Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-26, 08:39   #1771
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Nie chcę zapeszyć ale u mnie jest jakby lepiej- wychodzimy już 5x dziennie. Ale zrezygnowałam z podawania Lolce karm ciekłych- wtedy sikała jak nakręcona.
o ile nie mieszkasz na 4 piętrze i nie ma windy to myśle że będzie ok.
Bo ja po schodach już nieraz nie dawałam rady i wręcz chciałam żeby w domu mi nasikała a nie drapała nieszczęsnych drzwi.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 08:44   #1772
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

kaska222, oj nie ja juz nie polecam garniera! cos zmienili w składzie, bo mi 8 wychodzi zielonkawoszaro :/!
choc nutrisse 89 jeszcze zaryzykuję ale on sam wychodzi dosc ciepło.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 08:56   #1773
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Nie chcę zapeszyć ale u mnie jest jakby lepiej- wychodzimy już 5x dziennie. Ale zrezygnowałam z podawania Lolce karm ciekłych- wtedy sikała jak nakręcona.
o ile nie mieszkasz na 4 piętrze i nie ma windy to myśle że będzie ok.
Bo ja po schodach już nieraz nie dawałam rady i wręcz chciałam żeby w domu mi nasikała a nie drapała nieszczęsnych drzwi.
mieszkamy na 3 pietrze z winda ale u mnie na ulicy zero zieleni nawet jednego krzaka nie ma same mury betony...i psiaki sa zmuszone sikac i zalatwiac wieksze sprawy na chodnik..wprowadzili tu nakaz noszenia torebek i zbierania kupek po swoich psach ale malo kto to stosuje nadal
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 08:59   #1774
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

bunny, słodki ten Twój piesio, a jaka juz duuża! jejku!

enchanted, kurczaczek, ze hoho.. ech te farby.

paulcia, a marudz sobie, ja marudzłam Wam bez obiekcji. Na pewno miałyscie dosc, ale musiałam się wygadac, wygadałam i przeszło mi
Najlepsze jest to, ze ja nie widze rudego nic a nic na Twoich włosach, bardzo zimny az srebrny blond.

---
co do mojego pasemka.. tez o nie moge znalexc, chyba jednak dałam pupy z tą farbą. Zostaje kapiel rozjasniająca tych pasemek, ktore mi sie nie podobają i dopieor nałozenie złotego... ale nie bed eich katowac. Dzis jest słoneczny dzien i włosy sprały się z szarego całkiem. Kolor jest bardzo ładny. Wnerwiają mnie tylko pojedyncze bielsze pasma, które wyglądają co prawda jak balejaż, ale chciałąbym żeby były mniej biale a bardziej złote. I to własnie one po farbowaniu zanim się spiora są w kolorze szaroburym mieniacym się na zielonkawo. wydziwiam?
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 09:05   #1775
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

mysia
masz juz bardzo cieply kolorek
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 09:09   #1776
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cześć dziewczyny
Właśnie siedzę w pracy, ale nic mi się nie chcę więc postawiłam najpierw na czytanie Was a potem wezmę się za papiery
Wczoraj wybrałam się do rossmanna i okazało się że z tej serii loreala w promocji jest większość farb ale oczywiście nie ta co ja miałam, ale i tak się skusiłam i kupiłam no i oczywiście kupiłam dużo innych rzeczy (z tego chyba się nie wyleczę ) na szczęście mam wyrozumiałego tż bo jak zmartwiona mu mówiłam że przeasadziłam z zakupami to mi powiedziałam że mam sie nie przejmować skoro mi to było potrzebne

Bunny mam pytanie do ciebie, bo właściwie to ja na ten P01 jestem skazana przez to ze większość farb które mi się podobają mają za słabą wodę, tylko ona ma silną a nie jest jednocześnie bardzo jasna. Czy mogłabym kupić kolor farby która mi się podoba obojętnie z jaką wodą i zamienić wodę na 12% ? Czy można tylko zamieniać np wodę na większą ale o trochę czyli z 9 na 12, czy to nie ma znaczenia
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 09:14   #1777
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

mysia wydziwiasz jak nic, bo ja na tych zdjęciach widzę złoty blond.
Tego pasemka rzeczywiście coś nie widać.
Jeżeli ci ta szarozieloność znika to może sam beż w końcu to przebije.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-26, 09:17   #1778
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
mysia
masz juz bardzo cieply kolorek
też to dziś stwierdziłam, ale to chyba tylko dlatego, że jest słoneczny dzien jak słonca nie ma, to wciaz wydają mi się za szare. Co nie zmienia faktu, ze dzis nareszcie mam swoje ulubione włoski

tylko dlaczego musze przez 2 tygodnie włosy prac i prac, zeby szare zeszło? jedyna mozliwosc to po prostu farbowac złotym odcieniem, ktory z kolei moze byc zbyt ciepły.. i tak w kółko

bunny, wiem że wychodze na stuknietą, ale te włosy naprawde sie zmywaja i problem ustepuje. Jeszcze wczoraj wychodził szary, ale dzis juz zeszło niemal całkowicie. Myślisz, ze kolejne farbowanie moze byc samym bezem? nie będa znów zielonkawoszare?
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-11-26 o 09:19
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 09:18   #1779
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Marejta wszystko zależy od poziomu farby którą chcesz nałożyć i od poziomu twojej natury.
Liczysz ile tonów brakuje ci do tonu farby i w zależności od tego dajesz wodę.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 09:26   #1780
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Kotka o co chodzi z tym nutrisse 111 + 12 % w podpisie??
Nutrisse 111 to farba garniera ,ale nie wiem o co chodzi z tym "+12%" tam jest jakas inna woda i zamieniasz na 12%?
garnier nutrisse 111 i zamieniam wode która tam jest na utleniacz w kremie z joanny 12% w tych samych proporcjach czyli jak w farbie jest utleniacz 60ml to tyle samo dalam tego 12%
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 09:27   #1781
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

bunny a ja mam jeszcze takei dziwne pytanie.
palette 9-5 ten migdałowy czar który nakładałam tydzien temu, bardzo mi sie kolorystycznie podoba, ale on jest na 3% wodzie. Co by się stało, gdybym dodało wody 6% lub 9%? Mozliwe byłoby tą farbą rozjasnic normarlnie odrosty? jakby sie trzymała, skoro jest przeznaczona do farbowania zmywalnego? Czy to tylko zalezy od wody?
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-26, 09:51   #1782
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

mysia szczerze to nie wiem co by z tego wyszło, trzeba by zaryzykować na pasemku. Bo woda utleniłaby barwnik i wprowadziła sztuczny tylko nie wiem czy by sie szybciej nie wymywał albo jak by sie zmywał to włosy mogly by przybrać jakiś dziwny kolor-żołty? rudy? Nie wiem jak wyglądają utlenione wlosy bez wprowadzenia barwnika
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 09:55   #1783
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No ja niestety zdrzemnęłam się po południu i teraz pokutuję bo usnąć nie mogę.
Cyknę na pewno, teraz sa mokre no i jest ciemno. Jutro na pewno wrzucę, ma być trochę słonka - więc jest szansa, że uchwycę prawdziwy kolor bez flesza
Ja jak sie o 2:00 położyłam to udało mi się przysnąc chyba po 3:00 dopiero..też popołudniu miałam drzemke dwugodzinną więc obydwie pokutowałyśmy
Słoneczko świeci, mam nadzieje, ze u Ciebie również więc cykaj fotki czym prędzej


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Yatta jeśli by kolor bardzo się różnił to trzeba będzie na długości wrzucić skandynawski na troszkę- on działa również jako dekolor.
A po nim farba już się przyjmie.
Bardzo jestem ciekawa co ci wyjdzie.
Nie ma za co dziękować.

Enchanted ciekawi mnie co też ty wybierzesz dla siebie

Wy niedobre siedzicie do późna a ja o 1:50 dostałam @
I reszta nocy z bólu nie przespana, więc wstałam z tż jak szedł do pracy.
Wstawać blondyny bo mi się nudzi!!! Juz nawet mieszkanko wysprzątałam od 6 rano...
Bunny, mnie też to ciekawi może coś doradzisz popielatego/opalizującego/beżowego, żeby pisklaka pokryc?


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
A ja czytam przy herbatce różanej
Pokażę wam moją niuńkę
Prawda że śliczna?

Załącznik 3554654
Jaka śliczna śpiąca księżniczka


Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
bunny, słodki ten Twój piesio, a jaka juz duuża! jejku!

enchanted, kurczaczek, ze hoho.. ech te farby.

paulcia, a marudz sobie, ja marudzłam Wam bez obiekcji. Na pewno miałyscie dosc, ale musiałam się wygadac, wygadałam i przeszło mi
Najlepsze jest to, ze ja nie widze rudego nic a nic na Twoich włosach, bardzo zimny az srebrny blond.
Tak, ohydny, ale to tylko podkład-jak na moje ciemne naturalne to i tak przyzwoicie wyszło. Dzisiaj już zamierzam jakąś farbke na to położyc
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 10:01   #1784
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

enchanted moja Lola- księżniczka śpi nadal mało jej nocy i tak jest zawsze- śpi do południa z przerwą na siusiu
Doradzam coś opalizującego, perłowego lub popielatego. Stanowczo odradzam beż bo on podkreśli kurczaka i może wyjść nawet rudy.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 10:06   #1785
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
enchanted moja Lola- księżniczka śpi nadal mało jej nocy i tak jest zawsze- śpi do południa z przerwą na siusiu
Doradzam coś opalizującego, perłowego lub popielatego. Stanowczo odradzam beż bo on podkreśli kurczaka i może wyjść nawet rudy.
To ma cykl dzienny poprzestawiany jak ja
Jak śpi to spokój masz przynajmniej A w nocy co wyczynia?

Dziękuje to wyruszam na poszukiwania Ciekawe z czym przyleze..
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 10:07   #1786
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

blond bunny ale piekna i słodka ta Lola
No ale ja jak już pisalam kocham zwierzeta i nie wyobrazam sobie nie mieć w domu psa Odkąd pamietam mamy zwierzeta

enchanted wcale nie jest tak zolto-spokojnie pokryjesz to czymś i bedzie bardzo jasna i praktycznie biało

mysia ja tez widzę ciepły kolor, złoto-bezowy. Moze farbuj samym bezem następnym razem?

A na zdjeciach moje kolorowe odrosty, zolto ciemne Na 1 zdjeciu robionym z boku widac taki cień, to wlasnie moje kolorowe odrosty
A jeszcze 1 zdjecie z mniejszym odrostem, ale widac trochę akurat mam takie jak leże z psem

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-11-26 o 10:17
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 10:21   #1787
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

bunny, dziękuję to nie bede kombinowac.. zastanawiam się co ja zrobię za miesiac, czym mam robic odrost. Nie wiem czy ten beżowy nutrisse nie zrobi mi znó cholernej niepsodzianki. Odcieni złotych na dłuzsza mete się troche boje. Nie wiem, mam się wziąc za farby rpofesjonalne czy jak? Te ze sklepowych połek własciwie wypróbowane poza serią n&e. No, ale moze bede się martwic za miesiąc, tj juz po Nowym Roku.

enchanted, naprawde podziwiam za to robienie podkładu. Ja sie stresuję robiac sama farbą, ze z czasem włosy będa w łatki, a Wy trzaskacie podwójną pracę i efekt jest super. A co będziesz kładła na to?

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

agatau, piekny ten Twój pies, a jak fajnie na Ciebie patrzy
odrosty masz duuże. moje włoski cos zwolniły po ostatnich farach. Minęły 2 tygodnie i mam tylko 0,5 cm odrostu, ale.. nie pije od jakiegos czasu pokrzywy, bo mi sie skonczyła i wciaz zapominam kupic.. a i radicla ostatnio odpusciłam pare razy.
i faktycznie kolorowe, czym bedziesz robić?
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 10:24   #1788
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

co mam zrobic z tym fioletem na odroscie
mocno go widac
myje przeciwlupiezowym ,ale ile to potrwa?
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 10:27   #1789
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

W nocy to makabra- koło 22 zaczyna się dziki szał
czyli bieganie z pokoju do pokoju pędem i noszenie kości albo skarpetki trwa aż Lolka zmęczona padnie. Nie na długo bo za chwilę zryw i wkurzanie królicy- czyli skakanie do jej klatki, podbieganie i szczekanie na nią- a królica buczy i uderza łapkami o klatkę więc huk jak nie wiem. jak je rozdzielę i skrzycze jest moment ciszy.
Gdy zaczynam usypiać wszystko zaczyna sie od nowa- dochodzi jeszcze wskakiwanie nam do łózka i złośliwe zeskakiwanie oraz podłażenie do mojej głowy i skakanie mi do twarzy z jęzorem i poszczekiwaniem
Czasem tak jest przez pół nocy np. dziś.
Lolka zobaczyła że nie śpie przez @ i sie kręcę to juz spokoju i ciszy nie było Ale w sumie przyzwyczailiśmy się z tż.

mysia jak boisz się zbytniej złocistości to zawsze mozesz robić jeden miesiąc beż a kolejny beż pół na pół z naturą. i od nowa. Wtedy nie ma szansy żeby było zbyt ciepło.

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Weronika a po czym ty masz fiolet na odroście?
jeszcze wczoraj pytałaś jak mieszać te farby z wodą 12%?

Agatau ty masz jamniczkę? Jest słodka
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-26, 10:27   #1790
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

dziewczyny robicie cale wloski to i odrost bardziej widoczny u mnie po 3ms dopiero zaczynam dzialac z odrostemmam troche swoich i to sie jakos zlewa i nie rzuca tak w oczy
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 10:27   #1791
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

mysia no w końcu udało mi sie uchwycic ze kolorowe, hurraaa
Ale dziś jest slonce i widać. Znaczy poza tym reszte wlosow mam w miarę rowno pokrytą, ale ten duzy zoltawy pas i ten moj ciemny (nieco ponad centymetr, czyli srednio) denerwuje mnie.
Wybieram sie do fryzjerki 20 grudnia zeby na moim ciemnym zrobiła mi słoneczny blond - taki podobny jak ten zlotawy pas co mam dalej a potem na tym zrobila mi refleksy - mleczne, jasne. Zreszta tak wyglada reszta moich włosow.
Mam nadzieje ze fryzjerka da rade.
Jedyne co wiem-niestety-drogeryjne farby jakoś nie są dla mnie, nie dość ze nie umiem farbować (z tyłu ten pas i odrost sa większe bo zawsze niedokładnie farbuje) to jakoś mi te farby kiepsko lapią włosy - albo mam zolte, albo szare. Jak bede u tej fryzjerki (moja koleżanka u niej robi refleksy i ma ślicznie stąd zapisalam się właśnie do niej) popytam ją i może bede chodziła do fryzjera.
Bo chyba nie nadaję się do farbowania włosow

Jamniczka dziękuje Wam
Tak mam jamniczke, ma rok i 3 mce Ale jest wielka-to standard, miniaturki są mniejsze,a królicze to juz w ogóle malutkie.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-11-26 o 10:28
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 10:35   #1792
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość

paulcia, a marudz sobie, ja marudzłam Wam bez obiekcji. Na pewno miałyscie dosc, ale musiałam się wygadac, wygadałam i przeszło mi
Najlepsze jest to, ze ja nie widze rudego nic a nic na Twoich włosach, bardzo zimny az srebrny blond.
dzięki kochana za pozwolenie na marudzenie właśnie nie wiem czemu on wychodzi na zdjęciach tak chłodno, bo w rzeczywistości te rude pasemka na prawde widać i to nie tylko ja to widze jutro jade na uczelnie i zastanawiam sie czy zapisać sie do fryzjera (pracują na farbach keune) czy kupić rozjaśniacz i poprosić o zrobienie pasemek siostre... tylko teraz pytanie, mam już odrost, co prawda nie wielki, ale jest już widoczny, i jeśli siostra miałaby robić mi te pasemka to zaczynając od góry (łapiąc odrost) czy lepiej zrobić tylko na tych zafarbowanych a później na odrost i reszte nałożyć farbke?

mysia Twoje włoski na tych zdjęciach wyglądają naprawde bardzo fajnie, i jakże złociście
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 10:40   #1793
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
dzięki kochana za pozwolenie na marudzenie właśnie nie wiem czemu on wychodzi na zdjęciach tak chłodno, bo w rzeczywistości te rude pasemka na prawde widać i to nie tylko ja to widze jutro jade na uczelnie i zastanawiam sie czy zapisać sie do fryzjera (pracują na farbach keune) czy kupić rozjaśniacz i poprosić o zrobienie pasemek siostre... tylko teraz pytanie, mam już odrost, co prawda nie wielki, ale jest już widoczny, i jeśli siostra miałaby robić mi te pasemka to zaczynając od góry (łapiąc odrost) czy lepiej zrobić tylko na tych zafarbowanych a później na odrost i reszte nałożyć farbke?

mysia Twoje włoski na tych zdjęciach wyglądają naprawde bardzo fajnie, i jakże złociście
To już zależy od umiejętości-jak siostra technicznie umie to nalozyc to niehc robi siostra Ale jak nie jesteście pewne efektu to lepiej fryzjer.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 10:51   #1794
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
To już zależy od umiejętości-jak siostra technicznie umie to nalozyc to niehc robi siostra Ale jak nie jesteście pewne efektu to lepiej fryzjer.
myśle, że umiałaby to zrobić tylko boje się, że włosy będa jej się plątały, ona będzie je ciągała... i będa jeszcze bardziej postrzępione...
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 10:52   #1795
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
myśle, że umiałaby to zrobić tylko boje się, że włosy będa jej się plątały, ona będzie je ciągała... i będa jeszcze bardziej postrzępione...
Ale Ty miałaś iść do fryzjera-nie kombinuj tylko sie zapisz. Jak raz Ci wyrówna potem bedzie Ci łatwiej samej farbować
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 10:53   #1796
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

paulcia tylko jak będziecie wyłapywac te rude pasemka na rozjaśniacz to oczywiscie na folię i niech naturalnego odrostu ci nie rusza bo plam ci narobi i będziesz łaciata. po rozjasniaczu i tak będziesz musiała farbą stonować te pasemka to i odrost farbą zrobicie.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 11:00   #1797
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

bunny mam jedna czaesc glowy w fiolecie ;d po wella koleston
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 11:02   #1798
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
paulcia tylko jak będziecie wyłapywac te rude pasemka na rozjaśniacz to oczywiscie na folię i niech naturalnego odrostu ci nie rusza bo plam ci narobi i będziesz łaciata. po rozjasniaczu i tak będziesz musiała farbą stonować te pasemka to i odrost farbą zrobicie.
dzięki właśnie o to mi chodziło czy może wyjść coś nie tak... narazie z siostrą się nie odzywam więc i tak będe musiała poczekać, ale przemyśle to jeszcze...

Agatka no właśnie tez o tym myślałam, tylko tak sobie na chłopski rozum myśle, bo u fryzjera z pasemkami będe siedziała pewnie z godzine, chociaż moje włosy tego raczej nie wymagają, a w domu sama będe kontrolowała co sie na mojej głowie dzieje, ach....

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2010-11-26 o 11:07
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 11:05   #1799
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

paucia niech ona ci wybiera te pasemka grzebieniem ze szpikulcem to cie nie będzie ciągnęła i łatwiej jej będzie. Możesz taki grzebień kupić za grosze w rossmanie.

Weronika ja nie rozumiem jak możesz mieć pół glowy w innym kolorze a pół nie? Może daj fotki bo ja nie wiem o co chodzi?
Ile trzymałaś farbę? Jak nakładałas? Nakładałaś na rozjaśniane?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 11:06   #1800
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
A ja czytam przy herbatce różanej
Pokażę wam moją niuńkę
Prawda że śliczna?

Załącznik 3554654
Jak smacznie sobie spi,sliczna

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Mówiłam, że jest i teraz tak kombinuje jaką farbą jutro zrobic, żeby to przygasic i przyciemnic troszke

Wiesz, że już nawet czytałam opinie na temat Castinga Na KWC opinie ma świetne, ale nikt nie opisuje koloru 910..
Nie bójta teraz wygląda szaro-fioletowo. Jak matrixem robiłam to wyglądałam jakby popiółem ksiądź mnie posypał, a później było ok. U Ciebie też dobrze będzie. Z jaką wodą mieszałaś w końcu? A w ogóle to ja myślałam, jak weszłam, że Ty już gotowa będziesz..
Napisz jakie wrażenia jak już wyszorujesz włoski bo ciekawośc mnie zżera
3mam
To widze ze tez chcesz przyciemniac ja po dlugich poszukiwan znalazlam watek jednej uzyt;ktora przyciemniala z bardzo jasnego blondu na naturalny chlodny blond.Napisalam PW zeby podala pelna nazwe tej farby bo doczytalam ze byl to perlowy casting loreala ale jaki
Tu link https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...4&postcount=19

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
kaska222, oj nie ja juz nie polecam garniera! cos zmienili w składzie, bo mi 8 wychodzi zielonkawoszaro :/!
choc nutrisse 89 jeszcze zaryzykuję ale on sam wychodzi dosc ciepło.
Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
bunny, słodki ten Twój piesio, a jaka juz duuża! jejku!

enchanted, kurczaczek, ze hoho.. ech te farby.

paulcia, a marudz sobie, ja marudzłam Wam bez obiekcji. Na pewno miałyscie dosc, ale musiałam się wygadac, wygadałam i przeszło mi
Najlepsze jest to, ze ja nie widze rudego nic a nic na Twoich włosach, bardzo zimny az srebrny blond.

---
co do mojego pasemka.. tez o nie moge znalexc, chyba jednak dałam pupy z tą farbą. Zostaje kapiel rozjasniająca tych pasemek, ktore mi sie nie podobają i dopieor nałozenie złotego... ale nie bed eich katowac. Dzis jest słoneczny dzien i włosy sprały się z szarego całkiem. Kolor jest bardzo ładny. Wnerwiają mnie tylko pojedyncze bielsze pasma, które wyglądają co prawda jak balejaż, ale chciałąbym żeby były mniej biale a bardziej złote. I to własnie one po farbowaniu zanim się spiora są w kolorze szaroburym mieniacym się na zielonkawo. wydziwiam?
Dobrze wiedziec,to odpada ta firma mi sie podoba Twoj kolor

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
blond bunny ale piekna i słodka ta Lola
No ale ja jak już pisalam kocham zwierzeta i nie wyobrazam sobie nie mieć w domu psa Odkąd pamietam mamy zwierzeta


enchanted wcale nie jest tak zolto-spokojnie pokryjesz to czymś i bedzie bardzo jasna i praktycznie biało

mysia ja tez widzę ciepły kolor, złoto-bezowy. Moze farbuj samym bezem następnym razem?

A na zdjeciach moje kolorowe odrosty, zolto ciemne Na 1 zdjeciu robionym z boku widac taki cień, to wlasnie moje kolorowe odrosty
A jeszcze 1 zdjecie z mniejszym odrostem, ale widac trochę akurat mam takie jak leże z psem
Sliczne te ostatnie zdj; Moj TZ nie chce narazie zadnego zwierzaka...

A ja nie moge ochlodzic tego koloru,nie pomagaja szampony,czy maski niwelujacy odcien zolty
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-11-26 o 11:11 Powód: dop;
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:41.