nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 170 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-03, 22:41   #5071
natty_
Raczkowanie
 
Avatar natty_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 128
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczyny możecie polecić jakiś podkład w zastępstwie Revlona na lato? Zależy mi żeby się długo utrzymywał na tłustej cerze, ale Revlon jest jednak na lato za ciężki.
__________________

natty_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 16:07   #5072
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez natty_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny możecie polecić jakiś podkład w zastępstwie Revlona na lato? Zależy mi żeby się długo utrzymywał na tłustej cerze, ale Revlon jest jednak na lato za ciężki.
Ja szukam i szukam.. i póki co zupelnie nieskutecznie. Ostatnio kupiłam Delię nawilżająco-kryjący. Niestety nie dla mnie. Pewnie zużyję bo nie lubię wyrzucać ale zakupu nie ponowię
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 16:28   #5073
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Ja szukam i szukam.. i póki co zupelnie nieskutecznie. Ostatnio kupiłam Delię nawilżająco-kryjący. Niestety nie dla mnie. Pewnie zużyję bo nie lubię wyrzucać ale zakupu nie ponowię
chcialaM go kupic. Mozesz napisac o nim cos wiecej? Jak kolory, trwalosc ?
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 17:08   #5074
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
chcialaM go kupic. Mozesz napisac o nim cos wiecej? Jak kolory, trwalosc ?
Powiem tak, jak się go uda nałożyć w miarę równomiernie to po paru chwilach ładnie się wtapia, buzia wygląda na wypoczętą, dosyć ładnie kryje. Kolory niestety są ciemne. Mam najjasniejszy a przy nakładaniu zalatuje pomarańczą. Po wtopieniu się, wygląda ładnie. Na mojej cerze się błyszczy po jakimś czasie, ale nie wygląda to tragicznie.

Najgorzej z nakładaniem. Czasami przy nakładaniu rezygnuję i zmywam. Bo się zaczyna mazać, robią sie jakies plamy.. Jest dziwny.

Myślę, że jest dosyć trwały ale kupiłam go niedawno a prawie 40 stopniowe upały nie sprzyjają trwałości czegokolwiek więc nie powiem nic konkretnego.

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Na szczęscie kosztował tylko 9,99zł więc mi nie szkoda. Zuzyję.. kiedyś.. jakoś

teraz przymierzam się do cc nude perfection ale nie wiem który kolor z palety jest dosyć jasnym beżem z żółtymi tonami. A nie mam jak sprawdzić na testerku..
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 20:50   #5075
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja ze swej strony odradzam ten podkład: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...gadzajacy.html nie wiem czemu ma tyle pozytywów, to straszne badziewie... Niby w nazwie jest, że jest rozświetlająco- nawilżający, a jest cięższy niż CS- bardziej tępy, ale trochę gorzej kryje... Dziewczyny pisały na kwc, że 29- porcelanowy, jest jasny, a ja z CS używałam Buff, a w tej 29 z Ingrid wyglądałam jak murzyn- nie przesadzając, koło jasnego podkładu to on nawet nie stał. po 1 użyciu poszedł w kosz. Myślę, że po takim dobrym podkładzie jak CS- mam na myśli poprzednią wersję, szkoda pieniędzy na ten badziew...
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 10:47   #5076
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Ja ze swej strony odradzam ten podkład: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...gadzajacy.html nie wiem czemu ma tyle pozytywów, to straszne badziewie... Niby w nazwie jest, że jest rozświetlająco- nawilżający, a jest cięższy niż CS- bardziej tępy, ale trochę gorzej kryje... Dziewczyny pisały na kwc, że 29- porcelanowy, jest jasny, a ja z CS używałam Buff, a w tej 29 z Ingrid wyglądałam jak murzyn- nie przesadzając, koło jasnego podkładu to on nawet nie stał. po 1 użyciu poszedł w kosz. Myślę, że po takim dobrym podkładzie jak CS- mam na myśli poprzednią wersję, szkoda pieniędzy na ten badziew...
Dokładnie miałam podkład Ingrid z pompką i niestety również w tej wersji kolor porcelanowy jest kilka tonów ciemniejszy niż Buff i wpada w pomarańcz
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 11:14   #5077
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Powiem tak, jak się go uda nałożyć w miarę równomiernie to po paru chwilach ładnie się wtapia, buzia wygląda na wypoczętą, dosyć ładnie kryje. Kolory niestety są ciemne. Mam najjasniejszy a przy nakładaniu zalatuje pomarańczą. Po wtopieniu się, wygląda ładnie. Na mojej cerze się błyszczy po jakimś czasie, ale nie wygląda to tragicznie.

Najgorzej z nakładaniem. Czasami przy nakładaniu rezygnuję i zmywam. Bo się zaczyna mazać, robią sie jakies plamy.. Jest dziwny.

Myślę, że jest dosyć trwały ale kupiłam go niedawno a prawie 40 stopniowe upały nie sprzyjają trwałości czegokolwiek więc nie powiem nic konkretnego.

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Na szczęscie kosztował tylko 9,99zł więc mi nie szkoda. Zuzyję.. kiedyś.. jakoś

teraz przymierzam się do cc nude perfection ale nie wiem który kolor z palety jest dosyć jasnym beżem z żółtymi tonami. A nie mam jak sprawdzić na testerku..
Dzięki Odpuszcze sobie.

Ja od paru dni używam Bell
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-matujacy.html, najjasniejszy. Jest nieco , ale nie duzo ciemniejszy od RC Buff. Konsystencja podobna, krycie rownież, trwałośc slabsza. Są upały i utrzymuje sie maksymalnie do 5 godzin.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-10, 12:54   #5078
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dzięki dziewczyny za wszystkie opinie. Czasami kupuję jakieś "cudo" z nadzieją, że dorówna CS a tu niestety totalna klapa.. teraz będę testować CC nude perfection. Trafiłam na okazję, więc jakby co nie będę rozpaczać. Liczę, że dobrze trafię z kolorkiem. Jak potestuję to się odezwę
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 13:01   #5079
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja przez jakiś czas nie używałam CS bo mi się coś działo po nałożeniu go na twarz.

Ciemniał i buzia nie wyglądała ładnie.
Wróciłam do niego i jest ok już.

Nie wiem od czego to zależy. Buzia odpoczęła może i narazie go toleruje...
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 07:45   #5080
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
mam na pozbyciu "stary" revlon z czarnymi napisami 180 kolor z 90% jest pare razy mazniety

niestety dla mnie kolor za ciemny;/
Podaruj go komuś, bo szkoda żeby się utlenił. Będzie do wyrzucenia
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 11:25   #5081
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Testuję CC nude perfection. Kolor nr 2 nude jest trochę za ciemny dla mnie, ale dosyć ładnie się dopasowuje. Ciezko z tymi kolorami, bo nie miałam czasu jezdzic i sprawdzać, a w necie własciwie brak info. Widziałam że wersja CC do tłustej ma ładny żółty nr 3 apricot, no ale na ten podkład nie było promocji hehe. Może kiedyś upoluję

Moje pierwsze spostrzeżenia:
łatwo się nakłada, bez smug, dopasowuję się do koloru cery, ładnie pachnie, ciężko się wyciska z opakowania, łądnie kryje, buzia jest sucha, nie czuć podkładu na twarzy (czyli efekt podobny do CS)
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury

Edytowane przez PaulinciaKWC
Czas edycji: 2012-07-11 o 11:52
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-22, 17:51   #5082
MayaMarie
Raczkowanie
 
Avatar MayaMarie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 410
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Revlon Colorstay c/o w kolorze 300 był moim odkryciem zeszłego roku. Czytam o tej nowej wersji i na razie nie chcę jej. Zostanę przy moim wspaniałym odkryciu tego roku - Manhattan Powder Mat https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...up.html&next=1 Polecam!
Świetnie kryje (lepiej niż Revlon, którego krycie opisałabym jako średnie...) i długo trzyma się na buzi. Z tym, że ja mam cerę mieszaną. Ma drobne wady, ale na razie nic lepszego nie znalazłam (nie testowałam podkładów wysokopółkowych). Kiedyś lubiłam Max Factor Lasting Performance, ale to już nie to, co dawniej. Gosh X-ceptional Wear jest fajny, ładnie wygląda na buzi, ale z kryciem średnio.
Zostaję przy Manhattanie, być może rozglądając się jednocześnie za czymś, co by mi odpowiadało z wyższej półki.
MayaMarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 19:50   #5083
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Podaruj go komuś, bo szkoda żeby się utlenił. Będzie do wyrzucenia
maluje sie nim na teraz idealny
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 09:20   #5084
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez MayaMarie Pokaż wiadomość
Revlon Colorstay c/o w kolorze 300 był moim odkryciem zeszłego roku. Czytam o tej nowej wersji i na razie nie chcę jej. Zostanę przy moim wspaniałym odkryciu tego roku - Manhattan Powder Mat https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...up.html&next=1 Polecam!
Świetnie kryje (lepiej niż Revlon, którego krycie opisałabym jako średnie...) i długo trzyma się na buzi. Z tym, że ja mam cerę mieszaną. Ma drobne wady, ale na razie nic lepszego nie znalazłam (nie testowałam podkładów wysokopółkowych). Kiedyś lubiłam Max Factor Lasting Performance, ale to już nie to, co dawniej. Gosh X-ceptional Wear jest fajny, ładnie wygląda na buzi, ale z kryciem średnio.
Zostaję przy Manhattanie, być może rozglądając się jednocześnie za czymś, co by mi odpowiadało z wyższej półki.
Gosha miałam, ładnie wyglądał, dobrze krył, kolory też fajne, jestem blada a wybralam któryś z kolei, nie pierwszy z gamy. Ale dla mnie był za cięzki, kiepsko sie wchłaniał i brudził wszystko przy styczności z twarzą..

a powiedz mi, ten manhattan się wchłania jak revlon? czy jest wyczuwalny na twarzy?
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 18:29   #5085
MsHannah
Przyczajenie
 
Avatar MsHannah
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 4
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Czesc dziewczyny, mam zamiar kupic podklad Revlona przez allegro i nie mam za bardzo mozliwosci przetestowania kolorow dlatego zwracam sie tutaj z prosba do Was. Wczesniej kupilam juz jeden i okazal sie nietrafiony, mianowicie wybralam najjasniejszy 110 Ivory. Mam jasna cere i myslalam, ze ten kolor bedzie ok, nawet za bardzo sie nad nim nie zastanawialam tylko po prostu kupilam. Okazal sie za jasny i dodatkowo z rozowym pigmentem. Ja jestem raczej zoltawa, nie lubie sie opalac, mam cere naczynkowa, wrazliwa, blond wlosy no i jasna cere. Zastanawiam sie czy kolor 150 Buff bedzie odpowiedni? Nie mam zamiaru za bardzo sie opalic w te wakacje ale zastanawiam sie czy on jest az tak jasny jak 110 Ivory czy jednak powinnam wziac 180 Sand Beige? Teraz uzywam podkladu Maybelline Affinitone w kolorze 03 Light Sandbeige i jest on dla mnie troszeczke za ciemny. Z gory dziekuje za wszelka pomoc, pozdrawiam.
MsHannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 18:35   #5086
MayaMarie
Raczkowanie
 
Avatar MayaMarie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 410
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

No właśnie niestety się nie wchłania tak jak Revlon, który zastygał na buzi. Ma zupełnie inną konsystencję - coś jak krem/mus w dodatku pudrowy. Daje więc zdecydowanie bardziej pudrowy efekt. Jednak nie schodzi z twarzy, nie robi smug, dobrze się trzyma, świetnie matuje.

Edytowane przez MayaMarie
Czas edycji: 2012-07-23 o 18:46
MayaMarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 09:32   #5087
MayaMarie
Raczkowanie
 
Avatar MayaMarie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 410
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez MsHannah Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, mam zamiar kupic podklad Revlona przez allegro i nie mam za bardzo mozliwosci przetestowania kolorow dlatego zwracam sie tutaj z prosba do Was. Wczesniej kupilam juz jeden i okazal sie nietrafiony, mianowicie wybralam najjasniejszy 110 Ivory. Mam jasna cere i myslalam, ze ten kolor bedzie ok, nawet za bardzo sie nad nim nie zastanawialam tylko po prostu kupilam. Okazal sie za jasny i dodatkowo z rozowym pigmentem. Ja jestem raczej zoltawa, nie lubie sie opalac, mam cere naczynkowa, wrazliwa, blond wlosy no i jasna cere. Zastanawiam sie czy kolor 150 Buff bedzie odpowiedni? Nie mam zamiaru za bardzo sie opalic w te wakacje ale zastanawiam sie czy on jest az tak jasny jak 110 Ivory czy jednak powinnam wziac 180 Sand Beige? Teraz uzywam podkladu Maybelline Affinitone w kolorze 03 Light Sandbeige i jest on dla mnie troszeczke za ciemny. Z gory dziekuje za wszelka pomoc, pozdrawiam.
Jeśli chodzi o Revlona do skóry tłustej-mieszanej. (odcienie do suchej są trochę inne) .... Nie miałam nigdy tych najjaśniejszych odcieni, ale z tego, co wielokrotnie czytałam i widziałam na zdjęciach, Buff jest zdecydowanie bardziej żółty, a Ivory to faktycznie róż. Wydaje mi się, że Buff to najbardziej żółty z kolorów Revlona, po nim kolejnym wpadającym w żółć jest dopiero Golden Beige - 300. Jeśli chodzi o 180 Sand Beige, określiłabym go, jako neutralny beż, ani bardziej różowy, ani żółty. Miałam ten kolor i nie podobało mi się, że sprawiał wrażenie, że cera jest trochę taka ziemista, bez ożywienia. Natomiast gdy lekko się opaliłam stał się trochę za jasny, ale i jakoś mi ładniej zaczął wyglądać. Jednocześnie jednak stwierdziłam, że nadawałby się dla blondynek o jasnej, ale lekko muśniętej słońcem karnacji.
W internecie dużo jest recenzji porównawczych, chociażby tu - pierwsza z brzegu: http://smieti.blogspot.com/2011/10/o...or-revlon.html
A jeśli jednak zdecydowałabyś się trochę mocniej (ale nie za mocno) opalić to polecam 300 - wcale nie jest dużo ciemniejszy od 180, za to pięknie słonecznie-rozświetlający.
MayaMarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 22:32   #5088
julita15515
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Revlon ColorStay cera normalna/sucha - odcienie

Witam, bardzo proszę o pomoc przy wyborze koloru revlona. Pierwsza buteleczka była w odcieniu Sand Beige (180), niestety teraz podkład jest za jasny przez opaleniznę. Które z odcieni są w tej samej tonacji (nie wpadającej w róż) , ale ciemniejsze?

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Nie pomoże nikt?
julita15515 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 07:01   #5089
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Revlon ColorStay cera normalna/sucha - odcienie

było już setki razy. A google nie łaska zapytać?
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-12, 12:41   #5090
silesiaaa
Raczkowanie
 
Avatar silesiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 58
Dot.: Podkład Revlon Colorstay-Jaki kolor wybrać?

Zastanawiam się nad kupnem ciemniejszego koloru (do cery tłustej), jednak nie chciałabym przesadzić Nie mam możliwości zobaczenia ich uprzednio na żywo, dlatego też postanowiłam Was prosić o pomoc.
Pierwszym kolorem jaki zamówiłam był 150 Buff, jednak okazał się on być zbyt jasny. W następnej kolejności zamówiłam 180 Sand Beige i moim zdaniem był on w sam raz w momencie kiedy nie byłam w ogóle opalona. Przy nabraniu niewielkiej opalenizny zamówiłam 220 Natural Beige. Jednakże teraz znów jest za jasny, bo się więcej opaliłam :P Chciałabym zamówić kolor albo 240 Medium Beige albo 250 Fresh Beige i nie mam pojęcia jaki zamówić, by nie przesadzić, a jednocześnie żebym nie miała znów bledszej twarzy od reszty ciała. Pomóżcie

Edytowane przez silesiaaa
Czas edycji: 2012-08-12 o 12:44
silesiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 14:33   #5091
Alioth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 224
Dot.: Podkład Revlon Colorstay-Jaki kolor wybrać?

Cytat:
Napisane przez silesiaaa Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad kupnem ciemniejszego koloru (do cery tłustej), jednak nie chciałabym przesadzić Nie mam możliwości zobaczenia ich uprzednio na żywo, dlatego też postanowiłam Was prosić o pomoc.
Pierwszym kolorem jaki zamówiłam był 150 Buff, jednak okazał się on być zbyt jasny. W następnej kolejności zamówiłam 180 Sand Beige i moim zdaniem był on w sam raz w momencie kiedy nie byłam w ogóle opalona. Przy nabraniu niewielkiej opalenizny zamówiłam 220 Natural Beige. Jednakże teraz znów jest za jasny, bo się więcej opaliłam :P Chciałabym zamówić kolor albo 240 Medium Beige albo 250 Fresh Beige i nie mam pojęcia jaki zamówić, by nie przesadzić, a jednocześnie żebym nie miała znów bledszej twarzy od reszty ciała. Pomóżcie
Masz jeszcze Buff? Jesli tak to mozesz zamowic ten ciemniejszy i zmieszac z Buff jesli bedzie za ciemny..
Alioth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 15:05   #5092
silesiaaa
Raczkowanie
 
Avatar silesiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 58
Dot.: Podkład Revlon Colorstay-Jaki kolor wybrać?

Niestety nie mam Więc co proponujesz?
silesiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 10:55   #5093
Alioth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 224
Dot.: Podkład Revlon Colorstay-Jaki kolor wybrać?

Nie wiem niestety - nie znam sie na ciemniejszych kolorach.
Alioth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 02:19   #5094
Nekotka_
Raczkowanie
 
Avatar Nekotka_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 81
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczyny, mam problem z Revlonem
Zamówiłam na allegro, zdjęcia starej wersji, ani słowa o zmianach, myślę - biorę!
Dzisiaj przyszedł. Nowa wersja, białe napisy, naklejka 24hrs. Myślę, trudno, przetestuję.
Ale po odkręceniu buteleczki zauważyłam węższą i dłuższa szyjkę. Zapachu brak - wersja dla suchej. Na dodatek kolor - po swatchu naręcznym wpada w róż!
Jutro dopiszę jak sprawuje się na twarzy i jak ten kolor wygląda, ale jestem przerażona. Nie wiem, czy aż tak zmienili formułę, czy może natknęłam się na podróbkę. Tylko kto by podrabiał tak tani podkład...
Ta szyjka to normalne zjawisko? I kolor? Sama nie wiem, co o tym myśleć....
Nekotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 09:47   #5095
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez MsHannah Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, mam zamiar kupic podklad Revlona przez allegro i nie mam za bardzo mozliwosci przetestowania kolorow dlatego zwracam sie tutaj z prosba do Was. Wczesniej kupilam juz jeden i okazal sie nietrafiony, mianowicie wybralam najjasniejszy 110 Ivory. Mam jasna cere i myslalam, ze ten kolor bedzie ok, nawet za bardzo sie nad nim nie zastanawialam tylko po prostu kupilam. Okazal sie za jasny i dodatkowo z rozowym pigmentem. Ja jestem raczej zoltawa, nie lubie sie opalac, mam cere naczynkowa, wrazliwa, blond wlosy no i jasna cere. Zastanawiam sie czy kolor 150 Buff bedzie odpowiedni? Nie mam zamiaru za bardzo sie opalic w te wakacje ale zastanawiam sie czy on jest az tak jasny jak 110 Ivory czy jednak powinnam wziac 180 Sand Beige? Teraz uzywam podkladu Maybelline Affinitone w kolorze 03 Light Sandbeige i jest on dla mnie troszeczke za ciemny. Z gory dziekuje za wszelka pomoc, pozdrawiam.
Moim zdaniem 150 Buff będzie dla Ciebie dobry, 180 Sand Beige jest do cery lekko opalonej. Jest spora różnica między tymi dwoma odcieniami. Z reszta łatwiej przyciemnić podkład niż rozjaśnić zbyt ciemny. Poszukaj swatchy porównawczych tych dwóch odcieni w tym wątku lub w googlach
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 15:58   #5096
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Nekotka_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam problem z Revlonem
Zamówiłam na allegro, zdjęcia starej wersji, ani słowa o zmianach, myślę - biorę!
Dzisiaj przyszedł. Nowa wersja, białe napisy, naklejka 24hrs. Myślę, trudno, przetestuję.
Ale po odkręceniu buteleczki zauważyłam węższą i dłuższa szyjkę. Zapachu brak - wersja dla suchej. Na dodatek kolor - po swatchu naręcznym wpada w róż!
Jutro dopiszę jak sprawuje się na twarzy i jak ten kolor wygląda, ale jestem przerażona. Nie wiem, czy aż tak zmienili formułę, czy może natknęłam się na podróbkę. Tylko kto by podrabiał tak tani podkład...
Ta szyjka to normalne zjawisko? I kolor? Sama nie wiem, co o tym myśleć....
Zmieniony kolor i zapach to zjawisko normalne; troszkę namącili w nowej wersji. Tylko nie wiem, jak z szyjką w wersji do cery suchej, bo miałam tylko ten do tłustej...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 21:44   #5097
tujestem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 199
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Zmieniony kolor i zapach to zjawisko normalne; troszkę namącili w nowej wersji. Tylko nie wiem, jak z szyjką w wersji do cery suchej, bo miałam tylko ten do tłustej...
Akurat mam do cery suchej i wygląda on tak.

150 Buff

Prawdę mówiąc jestem pod ogromnym wrażeniem tego kosmetyku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P170812_17.040001.jpg (21,6 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P170812_17.050001.jpg (21,0 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P170812_17.050002.jpg (25,3 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P170812_17.060001.jpg (31,0 KB, 61 załadowań)

Edytowane przez tujestem
Czas edycji: 2012-08-17 o 21:46
tujestem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 19:15   #5098
Nekotka_
Raczkowanie
 
Avatar Nekotka_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 81
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez tujestem Pokaż wiadomość
Akurat mam do cery suchej i wygląda on tak.

150 Buff

Prawdę mówiąc jestem pod ogromnym wrażeniem tego kosmetyku
Bardzo dziękuję za zdjęcia, moja buteleczka wygląda tak samo Przynajmniej jestem o tyle spokojna, że nie kupiłam podróbki.
Jednak ogólnie - trochę rozczarowała mnie ta nowa wersja. Mniejsze krycie, dodane rozświetlające drobinki i przede wszystkim dziwi mnie, że nowa wersja bardzo podkreśla skórki, chociaż stara tego nie robiła. Teraz testuję, jak będzie z zapychaniem, mam nadzieję, że nic poważnego nie stanie się z moją twarzą...
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi
Nekotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 14:26   #5099
Przylepa73
Rozeznanie
 
Avatar Przylepa73
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 529
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cześć !
Będę kupować revlona, tylko aukcja na której chcę zamawiać mnie zastanowiła. Wszędzie podają odcienie revlona zaczynające się od 100, a na tej aukcji gość oferuje odcienie - 02 Buff
- 05 Natural Beige
- 06 Medium Beige
- 07 Honey Beige.

Wklejam linka do aukcji, dlaczego tak jest? To oryginał, mogę zamawiać?

oglądałam kolory na stronie: http://da24.republika.pl/rcso.htm
Jakiego numerku odpowiednikiem jest ten 07 - Honey Beige?

__________________
Tyle w życiu było rzeczy, których baliśmy się. A nie trzeba było. Trzeba było żyć.


Kubuś 27.03.12
Przylepa73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 08:10   #5100
Margot230
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 254
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Przylepa73 Pokaż wiadomość
Cześć !
Będę kupować revlona, tylko aukcja na której chcę zamawiać mnie zastanowiła. Wszędzie podają odcienie revlona zaczynające się od 100, a na tej aukcji gość oferuje odcienie - 02 Buff
- 05 Natural Beige
- 06 Medium Beige
- 07 Honey Beige.

Wklejam linka do aukcji, dlaczego tak jest? To oryginał, mogę zamawiać?

oglądałam kolory na stronie: http://da24.republika.pl/rcso.htm
Jakiego numerku odpowiednikiem jest ten 07 - Honey Beige?

Zapomniałaś linku do aukcji No ale taka numeracja jest przy revlonie photoready.
__________________

Margot230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 08:33:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:21.