Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-16, 18:56   #2611
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Ja poczyniłam dziś mega duże zakupy w S. ... płatki no ale wrzuciłam sobie Eisenberga w próbkach, baze Benefitu i wodę Tous Rose (bardzo mi się spodobała)
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 19:19   #2612
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Ja poczyniłam dziś mega duże zakupy w S. ... płatki no ale wrzuciłam sobie Eisenberga w próbkach, baze Benefitu i wodę Tous Rose (bardzo mi się spodobała)
gratulacje
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 19:25   #2613
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Gratulacje

:d
__________________

GALAXIA
Istanbul lover


Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2015-01-16 o 19:27
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 19:48   #2614
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Ja już też dałam sobie spokój z pb bo miałam taką samą sytuację jak Ty- nazbierane punkty przekazałam na pajacyka i sajonara, nie chce mieć z nimi nic wspólnego. Wykorzystują sobie moje dane, a ja nic z tego nie mam.
Przy okazji może ktoś wie, jak usunąć nr payback z konta allegro? Nie widzę tej opcji nigdzie w ustawieniach

Sklep Estee to wiadomość dnia czekam do wiosny na super promocje (? clinique otworzyli w kwietniu?)

Na allegro jest znowu kupon 10zł, można pobrać do niedzieli
nie takiej opcji automatycznie, trzeba pisać maila
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 19:55   #2615
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Dziewczyny, po jakim czasie dostałyście przesyłkę z rekompensatą za braki w zamówieniu z Sephory? U mnie mija dwa tygodnie od zgłoszenia i otrzymania wiadomości, że tak ową przesyłkę otrzymam, a tu paczki ani widu ani słychu Zaczynam obawiać się, czy gdzieś po drodze nie zginęła
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 20:06   #2616
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, po jakim czasie dostałyście przesyłkę z rekompensatą za braki w zamówieniu z Sephory? U mnie mija dwa tygodnie od zgłoszenia i otrzymania wiadomości, że tak ową przesyłkę otrzymam, a tu paczki ani widu ani słychu Zaczynam obawiać się, czy gdzieś po drodze nie zginęła
Do miesiaca idzie taka paczka
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 20:09   #2617
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Do miesiaca idzie taka paczka
Dokładnie, u mnie była dokładnie 4 tyg. po zgłoszeniu.
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-16, 20:24   #2618
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dostałam maila z Clinique, że poprzeceniali kilka zestawów, ale nic ciekawego
Poza tym oferty nie łączą się i przecenione zestawy nie kwalifikują się do pułapu 169zł dla kodu ELLELOVE

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Ja poczyniłam dziś mega duże zakupy w S. ... płatki no ale wrzuciłam sobie Eisenberga w próbkach, baze Benefitu i wodę Tous Rose (bardzo mi się spodobała)
Też złożyłam z tymże z kapsułką za 1,80. A co, w końcu to wątek o minizamówieniach.

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
chyba teraz wiecej z nas zwraca zamowienia niz kupuje
Może te zwroty zmobilizują ich do wkładania nieprzeterminowanych próbek. Czekam na reklamacyjną za purchawę od blisko 3 tygodni.


Chętna któraś na wymiankę na Sephora BB Creme Moisturizing cream SPF15? Odcień light, ale dla mnie to on jest bardzo ciemny:
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...PF-15/P1018019
Tylko testowany. Proszę o informację na priv.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-01-16 o 20:42
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 21:35   #2619
azi_kerusz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 42
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

dziekuje slicznie ale narazie mam zapas a czemu nie uzywasz? slyszalam ze ta seria prep prime z cc calkiem dobra jest
azi_kerusz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 21:48   #2620
zohaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 17
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Mam takie pytanie, jakie są teraz kody do D.?
Planuje zakup za 100 zł, ale znam tylko ten NOWYROK
zohaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 21:55   #2621
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez zohaaa Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie, jakie są teraz kody do D.?
Planuje zakup za 100 zł, ale znam tylko ten NOWYROK
Od 149 zł jest kod ESTEE15, a przy tej kwocie chyba nic więcej. Zajrzyj do zakładki "Twój prezent", może jakiś gratis Ci jeszcze wpadnie.
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-16, 21:57   #2622
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

jest jeszcze ESTEE15
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 23:02   #2623
zohaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 17
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Dzięki Dziewczyny, poczekam kilka dni jeszcze, może jakiś gratisik pici pici jeszcze wpadnie.
zohaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 06:52   #2624
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Na jakich zasadach działa ten bon -25 zł do stacjonarki?
Czy miała któraś z was sephorowy tonik do twarzy (zielony)?
Czy Mac online daje jakieś probki?
Sorki za tyle pytań, tak mnie natknelo po przebudzeniu;D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 07:32   #2625
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Na jakich zasadach działa ten bon -25 zł do stacjonarki?
Czy miała któraś z was sephorowy tonik do twarzy (zielony)?
Czy Mac online daje jakieś probki?
Sorki za tyle pytań, tak mnie natknelo po przebudzeniu;D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mac daje przynajmniej za zakupy koło 100 zl jedna próbkę tak przynajmniej ja 2 razy dostalam olejku do demakijażu
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 07:47   #2626
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

QQ3378 -100zl przy zakupie za 199zl na Yves Rocher
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 07:56   #2627
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
QQ3378 -100zl przy zakupie za 199zl na Yves Rocher
Jak dobrze, że YR mnie nie nie kusi

W Naturze są fajne ceny na serie do ciała z Tołpy (antycellulity, wyszczuplacze, ujędrniacze), np. serum drenujace 37,99 zamiast 69,99. Krem-opatrunek w słoiczku też ok 50% taniej. No i mozna uruchomić sobie kupony na punkty PB (2x za 35zł, 4x za 70zl
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 08:53   #2628
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Jak dobrze, że YR mnie nie nie kusi

W Naturze są fajne ceny na serie do ciała z Tołpy (antycellulity, wyszczuplacze, ujędrniacze), np. serum drenujace 37,99 zamiast 69,99. Krem-opatrunek w słoiczku też ok 50% taniej. No i mozna uruchomić sobie kupony na punkty PB (2x za 35zł, 4x za 70zl
Mnie też nie Zrazilam się ale może ktoś skorzysta 😉
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 09:10   #2629
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Na jakich zasadach działa ten bon -25 zł do stacjonarki?
Czy miała któraś z was sephorowy tonik do twarzy (zielony)?
Czy Mac online daje jakieś probki?
Sorki za tyle pytań, tak mnie natknelo po przebudzeniu;D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
1) zazwyczaj było -25 zł przy zakupach za min 250 zł a teraz nie wiem czy jest tak samo
2) ja mam, nawet fajny, świeży trochę koloński zapach, szału jednak nie robi, ot taki tonik po prostu chyba są tańsze i równie dobre
3) zaczęli dodawać od niedawna poniżej 100 zł też dodawało miniatury np bazy pod makijaż czy olejku do demakijażu
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-17, 13:10   #2630
LadyMag
Raczkowanie
 
Avatar LadyMag
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Q
Wiadomości: 302
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Wczoraj miał być u mnie w domu kurier , by odebrać zwrot do D., między 15 a 17 ( pracuję do 15).
O 14.45 otrzymuje tel od rodziny że jest kurier i chce jakąś paczkę, więc mówię, że paczka jest w szafce, ale niezaadresowana, i że kurier powinien mieć adres pod jaki ma być ona dostarczona- jakiś blankiet etc. Kurier odpowiada mojej Babci że nie ma adresu ani żadnego blankietu i może coś zostało mu w aucie. Kiedy poszedł szukać przekazałam Babci by po prostu poprosiła go by wrócił za pół godziny i ja już będę w domu by ustalić ten adres do wysyłki - kurier miał do odebrania jeszcze jedną paczkę w moim mieście. Nie zgodził się na prośbę Babci, a Ta dała mi go do telefonu. Grzecznie wytłumaczyłam że za 30 minut będę w domu i mógłby odebrać tę jedną paczkę od kogoś i wrócić do mnie - wtedy unikniemy pomyłki w adresie ( bałam się że skoro on jest taki nieogarnięty to może ma i zły adres, a ja adresu na pamięć, tam gdzie się zwraca produkty z D., nie znam). Odmówił. Więc ja nadal grzecznie ale z myślami--> że pan i tak miał być między 15 a 17, a przyjeżdża wcześniej, więc normalne, że nie musi mnie być w domu i by jednak do mnie wrócił za te 30 minut. Odmówił twierdząc, że jest ograniczony czasowo - więc powtarzam, że w takim razie po co ja umawiam kuriera na określoną godzinę, skoro i tak przyjedzie o innej. A on że to nie zależy od niego tylko jego firmy i takie tam inne. Już się wkurzyłam wtedy... On do mnie że będzie więc w poniedziałek, a ja mu na to, że zależało mi do wysłaniu tego dziś i jakbym chciała by było wysłane w poniedziałek to na poniedziałek umówiłabym kuriera Ostatecznie powiedziałam by tej wysyłki nie zabierał skoro nie może się przychylić do mojej prośby by wrócił później ( obawa o adres) i powiedział że ok i się rozłączyliśmy.

Za 5 minut - dokładnie o 15.00! - dzwoni kurier ze swojego nr kom i przedstawia się "Dzień Dobry tu kurier." Odpowiadam mu dzień dobry wiedząc że to ten sam kurier. A on do mnie "Przychyliłem się do Pani prośby " ( po formie wypowiedzi czuję jego głupkowaty uśmieszek na twarzy) (To jakiś idiota był, bo ja nie prosiłam by o 15 wrócił tylko koło 15.15-15.20...) Odpowiadam mu już wq*iona ostro że mógł pan sobie oszczędzić tego sarkazmu w wypowiedzi i nie telefonować. A on swoje, że on przecież jest u mnie między 15-17 i po paczkę bla bla bla - na żarty jakieś sobie za mnie zrobił (pewnie żeby nie było że był u mnie w określonych godzinach!). Powiedział że skoro mnie nie ma to będzie w poniedziałek. A ja że skoro pan musi być w poniedziałek to niech pan sobie będzie. Ani nie zapisał w jakich godzinach, ani nic. No śmiech na sali - dawno mnie ktoś tak z równowagi nie wyprowadził!
LadyMag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 13:14   #2631
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez LadyMag Pokaż wiadomość
Wczoraj miał być u mnie w domu kurier , by odebrać zwrot do D., między 15 a 17 ( pracuję do 15).
O 14.45 otrzymuje tel od rodziny że jest kurier i chce jakąś paczkę, więc mówię, że paczka jest w szafce, ale niezaadresowana, i że kurier powinien mieć adres pod jaki ma być ona dostarczona- jakiś blankiet etc. Kurier odpowiada mojej Babci że nie ma adresu ani żadnego blankietu i może coś zostało mu w aucie. Kiedy poszedł szukać przekazałam Babci by po prostu poprosiła go by wrócił za pół godziny i ja już będę w domu by ustalić ten adres do wysyłki - kurier miał do odebrania jeszcze jedną paczkę w moim mieście. Nie zgodził się na prośbę Babci, a Ta dała mi go do telefonu. Grzecznie wytłumaczyłam że za 30 minut będę w domu i mógłby odebrać tę jedną paczkę od kogoś i wrócić do mnie - wtedy unikniemy pomyłki w adresie ( bałam się że skoro on jest taki nieogarnięty to może ma i zły adres, a ja adresu na pamięć, tam gdzie się zwraca produkty z D., nie znam). Odmówił. Więc ja nadal grzecznie ale z myślami--> że pan i tak miał być między 15 a 17, a przyjeżdża wcześniej, więc normalne, że nie musi mnie być w domu i by jednak do mnie wrócił za te 30 minut. Odmówił twierdząc, że jest ograniczony czasowo - więc powtarzam, że w takim razie po co ja umawiam kuriera na określoną godzinę, skoro i tak przyjedzie o innej. A on że to nie zależy od niego tylko jego firmy i takie tam inne. Już się wkurzyłam wtedy... On do mnie że będzie więc w poniedziałek, a ja mu na to, że zależało mi do wysłaniu tego dziś i jakbym chciała by było wysłane w poniedziałek to na poniedziałek umówiłabym kuriera Ostatecznie powiedziałam by tej wysyłki nie zabierał skoro nie może się przychylić do mojej prośby by wrócił później ( obawa o adres) i powiedział że ok i się rozłączyliśmy.

Za 5 minut - dokładnie o 15.00! - dzwoni kurier ze swojego nr kom i przedstawia się "Dzień Dobry tu kurier." Odpowiadam mu dzień dobry wiedząc że to ten sam kurier. A on do mnie "Przychyliłem się do Pani prośby " ( po formie wypowiedzi czuję jego głupkowaty uśmieszek na twarzy) (To jakiś idiota był, bo ja nie prosiłam by o 15 wrócił tylko koło 15.15-15.20...) Odpowiadam mu już wq*iona ostro że mógł pan sobie oszczędzić tego sarkazmu w wypowiedzi i nie telefonować. A on swoje, że on przecież jest u mnie między 15-17 i po paczkę bla bla bla - na żarty jakieś sobie za mnie zrobił (pewnie żeby nie było że był u mnie w określonych godzinach!). Powiedział że skoro mnie nie ma to będzie w poniedziałek. A ja że skoro pan musi być w poniedziałek to niech pan sobie będzie. Ani nie zapisał w jakich godzinach, ani nic. No śmiech na sali - dawno mnie ktoś tak z równowagi nie wyprowadził!
Masakra. Właśnie takich akcji wolałam uniknąć i dlatego wczoraj zwracałam rzeczy w stacjonarce. Też się nie obyło bez problemów, bo żadna konsultantka nie wiedziała jak zrobic ten zwrot.
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 14:04   #2632
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

ja mam swojego ulubionego kuriera z DHLa .. żadnych problemów z nim nie ma a ostatnio przyszedł do mnie już z wypisanym blankiecikiem i mówi

" co ?? zwrot dzisiaj"
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 14:12   #2633
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
ja mam swojego ulubionego kuriera z DHLa .. żadnych problemów z nim nie ma a ostatnio przyszedł do mnie już z wypisanym blankiecikiem i mówi

" co ?? zwrot dzisiaj"
Mój też jest super, zawsze idzie się z nim dogadać
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 09:23   #2634
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Kupowalam wczoraj w stacjonarce w Douglasie podklad Skin Illusion w formie sypkiej no i babeczka mi daje jakis kartonik zjechany.. a ja jej mowie, czy moglaby mi wymienic na jakis mniej wymamlany "bo to na prezent". Na szczescie nie krecac nosem wymienila. Nie uraczylam ANI JEDNEJ probki, ani zapytania czy chce cos potestowac. Do tego, nie dostalam paragonu (zorientowalam sie juz w domu). Czyzby zapobiegali w ten sposob zwrotom?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 09:41   #2635
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Kupowalam wczoraj w stacjonarce w Douglasie podklad Skin Illusion w formie sypkiej no i babeczka mi daje jakis kartonik zjechany.. a ja jej mowie, czy moglaby mi wymienic na jakis mniej wymamlany "bo to na prezent". Na szczescie nie krecac nosem wymienila. Nie uraczylam ANI JEDNEJ probki, ani zapytania czy chce cos potestowac. Do tego, nie dostalam paragonu (zorientowalam sie juz w domu). Czyzby zapobiegali w ten sposob zwrotom?
To ja chyba powinnam być zadowolona, że otrzymałam dwie mini-próbki pielęgnacji, poza tym przy kasie mieli małe maski do twarzy - też się skusiłam.
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 10:16   #2636
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Kupowalam wczoraj w stacjonarce w Douglasie podklad Skin Illusion w formie sypkiej no i babeczka mi daje jakis kartonik zjechany.. a ja jej mowie, czy moglaby mi wymienic na jakis mniej wymamlany "bo to na prezent". Na szczescie nie krecac nosem wymienila. Nie uraczylam ANI JEDNEJ probki, ani zapytania czy chce cos potestowac. Do tego, nie dostalam paragonu (zorientowalam sie juz w domu). Czyzby zapobiegali w ten sposob zwrotom?
Jeśli płaciłaś kartą to to jest Twój "paragon". Masz dowód ,że dokonałaś zakupu.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 10:18   #2637
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Jeśli płaciłaś kartą to to jest Twój "paragon". Masz dowód ,że dokonałaś zakupu.
No wlasnie gotowka
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 10:35   #2638
pysiak103
Zakorzenienie
 
Avatar pysiak103
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Podlasie!!!
Wiadomości: 3 541
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Dziewczyny macie może jakiś kod zniżkowy do Empiku ?
pysiak103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 10:45   #2639
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Byłam wczoraj w D. w stolicy i nabyłam cień w kremie Chanel oraz błyszczol Diora z promocji. Oczywiście nie było problemu z użyciem bonu 40zł do tych rzeczy z sale nie rozumiem polityki tej firmy
Tak, jak się spodziewałam, zaginionego bonu nie było widać na karcie choć w piątek odpisali mi, że będzie widoczny

Nie wiecie, czy wszystkie bony 40zł są widoczne na karcie, czy tylko te "zaginione"? Będę musiała przejść się do swojej stacjo, brrrrr...

Wstawiam zdj. kuferków L'Occitane (tradycyjnie przepraszam za jakość )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03258w.jpg (36,1 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03259w.jpg (32,5 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03260w.jpg (35,5 KB, 93 załadowań)
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 10:53   #2640
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w D. w stolicy i nabyłam cień w kremie Chanel oraz błyszczol Diora z promocji. Oczywiście nie było problemu z użyciem bonu 40zł do tych rzeczy z sale nie rozumiem polityki tej firmy
Tak, jak się spodziewałam, zaginionego bonu nie było widać na karcie choć w piątek odpisali mi, że będzie widoczny

Nie wiecie, czy wszystkie bony 40zł są widoczne na karcie, czy tylko te "zaginione"? Będę musiała przejść się do swojej stacjo, brrrrr...

Wstawiam zdj. kuferków L'Occitane (tradycyjnie przepraszam za jakość )
Ale fajny kuferek
Pochwal się jaki cień i błyszczyk kupiłaś?
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-18 09:07:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:52.