Revlon Colorstay - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-05-17, 15:10   #1
Dorotk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 374

Revlon Colorstay


Niewierzę, że za 60 zł może być aż tak dobry podkład(czytałam w KW). Ile jego jest w tej buteleczce i jak go nakładać żeby nie było smug? Czy rzeczywiście nie schodzi z buźki przez cały dzień? Widziałam buźkę koleżanki posmarowaną tym cackiem, wyglądała świetnie(ona ma okropny trądzik, ale było tylko widać nieznaczne prześwity).
Dorotk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-17, 16:25   #2
kreska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 364
Re: Revlon Colorstay???

hejka - jakis czas temu pytalam sie wizazystek o podklad do cery mieszanej, naczynkowej ze sklonnoscia do podraznien. w koncu zdecydowalam sie na Air wear L'Oreala ale znalazlam w szafce zapomniany przez moja mame podklad Revlona Colorstay i uwazam ze jest super. Po nalozeniu troszeczke mam zaczerwnieniona twarz ale to mija i wyglada naprawde fajnie. Niezle kryje i dobrze matuje, nawet w cieple dni nie czuje dyskomfortu (buzka swieci sie po dluzszym czasie oczywiscie ale nie tak strasznie jak po innych podkladach). Aha - tylko trzeba uwazac przy nakladniu zeby nie przedobrzyc [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
kreska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-17, 17:19   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Revlon Colorstay???

Laseczki teraz Revlon wprowadza na rynek nowszy nieco zmodyfikowany podkład Revlon Colorstay Stay Natural Makeup.

Więcej informacji w News'ach

Cmoczki [img]icons/1cmok.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-19, 12:09   #4
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Re: Revlon Colorstay???

Uwierz,naprawdę jest dobry.Używam go ok.5 lat i nadal jestem zadowolona.Ładnie matuje,jest kryjący,jest płynny więc dobrze się rozprowadza.Jeżeli będziesz używała go w umiarkowanych ilościach (zbyt duża ilość tego podkładu na twarzy wygląda nienaturalnie) powinien ci starczyć na ok.6-8 miesięcy (mnie tak wystarcza)
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 13:18   #5
monia_222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10
Dot.: Revlon Colorstay???

Czesc. Ja używam tego podkładu od ponad miesiąca, poleciła mi go znajoma. Jest bardzo fajny i jestem z niego bardzo zadowolona. Lecz jest jeden problem . Jestem uczulona na ten podkład. Dlatego tez szukam podobnego podkładu, ale takiego który by mnie nie uczulał. Chodzi mi konkretnie o to, aby miał podobne zastosowanie jak REVLON

Proszę o pomoc i pozdrawiam!!!!!
monia_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:34.