BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=)))) - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-17, 15:38   #2281
anomalia83
Raczkowanie
 
Avatar anomalia83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 189
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez veiled Pokaż wiadomość
a czy ktoras z farbowanych blondyneczek uzywala kiedys farby popielaty blond- bo ten popiel to wychodzi taki szaro niebieskawy jakby (takie przeswity) i ja chcialam zapytac szanowne panie czy to sie troszke chociaz zmyje czy musze uzyc innej farby zeby to ukryc?

U mnie po kilku myciach, zawsze się zmywa.
anomalia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 17:43   #2282
Rockbunny
Raczkowanie
 
Avatar Rockbunny
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 107
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

ja! i musze powiedzieć ze NA SZCZESCIE się zmywa. Ale ja dodatkowo chwilke je rozjasniłam bo były brązowe ;/
__________________
SOJA
-total wege
zapuszczam włosy
pielęgnuję loki wg CG
nie farbuję
jem mało a często
hulam hopem
IM MNIEJ TYM LEPIEJ, działa na wszystko!
Rockbunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 17:53   #2283
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

dzieki za otuche... juz wiecej nie kupie popielatego blondu!
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 18:46   #2284
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Nastja1989 Pokaż wiadomość
Hej szukam rady. mam jasny blond na wloskach taki jak na avatarze. chcialabym sie przefarbowac na ciemny braz a nawet na czarny. nie wiem tylko czy bedzie mi pasowac bo mam jasna cere i niebieskie oczy. nie chce juz niszczyc wlosow blond farbami bo zawieraja rozjasniacze i strasznie niszcza wlosy przez to. wiem ze prrzejscie na ciemny kolor byloby w moim przypadku stopniowe. prosze o rade.
Spróbuj, bo niebieskie oczy i jasna cera często wyglądają ładnie w zestawieniu z ciemnymi włosami. Robi się z dziewczyny Królewna Śnieżka. Ale nie ma tu reguły.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 09:30   #2285
Nastja1989
Przyczajenie
 
Avatar Nastja1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 11
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

dziewczyny nigdy nie malujcie wlosow na czysta platyne palette z serii xxl. Wlosy zawsze wychodza zolto pomaranczowe!!! Ja musze sie z takimi teraz meczyc. Mialam jasny blond a teraz mam marchewke odrosty pokryla na bialo a reszta na pomarancz. Nie wiem moze czysta platyna wyjdzie tylko na naturalnych blondach? Ja zamierzam przejsc na ciemny kolor tak jak pisalam wczesniej
__________________
Nastja
Nastja1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 15:09   #2286
goldange
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 135
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez tisane7 Pokaż wiadomość
o to przed mniejwiecej i po
Włosy po tej farbie, którą tu umieściłaś, to efekt wyszedł bardzo podobny do tego z opakowania twojej farby. Ta farba na opakowaniu widać ewidentnie, że nie jest popielata. Nic już z tym nie zrobisz, bo włosy możesz rozjaśnić tylko do bieli, ale popieli im już nie nadasz. Pozostaje czas na odrośnięcie włosów i wtedy wybieraj coś popielatego a nie jak na opakowaniu tej farby widać, że to ewdentnie słoneczna-ciepła platyna.

---------- Napisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Jeśli chodzi o świetlisty blond z Loreal Casting Creme Gloss, to mnie wyszedł ten kolor tak jak na próbniku. Naturalne mam jasny blond, ale jak nie słońca czy jaśniejszego oświetlenia przyciemnia się.

Odżywek firmy Goldwell nie polecam. Goldwell to porażka!!! Zarówno szampony, odżywki, jak i nabłyszczacze a o farbie to już nie wspomnę!
Fakt zapach w odżywce i szamponie z linnii Rich Repair boski zapach!!! Ale ma w składzie alko denat-a to wysusza a nie nawilża!

---------- Napisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez xyzgirl86 Pokaż wiadomość
to niech ktoś sie wypowie co blondem robił, ja chciałabym uzyskac taki kolor jak na próbniku świetlistego castinga jest ale pewnie bez fryzjera sie nie obejdzie
Cytat:
Napisane przez Dziamma Pokaż wiadomość
Ja też mam naturalne blond i rozjaśniam. Już miałam chwile kryzysu kiedy moje włosy przypominaly siano:/ ale uporałam się z tym i mam zdrowe, gładkie włosy polecam odżywkę firmy Goldwell do włosów suchych, oraz GlissKur- takie terapie na włosy suche i łamliwe w małych opakowaniach do kupienia w Rossmanie mi pomogło. Tak ogólnie polecam profesjonalne kosmetyki fryzjerskie. co prawda są drogie, ale za to bardzo skuteczne
Cytat:
Napisane przez veiled Pokaż wiadomość
dzieki za otuche... juz wiecej nie kupie popielatego blondu!
Nie wiem, czy o tę farbę pytasz, ale niech będzie. Superjasny popielaty blond z Loreal Excellence-03 wyszedł na moich włosach już bardzo jasnych, jak i na naturalnych jasnych tak jasny jak na opakowniu, ale niebieski blond! Rozumiem, że na bardzo jasnym już farbowanym (wcześniej 9.1 też z Excellence) wyszedł błękitnie, ale na moim naturalnym kolorze też!!! Nie mogłam tego pozbyć się, myłam codziennie szamponem anyłupieżowym przez 3 tyg. błękit został. Zaznaczę, że nie mam zniszczonych włosów. Musiałam je koniecznie ocieplić, aby ściągnąć ten błękit.

Mam teraz pytanie, czy macie może taki problem jak ja?? Otóż jestem jasną blondynką o srebrzystym i słonecznym połysku włosów, mam też takie platynowe naturalne pasemka w tonacji srebrzystej i słonecznej, które rosną mi cały rok. A marzę, aby popielaty, perłowy, zimny odcień dłużej utrzymywał się na moich włosach. Morelle, może mogłabyś mi doradzić coś mega zimnego, co pozostałoby zimne-tak poziomu 9i10-czyli bardzo jasnego i bardzo bardzo jasnego. Znasz te profesjonalne farby, doradź kochana. Bo u mnie popiel zmywa się zbyt szybko i zostaje zwyczajny blond, taki jaki mają tysiące blondynek:/
Chcę wracać do naturalnego blondu, ale robić sobie tylko kilka pasemek. Marzę, aby mieć blond pasemka tak o 1 i 2 tony jaśniejsze od moich naturalnych(jasny blond) i wyglądały jak swoje naturalne. Nie chcę żadnej platyny, żadnej sztuczności, a pasemka aby były chłodne a nieciepłe czy zwykłego odcienia blond
Myślę, że to przez ten srebrzysto-słoneczny połysk nie utrzymuje popieli zbyt długo. Żółci na głowie nie mam, bo wolałaby kruczą czerń niż żółte lub białe.
Zachwycam się włosami Kristiny Wayborn, ta co grała Magdę w filmie Octopussy z Jamesem Bondem. Niestety, nie nzalazłam w necie zdjęć z jej kolorkiem, który ma w tym filmie. Takie pasemka chciałabym mieć, takie jak od słońca, ale ewidentnie zimne i absolutnie niebiałe ani żadnej platyny
goldange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 17:52   #2287
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Morelle, może mogłabyś mi doradzić coś mega zimnego, co pozostałoby zimne-tak poziomu 9i10-czyli bardzo jasnego i bardzo bardzo jasnego. Znasz te profesjonalne farby, doradź kochana. Bo u mnie popiel zmywa się zbyt szybko i zostaje zwyczajny blond, taki jaki mają tysiące blondynek:/
Chcę wracać do naturalnego blondu, ale robić sobie tylko kilka pasemek. Marzę, aby mieć blond pasemka tak o 1 i 2 tony jaśniejsze od moich naturalnych(jasny blond) i wyglądały jak swoje naturalne. Nie chcę żadnej platyny, żadnej sztuczności, a pasemka aby były chłodne a nieciepłe czy zwykłego odcienia blond
Ha, to nie takie łatwe. Popiel szybko się wymywa. Szczerze mówiąc popieli nie używam, bo wychodzą na moich włosach sino albo szaro. a później, oczywiście wymywają się to do najzwyklejszego w świecie blondu. Majirel jest dość trwałą farbą, ładne są tu odcienie 10.21, 9.02, 9.22. Są chłodne, tak jak lubisz. Ładną gamę popieli, w tym także superrozjaśniających (np. 12/11) ma Wella w swoim Kolestonie. To już naprawdę trwała farba. Ale w razie wymycia się tonu i ocieplenia, można zastosować np. Richesse nr 9.02. Zdecydowanie schłodzi odcień. Najlepiej chyba mieszać farby, rzecz jasna jednej firmy. Na przykład odcień podstawowy wymieszać z perłowo-irysowym, tak zwanym "irysowym". To poskramia żółtawe refleksy. I Majirel i Koleston mają takie odcienie w swojej ofercie. Nie mam pojęcia jak wychodzi sam irysowy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1299_5.jpg (48,7 KB, 91 załadowań)
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2009-02-20 o 17:56
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-21, 02:14   #2288
Nea75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Wyślij wiadomość przez MSN do Nea75 Send a message via Skype™ to Nea75
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Nastja1989 czy to ty w tym avatarku? jeśli tak, to czym uzyskałaś taki śliczny kolor? właśnie taki mi się marzy...
__________________
"Fashion Is Everything To Me. I Breathe Expensive Perfume, I Eat Delicious Lip-gloss And I Make Love To My Couture Gowns"
V.B.
Nea75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 22:26   #2289
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Najlepiej chyba mieszać farby, rzecz jasna jednej firmy. Na przykład odcień podstawowy wymieszać z perłowo-irysowym, tak zwanym "irysowym". To poskramia żółtawe refleksy.
Jest Irysowy w Majirell'u Morelle a jakiej wody używałas do Majiblondów 9% czy 12% ?
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 11:51   #2290
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość
Jest Irysowy w Majirell'u Morelle a jakiej wody używałas do Majiblondów 9% czy 12% ?
O, witaj i tu. Do Majiblondów uzywałam tylko 9%. Nigdy nie zdecydowałabym się na dwunastkę. Na dłuższą metę to katastrofa dla włosów. Co do Majirela, to trzeba jeszcze precyzyjniej sprawdzić w palecie. Wella ma takie odcienie na pewno. A majirel również bardzo chłodne, perłowe.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 23:22   #2291
Nastja1989
Przyczajenie
 
Avatar Nastja1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 11
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Nea75 Pokaż wiadomość
Nastja1989 czy to ty w tym avatarku? jeśli tak, to czym uzyskałaś taki śliczny kolor? właśnie taki mi się marzy...
malowalam farba palette. pamietam tylko nr tej farby A10.
__________________
Nastja
Nastja1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-24, 07:40   #2292
respectme
Przyczajenie
 
Avatar respectme
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 6
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

czy mógłby mi ktos powiedzieć jak z koloru loraela excellence 9.1 przejść na taki jak ma kristen bell http://images.google.pl/images?hl=pl...-8&sa=N&tab=wi najlepiej jakieś farby loreala ale moga być inne
respectme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 09:37   #2293
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

farbowalam wlosy farba popielaty blond i sa takie refleksy szarawe i juz tydzien myje codziennieglowe i jeszcze do konca nie zeszly.
czy jest jakas plukanka czy inny sposob by szybciej zeszly?
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 14:00   #2294
norka27
Zakorzenienie
 
Avatar norka27
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 7 826
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Czesc dziewczyny, jak fajnie byc wsrod samych blondaskow Mieszkam w Norwegii i tu nie ma zbytnio wyszukanych kolorow blond do kupienia w przecietnym sklepie. Niestety gust skandynawek zaczyna sie i konczy na kanarkowo zoltych albo bialych blondach. Ale ostatnio udalo mi sie kupic farbe Revlon i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona efektem W miare ciekawa gama kolorow - nawet blond popielaty sie tam znalazl Dzisiaj uzylam po raz pierwszy i farba w czasie aplikacji pachnie - zadnego amonikalnego smrodku jak u 90% farb ktore mialam dotychczas, przez cale 20 min pachniala Po zmyciu i wysuszeniu efekt tez super - TZ oczywiscie glosowal za kanarkowym blondem wiec uleglam - wloski jasniutkie, naturlane zadna wstretna zolc jak dotychczas kiedy to sie czeka do kilku pierwszych myc glowy by efekt byl git. Polecam, fajna farba Revlon ColorSilk - ja zastosowalam kolor 02 - 10N Extra Light Natural Blonde.

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Veiled ja tez kilka razy sie pokusilam na szarosci i te niebieskawo szare paskudne pasma byly nie do zmycia Szczegolnie z Garniera jest taki odcien - wlosy prawie biale z takimi paskudnymi pasmami... mi to po jakims miesiacu sie zmylo calkowicie - znaczy sie przed kolejnym farbowaniem Ostatnio z Garniera mialam Bele Color 111 i w miare fajnie wyszlo - zadnej zolci czy rudawosci - jak znajde fotke to wkleje
norka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 14:13   #2295
aagnesska22
Wtajemniczenie
 
Avatar aagnesska22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 810
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

witam,też jestem blondynką ale już mi sie znudził ten kolor dlatego wczoraj kupiłam szampon koloryzujący loreala mrożny brąz i chyba pochodzę w nim troszkę
aagnesska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 14:55   #2296
norka27
Zakorzenienie
 
Avatar norka27
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 7 826
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

aagneska ja kika lat temu tez bylam znudzona - baaardzo jasny blondzik mialam - i kolezanka zaproponowala mi ciemny blong Szwarzkopa. Wyszlam czarnawa z odcieniem niebieskiego Wiec jedynym rozwiazaniem bylo dorobienie koloru ciemnym brazem Wygladalo super do jakichs 2 tygodn po kiedy to pierwszy mini odrost sie pojawil i wygladalam jakbym lysiala Po nieustajacej walce co 2 tygonie z wygladaniem jakbym lysiala - kapitulacja i jestem znowu blond Ale to byla dopiero tragedia by miec blond z takich ciemnych, wszystkie odcienie marchwii i cytryny maskowame plukanka srebrnawa.... az do momentu kiedy znowu moglam farbowac A teraz mi sie marzy kolor takiego swiezego kasztana... ale juz nie mam odwagi hihi
norka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 16:44   #2297
deser czekoladowy
Wtajemniczenie
 
Avatar deser czekoladowy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ni stąd... ni z owąd.../ W-wa
Wiadomości: 1 998
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witam wszystkie blondynki Jestem naturalną ciemną blondynką, ale na swoich włosach miałam naprawde wiele kolorków. Od rudych do czarnych. Ale do rzeczy Obecnie mam od dłuższego czasu dwukolorowy balejaż blond, pasemka jasno karmelowe i bardzo jasniutki blondzik. Podoba mi się to bardzo, wyglądam naprawdę dobrze, ale jest problem. Każda wizyta u fryzjera rujnuje moją kieszeń, a muszę chodzić do niego co 2 miesiące, bo odrosty są okropne, bardzo widoczne. Zaznaczam, że moje włosy pomimo częstych koloryzacji są zdrowe i zadbane. Stosuję pełno odżywek i maseczek- włosy to mój taki bzik Tak sobie myślałam żeby się przerzucić na farbowanie w domu. Kupić jakąś dobra farbę blond (raczej jasny, bo mimo, że mam ciemne oczy i raczej ciemna karnacje to dobrze się w nim czuję) i zacząć farbować w domu. Obawiam się tylko, że mogę dobrać żle kolor, farbę (myślałam o Safirze, co o niej powiecie?) i wyjdzie tragedia. Tak więc proszę o rady. Czy któraś z was przechodziła z blond balejazu na zwykły kolor (mam na myśli taki no... wiecie co mam na myśli Z góry dziękuję za pomoc.
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba
deser czekoladowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 19:54   #2298
norka27
Zakorzenienie
 
Avatar norka27
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 7 826
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Ja przeszłam z balejażu blond z bardzo ciemnymi pasemkami i trudno sie było tych pasemek pozbyć. Ale ja wtedy dosyc intensywnie farbowałam - regularnie co 4 tygodnie więc jakoś to się szybko pokryło Wiesz to będzie po pewnym czasie tak balejażowo i tak wyglądać jakby po lecie zostało - szczególnie że ty nie masz ciemnych pasemek Ja już chyba przeszłam przez wszystkie odcienie blondów z tych do stosowania w domku i mam taki jeden który ładnie wychodzi. Idź do sklepu i zobacz na próbnik - mi tak na włoskach wychodzi i w miarę się trzyma. Z Loreala Preference kolor Viking Z chyba 9 mam tu fotke opakowania. Dobra farba polecam ale moze rozjaśnić mocno jak się zagapisz z czasem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2959_1[1].jpg (13,5 KB, 61 załadowań)
norka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 20:20   #2299
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez norka27 Pokaż wiadomość
aagneska ja kika lat temu tez bylam znudzona - baaardzo jasny blondzik mialam - i kolezanka zaproponowala mi ciemny blong Szwarzkopa. Wyszlam czarnawa z odcieniem niebieskiego Wiec jedynym rozwiazaniem bylo dorobienie koloru ciemnym brazem Wygladalo super do jakichs 2 tygodn po kiedy to pierwszy mini odrost sie pojawil i wygladalam jakbym lysiala Po nieustajacej walce co 2 tygonie z wygladaniem jakbym lysiala - kapitulacja i jestem znowu blond Ale to byla dopiero tragedia by miec blond z takich ciemnych, wszystkie odcienie marchwii i cytryny maskowame plukanka srebrnawa.... az do momentu kiedy znowu moglam farbowac A teraz mi sie marzy kolor takiego swiezego kasztana... ale juz nie mam odwagi hihi
jakbym o sobie czytała ,dwa miesiące temu platyna miesiąc temu
kasztan ,dzis blond i znów mne kusi brąz jednak boje sie ze wyłysieje i juz ich nie ruszam
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-24, 21:37   #2300
acia1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 46
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cześć,
Mam nadzieje, że od Was mogę się dowiedzieć co zrobić z moimi włosami, skoro macie doświadczenie w blond farbach.
Mianowicie po dekoloryzacji mam niemal biały czubek głowy a rude końce.
Co może mi pokryć te rude końce, żeby się zrównały z góra?
teraz regeneruje włosy przed następnym zabiegiem, więc jeszcze doszedł 2 cm odrost
acia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 21:56   #2301
klaudelle
Przyczajenie
 
Avatar klaudelle
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cześć!
Mam pytanie Przez kilka miesięcy farbowałam włosy na blond Garnierem - wychodził jasnozłocisty i byłam bardzo zadowolona. Połowa włosów była odrobinę jaśniejsza po używanym wcześniej rozjaśniaczu, ale mimo wszystko ładnie to wyglądało. Niestety, wczoraj pokusiłam się na przyciemnienie koloru, i zamiast Jasnego Opalizującego Blondu Garniera kupiłam Natural & Easy Schwarzkopfa nr 542 Popielaty Srebrzysty Średni Blond. Nałożyłam na włosy i w tym czasie przeglądałam KWC w poszukiwaniu opinii na temat tej farby. Po 15 minutach z wrzaskiem pobiegłam do łazienki i spłukałam farbę. W lustrze ujrzałam brunetkę o rudych odrostach! Próbowałam wymyć tą farbę z włosów i rezultetem jest przepiękny szaro-mysi brąz z zielonymi refleksami. Podeszłam do tego z humorem i na zajęciach żartowałam, że gram topielicę w nowym filmie akcji:P
Teraz jestem po kolejnym myciu i prześwituje mi mój "stary", pogardzony, a teraz wymarzony kolor.
Kusi mnie bardzo złapanie za rozjaśniającego Garniera, ale żal mi moich włosów. Miała któraś z Was kiedyś taki przypadek?
Pozdrawiam Was
klaudelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 22:18   #2302
norka27
Zakorzenienie
 
Avatar norka27
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 7 826
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Klaudelle mogę ci poradzic na moim doświadczeniu Ciemny blond wyszedł mi czarny z błękitem Więc masz 2 opcje - albo idziesz w ciemne i dokolorujesz szamponem albo wracasz do blondu. Ta druga opcja będzie chyba lepsza bo z super ciemnych bardzo ciężko wrócić Jak bardzo ciemne te włoski masz? Ok teraz się doczytałam że to szaro mysie jest - nie jest tak źle. Wybierz jakąś faną jaśniutką farbę bardzo dobre są z Loreala Preference - ja osobiście polecam tego Vikinga ale może jakis jaśniejszy napoczątek? Mi te rudawo białe po przejściu z ciemnych pokryła właśnie jedna z Loreali takie pudełko z jasnym różem coś z popielem chyba. Acia to dla ciebie też - wybierz jakąś farbę blond z kolorkiem ale nic w żółciach i złotahc, tu jedynie cosik w delikatnym popielu. Kurcze nie moge na necie znaleźć tego koloru co mi te rudości pokrył ale poszukam. Kolor był bardzo naturalny żadnego szału ale do nastepnego farbowania nie wyglądałam jak UFO Ok znalazłam Loreal Excellence Creme Nr 9 Bardzo Jasny Blond Popielaty, może ktosik zna cos lepszego ale mi to osobiście pokryło szał potleniowy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4332a8482bc82b3210588050794c8265500x500[1].jpg (24,6 KB, 45 załadowań)

Edytowane przez norka27
Czas edycji: 2009-02-24 o 22:35
norka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 22:31   #2303
klaudelle
Przyczajenie
 
Avatar klaudelle
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Nie, nie chcę ciemnych Miałam i przechodziłam z czarnych do blondu Koszmar!
Myślisz, że złapie mi farbą? Wolę 100 razy bardziej mieć żółty blond niż to, co mam teraz na głowie
Dzisiaj odcięłam sobie pasemko i robiłam na próbę odrobiną mieszanki Garniera - rozjaśnił to fakt, ale moja siostra złapała to mokre pasemko prostownicą i zrobiła z niego gumowatą, pofalowaną "rzecz" - dlatego się obawiam tego rozjaśniania i nie wiem, czy nie poczekać, aż mi się zmyje trochę
Dzięki za odpowiedź!
klaudelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 22:38   #2304
norka27
Zakorzenienie
 
Avatar norka27
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 7 826
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Klaudelle ja z tych prawie czarnych za namową przyjaciółki Joanną pociągnełam a 10 min później - kiedy się okazało żem do marchwi podobna - jeszcze Garnierem i przeżyłam tyle że poźniej nnic z nimi nie robiłam nawet nie suszyłam suszarką A ty to masz myszkę jedynie, żadne czarności. Powinno chwycić ale później strzyżonko i tak będzie
norka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 22:50   #2305
klaudelle
Przyczajenie
 
Avatar klaudelle
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Jakbyś siebie słyszała o tej marchewce - i też robiłam Joanną
Jutro jeszcze przeżyję te spojrzenia pełne litości, a że większość dnia spędzę w domu to pewnie będę miała co napisać
Pod spodem moja szarość - niech nie zmylą refleksy od lampy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20090224_009_.jpg (57,1 KB, 103 załadowań)
klaudelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 23:00   #2306
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Ja bym zrobiła tak- myła szamponem peelengującym lub głęboko oczyszczającym przez ok 2 tyg i potem poszła abo do fryzjera albo nałożyła belle color ja tak zeszłam z brązu tylko chcąc własnie pierwsze zmyć ten kolor myłam własnie takimi szamponami
Ps na mnie nic a nic Loreale nie działają ,troszke je widac pare dni puzniej ani sladu,mam jasne blond włoski tylko dzieki belle color

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:57 ----------

chodzi mi o coś takiego tzn to jest ta farba
http://images.google.pl/imgres?imgur...%3D2%26hl%3Dpl

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:58 ----------

lub http://www.nigrini.pl/produkt_5676_g...cy_nr_111.html
tez jest dobra
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 23:00   #2307
norka27
Zakorzenienie
 
Avatar norka27
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 7 826
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Nie jest źle, nawet bardzo dobrze jak na taki eksperyment, u mnie po ciemnym blondzie były błękitne refleksy Tu spokojnie sobie jasniutkim blondzikiem zrobisz - Viking ci sie spodoba taki jasniutki jest, blondyneczkowy I jeszcze jedna opinia do Loreal Excellence Creme Nr 9 Bardzo Jasny Blond Popielaty - to dla Aci - pokryje te rudości i wogóle bardzo łagodna farba i włoski zdrowo wyglądają ale wali amoniakiem tak że oczy szczypią i - tu moja opinia - po ufarbowaniu trzeba ze 2 razy umyc by było ładnie bo mi troszkę oliweczkę przypominał ten blondzik ale jak się umył to było gitowo Tak wychodzi mi ten Viking
Ok dołączając do opini o Belle Color polecam 111, tez byłam baaaardz zadowolona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aaaaa.jpg (26,6 KB, 195 załadowań)

Edytowane przez norka27
Czas edycji: 2009-02-24 o 23:12
norka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 23:08   #2308
klaudelle
Przyczajenie
 
Avatar klaudelle
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Właśnie kupiłam nr 111 tylko z Color Naturals
Mi właśnie Loreal też kiedyś nie łapał przy żółtych włosach, więc teraz nie jestem do niego przekonana.
Szkoda, że z farbowaniem na blond mam zawsze taki kłopot - kocham jasne włosy, ale żeby do nich dojść i utrzymać je w ładnym odcieniu, to naprawdę muszę się namęczyć.
Dziękuję za rady^^


Ale ten Viking jaśniutki! Nie doczytałam się, jaki masz naturalny kolor? A łapie Ci odrosty?

Edytowane przez klaudelle
Czas edycji: 2009-02-24 o 23:17
klaudelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 10:38   #2309
deser czekoladowy
Wtajemniczenie
 
Avatar deser czekoladowy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ni stąd... ni z owąd.../ W-wa
Wiadomości: 1 998
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Super masz włoski... Takie jaśniutkie i ładne. Chciałabym coś takiego móc robić w domu. Łapie Ci ten Viking odrosty? Ja mam odrost ciemny blond. A tu na dół załączam próbkę moich teraźniejszych włosków. Gdzie nie gdzie są prześwity czarnego, bo wcześniej miałam kruczoczarne i jeszcze ich nie ścięłam do końca i czekam aż mi trochę odrosną. Ale już jestem blondynką:P Na szczęście
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba

Edytowane przez deser czekoladowy
Czas edycji: 2010-03-19 o 11:43
deser czekoladowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 10:42   #2310
heurek
Wtajemniczenie
 
Avatar heurek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Norka, a Ty to na Awatarku jesteś czy na tej dodanej fotce? Bo ten kolor z fotki to super wyszedł i aż mi się zachciało nie wiesz czy po moim farbowaniu super jasnym blondem(palett) to efekt byłby podobny, czy lepiej nie ryzykować?
Boszszsz jak mi się podoba!
heurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-02 15:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:56.