Rudowłose - część II - wątek zbiorczy - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-26, 10:29   #2191
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Naprawdę? To czemu przy niej nie zostałaś?
Dlatego, że zanim odkryłam mieszankę Coco to zmieniłam fryzjera , ja nie robię sama, ta fryzjerka, która pracowała na Matrixie kompletnie nie miała talentu do mieszania, samego 8CC wiedziałam, że nie chcę, bo mi wyszedł czerwono. Nałożyła mi 8C, jakiś czas, 3-4 miesiące nim robiłam, ale czegoś mi brakowało..... właśnie tego efektu, który daje 8CC z 9G.

No i zmieniłam fryzjera, ta pracuje na Alfaparf, miesza fajnie, jestem zadowolona kolorystycznie, farba też świetna.

Ale z farby Matrixa byłam bardzo zadowolona, włosy są po niej miękkie, błyszczące, nie zniszczone, jest w gronie moich ścisłych faworytek, teraz właśnie moja osiedlowa fryzjerka (bardzo fajnie ścina) przerzuciła się z jakiejś mniej znanej na Matrixa, wybieram się do niej na mix Coco .

Kathy, wstawisz zdjęcie swojej morelki ??
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 10:49   #2192
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Pokaż wiadomość

SorbetMalinowy i Rousse super macie kolorki!!!
Dzięki

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
kathy dzieki

rousse sliczny kolor, czym farbujesz??
Dzięki. Na zmianę vitalitys i new attitude , na tej fotce new attitude , ale odcienia nie pamiętam, bo robię różne mieszanki, chyba to było creme brulee + 8.44 + mix pomarańczowy + 6%oksy.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 13:07   #2193
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Color Sync, prawda?
A czasem nie socolor?

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wczoraj robiłam odrost wyszło pięknie i morelowo.
Vitalitys oczywiście ze względu na łagodność i brak smrodka.
a oto mieszanka: 8/43+8/00 (ze względu na siwki)+7/44 w proporcjach:
30/15/10 miodzio kolor zgrał się idealnie z wypłukanym morelowym Colorance.
Jest ładnie i naturalnie. Odświeżenie odrostu niesamowicie wpłynęło na całokształt
Kathy, jak Ty odmierzasz te ml

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Dlatego, że zanim odkryłam mieszankę Coco to zmieniłam fryzjera , ja nie robię sama, ta fryzjerka, która pracowała na Matrixie kompletnie nie miała talentu do mieszania, samego 8CC wiedziałam, że nie chcę, bo mi wyszedł czerwono. Nałożyła mi 8C, jakiś czas, 3-4 miesiące nim robiłam, ale czegoś mi brakowało..... właśnie tego efektu, który daje 8CC z 9G.

No i zmieniłam fryzjera, ta pracuje na Alfaparf, miesza fajnie, jestem zadowolona kolorystycznie, farba też świetna.

Ale z farby Matrixa byłam bardzo zadowolona, włosy są po niej miękkie, błyszczące, nie zniszczone, jest w gronie moich ścisłych faworytek, teraz właśnie moja osiedlowa fryzjerka (bardzo fajnie ścina) przerzuciła się z jakiejś mniej znanej na Matrixa, wybieram się do niej na mix Coco .
kusisz, kusisz... A jak myślicie jak to tych proporcji Matrixa ma się woda 3%? czy lepiej na pierwszy raz 6-tkę???

Ja się boję że mi poziom 8 z 3% za bardzo przyciemni...

Kate przerabiam teraz wątek o farbach profesjonalnych... Widziałam,że kiedyś używałaś 9.43 z Vitality? Jak by to wyszło z 3% wodą
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 13:38   #2194
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość


Dzięki. Na zmianę vitalitys i new attitude , na tej fotce new attitude , ale odcienia nie pamiętam, bo robię różne mieszanki, chyba to było creme brulee + 8.44 + mix pomarańczowy + 6%oksy.


tez tak kiedys kombinowalam, musze do tego wrocic bo w ramach eksperymentow zaczelam kupowac nowe farby , a moze lepiej kombinowac z roznymi mieszankami.
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 07:15   #2195
basia188
Raczkowanie
 
Avatar basia188
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Nowa Wieś
Wiadomości: 259
GG do basia188
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Jupppi ja też znalazłam w Biedronce farbę Garnier 100% kolor 743 są po 9.99
__________________
MÓWIŁAM,ŻE CHCĘ ŻYĆ BEZ CIEBIE..NIECHCIAŁAM.MÓWIŁ AM ŻE CIĘ NIEKOCHAM...KOCHAŁAM..KRZ YCZĘ..NIKT MNIE NIE SŁYSZY..ODCHODZĘ.NIKT SIĘ NIE ODWRACA...CZEKAM W SAMOTNOŚCI..KOCHAM BEZ WZAJOMNOŚCI..JEDYNA RZECZĄ JAKIEJ PRAGNĘ JEST TO ABYŚMY KIEDYŚ MOGLI NA NOWO ROZPOCZĄĆ TO CO TAK SZYBKO SIĘ ZAKOŃCZYŁO..
basia188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 12:46   #2196
ollx3
Przyczajenie
 
Avatar ollx3
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kamienna Góra
Wiadomości: 5
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Witam wszystkie rudzielce
Już od ponad 4 lat jestem ruda i dopiero po 4 latach znalazłam idealny i wymarzony kolor. Problem w tym, że bardzo szybko się spłukuje i już po dwóch tygodniach kolor jest bliski miodowego blondu. Czy mycie włosów odżywką coś by pomogło? Dodam, że zaczęłam myć głowę co drugi dzień, wcześniej myłam codziennie, używałam płukanek które dodawałam do szamponów, używałam szamponów do rudych włosów jak również płukałam włosy octem z wodą. Pozdrawiam

Edytowane przez ollx3
Czas edycji: 2012-03-28 o 12:48
ollx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 14:18   #2197
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez ollx3 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie rudzielce
Już od ponad 4 lat jestem ruda i dopiero po 4 latach znalazłam idealny i wymarzony kolor. Problem w tym, że bardzo szybko się spłukuje i już po dwóch tygodniach kolor jest bliski miodowego blondu. Czy mycie włosów odżywką coś by pomogło? Dodam, że zaczęłam myć głowę co drugi dzień, wcześniej myłam codziennie, używałam płukanek które dodawałam do szamponów, używałam szamponów do rudych włosów jak również płukałam włosy octem z wodą. Pozdrawiam
Mi się wydaje, że mycie odżywką ma sens, w końcu nie ma tam detergentu. Używam już od jakiegoś czasu odżywki do mycia włosów, kolor oczywiście schodzi, ale nie tak mocno jak kiedyś, gdy używałam szamponu Moim zdaniem warto spróbować, najlepiej odżywkę bez silikonów
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-28, 14:42   #2198
ollx3
Przyczajenie
 
Avatar ollx3
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kamienna Góra
Wiadomości: 5
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że mycie odżywką ma sens, w końcu nie ma tam detergentu. Używam już od jakiegoś czasu odżywki do mycia włosów, kolor oczywiście schodzi, ale nie tak mocno jak kiedyś, gdy używałam szamponu Moim zdaniem warto spróbować, najlepiej odżywkę bez silikonów
A mycie odżywką wygląda tak samo jak mycie szamponem? Jak farbowałam farbami drogeryjnymi to kolor nie spłukiwał się tak jak po fryzjerskich... Nie wiem już co mam robić z jednej strony znalazłam kolor wymarzony z drugiej po dwóch tygodniach już go nie ma.
ollx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 16:57   #2199
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez ollx3 Pokaż wiadomość
A mycie odżywką wygląda tak samo jak mycie szamponem? Jak farbowałam farbami drogeryjnymi to kolor nie spłukiwał się tak jak po fryzjerskich... Nie wiem już co mam robić z jednej strony znalazłam kolor wymarzony z drugiej po dwóch tygodniach już go nie ma.
dlaczego nie odswiezasz koloru szamponetkami albo odzywkami
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 17:54   #2200
ollx3
Przyczajenie
 
Avatar ollx3
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kamienna Góra
Wiadomości: 5
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
dlaczego nie odswiezasz koloru szamponetkami albo odzywkami
Odświeżałam kolor szamponetkami jak farbowałam farbami drogeryjnymi, teraz koloru szamponetki nie dopasuje do swojego koloru, a po za tym nie spełniają moich oczekiwań jeśli chodzi o kolor, używam fluoru ale też za wiele nie daje.
ollx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 20:00   #2201
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
A czasem nie socolor?


Kathy, jak Ty odmierzasz te ml


kusisz, kusisz... A jak myślicie jak to tych proporcji Matrixa ma się woda 3%? czy lepiej na pierwszy raz 6-tkę???

Ja się boję że mi poziom 8 z 3% za bardzo przyciemni...

Kate przerabiam teraz wątek o farbach profesjonalnych... Widziałam,że kiedyś używałaś 9.43 z Vitality? Jak by to wyszło z 3% wodą
9.34 ciężko powiedzieć ponieważ farba ma w sobie sporo rozjaśniacza (nie polecam) kolor blady i nie ciekawy.
Odmierzanie: mam specjalną probówkę fryzjerską (zakupiona w sklepie z art. fryzjerskimi).

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Dlatego, że zanim odkryłam mieszankę Coco to zmieniłam fryzjera , ja nie robię sama, ta fryzjerka, która pracowała na Matrixie kompletnie nie miała talentu do mieszania, samego 8CC wiedziałam, że nie chcę, bo mi wyszedł czerwono. Nałożyła mi 8C, jakiś czas, 3-4 miesiące nim robiłam, ale czegoś mi brakowało..... właśnie tego efektu, który daje 8CC z 9G.

No i zmieniłam fryzjera, ta pracuje na Alfaparf, miesza fajnie, jestem zadowolona kolorystycznie, farba też świetna.

Ale z farby Matrixa byłam bardzo zadowolona, włosy są po niej miękkie, błyszczące, nie zniszczone, jest w gronie moich ścisłych faworytek, teraz właśnie moja osiedlowa fryzjerka (bardzo fajnie ścina) przerzuciła się z jakiejś mniej znanej na Matrixa, wybieram się do niej na mix Coco .

Kathy, wstawisz zdjęcie swojej morelki ??
wstawię, muszę najpierw fotkę zrobić.

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Cytat:
Napisane przez ollx3 Pokaż wiadomość
A mycie odżywką wygląda tak samo jak mycie szamponem? Jak farbowałam farbami drogeryjnymi to kolor nie spłukiwał się tak jak po fryzjerskich... Nie wiem już co mam robić z jednej strony znalazłam kolor wymarzony z drugiej po dwóch tygodniach już go nie ma.
tylko dla osób nie mających problemu z tłustą skórą, ale możesz używac po myciu delikatnym szamponem np. odżywki z pigmentem rudym.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2012-03-28 o 19:57
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-28, 20:13   #2202
distriction
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 28
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Pofarbowałam wczoraj włosy Marjirelem 7.44 + 7, kolor mi się bardzo podoba, problem jest w tym że najładniejszy jest do ok 10 cm od skóry głowy a dalej jest ciemniejszy o ok. 1 max 2 tony. I teraz mam pytania:

-czy kąpiel rozjaśniająca coś by pomogła?
-jak trzeba by było ją zrobić żeby kolor w miarę równomiernie się rozłożył po długości?
-kąpiel zmyje całkiem tą nową farbę czy tak jakby tylko rozjaśni te włosy ale zostaną w tej samej tonacji?

może głupie pytania zadaję ale jestem baaardzo zielona w tym temacie więc proszę o wyrozumiałość
distriction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 21:11   #2203
justyna_ju
Raczkowanie
 
Avatar justyna_ju
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kalisz/Wrocław
Wiadomości: 220
GG do justyna_ju
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
dlaczego nie odswiezasz koloru szamponetkami albo odzywkami
No właśnie, rudy zawsze się wypłucze i raczej nie ma szans na to, żeby cały czas był taki sam (przynajmniej u mnie ) chociaż zauważam że przy kilkukrotnym farbowaniu tą samą farbą jakby mnie pigmentu mi się wypłukiwało, nie wiem czy tak jest czy to tylko moje złudzenie Spróbuj odświeżać kolor szamponetkami albo odżywkami. Ja teraz testuję na sobie maskę firmy Itely i póki co jestem zadowolona, nawet mi lekko odrost złapał rudą poświatę
justyna_ju jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 21:16   #2204
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

to ja proponuje balsam koloryzujący z Venity
tubka starcza mi na dwa "odświeżenia" a mam długie włosy.
tylko że dość szybko spływa, przynajmniej u mnie.
aczkolwiek na odświeżenie koloru np. przed imprezą w sam raz i kosztuje koło 6zł
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 21:24   #2205
ollx3
Przyczajenie
 
Avatar ollx3
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kamienna Góra
Wiadomości: 5
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Z tymi szamponetkami jest tak, że kolor mi nie odpowiada, bo włosy mam pomarańczowo marchewkowe a szamponetki są typowo miedziane

Szaruch
: A ten balsam koloryzujący z Venity znajdę w drogerii czy w aptece?
ollx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 08:53   #2206
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
to ja proponuje balsam koloryzujący z Venity
tubka starcza mi na dwa "odświeżenia" a mam długie włosy.
tylko że dość szybko spływa, przynajmniej u mnie.
aczkolwiek na odświeżenie koloru np. przed imprezą w sam raz i kosztuje koło 6zł
czy nie zauważyłaś może dziwną sztywność włosów po tym balsamie
(ja tak mam)
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 21:44   #2207
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

ollx3 - w drogeriach są.
kathy579 - nie, wręcz przeciwnie, włosy są cudownie miękkie po nim, nie mam pojęcia czemu u Ciebie jest na odwrót O.o
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 07:19   #2208
Kisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 186
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

dziewczyny a czy venita chwyta odrosty?
czy potem można używać zwykłej farby ?
Kisia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 10:57   #2209
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Dziewczyny, ja nie mogę używać żadnej szamponetki . Mam okropne po nich włosy, sztywne jak druty, mało tego- wypadają mi!

A tutaj moje włoski po dwóch miesiącach od farbowania, w przyszłym tygodniu fryzjer
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Misiu1.jpg (46,5 KB, 90 załadowań)
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-30, 12:16   #2210
justyna_ju
Raczkowanie
 
Avatar justyna_ju
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kalisz/Wrocław
Wiadomości: 220
GG do justyna_ju
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
A tutaj moje włoski po dwóch miesiącach od farbowania, w przyszłym tygodniu fryzjer
Chciałabym mieć takie po dwóch miesiącach od farbowania Ja po miesiącu już patrzeć na swoje nie mogę
justyna_ju jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 12:30   #2211
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
9.34 ciężko powiedzieć ponieważ farba ma w sobie sporo rozjaśniacza (nie polecam) kolor blady i nie ciekawy.
Odmierzanie: mam specjalną probówkę fryzjerską (zakupiona w sklepie z art. fryzjerskimi).

:
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
A tutaj moje włoski po dwóch miesiącach od farbowania, w przyszłym tygodniu fryzjer
Będziesz tym matrixem robić?
Czy teraz masz różne odcienie ( jasniejszy dół) czy to na zdjęciu tak wyszło?


A ja chyba odstąpię od swoich palnów poziom 8 jest dla mnie na pewno za ciemny , wyglądałabym jak .... zza krzaka
i wobec powyższego nieco problemtyczne wydaje mi się dwa tyg chodzić w za ciemnych w włosach, a przez następne dwa martwić sie że kolor płowieje
Colorance?
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą

Edytowane przez konspiracja
Czas edycji: 2012-03-30 o 12:31
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 12:44   #2212
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
A ja chyba odstąpię od swoich palnów poziom 8 jest dla mnie na pewno za ciemny , wyglądałabym jak .... zza krzaka
i wobec powyższego nieco problemtyczne wydaje mi się dwa tyg chodzić w za ciemnych w włosach, a przez następne dwa martwić sie że kolor płowieje
Colorance?

ja też sie źle czuje w poziomie 8, teraz będę farbować Colorance 9K
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 13:15   #2213
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

A jest 9K?
Bo ja mam zamiar 9KG

Ewentualnie myślę nad tym Matrixem...

Powiem Wam że klimat złapałam - zrobiłam Chantalem 9.4 + woda 3% i wyszło za ciemno
(wiem, podobno te zawsze ciemniej wychodzą...) dopiero teraz po 4 myciach kolor zaczyna na mnie normalnie wyglądać.... Ale i tak jest za intensywny odcień ;-) Ja potrzebuję czegoś ze złotem...
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą

Edytowane przez konspiracja
Czas edycji: 2012-03-30 o 13:23
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 13:26   #2214
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
A jest 9K?
Bo ja mam zamiar 9KG

Ewentualnie myślę nad tym Matrixem...

Powiem Wam że klimat złapałam - zrobiłam Chantalem 9.4 + woda 3% i wyszło za ciemno
(wiem, podobno te zawsze ciemniej wychodzą...) dopiero teraz po 4 myciach kolor zaczyna na mnie normalnie wyglądać.... Ale i tak jest za intensywny odcień ;-) Ja potrzebuję czegoś ze złotem...

9KG zjadłam jedna literkę. Ja tak samo, musze miec kolor jasny i ze złotem Nad Matrixem też sie zastanawiam, nad tonerem 10CG
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 13:45   #2215
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Ja nad tą mieszanką so color i na pewno tylko 3% woda
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 15:10   #2216
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

No właśnie też jestem mile zaskoczona, niby się wypłukały, ale ciągle kolor jest.

Konspiracja, mam równe, na zdjęciu widocznie tak wyszło. Zastanawiam się nad rudym i karmelowym, mam teraz na wiosnę w sumie ochotę na karmel.....
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 15:13   #2217
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez Kisia_1 Pokaż wiadomość
dziewczyny a czy venita chwyta odrosty?
czy potem można używać zwykłej farby ?
zależy jaki kupisz odcień i jaki masz kolor naturalnie. mi nie schwyci, taki balsam nie ma amoniaku więc moich ciemnobrązowych odrostów nie pokryje.
co do farby to używam i włosom nic się nie stało, zielone też nie są
jeszcze jeden plus venity - mają nawet sporo odcieni rudości do wyboru
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 19:55   #2218
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

A ja po kolejnym farbowaniu odcieniem 8.34 i wyszedł dużo intensywniej niż wcześniej. Tak mi się coś wydawało, że niezbyt na pół podzieliłam farbę. I chyba to jest powód tego, że kolor wyszedł intensywniej, przez co wydaje się trochę ciemniejszy. Ale pewnie po kilku myciach powróci do wersji "normalnej"
Musze zainwestować w miarkę fryzjerską, bo coraz gorzej idzie mi dzielenie na pół farby w tubce
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 22:54   #2219
justyna_ju
Raczkowanie
 
Avatar justyna_ju
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kalisz/Wrocław
Wiadomości: 220
GG do justyna_ju
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Nie wiecie może, czy dostanę gdzieś we Wrocławiu farbę Vitality's? Bo nie opłaca mi się zamawiać jednej tubki...
justyna_ju jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 11:48   #2220
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
A jest 9K?
Bo ja mam zamiar 9KG

Ewentualnie myślę nad tym Matrixem...

Powiem Wam że klimat złapałam - zrobiłam Chantalem 9.4 + woda 3% i wyszło za ciemno
(wiem, podobno te zawsze ciemniej wychodzą...) dopiero teraz po 4 myciach kolor zaczyna na mnie normalnie wyglądać.... Ale i tak jest za intensywny odcień ;-) Ja potrzebuję czegoś ze złotem...
bardzo jestem ciekawa jak wygląda poziom 9 colorane?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:54.