Porady eksperta Yoskine - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-05, 12:47   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437
Exclamation

Porady eksperta Yoskine


Pani kosmetolog mgr farm. Alicja Falender będzie odpowiadała w tym wątku co dwa dni na pytania dotyczące pielęgnacji związane z marką Yoskine oraz ogółem ofertą Dax Cosmetics.

Zapraszamy serdecznie do zadawania pytań

Uwaga !
Bardzo proszę przede wszystkim o zadawanie pytań ekspertowi. Na prośbę organizatora wątek ekspercki i wątek wymiany opinii zostały ponownie połączone.


Przepraszamy za zamieszanie

AgaZ

Edytowane przez AgaZ
Czas edycji: 2009-05-09 o 08:38
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:59   #2
EwaWalc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 291
Dot.: Porady eksperta Yoskine

Witam,
Dax to jedna z moich ulubionych marek. W kremach Yoskine martwi mnie niski stopień ochrony p.słonecznej. 10 to stanowczo za mało nawet zimą. Niektóre produkty Dax wycofuje, chociaż były super. Bardzo załuję np. kremu "na krótkie noce". Miał bardzo dobre składniki i stosowałam go na dzień pod krem z filtrami albo na noc.
Pozdrawiam - Ewa
EwaWalc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 14:59   #3
Alicja_Falender
Przyczajenie
 
Avatar Alicja_Falender
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 17
Dot.: Porady eksperta Yoskine

Witam serdecznie,

Zapraszam do zadawania pytań na temat marki Yoskine oraz innych dotyczących oferty Dax Cosmetics.
Postaram się odpowiedzieć na wszystkie postawione tematy.

Pozdrawiam
__________________
Odpowiadam na Wasze pytania odnośnie kosmetyków Yoskine i produktów firmy Dax co dwa dni.

Zapraszam do zadawania pytań
Alicja_Falender jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 15:21   #4
Nel70
Zadomowienie
 
Avatar Nel70
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 293
Dot.: Porady eksperta Yoskine

Witam!
Testuję obecnie produkty Yoskine,krem pod oczy i na powieki.Nie wiem dlaczego,ale po 2 dniu stosowania kremu szczypią mnie oczy.Czyżby zawierały jakiś składnik,na który mam uczulenie?
__________________
19.05.2007 spotkanie z MONI@
Moje skarby:Martynka i Amelcia
Czas na przedszkole
Nel70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 15:36   #5
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Porady eksperta Yoskine

Cytat:
Napisane przez Nel70 Pokaż wiadomość
Witam!
Testuję obecnie produkty Yoskine,krem pod oczy i na powieki.Nie wiem dlaczego,ale po 2 dniu stosowania kremu szczypią mnie oczy.Czyżby zawierały jakiś składnik,na który mam uczulenie?
No właśnie nie zauważyłam nigdzie w internecie przy opisach tej serii składów kremów. Czy może Pani napisać co zawierają.
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 16:12   #6
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Porady eksperta Yoskine

Cytat:
Napisane przez Nel70 Pokaż wiadomość
Witam!
Testuję obecnie produkty Yoskine,krem pod oczy i na powieki.Nie wiem dlaczego,ale po 2 dniu stosowania kremu szczypią mnie oczy.Czyżby zawierały jakiś składnik,na który mam uczulenie?

Ja tez testuje i dokladnie taka sama sytuacja ,myslalam ,ze niechcacy krem dostal sie oczu ,ale gdy uzylam nastepnego dnia dokladnie taka sama reakcja
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 17:46   #7
kasia_mw
Zadomowienie
 
Avatar kasia_mw
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 758
GG do kasia_mw Send a message via Skype™ to kasia_mw
Dot.: Porady eksperta Yoskine

Też testuję te kremy, ale serię 30+ i oczy bardzo dobrze reagują. A powiem, że też na wiele kremów reagują pieczeniem i łzawieniem.
__________________
kasia_mw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-05, 17:58   #8
Nel70
Zadomowienie
 
Avatar Nel70
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 293
Dot.: Porady eksperta Yoskine

Ja też testuję serię 30+ i krem pod oczy i na powieki zawiera:peptydy ryżowe i foto-protectyl-2,i inne ,ale wszystko jest napisane po angielsku:aqua,glyceryl stearate,stearyl alcohol,isopropyl myristate,withania sommnifera root extract,glycerin,butylene glycol,hydrolyzed rice extrat,ammonium,acetyl,di sodium i inne
__________________
19.05.2007 spotkanie z MONI@
Moje skarby:Martynka i Amelcia
Czas na przedszkole
Nel70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 20:27   #9
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Kremy Yoskine, Dax Cosmetics

Zaczelam testowanie serii 30+ i....zauwazam,ze krem na dzien jest bardzo slaby tzn pomimo ze nalozylam odpowiednia ilosc kremu to skora staje sie sciagnieta i dochodzi do tzw efektu skorupki,po nalozeniu makijazu widac jak powstaja luszczace sie placki.
Dodam,ze nie mialam dotychczas podobnych problemow

Zobaczymy jak bedzie dalej bo konsystencja kremu jest bardzo fajna,puszysta i szybko sie wchlania.

Uwaga i prośba redakcji !!

Przepraszam Hexxano, że w Twoim poście
Ponieważ wątek ekspercki zamienił się w wątek wymiany opinii, przeniosłam wszystkie opinie do tego tematycznego wątku.

Bardzo proszę o wymianę opinii tylko w tym wątku, chyba, że macie konkretne pytania do eksperta.

AgaZ
__________________

Edytowane przez AgaZ
Czas edycji: 2009-05-07 o 19:57 Powód: prośba
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 22:08   #10
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Porady eksperta Yoskine

Cytat:
Napisane przez Nel70 Pokaż wiadomość
Witam!
Testuję obecnie produkty Yoskine,krem pod oczy i na powieki.Nie wiem dlaczego,ale po 2 dniu stosowania kremu szczypią mnie oczy.Czyżby zawierały jakiś składnik,na który mam uczulenie?
tez zaczęłam testowanie i mam to samo. Staram sie wklepac krem w pewnej odległości od samego oka, ale krem migruje i po kilku mam czuję szczypanie i łzawię
Dzis wklepałam w okoloce oka krem na noc i jest lepiej. Nie wiem czy dam rade w ogóle używac tego pod oczy.

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Zaczela testowanie serii 30+ i....zauwazam,ze krem na dzien jest bardzo slaby tzn pomimo ze nalozylam odpowiednia ilosc kremu to skora staje sie sciagnieta i dochodzi do tzw efektu skorupki,po nalozeniu makijazu widac jak powstaja luszczace sie placki.
Dodam,ze nie mialam dotychczas podobnych problemow

Zobaczymy jak bedzie dalej bo konsystencja kremu jest bardzo fajna,puszysta i szybko sie wchlania.
a który masz, tzn do suchej czy do normalnej i mieszanej? Ja mam ten drugi i przez kilka pierwszych minut po nałożeniu mam takie uczucie zbyt słabego nawilżenia, ale potem jest juz normalnie, nie czuję ściągnięcia skóry.
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 22:16   #11
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Porady eksperta Yoskine

ja testuję 30+ i krem pod oczy mnie zupełnie nie podrażnia. w sumie jestem mile zaskoczona
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-06, 07:52   #12
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Porady eksperta Yoskine

ja również testuje serie 30+ i jak na razie jestem dosyć zadowolona (nic mnie nie podrażnia)

ale mam inne pytanie. zastanawia mnie dlaczego producent nie zdecydował się na wprowadzenie czegoś do demakijażu? a może poleca coś z jakiejś innej serii daxa?

jak na razie używam toniku niebieskiego z serii dax oczyszczanie i płynu do demakijażu biodermy..

ale myślę ze linia powinna być uzupełniona w wyżej wymienione kosmetyki
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 08:21   #13
angel 310
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dragonheart
Wiadomości: 567
GG do angel 310
Dot.: Porady eksperta Yoskine

tez testuję 30+ do suchej
jeśli chodzi o krem pod oczy i na powieki jestem bardzo zadowolona,nie podraznia,szybko się wchłania, jak na razie trochę zmniejszył opuchnięcia
jeśli chodzi o krem na dzien to też mam wrazenie ze jest za malo tresciwy- po jakims czasie mam wrazenie sciagniecia skory, po makijazu widac suche skorki
moze za wczesnie na sady i faktycznie co najmniej 4 tyg trzeba czekac na efekty?
czy te maseczki w saszetkach z serii sa juz dostepne w sklepach?
i taka uwaga praktyczna-byloby super gdyby byly tez produkowane w normalnych opakowaniach
angel 310 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 08:27   #14
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Porady eksperta Yoskine

Cytat:
Napisane przez lilly78 Pokaż wiadomość
ja testuję 30+ i krem pod oczy mnie zupełnie nie podrażnia. w sumie jestem mile zaskoczona
Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
ja również testuje serie 30+ i jak na razie jestem dosyć zadowolona (nic mnie nie podrażnia)
Ja też testuję 30+ i również nie czuję żadnego podrażnienia oczu. Za to zauważyłam, że krem świetnie rozjaśnia okolice oczu Póki co jestem bardzo zadowolona ze wszystkich produktów Mam serię do cery normalnej i mieszanej i nawilżenie jest idealne, a dodatkowo ten krem na dzień pozostawia na skórze efekt rozjaśnienia, bo jak się przyjrzeć ma takie maleńkie drobinki rozświetlające

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
ale mam inne pytanie. zastanawia mnie dlaczego producent nie zdecydował się na wprowadzenie czegoś do demakijażu? a może poleca coś z jakiejś innej serii daxa?

jak na razie używam toniku niebieskiego z serii dax oczyszczanie i płynu do demakijażu biodermy..

ale myślę ze linia powinna być uzupełniona w wyżej wymienione kosmetyki
Dokładnie Mi brakuje osobiście peelingu z tej serii. Stosowanie go powiedzmy raz na 3-4 dni dałoby zapewne jeszcze lepsze efekty
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 10:03   #15
gosik79
Zakorzenienie
 
Avatar gosik79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 4 009
Dot.: Porady eksperta Yoskine

Ja też testuję produkty 30+ do cery normalnej i mieszanej. Mam typowo mieszaną skórę, przetłuszcza się strefa T a reszta się przesusza. Jestem bardzo zadowolona z wszystkich 3 kremów, wersja nocna pięknie odżywia, choć pozostawia niewielki tłusty film. Mnie to nie przeszkadza, dzięki temu rano mam gładką skórę.

Wersja dzienna jest super, nie ma śladu suchych miejsc, które często powstawały przy użyciu kremów do cery mieszanej, twarz jest nawilżona, podkład rozprowadza się równomiernie.

Krem pod oczy również jest fajny, w sumie myślałam o kupnie czegoś do tej strefy, 30 się zbliża wielkimi krokami. Nie podrażnia mnie, nie powoduje łzawienia, niewielkie zmarszczki mimiczne ustąpiły po tygodniu.

To czego mi brakuje to rzeczywiście peeling, szczególnie przy moim typie skóry.
gosik79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 11:17   #16
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Porady eksperta Yoskine

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Ja też testuję 30+ i również nie czuję żadnego podrażnienia oczu. Za to zauważyłam, że krem świetnie rozjaśnia okolice oczu Póki co jestem bardzo zadowolona ze wszystkich produktów Mam serię do cery normalnej i mieszanej i nawilżenie jest idealne, a dodatkowo ten krem na dzień pozostawia na skórze efekt rozjaśnienia, bo jak się przyjrzeć ma takie maleńkie drobinki rozświetlające



Dokładnie Mi brakuje osobiście peelingu z tej serii. Stosowanie go powiedzmy raz na 3-4 dni dałoby zapewne jeszcze lepsze efekty

o peeling tez był by super ! no i postanowiłam na wlasną reke poszukać i wyprubować maseczkę bankietowa, której do testowania nie bylo

ps tez testuje serie do cery normalnej i mieszanej zapomnialam dodac ze jak dla mnie zaleta jest bardzo delikatny zapach kremików..
przy okazji min ilość dodatków (tu zapachowych) niweluje ryzyko uczuleń

no i + za moim zdaniem ladne opakowania (choc generalnie wole kremy z tubek bo sa bardziej higiniczne)

Edytowane przez scorpionec
Czas edycji: 2009-05-06 o 11:18
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 13:02   #17
Nel70
Zadomowienie
 
Avatar Nel70
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 293
Dot.: Porady eksperta Yoskine

No niestety produkty Dax i kremy Yoskine,nie dla mnie.Oczy nadal mnie pieką mimo,ze odstawiłam krem pod oczy i na powieki.A po kremie na dzień lub na noc pojawiły się na twarzy wypryski.Dotychczas stosowałam produkty Ziaja,Nivea i cera była super.
__________________
19.05.2007 spotkanie z MONI@
Moje skarby:Martynka i Amelcia
Czas na przedszkole
Nel70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 17:23   #18
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Porady eksperta Yoskine

testuje serię +30 do cery normalnej i mieszanej. Kremy bardzo fajne tylko mam dziwne wrażenie że odrobine jednak wysuszają.

Czego używacie do demakijażu może to kwestia demakijażu? Uzyważ effeclkar
__________________
"Karzeł, który siedzi w człowieku, potrafił sklecić róże bez zapachu i trzęsące się pinczery, ale musiał pogodzić się, z chłodną odmową, jaką dały mu koty i lilie."
Eugen Skasa - Weiss
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 18:56   #19
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Porady eksperta Yoskine

Cytat:
Napisane przez Nel70 Pokaż wiadomość
No niestety produkty Dax i kremy Yoskine,nie dla mnie.Oczy nadal mnie pieką mimo,ze odstawiłam krem pod oczy i na powieki.A po kremie na dzień lub na noc pojawiły się na twarzy wypryski.Dotychczas stosowałam produkty Ziaja,Nivea i cera była super.
Nel, a moze masz alergię na pyłki, teraz wszystko pyli i oczy strasznie potrafią łzawić i piec?
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-06, 19:41   #20
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Porady eksperta Yoskine

Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość
tez zaczęłam testowanie i mam to samo. Staram sie wklepac krem w pewnej odległości od samego oka, ale krem migruje i po kilku mam czuję szczypanie i łzawię
Dzis wklepałam w okoloce oka krem na noc i jest lepiej. Nie wiem czy dam rade w ogóle używac tego pod oczy.



a który masz, tzn do suchej czy do normalnej i mieszanej? Ja mam ten drugi i przez kilka pierwszych minut po nałożeniu mam takie uczucie zbyt słabego nawilżenia, ale potem jest juz normalnie, nie czuję ściągnięcia skóry.
Anah mam wersje dla cery normlanej i mieszanej.
Dzisiaj sytuacja powtorzyla sie i w zasadzie w pracy robilam makijaz od podstaw z ta roznica,ze dodalam kilka kropel zelu hialuronowego z BU i bylo ok ale przeciez to nie oto chodzi.

Krem na noc spisuje sie zdecydowanie lepiej ale nie jest to czego oczekiwalabym,zobaczymy jak dalej.

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
testuje serię +30 do cery normalnej i mieszanej. Kremy bardzo fajne tylko mam dziwne wrażenie że odrobine jednak wysuszają.

Czego używacie do demakijażu może to kwestia demakijażu? Uzyważ effeclkar
U mnie demakijaz jest caly czas ten sam-czyli seria Garniera Skora wrazliwa-dwufaza i mleczko + hydrolat rozany z BU wiec nie sadze aby to bylo przyczyna tymbardziej,ze wczesniej nie mialam takich problemow.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 20:36   #21
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Porady eksperta Yoskine

Mam pytanie odnośnie kremu na zimę z PERFECTY (w zasadzie to dwóch kremów bo są 2 rodzaje: zwykły i dla sportowców). Dlaczego te kremy się ścinają? Bez względu na to z której partii trafił mi się ten krem, za każdym razem z emulsji wytrąca się woda. Krem jest przechowywany w opytmalnej temperaturze i jest świeży a i tak się wytrąca.
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 21:00   #22
strzyga77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 477
Dot.: Porady eksperta Yoskine

Witam też testuję Yoskine 30+ do cery suchej, z kremem pod oczy i na powieki nie mam problemów, natomiast krem na dzień ....hmmm wysusza mi skórę . Chciałam zapytać czy jest dobrym pomysłem stosowanie go pod makijaż , który robię co dnia pudrem mineralnym? chociaż myslę, że to nie powinno mieć wpływu.
strzyga77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 08:11   #23
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Porady eksperta Yoskine

Witam
testuje od okolo tygodia kremy do cery suchej 30+ Yoskine. Na poczatku bylo super, wiec zalozylam, ze tak bedzie caly czas (u mnie nietolerancja na krem wychodzi odrazu) Po kilku dniach zuwazylam, ze krem na dzien niestety wysusza mi strefe T!! (dostalam nie ten krem???? chyba niemozliwe!!). Po nastepnych kilku dniach zaczal to tez robic krem na noc. Cale szczescie, ze ten pod oczy jak narazie krzywdy nie robi.
Ale zauwazylam taka dziwna sprawe, po niektorych nocach, niekoniecznie tych nieprzespanych ;-) i nie wiem do cego to zalezy, ale nie wygladam za dobrze rano. Moje oczy sa podpuchniete i mam strasznie zmeczona buzie...

Edytowane przez Wisnia
Czas edycji: 2009-05-07 o 08:14
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 09:08   #24
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Porady eksperta Yoskine

Cytat:
Napisane przez strzyga77 Pokaż wiadomość
Witam też testuję Yoskine 30+ do cery suchej, z kremem pod oczy i na powieki nie mam problemów, natomiast krem na dzień ....hmmm wysusza mi skórę . Chciałam zapytać czy jest dobrym pomysłem stosowanie go pod makijaż , który robię co dnia pudrem mineralnym? chociaż myslę, że to nie powinno mieć wpływu.
Też miałam podobne odczucia, ale krem raczej nie wysusza a za mało nawilża. Teraz im dłużej stosuję tym bardziej skóra wraca do normy. Staram się też nakładać jak najmniej makijażu żeby dodatkowo nie obciążać.
Krem pod oczy jest świetny, delikatnie rozjaśnił mi cienie pod oczami. Jestem z niego zadowolona.
Dodam że jetem alergikiem i wiele kosmetyków mnie uczula a tu miłe zaskoczenie, na wszystko moja skóra reaguje doskonale.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 09:22   #25
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Porady eksperta Yoskine

Witam ! Testuje yoskine 30+ skóra normalna mieszana krem na dzień spisuje się dobrze na noc tez ale pod oczy masakra mam tak wspuchnęte oczy szczypią okropnie musiałam odstawić krem pod oczy jak ta opuchlizna nie zejdzie chyba będę musiała odstawić wszystkie kremy
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 10:45   #26
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Dot.: Porady eksperta Yoskine

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
Witam ! Testuje yoskine 30+ skóra normalna mieszana krem na dzień spisuje się dobrze na noc tez ale pod oczy masakra mam tak wspuchnęte oczy szczypią okropnie musiałam odstawić krem pod oczy jak ta opuchlizna nie zejdzie chyba będę musiała odstawić wszystkie kremy
Właściwie mogłabym się pod tym podpisać.
Testuję Yoskine 30+ w wersji dla skóry normalnej i mieszanej. Krem na noc jest fantastyczny, twarz jest rano nawilżona, promienna, gładka. Krem na dzień nawilża przyzwoicie (choć szału nie ma). Oba wygładzjaą drobne zmarszczki, zwłaszcza te na czole i koło ust.
Za to krem pod oczy strasznie mnie zawiódł. Trzeciego dnia po rozpoczeciu stosowania obudziłam się z zapuchniętymi czerwonymi powiekami (zlożylam to na karb zarwanej nocy, bo do tej pory NIC mnie nie uczuliło, więc nie podejrzewałam kosmetyków) - ale niestety, to wina kremu, sytuacja się powtarza też po nocach przespanych. Oczy mnie swędzą, szczypią, powieki mam spuchnięte. Na pewno nie jest to wina demakijażu, od zawsze używam do tego celu Iwostinu i Vichy, i nie one mnie uczulają.
Krem pod oczy odstawiam bo wyglądam jak królik
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 13:58   #27
lagowianka
Zakorzenienie
 
Avatar lagowianka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 12 439
Dot.: Porady eksperta Yoskine

ja tez testuje 30+ i krem moge nawet wsadzic do oka
krem na dzien idealny jest pod makijaż, szybko się wchłania a skóra jest nawilżona przez prawie cały dzień
lagowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 14:42   #28
Alicja_Falender
Przyczajenie
 
Avatar Alicja_Falender
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 17
Dot.: Porady eksperta Yoskine

Cytat:
Napisane przez EwaWalc Pokaż wiadomość
Witam,
Dax to jedna z moich ulubionych marek. W kremach Yoskine martwi mnie niski stopień ochrony p.słonecznej. 10 to stanowczo za mało nawet zimą. Niektóre produkty Dax wycofuje, chociaż były super. Bardzo załuję np. kremu "na krótkie noce". Miał bardzo dobre składniki i stosowałam go na dzień pod krem z filtrami albo na noc.
Pozdrawiam - Ewa
Witam,
W naszej strefie klimatycznej w ciągu roku krem zawierający SPF 10 zapewnia odpowiednią ochronę skóry. Jeżeli natomiast jest taka potrzeba, np. planuje Pani na dłużej wystawiać skórę na słońce lub Pani skóra jest wrażliwa lub naczynkowa, to można dodatkowo zastosować specjalny preparat ochronny z wyższym filtrem. Polecam np. krem do twarzy ochronny SPF 30 ze słonecznej serii DAX SUN.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg krem_ochronny_do_twarzy_SPF_30_50ml.jpg (45,1 KB, 11 załadowań)
__________________
Odpowiadam na Wasze pytania odnośnie kosmetyków Yoskine i produktów firmy Dax co dwa dni.

Zapraszam do zadawania pytań
Alicja_Falender jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 14:52   #29
Alicja_Falender
Przyczajenie
 
Avatar Alicja_Falender
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 17
Dot.: Porady eksperta Yoskine

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
No właśnie nie zauważyłam nigdzie w internecie przy opisach tej serii składów kremów. Czy może Pani napisać co zawierają.
Witam,
Główne składniki kremu pod oczy Yoskine 30+ to:
Peptydy ryżowe, Foto-Protectyl-2 i Soy-PEPTYD-3.
Poniżej dokładny skład:

Składniki / Ingredients / Состав (INCI): Aqua, Glyceryl Stearate, Steareth-25, Ceteth-20, Stearyl Alcohol, Cetearyl Octanoate, Isopropyl Myristate, Withania Somnifera Root Extract, Glycerin, Butylene Glycol, Hydrolyzed Rice Extract, Ammonium Acryloyldimethyltaurate / VP Copolymer, Acetyl Tetrapeptide-5, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, BHA, Ethylparaben, Methylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Mica, CI 77891.

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
Witam ! Testuje yoskine 30+ skóra normalna mieszana krem na dzień spisuje się dobrze na noc tez ale pod oczy masakra mam tak wspuchnęte oczy szczypią okropnie musiałam odstawić krem pod oczy jak ta opuchlizna nie zejdzie chyba będę musiała odstawić wszystkie kremy

Jeżeli chodzi o stosowanie kremu pod oczy, to w związku z tym, że produkty tego typu rzeczywiście mają skłonność do migrowania, nie powinno się ich nakładać pod samym okiem. Wskazane jest aplikowanie kremu wzdłuż kości oczodołu (pod okiem) i pod brwiami – wtedy składniki z kremu migrują w okolice oczu, a nie do samego oka bezpośrednio. W sytuacji, gdy krem jest położony zbyt blisko oka i przedostanie się do niego, może spowodować podrażnienie, w zależności od stopnia wrażliwości spojówki.
__________________
Odpowiadam na Wasze pytania odnośnie kosmetyków Yoskine i produktów firmy Dax co dwa dni.

Zapraszam do zadawania pytań
Alicja_Falender jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 14:54   #30
lbasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1
Dot.: Porady eksperta Yoskine

Testuję 50+ dla cery normalnej i mieszanej na razie wszystko ok ! Brakuje mi tylko mleczka i toniku , ale korzystam z serii Perfekta AgeControl 55+.
lbasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:44.