Głośny orgazm - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-23, 01:28   #1
anita9105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 48

Głośny orgazm


Witajcie,
ja mam takie pytanie do kobiet posiadających dzieci, jak u Was jest z orgazmem? Czy wydajecie z siebie jakies "dźwięki"? Pytam, bo chodzi mi o to, jak sobie radzić z głośnym orgazmem,
gdy dziecko jest za ścianą i prawdopodobnie
wszystko słyszy? Jestem ciekawa, jak Wy sobie z tym radzicie.
anita9105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 07:42   #2
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Głośny orgazm

Ale jak to głośny orgazm?
W sensie, że drzesz się w niebogłosy jak Tarzan na lianie ?
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 11:17   #3
anita9105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 48
Dot.: Głośny orgazm

Nie, jestem osoba nieśmiała wiec nie w głowie mi jakies takie tarzanowe darcie bo glupio bym sie czuła, poza tym dziecko by słyszało jeszcze bardziej.. mysle ze jest to standardowy orgazm taki jak ma większość kobiet.
anita9105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 11:20   #4
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Głośny orgazm

Wystarczy ugryźć np poduszkę, albo zacząć całować partnera.
Tak myślę, ale ja nie mam dzieci.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 12:28   #5
Kupala3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 19
Dot.: Głośny orgazm

Polecam, uprawiać seks wtedy kiedy dziecko już śpi. Warto, mieć zamykane drzwi na klucz. Dźwięki zagłusza np. tv czy muzyka (może być radio). Bardziej zaawansowane metody, to wyciszenie pomieszczenia za pomocą np. paneli akustycznych.

Pozdrawiam Kupała
Kupala3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 12:58   #6
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Głośny orgazm

Orgazm nie jest głośny, bo nie wydaje dźwięku. Ty nad tym panujesz. Jak wyżej ugryź poduszkę, całuj partnera, po prostu zamknij usta.

Panele akustyczne. Serio?
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 13:18   #7
anita9105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 48
Dot.: Głośny orgazm

Corka wstaje w nocy czesto do toalety, a łazienka jest przy naszej sypialni.. Postaram sie zastosować Wasze rady to prawda, orgazm sam w sobie nie, ale jakos tak jest ze kobieta musi z siebie wydać pewne dźwięki postaram sie nad tym panować i robic tak jak radzicie.
anita9105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-23, 13:57   #8
tungus
Raczkowanie
 
Avatar tungus
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 56
Dot.: Głośny orgazm

kurcze, nie pomyślałam nigdy o tym, bo jeszcze nie mam dzieci... wydaje mi się, że ta muzyka to jakieś wyjście. niektóre kobiety lubią pojęczeć, szkoda byłoby gryźć całe życie poduszke
__________________
Kilka lat później...
tungus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 14:48   #9
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Głośny orgazm

Napewno warto zamykać drzwi :p
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 14:55   #10
pani_charlotte
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 228
Dot.: Głośny orgazm

Cytat:
Napisane przez tungus Pokaż wiadomość
kurcze, nie pomyślałam nigdy o tym, bo jeszcze nie mam dzieci... wydaje mi się, że ta muzyka to jakieś wyjście. niektóre kobiety lubią pojęczeć, szkoda byłoby gryźć całe życie poduszke


Hahahaha

Oraz też przychylam się opcji muzyki, tv, gryzienia poduszki albo partnera W zależnosci od tego czy Wasze orgazmy są symultaniczne czy nie to jeszcze facet może kontrolować sytuację jak Ty dochodzisz i zakryć Ci usta ręką.
__________________

pani_charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 18:20   #11
anita9105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 48
Post Dot.: Głośny orgazm

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
Napewno warto zamykać drzwi :p

nie no drzwi to mamy zamkniete zawsze bez wyjatku
anita9105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-24, 22:05   #12
Charlena
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 174
Dot.: Głośny orgazm

Tylko to dziala w 2 strony, jak sie zagluszycie muzyka, pozamykacie itd. nie uslyszycie plakania dziecka. Ja naleze do tych glosniejszych, moj facet tez nie nadaje sie do trzymania w bloku i ten temat dopiero przed nami. Narazie licze na to, ze dziecko jest za male zeby w ogole to zajerestowac i pamietac
Charlena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 09:00   #13
Izabella3
Przyczajenie
 
Avatar Izabella3
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2
Dot.: Głośny orgazm

Mam podobny problem. Na szczęście, kiedy trzeba być cicho, to mój luby zasysa mój język bardzo mocno. Można powiedzieć, że knebluje mnie w ten sposób
Gorąco polecam ten sposób!
Izabella3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 18:08   #14
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Głośny orgazm

Cytat:
Napisane przez Charlena Pokaż wiadomość
Tylko to dziala w 2 strony, jak sie zagluszycie muzyka, pozamykacie itd. nie uslyszycie plakania dziecka. Ja naleze do tych glosniejszych, moj facet tez nie nadaje sie do trzymania w bloku i ten temat dopiero przed nami. Narazie licze na to, ze dziecko jest za male zeby w ogole to zajerestowac i pamietac
Wybacz, ale...


My zawsze przy włączonym telewizorze.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 18:31   #15
roxi_1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 13
Dot.: Głośny orgazm

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Wybacz, ale...


My zawsze przy włączonym telewizorze.
Haha aż mi się przypomniało jak ja ze swoim dawnym chłopakiem jeszcze za czasów licealnych kochałam się przy włączonej VIVIe czy 4funie piękne czasy, byle tylko ktoś w dołu nie usłyszał (patrz: rodzeństwo młodsze)...
roxi_1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 22:42   #16
anita9105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 48
Dot.: Głośny orgazm

Dzieki za odpowiedzi ciesze sie ze mnie rozumiecie ja nie chce zeby dziecko słyszało bo potem bedzie pytać a czemu tak itd. A powstrzymać orgazm tez jest ciezko choc czasem troche sie da to jednak są chwile w których sie nie uda i tyle i jednak dźwięk z buzi sie wydobedzie

wypróbuje z tym włączeniem muzyki bo tv akurat w sypialni nie mamy.

Edytowane przez anita9105
Czas edycji: 2016-03-07 o 22:44
anita9105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 18:15   #17
Charlena
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 174
Dot.: Głośny orgazm

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Wybacz, ale...


My zawsze przy włączonym telewizorze.

Lol
To byla moja mysl kiedy pierwszy raz poszlam do lozka z tym facetem. Dzwieki dzwiekami, ale jak wytlumaczyc te siarczyste przeklenstwa zza drzwi sypialni
Charlena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 22:52   #18
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Głośny orgazm

U nas leci muzyka badz poprostu jak pisza wyzej zaczynamy sie calowac,lub wyciszac w ramionach drugiego.
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 15:54   #19
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Głośny orgazm

Kurcze, ale wy myślicie, że dziecko słyszy tyko orgazm? Z własnego doświadczenia (jak byłam dzieckiem), najbardziej było słychać sam moment seksu. Mam opisywać te dźwięki? I ręczę wcale nie były mega głośne i pewnie dlatego moim rodzicom nigdy nie przyszło do głowy, że jednak doskonale ich słyszę.
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-09, 19:15   #20
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Głośny orgazm

Może knebel? Przy okazji może zacznie was kręcić wiązanie i lekkie bdsm?
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 22:54   #21
anita9105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 48
Dot.: Głośny orgazm

No wlasnie masz racje bo np moze byc tez słychać jak lozko trzeszczy. Mam nadzieje ze muzyka to zagłuszy choc z drugiej strony dziecko moze pytać po co puszczamy muzykę w nocy...
Dziękuję za rade z kneblem, jednak moj mąż nie jest fanem Greya.
anita9105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 21:19   #22
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Głośny orgazm

Jak mu powiesz, że to praktyczne [i nie ma związku z Greyem], to podejrzewam, że podejdzie do tego utylitarnie Pomyśli: "Chcemy by było cicho i to nam to zapewni."

Edytowane przez bibi1234
Czas edycji: 2016-03-10 o 21:24
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 12:00   #23
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Głośny orgazm

Cytat:
Napisane przez anita9105 Pokaż wiadomość
No wlasnie masz racje bo np moze byc tez słychać jak lozko trzeszczy. Mam nadzieje ze muzyka to zagłuszy choc z drugiej strony dziecko moze pytać po co puszczamy muzykę w nocy...
Dziękuję za rade z kneblem, jednak moj mąż nie jest fanem Greya.
Trzeszczenie łóżka, dziwne oddychanie, wkładanie, wyjmowanie (takie wiesz "klaskanie" tyłka o tyłek) :P Jest mnóstwo dźwięków podczas seksu. A orgazm według mnie to najmniejszy problem
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 12:17   #24
NiebieskaKoszula
Komandor Kociak
 
Avatar NiebieskaKoszula
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 428
Dot.: Głośny orgazm

Cytat:
Napisane przez Charlotte York Pokaż wiadomość
Kurcze, ale wy myślicie, że dziecko słyszy tyko orgazm? Z własnego doświadczenia (jak byłam dzieckiem), najbardziej było słychać sam moment seksu. Mam opisywać te dźwięki? I ręczę wcale nie były mega głośne i pewnie dlatego moim rodzicom nigdy nie przyszło do głowy, że jednak doskonale ich słyszę.
Cytat:
Napisane przez anita9105 Pokaż wiadomość
No wlasnie masz racje bo np moze byc tez słychać jak lozko trzeszczy. Mam nadzieje ze muzyka to zagłuszy choc z drugiej strony dziecko moze pytać po co puszczamy muzykę w nocy...
Dziękuję za rade z kneblem, jednak moj mąż nie jest fanem Greya.
Z własnego doświadczenia powiem, że dla dziecka nie jest to nic przyjemnego. Zwykle rodzice myślą, że dziecko śpi albo nie słyszy co w większości przypadków się nie sprawdza. Może przy dzieciach do lat 4/5 jest to w porządku, zapewne nie będą tego pamiętały (co nie znaczy że nie będzie uszczerbku na psychice) ale przy większych dzieciach raczej żadna muzyka, TV czy cokolwiek nie jest rozwiązaniem. Tak jak koleżanki wyżej napisały trzeszczy łóżko, słychać obijanie ciała o ciało, nie rzadko przekleństwa i zwykle kobiece jęki. Na przełomie podstawówki i gimnazjum u mnie w domu często tak bywało i naprawdę czułam ogromne obrzydzenie do moich rodziców, jednocześnie miałam pretensje, ponieważ mogli się zachowywać ciszej ale tego nie robili. Przez to do dzisiaj jakikolwiek szmer zza ściany gdy już się położę jest dla mnie istną katorgą (mówiąc ściślej ciężko mi usnąć gdy nie ma absolutnej ciszy ze strony "sypialni"). Dzisiaj, już jako dorosła osoba mogę stwierdzić, że źle się to odbiło i nadal odbija na moim zdrowiu psychicznym.
__________________
"Cel to marzenie z datą realizacji."
NiebieskaKoszula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 14:05   #25
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Głośny orgazm

Cytat:
Napisane przez NiebieskaKoszula Pokaż wiadomość
Z własnego doświadczenia powiem, że dla dziecka nie jest to nic przyjemnego. Zwykle rodzice myślą, że dziecko śpi albo nie słyszy co w większości przypadków się nie sprawdza. Może przy dzieciach do lat 4/5 jest to w porządku, zapewne nie będą tego pamiętały (co nie znaczy że nie będzie uszczerbku na psychice) ale przy większych dzieciach raczej żadna muzyka, TV czy cokolwiek nie jest rozwiązaniem. Tak jak koleżanki wyżej napisały trzeszczy łóżko, słychać obijanie ciała o ciało, nie rzadko przekleństwa i zwykle kobiece jęki. Na przełomie podstawówki i gimnazjum u mnie w domu często tak bywało i naprawdę czułam ogromne obrzydzenie do moich rodziców, jednocześnie miałam pretensje, ponieważ mogli się zachowywać ciszej ale tego nie robili. Przez to do dzisiaj jakikolwiek szmer zza ściany gdy już się położę jest dla mnie istną katorgą (mówiąc ściślej ciężko mi usnąć gdy nie ma absolutnej ciszy ze strony "sypialni"). Dzisiaj, już jako dorosła osoba mogę stwierdzić, że źle się to odbiło i nadal odbija na moim zdrowiu psychicznym.
I jeszcze takie obrzydliwe hmmm jak to nazwać, mlaskanie? Nie wiem sama - dźwięk wkładania członka do mokrej pochwy. Wiadomo, teraz dla mnie nie jest to obrzydliwe, jestem dorosła i uprawiam seks. Na szczęście nie mam nikogo za ścianą. Ale jako dziecko nienawidziłam tego. Jak zasypiałam i zaczynałam coś słyszeć doprowadzało mnie to do szału. Dokładnie pospisuję się rękami i nogami pod Twoim postem. I teraz mam tak, że najmniejszy szmer, szept u sąsiadów (mieszkam w bloku) doprowadza mnie do szału. Nie wiem czemu. Normalne rozmowy, które niosą się po ścianach sprawiają, że ogarnia mnie biała gorączka.
Kurcze ja się bałam kłaść, bo wiedziałam co mnie czeka. Słuchanie, jak rodzice zabawiają się, bo myślą, że już śpię. I nieraz nawet sprawdzali, czy śpię. I kręcenie się nic nie dawało. A jak mi się siku chciało, bałam się wyjść, nie wiedziałam co robić, a jak w końcu wyszłam siku, to za chwilę chciało mi się znowu i znowu stres, że nie mogę iść, aż wreszcie słyszałam co się tak kręcisz. I teraz mam dziwną przypadłość, że zanim zasnę muszę milion razy się wysikać. Po kropelce. A przed wejściem do łózka zawsze staram się wysikać wszystko na zapas...

Edytowane przez Charlotte York
Czas edycji: 2016-03-11 o 14:09
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 15:48   #26
NiebieskaKoszula
Komandor Kociak
 
Avatar NiebieskaKoszula
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 428
Dot.: Głośny orgazm

Cytat:
Napisane przez Charlotte York Pokaż wiadomość
I jeszcze takie obrzydliwe hmmm jak to nazwać, mlaskanie? Nie wiem sama - dźwięk wkładania członka do mokrej pochwy. Wiadomo, teraz dla mnie nie jest to obrzydliwe, jestem dorosła i uprawiam seks. Na szczęście nie mam nikogo za ścianą. Ale jako dziecko nienawidziłam tego. Jak zasypiałam i zaczynałam coś słyszeć doprowadzało mnie to do szału. Dokładnie pospisuję się rękami i nogami pod Twoim postem. I teraz mam tak, że najmniejszy szmer, szept u sąsiadów (mieszkam w bloku) doprowadza mnie do szału. Nie wiem czemu. Normalne rozmowy, które niosą się po ścianach sprawiają, że ogarnia mnie biała gorączka.
Kurcze ja się bałam kłaść, bo wiedziałam co mnie czeka. Słuchanie, jak rodzice zabawiają się, bo myślą, że już śpię. I nieraz nawet sprawdzali, czy śpię. I kręcenie się nic nie dawało. A jak mi się siku chciało, bałam się wyjść, nie wiedziałam co robić, a jak w końcu wyszłam siku, to za chwilę chciało mi się znowu i znowu stres, że nie mogę iść, aż wreszcie słyszałam co się tak kręcisz. I teraz mam dziwną przypadłość, że zanim zasnę muszę milion razy się wysikać. Po kropelce. A przed wejściem do łózka zawsze staram się wysikać wszystko na zapas...
Tak, mlaskanie było nie do zniesienia. Do tego jeszcze u moich bardzo trzeszczało łóżko, jęki matki. Nienawidziłam tego, bałam się wychodzić z pokoju - zupełnie jak Ty. Szlochałam w poduszkę i przeklinałam ich wszystkimi możliwymi sposobami. Miałam wtedy spore problemy ze sobą, co dodatkowo pogarszało sytuację i okaleczałam się dotkliwie w tamtych momentach. Też się bałam kłaść! Teraz uwielbiam jak ojciec lub matka mają na noc, jedno z nich - i już się nie boję. Mogę spokojnie zasnąć, nawet jak gra telewizor. I tylko czekam aż się wyprowadzę do mojego Tż - wtedy nie będę musiała spać z zatyczkami do uszu ani bać się każdego dźwięku z drugiego pokoju.
Teraz jako dorosła osoba po prostu sobie nie wyobrażam zrobić takiej krzywdy mojemu dziecku - nawet mi się w głowie nie mieści ta bezmyślność takich osób.
Jednak dobrze wiedzieć, że nie jestem sama w tym bólu
__________________
"Cel to marzenie z datą realizacji."
NiebieskaKoszula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 03:02   #27
anita9105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 48
Dot.: Głośny orgazm

Ojej to straszne co piszecie :-( W sumie nie wiedzialam ze Wy tez tak miałyście, u mnie w domu bylo tak ze jak słyszałam moich rodzicow to na drugi dzien czulam do nich obrzydzenie ale szybko mi to przechodziło. Moze dlatego wlasnie tak sie przejmuje moim dzieckiem... To ja juz nie wiem co robic, juz nie mam w ogóle ochoty na seks jak sobie pomysle o tym wszystkim. Ale z drugiej strony, co z naszym życiem seksualnym? Moje to tam pal licho, ale męża? Przeciez on ma prawo do przyjemności, ma swoje potrzeby i teraz kogo mam wybrać : męża czy dziecko... jeny, ale masakra :-(
anita9105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 09:41   #28
NiebieskaKoszula
Komandor Kociak
 
Avatar NiebieskaKoszula
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 428
Dot.: Głośny orgazm

Cytat:
Napisane przez anita9105 Pokaż wiadomość
Ojej to straszne co piszecie :-( W sumie nie wiedzialam ze Wy tez tak miałyście, u mnie w domu bylo tak ze jak słyszałam moich rodzicow to na drugi dzien czulam do nich obrzydzenie ale szybko mi to przechodziło. Moze dlatego wlasnie tak sie przejmuje moim dzieckiem... To ja juz nie wiem co robic, juz nie mam w ogóle ochoty na seks jak sobie pomysle o tym wszystkim. Ale z drugiej strony, co z naszym życiem seksualnym? Moje to tam pal licho, ale męża? Przeciez on ma prawo do przyjemności, ma swoje potrzeby i teraz kogo mam wybrać : męża czy dziecko... jeny, ale masakra :-(


Nie traktuj tego jak wybór "dziecko lub mąż". Kochajcie się jak dziecka nie ma - jest na zajęciach, u koleżanki/kolegi, w szkole oczywiście jeśli macie możliwość. Raz na miesiąc zróbcie sobie weekend dla siebie, poproście rodziców o opiekę nad waszą pociechą. Dobrze by było wyciszyć ściany, jeśli naprawdę nie potrafisz być cichutko jeśli dziecko jest w domu. Jak macie mieszkanie dwupokojowe to nie ma o czym mówić, ale jeżeli jest jedno dziecko, a wy mieszkacie na trzech pokojach postarajcie się aby dziecko nie miało was za ścianą (myślę że wiesz o czym mówię). Chodzi mi o to by jego pokój był oddalony od waszego. Wtedy wyciszone drzwi powinny wystarczyć (tak myślę).
U mnie i mojego Tż jest często taka sytuacja, z tym że nie mamy dzieci a po prostu nie chcemy by ktoś z domowników nam przeszkodził. Ja w takich chwilach staram się być cichutko, wtulam się w szyję partnera i go lekko podgryzam, całujemy się namiętnie, by po prostu nie było słychać żadnych dźwięków
Inne pomysły niestety nie przychodzą mi do głowy seks to zdrowie i jest fajny, ale pod warunkiem że naprawdę nie krzywdzi nikogo
__________________
"Cel to marzenie z datą realizacji."
NiebieskaKoszula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 15:55   #29
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Głośny orgazm

Masakra...
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 10:18   #30
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Głośny orgazm

Cytat:
Napisane przez NiebieskaKoszula Pokaż wiadomość
Tak, mlaskanie było nie do zniesienia. Do tego jeszcze u moich bardzo trzeszczało łóżko, jęki matki. Nienawidziłam tego, bałam się wychodzić z pokoju - zupełnie jak Ty. Szlochałam w poduszkę i przeklinałam ich wszystkimi możliwymi sposobami. Miałam wtedy spore problemy ze sobą, co dodatkowo pogarszało sytuację i okaleczałam się dotkliwie w tamtych momentach. Też się bałam kłaść! Teraz uwielbiam jak ojciec lub matka mają na noc, jedno z nich - i już się nie boję. Mogę spokojnie zasnąć, nawet jak gra telewizor. I tylko czekam aż się wyprowadzę do mojego Tż - wtedy nie będę musiała spać z zatyczkami do uszu ani bać się każdego dźwięku z drugiego pokoju.
Teraz jako dorosła osoba po prostu sobie nie wyobrażam zrobić takiej krzywdy mojemu dziecku - nawet mi się w głowie nie mieści ta bezmyślność takich osób.
Jednak dobrze wiedzieć, że nie jestem sama w tym bólu

Na szczęście ja się nie okaleczałam, ani nie płakałam, ale byłam tak wkur***, że pamiętam jak mną telepało. Cała spięta. Pot mnie oblewał i to uczucie, że siku, a ja nie mogę. I czekanie i czekanie, aż będzie koniec. I tą ulgę, jak było po wszystkim też bardzo dobrze pamiętam. Była wspaniała. Myślałam, że jestem jakaś nienormalna, że mi to przeszkadza. Ale teraz uważam, że miałam prawo, jako dziecko tego nie słyszeć, a słyszałam. Nie wyobrażam sobie dziś takiej sytuacji. Matko, ja nawet prezerwatywy zużyte widziałam, jak wyrzucałam coś do kosza, a tam gumka na wierzchu zużyta i pod łóżkiem takie kawałki papieru, którym ani myśleć nie chcę, co było wycierane....


Cytat:
Napisane przez anita9105 Pokaż wiadomość
Ojej to straszne co piszecie :-( W sumie nie wiedzialam ze Wy tez tak miałyście, u mnie w domu bylo tak ze jak słyszałam moich rodzicow to na drugi dzien czulam do nich obrzydzenie ale szybko mi to przechodziło. Moze dlatego wlasnie tak sie przejmuje moim dzieckiem... To ja juz nie wiem co robic, juz nie mam w ogóle ochoty na seks jak sobie pomysle o tym wszystkim. Ale z drugiej strony, co z naszym życiem seksualnym? Moje to tam pal licho, ale męża? Przeciez on ma prawo do przyjemności, ma swoje potrzeby i teraz kogo mam wybrać : męża czy dziecko... jeny, ale masakra :-(
Życie seksualne jest ważne. Nie tylko dla twojego męża, ale i dla ciebie.
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-29 12:32:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:05.