Jaka farba zrobi z ciemnych włosów jasny blond??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-09, 16:02   #1
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122

Jaka farba zrobi z ciemnych włosów jasny blond???


Mam włosy rozjaśnione sprayem Rossmana i już dość duże odrosty.Chciałabym je ufarbować nie używając rozjaśniacza.Czy jest jakaś farba którą moglabym uzyskać jasny blond sama,bez fryzjera i która nie spali mi włosów??
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 16:06   #2
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Jaka farba zrobi z ciemnych włosów jasny blond???

Z ciemnych włosów trzeba najpierw zdjąć kolor, żeby zafarbować na blond. Nie da się nałożyć jasnej farby na ciemne włosy i gotowe. Jedynym sensownym wyjściem oprócz przeczekania lub ścięcia włosów na krótko byłoby ufarbowanie rozjasnionych wlosów na kolor zbliżony do Twoich naturalnych.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 17:59   #3
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: Jaka farba zrobi z ciemnych włosów jasny blond???

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Z ciemnych włosów trzeba najpierw zdjąć kolor, żeby zafarbować na blond. Nie da się nałożyć jasnej farby na ciemne włosy i gotowe. Jedynym sensownym wyjściem oprócz przeczekania lub ścięcia włosów na krótko byłoby ufarbowanie rozjasnionych wlosów na kolor zbliżony do Twoich naturalnych.
ja zrozumialam ze autorka ma ciemne włosy naturalnie i chciałaby rozjaśnić odrosty, a z naturalnych włosów raczej sie koloru nie sciąga, tylko kwestia jaka farba złapie jej te odrosty,
ja rozjaśniałam rozjaśniaczem wiec nie wiem, zależy tez jak bardzo jasny blond chcesz
__________________
he
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 19:03   #4
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Jaka farba zrobi z ciemnych włosów jasny blond???

rozjasniacz?! praktycznie kazdy.
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 20:42   #5
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Jaka farba zrobi z ciemnych włosów jasny blond???

Cytat:
Napisane przez gabi86 Pokaż wiadomość
ja zrozumialam ze autorka ma ciemne włosy naturalnie i chciałaby rozjaśnić odrosty, a z naturalnych włosów raczej sie koloru nie sciąga, tylko kwestia jaka farba złapie jej te odrosty,
ja rozjaśniałam rozjaśniaczem wiec nie wiem, zależy tez jak bardzo jasny blond chcesz
Dokładnie,chodzi mi o ufarbowanie naturalnych ciemnych odrostów,a właśnie rozjaśniacza chciałabym uniknąć.To dziwne,ale moja sąsiadka już od kilku lat farbuje również ciemne włosy Garnierem i wychodzi jej blond a ja kiedyś próbowałam zrobić pasemka i wyszły mi rude
Co do tego jak jasny chcę blond to nie wiem jak można określić odcień który teraz mam a aparatu nie posiadam więc nie mogę wrzucić fotki,ale myślę,że jest zbliżony do kalifornijskiego blondu
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 21:02   #6
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: Jaka farba zrobi z ciemnych włosów jasny blond???

Mam taki sam problem - rozjaśniałam włosy sprayem Joanny i już mam dosyć samodzielnego bawienia się odrostami
Myślałam o jakiejś farbie rozjaśniającej, ale nie wiem, jak to złapie na takie trochę już rozjaśnione włosy..
Czekam na przypływ gotówki i może jakoś w listopadzie wybiorę się do fryzjera. Chciałabym uzyskać jakiś taki ładny średni blond, nie za zimny i nie za ciepły, ale nie wiem, czy fryzjer podejmie się rozjaśniania takich włosów
Może lepszy będzie jakiś balejaż z różnych blondów?
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 22:15   #7
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Jaka farba zrobi z ciemnych włosów jasny blond???

A ja właśnie nie chcę iść do fryzjera,dlatego że po pierwsze to spory wydatek,a poza tym on pewnie ufarbowałby mi nie sklepową farbą tylko jakąś specjalną fryzjerską albo mieszanką i potem nie mogłabym sama farbować odrostów,więc musiałabym chodzić do salonu co miesiąc,na co nie mogę sobie pozwolić gdyż jeszcze własnych dochodów brak A przecież reklamują farby które podczas jednej aplikacji rozjaśniają i koloryzują włosy,odcienie wiśni Londy czy Palette więc może i blondy są takie.....Trzeba by było zasięgnąć porady fachowca....
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-09, 22:26   #8
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Jaka farba zrobi z ciemnych włosów jasny blond???

Generalnie żadna farba nie rozjaśni włsów, do tego trzeba podmyc pigment we włosie. Jedynie farba z dodatkiem rozjasniacza (np Garnier Nutrisse ma takie w swojej ofercie.)moze prócz rozjasniacza samego w sobie temu podołać ( odcienie superrozjaśniające). Ale...no własnie " ale" , takie farby zazwyczaj rozjasniają do dwóch tonów a więc niewiele, byc może więc sąsiadka , która rozjaśnia włosy farbą garniera ma swoje naturalne jasniejsze od Twoich lub nie ma tak ciepłych pigmentów jak Ty. Wella Wellaton oferuje dwa odcienie superrozjasniajace o 4 tony, sa więc mocniejsze od Garniera , ale z kolei niewiele słabsze od rozjaśniacza ( 6 tonów). Niemniej jednak łagodniejsze. Jak już wspomniałam to jak takie farby zadziałaja na twoich włosach zalezy od tego jak sa one ciemne ( piszę o naturalnych ) i jak ciepły barwnik posiadają. Przykładowo ja mam włosy średniociemne ale z ciepłym barwnikiem i Garnier farbował mnie na rudo. wella wellaton sobie radziła o wiele lepiej.
Pamiętaj, że jeśli farbujesz odrosty powinno to wyglądac następująco : najpierw odrot wg zaleceń na ulotce ( przy ciemnych włosach doradzałabym przetrzymanie farby , ale nie dłużej niż 10 minut) a potem na dosłownie minutę rozprowadzić na reszcie włosów. Wtedy są największe szanse , że odcień będzie w miarę jednolity. Jesli Twoje farbowane włosy mają odcień zimny a odrosty sa dośc ciemne lub ciepłe proponuję następujący zabieg : zafarbowac jedynie odrosty odcieniem rozjasniającym np z Welli Wellaton, przetrzymując farbę do 10 minut. Nesatępnie na odrosty nałożyc skandynawski blond z Schwarckopfa poly color 9 lub Kwiat wanilli z Safiry) na kilka minut ( ok 10 ) a potem tę sama farbę rozprowadzić na ok 1- 2 minuty na resztę włosów. Oczywiscie zakup dwóch farb to koszta, oprócz tego jest to tez czasochłonne ( choc sprawdzone) , dlatego zazwyczaj prosciej użyc jest rozjasniacza.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 22:37   #9
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Jaka farba zrobi z ciemnych włosów jasny blond???

O rany,ale to skomplikowane!Ale chyba wolę to niż rozjaśniacz,bo mam złe doświadczenia.Ale czy po 2 farbach nie stracę wszystkich włosów?
Mam naturalne bardzo ciemne blond włosy z miedzianym połyskiem,więc to chyba raczej ciepły barwnik....

PS dziękuję za tak wyczerpującą odpowiedź
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 22:41   #10
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Jaka farba zrobi z ciemnych włosów jasny blond???

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
O rany,ale to skomplikowane!Ale chyba wolę to niż rozjaśniacz,bo mam złe doświadczenia.Ale czy po 2 farbach nie stracę wszystkich włosów?
Mam naturalne bardzo ciemne blond włosy z miedzianym połyskiem,więc to chyba raczej ciepły barwnik....

PS dziękuję za tak wyczerpującą odpowiedź
jesli masz włosy w dobrym stanie nie pownno się nic złego stac ( ja wykonując ten zabieg takze miałam włosy w bardzo dobrym stanie). jednakze polecam wykonywac go w rozsadnych odstępach czasu, gdy odrosry będa już widoczne.zaryzykuję stwierdzenie, że nie jest to bardziej niszczące od rozjaśniacza. Tak, masz włosy z ciepłym refleksem, wydaje się z opisu, że pododbne do mnie. Tak więc Garnier nutriss nie zadziała. radze spróbowac więc z wellatonem przetrzymujac jednak go ok 10 minut ( zreszta mozesz sprawdzac postęp na fragmencie odrostów)
Pisałas, że rozjasniałas sprayem z Rossmana, więc podejrzewam, że rozjasnienie nie ejst zbyt duże, myślę więc , że w taki sposób uda Ci się osiagnąc podobny odcień.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 22:54   #11
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Jaka farba zrobi z ciemnych włosów jasny blond???

To czyli wystarczy jedna farba???A nie wyjdą mi rude? Jaki kolor wyszedł Tobie???
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-09, 22:58   #12
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Jaka farba zrobi z ciemnych włosów jasny blond???

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
To czyli wystarczy jedna farba???A nie wyjdą mi rude? Jaki kolor wyszedł Tobie???
Nie wiem czy wystarczy jedna farba, chodziło mi o to abys raczej postawiła na Wellaton , który rozjasnia o 4 tony niż na garnier ( 2 tony) . po zmyciu farby zobaczysz czy o taki odcień Ci chodziło, jeśli będzie zbyt ciepły wówczas po-praw poly lub safirą.
mnie po wellatonie wychodził bardzo jasny blondzik o lekkim słonecznym refleksie ( w żadnym wypadku nei mozna powiedziec, że był to rudy lub ryzawy blond). po poprawce kolor się ochładzał.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 23:11   #13
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Jaka farba zrobi z ciemnych włosów jasny blond???

To będę eksperymentować jak będzie jakieś wolne od szkoły.W sumie mogę mieć ciepły odcień blondu równie dobrze jak chłodny byle aż tak bardzo nie maltretować włosów,bo supermocne to one niestety nie są.... Mam nadzieję że przeżyją ten Wellaton.Dziękuję Ci bardzo za pomoc,dam znać jak wyszło :cmok

Mam jeszcze jedno pytanko:jak dokładnie nazywa się ten odcień którego Ty użyłaś?Bo chyba najlepiej będzie jeśli użyję takiego samego skoro mamy podobny naturalny kolor i jesteś zadowolona z efektu
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 15:08   #14
slonko1990
Raczkowanie
 
Avatar slonko1990
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 174
Dot.: Jaka farba zrobi z ciemnych włosów jasny blond???

Na moich włosach od jakiś 2 miesięcy zagościło dość dużo kolorków (co prawda farba tylko jedna ale szamponetek chyba 5)
Najpierw zaszalałam na wakacjach i położyłam na włosy mariona w kolorze bordo później cała seria brązów w saszetkach aż w końcu zafarbowałam włosy garnierem nutrisse złoty blond i wyszedł paskudny zrudziały kolor :/ Wyglądałam jakbym miała perukę.
Teraz mam zmywającą się szamponetkę w kolorze brąz (choc teraz to brazu nie przypomina )
Chcialabym jakiś ładny odcień blondu, moze pasemka
Boje sie tylko ze wyjde żółta, albo ruda

Poradźcie, co zrobić?? Jakiej farby użyć??


__________________
Być spadającą gwiazdą w czyichś marzeniach i spełniać każde życzenie.
Barbara Rosiek
Pamiętnik narkomanki
slonko1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 14:03   #15
sylwiao19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 6
Thumbs up Dot.: Jaka farba zrobi z ciemnych włosów jasny blond???

Witam was dziewczyny. mam podobny problem jak moja poprzedniczka. Ja mam ciemne włosy, jakiś taki średni lub jasny brąz. Coś mnie podkusiło jakiś rok temu i zaczęłam farbować włosy na jakieś takie śmieszne ciemne czerwienie. Nie wysglądałam w nich najlepiej więc korciło mnie żeby zmienić się diametralnie i spróbować przygody z blondami. Żadna fryzjerka z którą rozmawiałam nie chciała podjąć się zmiany koloru moich włosów na taki jak chciałam. Każda mówiła, że wyjdą paskudnie rude. Poza tym nie chciały zabierać się za niszczenie tak długich zdrowych gęstych włosów jakie posiadam Koleżanka fryzjerka powiedziała mi żebym spróbowała pasemek. Ale że nie była pewna koloru jaki wyjdzie po rozjaśniaczu, zrobiła mi tylko kilka na górze głowy. Wszystko wyszło ok nie były one rude miały wprawdzie odcień bardzo ciepły, ale dość ładny. Wytrzymałam tak jakieś 2 tygodnie, ale ja muszę cś zmienić i nie daje mi to spokoju. Chciałam zdekoloryzować włosy i nałożyć na nie jasną farbę. Umówiłam się telefonicznie na wizytę z dwutygodniowym wyprzedzeniem do super fryzjerki którą wszyscy polecali mi do tak ciężkich zabiegów. Przedtem jednak musiałam się jej pokazać. I jak zobaczyła moje włosy to powiedziała że ona się absolutnie tego nie podejmie bo może mim zagwarantować, że nie będę zadowolona z efektu. Po długiej rozmowie i moich namowach powiedziała mi że jedynym wyjściem jest zrobienie bardzo gęstego i drobniutkiego balejażu rozjaśniaczem, a następnie nałożenie na nie średnich i ciemnych blondów. Nie wiem co z tego wyjdzie, ale spać nie mogę. Jutro idę do tej fryzjerki i zobaczę. Będę jej ględzić żeby zrobiła moje włosy jak najjaśniejsze. Już się nie mogę doczekać. Dwa tygodnie już na to czekam no ale niestety takie są terminy zapisów do niej. Jest bardzo dobra w tym co robi, a jednocześnie nie jest zbyt droga. Niedługo napiszę co mi z tego wyszło.
sylwiao19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 16:55   #16
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: Jaka farba zrobi z ciemnych włosów jasny blond???

Ja też kiedyś chciałam zaoszczędzić i próbowałam sama farbować, bądź rozjaśniać sobie włosy lub same odrosty. Efekt tego był taki, że nigdy nie byłam w 100% zadowolona i miałam zniszczone włosy.
Kiedy tak czytam różne wypowiedzi, żeby najpierw zafarbować jedną farbą, potem inną, a jak się będzie niezadowolonym, to trzeba kupić jeszcze inną, to tak sobie myślę, że lepiej iść do fryzjera, który zrobi nam to profesjonalnie za tę samą cenę, jaką musimy zapłacić za te wszystkie nieudane farbowania.
Ja już teraz nie wyobrażam sobie, żebym miała sama sobie farbować włosy, a do fryzjera chodzę na rozjaśnianie pasemek co 3-4 miesiące, więc na te trzy, czy cztery razy w roku chyba można sobie pozwolić. Poza tym włosy są niezniszczone i ja jestem zawsze zadowolona
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 14:28   #17
sylwiao19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 6
Lightbulb Dot.: Jaka farba zrobi z ciemnych włosów jasny blond???

Witam ponownie. Zgadzam się w pełni z moją poprzedniczką. Właśnie wracam od fryzjera i jestem zachwycona. Z moich zrudziałych włosów wyczarowała prześliczny balejaż. Zrobiła rozjaśniaczem bardzo gęsty i drobny balejaż, ale uprzedziła mnie że efekt może nie być w pełni zadowalający i taki jak sobie wymarzyłam. po zmyciu rozjaśniacza, wysuszeniu i wyprostowaniu włosów okazało się, że nie trzeba na nie nakładać żadnej farby (jak to zamierzałyśmy zrobić) ponieważ kolor wyszedł świetny. Ani ja ani fryzjerka nie spodziewałyśmy się takiego efektu. Moje włosy są raczej trudne, mają ciepły odcień, więc obie spodziewałyśmy się żółciutkich pasemek jedank włosy są mieszanką blondów i jakiegoś takiego rudawego kolorku gdzieniegdzie, jednak jest to bardzo naturalny dcień i tylko dodaje całości uroku. mój mąż kiedy mnie zobaczył uśmiechną się i powiedział "moja mała blondyneczko ". Podoba mu się, tylko moja mama dziwnie się zkrzywiła i powiedzia ła, że ona już nie wie co ja jeszcze na tych włosach wymodzę że kolor jest ciekawy, ale bardziej podobałam jej się w ciemnych. No cóż wszystkm nie dogdzę, ale sobie na pewno. Jestem super zadowolona . Dziewczyny nie eksperymentujcie same w domu. Niekiedy warto troszkę odżałować i pójść do fryzjera na profesjonalny zabieg. Ja już wiem
sylwiao19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 17:56   #18
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Jaka farba zrobi z ciemnych włosów jasny blond???

Hejka! Dziewczyny, czy farbując włoski na bardzo jasny blond trzeba owijać głowę - po nałozeniu farbki - folią i ręcznikiem? W instrukcji tego nie ma, a często czytam, że to konieczne, bo inaczej blod nie wyjdzie. Proszę o info!!!!!!!
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 15:46   #19
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Jaka farba zrobi z ciemnych włosów jasny blond???

Cytat:
Napisane przez Vea Pokaż wiadomość
Hejka! Dziewczyny, czy farbując włoski na bardzo jasny blond trzeba owijać głowę - po nałozeniu farbki - folią i ręcznikiem? W instrukcji tego nie ma, a często czytam, że to konieczne, bo inaczej blod nie wyjdzie. Proszę o info!!!!!!!
jak farbujesz to owiń, jak używasz rozjaśniacza nie owijaj ;D
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-17, 22:39   #20
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Jaka farba zrobi z ciemnych włosów jasny blond???

Cytat:
Napisane przez Vea Pokaż wiadomość
Hejka! Dziewczyny, czy farbując włoski na bardzo jasny blond trzeba owijać głowę - po nałozeniu farbki - folią i ręcznikiem? W instrukcji tego nie ma, a często czytam, że to konieczne, bo inaczej blod nie wyjdzie. Proszę o info!!!!!!!
naprawde ktos tak robi?
ale po co.

przeciez skladniki farb nie aktywuja sie pod wplywem ciepla.
no chyba ze ktos owija folią bo mu scieka z glowy farba
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 19:31   #21
tweety87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5
Dot.: Jaka farba zrobi z ciemnych włosów jasny blond???

hej, mam właśnie podobny problem jak moje rozmówczynie, i może kttóraś z was mi podpowie co mam z tym zrobić. Otóż już od jakiś dwóch lat, robie sobie pasemka blond. Pasemka są dość gęsto robione i w efekcie wygląda to jak bym miała wszystkie włosy rozjaśnione (jasny blond) . Do fryzjera chodziłam średnio co 3 miesiące, choć włosy rosną mi strasznie szybko i nawet fryzjerka to przyznała. Generalnie żeby jakoś wyglądać powinnam chodzić do fryzjera max po 1,5 miesiąca ale to jednak spory wydatek dla studentki- ok 100 zł- no i nie moge sobie na to pozwolić. Poza tym jak to bywa po takim okresie rozjaśniania mam włosy trochę zniszczone, nie jest to tragedia ale jednak, a w dodatku kolor moich włosów po tym rozjaśnianiu wygląda bardzo tandetnie. Chcę zrezygnować z wizyt u fryzjera i sama sobie za farbić na blond odrosty, i potem już sama sobie cały czas je farbować. Jestem szatynką (kolor coś jak z garnier nutrisse 50- moze nieco jaśniejszy). Doradzcie mi prosze czego powinnam użyć zeby to jakoś wyglądało???
tweety87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:31.