Kwasy a pieprzyki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-09, 10:00   #1
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???

Kwasy a pieprzyki


Kazda z nas je ma,mniej lub wiecej.Ja mam tylko zaledwie kilka,ale nie w tym rzecz.Mam zamiar od teraz przez kilka tygodni uzywac zelu z kwasami,na cialo (De Noyles 9% AHA).Od dluzszego czasu sie zastanawiam,czy nakladajac go na skore nalezy omijac pieprzyki,tak robie nakladajac peeling ziarnisty.Gdzies czytalam,ze zluszczanie pieprzykow jest calkiem zdrowe,nawet robi sie to retinoidami,by zapobiec czerniakowi.Wiec jak?Omijamy czy nie zwracamy na nie uwagi i sie smarujemy?
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 17:45   #2
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Kwasy a pieprzyki

Cytat:
Napisane przez Aneta???
Kazda z nas je ma,mniej lub wiecej.Ja mam tylko zaledwie kilka,ale nie w tym rzecz.Mam zamiar od teraz przez kilka tygodni uzywac zelu z kwasami,na cialo (De Noyles 9% AHA).Od dluzszego czasu sie zastanawiam,czy nakladajac go na skore nalezy omijac pieprzyki,tak robie nakladajac peeling ziarnisty.Gdzies czytalam,ze zluszczanie pieprzykow jest calkiem zdrowe,nawet robi sie to retinoidami,by zapobiec czerniakowi.Wiec jak?Omijamy czy nie zwracamy na nie uwagi i sie smarujemy?
Mozna jesli nie sa to pieprzyki ktore maja jakiekolwiek zmiany nowotworowe, nie rozrastaja sie i nie sa duze i wypukle, to owszem, bez problemu mozna nakladac i na pieprzyki.
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:32.