Pomysły, prezenty dla Maluszków na DZIEŃ DZIECKA :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-22, 17:22   #1
8mmadziaa8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
GG do 8mmadziaa8

Pomysły, prezenty dla Maluszków na DZIEŃ DZIECKA :)


Witajcie Mamuśki, pochwalcie się swoimi pomysłami na ten dzień, co kupujecie, co szykujecie dla swoich malutkich pociech. Ja wymyśliłam dla swojej Małej, że kupimy jej fontanne z piłeczkami, na alle można kupić już za 40 zł z wysyłką i wydaje mi się, że dla prawie 9 mies maluszka to fajny prezent
__________________
MÓJ SKARB

http://www.suwaczek.pl/cache/52360acda8.png

[vichy]369174[/vichy]
8mmadziaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 20:47   #2
kasia_sloneczko
Zadomowienie
 
Avatar kasia_sloneczko
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: sulistrowice
Wiadomości: 1 326
Dot.: Pomysły, prezenty dla Maluszków na DZIEŃ DZIECKA :)

Moj synek juz gania i bawi sie w piasku wiec chyba nabede mu taczke, jeden chlopiec u nas ma i Alek zawsze mu ja zabiera. A zabawek mamy tyle ze juz na pewno nie kupie mu zadnej, bo on i tak sie nimi nie bawi. jedyne co u nas nigdy sie nie nudzi to ksiazeczki. cala reszta baeranckich zabawek lezy w kacie..
kasia_sloneczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 22:04   #3
Kasiamaja
Zadomowienie
 
Avatar Kasiamaja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 536
GG do Kasiamaja
Dot.: Pomysły, prezenty dla Maluszków na DZIEŃ DZIECKA :)

My myślimy nad roerwkiem takim z możliwością sterowania przez rodzica Zabawek też nie kupuje już bo trzy pudła pełne stoją ,a moja laleczka nawet na nie ,nie spojrzy!!!
__________________
Moja śliczna pszczółka Maja 10-01-2008, 00.11
pszczółka
I znowu odchudzanki

70,60...68,2.....66....64.....62....6 0
Kasiamaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 07:31   #4
8mmadziaa8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
GG do 8mmadziaa8
Dot.: Pomysły, prezenty dla Maluszków na DZIEŃ DZIECKA :)

Moja Jula jeszcze malutka,więc wszystkie zabawki w domu to wielka frajda, ale na szczęście za dużo ich nie ma, więc się nie nudzą
__________________
MÓJ SKARB

http://www.suwaczek.pl/cache/52360acda8.png

[vichy]369174[/vichy]
8mmadziaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 14:56   #5
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: Pomysły, prezenty dla Maluszków na DZIEŃ DZIECKA :)

ja juz aakupilam po aokazyjnej cenie takie cos: i jestem zadowolona... http://www.allegro.pl/item635845562_...by_orange.html ja mam czerwony. jest naprawde fajny, a mialam okazje wozic moja 14 miesieczna Hanie w dwoch inncyh i ten jest najlepszy. Poza tym chyba ja gdzies zabierzemy... chcialam jej tez (z materialnych rzczeczy) nabyc kredki do malowania w wannie. poszukam na allegro.
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 18:52   #6
8mmadziaa8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
GG do 8mmadziaa8
Dot.: Pomysły, prezenty dla Maluszków na DZIEŃ DZIECKA :)

Strasznie fajne ale ciut drogie Mnie to będzie za rok czekało, pewnie na wiosnę rowerek trzeba będzie na bank zakupić Póki co znalazłam jeszcze fajną rzecz - Pan Metka Moja Mała uwielbia wszelkie metki, czasem nie interesują ją zabawki tylko metka do nich przyczepiona. Kupię Pana Metkę i zobaczymy jak zareaguje na maskotkę która ma ich mnóstwo
__________________
MÓJ SKARB

http://www.suwaczek.pl/cache/52360acda8.png

[vichy]369174[/vichy]
8mmadziaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 08:21   #7
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: Pomysły, prezenty dla Maluszków na DZIEŃ DZIECKA :)

Cytat:
Napisane przez 8mmadziaa8 Pokaż wiadomość
Strasznie fajne ale ciut drogie Mnie to będzie za rok czekało, pewnie na wiosnę rowerek trzeba będzie na bank zakupić Póki co znalazłam jeszcze fajną rzecz - Pan Metka Moja Mała uwielbia wszelkie metki, czasem nie interesują ją zabawki tylko metka do nich przyczepiona. Kupię Pana Metkę i zobaczymy jak zareaguje na maskotkę która ma ich mnóstwo
a sa takie zabawki??? nie widzialam

a ten rowerek to ja odkupilam od znajomej, za ponad polowe ceny...ale terqaz wiedzac jak go sie uzywa i jak jest wykonany, nie zawachalabym sie wydac nawet tych 400 zł... jest naprawde o niebo lepszy od tych wwszsytskich rowerkow z misiami przy lierownicy (te z melodyjkami) bo raczka sie psuje dosc szybko, wygina się, kola sąplastikowe i strasznie glosne... pokaz namiary na pana metkę... zaciekawilo mnie
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-24, 08:41   #8
one_shot
Zadomowienie
 
Avatar one_shot
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Września
Wiadomości: 1 186
GG do one_shot
Dot.: Pomysły, prezenty dla Maluszków na DZIEŃ DZIECKA :)

A my kupujemy jedne wspólny prezent z dziadkami więc droższy i juz jest zamówiona taka oto trampolina tuba do skakania.
http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=641830478
Mała musi jak najwięcej ruszać się skakać i rozwijać ciągle swoją motorykę.
__________________
ALBUMY


Zarobiona mama pracująca



Tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy.




Przez pierwsze dwa lata uczysz dzieci chodzić i mówić a przez
następne szesnaście lat marzysz o tym żeby usiadły spokojnie i się zamknęły !!!
one_shot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 09:27   #9
gosik79
Zakorzenienie
 
Avatar gosik79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 4 009
Dot.: Pomysły, prezenty dla Maluszków na DZIEŃ DZIECKA :)

Moja dwulatka dostała rowerek i jest nim zachwycona. O wyjściu na spacer bez niego nie ma mowy, najlepszy prezent jaki otrzymała do tej pory.

Edytowane przez gosik79
Czas edycji: 2009-05-24 o 09:29
gosik79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 10:39   #10
8mmadziaa8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
GG do 8mmadziaa8
Dot.: Pomysły, prezenty dla Maluszków na DZIEŃ DZIECKA :)

Zmiana planów, doszlismy do wniosku, że taka fontanna z piłeczkami nie jest zabawką edukacyjną i zamówiliśmy na alle Szczeniaczka - Uczniaczka, moja mama ma się dorzucić i mała będzie mieć fajny edukacyjny prezent Pana Metkę też zamówiłam, TŻ nic nie wie, będzie krzyczał, że takie drogie prezenty
__________________
MÓJ SKARB

http://www.suwaczek.pl/cache/52360acda8.png

[vichy]369174[/vichy]
8mmadziaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 10:55   #11
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Pomysły, prezenty dla Maluszków na DZIEŃ DZIECKA :)

po wyciagnieciu baterii ta fontanna jest fajna bo klocki mozna do iej wrzucac a piłkami po mieszkaniu rzucać wiec jest fajnie. a do tego jak mama umie żonglować to zabawa na 102
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-24, 13:05   #12
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Pomysły, prezenty dla Maluszków na DZIEŃ DZIECKA :)

Gosiaczku ogromnie podoba mi się Twój prezent.

Ja na dzień dziecka zaplanowałam kupić szczeniaczka uczniaczka - tego z nowymi funkcjami i migającym serduszkiem oraz krzesełko uczydełko czyli takie cosie

http://www.allegro.pl/item633323004_...her_price.html
http://www.allegro.pl/item635611688_...rduszkiem.html
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 13:49   #13
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: Pomysły, prezenty dla Maluszków na DZIEŃ DZIECKA :)

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Gosiaczku ogromnie podoba mi się Twój prezent.

Ja na dzień dziecka zaplanowałam kupić szczeniaczka uczniaczka - tego z nowymi funkcjami i migającym serduszkiem oraz krzesełko uczydełko czyli takie cosie

http://www.allegro.pl/item633323004_...her_price.html
http://www.allegro.pl/item635611688_...rduszkiem.html
ooo nowy szczeniaczek!!! my mamy starego, ale mala go nie uzytwa teraz...schowam jej i wyjme za jakis czas. z wieloma zabawkami tak bylo. A to krzeselko uczydelko szczerze polecam , mamy w domu i Hania bardzo lubi sie na nim bawic. mamy go w kuchni przy stole i Hanka zawsze wie, ze ono tam stoi i jak ja cos robie w kuchni to ona wlazi na nie, przewraca te "kartki" ksiazeczki,siada i wtaje i tak w kolko. Taklze bardzo polecam...

a dla mam maluszkow, ktore dopiero ucza sie stawac poolecam stoliczek edukacyjny, my mamy z chicco taki: http://www.allegro.pl/item632897527_...cki_bonus.html

a nie wdziala ktoras z Was moze takich kredek do malowania po wannie?????
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 14:13   #14
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Pomysły, prezenty dla Maluszków na DZIEŃ DZIECKA :)

Cytat:
Napisane przez gosiaczek071 Pokaż wiadomość
ooo nowy szczeniaczek!!! my mamy starego, ale mala go nie uzytwa teraz...schowam jej i wyjme za jakis czas. z wieloma zabawkami tak bylo. A to krzeselko uczydelko szczerze polecam , mamy w domu i Hania bardzo lubi sie na nim bawic. mamy go w kuchni przy stole i Hanka zawsze wie, ze ono tam stoi i jak ja cos robie w kuchni to ona wlazi na nie, przewraca te "kartki" ksiazeczki,siada i wtaje i tak w kolko. Taklze bardzo polecam...

a dla mam maluszkow, ktore dopiero ucza sie stawac poolecam stoliczek edukacyjny, my mamy z chicco taki: http://www.allegro.pl/item632897527_...cki_bonus.html

a nie wdziala ktoras z Was moze takich kredek do malowania po wannie?????
Gosiaczku super, że polecasz krzesełko odgapiam od naszej wątkowej koleżanki, bo myślę że spodoba się mojej Oli a ze szczeniaczkiem to zobaczymy pewnie też się po jakimś czasie znudzi. Niedawno kupiłam jej gadającą żyrafkę to na początku się jej bała, a teraz to aż ją do niej trzęsie jak tylko na horyzoncie zobaczy Stoliczek Chicco super!
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 19:11   #15
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: Pomysły, prezenty dla Maluszków na DZIEŃ DZIECKA :)

to w takim razie polece tez gąsienice gawedziarke. Przydaje nam sie szczegolnie podczas karmienia wieczporem (kaszka na dobranoc) bo mala jest juz wtedy zazwyczaj padnięta i gasieniczka ją rozbawia, najbardziej lubi pieska i powtarza za nim jak szczeka. Taką sama sprawilam mojje przyjaciolce, dla rocznej coreczki (wczesniaka urodzonego 3 m-ce przed terminem) i malej rowniez sie podoba.
fajna jest tez ksiazeczka rymowanka. Obie zabawki są z fisher price.
Tu gasieniczka: http://www.allegro.pl/item633322986_...her_price.html

a tu ksiazeczka: http://www.allegro.pl/item636441376_...rymowanka.html

te zabwki starczaja na dluuuugi czas. Ksiazeczke dostalismy w spadku po moich siostrzencah (przeszzla przez rece trojki dzieci i moja mala jako czwarta sie nią bawi) wiec to nie jest wydatek na chwile. Z czasem dzicko spiewa piosenki z nami lub wyszukuje ulubionej. Gasienice mam nową ale siostrzenica ma swoją od 1,5 roku i nadal sie bawi.

polecam tez kubusia opowiadajacego bajki. Moje kolezanki z wątku sobie chwalą.ja jeszcze nie mam.

to tyle. pozdrawiam
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 19:24   #16
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Pomysły, prezenty dla Maluszków na DZIEŃ DZIECKA :)

Gosiaczku dziękuję bardzo na pewno skorzystam i z chęcią zaopatrzę się w te zabaweczki Te do których linki podałaś, gdzieś kiedyś przez oczy przewinęły mi się, Kubusiem mnie zaintrygowałaś muszę poszukać
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 20:35   #17
8mmadziaa8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
GG do 8mmadziaa8
Dot.: Pomysły, prezenty dla Maluszków na DZIEŃ DZIECKA :)

Dziś zamówiłam Szczeniaczka, myślę że Mała będzie zadowolona. Z wszystkim zabawek najbardziej teraz zwraca uwagę na te grające i próbuje sama je włączać, wszystkie grzechotki już nie są ciekawe, czasem zajmie się gryzaczkami, jeszcze nie mamy ząbków więc są strasznie męczone Fontanne chyba kupię przez wakacje, teraz wydaje mi się, że troche za wsześnie. Krzesełko już oglądałam, świetna sprawa i opinie w internecie też ma bardzo dobre, więc to będzie kolejny większy zakup przy najbliższej okazji
__________________
MÓJ SKARB

http://www.suwaczek.pl/cache/52360acda8.png

[vichy]369174[/vichy]
8mmadziaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 21:42   #18
kasia_sloneczko
Zadomowienie
 
Avatar kasia_sloneczko
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: sulistrowice
Wiadomości: 1 326
Dot.: Pomysły, prezenty dla Maluszków na DZIEŃ DZIECKA :)

To krzeselko co Gosiaczek ma to ja u niej widzialam. Fajna rzecz. Takie roczne dzieci uwielbiaja wlazic na krzeselka. Stoliczek chicco tez mamy. genialna sprawa. jest to jedna z lepszych zabawek i nie nudzi sie do teraz.
u nas jeszcze ksiazeczki sa super zabawka, mamy ich cale mnostwo.
a ta fontanna z pilkami mnie niezbyt zachwycila. moje dzieci tez nie bylo zainteresowane a jak ona te pilki wyrzucala to mlody sie bal, ja tez-o jego glowe zbey mu guza nie nabily. kolezanka ma i stad wiem ze dla mojego dziecka sie nie nadaje.
fajne jest takie krzeselko w ikei-wyglada jak jajko i ma spuszczana rolete ze dziecko moze sie w takim krzeselku schowac. dziec zachwycony. kupimy do jego nowego pokoju.
a teraz nabylam mu wielka ciezarowe w sam raz do piasku. 24 zl w tesco.
aha a kubus puchatek spiewa i opowida bajki. kupuje mu juz chyba 10 baterie, mlody je zajezdza na smierc w ciagu 2-3 dni. kubus fajny jest.
kasia_sloneczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 22:27   #19
drewka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: Pomysły, prezenty dla Maluszków na DZIEŃ DZIECKA :)

Witajcie wszystkie Mamuśki.
Trafiłam tutaj bo szukałam czegoś na temat komisu dziecinnego.Przerażają mnie ceny nowych zabawek, a przecież one tylko na ( praktycznie ) kilka miesięcy dlatego podpowiedzcie mi czy przydałby się nam taki komis - tylko taki konkretny, uczciwy z kawką i klubem mamusiek. Szukam na niego taniego lokalu, bo to wiadomo że z naszej kasy trzeba by płacić, a każda z nas chciała by zarobić , połączę go z komisem i wypożyczalnią strojów " wyjściowych" dla nas, jakieś wesele, komunia, randka przy świecach...bo czy warto na jeden raz wyrzucać pieniążki... napiszcie co o tym myślicie, może któraś będzie wiedziała coś o wolnym lokalu? odpiszcie troszkę na ten temat
pozdrawiam
drewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-26, 13:47   #20
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: Pomysły, prezenty dla Maluszków na DZIEŃ DZIECKA :)

hmmm drewka chyba odbiegasz troche od tematu???
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 22:06   #21
8mmadziaa8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
GG do 8mmadziaa8
Dot.: Pomysły, prezenty dla Maluszków na DZIEŃ DZIECKA :)

Cytat:
Napisane przez drewka Pokaż wiadomość
Witajcie wszystkie Mamuśki.
Trafiłam tutaj bo szukałam czegoś na temat komisu dziecinnego.Przerażają mnie ceny nowych zabawek, a przecież one tylko na ( praktycznie ) kilka miesięcy dlatego podpowiedzcie mi czy przydałby się nam taki komis - tylko taki konkretny, uczciwy z kawką i klubem mamusiek. Szukam na niego taniego lokalu, bo to wiadomo że z naszej kasy trzeba by płacić, a każda z nas chciała by zarobić , połączę go z komisem i wypożyczalnią strojów " wyjściowych" dla nas, jakieś wesele, komunia, randka przy świecach...bo czy warto na jeden raz wyrzucać pieniążki... napiszcie co o tym myślicie, może któraś będzie wiedziała coś o wolnym lokalu? odpiszcie troszkę na ten temat
pozdrawiam
Wiesz, u mnie w mieście jest komis z zabawkami i ubrankami dziecięcymi i ciążowymi i cieszy się wielkim powodzeniem. A tak wogóle to skąd jesteś?
__________________
MÓJ SKARB

http://www.suwaczek.pl/cache/52360acda8.png

[vichy]369174[/vichy]
8mmadziaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 08:26   #22
one_shot
Zadomowienie
 
Avatar one_shot
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Września
Wiadomości: 1 186
GG do one_shot
Dot.: Pomysły, prezenty dla Maluszków na DZIEŃ DZIECKA :)

W moim mieście tez otwarto komis ale tylko z zabawkami czy innym sprzętem dzieciowym jak wózki foteliki i takie tam. Działa już od roku, choć miasto małe to widać się utrzymuje. Za wstawienie się nic nie płaci, facet pomaga wycenić. Najwięcej tam jest wózków. Co do zabawek to ja jednak wolę kupić na allegro używane, a co do ubrań to więcej na pewno będzie w lumpeksie za rozsądną cenę.
__________________
ALBUMY


Zarobiona mama pracująca



Tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy.




Przez pierwsze dwa lata uczysz dzieci chodzić i mówić a przez
następne szesnaście lat marzysz o tym żeby usiadły spokojnie i się zamknęły !!!
one_shot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 09:10   #23
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Pomysły, prezenty dla Maluszków na DZIEŃ DZIECKA :)

u nas na osiedlu też jest komis, ale tylko raz tam zajrzałam... ubranka w większości bardzo znoszone, cena zbyt wysoka w stosunku do ich stanu, na allegro bardziej się opłaca. No i teraz są takie promocje w sklepach markowych, że taniej można kupić nowe. W Zarze, 5-10-15, na wyprzedażach można było kupić rzeczy za mniej niż 10 zł. Tak więc ja nie korzystam z komisów. A, i za wstawienie biorą zbyt wysoką marżę, bardziej się opłaca wystawić na allegro.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 11:59   #24
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Pomysły, prezenty dla Maluszków na DZIEŃ DZIECKA :)

A moj maly dostanie chodzik wprawdzie ma jeszcze na niego troszke czasu bo dopiero rozpoczal 5 miesiac ale bedzie juz sobie lezal i czekal
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 12:45   #25
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Pomysły, prezenty dla Maluszków na DZIEŃ DZIECKA :)

Hej, juz kilka razy mialam napisac, ale ciagle mi cos staje na drodze (najczesciej takie 19-miesieczne ).

Wprawdzie pomyslow na Dzien Dziecka jeszcze brak, pewnie cos spontanicznie wyjdzie Chyba, ze wyjazd na 3 tygodnie do dziadkow mozna uznac za wyprawe na Dzien Dziecka Ale chcialam sie odniesc do Waszychp omyslow:

Krzeselko sprawdza sie tez u nas, juz od kilku dlugich miesiecy Poza tym samochody i garaze.. Hania dlugo miala hopla na ich punkcie i nadal je lubi. Zarowno dziewczynki jak i chlopcy lubia tez wozki dla lalek Mozna przeciez wozic nim ulubiony samochodzik Swietna sprawa (dodam, ze mamy 2 wozki i bardziej sprawdza sie spacerowka, bo wyglada prawie tak, jak Hani wozek wiec ona od razu wiedziala co to jest, a ten z buda to tak troche zawiodl na poczatku... poza tym spacerowka jest malutka, lekka, zwrotna, Hania potrafi sama ja zaciagnac po schodach na gore do swego pokoju).

Aach, ostatnio sprawdza sie nam tez tablica (mozna na niej rysowac, ale tez przyczepiac magnesy, sklada sie to i powstaje stol, poszukam foty). A wlasnie, fajnym pomyslem na maly prezent sa magnesy na lodowke/kaloryfer Tylko pozniej zbiera sie to po calym domu..

Btw, a moze by tak zrobic liste tych pomyslow na prezenty? W jakichs przedzialach wiekowych?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (24,2 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (38,8 KB, 23 załadowań)
__________________

Edytowane przez szperrr
Czas edycji: 2009-05-27 o 13:09
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 13:43   #26
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Pomysły, prezenty dla Maluszków na DZIEŃ DZIECKA :)

No, dziewczyny, mnie też zainspirowałyście swoimi pomysłami
Zastanawiam się nad krzesełkiem uczydełkiem FP a Kubusiem Puchatkiem opowiadającym bajki... co lepsze? Mój ma 15 miesięcy.

szperrr, a co to za tablica?
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 14:03   #27
jolanta.g.
Raczkowanie
 
Avatar jolanta.g.
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 363
GG do jolanta.g.
Dot.: Pomysły, prezenty dla Maluszków na DZIEŃ DZIECKA :)

pomysly,polecam to co moja 17 miesieczna corka juz ma i co spelnia swoja funkcje a przy tym rozwija wyobraznie
-tablica magnetyczna,mamy podwojna z drugiej strony jest na krede,przyda sie na kilka lat
-organki
-mata do tanczenia,Nika ma taka ze jak postawi nozke na zwierzatku to ten wydaje odglos procz tego melodyjki
-rowerek jasna sprawa
-mata piankowa typu puzzle
-piesek funkcjonalny,nie mozemy miec zywego to bedzie prowadzila takiego na baterie
-no i najdrozszy mis chyba teddy z mp3 w brzuszku taki osobisty odtwarzacz prosty w obsludze(wystarczy nacisnac lapke misia)
jolanta.g. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 11:28   #28
madabell
Zadomowienie
 
Avatar madabell
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 617
Dot.: Pomysły, prezenty dla Maluszków na DZIEŃ DZIECKA :)

Treść usunięta
madabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 23:07   #29
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: Pomysły, prezenty dla Maluszków na DZIEŃ DZIECKA :)

madabell hehe coraz wiecej NAS tu dzieki za linka do puchatka... tani strasnzie jest tutaj...zauwazylam ze ze sklepow znieknely te puchatki... hmmm

ja tez bym mala chetnie wziela gdzies, tylko gdzie mze do rynku ją wezmiemy choc u nas pogoda tez sie zepsula...

ja jeszcze moja Hanulke wzbogacilam o odkurzacz, mala rano sie go bala ale jak po kilku godz wrocilam do domu z nia to wziela go i lazila po mieszkaniu i robila wuuuuuu wuuuu (tak jak odkurzacze robią) i jezdzila po dywanie.. poza odkurzaczem dla dziewczynki mozna kupic pralke, zelazko... no i lale.. Hania ma ale sie nie bawi. Wozka nie ma i etz musze jej sprawic. Oprocz tego kupilam jej wczoraj w tesco (wer wrocku w tesco jest do jutra rabat 20% na zabawki- od 22 godz. ) osiolka kłapouchego, takiego wieliego chyba z 50 cm ma i kosztowal po tym rabacie 40 zł takze cena rewelacyjna za oryginalna zabawke disneya. I sie okazalo ze on wydaje dzwieki... mruczy... tylko mi sie to kojarzy ze zboczjkiem jakims i dzwiek wylaczylam

od tesciow mala dzis dostala dmuchaną trampoline szalalysmy w nim obie, choc niby mozna w nim max 65 kg...a obie troszke przekrazaamy... zabawka przednia- do domu i na ogrod... http://www.allegro.pl/item646826488_trampolina_ pompowana_tuba_domek_dmuc hana_pompowana.html

takze to polecam rowniez...

aha jak ktos lubi ta żabę crazy frog (z tej piosenki) to w tesco są. ja zaplacilam 35 zł ale teraz jak te rabaty to bedzie mniej.

no a oprocz tego to chyba nie wazne co dziecko dostanie, niech to bnedzie i butelka z groszkiem w srodku, wazne zeby moglo sie z nami bawic i byc z nami w ten dzien. Prezent to taki mily dodatek
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 23:17   #30
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Pomysły, prezenty dla Maluszków na DZIEŃ DZIECKA :)

Cytat:
Napisane przez gosiaczek071 Pokaż wiadomość
... I sie okazalo ze on wydaje dzwieki... mruczy... tylko mi sie to kojarzy ze zboczjkiem jakims i dzwiek wylaczylam
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-15 13:05:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:00.