Turystyka i rekreacja na UŁ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-27, 19:05   #1
TRUSKAFFKOVA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 34
Question

Turystyka i rekreacja na UŁ-2 pytania


Witam,
Od pewnego czasu zastanawiam się nad studiowaniem tego właśnie kierunku na tejże uczelni Mam nadzieję ,że trafię tu na jakieś studentki/absolwentki tego kierunku ,niekoniecznie na tej uczelni,które pomogą mi w rozjaśnieniu kilku wątków. Mianowicie - na stronie uczelni czytałam o wyjazdach w trakcie trwania studiów i może mógłby mi ktoś powiedzieć ile ich mniej więcej przypada powiedzmy na I rok oraz jakie są koszty takich wyjazdów . Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie języków obcych ponieważ nie mogłam znaleźć na stronie żadnej informacji - jakich języków można uczyć się podczas trwania studiów oraz czy jest możliwość wyboru jakiegoś poziomu nauczania? Np : jakiś język obcy od podstaw ,czy trzeba już coś potrafić.
__________________
Pozdrawiam , Ola

Edytowane przez TRUSKAFFKOVA
Czas edycji: 2012-04-28 o 16:10
TRUSKAFFKOVA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 20:34   #2
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Turystyka i rekreacja na UŁ

mieszkałam 1 rok z dziewczyna z tir-u z uł- w akadeiku w segmencie- a tego co wiem, to ciezki przedmiot to fizjologia- nauka baardzo wileu terminow medycznych etc. wyjazdy terenowe- sa 3 trymestry- ostatni to wyjazdy dlusze. wiem ze na 1szym roku to byl jakis wyjazd zimowy, okolo hmm 1200zł ? musieli tam zaliczac jazde na nartach - tzn mieliz tego oceny itp- obecnosc obowiazkowa, obowoazkowy byl tez wf- pływanie i + cos innego , jasad dyscyplina do wyboru. potem w aju, w 3cim trymestrze, mieli wyjazdy jakies 3 tygodniowe w park narodowy czy cos....i jakies gry miejskie w trakcie roku- tzn- z mapa po łodzi, abo po parku krajobrazowym, lesie lagiewnickim itp. ale to wiesz, ja kojarze z tego o tam mi mowila, ja studiuje na wng, ale nei gegre, poza tym to bylo juz 3 lata temu wiec moglam cos pomylic
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 09:41   #3
TRUSKAFFKOVA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 34
Dot.: Turystyka i rekreacja na UŁ

A czy wie ktoś może jak jest z tymi językami? Chodzi dokładnie o to ile ich jest no i czy można jakiś wziąć od podstaw?
__________________
Pozdrawiam , Ola
TRUSKAFFKOVA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 14:02   #4
marysia092
Przyczajenie
 
Avatar marysia092
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 12
GG do marysia092
Dot.: Turystyka i rekreacja na UŁ

Jestem studentką Turystyki i rekreacji Język od 1 do 3 roku jest angielski, można wybrać poziom - podstawowy lub zaawansowany. Na magisterce jest to niemiecki lub hiszpański
Jeśli chodzi o przedmioty, to te do których trzeba się szczególnie przyłożyć to Fizjologia człowieka o Historia architektury i sztuki - z nich odpadło najwięcej osób. Wyjazdy: w tym roku nie mieliśmy zimowego obozu, ale ogólnie to na pierwszym roku jest w planie obóz zimowy, 2x po 3tygodnie praktyk (w muzeum i w parku narodowym/krajobrazowym) które musisz sobie sama załatwić, ćwiczenia terenowe w Polsce północnej - 5dni, ćwiczenia terenowe po Łodzi - 3 dni, bardzo ciekawe wyjazdy
__________________
".. I zawsze pamiętaj, że jesteś kimś wyjątkowym. Jedyne, co musisz zrobić, to pozwolić zobaczyć innym, że taki jesteś.."

Edytowane przez marysia092
Czas edycji: 2012-07-19 o 19:12
marysia092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:24.