Essence cz. VII - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-09, 16:10   #901
ewelinkia
Raczkowanie
 
Avatar ewelinkia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 77
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
a mnie się wydawało, ze ten lakier inaczej się nazywa jak go w sklepie oglądałam
Ten, którym ja się pochwaliłam to jest właśnie Walk of fame

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
Chanel to kicha straszna, za tą cenę to poracha kompletna Ale Paradoxal ładny jest... Dzięki bogu są tańsze i trwalsze zamienniki
Pewnie, że tak. Chyba bym się załamała, gdybym kupiła lakier do paznokci za 150 zł, a odpryskiwałby jak ten za 5.
ewelinkia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 19:01   #902
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
A ja właśnie zamówiłam u cioci z Fairytale
-shimmer,
-eyelinery
-lakier czerwony
To są musthave, a resztę ewentualnie dokupię, jak F. będzie jakimś cudem w Polsce

I błagam tylko, żeby F. było już w DM, bo dawno już żadna limitowanka tak mi się nie podobała. Przyczaję się jeszcze na eyelinery i paletkę z i love Berlin, ale to później
Ale Ci dobrze ! Też bym chciala taką ciocię


Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Widziałam I love Berlin w oczekiwanych na włoskiej podstronie Essence, więc raczej będzie "w świecie" też
O tak! Niech u nas będzie ! Tą limitkę naprawdę bym chciala, a Black&White mogę odpuscic na rzecz ILBerlin.

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
To o pkt w grze? Ja za trzecim razem dograłam do 1300 jakoś a potem rzuciłam bo juz mnie wkurzało(ale wpisałam się na liste choć pierwsza osoba ma 3600 :/). Zauważyłam że przejazdy między chorągiewkami liczy za 20 a nie za 10 jak się nie wjedzie pomiędzy tylko przeskoczy 1 chorągiewkę - tylko trzeba uważać żeby się o nią nie zabić
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Najwięcej mam 885 :/ Nie wiedziałam o tej metodzie :d Przejeżdzałam pomiędzy, za 10 pkt Popóbuję
Skacze przez króliki, przez drewno, przez zaspy, zbieram produkty a i tak coś mało tych punków.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
1845 - wow!! Ta metoda jest lepsza, bo się nie wywalam Dojechałam do samego końca z tylko 2 wywrotkami

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------


Widzę, że zasada polega generalnie na skakaniu - skakć przez wszystko co się da - tez przed domy i drzewa i zbierac produkty :d Tylko nie wiem do czego są te takie skośne "cosie" (nie skocznie tylko te drugie)



2145
To ja Wam się pochwalę, że wczoraj doszłam do 2100 około . Przejezdzalam prawie przez wszystkie bramki, zbieralam te nagrody itd a punktów mialam ciągle tyle samo . Nawet jak udało mi się przejechać zaliczając prawie wszystko po drodze to punktów nie przybywało, więc zrezygnowałam,do ponad 3000 i tak bym nie doszła .




Mam wrażenie, że mój linerek DW kamienieje.. Jest twardszy niż na początku, bardzo ciężko go nabrać na pędzelek. Coś czuję, że długo to on już nie pożyje .
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 19:23   #903
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że mój linerek DW kamienieje.. Jest twardszy niż na początku, bardzo ciężko go nabrać na pędzelek. Coś czuję, że długo to on już nie pożyje .
Kurcze, moje właśnie tak samo, jakieś takie suche i twarde się zrobiły... Myślałam, żeby kupić duraline lub ten podobny płyn z Kobo. Może to by coś dało?
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 19:28   #904
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
a macie jakieś sposoby żeby na dolnej powiece i w kąciku oka kredki się nie rozmazywały ?
Moim sekretnym sposobem na rozmazywanie się kredki w kącikach i na dolnej powiece jest... zielona glinka. Nakładam odrobinkę na pędzelek języczkowy do cieni i rozprowadzam na dolnej powiece po nałożeniu uprzednio podkładu. Uwaga: glinka lekko wysusza i super matuje więc z jej ilością nie należy przesadzić bo porobią się nam zmarszczki pod oczami, jako że skóra tam jest bardzo cienka i delikatna, ale jeśli nie przedobrzymy to makijaż zostanie na swoim miejscu. Jak powiedziała Katosu: "Pamiętajcie Dziewczyny, musi być sucho, jak będzie sucho to nic Wam nie spłynie"

Cytat:
Napisane przez Dunka Pokaż wiadomość
Ja tez szukam I nie widzialam nigdzie do tej pory
Dunka, śliczny avek

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że mój linerek DW kamienieje.. Jest twardszy niż na początku, bardzo ciężko go nabrać na pędzelek. Coś czuję, że długo to on już nie pożyje .
Weź mnie nie strasz bo to mój ulubiony liner obecnie
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 19:39   #905
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Kurcze, moje właśnie tak samo, jakieś takie suche i twarde się zrobiły... Myślałam, żeby kupić duraline lub ten podobny płyn z Kobo. Może to by coś dało?
Mam Duraline, ale jeszcze nie próbowałam go dodać, więc spróbuję i napiszę czy pomogło

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Weź mnie nie strasz bo to mój ulubiony liner obecnie
Ja się do niego dopiero "przekonuję" a on zasycha :/. Nie wiem coś dziwnego się z nim dzieje, ale nie to samo co z linerem Inglota .

Inglot po jakimś czasie zrobił się poprostu suchy, ale normalnie się nabiera na pędzelek, tylko kreskę cięzko zrobić - dlatego dodaję mu Duraline. A DW zrobił się poprostu twardy tak, że cięzko go na pędzelek nabrać. Mam nadzieję, że już mu się nie pogorszy!
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 19:49   #906
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Essence cz. VII

Jeśli masz, to super Ja bym musiała kupić dopiero. No to czekam na relacje z reanimacji linerka
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 19:59   #907
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Ale Ci dobrze ! Też bym chciala taką ciocię
O tak, ciocię mam super! Jeżdżę do niej co roku do Niemiec i jak byłam w tegoroczne wakacje to się nieźle essence'owo obłowiłam Obiecała kogoś po fairytale wysłać, bo sama leży w domu.
Muszę się pożalić, że jestem bardzo smutna i zawiedziona, bo nie przyjedzie do Polski na gwiazdkę. Jej córeczka jest moją chrześniaczką, ma dopiero półtorej roku i baaardzo za nią tęsknię i boję się, że będzie słabo mówić po polsku, już teraz 'mówi' głównie po niemiecku, wyłączając 'oko' i 'nos' A powodem jest... druga ciąża
saks jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-09, 20:03   #908
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Kurcze, moje właśnie tak samo, jakieś takie suche i twarde się zrobiły... Myślałam, żeby kupić duraline lub ten podobny płyn z Kobo. Może to by coś dało?
Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Ja się do niego dopiero "przekonuję" a on zasycha :/.
A DW zrobił się poprostu twardy tak, że cięzko go na pędzelek nabrać. Mam nadzieję, że już mu się nie pogorszy!
Oho, ja też coś takiego zauwazyłam ostatnio, gdy po tygodniu wróciłam do niego. No jasna anielka
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 20:07   #909
iga
Rozeznanie
 
Avatar iga
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: My Own Paradise
Wiadomości: 844
GG do iga
Dot.: Essence cz. VII

otóż dziewczęta malowałam sobie paznokcie lakierem Essence bongo drums z into the wild i przypadkiem odkryłam sposób na to jak osiągnąć efekt matt top coat'a bez matt to coat'a mianowicie robiłam sobie herbatę i duże ilości pary wodnej płynęły w stronę moje mokrego jeszcze lakieru, i z tejże pary zrobił mi sie piękny macik nie wiem czy znacie taką metodę jeżeli tak to wybaczcie - widocznie jestem po tyłach wybaczcie off topa ale musiałam sie pochwalić moim małym "odkryciem"
iga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 20:28   #910
Karlin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 197
Dot.: Essence cz. VII

Dostałam liner Denim Wanted i paletkę Metallics! Z tego pierwszego nie jestem zadowolona (mam wrażenie, że jest dość twardy... chyba powędruje do koleżanki ), ale paletka to prawdziwe cudo!
Karlin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 20:45   #911
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

A mój szary linerek DW się dobrze trzyma chociaż ostatni rzadko go używam
SexiChic jest teraz online Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-09, 20:51   #912
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
też właśnie używam lekko zaschniętą bazę. Wzięłam sposób z internetu- rozgrzej ją trochę suszarką i będzie ok Postanowiłam ją zużyć
Zużyć ok, ale pod wpływem ciepła nie traci właściwości?

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
też moja postanowiłąm zużyć, daje ją do mikrofali, potem taką płynną próbuję nałożyć ale na palcu natychmiast zasycha na w ogóle nie chce się rozprowadzić, masakra, albo jak już uda mi się ją nałożyć na powieke robi się na niej skorupka koloru bazy, zamiast być przezroczystą, no szok. Bardzo lubie bazę z my secret była swego czasu w limitce jakiejś, wyglądała troszkę jak błyszczyk.
Z My Secret jest fajna, tez mam, ale jak dla mnie kapryśna. Raz wszystko się trzyma idealnie, a drugiego dnia szybko się zbija.

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Tak odnośnie roztapiania... mi się skóra na plecach jeży jak widzę na youtubie czasem laski które biorą zapalniczkę i opalają kredkę do oczu żeby była miękka. Rozumiem rozgrzanie w rękach, żeby się roztopiła ale opalać? Przecież to robią bezpośrednio nad ogniem O_O przecież tam się jakieś substancje smoliste mogą zrobić z tej kredki(kij wie o co mi chodzi w każdym razie mój instynkt mówi mi - to jest be!). Ja bym się bała to do ciała przyłożyć żeby się coś nie wchłonęło a one tak coniennie sobie na oczy aplikują O_O brrrrrrr
Mi dzisiaj flormar odpisał, że będą otwierać stoisko w Poznaniu ale jeszcze nie ma - dla zainteresowanych tymi różami.

A sprawdzał ktoś może douglasy? Greatdee - dzięki za info szukamy rossmanów z essence w poznaniu, widział ktoś?
Tez bym tak nie mogła. To byłby mord dla mojej skóry i oka.
Mi odpisali że nie ma w Łodzi, ale nic poza tym. tzn czy mają w planach otworzyc flormar w Łodzi.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 21:00   #913
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Moim sekretnym sposobem na rozmazywanie się kredki w kącikach i na dolnej powiece jest... zielona glinka. Nakładam odrobinkę na pędzelek języczkowy do cieni i rozprowadzam na dolnej powiece po nałożeniu uprzednio podkładu. Uwaga: glinka lekko wysusza i super matuje więc z jej ilością nie należy przesadzić bo porobią się nam zmarszczki pod oczami, jako że skóra tam jest bardzo cienka i delikatna, ale jeśli nie przedobrzymy to makijaż zostanie na swoim miejscu. Jak powiedziała Katosu: "Pamiętajcie Dziewczyny, musi być sucho, jak będzie sucho to nic Wam nie spłynie"







Weź mnie nie strasz bo to mój ulubiony liner obecnie
oj dobra metoda, spróbuję glinki dodać do pudru w końcu nie będę się świecić DW to też obecnie moje ulubione linerki, ale faktycznie są nieco bardziej tępe niż na początku.

Mówicie, że suszarka i baza , spróbuje w takim razie dziś merdałam w niej palcem licząc, że to coś da ale niestety, linerek DW pięknie się odbił na górnej powiece.

A i byłam w Douglasie na floriańskiej - mettalics już nie ma, chyba będę musiała obejść się smakiem, widziałam biżu - kupiłam jeden naszyjnik, ale szczerze mówiąc to trochę odpustem zalatuje ta biżuteria, co prawda uwielbiam taką i chciałam kupić jeszcze bransoletkę, ale 20 zł na naszyjnik, 20 zł na bransoletkę, no poszłabym z torbami.
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 21:09   #914
Kinga_14
Raczkowanie
 
Avatar Kinga_14
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 220
Dot.: Essence cz. VII

Hey wiecie czy w Douglasie Galeria Alfa Białystok jest Essence i jaka jest teraz limitowanka proszę o odpowiedz
Kinga_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 22:12   #915
MANOON
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 160
Dot.: Essence cz. VII

hej dziewczyny już z 3 części mnie nie było wiecie może czy w D w Rzeszowie jest limitka?? bo ja tam tylko taki zwyczajny stand widziałam miejsca na limitke w nim nie było
__________________
Thanks God I'm a woman!

Wymianka kosmetykowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=515253
MANOON jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 22:16   #916
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Zużyć ok, ale pod wpływem ciepła nie traci właściwości?
Wiesz co, u mnie to tej bazy już tylko w rantach zostało. Dopiero od kilku dni tak robię i nie widzę, żeby cienie znikały, lub baza inaczej się zachowywała. Wręcz przeciwnie, lepiej się nakłada. Podejrzewam, że skończę ją w przyszłym tygodniu. Ale nie zdecydowałabym się na nagrzewanie jej od początku do końca użytkowania, ponieważ chyba ciepła temp. przyspieszyłaby psucie się. Przez te 2 tyg raczej nic nie powinno jej się stać
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 22:47   #917
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Kurcze, moje właśnie tak samo, jakieś takie suche i twarde się zrobiły... Myślałam, żeby kupić duraline lub ten podobny płyn z Kobo. Może to by coś dało?
Może na razie spróbujcie dłużej pogrzebac pędzelkiem w linerze. Ja tak robię - biore pędzelek, miziam w jednym miejscu żeby się dobrze ukręcił na wlosiu i nakladam. Kocham go za trwałość, choć konsystencję wolę z tego w paletkach Metallics.

Ale po wypłacie zamawiam liner z Elf... Choćby dla testowania...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 22:53   #918
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Essence cz. VII

Dziewczyny obiecałam porównać ELF i Essence, więc tak szybciutko( nie mam tych z DW, więc się nie wypowiem)
ELF są bardziej miękkie i kremowe niż Metallics, trzeba uważać, żeby nie nabrać za dużo.
Plusem jest, że są bardziej trwałe. Pomalowałam się o 9 rano i do tej pory nic nie wyblakło, ani się nie starło. Metallics czasami bledną na powiekach, a pod koniec dnia zostaje mi ich cień.
Ogólnie jestem zadowolona z zakupu. Używam wszystkich 4-ech na zmianę, po świętach dokupię jeszcze z dwa kolory.
Zdjęcie dosyć słabe, przepraszam- od lewej Srebrna paletka metallics, brązowa, Purple z ELF i Midnight.
Więcej zdjęć wrzuciłam na bloga.
Muszę dokupić kilka pędzelków do linera, bo mam tylko jeden. Ale bardzo Wam polecam Top Choice- zapłaciłam ok 3 zł, a jest świetny!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3454.jpg (36,7 KB, 40 załadowań)
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 23:15   #919
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Dziewczyny obiecałam porównać ELF i Essence, więc tak szybciutko( nie mam tych z DW, więc się nie wypowiem)
ELF są bardziej miękkie i kremowe niż Metallics, trzeba uważać, żeby nie nabrać za dużo.
Plusem jest, że są bardziej trwałe. Pomalowałam się o 9 rano i do tej pory nic nie wyblakło, ani się nie starło. Metallics czasami bledną na powiekach, a pod koniec dnia zostaje mi ich cień.
Ogólnie jestem zadowolona z zakupu. Używam wszystkich 4-ech na zmianę, po świętach dokupię jeszcze z dwa kolory.
Zdjęcie dosyć słabe, przepraszam- od lewej Srebrna paletka metallics, brązowa, Purple z ELF i Midnight.
Więcej zdjęć wrzuciłam na bloga.
Muszę dokupić kilka pędzelków do linera, bo mam tylko jeden. Ale bardzo Wam polecam Top Choice- zapłaciłam ok 3 zł, a jest świetny!
Fajne te z E.L.F. Zbieram powoli kasę na nie
A gdzie można dostać pędzelek z Top Choice?


---------- Dopisano o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano o 00:15 ----------

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Wiesz co, u mnie to tej bazy już tylko w rantach zostało. Dopiero od kilku dni tak robię i nie widzę, żeby cienie znikały, lub baza inaczej się zachowywała. Wręcz przeciwnie, lepiej się nakłada. Podejrzewam, że skończę ją w przyszłym tygodniu. Ale nie zdecydowałabym się na nagrzewanie jej od początku do końca użytkowania, ponieważ chyba ciepła temp. przyspieszyłaby psucie się. Przez te 2 tyg raczej nic nie powinno jej się stać
Chyba, że tak. Ja się napalam na bazę z Kobo. Zobaczymy.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-09, 23:34   #920
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Fajne te z E.L.F. Zbieram powoli kasę na nie
A gdzie można dostać pędzelek z Top Choice?


---------- Dopisano o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano o 00:15 ----------


Chyba, że tak. Ja się napalam na bazę z Kobo. Zobaczymy.
Pędzelek top choice kupiłam w drogerii na osiedlu koleżanki, szkoda mi było kasy na EDM, bo nie wiedziałam czy spodoba mi się malowanie pędzlem, ale jest super. Też się zbieram na Kobo, dlatego chcę tą końcówkę zużyć. Mikołaj już wie co mi przynieść
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 00:49   #921
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VII

Ho ho ja właśnie na zbiorowym sie dołożyłam do zamówienia i dostane eyeliner z elfa w midnight hym hym ale na tej fotce on nie wygląda na granat za bardzo może to moje światło tak działa hy hy jak ja lubię grudzień za prezenty - zwłaszcza te które sama sobie robie niech już będzie limitka żebym mogła jeszcze się troche pocieszyć
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 07:00   #922
Karlin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 197
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Hey wiecie czy w Douglasie Galeria Alfa Białystok jest Essence i jaka jest teraz limitowanka proszę o odpowiedz
Jest, Metallics
Karlin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 09:13   #923
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. VII

dziś obudziłam się z przedziwna potrzebą posiadania holorgaficznego top coat jaaa goooo chceeeee

bez jaj.. w tym momencie Essence nie ma nic co bym chciała no może szminkę This is me, bo chciałabym jakąś łatwą w obsłudze czerwień (mam idealny odcień cery w tym momencie )
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 09:18   #924
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Ho ho ja właśnie na zbiorowym sie dołożyłam do zamówienia i dostane eyeliner z elfa w midnight hym hym ale na tej fotce on nie wygląda na granat za bardzo może to moje światło tak działa hy hy jak ja lubię grudzień za prezenty - zwłaszcza te które sama sobie robie niech już będzie limitka żebym mogła jeszcze się troche pocieszyć
On jest prawie czarny, może na oku trochę jaśniejszy niż na fotce, ale gdy wyjęłam z pudełka, to aż sprawdziłam, czy mi czarnego nie przysłali
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 10:53   #925
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
dziś obudziłam się z przedziwna potrzebą posiadania holorgaficznego top coat jaaa goooo chceeeee

bez jaj.. w tym momencie Essence nie ma nic co bym chciała no może szminkę This is me, bo chciałabym jakąś łatwą w obsłudze czerwień (mam idealny odcień cery w tym momencie )
Tak to jest z maniaczkami Essence. Nigdy nie wiadomo kiedy nam się czegoś zachce
Ja dziś w nocy sie obudziłam, poczłapałam do kuchni po wodę i jakoś tak całkowicie z d... deski zachciało mi się czerwonego lakieru z Fairytaile. Masakra jakaś
Co to ma być. Żeby człowiek nie mógł spokojnie spać?
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 10:58   #926
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Tak to jest z maniaczkami Essence. Nigdy nie wiadomo kiedy nam się czegoś zachce
Ja dziś w nocy sie obudziłam, poczłapałam do kuchni po wodę i jakoś tak całkowicie z d... deski zachciało mi się czerwonego lakieru z Fairytaile. Masakra jakaś
Co to ma być. Żeby człowiek nie mógł spokojnie spać?
Tak to już jest. Niedługo będziemy wykrzykiwać przez sen .
Ja z Fairytale chcę tyko czerwony błyszczyk. Na razie, oczywiście. Pewnie zachce mi się czegoś po ptakach, tak jak paletki z Metallics
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 11:33   #927
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Tak to jest z maniaczkami Essence. Nigdy nie wiadomo kiedy nam się czegoś zachce
Ja dziś w nocy sie obudziłam, poczłapałam do kuchni po wodę i jakoś tak całkowicie z d... deski zachciało mi się czerwonego lakieru z Fairytaile. Masakra jakaś
Co to ma być. Żeby człowiek nie mógł spokojnie spać?
też go chcę piękny jest. Chociaż moje proagnienie zostało trochę złagodzone, bo dostałam od mamy piękny bordowy lakier Mama wie co dobre
Mam nadzieję, że da podobny efekt do czerwonego z limitki Sensique Earth
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 12:05   #928
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Essence cz. VII

Dzisiaj w ramach choroby psychicznej śniło mi się, że byłam w Naturze i między jakimiś cieniami leżały zupełnie zagrzebane sztuczne rzęsy z Black&White. Oczywiście je wzięłam .

Sprawdziłam : Duraline ratuje linerek DW. Kreski wychodzą ładniejsze i dobrze nabiera się na pędzelek. Nie wiem czy na dłuższą metę też się sprawdzi (jak np linerek zaschnie mi jeszcze bardziej).

Zapomnialam napisać Wam, że kupiłam temperówkę Essence, którą mi polecałyście . Faktycznie jest bardzo dobra. Zastrugałam sobie wszystkie kredki jakie miałam i z jumbo też sobie świetnie poradziła. Jedynie miała opór z jedną kredką z Sephory - ale ona to jakaś niewymiarowa jest.



Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Dziewczyny obiecałam porównać ELF i Essence, więc tak szybciutko( nie mam tych z DW, więc się nie wypowiem)
ELF są bardziej miękkie i kremowe niż Metallics, trzeba uważać, żeby nie nabrać za dużo.
Plusem jest, że są bardziej trwałe. Pomalowałam się o 9 rano i do tej pory nic nie wyblakło, ani się nie starło. Metallics czasami bledną na powiekach, a pod koniec dnia zostaje mi ich cień.
Ogólnie jestem zadowolona z zakupu. Używam wszystkich 4-ech na zmianę, po świętach dokupię jeszcze z dwa kolory.
Zdjęcie dosyć słabe, przepraszam- od lewej Srebrna paletka metallics, brązowa, Purple z ELF i Midnight.
Więcej zdjęć wrzuciłam na bloga.
Muszę dokupić kilka pędzelków do linera, bo mam tylko jeden. Ale bardzo Wam polecam Top Choice- zapłaciłam ok 3 zł, a jest świetny!
Kusisz ELFem . Jak są lepsze niż z paletek Mettalicsowych to muszą być świetne! Ja mam rozświetlacz z ELFa i jest super więc wpisuję sobie te linerki do listy kosmetyków do kupienia .

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Tak to już jest. Niedługo będziemy wykrzykiwać przez sen .
Ja z Fairytale chcę tyko czerwony błyszczyk. Na razie, oczywiście. Pewnie zachce mi się czegoś po ptakach, tak jak paletki z Metallics
Zoila, mi też się podoba też czerwony błyszczyk, ale ciągle sobie powtarzam, że go nie chcę, bo na zdjęciach z netu wygląda na dający słaby kolor. Ale to mi nie przeszkadza w tym żeby się na niego napalać .
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 12:09   #929
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Essence cz. VII

Dziewczyny, dzieki Wam dzis zawędrowalam do Pepco i kupilam sobie krem do rąk z Sally Hansen za 7 PLN

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Cytat:
Napisane przez iga Pokaż wiadomość
otóż dziewczęta malowałam sobie paznokcie lakierem Essence bongo drums z into the wild i przypadkiem odkryłam sposób na to jak osiągnąć efekt matt top coat'a bez matt to coat'a mianowicie robiłam sobie herbatę i duże ilości pary wodnej płynęły w stronę moje mokrego jeszcze lakieru, i z tejże pary zrobił mi sie piękny macik nie wiem czy znacie taką metodę jeżeli tak to wybaczcie - widocznie jestem po tyłach wybaczcie off topa ale musiałam sie pochwalić moim małym "odkryciem"
Bede musiala wyprobowac
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 12:29   #930
dolce&gabbana
Zadomowienie
 
Avatar dolce&gabbana
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 864
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Tak to jest z maniaczkami Essence. Nigdy nie wiadomo kiedy nam się czegoś zachce
Ja dziś w nocy sie obudziłam, poczłapałam do kuchni po wodę i jakoś tak całkowicie z d... deski zachciało mi się czerwonego lakieru z Fairytaile. Masakra jakaś
Co to ma być. Żeby człowiek nie mógł spokojnie spać?
Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Dzisiaj w ramach choroby psychicznej śniło mi się, że byłam w Naturze i między jakimiś cieniami leżały zupełnie zagrzebane sztuczne rzęsy z Black&White. Oczywiście je wzięłam .
Dziewczyny, myślicie, że w pokojach bez klamek pozwolą nam zachować essencowe skarby?
__________________




dolce&gabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:37.