Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-01, 12:59   #1711
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Jejuuu wiecie co ja zrobilam przyszla do mnie jeszcze dzis z rana znajoma, popilysmy i nakladam sobie tego castinga potem. Ja zmywam suszę a tu z boku glowy po jednej stronie taka wielka rudo jasna plama!!! nie nalozyłam tam farby!!! zalamka! polecialam po drugie opakowanie zeby dofarbowac! wiecej nie pije!
oczywiscie standard kolor czarny-jak moje oczy. Ale z błyskiem i wlosy w ogole nie zniszczone. Terazmoge spokojnie jechac nad morze, a jak wroce to we wrzesniu bede myslec co i jak bo jak ten sie spierze 2 tony to byc moze bede robila castingiem jakims 600.
teraz niestety zdjec nie mam bo laduję aparaty przed wyjazdem, a za chwile lece na peeling a kwasikiem bo po tym progesteronie na miesiaczke tak mnie zsypało! mam krosty strupy i to tylko na brodzie!
fuu
O cholerka to ładnie sobie narobiłaś Szkoda, że nie bd zdjęć bo ciekawa jestem jak teraz wyglądasz. Ale jestem pewna, że ładnie, uwielbiam połączenie ciemne włosy-ciemne oczy, albo bardzo jasne włosy-ciemne oczy

Hmm to miłego peelingowania życzę
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 13:04   #1712
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
O cholerka to ładnie sobie narobiłaś Szkoda, że nie bd zdjęć bo ciekawa jestem jak teraz wyglądasz. Ale jestem pewna, że ładnie, uwielbiam połączenie ciemne włosy-ciemne oczy, albo bardzo jasne włosy-ciemne oczy

Hmm to miłego peelingowania życzę
Beda zdjecia potem, ale beda
wlasnie ten kolor ma kolor moich oczu, lekko ciapkowato wyszedł no ale co tam
tamten jak sprane gacie
to juz ten czorny lepszy
licze sie jak BUNNY pisala spierze sie na jakis poziom 6.
bo teraz mam taką mocna 5.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 13:25   #1713
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
a więc tak ;
farbowanie joanna multi cream -piaskowy blond i karmelowy blond na orginalnym oks.
włosy wyszły dużo jasniejsze niż miałam przed a miało być karmelkowo
ale kolorek jest piękny zakochałam się
pierwsze 2 foto przed, kolejne po

Bunny i mimo wszystko kocham Cię jesteś wielka
PIĘKNY jest
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Jejuuu wiecie co ja zrobilam przyszla do mnie jeszcze dzis z rana znajoma, popilysmy i nakladam sobie tego castinga potem. Ja zmywam suszę a tu z boku glowy po jednej stronie taka wielka rudo jasna plama!!! nie nalozyłam tam farby!!! zalamka! polecialam po drugie opakowanie zeby dofarbowac! wiecej nie pije!
oczywiscie standard kolor czarny-jak moje oczy. Ale z błyskiem i wlosy w ogole nie zniszczone. Terazmoge spokojnie jechac nad morze, a jak wroce to we wrzesniu bede myslec co i jak bo jak ten sie spierze 2 tony to byc moze bede robila castingiem jakims 600.
teraz niestety zdjec nie mam bo laduję aparaty przed wyjazdem, a za chwile lece na peeling a kwasikiem bo po tym progesteronie na miesiaczke tak mnie zsypało! mam krosty strupy i to tylko na brodzie!
fuu
hahahaha siusiam jesteś mistrz
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 13:29   #1714
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

ja cos ostatnio pod gorke mam
ide zaraz brode pilingowac bo wygladam naprawde jak oszołom jakis
a co do tego brazu wlasnie czytam kwc i kazdy jeden pisze ze zmywa sie po 4-5 myciach takze dla mnie luz.
Zeby bylo tylko jak BUNNY napisala ze wymyje sie na taki ciemny blond.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 13:32   #1715
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
ja cos ostatnio pod gorke mam
ide zaraz brode pilingowac bo wygladam naprawde jak oszołom jakis
a co do tego brazu wlasnie czytam kwc i kazdy jeden pisze ze zmywa sie po 4-5 myciach takze dla mnie luz.
Zeby bylo tylko jak BUNNY napisala ze wymyje sie na taki ciemny blond.
jak Bunny mówi to tak będzie

ja wyglądam też jak głupek, myłam okno to się opaliłam z przodu, a teraz chyba będzie burza i tył mam biały nie zdążyła opalić tyłka i pleców
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 13:35   #1716
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
jak Bunny mówi to tak będzie

ja wyglądam też jak głupek, myłam okno to się opaliłam z przodu, a teraz chyba będzie burza i tył mam biały nie zdążyła opalić tyłka i pleców
mam nadzieje

ehh miesiaczki nie ma, krosty są no dramat
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 13:44   #1717
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
a więc tak ;
farbowanie joanna multi cream -piaskowy blond i karmelowy blond na orginalnym oks.
włosy wyszły dużo jasniejsze niż miałam przed a miało być karmelkowo
ale kolorek jest piękny zakochałam się
pierwsze 2 foto przed, kolejne po

Bunny i mimo wszystko kocham Cię jesteś wielka
ufff... a juz myslalam ze poleca baty na bunny
pierwsze w zyciu
powiem tak- asiu kolor wyszedl ci przeza☠☠☠isty jak patrze teraz na twoj kolor to mysle ze moj jest do dupy mam ochote sprobowac tej joaski chocby mialo mi nie wyjsc, a fryz5 mnie ostrzegal w sumie ale jak w koncu nie sprobuje to mi to nigdy spokoju nie da, tobie wyszedl ten kolor tak piekny i czysty- dla mnie to beż nam z tego wyszedl i w sumie tak planowalam ze rudo-zlotawy wyjdzie nam kolorek obawialam sie ze bardziej rudo bedzie, wiec ns razem jakbys chciala to rob 2/3 karmelowego na 1/3 piaskowego
a ja chyba niedlugo sprobuje, najwyzej kolejny raz bede wam jeczec i oczywiscie fotki zakosilam, nie masz nic do gadania nawet
jakbys jeszcze powiedziala nam kilka slow o jakosci wloskow po farbie, samej aplikacji itp to bede wdzieczna

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Hej



Daj znać jak wyszło





Dobrze wiedzieć, bo też jej używam W sumie to używałam jakiś czas long repair, a potem jej i sama nie wiem która lepiej działa



Też mi się coś kojarzy, że wspominała o mazurach



Ja ostatnio słyszałam o sposobie, żeby do butów włożyć zamknięte worki z wodą i dać je do zamrażalki, i wtedy się naciągną trochę
ja zawsze na sile pcham nogi w skarpetach frote z poczatku nie da sie chodzic nawet, bo stopy sa tak scisniete ze boli i krew nie doplywa prawie wiec co raz wyciagam, kilka minut i wkladam i tak az poczuje lekki luz. wtedy wiadomo ze buty na gola girke juz nie obetra ani nie uwieraja

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Ale cudowny kolor

Echhh a pomyśleć, że ja też miałam robić się w tym miesiącu na jasny blond Niby słyszę od wszystkich, że mi super w tych włosach, tż to się wczoraj cały dzień zachwycał jakie to ja mam "za☠☠☠iste włosy" i co chwilę je dotykał i oglądał, przez chwilę to myślałam że zacznie się spotykać teraz ze mną tylko po to żeby włosy pooglądać , ale mimo wszystko mi smutno jak myślę, że tak blisko byłam blondu... Mam nadzieję, że szybko uda mi się je zregenerować, zapuścić i w przyszłym roku chciałabym spróbować ponownie z blondem. A no i w tym albo następnym tygodniu idę na ścięcie moich włosów, z długości do łopatek zrobi się długość do ramion No ale lepiej mieć krótsze a zdrowsze włosy niż dłuższe i zniszczone jak cholera
w sumie krotsze wlosy latwiej zdekoloryzowac i rozjasniac, bo na dlugich kolor zawsze wychodzi nierowny przez dlugi czas....

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Jejuuu wiecie co ja zrobilam przyszla do mnie jeszcze dzis z rana znajoma, popilysmy i nakladam sobie tego castinga potem. Ja zmywam suszę a tu z boku glowy po jednej stronie taka wielka rudo jasna plama!!! nie nalozyłam tam farby!!! zalamka! polecialam po drugie opakowanie zeby dofarbowac! wiecej nie pije!
oczywiscie standard kolor czarny-jak moje oczy. Ale z błyskiem i wlosy w ogole nie zniszczone. Terazmoge spokojnie jechac nad morze, a jak wroce to we wrzesniu bede myslec co i jak bo jak ten sie spierze 2 tony to byc moze bede robila castingiem jakims 600.
teraz niestety zdjec nie mam bo laduję aparaty przed wyjazdem, a za chwile lece na peeling a kwasikiem bo po tym progesteronie na miesiaczke tak mnie zsypało! mam krosty strupy i to tylko na brodzie!
fuu
agatko mistrzuniu ty az nie wierze normalnie ale dobrze ze juz to dofarbowalas, bardzo ciekawa jestem jak tez sie w nowym kolorze prezentujesz
mam prosbe- napisalabys mi pw i powiedziala jaki ten intercosmo byl w aplikacji czy pieklo itp. jakie wlosy pozniej i jaki to byl numer bo juz posialam i ciezko teraz mi to odnalezc

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Beda zdjecia potem, ale beda
wlasnie ten kolor ma kolor moich oczu, lekko ciapkowato wyszedł no ale co tam
tamten jak sprane gacie
to juz ten czorny lepszy
licze sie jak BUNNY pisala spierze sie na jakis poziom 6.
bo teraz mam taką mocna 5.
o ton na bank sie zmyje zreszta, on od slonca nawet pojasnieje

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
jak Bunny mówi to tak będzie

ja wyglądam też jak głupek, myłam okno to się opaliłam z przodu, a teraz chyba będzie burza i tył mam biały nie zdążyła opalić tyłka i pleców
coz za zaufanie, kurcze az mi glupio
ale milo zarazem, dzieki


mam glupawe pytanie:
laseczki, czy do swoich tel kom uzywacie jakis pokrowcow, etui, skorek itp? jakiego typu? jestescie zadowolone?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-01, 13:58   #1718
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Dziekuje za wszystkie komentarze odnośnie włosków Nie wiem czy tylko ja ten rudy odrost widze? Decyzje w sumie już podjęłam. Koniec kombinacji, bo teraz tez mi nie pasuje ten odrost, jest za ciemno... a jednak zdjęcia tak nie oddają rzeczywistego koloru. Także koniec z kombinowaniem i wracam do farbki z której byłam najbardziej zadowolona czyli do a10. Może i sie troche ocieplała, ale na ochłodzenie koloru na długości to akurat są też inne sposoby No i nie ukrywam że siano jakie miałam po spłukaniu tej mieszanki też troche mnie przeraziło... Włosy nadal do siebie dochodzą Strasznie szybko tracą wilgoć i mam suchą miotłe na głowie. Coś jest nie tak chyba z tą c10, jednych pali strasznie, ja siano po nie.

Bunny oczywiście fotki dla ciebie i możesz śmiało na bloga brać
I zaraz napisze jak u mnie wyszło z tą pracą

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
hmm, a malowałyście joanną?
bo ja wszystko na brązy .. i tak szukam i czytam i dzisiaj po sklepach patrzeć będę

albo ta?
Używałam i to i to, i bardzo chwaliłam. Szczególnie ten szampon koloryzujący Naprawde świetny był, ja chyba używałam korzennego brązu. Lekko czerwonawy brąz i dość długo sie trzymał.
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
a więc tak ;
farbowanie joanna multi cream -piaskowy blond i karmelowy blond na orginalnym oks.
włosy wyszły dużo jasniejsze niż miałam przed a miało być karmelkowo
ale kolorek jest piękny zakochałam się
pierwsze 2 foto przed, kolejne po

Bunny i mimo wszystko kocham Cię jesteś wielka
Wyszło pięknie
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
mam nadzieje

ehh miesiaczki nie ma, krosty są no dramat
Ja mam gorze, miesiączka straszna była, krosty jak były tak są. Także mam komplet a nie tylko jedno z dwóch
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mam glupawe pytanie:
laseczki, czy do swoich tel kom uzywacie jakis pokrowcow, etui, skorek itp? jakiego typu? jestescie zadowolone?
Ja do swojego nie używam póki co bo i tak obudowe mam do wymiany, niestety Samsung skopał większość tych telefonów z serii Galaxy nie zabezpieczając aparatu i mam całą porysowaną szybke. Ale TŻ teraz kupił sobie taki hmmm gumową obudowe jakby na tył i bardzo sobie chwali Do tego na wyświetlacz folie i fajnie bo nie przeszkadza w użytkowaniu itd. A on co chwile telefon wyciąga, bawi sie itd.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 13:59   #1719
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ufff... a juz myslalam ze poleca baty na bunny
pierwsze w zyciu
powiem tak- asiu kolor wyszedl ci przeza☠☠☠isty jak patrze teraz na twoj kolor to mysle ze moj jest do dupy mam ochote sprobowac tej joaski chocby mialo mi nie wyjsc, a fryz5 mnie ostrzegal w sumie ale jak w koncu nie sprobuje to mi to nigdy spokoju nie da, tobie wyszedl ten kolor tak piekny i czysty- dla mnie to beż nam z tego wyszedl i w sumie tak planowalam ze rudo-zlotawy wyjdzie nam kolorek obawialam sie ze bardziej rudo bedzie, wiec ns razem jakbys chciala to rob 2/3 karmelowego na 1/3 piaskowego
a ja chyba niedlugo sprobuje, najwyzej kolejny raz bede wam jeczec i oczywiscie fotki zakosilam, nie masz nic do gadania nawet
jakbys jeszcze powiedziala nam kilka slow o jakosci wloskow po farbie, samej aplikacji itp to bede wdzieczna


ja zawsze na sile pcham nogi w skarpetach frote z poczatku nie da sie chodzic nawet, bo stopy sa tak scisniete ze boli i krew nie doplywa prawie wiec co raz wyciagam, kilka minut i wkladam i tak az poczuje lekki luz. wtedy wiadomo ze buty na gola girke juz nie obetra ani nie uwieraja


w sumie krotsze wlosy latwiej zdekoloryzowac i rozjasniac, bo na dlugich kolor zawsze wychodzi nierowny przez dlugi czas....


agatko mistrzuniu ty az nie wierze normalnie ale dobrze ze juz to dofarbowalas, bardzo ciekawa jestem jak tez sie w nowym kolorze prezentujesz
mam prosbe- napisalabys mi pw i powiedziala jaki ten intercosmo byl w aplikacji czy pieklo itp. jakie wlosy pozniej i jaki to byl numer bo juz posialam i ciezko teraz mi to odnalezc


o ton na bank sie zmyje zreszta, on od slonca nawet pojasnieje

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------


coz za zaufanie, kurcze az mi glupio
ale milo zarazem, dzieki


mam glupawe pytanie:
laseczki, czy do swoich tel kom uzywacie jakis pokrowcow, etui, skorek itp? jakiego typu? jestescie zadowolone?
żadna z Twoich rad nigdy mnie nie zawiodła, więc czemu miałabym Ci nie ufać

a do telefonu tak, mam taki pokrowiec, tzn. ja na to mówię gumka na tył sam http://allegro.pl/back-cover-case-do...475381363.html
mam różne kolory

a teraz kupuję królika
http://allegro.pl/rabito-iphone-3g-3...510039949.html

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
mam nadzieje

ehh miesiaczki nie ma, krosty są no dramat
Agata Ty się chyba na tym znasz, jakie kwasy są najlepsze na zaskórniki?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 14:01   #1720
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

A jeszcze jedno... po tym odstawieniu tabletek mam coraz większą masakre na twarzy. Wogóle na czole, no masakra. Dość sporo takich dużych bolących pryszczy bez ujścia mi się robi. Albo takie malutkie jakby potówki, lekko sie przycisnie i ropa leci. Do tego zauważyłam że włosy mi bardziej wypadają, szybcie sie przetłuszczają. Nie wiem co robić bo do hormonów wracać nie chciałabym Wiecie nie chciałabym powtórki z rozrywki jeśli chodzi o problemy które miałam Ale znowu zawsze jak nie biore tabletek to mam te problemy z cerą...
Nie wiem może jakieś suplementy powinnam brać, witaminy, unormowała któraś sobie kiedyś coś takiego?

Z tym ze ja z trądzikiem to problemy od zawsze mam... i dopiero po tabletkach wszystko mi znikało.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 14:03   #1721
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja do swojego nie używam póki co bo i tak obudowe mam do wymiany, niestety Samsung skopał większość tych telefonów z serii Galaxy nie zabezpieczając aparatu i mam całą porysowaną szybke. Ale TŻ teraz kupił sobie taki hmmm gumową obudowe jakby na tył i bardzo sobie chwali Do tego na wyświetlacz folie i fajnie bo nie przeszkadza w użytkowaniu itd. A on co chwile telefon wyciąga, bawi sie itd.
to pewnie używa coś takiego jak mam ja
chwalę sobie też, ale i tak długo nosiłam telefon bez niczego i tylna obudowa troszkę się porysowała, a jak poszłam zapytać ile kosztuje wymiana to mi facet powiedział, że muszę wysłać telefon do autoryzowanego serwisu, tam rozbierają go na części a mi przysyłają nowy i taka przyjemność kosztuje ok. 800 zł chyba od razu skuszę się na dwie obudowy, bo to chyba jakaś promocja

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
A jeszcze jedno... po tym odstawieniu tabletek mam coraz większą masakre na twarzy. Wogóle na czole, no masakra. Dość sporo takich dużych bolących pryszczy bez ujścia mi się robi. Albo takie malutkie jakby potówki, lekko sie przycisnie i ropa leci. Do tego zauważyłam że włosy mi bardziej wypadają, szybcie sie przetłuszczają. Nie wiem co robić bo do hormonów wracać nie chciałabym Wiecie nie chciałabym powtórki z rozrywki jeśli chodzi o problemy które miałam Ale znowu zawsze jak nie biore tabletek to mam te problemy z cerą...
Nie wiem może jakieś suplementy powinnam brać, witaminy, unormowała któraś sobie kiedyś coś takiego?

Z tym ze ja z trądzikiem to problemy od zawsze mam... i dopiero po tabletkach wszystko mi znikało.
dlatego boję się brać tabletek słyszałam nie raz, że podczas brania cera wygląda pięknie a po odstawieniu problem wraca, nie rzadko z podwójną siłą...
niestety nie pomogę
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-01, 14:06   #1722
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Agata Ty się chyba na tym znasz, jakie kwasy są najlepsze na zaskórniki?
Kitka a glikol albo pirogron próbowałaś?
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 14:08   #1723
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kitka a glikol albo pirogron próbowałaś?
nie, niczego jeszcze nie próbowałam, tylko oczyszczanie i mikro
a chcę się na coś wybrać do kosmetyczki, oczywiście jeszcze z miesiąc-dwa poczekam, ale chciałabym już coś wiedzieć
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 14:08   #1724
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
w sumie krotsze wlosy latwiej zdekoloryzowac i rozjasniac, bo na dlugich kolor zawsze wychodzi nierowny przez dlugi czas....

mam glupawe pytanie:
laseczki, czy do swoich tel kom uzywacie jakis pokrowcow, etui, skorek itp? jakiego typu? jestescie zadowolone?
Tak sobie obmyśliłam, że następnym razem skuszę się na dużą ilość małych pasemek, i potem będę pokrywać wszystko farbami, podobają mi się takie wielotonowe kolory blond . No ale to jeszcze sporo czasu zostało, zobaczę jak to będzie, bo mogę zmienić zdanie

Nie używam, ale kiedyś używałam i byłam zadowolona. Moja koleżanka miała na tel dotykowy fajną a'la skórzaną klapkę, i dzięki temu nie rysował się jej wyświetlacz
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 14:11   #1725
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
to pewnie używa coś takiego jak mam ja
chwalę sobie też, ale i tak długo nosiłam telefon bez niczego i tylna obudowa troszkę się porysowała, a jak poszłam zapytać ile kosztuje wymiana to mi facet powiedział, że muszę wysłać telefon do autoryzowanego serwisu, tam rozbierają go na części a mi przysyłają nowy i taka przyjemność kosztuje ok. 800 zł chyba od razu skuszę się na dwie obudowy, bo to chyba jakaś promocja

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------


dlatego boję się brać tabletek słyszałam nie raz, że podczas brania cera wygląda pięknie a po odstawieniu problem wraca, nie rzadko z podwójną siłą...
niestety nie pomogę
No TŻ ma coś podobnego tylko ze on ma takie czarno-granatowe ;> Też tylko na tył Ale on to musi coś mieć, poprzedni telefon rowerem przejechał przypadkiem Przeżył o dziwo

800 zł, nieźle
Ja jakbym miała wymienić przód i tył to koło 200-300 zł. Ale kupie sobie sam korpus na tył, bo pare rysek na obudowie z przodu mi nie robi, tylko ten aparat z tyłu najbardziej. To mi wyjdzie z 50-60 zł.


Wiesz Kitka ja miałam od dziecka problem z tym, odstawiłam raz kiedyś tabsy i było ok, odstawiłam innym razem to byla jedna wielka masakra. Całą twarz miałam w ropnych wielkich gulach Teraz jeszcze nie jest tak źle... Ale boje sie ze bedzie coraz gorzej 2 lata w sumie brałam, przez ponad pół roku Diane bo tylko ona mi jakoś była w stanie unormować...

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nie, niczego jeszcze nie próbowałam, tylko oczyszczanie i mikro
a chcę się na coś wybrać do kosmetyczki, oczywiście jeszcze z miesiąc-dwa poczekam, ale chciałabym już coś wiedzieć
To ja bym ci poleciła glikolowy kwas właśnie. Albo ten pirogronowy, pirogron wogóle jakby np ktoś miał problemy z trądzikiem to można go stosować jako jedyny na aktywne zmiany nawet.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 14:14   #1726
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No TŻ ma coś podobnego tylko ze on ma takie czarno-granatowe ;> Też tylko na tył Ale on to musi coś mieć, poprzedni telefon rowerem przejechał przypadkiem Przeżył o dziwo

800 zł, nieźle
Ja jakbym miała wymienić przód i tył to koło 200-300 zł. Ale kupie sobie sam korpus na tył, bo pare rysek na obudowie z przodu mi nie robi, tylko ten aparat z tyłu najbardziej. To mi wyjdzie z 50-60 zł.


Wiesz Kitka ja miałam od dziecka problem z tym, odstawiłam raz kiedyś tabsy i było ok, odstawiłam innym razem to byla jedna wielka masakra. Całą twarz miałam w ropnych wielkich gulach Teraz jeszcze nie jest tak źle... Ale boje sie ze bedzie coraz gorzej 2 lata w sumie brałam, przez ponad pół roku Diane bo tylko ona mi jakoś była w stanie unormować...

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------



To ja bym ci poleciła glikolowy kwas właśnie. Albo ten pirogronowy, pirogron wogóle jakby np ktoś miał problemy z trądzikiem to można go stosować jako jedyny na aktywne zmiany nawet.
różne kolory są tych gumek, nawet z Hello Kity i spongebobem ja biorę królika

współczuję, ja ciągle walczę z zaskórnikami, po mikro jest naprawdę lepiej, ale szykuję się na kwasy. Dzięki za rady, jeszcze poczytam i kosmetyczka pewnie też mi doradzi
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 14:15   #1727
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
a więc tak ;
farbowanie joanna multi cream -piaskowy blond i karmelowy blond na orginalnym oks.
włosy wyszły dużo jasniejsze niż miałam przed a miało być karmelkowo
ale kolorek jest piękny zakochałam się
pierwsze 2 foto przed, kolejne po

Bunny i mimo wszystko kocham Cię jesteś wielka
piękny kolor! *_*
mi ten karmelowy dzisiaj wpadł w oko... jak włoski po farbie? i to jak to ? zmieszałaś te dwa odcienie tak? i na włoski siup?
też takie chcę *_*

myślicie że na rozjaśniaczu wyjdzie coś sensownego?
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 14:30   #1728
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Dziekuje za wszystkie komentarze odnośnie włosków Nie wiem czy tylko ja ten rudy odrost widze? Decyzje w sumie już podjęłam. Koniec kombinacji, bo teraz tez mi nie pasuje ten odrost, jest za ciemno... a jednak zdjęcia tak nie oddają rzeczywistego koloru. Także koniec z kombinowaniem i wracam do farbki z której byłam najbardziej zadowolona czyli do a10. Może i sie troche ocieplała, ale na ochłodzenie koloru na długości to akurat są też inne sposoby No i nie ukrywam że siano jakie miałam po spłukaniu tej mieszanki też troche mnie przeraziło... Włosy nadal do siebie dochodzą Strasznie szybko tracą wilgoć i mam suchą miotłe na głowie. Coś jest nie tak chyba z tą c10, jednych pali strasznie, ja siano po nie.

Bunny oczywiście fotki dla ciebie i możesz śmiało na bloga brać
I zaraz napisze jak u mnie wyszło z tą pracą


Używałam i to i to, i bardzo chwaliłam. Szczególnie ten szampon koloryzujący Naprawde świetny był, ja chyba używałam korzennego brązu. Lekko czerwonawy brąz i dość długo sie trzymał.

Wyszło pięknie

Ja mam gorze, miesiączka straszna była, krosty jak były tak są. Także mam komplet a nie tylko jedno z dwóch

Ja do swojego nie używam póki co bo i tak obudowe mam do wymiany, niestety Samsung skopał większość tych telefonów z serii Galaxy nie zabezpieczając aparatu i mam całą porysowaną szybke. Ale TŻ teraz kupił sobie taki hmmm gumową obudowe jakby na tył i bardzo sobie chwali Do tego na wyświetlacz folie i fajnie bo nie przeszkadza w użytkowaniu itd. A on co chwile telefon wyciąga, bawi sie itd.
no to wracaj do a10 jak ci sluzy ja tez chwale sobie kondycje po a10 z 219- zero zniszczen jesli chodzi o dotykowy test
a w ogole to zapraszam cie na bloga
a nie ma tak, ze jak wejdzie do pomieszczenia a na dworze mroz ze mu sie pod ta guma gromadza kropelki wody jak na okularach para? slyszalam straszny negatyw ze wlasnie mozna tak sobie tel popsuc ale mnie sie mega podobaja takie rozowe, neonowe tyly gelly jak galaretka a szykuje sie na nowy tel w weekend to juz szukam pokrowca bo bedzie to dotykowa nokia lumia i sciagam sobie rozowa z magazynu do wybranego salonu, dlatego musze czekac i do konca nie ma gwarancji czy rozowe jeszcze sa.... w ost wezme czarna i wsadze w rozowy pokrowiec

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
żadna z Twoich rad nigdy mnie nie zawiodła, więc czemu miałabym Ci nie ufać

a do telefonu tak, mam taki pokrowiec, tzn. ja na to mówię gumka na tył sam http://allegro.pl/back-cover-case-do...475381363.html
mam różne kolory

a teraz kupuję królika
http://allegro.pl/rabito-iphone-3g-3...510039949.html


Agata Ty się chyba na tym znasz, jakie kwasy są najlepsze na zaskórniki?
o kitka i kropelki pary ci sie pod nim nie zbieraja???
ten kroliczy swietny jest i do mojego pseudo artystycznego by mi pasowal

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
A jeszcze jedno... po tym odstawieniu tabletek mam coraz większą masakre na twarzy. Wogóle na czole, no masakra. Dość sporo takich dużych bolących pryszczy bez ujścia mi się robi. Albo takie malutkie jakby potówki, lekko sie przycisnie i ropa leci. Do tego zauważyłam że włosy mi bardziej wypadają, szybcie sie przetłuszczają. Nie wiem co robić bo do hormonów wracać nie chciałabym Wiecie nie chciałabym powtórki z rozrywki jeśli chodzi o problemy które miałam Ale znowu zawsze jak nie biore tabletek to mam te problemy z cerą...
Nie wiem może jakieś suplementy powinnam brać, witaminy, unormowała któraś sobie kiedyś coś takiego?

Z tym ze ja z trądzikiem to problemy od zawsze mam... i dopiero po tabletkach wszystko mi znikało.
ja tez obserwuje pogorszenie cery ale to zawsze tak mam latem- wlasnie takie krosteczki na czole przejdzie jesienia, a poki co pilinguje twarz 2-3x w tyg. i pomaga.

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
piękny kolor! *_*
mi ten karmelowy dzisiaj wpadł w oko... jak włoski po farbie? i to jak to ? zmieszałaś te dwa odcienie tak? i na włoski siup?
też takie chcę *_*

myślicie że na rozjaśniaczu wyjdzie coś sensownego?
jesli masz goly rozjasniacz, bez chlodnej farby na nim to wyjdzie pieknie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 14:36   #1729
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

o kitka i kropelki pary ci sie pod nim nie zbieraja???
ten kroliczy swietny jest i do mojego pseudo artystycznego by mi pasowal
nie, nie zbierają się kropelki wszystko idealnie przylega
mój telefon się naprawdę mocno nagrzewa podczas użytkowania i nic się nie dzieje w tej gumce, kupiłam też jedną taką gumkę w sklepie Apple i facet mnie zapewnił, że nic nie ma prawa się dziać
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-01, 14:40   #1730
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no to wracaj do a10 jak ci sluzy ja tez chwale sobie kondycje po a10 z 219- zero zniszczen jesli chodzi o dotykowy test
a w ogole to zapraszam cie na bloga
a nie ma tak, ze jak wejdzie do pomieszczenia a na dworze mroz ze mu sie pod ta guma gromadza kropelki wody jak na okularach para? slyszalam straszny negatyw ze wlasnie mozna tak sobie tel popsuc ale mnie sie mega podobaja takie rozowe, neonowe tyly gelly jak galaretka a szykuje sie na nowy tel w weekend to juz szukam pokrowca bo bedzie to dotykowa nokia lumia i sciagam sobie rozowa z magazynu do wybranego salonu, dlatego musze czekac i do konca nie ma gwarancji czy rozowe jeszcze sa.... w ost wezme czarna i wsadze w rozowy pokrowiec


o kitka i kropelki pary ci sie pod nim nie zbieraja???
ten kroliczy swietny jest i do mojego pseudo artystycznego by mi pasowal


ja tez obserwuje pogorszenie cery ale to zawsze tak mam latem- wlasnie takie krosteczki na czole przejdzie jesienia, a poki co pilinguje twarz 2-3x w tyg. i pomaga.


jesli masz goly rozjasniacz, bez chlodnej farby na nim to wyjdzie pieknie
Wiesz co nie wiem jak z tymi kropelkami bo on tą sIII ma od niecałego miesiąca. Także póki co tylko tyle moge powiedzieć że jak spadnie czy coś to chroni, od kluczy sie nie rysuje i wogóle
Kurcze nie lubie nokii, nie wiem czemu, no nie lubie

A jeszcze jedno ci moge polecić. Ja miałam taki pokrowiec jakby na poprzedni telefon, samsung f480. I tam fabrycznie miałam dodatkowo taką skurzaną klapke na tył którą sie zakładało zamiast standardowej, i ona miała doczepiony taki kawałek skórki na wyświetlacz 2 lata telefon miałam i chwaliłam bardzo sobie taki rodza ochrony.
A na mojego S Plusa teraz planuje kupić sobie własnie taki pokrowiec też z czymś na wyświetlacz.


Ja wiem że cera sie na lato pogarsza. Z tym ze u mnie widać że coś sie porobiło bo sie przetłuszcza mocno -a ja miałam przeciez wielki problem z przesuszeniem. Włosy dodatkowo mi sie tłuszczą, wypadają. No i często wychodzą mi takie duże bolące ropne pryszczole To ewidentnie jakiś większy problem. Ale wolałabym przeczekać i może przejdzie czy coś...
Peelingu zwykłego nie moge zrobić bo sobie rozniose po całej twarzy ten syf


Na blogu widziałam Możesz dorzucić jeszcze te fotki co wczoraj wstawiłam jak chcesz

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2012-08-01 o 14:41
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 14:41   #1731
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jesli masz goly rozjasniacz, bez chlodnej farby na nim to wyjdzie pieknie
o mamuniu *_*
kocham Cię, wspaniała nowina!
2 razy rozjaśniane pasemka i raz świeżo rozjaśniany odrost w piątek
to za jakieś 2 tygodnie robię karmelowy na pewno, może taką mieszankę...
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 14:47   #1732
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

wiem, że kiedyś w tych starych, brzydkich silikonach na telefon się zbierały kropelki, telefon parował, zalewał się, ale to był shit zresztą zakładało się na cały telefon, wsadzało się jak w prezerwatywę to co się dziwić, że telefon parował

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

a ja właśnie nie wiem, którego królika wziąć
różowego i fioletowego nie chcę, a zastanawiam się nad czarnym, białym albo pomarańczowym
są jeszcze transparentne niebieskie i białe


aaa Infuś - użyłam właśnie tej nowej Intense, nie wiem jak z jej działaniem, bo włosy mam jeszcze mokre, ale zapach troszeczkę zmienili
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 14:55   #1733
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nie, nie zbierają się kropelki wszystko idealnie przylega
mój telefon się naprawdę mocno nagrzewa podczas użytkowania i nic się nie dzieje w tej gumce, kupiłam też jedną taką gumkę w sklepie Apple i facet mnie zapewnił, że nic nie ma prawa się dziać
kurde kazdy mi odradza te silikonowo-gumowo-plastikowe tyły juz nie wiem co robic... ale chyba wezme taki do ktorego sie wsuwa telefon i ma klapke na wyswietlacz na magnes zeby sie nie rysowal w torebce....

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wiesz co nie wiem jak z tymi kropelkami bo on tą sIII ma od niecałego miesiąca. Także póki co tylko tyle moge powiedzieć że jak spadnie czy coś to chroni, od kluczy sie nie rysuje i wogóle
Kurcze nie lubie nokii, nie wiem czemu, no nie lubie

A jeszcze jedno ci moge polecić. Ja miałam taki pokrowiec jakby na poprzedni telefon, samsung f480. I tam fabrycznie miałam dodatkowo taką skurzaną klapke na tył którą sie zakładało zamiast standardowej, i ona miała doczepiony taki kawałek skórki na wyświetlacz 2 lata telefon miałam i chwaliłam bardzo sobie taki rodza ochrony.
A na mojego S Plusa teraz planuje kupić sobie własnie taki pokrowiec też z czymś na wyświetlacz.


Ja wiem że cera sie na lato pogarsza. Z tym ze u mnie widać że coś sie porobiło bo sie przetłuszcza mocno -a ja miałam przeciez wielki problem z przesuszeniem. Włosy dodatkowo mi sie tłuszczą, wypadają. No i często wychodzą mi takie duże bolące ropne pryszczole To ewidentnie jakiś większy problem. Ale wolałabym przeczekać i może przejdzie czy coś...
Peelingu zwykłego nie moge zrobić bo sobie rozniose po całej twarzy ten syf


Na blogu widziałam Możesz dorzucić jeszcze te fotki co wczoraj wstawiłam jak chcesz
a ja toleruje wylacznie nokie i sony ericssony ale w lumiach sie zakochalam i nie ma zlituj wolalabym nokie lumie 900 ale nie stac mnie
chce wlasnie taki pokrowiec jak opisujesz ide dorzuce jeszcze jakies foto

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
o mamuniu *_*
kocham Cię, wspaniała nowina!
2 razy rozjaśniane pasemka i raz świeżo rozjaśniany odrost w piątek
to za jakieś 2 tygodnie robię karmelowy na pewno, może taką mieszankę...
milo mi to powodzenia i radosci z efektow

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
wiem, że kiedyś w tych starych, brzydkich silikonach na telefon się zbierały kropelki, telefon parował, zalewał się, ale to był shit zresztą zakładało się na cały telefon, wsadzało się jak w prezerwatywę to co się dziwić, że telefon parował

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

a ja właśnie nie wiem, którego królika wziąć
różowego i fioletowego nie chcę, a zastanawiam się nad czarnym, białym albo pomarańczowym
są jeszcze transparentne niebieskie i białe


aaa Infuś - użyłam właśnie tej nowej Intense, nie wiem jak z jej działaniem, bo włosy mam jeszcze mokre, ale zapach troszeczkę zmienili
ja bym brala rozowego krolika, albo czarnego bo bialy zaraz mialabym brudny.
dalabys rade przepisac sklad tej nowej odzywki?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 14:59   #1734
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kurde kazdy mi odradza te silikonowo-gumowo-plastikowe tyły juz nie wiem co robic... ale chyba wezme taki do ktorego sie wsuwa telefon i ma klapke na wyswietlacz na magnes zeby sie nie rysowal w torebce....


a ja toleruje wylacznie nokie i sony ericssony ale w lumiach sie zakochalam i nie ma zlituj wolalabym nokie lumie 900 ale nie stac mnie
chce wlasnie taki pokrowiec jak opisujesz ide dorzuce jeszcze jakies foto


milo mi to powodzenia i radosci z efektow


ja bym brala rozowego krolika, albo czarnego bo bialy zaraz mialabym brudny.
dalabys rade przepisac sklad tej nowej odzywki?
to biorę czarnego, bo juz kilka osób mówi o czarnym

cyknę później fotkę składu odżywki
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 15:01   #1735
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
milo mi to powodzenia i radosci z efektow
mi również ze znalazłam coś dla siebie dzięki Waszej pomocy, jesteście wielkie, dziękuję
jak coś ogarnę to na pewno pokażę Wam efekty
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 15:02   #1736
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kurde kazdy mi odradza te silikonowo-gumowo-plastikowe tyły juz nie wiem co robic... ale chyba wezme taki do ktorego sie wsuwa telefon i ma klapke na wyswietlacz na magnes zeby sie nie rysowal w torebce....


a ja toleruje wylacznie nokie i sony ericssony ale w lumiach sie zakochalam i nie ma zlituj wolalabym nokie lumie 900 ale nie stac mnie
chce wlasnie taki pokrowiec jak opisujesz ide dorzuce jeszcze jakies foto


milo mi to powodzenia i radosci z efektow


ja bym brala rozowego krolika, albo czarnego bo bialy zaraz mialabym brudny.
dalabys rade przepisac sklad tej nowej odzywki?
Bunny bo to zależy jakiej jakości jest taki pokrowiec... Bo najlepsze są te typowo gumowe, a nie silikonowe czy plastikowe I taki gumowy właśnie ci polecam.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 15:17   #1737
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
to biorę czarnego, bo juz kilka osób mówi o czarnym

cyknę później fotkę składu odżywki
bierz go jest swietny
i pamietaj o tym skladzie bo mnie ciekawosc zezre

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Bunny bo to zależy jakiej jakości jest taki pokrowiec... Bo najlepsze są te typowo gumowe, a nie silikonowe czy plastikowe I taki gumowy właśnie ci polecam.
no dobra przemysle jeszcze do czasu az bede miec ja w lapkach wtedy mnie olsni w co ja ubrac
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 15:22   #1738
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
bierz go jest swietny
i pamietaj o tym skladzie bo mnie ciekawosc zezre
pamiętam pamiętam, jak ktoś się zjawi w domu to cyknę fotkę, bo nie wiem gdzie jest aparat a swojego nie wzięłam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 15:48   #1739
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

ja na szybko bo wpadłam i wypadam z domu

Asiu-kolorek pięęęekny...

Agatka-Ty to jesteś kombinatorka ciekawa jestem efektu

Kituś-ja nie czułam za bardzo zmiany zapachu..ale widzę różnicę na 1 rzut oka-na 3cim miejscu w składzie pozmieniali u mnie efekt ten sam wiec nie wiem po co ta akcja z nową formułą

aaaa i szpilki w miarę rozciągnięte takze zakładam je na miasto zostawiłam na pare h wypchane mokrymi skarpetami-kiedyś któraś tak radziła i mi się przypomnialo

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2012-08-01 o 15:49
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 16:08   #1740
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Kitka mega ten czarny królik Brałabym Ale na moją staroć się nie nadaje
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.