Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe! - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-17, 23:07   #901
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Ja też muszę do niego dokupić jakiś ładny turkus, myślę nad 71 albo 63
A wiesz ze pojawilo sie kilka nowych kolorow? Gdzies mi sie rzucilo w oczy ze jest ich juz 100 kilka

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 23:48   #902
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Cytat:
Napisane przez wiolka94 Pokaż wiadomość
Też ostatnio zrobiłam zakupy u tego Pana Kurcze, kurczę przepięknie Ci to wyszło. I potem topem na to ? Ładnie się trzyma? Nic nie pęka itp?
wszystko super się trzyma nic nie pęka wzorek pokryty topem noszę aż do zmiany manicuru stempelek mam najtańszy i nie mam z nim żadnego problemu
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 07:40   #903
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Dziewczyny czy do hybryd sa jakies specjalne naklejki wodne czy kazde sie sprawdza? moglaby ktoras z Was opisac prodecura nakladania tych naklejek? domyslam sie, ze na ostatnia warstwe koloru ale przetrzec ja cleanerem, dac naklejki i dopiero top?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 07:46   #904
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy do hybryd sa jakies specjalne naklejki wodne czy kazde sie sprawdza? moglaby ktoras z Was opisac prodecura nakladania tych naklejek? domyslam sie, ze na ostatnia warstwe koloru ale przetrzec ja cleanerem, dac naklejki i dopiero top?
Tak zwykłe naklejki wodne
Co do procedury nie ma żadnej filozofii Na spodek lejesz trochę wody, wycinasz interesujący Cie wzór odklejasz folię i wrzucasz naklejkę do wody (wzorem w dół). Następnie zatapiasz ją najlepiej patyczkiem. Czekasz chwilkę i wyciągasz, palcem lub patyczkiem zsuwasz naklejkę i nakładasz na paznokieć. Na początku polecam metodę z patyczkiem gdyż naklejka tak szybko wtedy nie oddaje wody i jeszcze przez chwilkę można ją przesuwać po paznokciu. Co do nakładania na hybrydy nakładam na przemyty kolor i kiedy już jest sucha nakładam top i gotowe

Edytowane przez izaa29
Czas edycji: 2014-04-18 o 07:48
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 08:07   #905
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
A wiesz ze pojawilo sie kilka nowych kolorow? Gdzies mi sie rzucilo w oczy ze jest ich juz 100 kilka

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Widziałam zdjęcia, ale jakoś mi nie podeszły. A kojarzysz czy Mollon ma metaliczny granat? Mam upatrzony z a.t.a. ale nie chce mi się jechać specjalnie po jeden lakier, może z Mollona bym coś znalazła podobnego
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 08:49   #906
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Widziałam zdjęcia, ale jakoś mi nie podeszły. A kojarzysz czy Mollon ma metaliczny granat? Mam upatrzony z a.t.a. ale nie chce mi się jechać specjalnie po jeden lakier, może z Mollona bym coś znalazła podobnego
Z metalicznych chyba tylko 59. W ogóle metalicznych w mollonie nie ma wielu. Nr od 51 do 59. Podoba mi sie jeszcze 23. Atramentowy, gleboki kolor.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 09:42   #907
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Wracając do stempelków i tych blaszek, to gdzie można kupić najlepsze, tak żeby się nie naciąć ? Pierwszy raz chcę to kupić i wolałabym się nie zrazić ;p W internecie można trochę tego znaleźć, ale które będą dobre, to ciężko stwierdzić, chyba, że któraś z Was wie, gdzie można takie cuda zakupić w Olsztynie ?
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-18, 09:52   #908
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Wracając do stempelków i tych blaszek, to gdzie można kupić najlepsze, tak żeby się nie naciąć ? Pierwszy raz chcę to kupić i wolałabym się nie zrazić ;p W internecie można trochę tego znaleźć, ale które będą dobre, to ciężko stwierdzić, chyba, że któraś z Was wie, gdzie można takie cuda zakupić w Olsztynie ?
Najlepiej własnie jest kupić z możliwością obejrzenia ja w sumie mam 4 stemple a tak na prawdę dwa nie nadają się do niczego No ale ja zamawiałam więc właśnie niby na zdjęciu wszystko ładnie pięknie a w rzeczywistości różnie bywa
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 11:33   #909
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Najlepiej własnie jest kupić z możliwością obejrzenia ja w sumie mam 4 stemple a tak na prawdę dwa nie nadają się do niczego No ale ja zamawiałam więc właśnie niby na zdjęciu wszystko ładnie pięknie a w rzeczywistości różnie bywa
Kurczę ;/ ogólnie fajna sprawa i chciałabym sobie nabyć takowe stempelki, tylko nie bardzo wiem jaki jest dobry, równie dobrze jakbym zobaczyła nie wiedziałabym czy jest dobry, bo dopiero tutaj w ogóle dowiedziałam się o czymś takim
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 12:30   #910
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Ja mam podobnie z tymi stemplami. Kupie chyba jakis podstawowy zestaw konad a blaszki dokupie z tych tanszych

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 12:34   #911
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

ehh a ja miałam blaszki i stempel z konada ale wywaliłam chyba ze dwa lata temu bo na lakierze odbijały sie do d... a nie przypuszczalam ze mi sie moga kiedys do hybrydek przydac
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-18, 12:34   #912
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Ja mam podobnie z tymi stemplami. Kupie chyba jakis podstawowy zestaw konad a blaszki dokupie z tych tanszych

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Jakbyś znalazła coś ciekawego to się podziel, to też bym sobie coś ciekawego zamówiła, bo tak czy siak na razie muszę z tym poczekać
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 12:37   #913
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Mój już mniej ubogi wzornik, ale nowe kolorki już czekają w kolejce


Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 12:58   #914
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
A propo lamp. Tak myślę czy sobie na urodziny nie zażyczyć nowej Moja ma jakieś 6-7 lat, podczas robienia pazurków pod koniec jest strasznie nagrzana i trochę buczy? Co prawda utwardza dobrze ale wolałabym aby mnie nie zawiodła pewnego razu Myślę o TEJ ale trochę boję się o ten wyświetlacz czy szybko nie padnie? Mają też ledową ale trochę obawiam się tego rozproszonego światła uv bo w sumie nie mamy żadnej osłonki, a nie robi mi dużej różnicy ta minuta więcej
ja mam dokladnie ta ktora wkleilas ale dopiero zaczynam swoja przygode z hybryda i uzywalam jej 3 razy? jakbym mogla w czyms pomc to pytaj
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 14:19   #915
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

doszly moje Dimensiony. jestes zawiedziona konsystencja, mega geste. tylko kolor 39 fajny rzadki jak Estetiq. ciezko mi sie wzornik nawet malowalo, a co dopiero bedzie przy moich malych paznokciach? Wasze tez sa takie geste, ze az sie ciagna?
D dismension
E estetiq
Cz cosmetics zone
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM01294.jpg (69,7 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM01295.jpg (80,4 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM01296.jpg (87,9 KB, 50 załadowań)
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 14:37   #916
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Cytat:
Napisane przez wiolka94 Pokaż wiadomość
No wygląda na lipny. Jak masz możliwość stacjonarnie to bierz Zawsze lepiej "pomacać" na żywo :P

kupiłam stempelek, dwie blaszki i trzy lakiery. I wzorek mi się średnio odbija ;/ ten zdzierak nie zdziera całej warstwy lakieru z blaszki i stempelki są zabrudzone ;/ albo ja to źle robie albo ten stempel za dobry nie jest. Złoty kolor ładnie mi odbija ale mój stempel nie łapie całego koloru z blaszki i wychodzi tylko pół wzorka. Musze chyba poćwiczyć
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 14:40   #917
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
doszly moje Dimensiony. jestes zawiedziona konsystencja, mega geste. tylko kolor 39 fajny rzadki jak Estetiq. ciezko mi sie wzornik nawet malowalo, a co dopiero bedzie przy moich malych paznokciach? Wasze tez sa takie geste, ze az sie ciagna?
D dismension
E estetiq
Cz cosmetics zone
Moje są rzadkie i fajnie się maluje Musisz je dobrze wstrząsnąć Na początku moje też były gesciejsze niż są teraz, ale polezaly trochę w domu i jest ok

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 14:58   #918
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Cytat:
Napisane przez nurek119 Pokaż wiadomość
ja mam dokladnie ta ktora wkleilas ale dopiero zaczynam swoja przygode z hybryda i uzywalam jej 3 razy? jakbym mogla w czyms pomc to pytaj
Jak już zdecyduję się na kupno to na pewno napiszę


Na przekór skojarzeniom ze świętami postawiłam na neonowy róż i czarny akcent. Róż -> Semilac 043 Electric Pink
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF3226 - Kopia.jpg (59,3 KB, 106 załadowań)
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 15:06   #919
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Jak już zdecyduję się na kupno to na pewno napiszę


Na przekór skojarzeniom ze świętami postawiłam na neonowy róż i czarny akcent. Róż -> Semilac 043 Electric Pink

a ja właśnie jutro miałam zamiar robić paznokcie w kolorze fuksji z czarnym zdobieniem i zastanawiałam się czy będzie to na święta pasowało . Tylko ten stempel mi nie odbija tak ładnie ;/ całą kartke "występlowałam" i dalej albo gumka nie ściąga całego lakieru z blaszki albo zdzierak nie czyści do końca i wzorki są zamazane
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-18, 15:10   #920
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
a ja właśnie jutro miałam zamiar robić paznokcie w kolorze fuksji z czarnym zdobieniem i zastanawiałam się czy będzie to na święta pasowało . Tylko ten stempel mi nie odbija tak ładnie ;/ całą kartke "występlowałam" i dalej albo gumka nie ściąga całego lakieru z blaszki albo zdzierak nie czyści do końca i wzorki są zamazane
Dlaczego nie, będą oryginalne Początkowo mnie raziły ale teraz mi się podoba Co do stempla dużo też zależy od samej blaszki i wzoru, nie wszystkie się odbijają. Sam stempel zamawiałam tutaj Tylko nie polecam metalowej zdrapki, rysa płytki Niedawno przyszedł mi inny ale szczerze mówiąc jakoś tym lepiej mi się operuje gdyż nie jest lepki
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 15:33   #921
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Maluje nowy wzornik. Wstawiam poki co 12 kolorow ktore pomalowalam. Reszta wkrotce. Musze odsapnac

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 17:51   #922
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Zrobilam wzornik tak jak chcialam od poczatku. Teraz moge dokladnie porownywac kolory i widze ze niestety kilka kolorow mam podobnych. Na pewno czesc wstawie na watek wymiankowy. Dorzucam fotke calosci, niestety nie ma juz dobrego swiatla wiec niektore kolory wyszly przeklamane. Dokladny wzornik zrobie lustrzanka w dziennym swietle.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 18:38   #923
Myosottis
Zadomowienie
 
Avatar Myosottis
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 992
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Dlaczego nie, będą oryginalne Początkowo mnie raziły ale teraz mi się podoba Co do stempla dużo też zależy od samej blaszki i wzoru, nie wszystkie się odbijają. Sam stempel zamawiałam tutaj Tylko nie polecam metalowej zdrapki, rysa płytki Niedawno przyszedł mi inny ale szczerze mówiąc jakoś tym lepiej mi się operuje gdyż nie jest lepki
Ja nadmiar lakieru ściągam starą kartą od bankomatu - sprawdza się idealnie i nie rysuje płytki. Gdzieś wyczytałam ten patent w necie. Chciałabym dokupić jakieś płytki, ale boję się że będą lipne i wzorki nie będą chciały łapać się na stempla. Teraz mam blaszki z essence i właśnie mam problem, bo niektóre wzorki nie chcą "wchodzić" mi na stempla :/
Myosottis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 19:09   #924
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Cytat:
Napisane przez Myosottis Pokaż wiadomość
Ja nadmiar lakieru ściągam starą kartą od bankomatu - sprawdza się idealnie i nie rysuje płytki. Gdzieś wyczytałam ten patent w necie. Chciałabym dokupić jakieś płytki, ale boję się że będą lipne i wzorki nie będą chciały łapać się na stempla. Teraz mam blaszki z essence i właśnie mam problem, bo niektóre wzorki nie chcą "wchodzić" mi na stempla :/
Wydaję mi się, że te wzorki są źle "wyryte"? Też tak mam że na płytce niektóre nie wychodzą na żądnym stemplu. Mam plastikowe zdrapki z innych stempli
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 19:19   #925
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

RosesAreRed


pewnie już gdzieś pisałaś, ale i tak spytam - gdzie i za ile takie coś? i czy można te "patyki" dowolnie przestawiać?
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life


Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2014-09-17 o 09:33
Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 19:30   #926
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
pewnie już gdzieś pisałaś, ale i tak spytam - gdzie i za ile takie coś? i czy można te "patyki" dowolnie przestawiać?
Kupiłam na allegro za 9zł plus przesyłka, patyków w zestawie jest 48, ja wykorzystałam 29, reszta czeka na swoje pięć minut Można je dowolnie przestawiać. Montowane są na takim kółeczku metalowym, które jest otwierane. Są też takie w wersji mlecznej. Zapytałam sprzedawcę o clear i nie miał wystawionych, ale miał na stanie. Mogę podać link, bo większość na allegro kosztuje ok.15zł + przesyłka.
Od razu zamówiłam też końcówki do korektora i drewniane patyczki
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 19:33   #927
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Kupiłam na allegro za 9zł plus przesyłka, patyków w zestawie jest 48, ja wykorzystałam 29, reszta czeka na swoje pięć minut Można je dowolnie przestawiać. Montowane są na takim kółeczku metalowym, które jest otwierane. Są też takie w wersji mlecznej. Zapytałam sprzedawcę o clear i nie miał wystawionych, ale miał na stanie. Mogę podać link, bo większość na allegro kosztuje ok.15zł + przesyłka.
Od razu zamówiłam też końcówki do korektora i drewniane patyczki
Poproszę
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 19:39   #928
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Poproszę
Proszę
http://allegro.pl/wzornik-do-lakieru...156422166.html
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 19:41   #929
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

jest jakis patent na rozrzedzenie gestych hybryd? moja znajoma kosmetyczka powiedziala mi dzis ze mozna niby rozcienczaczem do zwyklych lakierow
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 19:41   #930
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Dziękować usiłuję pisać pracę o cyckach do szkoły ale coś czuję że znów Allegro mnie wciągnie
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-15 14:04:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:15.