Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-23, 20:55   #301
Syll147
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

Jeśli chodzi o Kraków to ja polecam z całego serce Face and Body Instytut na Starowiślnej 4, o którym była tutaj mowa.
Medyczne FBI i owszem, pracują tam same Agentki. Profesjonalizm w każdym calu, a dodatkowo świetna atmosfera.
Trafiłam tam na darmową konsultację cery do p.Ani, która odpowiedziała na wszystkie moje pytania i spędziła ze mną sporo czasu.
Depilacja woskiem i pastą cukrową - bezboleśnie.
Masaż gorącymi kamieniami - można odpłynąć.
Konsultacja trychologiczna - warto.
Syll147 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 21:34   #302
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

Cytat:
Napisane przez Syll147 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o Kraków to ja polecam z całego serce Face and Body Instytut na Starowiślnej 4, o którym była tutaj mowa.
Medyczne FBI i owszem, pracują tam same Agentki. Profesjonalizm w każdym calu, a dodatkowo świetna atmosfera.
Również polecam gorąco, zwłaszcza p. Anię Filip
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 17:11   #303
kobieta40
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

Witam wszystkie Panie szukające dobrego salonu kosmetycznego Widzę, że dużo z Was ma problem z bardzo podstawowym zabiegiem jakim jest regulacja brwi. Z czystym sumieniem mogę polecić Dermedico. Dziewczyn są naprawdę dobre. Widać,że kosmtyka jat ich pasją. Dla osób bardzij wymagających polecam przedłużanie rzęs. Więcej informacji możecie znaleźć na stronie xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-09-02 o 10:59 Powód: Link.
kobieta40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 11:06   #304
Roksana10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 6
Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

Zdecydowanie polecam usługi w Salonie Colette!
Panie które zajmują się tam kosmetyką są profesjonalne i dbają o klienta!
Namówiłam również mamę aby zafundowała sobie zabieg nawilżający, który był aktualnie w promocji i teraz chodzimy regularnie razem
Roksana10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 16:30   #305
Gabbii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

Witam. Jeżeli szukacie mikrodermabrazji to zdecydowanie polecam ArtClinique. Świetny zabieg perfekcyjnie wykonany. Moja skóra wygląda co najmniej kilka lat młodziej. Polecam wszystkim ten gabinet bo naprawdę warto skorzystać z jego usług.
Gabbii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 10:59   #306
lalutka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 56
Dot.: Przedłużanie rzęs - Kraków

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
Byłam ponownie u tej Pani (po dobrych kilku latach) i w dalszym ciągu ją polecam Jest tak samo dobra jak była kilka lat temu, naprawdę trzyma poziom. Rzęsy zrobione zostały bardzo ładnie i dobrze się trzymały, nie mam żadnych zastrzeżeń.
Zatem polecam studio Esence na Stradomskiej i Panią Magdę.
Zrobiłam sobie teraz na Święta.Chyba zaczynam należeć do grona wciągniętych.Pozdrawiam świątecznie
lalutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 13:00   #307
ameliaaa1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

Cześć Dziewczyny, ja Wam polecam salon Glamour na ulicy Wrocławskiej!!! jeśli chodzi o pielęgnacje dłoni i stóp to na najwyższym poziomie. Przedłużanie rzęs również extra, ja już nie zmienie stylistki rzes. Rzęski utrzymują sie bardzo długo są piękne i gęste!! Naprawde polecam.
[link reklamowy]

Edytowane przez fuksjaa
Czas edycji: 2015-01-26 o 13:21 Powód: usunięcie linku
ameliaaa1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-25, 13:37   #308
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

Cytat:
Napisane przez ameliaaa1000 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, ja Wam polecam salon Glamour na ulicy Wrocławskiej!!! jeśli chodzi o pielęgnacje dłoni i stóp to na najwyższym poziomie. Przedłużanie rzęs również extra, ja już nie zmienie stylistki rzes. Rzęski utrzymują sie bardzo długo są piękne i gęste!! Naprawde polecam.
xxx
Bardzo wiarygodna opinia, biorąc pod uwagę, że to Twój pierwszy post Udany marketing:cojest :

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-09-02 o 10:57 Powód: Link w cytacie.
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 08:53   #309
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

Cytat:
Napisane przez ameliaaa1000 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, ja Wam polecam salon Glamour na ulicy Wrocławskiej!!! jeśli chodzi o pielęgnacje dłoni i stóp to na najwyższym poziomie. Przedłużanie rzęs również extra, ja już nie zmienie stylistki rzes. Rzęski utrzymują sie bardzo długo są piękne i gęste!! Naprawde polecam.
xxx
Trochę drogi zwykły manicure, wraz z malowaniem to 45 zł a już od 50 zł można znaleźć w tej cenie manicure hybrydowy

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-09-02 o 10:57 Powód: Link w cytacie.
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 11:14   #310
lalutka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 56
Dot.: Przedłużanie rzęs - Kraków

Cytat:
Napisane przez lalutka Pokaż wiadomość
ja też się pochwalę jak będę "po".Zapisałam się do pani Magdy na sierpień.Nigdy nie miałam rzęsek ale trochę poczytałam i popytałam i zdecydowałam się że zrobię sobie na urlop

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------



No właśnie!Chociaż jednorazowo żeby sprawdzić jak to jest
Matko to będzie już prawie rok jak przedłużam rzęsy.Nie sądziłam że się tak wciągnę. Rewelacyjna sprawa

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
Byłam ponownie u tej Pani (po dobrych kilku latach) i w dalszym ciągu ją polecam Jest tak samo dobra jak była kilka lat temu, naprawdę trzyma poziom. Rzęsy zrobione zostały bardzo ładnie i dobrze się trzymały, nie mam żadnych zastrzeżeń.
Zatem polecam studio Esence na Stradomskiej i Panią Magdę.
Oj tylko tam.Potwierdzam !!
lalutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-11, 14:47   #311
eweelinaa91
Zadomowienie
 
Avatar eweelinaa91
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 419
Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

Jeśli chodzi o brwi - bardzo polecam p. Anię Filip z Medycznego FBI. Jakiś czas temu pewne krowoderskie dziewczę udające kosmetyczkę całkowicie zniszczyło kształt moich brwi, więc na drugi dzień poszłam w ciemno do FBI. Trafiłam na p. Anię, która zniwelowała największe szkody i kazała zapuszczać. Po miesiącu walki wróciłam do niej - jeszcze nigdy nie miałam tak dokładnie wykonywanej regulacji i henny. Brwi jeszcze całkiem nie odrosły, już mają jednak kształt, którego nie była w stanie uzyskać żadna wcześniejsza kosmetyczka przez jakieś dobre 10 lat moich regulacji. Polecam zabić w sobie cebulę i wydać te 20 czy 40 zł z henną, naprawdę warto.
eweelinaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-20, 21:56   #312
ankakop
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

Black Pearl to właśnie taki salon, przemiła atmosfera i kompetentna kosmetyczka
ankakop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-22, 15:44   #313
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

Cytat:
Napisane przez eweelinaa91 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o brwi - bardzo polecam p. Anię Filip z Medycznego FBI. Jakiś czas temu pewne krowoderskie dziewczę udające kosmetyczkę całkowicie zniszczyło kształt moich brwi, więc na drugi dzień poszłam w ciemno do FBI. Trafiłam na p. Anię, która zniwelowała największe szkody i kazała zapuszczać. Po miesiącu walki wróciłam do niej - jeszcze nigdy nie miałam tak dokładnie wykonywanej regulacji i henny. Brwi jeszcze całkiem nie odrosły, już mają jednak kształt, którego nie była w stanie uzyskać żadna wcześniejsza kosmetyczka przez jakieś dobre 10 lat moich regulacji. Polecam zabić w sobie cebulę i wydać te 20 czy 40 zł z henną, naprawdę warto.
Podasz mi na priv co to za salon? Będę wiedzieć czego unikać
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-28, 12:01   #314
sowaa5
Zakorzenienie
 
Avatar sowaa5
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 543
Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

a gdzie polecacie się udać na mikrodermobrazję? plus jakiż zabieg na eliminacje przebarwień?
Byłam w wielu salonach, jakoś nie mogłam trafić na uczciwe polecenie zabiegów. Bo w specjalistycznych salonach kobiety cisną na bardzo drogie zabiegi a w tych tańszych to dziewczyny niezbyt się znają.

Chadzam do Art Clinique, ale tam mają takie ciśnienie na hajs że szok, mimo wszystko idę tam bo widzę że jakościowo mają dobre kosmetyki, kosmetyczki też sobie radzą. Tylko drażni mnie takie wciskanie drogich zabiegów, zamiast uczciwie powiedzieć co i jak, bardziej takim podejściem mogą mnie zatrzymać.
sowaa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-03, 20:40   #315
monikasieren
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 49
Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

JA przetestowałam różne salony kosmetyczne w Krakowie, zjeździłam pół miasta ale mój ulubiony jest w samym cetrum - J'Adore instytut (xxx). Panie kosmetyczki są bardzo delikatne i uprzejme, powiedziałabym, że sa "kochane" MIło spędza się tam czas a przy tym maksymalnie relaksuje, wiem, że oddaję się w dobre ręce. Chodzę tam też regularnie na masaże to pani Ewelinki, ktora ściąga ze mnie wszytskie stresy

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-09-02 o 10:59 Powód: Link.
monikasieren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 13:04   #316
EwaTranquility
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 17
Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

Ja nie jestem super wierna Chodzę w kilka miejsc. Na pielęgnację do Galerii Piękna na Jakuba , na depilację laserową, wyszczuplanie i masaże do Glamour Vectus a czasem wpadam do Ladies Clinic, a fryzjera polecam na Floriańskiej, Claudius Team. Acha no i maini/pedi u Sylwia Dwornik z New York Spa Med Fitness.
EwaTranquility jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 12:18   #317
kosmitka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

Dziewczyny ! Słuchajcie, chciałabym Wam polecić zabieg liposukcji ultradźwiękowej! Byłam na nim ostatnio w Salonie Pielęgnacji Ciała na ul. Okulickiego 51/281 w Krakowie, i jestem MEGA zadowolona ! Po serii 5 zabiegów straciłam 4 cm w obwodzie brzuszka! To naprawdę duży i widoczny efekt! Najlepsze jest to, że oni co chwile maja jakieś świetne promocje, ja np zapłaciłam tylko 300 zł za cały pakiet. Polecam, więcej informacji na priv
kosmitka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 19:35   #318
Kasia1980k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

Hej.Z czystym sumieniem mogę polecić zabiegi u pani Moniki.Przyjmuje w gabinecie Mona Lisa w centrum Krakowa na ul. Św. Gertrudy. Jest kompetentna, ma dużą wiedze na temat skóry, a przede wszystkim jest ciepłą osobą. Pomogła mi w walce z moim trądzikiem różowatym. Wykonuje zabiegi na bardzo dobrych kosmetykach. Szczerze polecam. Kasia
Kasia1980k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 15:40   #319
sunsun1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 109
Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

Cytat:
Napisane przez meredith85 Pokaż wiadomość
Ja za jakiś miesiąc będę się wybierać do Kasi Milczynskiej do Moss z moimi brwiami, więc dam znać, jak poszło.
nie będziesz załowała, to cudotwórczyni
sunsun1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-29, 17:41   #320
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

Cytat:
Napisane przez sunsun1 Pokaż wiadomość
nie będziesz załowała, to cudotwórczyni
Cudotwórczyni to p. Ania Filip z Medycznego FBI. Korzystałam z usług obydwu kosmetyczek i p. Ania jest lepsza, tzn. mniej włosków wyrywa niż p. Kasia, nadaje ładny, naturalny kształt brwi. Poza tym atmosfera też przyjemniejsza, p. Ania bardzo rozmowna
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 14:17   #321
Mala_Mi96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

Hej, a w Warszawie ktoś kojarzy jakieś godne polecenia gabineciki? Właśnie się rozglądam i nie wiem od czego zacząć...
Mala_Mi96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 17:26   #322
iza8887
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

Polecam Panią kosmetyczkę Monikę Ona ma swój gabinet przy ul. Św. Gertrudy 19. W gabinecie wykonywane są różne zabiegi kosmetyczne i ujędrniające ciało i twarz. Chodzę do tej kosmetyczki już od dłuższego czasu i jestem zadowolona, mam zaufanie do niej i do zabiegów które mi przeprowadza.
iza8887 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 10:03   #323
koralik10
jak w domu
 
Avatar koralik10
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 7
Talking Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

Niestety jeśli chodzi o Warszawę nie pomogę... ale jeśli chodzi o Kraków mogę polecić salon Bellissima Pani Małgosia jest niesamowita, doprowadziła moją cerę do stanu normalności, a teraz regularnie chodzę jeszcze do niej na paznokcie, peelingi i brwi, ale zabiegów mają o wiele więcej. Bardzo polecam, bo wcześniej nie miałam dobrych wspomnień z kosmetyczkami.
koralik10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 14:55   #324
rozyczka991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

Z czystym sercem w Krakowie polecam panią Kasię Korab. Kosmetyczka posiada gabinet na ul. Dunajewskiego 2 obok Teatru Bagatela. Pełen profesjonalizm w wykonywaniu zabiegów, sterylne narzędzia i co najlepsze bardzo miły i przyjemny gabinet w podziemiach ) Ma stronę internetową także można sobie zerknać
xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-11-05 o 18:14 Powód: Link.
rozyczka991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 11:32   #325
mrowa0007
Raczkowanie
 
Avatar mrowa0007
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 72
Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

Polecam Esteticderm. Robie serie kwasow na przebarwienia, zostal mi jeszcze jeden. Powiem tak, koszt jest dosc spory bo ja placilam 250 zł za jeden zabieg ale jak ktos chce cos skutecznego to warto. Jakies 2 lata temu robilam kwasy gdzie indziej (z bielendy) i zero efektow. Teraz dosc mocno sie luszczylam ale przebarwien prawie w ogole nie ma i i wagrow, chyba w zyciu takiej skory ladnej nie mialam
mrowa0007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 13:47   #326
Anetaciek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

Może ktoś coś powiedziec o tym salonie xxx ? Chodzi mi konkretnie o ich makijaż permanentny.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-12-10 o 12:27 Powód: Link.
Anetaciek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 22:24   #327
CarycaKatarzynaI
Zawsze łakoma.
 
Avatar CarycaKatarzynaI
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 072
Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

Dziewczyny, pomocy! Chcę zrobić sobie bikini brazylijskie pastą cukrową lub woskiem. Do jakiego salonu mam się udać? Jaką kosmetyczkę polecacie?
__________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko jest zaczarowane.
CarycaKatarzynaI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 08:53   #328
EwaTranquility
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 17
Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

Salony się otwierają i znikają. Ludzie pracujący przemieszczają się między salonami. Dużo pracuje w kilku miejscach na raz. Trudno jest wskazać jeden najlepszy salon w Krakowie bo na "najlepszy" składa się wiele czynników: ludzie, produkty, miejsce, atmosfera, dbałość o klienta...

Ja dziś chciałam Wam polecić SPA no.5 w Hotelu Double Tree by Hilton na Dąbskiej (koło Plazy) , mają basen, strefę saun i kameralną siłownię a do tego salon fryzjerstwo, kosmetyka, masaże. W przyszłym roku mają mieć dodatkowe 6 gabinetów zabiegowych to wtedy będzie już fajne miejskie spa
EwaTranquility jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 06:32   #329
MegiM1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

Moim zdaniem najlepszy permanentny wykonuje sie w Sielance. Ja tobilam u pani Magdy brwi i usta!, moja mama też. wszystko trzyma się super a to już prawie rok. Polecam
MegiM1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 20:24   #330
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Ja mogę polecić dwie kosmetyczki Pierwsza- p. Kasia Milczyńska. Chodziłam do niej do "Medycznego FBI" na Starowiślnej, niestety już tam nie pracuje, nie wiem gdzie pracuje obecnie. Profesjonalistka w każdym calu, bardzo zachwalana na forach. Teraz chodzę do p. Ani w tym samym salonie i również jestem bardzo zadowolona Brwi odpowiedniej grubości, ładnie wyregulowane, a p. Ania to przesympatyczna osoba. Polecam gorąco
Hej, byłam u Kasi na shapingu brwi i szczerze mówiąc... jestem zawiedziona.
Tzn. jest ok, ale poszłam na "shaping brwi" bo myślałam że to coś więcej niż zwykłe podregulowanie pęsetą i zrobienie henny..
Moje brwi są dość gęste i długie, także lubię jak zostaną przycięte nożyczkami bo inaczej mi się wywijają i zakręcają na wszystkie strony.
Wyregulować brwi pęsetką sobie sama potrafię, liczyłam że u kosmetyczki zostaną właśnie przycięte bo tego sobie sama w domu nie zrobię. Zwłaszcza że shaping kosztuje 50 zł!
Codziennie w autobusach widzę dziewczyny z przepięknymi brwiami których im zazdroszczę, a moje wyglądają tak zwyczajnie :/ Nie wiem gdzie one je robią ???

A tak w ogóle pani Kasia miła, za 10-20zł można pójść żeby sobie wyregulować brwi pęsetką jak komuś się nie chce albo nie potrafi. Ale ten cały "shaping" to chwyt reklamowy, pic na wodę-fotomontaż.

Szukam dalej, polećcież coś!
__________________
Jestem grze*na.

Edytowane przez lalaith
Czas edycji: 2016-01-24 o 20:26
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-28 16:22:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:08.