Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-08, 11:57   #91
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
tylko pamiętaj, że po BD większość dziewczyn potrzebuje odzywki, żeby te włosy móc rozczesać (w tym ja )
ach, ja muszę zainwestować w jakiś nowy olej, bo kokosowy mi się już kończy

wrzucaj wrzucaj, chętnie popatrzymy na fotki
Ja zawsze potrzebuję odżywki najlepiej moje włosy wyglądają i rozczesują się po zielonej Alterrze -a tak to po każdym szamponie muszę nałożyć jakąś odżywkę... to tylko świadczy o stanie moich włosów
Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
ha, mam czepek kąpielowy! obeszłam całego rossa, już miałam szukać jakiejś pracownicy i pytać o te czepki (ale oczywiście jak na złość, jak człowiek szuka czegoś i przydałaby sie pomoc, to żadnej pani nie ma pod ręką ), ale w końcu znalazłam
przy okazji zwiedzania kupiłam nową szczotkę do włosów i zalotkę


a propos babydream'u to ja polecam używałam, gdy miałam bardzo podrażnioną i przesuszoną skórę głowy i bardzo miło go wspominam, poniekąd dzięki niemu troche mi się skóra głowy uspokoiła, a włosy też pamiętam w porządku były - nie przesuszyły się, nie plątały jakoś szczególnie mocno jedyny minus to że jest średnio wydajny... ale też dużo nie kosztuje
ja się muszę do rossmanna przejść się w końcu

hmm to go kupię chyba i niech stoi a jakby co oddam 3letniej chrześnicy TŻa
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 12:09   #92
pannaleksandra
Wtajemniczenie
 
Avatar pannaleksandra
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 762
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

mam pytanie czy mogę nakładać Jantar na kilka godzin i potem normalnie umyć włosy? Bo boję się, że jeśli będę nakładać po umyciu, może mi je obciążać. Ale z drugiej strony nie wiem, czy to wystarczy, aby działał.
__________________
Wymieniam się!
PAŹDZIERNIK
Odpisuj u mnie, proszę.
pannaleksandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 12:10   #93
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ja zawsze potrzebuję odżywki najlepiej moje włosy wyglądają i rozczesują się po zielonej Alterrze -a tak to po każdym szamponie muszę nałożyć jakąś odżywkę... to tylko świadczy o stanie moich włosów

ja się muszę do rossmanna przejść się w końcu

hmm to go kupię chyba i niech stoi a jakby co oddam 3letniej chrześnicy TŻa
też potrzebuję odżywki ale dla mnie to i lepiej, włosy lepiej wyglądają achh zielona Alterra nie dość, że pięknie pachnie to i ma fajne działanie
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 12:13   #94
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez pannaleksandra Pokaż wiadomość
mam pytanie czy mogę nakładać Jantar na kilka godzin i potem normalnie umyć włosy? Bo boję się, że jeśli będę nakładać po umyciu, może mi je obciążać. Ale z drugiej strony nie wiem, czy to wystarczy, aby działał.
ja jantar i inne podobne jemu wcierki zawsze nakladam na noc przed spaniem zeby sie ladnie wchlonal
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 12:16   #95
pannaleksandra
Wtajemniczenie
 
Avatar pannaleksandra
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 762
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
ja jantar i inne podobne jemu wcierki zawsze nakladam na noc przed spaniem zeby sie ladnie wchlonal
i też najchętniej tak bym robiła, tyle że myję włosy codziennie wieczorem i boję się, że jak rano wstanę to..nieciekawie to będzie wyglądało.
__________________
Wymieniam się!
PAŹDZIERNIK
Odpisuj u mnie, proszę.
pannaleksandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 12:19   #96
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
też potrzebuję odżywki ale dla mnie to i lepiej, włosy lepiej wyglądają achh zielona Alterra nie dość, że pięknie pachnie to i ma fajne działanie
tak, zielona to mój zdecydowany faworyt ciekawe jak odżywka z tej serii się spisuje, muszę koniecznie przetestować niech no mi się tylko jakaś odżywka skończy...

Uwaga uwaga! Wstawiam kolaż moich tragicznych włosów
oby za pół roku wyglądały lepiej. Ale tak to wygląda na chwilę obecną -i tak się łobuzy falują. Powinny być pewnie wycieniowane, żeby się znośniej prezentować, ale uparcie chcę zapuszczać na prosto. Kiedyś w końcu przestaną pod własnym ciężarem Odrościk 26 dni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Desktop.jpg (59,3 KB, 87 załadowań)
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 12:21   #97
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez pannaleksandra Pokaż wiadomość
i też najchętniej tak bym robiła, tyle że myję włosy codziennie wieczorem i boję się, że jak rano wstanę to..nieciekawie to będzie wyglądało.
ja jantar używam normalnie po umyciu włosów (też myję wieczorem ) wcieram w skórę głowy i tyle, włosy nastepnego dnia rano (i w ogóle od razu po wyschnięciu) wyglądają w porządku
używałaś juz tego jantara w ogóle? może niepotrzebnie się obawiasz, że ci obciąży włosy?
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-08, 12:25   #98
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Ja teraz nie potrzebuje żadnej odzywki, bo odrosty są zdrowe i lśniące. poza tym, po kązdej odzywce miałam przeciążone, a teraz mam krótki fryz, więc nie teges...
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 12:37   #99
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Błąd, mój odrost ma 28 dni
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 12:39   #100
pannaleksandra
Wtajemniczenie
 
Avatar pannaleksandra
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 762
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
ja jantar używam normalnie po umyciu włosów (też myję wieczorem ) wcieram w skórę głowy i tyle, włosy nastepnego dnia rano (i w ogóle od razu po wyschnięciu) wyglądają w porządku
używałaś juz tego jantara w ogóle? może niepotrzebnie się obawiasz, że ci obciąży włosy?
nie, nie, właśnie czekam na przesyłkę, tylko nie wiedzieć czemu wymyśliłam sobie, że ma taką oleistą konsystencję.
Dzięki za odpowiedź, w takim razie będę używać po myciu.
__________________
Wymieniam się!
PAŹDZIERNIK
Odpisuj u mnie, proszę.
pannaleksandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 12:54   #101
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez pannaleksandra Pokaż wiadomość
nie, nie, właśnie czekam na przesyłkę, tylko nie wiedzieć czemu wymyśliłam sobie, że ma taką oleistą konsystencję.
Dzięki za odpowiedź, w takim razie będę używać po myciu.
on jest raczej wodnisty i lekko lepki niż oleisty
a skoro nie używałaś jeszcze to spróbuj najpierw tak jak pisze na opakowaniu, a gdyby ci obciązał włoski czy coś to zawsze można pokombinować i używać jakoś przed myciem
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-08, 13:08   #102
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

melduje sie w kolejnej czesci, bo oczywiscie nadal bede zapuszczac z Wami moje naturalki
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 13:10   #103
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
melduje sie w kolejnej czesci, bo oczywiscie nadal bede zapuszczac z Wami moje naturalki
już myślałam, że zaginęłaś na wizażu witaj
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 13:19   #104
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
tak, zielona to mój zdecydowany faworyt ciekawe jak odżywka z tej serii się spisuje, muszę koniecznie przetestować niech no mi się tylko jakaś odżywka skończy...

Uwaga uwaga! Wstawiam kolaż moich tragicznych włosów
oby za pół roku wyglądały lepiej. Ale tak to wygląda na chwilę obecną -i tak się łobuzy falują. Powinny być pewnie wycieniowane, żeby się znośniej prezentować, ale uparcie chcę zapuszczać na prosto. Kiedyś w końcu przestaną pod własnym ciężarem Odrościk 26 dni
tzn mi chodzi właśnie o odżywkę Alterry i stwierdzam, że jest lepsza od tej czerwonej z granatem i aloesem

czemu narzekasz na swoje włosy? nie są w najgorszym stanie, odpowiednia pielęgnacja i będą piękne dopiero miesiąc nie farbujesz, moje włosy z miesięcznym odrostem wyglądały tragicznie w porównaniu z Twoimi
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 13:23   #105
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
już myślałam, że zaginęłaś na wizażu witaj
hej
fajnie, zer ktos mnie pamieta
ja tak bede wpadac i znikac, bo czasu mam niewiele a do tego jak widze tyle do nadrabiania to


no i kilka watkow do opanowania jak juz na wizazu jestem
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 13:23   #106
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
To pytanie do wszystkich, którzy używają każda opinia jest cenna
To ja sie jeszcze wypowiem na temat BD - u mnie niestety na nie. Wlosy mialam po nim takie tepe jakies, nie blyszczaly wcale. Po jakims czasie negatywnie pozostawil slad rumianek (zlote refleksy ) no i byl malo wydajny. Dla mnie pozostanie to szampon dla dzieci - nieszkodliwy, ale nie zawierajacy zadnych substancji odzywiajacych wlosy. Ale sprobowac mozesz, co wlos to inne doswiadczenia. Ja jestem fanka Alterry i pozostane jej pewnie wierna przez jakis czas jeszcze

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Uwaga uwaga! Wstawiam kolaż moich tragicznych włosów
oby za pół roku wyglądały lepiej. Ale tak to wygląda na chwilę obecną -i tak się łobuzy falują. Powinny być pewnie wycieniowane, żeby się znośniej prezentować, ale uparcie chcę zapuszczać na prosto. Kiedyś w końcu przestaną pod własnym ciężarem Odrościk 26 dni
Potwierdzam istnienie odroscika Tez bede likwidowac moje cieniowanie z tylu, choc mi go szkoda, bo wlosy wygladaly na bardziej uniesione. A falowac tez mi sie zaczely, ale od ostatniego ciecia minelo juz troche czasu.
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 13:24   #107
Mania1987
Raczkowanie
 
Avatar Mania1987
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: swiętokrzyskie
Wiadomości: 210
GG do Mania1987
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

pannaleksandra jantar nie obciąża włosów, przynajmniej u mnie, wręcz przeciwnie, wyglądają po nim na dłużej świeże. Także myślę, ze nie masz się czego obawiać
Mania1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 13:39   #108
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
tzn mi chodzi właśnie o odżywkę Alterry i stwierdzam, że jest lepsza od tej czerwonej z granatem i aloesem

czemu narzekasz na swoje włosy? nie są w najgorszym stanie, odpowiednia pielęgnacja i będą piękne dopiero miesiąc nie farbujesz, moje włosy z miesięcznym odrostem wyglądały tragicznie w porównaniu z Twoimi
o widzisz a ja kupiłam śmierdziela z granatem i jeszcze 25% gratis było więc długo będę się z nią męczyć ale jak tylko coś skończę to zieloną kupię -a ona też ma konsystencję pasty do zębów jak czerwona?

Nie jest źle mówisz? No w sumie miesiąc temu było gorzej -tak źle, że aż zdjęcia nie zrobiłam ale nadal nie jest tak jakbym chciała aby było
Poza tym końcówki mam okropne miałam iść w piątek do fryzjerki, ale jednak się wstrzymam, bo znowu będą się gorzej łapać w kitkę po sesji jak odrost gdzieś 2 cm osiągnie pójdę

A po sesie tak mi dziś włosy pachną... Na KWC ktoś zapach tego oleju porównał do kociego moczu -chciałabym mieć kota, który sika takim zapachem normalnie ładne kadzidełko
Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
hej
fajnie, zer ktos mnie pamieta
ja tak bede wpadac i znikac, bo czasu mam niewiele a do tego jak widze tyle do nadrabiania to


no i kilka watkow do opanowania jak juz na wizazu jestem
właścicielkę takiego włosa ciężko zapomnieć widziałam właśnie, że na kilku się udzielasz
zajrzałam dziś do Twojej galerii i normalnie brak mi słów
Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
To ja sie jeszcze wypowiem na temat BD - u mnie niestety na nie. Wlosy mialam po nim takie tepe jakies, nie blyszczaly wcale. Po jakims czasie negatywnie pozostawil slad rumianek (zlote refleksy ) no i byl malo wydajny. Dla mnie pozostanie to szampon dla dzieci - nieszkodliwy, ale nie zawierajacy zadnych substancji odzywiajacych wlosy. Ale sprobowac mozesz, co wlos to inne doswiadczenia. Ja jestem fanka Alterry i pozostane jej pewnie wierna przez jakis czas jeszcze


Potwierdzam istnienie odroscika Tez bede likwidowac moje cieniowanie z tylu, choc mi go szkoda, bo wlosy wygladaly na bardziej uniesione. A falowac tez mi sie zaczely, ale od ostatniego ciecia minelo juz troche czasu.
O, ja właśnie takie miałam jak używałam szamponu dla dzieci: tępe, matowe i sianowate na dodatek. Ale sprawdzę BD któregoś dnia

jest jest choć miałam nadzieję, że będzie większy po miesiącu latem rosły mi po 1,5 cm miesięcznie, a teraz jakiś bidny centymetr oby wiosną jak poczują słoneczko ruszyły z kopyta

Mi wszystkie fryzjerki z którymi rozmawiałam na temat zapuszczania mówiły, że najlepiej i najzdrowiej dla włosów zapuszczać obcięte właśnie na prosto, bez cieniowania itd. Ale do dziś nie rozumiem czemu
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 13:46   #109
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Mi wszystkie fryzjerki z którymi rozmawiałam na temat zapuszczania mówiły, że najlepiej i najzdrowiej dla włosów zapuszczać obcięte właśnie na prosto, bez cieniowania itd. Ale do dziś nie rozumiem czemu
może po prostu przy włosach ściętych prosto łatwiej podcinać zniszczone końcówki? (ale nie wiem, nie jestem fryzjerką - tak sobie gdybam na mój babski rozum )
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-08, 13:51   #110
pannaleksandra
Wtajemniczenie
 
Avatar pannaleksandra
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 762
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

dziękuję za odpowiedzi
__________________
Wymieniam się!
PAŹDZIERNIK
Odpisuj u mnie, proszę.
pannaleksandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 13:52   #111
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość

właścicielkę takiego włosa ciężko zapomnieć widziałam właśnie, że na kilku się udzielasz
zajrzałam dziś do Twojej galerii i normalnie brak mi słów
dziekuje bardzo milo to slyszec ale na pewno tez widzialas, ze w blondzie bylo mi o niebo lepiej brakuje mi go, ale coz, to stare dzieje
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 13:59   #112
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
może po prostu przy włosach ściętych prosto łatwiej podcinać zniszczone końcówki? (ale nie wiem, nie jestem fryzjerką - tak sobie gdybam na mój babski rozum )
Ja raczej myślałam o tym, że może cieniowanie jakoś uszkadza końcówkę -szczególnie degażówkami (bo wyglądają same w sobie jak narzędzie tortur dla włosów ). Ale jak mówiłam -nie mam pojęcia jak jest naprawdę
Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
dziekuje bardzo milo to slyszec ale na pewno tez widzialas, ze w blondzie bylo mi o niebo lepiej brakuje mi go, ale coz, to stare dzieje
Szczerze? Bardziej podobasz mi się w ciemniejszych włosach ten blond wydaje mi się taki nienaturalny... a masz taki piękny naturalny kolor włosów. A najbardziej podoba mi się zdjęcie jak masz związane włosy i patrzysz w dół super na nim wyglądasz Nie wracaj do blondu
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 14:03   #113
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
o widzisz a ja kupiłam śmierdziela z granatem i jeszcze 25% gratis było więc długo będę się z nią męczyć ale jak tylko coś skończę to zieloną kupię -a ona też ma konsystencję pasty do zębów jak czerwona?

Nie jest źle mówisz? No w sumie miesiąc temu było gorzej -tak źle, że aż zdjęcia nie zrobiłam ale nadal nie jest tak jakbym chciała aby było
Poza tym końcówki mam okropne miałam iść w piątek do fryzjerki, ale jednak się wstrzymam, bo znowu będą się gorzej łapać w kitkę po sesji jak odrost gdzieś 2 cm osiągnie pójdę

A po sesie tak mi dziś włosy pachną... Na KWC ktoś zapach tego oleju porównał do kociego moczu -chciałabym mieć kota, który sika takim zapachem normalnie ładne kadzidełko
też teraz mam tę z granatem, chciałam wypróbować, ale moim zdaniem nie umywa się do tej zielonej. Tak, też ma taką konsystencję jak ta czerwona
Bądź pewna, nie jest źle, jakbyś zobaczyła moje włosy z miesięcznym odrostem to... byłabyś szczęśliwa z obecnego stanu swoich włosów
Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
dziekuje bardzo milo to slyszec ale na pewno tez widzialas, ze w blondzie bylo mi o niebo lepiej brakuje mi go, ale coz, to stare dzieje
rany kobieto masz piękny kolor włosów! nie narzekaj bo ja bym się z chęcią z Tobą zamieniła włosami
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 14:20   #114
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Wracajac do BD to ja jestem jego wielka fanka jak juz mowilam. Moje sztywne druty robi mieciutkie jak wloski dzieciaczka Fakt nie jest zbyt wydajny, ale cena jest za to smieszna
kat123 ladny maluszek i roznica niewielka wiec super
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 14:22   #115
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ja raczej myślałam o tym, że może cieniowanie jakoś uszkadza końcówkę -szczególnie degażówkami (bo wyglądają same w sobie jak narzędzie tortur dla włosów ). Ale jak mówiłam -nie mam pojęcia jak jest naprawdę
też racja - degażówki moga końcówki uszkadzać, albo np taka brzytwa
dobrze, że mi tylko nożyczkami zawsze podcina fryzjerka
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 14:39   #116
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
też teraz mam tę z granatem, chciałam wypróbować, ale moim zdaniem nie umywa się do tej zielonej. Tak, też ma taką konsystencję jak ta czerwona
Bądź pewna, nie jest źle, jakbyś zobaczyła moje włosy z miesięcznym odrostem to... byłabyś szczęśliwa z obecnego stanu swoich włosów
oj jutro pobiegnę po tę zieloną (i nie wiem gdzie ją postawię... wiem! Oddam Timoteia, którego nie używam komuś ) hihi
To może być gorzej? jakie te nasze włosy są przez nas biedne nie róbmy im więcej krzywdy

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Wracajac do BD to ja jestem jego wielka fanka jak juz mowilam. Moje sztywne druty robi mieciutkie jak wloski dzieciaczka Fakt nie jest zbyt wydajny, ale cena jest za to smieszna
kat123 ladny maluszek i roznica niewielka wiec super
Z racji, że opinie są takie rozbieżne a cena taka niska przetestuję na sobie i dam znać jaki jest tego efekt
dziękuję niewielka ale coraz większa -na szczęście jak poszłam do fryzjerki przyciemniać to miałam już kawałek swojego odrostu i on się nie rozjaśni do blondu jak reszta, więc póki co jest dość płynne przejście od końcówek do odrostu
Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
też racja - degażówki moga końcówki uszkadzać, albo np taka brzytwa
dobrze, że mi tylko nożyczkami zawsze podcina fryzjerka
może obie mamy rację?
moja też, ale kiedyś chodziłam do takiej co używa degażówek i raz byłam u pana, który cieniował mnie brzytwą bałam się czy aby bez ucha nie wyjdę jak zobaczyłam to narzędzie
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 15:44   #117
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
oj jutro pobiegnę po tę zieloną (i nie wiem gdzie ją postawię... wiem! Oddam Timoteia, którego nie używam komuś ) hihi
To może być gorzej? jakie te nasze włosy są przez nas biedne nie róbmy im więcej krzywdy
oj uwierz może być przy miesięcznym odroście moje włosy były tak przesuszone rozjaśniaczem, że masakra... Nie wiem jak mogłam pozwolić na taki stan włosów ale na szczęście znalazłam wizaż i małymi krokami coraz bardziej dbam o włosy I przede wszystkim - nigdy więcej farbowania!
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 16:14   #118
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
oj uwierz może być przy miesięcznym odroście moje włosy były tak przesuszone rozjaśniaczem, że masakra... Nie wiem jak mogłam pozwolić na taki stan włosów ale na szczęście znalazłam wizaż i małymi krokami coraz bardziej dbam o włosy I przede wszystkim - nigdy więcej farbowania!
a co jak zaczniemy siwieć?
Dzięki za pocieszenie od takich słów moje włosy się radują
Oj tak, pielęgnacja i danie sobie spokoju z tymi wszystkimi farbami wżerającymi się gwałtem we włosy, czyniącymi spustoszenie... nigdy więcej
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 16:54   #119
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość

Szczerze? Bardziej podobasz mi się w ciemniejszych włosach ten blond wydaje mi się taki nienaturalny... a masz taki piękny naturalny kolor włosów. A najbardziej podoba mi się zdjęcie jak masz związane włosy i patrzysz w dół super na nim wyglądasz Nie wracaj do blondu
Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
rany kobieto masz piękny kolor włosów! nie narzekaj bo ja bym się z chęcią z Tobą zamieniła włosami
dzieki dziewczynki, takie mile slowa pozwalaja wytrzymac

a co do siwienia to ja niestety juz mam jakies sie wlosy, a mam 24 lata
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 17:17   #120
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Hmm niektorym to nie przeszkadza, no ale jak juz na serio osiwiejemy to chyba zostaje henna- na pewno lagodniejsza od farby
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:17.