Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-27, 21:10   #1351
marta__88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 34
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Ja kliknąłam plumfula w wigilię wiec była dostępna.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
Ja tez zamowilam plumful w wigilię. Pojawiala sie i znikala. Mialam juz co innego w koszyku ale postanowiłam sprawdzic ostatni raz i byla czekam z niecierpliwością az przyjdzie
marta__88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 21:12   #1352
her_green_eyes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 661
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Czy są w końcu dostępne Naked stacjonarnie?


Mogłybyście doradzić?rosi:

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------


Mac jest w SCC? nigdy go tam nie widziałam... chyba, że coś przeoczyłam
Tylko Naked 3 wszędzie, inne w warszawie.
her_green_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 21:16   #1353
Amicitia_
Ekspert ds. fantastyki
 
Avatar Amicitia_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: dom czerni i bieli
Wiadomości: 1 153
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Tak mi powiedziała babka w Europie Centralnej, przyznam szczerze że nie sprawdzałam

Dzisiaj byłam w Scc i jeśli jest MAC to jakoś bardzo schowany ;p
__________________
zapraszam na insta https://instagram.com/cudownie.jest/
Amicitia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 21:41   #1354
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Oglądałam dzisiaj Brick O La i Syrup - ta pierwsza chodziła mi po głowie, ale byłaby dla mnie zbyt ceglasta (jest dość kryjąca). Pani w MAC proponowała mi Syrup, ale ta wydawała mi się zbyt blada, więc ostatecznie stanęło na Plumful .
No właśnie Brick O La też chodzi mi po głowie, ale boję się, że będzie tak jak mówisz zbyt ceglasta. Może skuszę się na Syrup - będzie idealna na co dzień

Cytat:
Napisane przez Amicitia_ Pokaż wiadomość
Dzisiaj byłam w Scc i jeśli jest MAC to jakoś bardzo schowany ;p
Też wydaje mi się, że nie ma
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 21:50   #1355
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
No właśnie Brick O La też chodzi mi po głowie, ale boję się, że będzie tak jak mówisz zbyt ceglasta. Może skuszę się na Syrup - będzie idealna na co dzień


Też wydaje mi się, że nie ma
Hmmm, widocznie ta laska jakaś nie była doinformowana, sorki za wprowadzenie w błąd
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 22:38   #1356
Taida1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 17
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Jest w DUŻYCH douglasach, np. Silesia w Katowicach.
Stoisko Mac jest w niektórych Douglasach np CH Wola Park Warszawa ul. Górczewska 124.
2 grudnia nawet wstawili na facebooku zdjęcia z tego stoiska i kosmetykami firmy Mac. Daje w załączeniu. Ja kupuję zawsze przez Internet ze względu na rabaty A w Douglasie to już zawsze Dobrze że jednak nie chciało mi się sprawdzać koloru w Douglasie bo jeszcze okazało by się że nie ma w nim stoiska Mac. Tak rzadko chodzę do salonów Ale w CH Wola Park powinno być na pewno Ale głowy nie daję uciąć ze względu że prawie zawsze kupowałam w sklepie internetowym Douglas.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MAC.jpg (135,6 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MAC w WAWIE.jpg (111,1 KB, 77 załadowań)
Taida1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 23:34   #1357
zmorka1
Raczkowanie
 
Avatar zmorka1
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 99
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Ja wczoraj na stronie maccosmetics zamówiłam podkład, w douaglasie online nie było już odcienia. Gdzie najcześciej sa macowe promocje online?
zmorka1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-28, 00:25   #1358
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
To dadza w dużym pudełku
Jeżeli zamówię paletkę piątek diora, 3 małe opakowania płatków kosmetycznych sephora, bazę smashbox travel oraz bazę pod cienie art deco mogę liczyć na duże pudełko ?
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 08:19   #1359
Taida1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 17
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez zmorka1 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj na stronie maccosmetics zamówiłam podkład, w douaglasie online nie było już odcienia. Gdzie najcześciej sa macowe promocje online?
Ja też obecnie szukam jakiejś promocji online na kosmetyki MAC. Niestety w Douglasie żadne kody nie wchodzą na tą markę (Kod rabatowy nie obowiązuje przy zakupie marek Bobbi Brown, MAC, Sensai, Philips
Jedynie jest teraz 30% na pomadki i cienie w Douglas. Bardzo dawno nie widziałam żadnej promocji na kosmetyki tej firmy. Nawet podczas nocy zakupów w Douglas wyłączyli Maca Ale i tak zawsze kupuje w Douglasie w sklepie internetowym ze względu na kody z miniaturkami perfum do przetestowania lub innych kosmetyków Do sklepu internetowego Maca nie widziałam żadnych promocji, wiadomo tam jest dużo większy wybór.
Taida1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 08:43   #1360
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

W Macu online dokładają próbki do zamówień, ale to (chyba) zwykle pielęgnacja, szału nie robi, takie maleńkie miniaturki. Ostatnio do zestawu Coral Lip Bag dostałam dwie. A na co się czaicie w Douglasie? Mam zrobione kilka zamówień i jeśli jest tam coś z Waszej listy to mogę anulować
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 09:14   #1361
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
Jeżeli zamówię paletkę piątek diora, 3 małe opakowania płatków kosmetycznych sephora, bazę smashbox travel oraz bazę pod cienie art deco mogę liczyć na duże pudełko ?
Tak,Vegetko,bo w małe się nie zmieści.Tylko zaznacz opcję pakowania na prezent
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-28, 09:45   #1362
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Tak,Vegetko,bo w małe się nie zmieści.Tylko zaznacz opcję pakowania na prezent
tak tak, dziękuję zaznaczyłam. A nie zapakują w tą zwykłą dużą papierową ?
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 09:50   #1363
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
tak tak, dziękuję zaznaczyłam. A nie zapakują w tą zwykłą dużą papierową ?
Raczej,nie,chyba,że pudełka się skończyły.Co prawda dostałam w papierowej ładnej,świecącej torebce,ale tylko dwa razy,a tak zawsze w pudełkach
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 10:29   #1364
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Dziewczyny czy w stacjonarnych D i S są jakieś przeceny na pielęgnację albo czy będą online w najbliższym czasie? Kremy mi się kończą
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 10:31   #1365
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy w stacjonarnych D i S są jakieś przeceny na pielęgnację albo czy będą online w najbliższym czasie? Kremy mi się kończą
Jesli masz kremy dostepne w zestawach wchodzi kod SET2014.
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 10:51   #1366
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;4949163 7]Jesli masz kremy dostepne w zestawach wchodzi kod SET2014.[/QUOTE]

wiem tylko chciałabym coś więcej niż 20%, ale dziękuję
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 11:11   #1367
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Dziewczyny nie wiem czy wiecie, ale pędzle też wchodzą w promocję Sephorową na makijaż
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 11:36   #1368
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wiem czy wiecie, ale pędzle też wchodzą w promocję Sephorową na makijaż
Ja próbowałam z pędzlami Sephora, ale nie wchodzą...
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 13:11   #1369
wizjaa
Rozeznanie
 
Avatar wizjaa
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 572
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

a dziewczyny co warto kupic w super pharm na promocji? normalnie kosmetyki do makijazu kupuje w sephorze/douglasie ale chcialabym wyprobowac kilka drogeryjnych produktów. interesuja mnie głownie podklady (bourjois healthy mix mam na oku) jakis puder transparentny no i jakies naprawde ciekawe produkty z kolorówki marek tam dostepnych.

byłabym bardzooo wdzieczna za pomoc
wizjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-28, 13:15   #1370
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez wizjaa Pokaż wiadomość
a dziewczyny co warto kupic w super pharm na promocji? normalnie kosmetyki do makijazu kupuje w sephorze/douglasie ale chcialabym wyprobowac kilka drogeryjnych produktów. interesuja mnie głownie podklady (bourjois healthy mix mam na oku) jakis puder transparentny no i jakies naprawde ciekawe produkty z kolorówki marek tam dostepnych.

byłabym bardzooo wdzieczna za pomoc
Ja wczoraj kupiłam w sp krem cc bourjois na zapas, bardzo go lubię. Polecam, w promocji wychodzi 20zł za sztukę. Poza tym wzięłam na próbę wykręcane kredki do oczu essence i dwie konturówki też essence ale na razie za wiele o nich nie wiem, bo tylko na ręce testowane. Aczkolwiek pierwsze wrażenie pozytywne
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 13:15   #1371
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez wizjaa Pokaż wiadomość
a dziewczyny co warto kupic w super pharm na promocji? normalnie kosmetyki do makijazu kupuje w sephorze/douglasie ale chcialabym wyprobowac kilka drogeryjnych produktów. interesuja mnie głownie podklady (bourjois healthy mix mam na oku) jakis puder transparentny no i jakies naprawde ciekawe produkty z kolorówki marek tam dostepnych.

byłabym bardzooo wdzieczna za pomoc
Spróbuj CC, szminki 12 h i Rouge Edition Velvet z Bourjois
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 13:31   #1372
wizjaa
Rozeznanie
 
Avatar wizjaa
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 572
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

a jeszcze, tam promocja to 1+1 to ten sam produkt za grosz czy moge kupic podklad za 30 i lakier za 20zl i lakier mam za grosz? (przepraszam za glupie pytanie, ale chyba przez ten mróz czytanie ze zrozumieniem u mnie zanikło...)

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Spróbuj CC, szminki 12 h i Rouge Edition Velvet z Bourjois
czytalam o tych szminkach wiele dobrego, a ze generalnie poza pielegnacyjnymi pomadkami nie uzywam nic na usta czas chyba cos kupic. dziekuje

Edytowane przez wizjaa
Czas edycji: 2014-12-28 o 13:33
wizjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 13:38   #1373
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez wizjaa Pokaż wiadomość
a jeszcze, tam promocja to 1+1 to ten sam produkt za grosz czy moge kupic podklad za 30 i lakier za 20zl i lakier mam za grosz? (przepraszam za glupie pytanie, ale chyba przez ten mróz czytanie ze zrozumieniem u mnie zanikło...)



czytalam o tych szminkach wiele dobrego, a ze generalnie poza pielegnacyjnymi pomadkami nie uzywam nic na usta czas chyba cos kupic. dziekuje
Możesz kupić dwa podkłady w tej samej cenie, jeden produkt droższy, drugi tańszy... Najbardziej opłaca się brać produkty w tych samych cenach, ale możesz tańszy i droższy .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 13:45   #1374
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez wizjaa Pokaż wiadomość
a dziewczyny co warto kupic w super pharm na promocji? normalnie kosmetyki do makijazu kupuje w sephorze/douglasie ale chcialabym wyprobowac kilka drogeryjnych produktów. interesuja mnie głownie podklady (bourjois healthy mix mam na oku) jakis puder transparentny no i jakies naprawde ciekawe produkty z kolorówki marek tam dostepnych.

byłabym bardzooo wdzieczna za pomoc
Z Bourjois fajny jest puder sypki. Chociaż ja swój kupiłam w sklepie internetowym za niecałe 28 zł, a w SP kosztuje około 60 zł
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 13:49   #1375
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Zgadza się, drugi można tańszy. Ostrzegam jeszcze, że jeśli bierzecie więcej niż 2szt i różnią się cenowo, to najlepiej na oddzielne paragony. Podawanie w kolejności jak w Rossmannie nic nie daje, niestety spieszyłam się i dopiero w domu zobaczyłam, że odjęło mi tylko rzeczy po 5zł, czyli najtańsze
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 13:55   #1376
wizjaa
Rozeznanie
 
Avatar wizjaa
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 572
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Z Bourjois fajny jest puder sypki. Chociaż ja swój kupiłam w sklepie internetowym za niecałe 28 zł, a w SP kosztuje około 60 zł
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...se-powder.html o ten?
bo ten mam, kupilam kiedys na -40% za jakies 45 zł (ladne -40%...).
lubie go w sumie, choc bez szału. mam drugi od najjasniejszych odcien, a generalnie jestem blada jak sciana wiec moze przetestuje ten jasniejszy tez, dzieki

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Możesz kupić dwa podkłady w tej samej cenie, jeden produkt droższy, drugi tańszy... Najbardziej opłaca się brać produkty w tych samych cenach, ale możesz tańszy i droższy .
ok, czyli dobrze zrozumialam uffff.
przez chwile myslalam ze drugi ten sam produkt jest za 1 grosz

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
Zgadza się, drugi można tańszy. Ostrzegam jeszcze, że jeśli bierzecie więcej niż 2szt i różnią się cenowo, to najlepiej na oddzielne paragony. Podawanie w kolejności jak w Rossmannie nic nie daje, niestety spieszyłam się i dopiero w domu zobaczyłam, że odjęło mi tylko rzeczy po 5zł, czyli najtańsze
no wlasnie tego sie boje, ze sie pogubie bo musze wieksze zakupy zrobic. milion ludzi w kolejce i caly ten poswiateczny stres nie pomaga w rozsadnych zakupach...


a jakie firmy poza bourjois polecacie? wiem ze tusze max factor dziewczyny bardzo chwala, który najlepszy jest wg was? na kwc 2000 calories jest bardzo chalony, serio jest dobry?

aaaa i czy ceny w super pharm pozmieniali i sa wiekssze niz zazwyczaj czy sa lojalni obec klientów i robiac promocje zachowuja dawne ceny?

Edytowane przez wizjaa
Czas edycji: 2014-12-28 o 14:01
wizjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 14:30   #1377
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez wizjaa Pokaż wiadomość
a jakie firmy poza bourjois polecacie? wiem ze tusze max factor dziewczyny bardzo chwala, który najlepszy jest wg was? na kwc 2000 calories jest bardzo chalony, serio jest dobry?
To zależy. Jak masz żółty odcień skóry to podkłady i pudry burżujka są idealne. No i róże mają fajne i mega wydajne. Bronzer czekoladka niezniszczalna, ale za pomarańczowa. Z tuszy możesz spojrzeć na gadżetowy Twist Up The Volume. Noi i Velvety, jeśli dobrze czujesz się w ciemniejszych pomadkach. Natomiast podkłady Max Factor są bardziej trwałe i mają lepsze krycie, ale tonalnie wpadają w pomarańczowy róż. 2000Calorie - sam tusz OK, ale szczoteczka to już archaizm. Nawet nakupowałam w styczniu takich zestawów z pudrem na wyprzedaży i jeszcze się ich nie pozbyłam. Z tradycyjnych tuszy wolę Masterpiece, a z silikonowych False Lash Effect. Z MF fajna jest kredka cielista na linię wodną i bronzery.

Moim zdaniem Superpharm z tą promocją 1+1 łachy nie robi. Mają duże marże i na burżuja i na MF. 2000Calorie bez problemu można kupić za 18-20zł. U nich lepiej zerknąć na zestawy świąteczne aptecznych kremów - te czasem wychodzą sporo taniej.

Jest wątek o SP. Tam dziewczyny Ci lepiej doradzą i powiedzą co i jak z kartą Life Style:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=788020&page=10
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-12-28 o 15:14
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 15:09   #1378
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

czy możecie polecić bazę/korektor (cokolwiek), co pomoże ukryć rozszerzone naczynka i zaczerwienienia?

Czy któras z was była dzisiaj w Sephorze i widziała, czy zaczęły się jakieś wyprzedaże?

Edytowane przez Lynn
Czas edycji: 2014-12-28 o 15:10
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 15:12   #1379
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
czy możecie polecić bazę/korektor (cokolwiek), co pomoże ukryć rozszerzone naczynka i zaczerwienienia?
Niby uczą, że baza do zaczerwienień powinna być zielona, ale w praktyce lepiej sprawdzają się bazy neutralne i mocno kryjące podkłady. Co z tego, że zielona baza zmienia koloryt, jak zwykle prześwitują naczynka. Do ciężkich przypadków polecam Dermablend Vichy. Można kombinować z mieszanką podkładu i Dermacolu, ale ciężkie to na twarzy i tak. Z kamuflaży polecam Catrice. Tani i względnie dobry, ale nie pod oczy, tylko właśnie na niespodzianki.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-12-28 o 15:21
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 16:12   #1380
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Nie wiecie może czy w sephora wchodzą jakieś kody oprócz zniżki na kolorowke
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-18 09:07:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:45.