Mój pierwszy na MM - prosze o konstruktywną krytykę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-12, 18:13   #1
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna

Mój pierwszy na MM - prosze o konstruktywną krytykę


Po tygodniach oglądania, podziwiania i komentowania postanowiłam zamieścić na MM mój wczorajszy makijaż. Z góry zaznaczam, że nie potrafię się ładnie pomalować. Proszę o uwagi co i jak zmienić żeby było lepiej. Słowem - poproszę o konstruktywną krytykę. Jak oglądam makijaże np. Daisy, Małej Króweczki czy Agabil to mi wstyd za swój. Z drżącym sercem czekam...

Lista kosmetyków:
Baza pod makijaż Eveline
Podkład Satin Make-UP Kolastyny
Baza Lumene
Cień Colour Mousse Rimmel nr 006
Jakiś czarny (a wyszedł grafitowy) cień użyty do kreski
Tusz Wonder lash Oriflame - brąz
Kredka Wibo - brąz
Szminka odżywczo nabłyszczająca Avon
Na koniec puder w kamieniu Sephory
(to już chyba wszystko)

img_03611.jpg img_03661.jpg img_03751.jpg img_03691.jpg img_03731.jpg img_03601.jpg

Ps. Uprzedzę pytanie o brwi - to "spuścizna" kosmetyczki i tak są teraz grube, jak ona mi "wyregulowała" to było połowa tego co teraz prawie się popłakałam... Nie umiem sobie już z nimi poradzić
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 18:30   #2
szpilka_77
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krk ;]
Wiadomości: 1 073
Dot.: Mój pierwszy na MM - prosze o konstruktywną krytykę

makijaż jest prosty ale ładny ja dodałabym coś na policzki aby je delikatnie podkreślić.no i użyła tuszu pogrubiającego masz ładne rzęsy więc chyba warto je mocniej zaakcentować
__________________



Edytowane przez szpilka_77
Czas edycji: 2007-11-12 o 18:45 Powód: coś się pomieszało;/
szpilka_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 18:32   #3
samarah
Wtajemniczenie
 
Avatar samarah
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 2 539
Dot.: Mój pierwszy na MM - prosze o konstruktywną krytykę

Nie jest źle chociaż dostrzegam kilka niedoskonałości cery :/ (myślę, że powinnaś używać korektora) i brakuje mi modelowania twarzy - odrobina różu podkreśliłaby Ci ładnie kosci policzkowe. Jeśli chodzi o oczy, to wyciągnełabym bardziej cień do góry.
Poza tym bardzo mi się podobają Twoje rzęsy
ogólnie całkiem nieźle - trening czyni mistrza
__________________
Moje portfolio:
Bo życie jest piękne...
samarah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 18:32   #4
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Mój pierwszy na MM - prosze o konstruktywną krytykę

No i wyszło ładnie, niepotrzebnie się martwiłaś . Niesforne brwi wynagradzają dłuuugie rzęsy
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 18:42   #5
DOKA1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 236
GG do DOKA1986
Dot.: Mój pierwszy na MM - prosze o konstruktywną krytykę

Bardzo delikatnie i ładnie. Brakuje różu na policzkach Śliczne rzęsy
DOKA1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 18:42   #6
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Mój pierwszy na MM - prosze o konstruktywną krytykę

brwi nie są złe a Ty jesteś śliczna czekam na jakąś mocniejszą wersję
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 18:47   #7
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Mój pierwszy na MM - prosze o konstruktywną krytykę

bardzo ladnie delikatnie i bez przesady tylko troche rozu by sie przydalo
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-12, 18:50   #8
siek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 141
Dot.: Mój pierwszy na MM - prosze o konstruktywną krytykę

bardzo delikatnie i ładnie, zgadzam sie z poprzedniczkami, odrobina delikatnego różu zdziałałaby cuda, myslę, że błyszczyk byłby lepszy od pomadki, bardziej dziewczęsy, ta pomadka jakaś taka smutna, płaska, a błyszczyk nadałby ustom zdrowy, powabny błysk, pozdrawiam
siek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 18:51   #9
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Mój pierwszy na MM - prosze o konstruktywną krytykę

Cytat:
Napisane przez szpilka_77 Pokaż wiadomość
makijaż jest prosty ale ładny ja dodałabym coś na policzki aby je delikatnie podkreślić.no i użyła tuszu pogrubiającego masz ładne rzęsy więc chyba warto jest mocniej zaakcentować
Ufff dziękuję
Marzy mi się ładnie wymodelowana twarz ale nie wiem jak dobrze podkreślić kości policzkowe Podobno trzeba taki dziubek zrobić i zagłębienia pomalować

Cytat:
Napisane przez samarah Pokaż wiadomość
Nie jest źle chociaż dostrzegam kilka niedoskonałości cery :/ (myślę, że powinnaś używać korektora) i brakuje mi modelowania twarzy - odrobina różu podkreśliłaby Ci ładnie kosci policzkowe. Jeśli chodzi o oczy, to wyciągnełabym bardziej cień do góry.
Poza tym bardzo mi się podobają Twoje rzęsy
ogólnie całkiem nieźle - trening czyni mistrza
No tak wiem że powinnam używać korektora ale... cały makijaż po 2-3 h zaczyna spływać z twarzy :/ Staję na rzęsach, naprawdę dbam o cerę a i tak jest nieciekawie

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
No i wyszło ładnie, niepotrzebnie się martwiłaś . Niesforne brwi wynagradzają dłuuugie rzęsy
Ja bym chciałam mieć ładne i rzęsy i brwi. Czy dobra kosmetyczka (chyba taką znalazłam) dałaby radę coś z takimi brwiami zrobić??
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 18:59   #10
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Mój pierwszy na MM - prosze o konstruktywną krytykę

Ładny no make up o reszcie dziewczyny juz pisaly.
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 19:15   #11
szpilka_77
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krk ;]
Wiadomości: 1 073
Dot.: Mój pierwszy na MM - prosze o konstruktywną krytykę

[quote=Susanna;5768249]Ufff dziękuję
Marzy mi się ładnie wymodelowana twarz ale nie wiem jak dobrze podkreślić kości policzkowe Podobno trzeba taki dziubek zrobić i zagłębienia pomalować


hmm..w kwestii modelowania nie jestem specjalistką, ja tak robię buzia w dziub i maluję dziewczyny, które wiedzą więcej w tym temacie na pewno Ci podpowiedzą
__________________



Edytowane przez szpilka_77
Czas edycji: 2007-11-12 o 19:15 Powód: błąd;/
szpilka_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-12, 19:24   #12
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: Mój pierwszy na MM - prosze o konstruktywną krytykę

Ło matko! Czemu Ty mieszkasz na Slasku??? Szukam dziewczyny do stylizacji na Audrey Hepburn, a Ty jestes do niej podobna, jak 2 krople wody Sliczna z Ciebie dziewczyna
szyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 19:36   #13
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Mój pierwszy na MM - prosze o konstruktywną krytykę

Cytat:
Napisane przez DOKA1986 Pokaż wiadomość
Bardzo delikatnie i ładnie. Brakuje różu na policzkach Śliczne rzęsy
Cytat:
Napisane przez madame paranoja Pokaż wiadomość
brwi nie są złe a Ty jesteś śliczna czekam na jakąś mocniejszą wersję
Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
bardzo ladnie delikatnie i bez przesady tylko troche rozu by sie przydalo
A więc róż jest koniecznością - dziękuję dziewczyny za miłe słowa To moze za jakiś czas znów się "pokoloruję" i zamieszczę fotki
PTW tak myślałam o paletce do brwi Sephory, może by je trochę zagęściła.

Cytat:
Napisane przez siek Pokaż wiadomość
bardzo delikatnie i ładnie, zgadzam sie z poprzedniczkami, odrobina delikatnego różu zdziałałaby cuda, myslę, że błyszczyk byłby lepszy od pomadki, bardziej dziewczęsy, ta pomadka jakaś taka smutna, płaska, a błyszczyk nadałby ustom zdrowy, powabny błysk, pozdrawiam
Hmm racja uwielbiam błyszczyki, sama nie wiem dlaczego nie użyłam błyszczyka Wibo w takim ładnym różu Dziękuję za radę!

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Ładny no make up o reszcie dziewczyny juz pisaly.
Cytat:
Napisane przez szpilka_77 Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Ufff dziękuję
Marzy mi się ładnie wymodelowana twarz ale nie wiem jak dobrze podkreślić kości policzkowe Podobno trzeba taki dziubek zrobić i zagłębienia pomalować

hmm..w kwestii modelowania nie jestem specjalistką, ja tak robię buzia w dziub i maluję dziewczyny, które wiedzą więcej w tym temacie na pewno Ci podpowiedzą
To moze któraś zdradzi sekret nakładania różu na policzki :0 Chyba na każðą twarz nakłada sie inaczej. Moja chyba jest owalna.

Cytat:
Napisane przez szyna Pokaż wiadomość
Ło matko! Czemu Ty mieszkasz na Slasku??? Szukam dziewczyny do stylizacji na Audrey Hepburn, a Ty jestes do niej podobna, jak 2 krople wody Sliczna z Ciebie dziewczyna
Nie no nie mogę ja podobna do Audrey Hepburn To naprawdę super miłe, uwielbiam ją (uroda, talent, charakter) ale nie widzę podobieństwa
A skąd jesteś jeśli można wiedzieć??
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 19:44   #14
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: Mój pierwszy na MM - prosze o konstruktywną krytykę

A ja widze podobienstwo i to ogromne Ja jestem z Trojmiasta.
szyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 19:50   #15
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Mój pierwszy na MM - prosze o konstruktywną krytykę

Suzzana- po pierwsze to bardzo mi schlebiasz Po drugie to jestem bardzo szczesliwa i podekscytowana ,ze moge Cie tu zobaczyc ! No i przekonac sie jaka masz sliczna ,dziewczeca buzie Wydaje mi sie ,ze kogos mi przypominasz ,ale kogo to zupelnie nie wiem ...Wygladasz mlodziej niz na avatarku, no i sobie sprawdzilam ,ze jestesmy rowiesnicami

Sam makijaz :
Bede troche rzeczowa,zeby pomoc ...Masz bardzo ladna cere ,ale mam wrazenie ,ze albo masz za malo kryjacy podklad albo za oszczednie go uzywasz .Podlad nie ma byc jak maska ,ale ma wyrownywac koloryc cery ,a mam wrazenie ,ze troche widze czerwonosci na Twojej buzi ...Na miniaturkach tego nie widac .Przy powiekszonym zdjeciu widac .Przydalby sie korektor -masz minimalne cienie pod oczami ,a nie chcemy ,zeby one odwracaly uwage od Twoich oczu ( skad Ty masz te rzesy ?!!) Korektor tez pomoze wyrownac nierownosci kolorytu ... Z oczami sobie poradzilas Poza tym Twoje oczy sie same obronia A propos rozu , nie pod a na kosci policzkowe Wciaga sie polisie,zeby widziec dokladniej gdzie sa .Choc ja jestem fanka "obmacania " wlasnej buzi ...Poznania wlasnej buzi recznie.To sie jakos wbija do glowy Pod kosci kladzie sie brazer,gdy chcesz bardziej podkreslic kosci policzkowe ,ale o tym nie musisz myslec bo masz wystarczajaco ladnie podkreslone Jesli chcesz to mozesz stosowac roz ,a na szczyt kosci policzkowej rozswietlacz - ja uwielbiam ten efekt !

A brwiami sie nie przejmuj -wcale nie sa takie zle Gdybys widziala , co mi kiedys zrobila kosmetyczka .Bylam bliska placzu ...Oskubala mnie jak kurczaka a w ten sam dzien mialam dosc wazna randke ! Wiesz , te brwi sa calkiem niezle , ja wcale na sile nikomu nie bede doradzala grubych brwi , bo mam takie .Moje brwi wyrownuja dosc mocna szczeke .U ciebie wcale bym sie tak nie upierala przy grubszych .Moze ciut pogrubilabym na koncu .Te brwi ,ktore masz ,pieknie otwieraja Ci oko ! Moze przy mocniejszych makijazasz podkreslalbym je cieniem to wszystko .

A na koniec , to witam Cie bardzo serdecznie i strasznie sie ciesze ,ze jestes . I nie dlatego ,ze bylas dla mnie mila Dlatego ,ze jakos od poczatku nawet przez internet poczulam z Toba jakas wiez - a ja w takie rzeczy wierze

Edit . Faktycznie !!! Jestes podobna do Audrey ! I tez mysle ,ze masz owalny ksztalt buzi . Buzia doskonala !
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 20:00   #16
Magnolia_83
Rozeznanie
 
Avatar Magnolia_83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wołomin
Wiadomości: 695
Dot.: Mój pierwszy na MM - prosze o konstruktywną krytykę

makijarz super.. o rany i te rzesy...

Ja bym jeszcze zapełniła jakims cieniem miejsce pomiedzy powieką a brwiami
Magnolia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 21:12   #17
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Mój pierwszy na MM - prosze o konstruktywną krytykę

wow sliczna jestes!!

idealna fryzura i makiajaz tez wszystko ladnie podkresla

co do brwi to tylko pozazdroscic fajny ksztalt mozesz je troche podkreslac cieniem np brazowym wtedy bardziej wyraziste beda
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 21:58   #18
e-xx
Rozeznanie
 
Avatar e-xx
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 912
Dot.: Mój pierwszy na MM - prosze o konstruktywną krytykę

ale sympatyczna buźka
i jakie fajne rzęsiska! ja bym potraktowała je jakimś dobrze pogrubiającym tuszem
a do układania brwi mogę polecić wosk z paletki sephory (kwc http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11945)
__________________
na wymianę:
ciuszki
kosmetyki
e-xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 22:17   #19
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: Mój pierwszy na MM - prosze o konstruktywną krytykę

sliczne , grube wlosy, piekne rzesy i ogolnie makijaz mi sie podoba
ale ja nie jestem szpecjalistką

mam pytanie o baze Lumene. to ta pod cienie? jak sie sprawuje?

a w ogole to jestem w szoku jak kosmetyczka moze nie umiec ladnie brwi wyregulowac
tzn nie zrozum mnie zle, nie ma tragedii aczkolwiek i tak dziwie sie..
navi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-12, 22:49   #20
aklat
Rozeznanie
 
Avatar aklat
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 750
Dot.: Mój pierwszy na MM - prosze o konstruktywną krytykę

Bardzo fajny, delikatny makijaż. Dziewczyny o różu juz pisaly, a sposób który podawała Daisy - róż w połaczeniu z rozświetlaczem, też uwielbiam!
Brawo za odwage, ja ciagle ćwicze i sie uczę i na razie nie moge sie zdecydowac, zeby pokazac jakis swoj makijaz
__________________


aklat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 07:46   #21
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Mój pierwszy na MM - prosze o konstruktywną krytykę

Cytat:
Napisane przez szyna Pokaż wiadomość
A ja widze podobienstwo i to ogromne ę Ja jestem z Trojmiasta.
U to faktycznie strasznie daleko szkoda

Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość
Suzzana- po pierwsze to bardzo mi schlebiasz Po drugie to jestem bardzo szczesliwa i podekscytowana ,ze moge Cie tu zobaczyc ! No i przekonac sie jaka masz sliczna ,dziewczeca buzie Wydaje mi sie ,ze kogos mi przypominasz ,ale kogo to zupelnie nie wiem ...Wygladasz mlodziej niz na avatarku, no i sobie sprawdzilam ,ze jestesmy rowiesnicami
Kurcze piszę z pracy więc nie mogę się za bardzo rozpisywać ale bardzo się cieszę gdy czytam to co piszesz ciepło mi się na serduchu zrobiło
Oglądają Twoje zdjęcia od razu wiedziałam, że prawdopodobnie jesteśmy równolatkami

Cytat:
Sam makijaz :
Bede troche rzeczowa,zeby pomoc ...Masz bardzo ladna cere ,ale mam wrazenie ,ze albo masz za malo kryjacy podklad albo za oszczednie go uzywasz .Podlad nie ma byc jak maska ,ale ma wyrownywac koloryc cery ,a mam wrazenie ,ze troche widze czerwonosci na Twojej buzi ...Na miniaturkach tego nie widac .Przy powiekszonym zdjeciu widac
No tak zawsze boję się że nałożę podkładu za dużo i będzie taka typowa masko-pudernica :/ więc oszczędzam na nim No i jak już pisałam - mam cerę mieszaną, podkład spływa ze mnie a to też fajnie nie wygląda. Ogólnie odnoszę wrażenie, że im go więcej tym gorzej :/ W pracy też to wygląda nieciekawie...
Cały czas walczę z przebarwieniami po wypryskach więc wiadomo jak to wygląda

Cytat:
Przydalby sie korektor -masz minimalne cienie pod oczami ,a nie chcemy ,zeby one odwracaly uwage od Twoich oczu ( skad Ty masz te rzesy ?!!) Korektor tez pomoze wyrownac nierownosci kolorytu ...
Korektor mam ale chyba za słabo kryjący. Chciałabym kupić ten słynny Dermacol (chyba tak się nazywa ten specyfik). Wiem że Ty go masz Możesz zdradzić gdzie go kupiłaś?? Można go kupić w aptece??

Cytat:
Z oczami sobie poradzilas Poza tym Twoje oczy sie same obronia
Rzęsty to moja największa chluba niestety teraz się strasznie przerzedziły, muszę zainwestować w odżywkę. Sesja przede mną, ojojoj będzie ich jeszcze mniej

Cytat:
A propos rozu , nie pod a na kosci policzkowe Wciaga sie polisie,zeby widziec dokladniej gdzie sa .Choc ja jestem fanka "obmacania " wlasnej buzi ...Poznania wlasnej buzi recznie.To sie jakos wbija do glowy Pod kosci kladzie sie brazer,gdy chcesz bardziej podkreslic kosci policzkowe ,ale o tym nie musisz myslec bo masz wystarczajaco ladnie podkreslone Jesli chcesz to mozesz stosowac roz ,a na szczyt kosci policzkowej rozswietlacz - ja uwielbiam ten efekt !
O właśnie o takie coś mi chodziło, muszę spróbować
Choć lekko musnąć je rozświetlaczem/brązerem albo rózem - byleby nie wygladać jak P. Kleczkowska ze Złotopolskich

Cytat:
A brwiami sie nie przejmuj -wcale nie sa takie zle . Gdybys widziala , co mi kiedys zrobila kosmetyczka .Bylam bliska placzu ...Oskubala mnie jak kurczaka a w ten sam dzien mialam dosc wazna randke ! Wiesz , te brwi sa calkiem niezle , ja wcale na sile nikomu nie bede doradzala grubych brwi , bo mam takie .Moje brwi wyrownuja dosc mocna szczeke .U ciebie wcale bym sie tak nie upierala przy grubszych .Moze ciut pogrubilabym na koncu .Te brwi ,ktore masz ,pieknie otwieraja Ci oko ! Moze przy mocniejszych makijazasz podkreslalbym je cieniem to wszystko .
Mi się podobają grube i tak równe brwi jak Twoje sama też zawsze miałam dość grube brwi do czasu tej nieszczęsnej wizyty u kosmetyczki-partaczki Gdy patrze do lustra nie wydają mi się krzywe ale na zdjęciach to mocno widzę. Jedna wyżej a druga niżej.

Cytat:
A na koniec , to witam Cie bardzo serdecznie i strasznie sie ciesze ,ze jestes . I nie dlatego ,ze bylas dla mnie mila. Dlatego ,ze jakos od poczatku nawet przez internet poczulam z Toba jakas wiez - a ja w takie rzeczy wierze.
Dziękuję za tak urocze powitanie - WSZYSTKIM dziękuję
Także poczułam do Ciebie wielką sympatię (tak samo jak do Mags i innych wizażanek). To sie czuje po prostu nawet przez szklany ekran monitora
Cytat:

Edit . Faktycznie !!! Jestes podobna do Audrey ! I tez mysle ,ze masz owalny ksztalt buzi . Buzia doskonala !
Hehe ja nadal nie widzę podobieństwa, tym bardziej że fryzjer trochę wczoraj poszalał i włosy dość mocno wyszczępił
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 07:47   #22
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Mój pierwszy na MM - prosze o konstruktywną krytykę

Cytat:
Napisane przez Magnolia_83 Pokaż wiadomość
makijarz super.. o rany i te rzesy...

Ja bym jeszcze zapełniła jakims cieniem miejsce pomiedzy powieką a brwiami
Moja ręka drżała, chciałam tylko nie przedobrzyć Dziękuję za miłe słowo

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
wow sliczna jestes!!

idealna fryzura i makiajaz tez wszystko ladnie podkresla

co do brwi to tylko pozazdroscic fajny ksztalt mozesz je troche podkreslac cieniem np brazowym wtedy bardziej wyraziste beda
Oglądam Twoje sesje i jestem pod ogromnym wrażeniem! Ty to jesteś śliczna! Taka młoda ale twarz wyjątkowa, oczyska masz przepiękne i brwi Naprawdę szczerze zazdroszczę

Cytat:
Napisane przez e-xx Pokaż wiadomość
ale sympatyczna buźka
i jakie fajne rzęsiska! ja bym potraktowała je jakimś dobrze pogrubiającym tuszem,
a do układania brwi mogę polecić wosk z paletki sephory (kwc http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11945)
Witam e-xx O paletce sephory myślałam, oglądałam na żywo i chcę Tusz faktycznie jakiś pogrubiajacy by się przydał np. MF 2000

Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
sliczne , grube wlosy, piekne rzesy i ogolnie makijaz mi sie podoba
ale ja nie jestem szpecjalistką

mam pytanie o baze Lumene. to ta pod cienie? jak sie sprawuje?

a w ogole to jestem w szoku jak kosmetyczka moze nie umiec ladnie brwi wyregulowac
tzn nie zrozum mnie zle, nie ma tragedii aczkolwiek i tak dziwie sie..
Jeśli chodzi o bazę Lumene to u mnie sprawdza się tak na 4 - +4
Mam cerę mieszaną więc wszystkie cienie znikają bardzo szybko. Na bazie tak 7-8 h (czasem nawet 10) mam spokój. Dużo zależy od cieni, np. cienie Inglota wcale nie trzymają się dłużej niż RR a przecież są droższe od RR. Ogólnie jestem zadowolona, tylko muszę ją dobrze zagruntować

Cytat:
Napisane przez aklat Pokaż wiadomość
Bardzo fajny, delikatny makijaż. Dziewczyny o różu juz pisaly, a sposób który podawała Daisy - róż w połaczeniu z rozświetlaczem, też uwielbiam!
Brawo za odwage, ja ciagle ćwicze i sie uczę i na razie nie moge sie zdecydowac, zeby pokazac jakis swoj makijaz
No to ja czekam na Twój makijaż!! Odwaga odwagą, trzeba zrobić ten pierwszy krok

Raz jeszcze wszystkim dziękuję za każdą uwagę i każde miłe słowo
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 09:05   #23
czarnachinka
Zadomowienie
 
Avatar czarnachinka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 331
Dot.: Mój pierwszy na MM - prosze o konstruktywną krytykę

Susanna, widziałam, że masz ładną buzię, już w innym wątku Rzęsy masz śliczne, a nakładnie różu to nic trudnego Ważne by nie przesadzić z nim, i jakoś samo pójdzie (żaden ze mnie spec)
Pozdrawiam
czarnachinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 10:25   #24
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Mój pierwszy na MM - prosze o konstruktywną krytykę

Cytat:
Napisane przez czarnachinka Pokaż wiadomość
Susanna, widziałam, że masz ładną buzię, już w innym wątku Rzęsy masz śliczne, a nakładnie różu to nic trudnego Ważne by nie przesadzić z nim, i jakoś samo pójdzie (żaden ze mnie spec)
Pozdrawiam
Dziękuję ślicznie dla mnie nakładanie różu to czarna magia może wyjść Kleczkowska
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 10:26   #25
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Mój pierwszy na MM - prosze o konstruktywną krytykę

podobaja mi sie Twoje oczy
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 12:43   #26
Lara-21
Wtajemniczenie
 
Avatar Lara-21
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Evesham
Wiadomości: 2 509
Dot.: Mój pierwszy na MM - prosze o konstruktywną krytykę

o kurcze jakie masz śliczne rzęski zazdroszcze
tak jak dziewczyny pisały,lepiej podkreślic je pogrubiającym tuszem no i róż na policzki ogólnie makijaż bardzo fajny
Lara-21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 13:37   #27
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Dot.: Mój pierwszy na MM - prosze o konstruktywną krytykę

Bardzo fajny i naturalny. Brwi masz fajne, rzęsy jesze lepsze, tylko bardziej rozczesuj i mocniej tuszuj
__________________
https://www.facebook.com/ICONYcompl
http://blog.icony.com.pl/

Whatever works for you!
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 14:18   #28
waq
Rozeznanie
 
Avatar waq
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 856
Dot.: Mój pierwszy na MM - prosze o konstruktywną krytykę

świetne rzęsy
waq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 15:44   #29
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Mój pierwszy na MM - prosze o konstruktywną krytykę

a ja wiem kogo mi przypominasz ta aktorke co grala w beverly hills 90210. ale tylko na miniaturkach..... zreszta jestes od niej o wiele ladniejsza ale na miniaturkach podobna.

makijaz ladny, delikatny, taki dziewczecy
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 16:43   #30
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Mój pierwszy na MM - prosze o konstruktywną krytykę

Cytat:
Napisane przez samarah Pokaż wiadomość
Nie jest źle chociaż dostrzegam kilka niedoskonałości cery :/ (myślę, że powinnaś używać korektora)
Masz ładną cerę, nie zgadzam się z samarhą

Cytat:
Napisane przez samarah Pokaż wiadomość
i brakuje mi modelowania twarzy - odrobina różu podkreśliłaby Ci ładnie kosci policzkowe.
o tu się muszę zgodzić!
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:38.