Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-24, 07:21   #3631
npm_
Raczkowanie
 
Avatar npm_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 169
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Tak, uzywalam rano i wieczorem. Nie pamietam ile dalam, ale kupowalam chyba na iwos, bylo taniej niz u producenta :P aczkolwiek wiele osob chwali tymiankowy, jakies wyroznienie zdobyl, wiec mozliwe, ze moja buzia jest wykatkowo wybredna, nie chcialabym zle doradzic . Zreszta to nie pierwszy kosmetyk, ktory w przeciwienstwie do wiekszosci u mnie sie nie sprawdzil.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
npm_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 07:50   #3632
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

No rozumiem taką masz cere co zrobić

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 09:25   #3633
Prodomostra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 240
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Dziewczyny stosujecie glinki? Przyznam szczerze, że kiedyś cudownie oczyszczały mi pory, teraz jakoś nie mogę osiągnąć tego efektu, mimo że glinkę mam z dobrego źródła - zieloną z ZSK Macie jakieś sprawdzone przepisy? Solo? Z olejami?
Ja używam dwóch glinek z Logony, są już gotowe, tz. nie w proszku, tylko w tubie do mycia buzi, ciała i włosów Dla mnie rewelacja, cena około 35 zł, ale nie żałuję, bo to i naturalne kosmetyki o rewelacyjnym składzie i świetne jakościowo. Ja w ogóle mam słabość do niemieckich kosmetyków Używam też glinki z Saluterry, również świetna (zarówno maska jak i krem antybakteryjny).

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez npm_ Pokaż wiadomość
Zelu do mycia buzi? Ja uzywalam. Obu. Ten z salicylem byl calkiem w porzadku. Tymiankowy zuzylam, ale baaardzo mieszane odczucia mialam.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A ja lubię tymiankowy, mojemu mężowi też służy Ale wiecie jak to jest z polecaniem: u jednego się sprawdza, u drugiego niekoniecznie. Teraz mam krem nagietkowy z Sylveco i jestem zachwycona, bardzo mi przypasował, cena też rewelacyjna. Wcześniej płaciłam za kremy nawet i stówę i nie było takiego efektu... Uważam, że Sylveco to naprawdę dobra jakość w bardzo dobrej cenie.

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez lifeisbeautiful Pokaż wiadomość
Od czterech dni używam olejowej witaminy c z ecospa i muszę powiedzieć, że bardzo pomaga! Gładka, promienna skóra po kilku użyciach. Zewnętrzne antyoksydanty są super, szczególnie w lecie, jak skóra się poci i sebum szybciej się utlenia. Pod filtr jak znalazł albo na noc.

Hydrolat z czystka również jest godny polecenia.
Podlinkuj proszę tę wit C, bo mnie zainteresowałaś Chętnie kupię sobie na jesień

Ja piję herbatkę z czystka, hydrolatu nie używałam. Gdzie kupujesz?
Prodomostra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 13:02   #3634
lifeisbeautiful
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 563
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Prodomostra Pokaż wiadomość
Podlinkuj proszę tę wit C, bo mnie zainteresowałaś Chętnie kupię sobie na jesień

Ja piję herbatkę z czystka, hydrolatu nie używałam. Gdzie kupujesz?

Wszystko mam z ekospa: http://ecospa.pl/produkt/witamina-c-...w-formie-oleju

http://ecospa.pl/produkt/hydrolat-cz...go-ekologiczny

Też piję czystka, ale to jest czystek incanus, a hydrolat jest z czystka ladanowego Myślę, że warto spróbować, ma dobre opinie
lifeisbeautiful jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 09:17   #3635
Prodomostra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 240
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez lifeisbeautiful Pokaż wiadomość
Wszystko mam z ekospa: http://ecospa.pl/produkt/witamina-c-...w-formie-oleju

http://ecospa.pl/produkt/hydrolat-cz...go-ekologiczny

Też piję czystka, ale to jest czystek incanus, a hydrolat jest z czystka ladanowego Myślę, że warto spróbować, ma dobre opinie
dziekuje
Prodomostra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 13:05   #3636
karoline3ek
Zadomowienie
 
Avatar karoline3ek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 258
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Ja wodę brzozową do twarzy robię sama Ta kioskowa ma w składzie alkohol więc do buzi jak dla mnie odpada.

Zbieram liście brzozy, bardzo drobno kroję bądź rozrywam, zalewam wodą źródlaną bądź destylowaną i do lodówki na kilka godzin )

Używam jako porannego toniku. Wszystkie wody staram się robić sama i bardzo małe ilości zaledwie na kilka dni, żeby nie dodawać konserwantu bo ostatnio to mnie nawet zapycha zwykłe szare mydło.
karoline3ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 07:49   #3637
Prodomostra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 240
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez karoline3ek Pokaż wiadomość
Ja wodę brzozową do twarzy robię sama Ta kioskowa ma w składzie alkohol więc do buzi jak dla mnie odpada.

Zbieram liście brzozy, bardzo drobno kroję bądź rozrywam, zalewam wodą źródlaną bądź destylowaną i do lodówki na kilka godzin )

Używam jako porannego toniku. Wszystkie wody staram się robić sama i bardzo małe ilości zaledwie na kilka dni, żeby nie dodawać konserwantu bo ostatnio to mnie nawet zapycha zwykłe szare mydło.
Wow, jestem po wrażeniem Uwielbiam takie ekologiczne rozwiązania, a w dodatku tanie Super, zaraz idę nazrywać liści brzozy
Prodomostra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-29, 20:46   #3638
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Treść usunięta

Edytowane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Czas edycji: 2014-07-29 o 20:47
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 05:52   #3639
npm_
Raczkowanie
 
Avatar npm_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 169
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No nie wiem. Owszem, zgadzam sie z czescia o loju i zluszczaniu, ale nie mam alergii na jakies skladniki w kosmetykach (tak, robilam testy alergologiczne na alergie kontaktowa) a sa takie, ktore po prostu mi nie sluza, powoduja wysyp zaskornikow, pryszcze. I nie jest to kwestia, ze moja skora produkuje wiecej loju, bo w ciagu ostatniego miesiaca sprawdzalam jeden krem, ktory mnie zapchal oktutnie. Odstawilam na pare tygodni i przez ostatnie kilka dni znow sie nim mazialam i znow to samo. Teraz odstawilam, jesli w ciagu kilku dni skora wroci do normalnosci, to wszystko bedzie jasne podkreslam raz jeszcze, nie jestem uczulona na skladniki tego kremh, wiec nie jest to reakcja alergiczna. A, i zluszczam sie na biezaco

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
npm_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 17:22   #3640
Kimiko666
Zadomowienie
 
Avatar Kimiko666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 534
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
a ja tez kocham jedzenie,i musiałam z innych powodów rzucić nabiał i gluten , a dodatkowo w efekcie unormowała mi się cera (szkoda jescze ze przebarwienia i ślady nie poznikały ) .
To chyba taki bonus za to, że musiałam się tak przestawić :P

A ja wode brzozową uwielbiam pić - taką naturalną bez dodatków zbędnych
__________________


Kimiko666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 21:30   #3641
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Muszę się poradzić Myślicie, że peeling do twarzy może pogorszyć stan cery? Od kilku tygodni na brodzie i lewej skroni pojawiło mi się sporo wyprysków, które wcale nie chcą się goić, wygotowałam już pościel, nie rozmawiam na tą stronę przez telefon, już dawno wyleczyłam się z podpierania brody/głowy przed komputerem. Jedyną nową rzeczą, którą stosuję w pielęgnacji jest peeling morelowy Soraya (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...szczajacy.html), który regularnie stosuję od kilku tygodni, 2x w tyg przed nałożeniem glinki. Czy produkt, który znajduje się na skórze tak krótko może być winowajcą?
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-01, 21:48   #3642
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

peeling może być winowajcą jeżeli masz stany zapalne i używasz peelingu mechanicznego - roznosisz bakterie... a czemu nie chcą się goić to już nie mam pojęcia,może jakiś składnik peelingu?
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 22:33   #3643
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
peeling może być winowajcą jeżeli masz stany zapalne i używasz peelingu mechanicznego - roznosisz bakterie... a czemu nie chcą się goić to już nie mam pojęcia,może jakiś składnik peelingu?
Też o tym myślałam, ale wtedy powinno się teoretycznie roznosić po całej twarzy
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 22:46   #3644
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Sluchajcie niby mam skore zadbana nawilzam ja pelling 2 razy w tygodniu
wiadomo niedoskonalosci +tlusta i prawie zaden podklad na mojej skorze nie wyglada dobrze i mowie tu o podkladach z wysokiej polki...

- Estee Lauder DW sprawial ze skora wygladala dziwnie..niezbyt zdrowo,postarzal

-Make Up For Ever HD -- nieladnie wygladal na skorze ,niezdrowo.skora bardziej sie przetluszczala...

-Heleny Rubinstein podklady postarzaly...

-Clinique Blemish soluthion tez jakos niezdrowo wyglada na skorze

-Clinique oil free wyglada okropnie na mojej skorze...

i co teraz ?? nic mi nie pasuje zaden podklad ,a dbam o skore pielegnuje dobrze,dobrymi produktami ,a zaden podklad mi nie pasuje ,juz nie wiem co robi

Edytowane przez Czlowiek Istota Marna
Czas edycji: 2014-08-01 o 22:48
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-02, 00:28   #3645
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Peeling jaki polecacie? Ja takze mam ten z Soraya i czesto uzywam i takze mam problem jak dziewczyna wyzej...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-02, 13:48   #3646
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

jeśli chodzi o peeling mechaniczny, to te do których wracałam to:
-korund - kupuje się go jako drobny biały proszek, miesza się z żelem do mycia i/lub olejkiem, w sumie z czym się chce
-gąbeczki celulozowe lub inne, np. te: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...demake-up.html (są tańsze a równie dobrze się sprawdzają, tylko na początku są nasączone jakimś tonikiem). Oczywiście przed każdym użyciem trzeba je wyparzyć wrzątkiem lub wsadzić na ok. minutę do mikrofali. Oczywiście też używać z żelem do mycia

Kiedyś jeszcze stosowałam ściereczki z mikrofibry, ale to nie było dla mnie, oraz miękką szczoteczkę do twarzy - fajnie zmniejszała widoczność wągrów

Obecnie peelingi mechaniczne stosuję dość rzadko (może raz na 2 tygodnie) ze względu na kwasy które odwalają większość roboty w złuszczaniu :P:
I czasem robię maskę z sody oczyszczonej (ktoś tu o niej wspominał na wątku, stąd ją znam ) - jak dla mnie całkiem fajna sprawa, alternatywa dla peelingów enzymatycznych
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-02, 13:49   #3647
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Peeling jaki polecacie? Ja takze mam ten z Soraya i czesto uzywam i takze mam problem jak dziewczyna wyzej...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja polecam z Ziaji z serii Liście Manuka pastę oczyszczającą, super piling jak dla mnie jeśli nie ma się stanów zapalnych
odada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-02, 15:19   #3648
sforcia
Raczkowanie
 
Avatar sforcia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 280
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Pokaż wiadomość
Sluchajcie niby mam skore zadbana nawilzam ja pelling 2 razy w tygodniu
wiadomo niedoskonalosci +tlusta i prawie zaden podklad na mojej skorze nie wyglada dobrze i mowie tu o podkladach z wysokiej polki...

- Estee Lauder DW sprawial ze skora wygladala dziwnie..niezbyt zdrowo,postarzal

-Make Up For Ever HD -- nieladnie wygladal na skorze ,niezdrowo.skora bardziej sie przetluszczala...

-Heleny Rubinstein podklady postarzaly...

-Clinique Blemish soluthion tez jakos niezdrowo wyglada na skorze

-Clinique oil free wyglada okropnie na mojej skorze...

i co teraz ?? nic mi nie pasuje zaden podklad ,a dbam o skore pielegnuje dobrze,dobrymi produktami ,a zaden podklad mi nie pasuje ,juz nie wiem co robi
Może coś z mineralnych podkładów, próbowałaś? plus do tego jakiś puder wykańczający o działaniu matującym, który dodatkowo zmatowi cerę. Przy takich temperaturach jakie teraz mamy i tłustej cerze mało który podkład będzie wyglądał długo dobrze bez dodatkowego zmatowienia. Ja już dawno odstawiłam wszystkie sklepowe podkłady, tylko pogarszały mi stan cery te wszystkie silikony i emolienty w nich, szczególnie w taką pogodę.
__________________
ODDAM
sforcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-02, 15:30   #3649
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez sforcia Pokaż wiadomość
Może coś z mineralnych podkładów, próbowałaś? plus do tego jakiś puder wykańczający o działaniu matującym, który dodatkowo zmatowi cerę. Przy takich temperaturach jakie teraz mamy i tłustej cerze mało który podkład będzie wyglądał długo dobrze bez dodatkowego zmatowienia. Ja już dawno odstawiłam wszystkie sklepowe podkłady, tylko pogarszały mi stan cery te wszystkie silikony i emolienty w nich, szczególnie w taką pogodę.
ja to samo Każdy, absolutnie każdy płynny podkład pogarszał stan mojej cery. Niektóre po kilku dniach (Revlon CS), większość już po kilku godzinach
Niestety podobnie z filtrami. Ostatnio kupiłam japoński puder SPF 50 PA+++ - Meishoku UVLab. Użyłam na razie kilka razy - jestem bardzo zadowolona, bo całkiem dobrze trzyma mat No i można go łatwo reaplikować w ciągu dnia Nie wypryszczyło mnie też jeszcze po nim więc jak coś mogę polecić.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-02, 19:24   #3650
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ja to samo Każdy, absolutnie każdy płynny podkład pogarszał stan mojej cery. Niektóre po kilku dniach (Revlon CS), większość już po kilku godzinach
Niestety podobnie z filtrami. Ostatnio kupiłam japoński puder SPF 50 PA+++ - Meishoku UVLab. Użyłam na razie kilka razy - jestem bardzo zadowolona, bo całkiem dobrze trzyma mat No i można go łatwo reaplikować w ciągu dnia Nie wypryszczyło mnie też jeszcze po nim więc jak coś mogę polecić.
i jaki podklad teraz uzywasz ?? tak probowalam lilly lolo prawie nic nie kryja.. i bare minerals ,ale tez jakos dziwnie tak jakby twardo na mojej skorze wygladal.

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez sforcia Pokaż wiadomość
Może coś z mineralnych podkładów, próbowałaś? plus do tego jakiś puder wykańczający o działaniu matującym, który dodatkowo zmatowi cerę. Przy takich temperaturach jakie teraz mamy i tłustej cerze mało który podkład będzie wyglądał długo dobrze bez dodatkowego zmatowienia. Ja już dawno odstawiłam wszystkie sklepowe podkłady, tylko pogarszały mi stan cery te wszystkie silikony i emolienty w nich, szczególnie w taką pogodę.
a co teraz uywasz ?
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-02, 19:58   #3651
sforcia
Raczkowanie
 
Avatar sforcia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 280
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Lily lolo rzeczywiście daje bardzo małe krycie. Ja teraz używam amilie na zmianę z meow, one mają znacznie większe krycie niż LL z przetestowanych przeze mnie o większym kryciu, które się sprawdziły to jeszcze lucy minerals, ale najłatwiej dostępne masz polskie minerały amilie i annabell
fiasco - ja z filtrów na lato jeszcze mogę polecić vichy matujący i LRP Anthelios też wersja matująca - mi przy nich latem nic nie spływa i nie zapycha, ale ja cały czas używam kwasów i retinolu, więc też trochę trzymam sytuację pod kontrolą
__________________
ODDAM

Edytowane przez sforcia
Czas edycji: 2014-08-02 o 20:01
sforcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-02, 20:18   #3652
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez sforcia Pokaż wiadomość
Lily lolo rzeczywiście daje bardzo małe krycie. Ja teraz używam amilie na zmianę z meow, one mają znacznie większe krycie niż LL z przetestowanych przeze mnie o większym kryciu, które się sprawdziły to jeszcze lucy minerals, ale najłatwiej dostępne masz polskie minerały amilie i annabell
fiasco - ja z filtrów na lato jeszcze mogę polecić vichy matujący i LRP Anthelios też wersja matująca - mi przy nich latem nic nie spływa i nie zapycha, ale ja cały czas używam kwasów i retinolu, więc też trochę trzymam sytuację pod kontrolą

Lilly Lolo podklady to raczej jak puder.. raczej dla skor bezproblemow ,idealnych ...

a Annabell jakie daje wykonczenie ? naturalne ? niezbyt twarde suche ?

Edytowane przez Czlowiek Istota Marna
Czas edycji: 2014-08-02 o 20:22
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-02, 20:22   #3653
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Pokaż wiadomość
Lilly Lolo podklady to raczej jak puder.. raczej dla skor bezproblemow ,idealnych ...

a Annabell jakie daje wykonczenie ? naturalne ? niezbyt twarde suche ?
próbowałas mac?
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-02, 21:14   #3654
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
próbowałas mac?
nie maca nie mialam
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-02, 21:21   #3655
sforcia
Raczkowanie
 
Avatar sforcia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 280
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

U mnie zarówno annabelle i amilie dają naturalne wykończenie, po paru minutach wszystko się ładnie stapia ze skórą. Amilie u mnie lepiej kryje i matuje. Tylko do aplikacji minerałów trzeba też odpowiedniego pędzla i techniki nakładania, jak 'omieciesz' sobie tym po prostu twarz, to żaden podkład mineralny krycia nie da
Z mac'a na mnie dobrze wygląda pro longwear, ale to jest jak dla mnie podkład do zadań specjalnych i na większe wyjścia, daje ładne satynowe wykończenie i się super trzyma wiele godzin, tylko że u mnie niestety na dłuższą metę to nie przejdzie i się kończy pogorszeniem stanu skóry..
Mac też ma jakiś 'mineralny' podkład od niedawna w ofercie, ale nie widziałam składu, więc nie wiem czy on jest na prawdę mineralny czy tylko z nazwy
__________________
ODDAM

Edytowane przez sforcia
Czas edycji: 2014-08-02 o 21:28
sforcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-02, 21:30   #3656
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Pokaż wiadomość
i jaki podklad teraz uzywasz ?? tak probowalam lilly lolo prawie nic nie kryja.. i bare minerals ,ale tez jakos dziwnie tak jakby twardo na mojej skorze wygladal.
teraz używam tego z kolorówki ale go trochę stuningowałam, żeby był mniej pylisty i bardziej kryjący

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Cytat:
Napisane przez sforcia Pokaż wiadomość
fiasco - ja z filtrów na lato jeszcze mogę polecić vichy matujący i LRP Anthelios też wersja matująca - mi przy nich latem nic nie spływa i nie zapycha, ale ja cały czas używam kwasów i retinolu, więc też trochę trzymam sytuację pod kontrolą
właśnie po matującym Vichy miałam straszny wysyp najgorszy, wręcz armagedon - po paru godzinach noszenia. Mam bardzo wrażliwą skórę, widać coś w składzie bardzo mnie podrażniło.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-02, 22:24   #3657
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

ja mam bardzo tłustą cerę i żadne mineralne produkty w proszku się nie sprawdziły. na razie najlepszy byl i jest mac pro longwear
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-03, 00:48   #3658
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Paste Ziaja mam i stosuje jako maseczki, zeby nie pogorszyc cery bardziej bym wolala peeling egzymatyczny

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-03, 01:06   #3659
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
teraz używam tego z kolorówki ale go trochę stuningowałam, żeby był mniej pylisty i bardziej kryjący

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------


właśnie po matującym Vichy miałam straszny wysyp najgorszy, wręcz armagedon - po paru godzinach noszenia. Mam bardzo wrażliwą skórę, widać coś w składzie bardzo mnie podrażniło.
wiec jaki teraz podklad uzywasz ?
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-03, 09:31   #3660
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Paste Ziaja mam i stosuje jako maseczki, zeby nie pogorszyc cery bardziej bym wolala peeling egzymatyczny

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Na mnie bardzo dobrze działał peeling enzymatyczny z bromelainą (mazidła), później przerzuciłam się na Sorayę, no i być może wychodzą efekty mojego lenistwa, że zachciało mi się gotowego produktu
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-28 12:35:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:55.