testowalam sporo rozswietlaczy i zaden nie spelnial w 100% moich oczekiwan. W koncu zaczelam uzywac mineralnego cienia do powiek L'oreal (kolor bialy) jako rozswietlacza i daje wymarzony efekt! Lsniaca jakby mokra skora, ale bez drobinek.
Nie jestem jednak pewna czy jest jeszcze dostepny, bo bylam dzis w Rossmannie, chcialam go kupic i nie znalazlam Mam nadzieje ze to przypadek i znajde ten cien w innym sklepie.
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 19:28   #305
jennifer2006
Raczkowanie
 
Avatar jennifer2006
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 311
Dot.: Rozświetlacz

No właśnie. nie chce wyrzucać pieniędzy w błoto, bo wiem, że przeważnie rozświetlacze opierają się na drobinkach, a mi nie o to chodzi. Mam pytanie czy ten cień l'oreala jest transparentny czy bieli skórę?
jennifer2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 19:45   #306
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Rozświetlacz

Cytat:
Napisane przez jennifer2006 Pokaż wiadomość
No właśnie. nie chce wyrzucać pieniędzy w błoto, bo wiem, że przeważnie rozświetlacze opierają się na drobinkach, a mi nie o to chodzi. Mam pytanie czy ten cień l'oreala jest transparentny czy bieli skórę?
No wlasnie, jezeli nalozy sie go troche wiecej to odrobine bialy kolor jest widoczny. Ja mam naprawde jasna skore, wiec u mnie nie jest to widoczne ani mi nie przeszkadza. Jezeli jestes posiadaczka troche ciemniejszej karnacji to moze nie przypasc ci do gustu. Jest sporo odcieni tego kosmetyku, wiec moze wybierzesz dla siebie inny kolor, niekoniecznie bialy.
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 19:58   #307
mija_a
Przyczajenie
 
Avatar mija_a
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5
Dot.: Najlepszy rozświetlacz do twarzy jaki miałyście???(bez brokatu)prosze o podpowi

hej,
zainteresowałam się tematem bo sama poszukuję takiego cudeńka i powiem Wam, ze jest to do uzyskania (znam z widzenia dziewczynę, która stosuje coś takiego i wygląda rewelacyjnie! tylko tak głupio podejść i zapytać )

xxjustixxi jak zakupy?
mija_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 09:35   #308
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
rozświetlacz

Przymierzam się do kupienia rozświetlacza na twarz..co byście mi zaproponowały?? dodam, że nie interesują mnie podkłady rozświetlające tylko sam rozświetlacz najlepiej jeszcze ze średniej półki min. takich firm jak Inglot, Loreal, Max factor..czy są jakieś odcienie itd i jeszcze jedno po co i do czego on służy??
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 10:21   #309
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: rozświetlacz

Z Max Factora polecam Shimmer Panstik
Nakładam go pędzelkiem na szczyty kości policzkowych
Inny świetny rozświetlacz (i niedrogi - tańszy od MaxFactora) to AOH z Essence. Niestety nie jest on już dostępny Ostatnio Essence wprowadziło do regularnej sprzedaży inny rozświetlacz - może będzie równie dobry jak AOH

Edytowane przez Anulenka
Czas edycji: 2010-10-01 o 10:26
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 10:23   #310
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: rozświetlacz

Cytat:
Napisane przez sarah22 Pokaż wiadomość
Przymierzam się do kupienia rozświetlacza na twarz..co byście mi zaproponowały?? dodam, że nie interesują mnie podkłady rozświetlające tylko sam rozświetlacz najlepiej jeszcze ze średniej półki min. takich firm jak Inglot, Loreal, Max factor..czy są jakieś odcienie itd i jeszcze jedno po co i do czego on służy??
Polecam przeglądnąć mojego bloga pod kątem rozświetlaczy - http://vexgirl.blogspot.com/search/l...C5%9Bwietlacze ceny od 10-70 zł
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 10:53   #311
misia_1
Raczkowanie
 
Avatar misia_1
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 90
Dot.: rozświetlacz

Rozświetlacz może występować w postaci sypkiej, płynnej lub kremowej. Można go stosować punktowo na kości policzkowe, skronie czy łuki brwiowe. Jego zadaniem jest rozświetlenie makijażu, nadanie twarzy świeżości. Można też za jego pomocą wykonać lekką korektę twarzy, a dokładnie uwypuklać wybrane jej elementy, zatuszować zmęczenie oczu. Nie polecę Ci żadnego, ponieważ piszesz, że interesuje Cię średnia półka, a ja używam kosmetyków profesjonalnych Kryolan, które są nieco droższe, co nie znaczy, że nie znajdziesz czegoś ciekawego w Inglocie czy w Max Factor np... Na tym wątku jest fotka, która fajnie prezentuje wykorzystanie rozświetlacza: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1285597936
__________________
"Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać" Cyceron
misia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 11:16   #312
roxanaL
Raczkowanie
 
Avatar roxanaL
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 309
Dot.: rozświetlacz

witam,
ja też teraz jestem na etapie poszukiwań rozświetlacza, nie stosowałam jeszcze takowego i robie przymiarki tak jak sarah22
z inglota to bardziej widziałam taką mozaikę na zasadzie różu, a mi zależy żeby ten rozświetlacz dawał tylko blask a nie kolor
tez chcę coś z nizszej półki bo nie wiem czy mi podpasuje taki błyszczący efekt (zaznaczam, ze bede używać tylko na kości policzkowe)

A ja zauważyłam fajny efekt użycia rozświetlacza w makijażu Katarzyny Zielińskiej, podoba mi się taki promienny makijażyk, jaki ona stosuje
roxanaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 11:26   #313
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: rozświetlacz

zaznaczyłam ze średniej półki gdyż jest bardziej dostępna.. ale w ostateczności mogę coś kupić z wyższej półki z Kryolanu również korzystam i ostatnio trochę przegięłam z kasą na kosmetyki ale to szczegół.. potrzebuję coś do sesji fotograficznej do nałożenia na kości policzkowe, skronie, na powiekę..właśnie z Kryolanu widziałam tylko to:
http://allegro.onet.pl/rozswietlacz-...241711325.html ale nie wiem czy da mi efekt taki jakiego oczekuję widziałam w Inglocie płynne rozświetlacze różne kolory..może coś o tym wiecie?? jeszcze jedno można stosować roświetlacz a na niego róż na kości policzkowe?? bo widziałam na foto że tak?
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 11:55   #314
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: rozświetlacz

Cytat:
Napisane przez sarah22 Pokaż wiadomość
zaznaczyłam ze średniej półki gdyż jest bardziej dostępna.. ale w ostateczności mogę coś kupić z wyższej półki z Kryolanu również korzystam i ostatnio trochę przegięłam z kasą na kosmetyki ale to szczegół.. potrzebuję coś do sesji fotograficznej do nałożenia na kości policzkowe, skronie, na powiekę..właśnie z Kryolanu widziałam tylko to:
http://allegro.onet.pl/rozswietlacz-...241711325.html ale nie wiem czy da mi efekt taki jakiego oczekuję widziałam w Inglocie płynne rozświetlacze różne kolory..może coś o tym wiecie?? jeszcze jedno można stosować roświetlacz a na niego róż na kości policzkowe?? bo widziałam na foto że tak?
Ja stosuję najpierw róż na policzki a na niego rozświetlacz i jestem bardzo zadowolona z efektu. Najlepszy efekt uzyskuję stosując mozaikowy róż Avon i rozświetlacz essence z limitowanej kolekcji moonlight (niestety nie jest od już dostępny w sprzedaży)
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 12:06   #315
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: rozświetlacz

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Ja stosuję najpierw róż na policzki a na niego rozświetlacz i jestem bardzo zadowolona z efektu. Najlepszy efekt uzyskuję stosując mozaikowy róż Avon i rozświetlacz essence z limitowanej kolekcji moonlight (niestety nie jest od już dostępny w sprzedaży)
thx za odp.. ale nie wiem czemu firma Essence mnie nie przekonuje..być może dlatego, że moim zdaniem to firma z niskiej półki..i preferuję kosmetyki firm: Inglot, Max Factor, Golden Rose, L'oreal, Helena Rubinstein oraz Kryolan

Edytowane przez sarah22
Czas edycji: 2010-10-01 o 12:13
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 12:10   #316
misia_1
Raczkowanie
 
Avatar misia_1
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 90
Dot.: rozświetlacz

Cytat:
Napisane przez sarah22 Pokaż wiadomość
zaznaczyłam ze średniej półki gdyż jest bardziej dostępna.. ale w ostateczności mogę coś kupić z wyższej półki z Kryolanu również korzystam i ostatnio trochę przegięłam z kasą na kosmetyki ale to szczegół.. potrzebuję coś do sesji fotograficznej do nałożenia na kości policzkowe, skronie, na powiekę..właśnie z Kryolanu widziałam tylko to:
http://allegro.onet.pl/rozswietlacz-...241711325.html ale nie wiem czy da mi efekt taki jakiego oczekuję widziałam w Inglocie płynne rozświetlacze różne kolory..może coś o tym wiecie?? jeszcze jedno można stosować roświetlacz a na niego róż na kości policzkowe?? bo widziałam na foto że tak?
Właśnie o tym rozświetlaczu myślałam Też go używam i jestem z niego bardzo zadowolona. Ze swojej strony mogę Ci powiedzieć, że dobrze się sprawdza na sesjach foto. Ładnie odbija światło, nie ma drobinek
__________________
"Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać" Cyceron
misia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 12:15   #317
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: rozświetlacz

Cytat:
Napisane przez misia_1 Pokaż wiadomość
Właśnie o tym rozświetlaczu myślałam Też go używam i jestem z niego bardzo zadowolona. Ze swojej strony mogę Ci powiedzieć, że dobrze się sprawdza na sesjach foto. Ładnie odbija światło, nie ma drobinek
A np. na co dzień sprawdza się? a masz może jakieś foto z użyciem tego rozświetlacza?? bo nie wiem właśnie czy z drobinkami nie jest lepszy??musiałabym chyba porównać na foto jaki daje efekt;P
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 12:16   #318
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: rozświetlacz

Cytat:
Napisane przez sarah22 Pokaż wiadomość
thx za odp.. ale nie wiem czemu firma Essence mnie nie przekonuje..być może dlatego, że moim zdaniem to firma z niskiej półki..i preferuję kosmetyki firm: Inglot, Max Factor, Golden Rose, L'oreal, Helena Rubinstein oraz Kryolan
Golden Rose to wyższa półka?! Wyższa niż Essence?! Buahaha
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 12:25   #319
misia_1
Raczkowanie
 
Avatar misia_1
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 90
Dot.: rozświetlacz

Cytat:
Napisane przez sarah22 Pokaż wiadomość
A np. na co dzień sprawdza się? a masz może jakieś foto z użyciem tego rozświetlacza?? bo nie wiem właśnie czy z drobinkami nie jest lepszy??musiałabym chyba porównać na foto jaki daje efekt;P
Teraz nie wstawie Ci żadnych moich fotek, bo mam je na osobistym kompie ale jak chcesz zobaczyć efekt, to jest on identyczny z fotką, do której dałam link powyżej
__________________
"Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać" Cyceron
misia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 12:27   #320
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: rozświetlacz

Cytat:
Napisane przez Axaxax Pokaż wiadomość
Golden Rose to wyższa półka?! Wyższa niż Essence?! Buahaha
Jeśli masz na myśli ceny kosmetyków to nie wiem jak Essence ale GR jest w przystępnej cenie i mają dość dobre kosmetyki..ja bym to nazwała, że półka dla każdego natomiast Essence kojarzy mi się raczej z lichą jakością, być może dlatego, że nie polecano mi tej firmy i ich kosmetyków..
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 17:24   #321
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: rozświetlacz

Cytat:
Napisane przez sarah22 Pokaż wiadomość
Jeśli masz na myśli ceny kosmetyków to nie wiem jak Essence ale GR jest w przystępnej cenie i mają dość dobre kosmetyki..ja bym to nazwała, że półka dla każdego natomiast Essence kojarzy mi się raczej z lichą jakością, być może dlatego, że nie polecano mi tej firmy i ich kosmetyków..
Essence ma kosmetyki w jeszcze bardziej przystępnej cenie i są na prawdę dobre i godne polecenia. Mozna o nich powiedzieć, że mają liche ceny ale na pewno nie można tak ocenić jakości ich kosmetyków.

Ja co prawda zaczęłam ich używać niedawno ze względu na to, że moja skóra potrafi wyprawiać cuda przy styczności z niektórymi kosmetykami więc nie jestem skłonna do testowania kolorowych nowości a essence nie podrażniają, nie uczulają i długo się trzymają na twarzy a do tego 13zł za rozświetlacz to prawie za darmo...
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 20:55   #322
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: rozświetlacz

Cytat:
Napisane przez sarah22 Pokaż wiadomość
Przymierzam się do kupienia rozświetlacza na twarz..co byście mi zaproponowały?? dodam, że nie interesują mnie podkłady rozświetlające tylko sam rozświetlacz najlepiej jeszcze ze średniej półki min. takich firm jak Inglot, Loreal, Max factor..czy są jakieś odcienie itd i jeszcze jedno po co i do czego on służy??
Polecam Inglot paskowy rozswietlacz nr 84, cena 39zl.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 09:04   #323
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: rozświetlacz

Znaczy... przymierzasz się do kupna highlighter'a i nie wiesz do czego służy,ta? Genialne.
Tutaj krótki film instruktażowy z rozświetlaczem Essence. Efekt, trzeba przyznać, całkiem niezły.

Ja mogę dodać od siebie 'illuminating powder', nie jest to typowy highlighter,ale daje świetny efekt,
Używany jako bronzer lub róż.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 09:17   #324
Paziolka
Raczkowanie
 
Avatar Paziolka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 179
Jak nakładać rozświetlacz? MF Shimmer Panstik

Hej, zakupiłam wczoraj rozświetlacz MAX FACTOR shimmer Panstik. Nie wiem jednak kompletnie jak go aplikować.
Najpierw bazę pod podkład, później ten rozświetlacz, a później podkład, róż do policzków itd?
Mam 19 lat i nigdy się nie malowałam, nie znam nawet podstawowych zasad makijażu ze względu na mojego ojca. Teraz przeprowadziłam się do ciotki i już mnie tak nie kontroluje dlatego chciałabym się dowiedzieć kilku rzeczy bo dopiero zaczynam
Więc jak to z tym rozświetlaczem jest? Jaka kolejność?

Tutaj jego recenzja z wizażu :

Rozświetlacz w sztyfcie o kremowej konsystencji, przeznaczonym dla każdego typu cery, a szczególnie polecany do skóry suchej i normalnej. Shimmer Panstik nadaje intensywny srebrzysty połysk i jest niezwykle łatwy w aplikacji. Można go stosować na policzki, skronie czy okolice nosa, w celu nadania im blasku.

A może któraś go posiada w swojej kosmetyczce?
BARDZO PROSZĘ o odpowiedź
Pozdraiwam
__________________
Paziolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 10:07   #325
smakowanie
Rozeznanie
 
Avatar smakowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 624
Dot.: Jak nakładać rozświetlacz? MF Shimmer Panstik

jeżeli już musisz używać wszystkich wymienionych specyfików na raz, to najpierw baza, później podkład, dopiero wtedy róż i rozświetlacz. dwa ostatnie chyba mogą mieć zamienioną kolejność, w zależności od wygody moim zdaniem (też się nie bardzo na tym znam) gdybyś nałożyła podkład na rozświetlacz to byś go całkiem przykryła. aha, do utrwalenia podkładu można nałożyć na tę warstwę trochę pudru sypkiego, grubym pędzlem to chyba tyle moich rad, sama nie jestem żadną ekspertką
smakowanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 11:06   #326
apsik2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 115
Dot.: Jak nakładać rozświetlacz? MF Shimmer Panstik

w sumie sama się chętnie dowiem
Czyli najpierw podkład nakładamy a na niego dopiero rozświetlacz?
bo ja też go mam i jego trzeba rozsmarować na podkładzie wtedy?
__________________
Cel 1. WAGA
65 - 64 - 63 - 62 - 61kg - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 kg

Cel 2. Regeneracja włosów i paznokci.
Cel 3. SZPAGAT - zrobię.
apsik2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 11:20   #327
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: rozświetlacz

Ze swojej strony moge polecic:
- kulki rozswietlajace z Joko- http://www.inermis.pl/index.php?str=...odkat=&subkat=
- biały puder Inglot http://1.bp.blogspot.com/_EcK_hozBMX...t+nowosci2.jpg
- mam rowniez rozswietlacze Inglota w kremie- http://4.bp.blogspot.com/_EcK_hozBMX...t+swatche5.jpg

Ze wszystkich produktów jestem zadowolona- ładnie podkreslaja kosci policzowe i dodaja skórze blasku.
Jasniejszy rozswietlacz w płynie Inglota (ten srebrny/biały) daje bardzo mocny wrecz spektakularny efekt wiec tu radziłabym rozwage.
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 11:45   #328
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: rozświetlacz

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Znaczy... przymierzasz się do kupna highlighter'a i nie wiesz do czego służy,ta? Genialne.
Tutaj krótki film instruktażowy z rozświetlaczem Essence. Efekt, trzeba przyznać, całkiem niezły.

Ja mogę dodać od siebie 'illuminating powder', nie jest to typowy highlighter,ale daje świetny efekt,
Używany jako bronzer lub róż.
Nie, highlighter daje mi toner z Kryolanu więc nie potrzebuję kolejnego.
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 12:38   #329
Aveda Noir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 58
Dot.: Jak nakładać rozświetlacz? MF Shimmer Panstik

Cytat:
Napisane przez apsik2 Pokaż wiadomość
w sumie sama się chętnie dowiem
Czyli najpierw podkład nakładamy a na niego dopiero rozświetlacz?
bo ja też go mam i jego trzeba rozsmarować na podkładzie wtedy?
Tak, podkladu NIGDY nie nakladamy na rozswietlacz, tylko odwrotnie, poniewaz jak sama nazwa wskazuje, "rozswietlacz" ma za zadanie rozswietlenia, nadania polysku Twojej skorze. A to oznacza, ze nie moze byc totalnie przykryty podkladem.
__________________
- ...Kiedy jesteś jedyną kobietą w pokoju, jesteś warta milion dolarów... -
Aveda Noir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 12:59   #330
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak nakładać rozświetlacz? MF Shimmer Panstik

jak pisza dziewczyny wyżej, najpierw podkład, potem rozświetlacz, jeśli jest w kremie, czyli np ten twój przydałoby się później przypudrować twarz pudrem (najlepiej sypkim), żeby utrwalić makijaż, chyba najlepiej transparentnym, zeby nie przykryć drobinek rozświetlacza róż sypki albo w kamieniu lepiej nakładać na przypudrowaną twarz, bo na samym podkładzie mogą się zrobić nierównomierne plamy; chyba, ze też byś używała różu w kremie, wtedy puder (transparentny) na sam koniec
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-05 22:02:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:53.