Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/ - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-13, 15:04   #241
scovy
Przyczajenie
 
Avatar scovy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 21
GG do scovy
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

Nie znam sie dobrze na tym, ale wydaje mi się ze to jest opuchlizna. Mozę podczas snu zahaczyłeś nieświadomie o kolczyk. Ja przebiłem brew 3 tygodnie temu.A jakoś po tygodniu od przebicie jak nie miałem opuchlizny właśnie po zahaczeniu miałem coś podobnego. Więc tak uzasadniam ze według mnie jest to opuchlizna i zejdzie.
scovy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 23:33   #242
kasiacezk
Raczkowanie
 
Avatar kasiacezk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: z daleka;)
Wiadomości: 418
GG do kasiacezk
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

ja mam taki big problem i mam nadzieje ze mi pomozecie....dwa dni temu przy zakladaniu bluzki dosc mocno zachaczylam o kolczyk...tak mocno ze mi sie z deka rozerwala brew.i powiedzcie....czy to sie zagoi?boje sie ze kolczyk odpadnie bo juz mu malo tej skory do trzymania zostalo....
__________________

Póki nie przyjdzie śmierć, która wszystko niszczy... życie jest piękne

kasiacezk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 15:25   #243
DeepSeaDolphin
Nymph
 
Avatar DeepSeaDolphin
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 176
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez kasiacezk Pokaż wiadomość
ja mam taki big problem i mam nadzieje ze mi pomozecie....dwa dni temu przy zakladaniu bluzki dosc mocno zachaczylam o kolczyk...tak mocno ze mi sie z deka rozerwala brew.i powiedzcie....czy to sie zagoi?boje sie ze kolczyk odpadnie bo juz mu malo tej skory do trzymania zostalo....
No według mnie to musisz go wyjąć. Bo chyba nie przymocujesz go taśmą i nie poczekasz aż dziura Ci zarośnie... Najlepiej, żebyś pokazała zdjęcie jak to wszystko wygląda.
__________________
Deep Blue..
DeepSeaDolphin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 19:52   #244
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

ehhhhh kusi mnie zrobienie kolczyka ale nie podoba mi sie jak np. ta górna kuleczka dotyka aż brwi a wtedy ta dolna jest tak nisko,albo jak jest krzywo zrobiony a widziałam takich bardzo dużo kolczyków,są przekrzywione przeważnie w strone kącika oka...

jak już to chciałabym żeby był prosty i nie tak blisko brwi...ehhhh dowiedziałam sie że kosmetyczka która u mnie w mieście robi kolczyki,najpierw smaruje miejsce przekłócia jakąś maścią i dpiero po godzinie czasu przekłówa,niby wtedy nic nie boli....


ciekawe........
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 22:16   #245
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

Kosmetyczka?!

Jak się robi u profesjonalisty to przekłucie jest prosto, a jeśli chodzi o to, ze jedna kuleczka jest przy skórze a druga "wisi" to tylko kwestia długości prętu.
Ale jeśli masz zamiar iść do kosmetyczki to sobie lepiej odpuść, bo może Ci tyko krzywde zrobić
__________________
Pamiętaj, że nieotrzymanie tego, czego pragniesz jest czasami cudownym zrządzeniem losu
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 18:15   #246
kasiacezk
Raczkowanie
 
Avatar kasiacezk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: z daleka;)
Wiadomości: 418
GG do kasiacezk
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez DeepSeaDolphin Pokaż wiadomość
No według mnie to musisz go wyjąć. Bo chyba nie przymocujesz go taśmą i nie poczekasz aż dziura Ci zarośnie... Najlepiej, żebyś pokazała zdjęcie jak to wszystko wygląda.

no na zdjecie juz troche za pozno.po kazdmy myciu kolczyk coraz bardziej wyłaził aż w koncu go wyjelam.goi sie bardzo ładnie i czekam az zago sie do konca i zrobie nowy
__________________

Póki nie przyjdzie śmierć, która wszystko niszczy... życie jest piękne

kasiacezk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 18:21   #247
DeepSeaDolphin
Nymph
 
Avatar DeepSeaDolphin
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 176
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez kasiacezk Pokaż wiadomość
no na zdjecie juz troche za pozno.po kazdmy myciu kolczyk coraz bardziej wyłaził aż w koncu go wyjelam.goi sie bardzo ładnie i czekam az zago sie do konca i zrobie nowy

I cudnie! : )
Najważniejsze jest zdrowie.
__________________
Deep Blue..
DeepSeaDolphin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-09, 13:51   #248
kasiacezk
Raczkowanie
 
Avatar kasiacezk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: z daleka;)
Wiadomości: 418
GG do kasiacezk
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

no dokładniea zna ktos może jakieś dobre studio w gdańsku??
__________________

Póki nie przyjdzie śmierć, która wszystko niszczy... życie jest piękne

kasiacezk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 22:47   #249
Dora666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 15
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

kolczyki w brwi sa fajne bardziej podoba mi sie jak facet ma kolczyk w brwi niz kobieta ... ogolnie gojenie kolczyka jak ktos wspomniał wczesnije zalezy od organizmu niektorym goi sie wczesniej innym pozniej a niektorym wogole i ciało w delikatny sposob mówiac gnije wokoł kolczyka sa i takie przypadki! ale bez obaw chodz pozniej po wyjeciu zostaje blizna... nie w kazdym salonie trzeba podpisywac jakies głupie zaświadczenia ze zgadzasz sie na wszelakie konsekwencje w sprawie przebicia bo to twoja indywidualna sprawa czy chcesz kolczyk czy nie ja obecnie mam w jezyku i pod warga z prawej strony goiły sie fajnie i samo przebicie nie boli! a co do krzywego przebicia to spokojnie w salonie kobieta badz meżczyzna znacza miejsce dwoma kropkami i to ty wybierasz miejsce [przebicia pozdrawiam
Dora666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 09:38   #250
DeepSeaDolphin
Nymph
 
Avatar DeepSeaDolphin
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 176
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez Dora666 Pokaż wiadomość
kolczyki w brwi sa fajne bardziej podoba mi sie jak facet ma kolczyk w brwi niz kobieta ... ogolnie gojenie kolczyka jak ktos wspomniał wczesnije zalezy od organizmu niektorym goi sie wczesniej innym pozniej a niektorym wogole i ciało w delikatny sposob mówiac gnije wokoł kolczyka sa i takie przypadki! ale bez obaw chodz pozniej po wyjeciu zostaje blizna... nie w kazdym salonie trzeba podpisywac jakies głupie zaświadczenia ze zgadzasz sie na wszelakie konsekwencje w sprawie przebicia bo to twoja indywidualna sprawa czy chcesz kolczyk czy nie ja obecnie mam w jezyku i pod warga z prawej strony goiły sie fajnie i samo przebicie nie boli! a co do krzywego przebicia to spokojnie w salonie kobieta badz meżczyzna znacza miejsce dwoma kropkami i to ty wybierasz miejsce [przebicia pozdrawiam
Głupie zaświadczenia? Ehh... To zaświadczenie sprawia, że jak twój organizm nie przyjmie kolczyka albo jak nie będziesz o niego dbała i zacznie się babrać lub jakieś inne rzeczy się dzieją to salon, w którym robiłaś się 'ubezbiecza'. W sensie, że to nie jest ich wina i nie możesz im nic zrobić w sensie naprzykład, żeby Ci zapłacili odszkodowanie. Jak nie ma zaświadczenia, oznacza to, że zakład nie jest profesjonalny.
I co do miejsca przebicia. W brwi ciężko sobie wybrać miejsce, gdyż jest to bardzo unerwione miejsce i zazwyczaj piercer wybiera miejsce najbezpieczejsze dla twojego organizmu. To nie usta, gdzie możesz sobie szaleć od lewej do prawej.
__________________
Deep Blue..
DeepSeaDolphin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 19:19   #251
bart26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
mam holerny problem!!!!!!!!!! pomocy !! zrobilem sobie kolczyk 3 dni temu jednak dzisiaj nie wpuscili mnie do pracy i go wyjolem... po 10 godzinach wlozylem go bez zadnych problemow odkazonego spowrotem no ale jutro musze wyjac czy tak czy siak znowu .. czy moge tak robic ?? czy lepiej wyjac calkiem i po powrocie do polski zrobic sobie on nowa ??a i czy bede mogl zrobic go w tym samym miejscu prosze o szybka odpowiedz !!no i jeszvcze po wlozeniu go spowrotem mam wrazenie ze siniak sie powiekszyl ... :/

acha no i jeszcze czytalem cale forum tam wspominaliscie o jakiejs chorobie czy ryzyko jest duze i jakie sa skutki tej ze choroby ...

Edytowane przez sharlottek
Czas edycji: 2008-10-14 o 17:59 Powód: Post pod postem!
bart26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-23, 19:57   #252
kasiacezk
Raczkowanie
 
Avatar kasiacezk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: z daleka;)
Wiadomości: 418
GG do kasiacezk
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

ja mysle ze tak na poczatku gojenia to sie go nie powinno wyjmowac.mniejsce nie jest wygojone wiec caly czas jak go na nowo zakladasz to sobie tam podrazniasz.a to chybva nie jest dobre......lepiej poczekac i zrobic w polsce.a czy w tym samym miejscu mozna?niewiem.sama bym chciala wiedziec.a z tego co tutaj czytalam to wydaje mi sie ze mozna tuz przy starej dziurce.a o tej chorobie nic nie wiem i ci nie pomoge
__________________

Póki nie przyjdzie śmierć, która wszystko niszczy... życie jest piękne

kasiacezk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 20:31   #253
Agalife
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
czy mozna jakos operacyjnie pozbyc sie blizny po kolczyku w brwi? Bardzo mi na tym zalezy, prosze o odpowiedź

czy ktos w ogole odpowiada na te pytania?nie wiem czy jest sens w ogole tu zagladac...

Edytowane przez sharlottek
Czas edycji: 2008-10-14 o 18:01 Powód: Post pod postem!
Agalife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 21:20   #254
DeepSeaDolphin
Nymph
 
Avatar DeepSeaDolphin
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 176
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

Operacyjnie? Przecież to malutkie jest. Większość blizn mi się wydaje można usunąć operacyjnie.
__________________
Deep Blue..
DeepSeaDolphin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 12:55   #255
kasiacezk
Raczkowanie
 
Avatar kasiacezk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: z daleka;)
Wiadomości: 418
GG do kasiacezk
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

raczej napewno mozna i jesli blizna nie jest duza to jest to chyba jedynie jakis zabieg drobny
__________________

Póki nie przyjdzie śmierć, która wszystko niszczy... życie jest piękne

kasiacezk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 21:49   #256
crazySAJMON
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

a co sadzicie o kolczyku w brwi jesli sie nosi okulary???
ja tak mam i sie zastanawiam czy robic... Pomozcie
POZDRO
crazySAJMON jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 00:13   #257
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez crazySAJMON Pokaż wiadomość
a co sadzicie o kolczyku w brwi jesli sie nosi okulary???
ja tak mam i sie zastanawiam czy robic... Pomozcie
POZDRO
Moim zdaniem to dobrze wygląda.
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 11:38   #258
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

Mam juz kolczyk w jezyku i pepku i teraz strasznie korci mnie na brew...oczywiscie chodzi mi o taki malutki kobiecy krysztalek a nie ogromna kulke Mozecie mi napisac jakie sa ceny za przeklucie brwi ale ze swoim kolczykiem.
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 13:37   #259
scovy
Przyczajenie
 
Avatar scovy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 21
GG do scovy
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

Jak to jest mając swojego kolczyka nie wiem. Ale ogólnie cena waha się od 60 do 100zł.
scovy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-20, 16:57   #260
xirissx
Raczkowanie
 
Avatar xirissx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gliwice xD
Wiadomości: 106
GG do xirissx
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

Chciałabym przebić sobie górną wargę ust. Czy lepiej przebić samemu [jak tak to proszę o jakąś dobrą instrukcję] czy pujść do kosmetyczki. Jak taki zabieg wygląda i ile kosztuje...
xirissx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 19:50   #261
DeepSeaDolphin
Nymph
 
Avatar DeepSeaDolphin
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 176
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez xirissx Pokaż wiadomość
Chciałabym przebić sobie górną wargę ust. Czy lepiej przebić samemu [jak tak to proszę o jakąś dobrą instrukcję] czy pujść do kosmetyczki. Jak taki zabieg wygląda i ile kosztuje...

Po pierwsze to temat o kolczyku w brwi.Po drugie nigdy nic sobie nie przekłuwaj sama, bo potem mogą wyniknąć straszne komplikacje.
Po trzecie nigdy w życiu nie idź z przekłuciem do kosmetyczki (chyba, że chodzi o standardowe przekłucie ucha)
Tak w sumie to może w ogóle nie bierz się za piercing jak nie wiesz o takich oczywistych rzeczach....
__________________
Deep Blue..
DeepSeaDolphin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 20:56   #262
caUs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

Hej mam problem. Przebiłam sobie brew dość dawno a dokładnie w wakacje ubiegłego roku. Wszystko było ok, kolczyk wyglądał świetnie. po jakiś 4 miesiącach zrobiła mi sie przy kolczyku taka duża bulwa, twarda i czerwona, czasami ropna i ogólnie wyglądało to paskudnie. Gdy się goiła to pojawiała się znowu i tak w koło. W końcu pojawił się strup, go zerwałam i się wszystko zagoiło. Obecnie skóra przy kolczyku tak sie pomniejszyła, że ledwo co on sie trzyma. Jak się przyjrzałam to ona wyschła. Musiałam wyjąć kolczyk bo jak strup odpadnie to nie będzie dziury. Powiedzcie mi na skutek czego tak sie mogło zrobić skoro miałam przebite dość głęboko i czy mogę przebić jak to się zagoi czy lepiej nie ryzykować?
caUs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 17:02   #263
Daneczka
Przyczajenie
 
Avatar Daneczka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

kurcze ja sobie niedawno przekułam brew ogólnir jestem zadowolona ale jak czytam co niektóre komentarze to zaczynam się baćhihih
Daneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 22:11   #264
aniakropelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Hej
Jakieś dwa miesiące temu, kosmetyczka przebiła mi brew, wydaje mi się że pręt od kolczyka jest coraz bardziej na wierzchu, czyli że zwyczajnie zaczyna migrowac. Ale może to dlatego ze wszystko ladnie mi sie wygoiło i teraz zrobilo się wiecej luzu ?
Nie bardzo wiem co mam robic, czy wyjąc kolczyk, czy zmienic na mniejszy ?
Czy grubosc pręta moze przyczynic sie do 'wypchniecia' kolczyka ?

Z góry dzieki za pomoc.

aa zapomniała bym, jaki pręcik jest lepszy, banan czy prosty ? ma to w ogóle jakieś znaczenie przy brwi ?

Edytowane przez sharlottek
Czas edycji: 2008-10-14 o 18:03 Powód: Post pod postem!
aniakropelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 09:45   #265
Anecia27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Witam tez mam zamiar wlasnie jechac po swietach i przekluc brew tylko wlasnie nie mam pojecia jaki salon wybrac chce wlasnie isc do drozszego ale wiedzac ze nic mi nie bedzie ze bedzie sie goic dobrze i szybko nie weim po jakiej str przekluc poniewaz mam w nosie po prawej str to wydaje mi sie z bedzie po lewej lepiej choc wygodniej byloby mi z prawej pozdrawiam serdecznie dwazna jestes tyle kolczykow ja nos sama przekulam i 8 dziurek w uchu

Roznie chodza ceny za przeklucie brwi od 70zl w gore ja proponuje isc do lepszego salonu poniewaz drozej sie zaplaci ale lepiej zrobia zabieg ja rowniez sie wybieram na przeklucie brwi po swietach powodzenia pozdrawiam

Edytowane przez sharlottek
Czas edycji: 2008-10-14 o 18:03 Powód: Post pod postem!
Anecia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 09:59   #266
Daneczka
Przyczajenie
 
Avatar Daneczka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

ja płacilam 70 zł.z kolczykiem przekłuwałam jakieś dwa miesiące temu.Aniakropelka wiesz cio ja też zauważyłam że pręt od kolczyka jest coraz bardziej na wierzchu ale nie wiem czy to jest normalne
Daneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 22:19   #267
scovy
Przyczajenie
 
Avatar scovy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 21
GG do scovy
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

Ja wcale nie uważam ze jak zakład się drożej ceni to znaczy ze lepiej przekłuwają.Drożej nie znaczy lepiej. Ja płaciłem 60zł z kolczykiem i mam dobrze przebite. Ja tez miałem bardziej na wierzchu pręt ale zmieniłem na krótszy i jest wszystko ok. Na początku musi być większy kolczyk bo wiadomo ze jest opuchlizna. A później zmieniamy na krótszy...
scovy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 21:32   #268
ankwil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

noom ok, ja juz zdecydowalam sie przekluc luk brwiowy, ale mam jeszcze przed tym jedno pytanie.... czy ma ktos moze fotke brwi w ktorej zostal naruszony nerw i powieka opadla.... w jak wielu przypadkach to sie zdarza?? to jest efekt nieodwracalny?? prosilabym o odpowiedz z gory dzieki
ankwil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 19:30   #269
scovy
Przyczajenie
 
Avatar scovy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 21
GG do scovy
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

Wg mnie to w ogóle nie powinieneś martwić sie opadnięciem brwi. Łuk brwiowy ma za zadanie chronić oko. A jeśli była by możliwość 'opadnięcia powieki' przez przebicie to jak on by chronił to oko? Nigdy nie spotkałem sie z nikim komu "opadła powieka" nerwy w brwi sa z tego co mi wiadomo ale od strony nosa na 2/3 długości chyba, ale nie jestem pewny. Jak dla mnie to te całe "opadanie powieki" to jest mit...
scovy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 20:44   #270
ankwil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

no juz jutro sie rpzekonam osobiscie zdecydowalam sie zrobic, mam nadzieje ze nie bede zalowac
ankwil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:24.