Kryształki korundu - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-17, 12:42   #121
Savanoja
Rozeznanie
 
Avatar Savanoja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 714
Dot.: Kryształki korundu

Zaciekawił mnie ten korund i pewnikiem go przetestuję. Ale waham się trochę teraz to robić bo od kilku tygodni stosuję OCM i już jest dużo lepiej z moją skórą, nie chciałabym przedobrzyć - szczególnie teraz, gdy lato się zaczyna. Łatwo mnie słonko przypieka i trochę się obawiam czy korund nie zetrze za bardzo tego co powinno chronić głębsze warstwy...

Napiszcie dziewczyny (te bardziej doświadczone szczególnie proszę) jak się ma stosowanie korundu do wystawiania skóry na słońce? Miałyście jakieś doświadczenia?
Savanoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 19:25   #122
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: Kryształki korundu

Cytat:
Napisane przez Savanoja Pokaż wiadomość
Napiszcie dziewczyny (te bardziej doświadczone szczególnie proszę) jak się ma stosowanie korundu do wystawiania skóry na słońce? Miałyście jakieś doświadczenia?
W warunkach domowych nie zetrzesz sobie skóry warstwami korundem, jeśli będziesz go używać zgodnie z przeznaczeniem. Jeśli nie smażysz się na słońcu godzinami albo w solarium i używasz filtrów to się nic nie stanie. Korund nie jest znowu, aż taki silny, moim zdaniem jest nieco ostrzejszy albo nawet porównywalny z niektórymi drogeryjnymi (np. znanym brzoskwiniowym ).
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 19:47   #123
Savanoja
Rozeznanie
 
Avatar Savanoja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 714
Dot.: Kryształki korundu

Cytat:
Napisane przez winklepicker Pokaż wiadomość
W warunkach domowych nie zetrzesz sobie skóry warstwami korundem, jeśli będziesz go używać zgodnie z przeznaczeniem. Jeśli nie smażysz się na słońcu godzinami albo w solarium i używasz filtrów to się nic nie stanie. Korund nie jest znowu, aż taki silny, moim zdaniem jest nieco ostrzejszy albo nawet porównywalny z niektórymi drogeryjnymi (np. znanym brzoskwiniowym ).
Dzięki za szybką odpowiedź
Aktualnie unikam słońca, nie smażę się specjalnie, bo nie lubię upałów, gorąca itp Z filtrami u mnie gorzej, bo to co stosuję nie ma filtrów (odstawiłam wiele kosmetyków ze względu na zapychające dodatki).
Czyli zagrożenia wielkiego nie będzie jeśli po szorowaniu zabezpieczę filtrem. Muszę w takim razie poszperać jeszcze w temacie filtrów.
Boszzzz, jakie to skomplikowane...
Savanoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 13:53   #124
Modilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Kryształki korundu

Cytat:
Napisane przez Stepuj kurczak Pokaż wiadomość
Ja się właśnie zastanawiam nad kupnem korundu, chodzę co prawda do dermatologa ale chciałabym odświeżyć jakoś twarz, żeby była bardziej promienna czytałam, że jedna z wizażanek używała korundu z oliwką, ja nie mogłąm żadnych chemicznych peelingów sobie robić a skóra mi się łuszczyła i próbowałam oliwki z cukrem, peeling dość mocny, ale tylko ścierał naskórek, nie oczyszczał
Nie ma co się zastanawiać,korund ściera i oczyszcza skórę Ja kupiłam ostatnio w sklepie internetowym www.estien.pl właśnie korund i stosuje już od dwóch tygodni- tak przed wyjazdem na wakacje. Najlepiej zmieszać korund ze śmietaną spożywczą.Super się rozprowadza,naprawdę działa. Na wyjazd miałam już piękną skórę. Można stosować nie tylko na twarz ale i na całe ciało.Świetnie peelinguje stopy
Modilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 14:06   #125
mrofkus
Przyczajenie
 
Avatar mrofkus
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Trzciniec
Wiadomości: 8
Dot.: Kryształki korundu

Witam Też zdecydowałam sie na zakup, czekam na przesyłkę i odrazu przetestuje i napewno dam Wam znać A może testowałyście już inne "cuda" kosmetyczne z all? Algi? masło shea?
mrofkus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 12:11   #126
Agnieszka 512
Raczkowanie
 
Avatar Agnieszka 512
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: powiat mielecki.....
Wiadomości: 55
Dot.: Kryształki korundu

Ja zaczęłam stosować korund i jestem bardzo zadowolona. Skóra jest po nim bardzo gładka i miękką. Stosuje z żelem do mycia twarzy ale chyba spróbuje z kwasem hialurowym, bo ktoś tu tak pisał. Stosuje też maseczkę z alg i fajnie nawilża skórę. Wszystko to kupiłam na all
Agnieszka 512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 21:22   #127
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Kryształki korundu

Podbijam!
Właśnie znalazłam korund grzebiąc na allegro, nigdy o tym wcześniej nie słyszałam więc poszukałam na wizażu oczywiście Widząc jak chwalicie chyba też spróbuje Może pomoże na moje zaskórniki
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-26, 09:50   #128
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Kryształki korundu

Też czekam na korund, mam cichą nadzieję, że w końcu coś wymiecie moje zaskórniki raz na zawsze, z którymi nie poradził sobie nawet kwas migdałowy (co prawda stosuje stężenie 10%, ale obawiam się zbyt dużego podrażnienia, i tak na mojej twarzy panuje susz ) . Peeling morelowy spisywał się u mnie bardzo dobrze, ale jeśli korund jest tak ostry, będę stosować go tylko na sferę T .
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 00:33   #129
Roo__
Raczkowanie
 
Avatar Roo__
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 82
Dot.: Kryształki korundu

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Też czekam na korund, mam cichą nadzieję, że w końcu coś wymiecie moje zaskórniki raz na zawsze, z którymi nie poradził sobie nawet kwas migdałowy (co prawda stosuje stężenie 10%, ale obawiam się zbyt dużego podrażnienia, i tak na mojej twarzy panuje susz ) . Peeling morelowy spisywał się u mnie bardzo dobrze, ale jeśli korund jest tak ostry, będę stosować go tylko na sferę T .
i jak wypróbowałaś już?
ja dzisiaj przypadkowo wpadłam na niego na zsk i zamówiłam. Od jakiegoś czasu stosowałam tylko peeling kawowy, do którego dolewałam troszkę olejku i chyba tak też zrobię z tym

co do stężenia kwasu, ja u kosmetyczki dochodzę do 50-60% kwasu salicylowego i łuszczenie jest średnie. Wybryk natury jakiś
Roo__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 07:51   #130
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Kryształki korundu

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Też czekam na korund, mam cichą nadzieję, że w końcu coś wymiecie moje zaskórniki raz na zawsze, z którymi nie poradził sobie nawet kwas migdałowy (co prawda stosuje stężenie 10%, ale obawiam się zbyt dużego podrażnienia, i tak na mojej twarzy panuje susz ) . Peeling morelowy spisywał się u mnie bardzo dobrze, ale jeśli korund jest tak ostry, będę stosować go tylko na sferę T .
Ja mam korund od ponad miesiąca, efekty są świetne twarz jest bardzo gładka i powoli znika ilość zaskórników. Tam gdzie był bardzo małe zniknęły a większe w sferze T zmniejszyły się. Ale teraz będę stosować jeszcze maskę z glinki i alg żeby pomogły lepiej oczyścić skórę.

Peeling wykonuję 8 minut na całej twarzy, dodaję do żelu do twarzy. Oczywiście wykluczyłam kremy i podkłady zapychające.
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 11:47   #131
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Kryształki korundu

Ja użyłam dopiero kilka razy ale już widzę małą poprawę, zaraz po użyciu pory są znacznie oczyszczone i mam wrażenie, że się trochę zmniejszyły. No i oczywiście buzia gładsza. Po "szorowaniu" nakładam maseczkę z glinki, którą kupiłam u tego samego sprzedawcy.
Zamierzam robić 2 razy w tygodniu bo moja skóra jest tak przyzwyczajona do ostrzejszych peelingów, że raz w tygodniu wydaje mi się za mało.
Zobaczymy co będzie dalej
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-09, 12:08   #132
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Kryształki korundu

U mnie sie nie sprawdził. Mam za wrażliwą cerę.....Jesli jest ktos zainteresowany moge wymienić moj korund za jakis inny kosmetyk.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 12:58   #133
Roo__
Raczkowanie
 
Avatar Roo__
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 82
Dot.: Kryształki korundu

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Ja użyłam dopiero kilka razy ale już widzę małą poprawę, zaraz po użyciu pory są znacznie oczyszczone i mam wrażenie, że się trochę zmniejszyły. No i oczywiście buzia gładsza. Po "szorowaniu" nakładam maseczkę z glinki, którą kupiłam u tego samego sprzedawcy.
Zamierzam robić 2 razy w tygodniu bo moja skóra jest tak przyzwyczajona do ostrzejszych peelingów, że raz w tygodniu wydaje mi się za mało.
Zobaczymy co będzie dalej

Właśnie taki efekt chciałabym uzyskać, o jakim piszesz
a próbowałaś ze spiruliną? ja widzę po niej bardzo ładne efekty. Buzia promienieje i jest dobrze oczyszczona. Pory bardzo ładnie się zwężają i nie jest to efekt chwilowy
Roo__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 14:35   #134
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Kryształki korundu

Cytat:
Napisane przez Roo__ Pokaż wiadomość
Właśnie taki efekt chciałabym uzyskać, o jakim piszesz
a próbowałaś ze spiruliną? ja widzę po niej bardzo ładne efekty. Buzia promienieje i jest dobrze oczyszczona. Pory bardzo ładnie się zwężają i nie jest to efekt chwilowy
Nie słyszałam o tym, wygooglowałam, że to jakieś algi Kupiłam algi ale inne razem z tym korundem i glinką ale po zaparzeniu prawie zwymiotowałam i boję się teraz tego
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 16:19   #135
Roo__
Raczkowanie
 
Avatar Roo__
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 82
Dot.: Kryształki korundu

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Nie słyszałam o tym, wygooglowałam, że to jakieś algi Kupiłam algi ale inne razem z tym korundem i glinką ale po zaparzeniu prawie zwymiotowałam i boję się teraz tego
no spirulinka malinami nie pachnie
śmiem nawet powiedzieć że śmierdzi okropnie (szkoda że nie wiedziałam o tym zanim nałożyłam ją na włosy ) ale ja sobie z nią teraz radzę dodając 2 krople olejku z drzewa herbacianego. Zabija jej zapach, więc może na te Twoje też coś poradzi
Roo__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 21:46   #136
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Kryształki korundu

Cytat:
Napisane przez Roo__ Pokaż wiadomość
no spirulinka malinami nie pachnie
śmiem nawet powiedzieć że śmierdzi okropnie (szkoda że nie wiedziałam o tym zanim nałożyłam ją na włosy ) ale ja sobie z nią teraz radzę dodając 2 krople olejku z drzewa herbacianego. Zabija jej zapach, więc może na te Twoje też coś poradzi
Do mnie dopiero dotarła spirulina i udało mi si raz zrobić maseczkę, potem wykonałam peeling kwasami i na razie nie będę jej używać. Chciałam napisać na temat zapachu, jeżeli ktoś miał rybki to nie będzie odstraszał bo pachnie jak jedzenie dla nich
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 23:20   #137
Roo__
Raczkowanie
 
Avatar Roo__
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 82
Dot.: Kryształki korundu

Wiem że to zabrzmi co najmniej głupio, ale wszędzie piszą o zapachu pokarmu dla rybek, a mnie to jedzie kurzą kupą Normalnie, powrót do przeszłości i wakacje na wsi
Roo__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 11:08   #138
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Kryształki korundu

Cytat:
Napisane przez Roo__ Pokaż wiadomość
Wiem że to zabrzmi co najmniej głupio, ale wszędzie piszą o zapachu pokarmu dla rybek, a mnie to jedzie kurzą kupą Normalnie, powrót do przeszłości i wakacje na wsi
Dla mnie to po prostu pachniało jak woda ze starych ryb, wzdrygam się jak sobie o tym przypomnę
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 01:00   #139
Roo__
Raczkowanie
 
Avatar Roo__
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 82
Dot.: Kryształki korundu

Korund, fajna rzecz, ale użycie olejku zamiast żelu, to chyba najgorszy eksperyment na jaki do tej pory wpadłam
pyłek tak się wżarł miedzy pory, że za nic nie mogłam tego z twarzy zmyć

chciałam dobrze, wyszło jak zawsze ... ale mimo wszystko polecam, buzia jest naprawdę ładna i oczyszczona
Roo__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-17, 19:41   #140
Agnieszka 512
Raczkowanie
 
Avatar Agnieszka 512
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: powiat mielecki.....
Wiadomości: 55
Dot.: Kryształki korundu

Cytat:
Napisane przez Roo__ Pokaż wiadomość
Wiem że to zabrzmi co najmniej głupio, ale wszędzie piszą o zapachu pokarmu dla rybek, a mnie to jedzie kurzą kupą Normalnie, powrót do przeszłości i wakacje na wsi
Zgadzam się w zupełności. Zapach spiruliny jest okropny, ale mi służy.W sumie czego sie nie robi dla urodu . Buzia jest fajnie nawilżona i przebarwienia po krostkach robią się jaśniejsze. Ja czasem dodaje do spiruliny kwas hiarulowy.
Agnieszka 512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 01:14   #141
Roo__
Raczkowanie
 
Avatar Roo__
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 82
Dot.: Kryształki korundu

Cytat:
Napisane przez Agnieszka 512 Pokaż wiadomość
Zgadzam się w zupełności. Zapach spiruliny jest okropny, ale mi służy.W sumie czego sie nie robi dla urodu . Buzia jest fajnie nawilżona i przebarwienia po krostkach robią się jaśniejsze. Ja czasem dodaje do spiruliny kwas hiarulowy.
Z kwasem nie próbowałam, ale jutro sprawdzę jak się sprawuje. Ja ostatnio mieszałam parę razy z lukrecją (co by wzmocnić efekt wybielania) i też mi się podoba
Roo__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 10:27   #142
Agnieszka 512
Raczkowanie
 
Avatar Agnieszka 512
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: powiat mielecki.....
Wiadomości: 55
Dot.: Kryształki korundu

Cytat:
Napisane przez Roo__ Pokaż wiadomość
Z kwasem nie próbowałam, ale jutro sprawdzę jak się sprawuje. Ja ostatnio mieszałam parę razy z lukrecją (co by wzmocnić efekt wybielania) i też mi się podoba
Lukrecją? A co to takiego? Szczerze to nie spotkałam się z tym Możesz napisać coś więcej, bo mi też w sumie przydaloby się małe wybielanie
Agnieszka 512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 10:43   #143
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Kryształki korundu

Cytat:
Napisane przez Roo__ Pokaż wiadomość
Z kwasem nie próbowałam, ale jutro sprawdzę jak się sprawuje. Ja ostatnio mieszałam parę razy z lukrecją (co by wzmocnić efekt wybielania) i też mi się podoba
Również mieszam spirulinę z kwasem hialuronowym i jeszcze glinką, buźka jest bardzo dobrze nawilżona
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 15:19   #144
SYISCosmetics
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Dot.: Kryształki korundu

Na górze jest napisane do profesjonalnej mikrodermabrazji...mikrod ermabrazja korundowa wygląda tak że jest urządzenie z dwoma wężami - z jednego pod CIŚNIENIEM wylatuje korund z solą fizjologiczną a drugi wąż jak odkurzacz wciąga to z powrotem do środka. Sam korund tylko delikatnie ściera i na pewno nie usunie ci blizn przebarwień etc, ponieważ to są zmiany głęboko naskórkowe i skórne a takie tarcie działa na powierzchni naskórka, więc tylko odświeży ci naskórek, buzia będzie gładsza itd, ale jeśli chodzi o profesjonalną mikro korundową to tylko kosmetyczka
SYISCosmetics jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 14:57   #145
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Kryształki korundu

i jak dziewczyny?uzywacie dalej czy juz nie jest to odkrycie roku? pierwszy raz cos takiego na all znalazlam, bardzo ciekawia mnie efekty
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 17:56   #146
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Kryształki korundu

Na początku byłam zachwycona, po czym tak wysypało mnie na twarzy, że wstyd z domu wyjść. Jak zeszło to spróbowałam ponownie i to samo, więc będę musiała chyba zrezygnować
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 15:14   #147
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kryształki korundu

Korund stosuję raz na 2 tygodnie, ale dość niedawno zaczęłam, jak na razie wrażenia pozytywne. Łączę z olejkiem łopianowym - ktoś jeszcze z nim lubi przeprowadzać taką domową mikrodermabrazję?

A teraz pytanie...
Czy jest sens dodawania korundu do peelingu (np. Farmona, seria Tutti Fruti) żeby był trochę bardziej złuszczający. Taka domowa mikrodermabrazja dla ciała... Nie mam pojęcia czy zwyczajnie nie zmarnuję korundu (wiadomo, na buzię to 3 mg, a tu trzeba jakoś czterokrotnie więcej aby uzyskać fajny scrub na uda i pośladki) - czy ph tutaj odpowiednie będzie?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 20:59   #148
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kryształki korundu

Nie widzę sensu stosowania korundu do ciała. Kiedyś dodałam go do żelu pod prysznic i nie zauważyłam żadnej różnicy, skóra nie była wygładzona jak po peelingu, a korund jakby znikł w tych mydlinach (dodałam go całkiem sporo - wiadomo).
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 21:42   #149
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kryształki korundu

Właśnie tego się obawiałam w kwestii peelingu np. na udach - że zniknie szybciej niż zacznie działać + słabe tarcie! Niezłym wyjściem może być uzbrojenie się w meeega cierpliwość i spokojnie masowanie-peelingowanie, tak, aby trochę porozpuszczać korund... taka wysokopółkowa gąbka

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2013-03-27 o 21:43
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 22:01   #150
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Kryształki korundu

buzia po uzyciu jest rzeczywiscie bardzo gladka, a na cialo bede chyba stosowa na jedna ciemniejsza blizne, ale wydaje mi sie, ze szanse ze zniknie sa jednak marne...to jednak nie to co w salonie
choc na pewno jako domowy peeling jest dla mnie ok
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:25.