metamorfozy Agi BJ ;)-moje makijaże i przemiany - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-04, 12:51   #571
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: metamorfozy Agi BJ ;)-moje makijaże i przemiany

Hejka Tez sledze po cichutku wszystkie zmiany Agi - jestem pod wrazeniem odwagi no i wygladu ale to juz wszyscy pisza Ale doszlam ostatnio do wniosku ze Twoj maz chyba musi miec wrazenie, ze zmienia kobiety jak rekawiczki? To blondynka, to ruda, to ciemna, bez grzywki z grzywka.... wamp i niewinna...:P
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 12:12   #572
gramma
Zadomowienie
 
Avatar gramma
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 197
Dot.: metamorfozy Agi BJ ;)-moje makijaże i przemiany

Aga dopiero teraz wzielam sie za czytanie tego watku i mam pytanie
cyt. "ale w latach licealnych,gdy miałam jaśniutką cerę z milionem piegów..." --> co zrobilas ze takie miliony piegow zniknely?
gramma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 12:14   #573
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: metamorfozy Agi BJ ;)-moje makijaże i przemiany

nadal są ,tylko w mniejszej ilości-ale sporo wyskakuje ich od słońca.Dlatego m.in.nie opalam twarzy i stosuję filtry
April-czy ja wiem ? Nie pytam się go o wrażenia
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 14:46   #574
ziyi
Raczkowanie
 
Avatar ziyi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 172
Dot.: metamorfozy Agi BJ ;)-moje makijaże i przemiany

Aga, mam do Ciebie pytanko. Co robisz, ze masz takie proste wlosy? Uzywasz prostownicy? Jesli tak to mozna wiedziej jakiej?
Z tego co wyczytalam Twoje wlosy sa naturalnie falowane i cienkie. Moje sa takie sama i kompletnie nie moge ich okielznąc.
ziyi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 16:21   #575
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: metamorfozy Agi BJ ;)-moje makijaże i przemiany

Cytat:
Napisane przez ziyi
Aga, mam do Ciebie pytanko. Co robisz, ze masz takie proste wlosy? Uzywasz prostownicy? Jesli tak to mozna wiedziej jakiej?
Z tego co wyczytalam Twoje wlosy sa naturalnie falowane i cienkie. Moje sa takie sama i kompletnie nie moge ich okielznąc.
mam starą teflonową jeszcze-BaByliss,przymierzam się do kupna ceramicznej
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 19:22   #576
ziyi
Raczkowanie
 
Avatar ziyi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 172
Dot.: metamorfozy Agi BJ ;)-moje makijaże i przemiany

Moze i stara, ale najwidoczniej skuteczna
Wlasnie dzis kupilam na allegro prostownice ceramiczna i mam nadzieje, ze w koncu cos uda mi sie zrobic z moimi strzępkami
Aga, tak mi sie podobaja Twoje wlosy, ze podobnie jak wiele wizazanek skusze sie na serum i olejek do prostownic, ktory polecalas
ziyi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 19:35   #577
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: metamorfozy Agi BJ ;)-moje makijaże i przemiany

olejku nie mam,ale serum polecam
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-07, 13:14   #578
p_aneta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 66
Dot.: metamorfozy Agi BJ ;)-moje makijaże i przemiany

Cytat:
Napisane przez ziyi
Moze i stara, ale najwidoczniej skuteczna
Wlasnie dzis kupilam na allegro prostownice ceramiczna i mam nadzieje, ze w koncu cos uda mi sie zrobic z moimi strzępkami
Aga, tak mi sie podobaja Twoje wlosy, ze podobnie jak wiele wizazanek skusze sie na serum i olejek do prostownic, ktory polecalas
A ile zapłaciłaś za tą prostownicę do włosów na allegro?
__________________
"Miej serce, patrz w serce"
p_aneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 17:22   #579
fantazja16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Ostrołęka ;)
Wiadomości: 21
Dot.: metamorfozy Agi BJ ;)-moje makijaże i przemiany

no niesamowite ale jesteś ślicznutka!
fantazja16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 18:38   #580
oLaSeK=D
Zadomowienie
 
Avatar oLaSeK=D
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Paris, France
Wiadomości: 1 603
Dot.: metamorfozy Agi BJ ;)-moje makijaże i przemiany

Agus, ja mam takie pytanko, zupelnie szczerze i zupelnie mnie to nurtuje, mianowicie, ekhm-jak to zrobilas,ze tak "schudlas" z twarzy?? A raczej nie to,ze "schudlas" to prawie zmienilas jak gdybyu jej ksztalt Bedac szczuplutka swego czasu pare lat temu twarzyczke mialas okragla,patrze na zdjecie zrobione po roku-a tu wielka zmiana, szczuplutka buzia. Naprawde zazdroszcze, pytam o to, bo to,czego u siebie nienawidze,jest wlasnie moj "ksztalt" twarzy, jakas "puckowata", nie okragla,ale taka nie za szczupla. Ogolnie jestem szczupla, a ta twarz tylko o kant tylka potluc. JAK TY TO ZROBILAS??
oLaSeK=D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 18:43   #581
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: metamorfozy Agi BJ ;)-moje makijaże i przemiany

Cytat:
Napisane przez oLaSeK=D
Agus, ja mam takie pytanko, zupelnie szczerze i zupelnie mnie to nurtuje, mianowicie, ekhm-jak to zrobilas,ze tak "schudlas" z twarzy?? A raczej nie to,ze "schudlas" to prawie zmienilas jak gdybyu jej ksztalt Bedac szczuplutka swego czasu pare lat temu twarzyczke mialas okragla,patrze na zdjecie zrobione po roku-a tu wielka zmiana, szczuplutka buzia. Naprawde zazdroszcze, pytam o to, bo to,czego u siebie nienawidze,jest wlasnie moj "ksztalt" twarzy, jakas "puckowata", nie okragla,ale taka nie za szczupla. Ogolnie jestem szczupla, a ta twarz tylko o kant tylka potluc. JAK TY TO ZROBILAS??

Wtrace sie i odpowiem Bo Aga pewnie zajeta remontem
Moim zdaniem gdy sie szybko schudnie twarz moze zmienic swoj ksztalt,twarz takze zmienia ksztalt z wiekiem jak jest sie nastolatka to buzia jest raczej okragla,po 20 juz sie kontury twarzy wyostrzaja,ja to zauwazylam u siebie po 20 twarz mi sie zacela zmieniac i teraz mam wystajace policzki a tesknie za okraglymi
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-27, 18:51   #582
oLaSeK=D
Zadomowienie
 
Avatar oLaSeK=D
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Paris, France
Wiadomości: 1 603
Dot.: metamorfozy Agi BJ ;)-moje makijaże i przemiany

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Wtrace sie i odpowiem Bo Aga pewnie zajeta remontem
Moim zdaniem gdy sie szybko schudnie twarz moze zmienic swoj ksztalt,twarz takze zmienia ksztalt z wiekiem jak jest sie nastolatka to buzia jest raczej okragla,po 20 juz sie kontury twarzy wyostrzaja,ja to zauwazylam u siebie po 20 twarz mi sie zacela zmieniac i teraz mam wystajace policzki a tesknie za okraglymi
Elfiku!! Zamienmy sie wiec!!!) Moze ja sie czepiam rzeczywiscie(od czasu do czasu cierpie z powodu innej czesci ciala,raz stwierdzam,ze jedna rzecz mam do wymiany,pozniej o tym zapominam i znajduje kolejny defekt co jest przedmiotem narzekan na kolejn miesiace)),wlasciwie zylam sobie spokojnie z ta krzywa twarza,dopoki przypadkiem nie wyladowalam na sesji zdjeciowej do katalogu z odzieza i tam makijazystka powiedziala mi,wcale nie jakos chamsko,ale od tej pory mam obsesje, ze mam takie "pucki" na twarzy. I patrzac w lustro one nie raza,nie widac ich za bardzo,ale na wiekszosci zdjec widac je AZ ZA dobrze,wygladam jak paczek.Dlatego przed zdjeciami uciekam jak diabel przed swiecona woda.Na szczescie do 20tki mam 2 lata,wiec moze mi sie ten dziub ogarnie. Wolalabym nie chudnac w calosci bo niewiele by zostalo,wiec nie pozostaje nic,tylko czekac
oLaSeK=D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 18:52   #583
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: metamorfozy Agi BJ ;)-moje makijaże i przemiany

Olu,jest tak napisała Edytka z wiekiem twarz mi schudła,rysy się wyostrzyły,kości policzkowe stały się bardzo widoczne...z twarzy okrągłej zrobiło się serce czy może raczej trójkąt
pozdrawiam
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 18:59   #584
oLaSeK=D
Zadomowienie
 
Avatar oLaSeK=D
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Paris, France
Wiadomości: 1 603
Dot.: metamorfozy Agi BJ ;)-moje makijaże i przemiany

Cytat:
Napisane przez agabil1
Olu,jest tak napisała Edytka z wiekiem twarz mi schudła,rysy się wyostrzyły,kości policzkowe stały się bardzo widoczne...z twarzy okrągłej zrobiło się serce czy może raczej trójkąt
pozdrawiam
dzieki Aguniu W przeciwienstwie do wiekszosci kobiet z niecierpliwoscia bede odliczac latka
oLaSeK=D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 19:19   #585
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: metamorfozy Agi BJ ;)-moje makijaże i przemiany

Cytat:
Napisane przez oLaSeK=D
Elfiku!! Zamienmy sie wiec!!!) Moze ja sie czepiam rzeczywiscie(od czasu do czasu cierpie z powodu innej czesci ciala,raz stwierdzam,ze jedna rzecz mam do wymiany,pozniej o tym zapominam i znajduje kolejny defekt co jest przedmiotem narzekan na kolejn miesiace)),wlasciwie zylam sobie spokojnie z ta krzywa twarza,dopoki przypadkiem nie wyladowalam na sesji zdjeciowej do katalogu z odzieza i tam makijazystka powiedziala mi,wcale nie jakos chamsko,ale od tej pory mam obsesje, ze mam takie "pucki" na twarzy. I patrzac w lustro one nie raza,nie widac ich za bardzo,ale na wiekszosci zdjec widac je AZ ZA dobrze,wygladam jak paczek.Dlatego przed zdjeciami uciekam jak diabel przed swiecona woda.Na szczescie do 20tki mam 2 lata,wiec moze mi sie ten dziub ogarnie. Wolalabym nie chudnac w calosci bo niewiele by zostalo,wiec nie pozostaje nic,tylko czekac
Ja za takie pucki to bym wszytko teraz oddala,narzekam na te wystajace kosci policzkowe caly czas na forum Poczekaj jeszcze kilka latek i bedziesz takie miala,a na razie ciesz sie swoimi bo dodaja uroku i sa sliczne
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 21:11   #586
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Re: koniec 2004

Najbardziej podobają mi się fotki w blond włosach
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 19:13   #587
nayhde
Rozeznanie
 
Avatar nayhde
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 780
Dot.: metamorfozy Agi BJ ;)-moje makijaże i przemiany

Aguś jestem bardzo ciekawa co masz na twarzy na zdjeciu 5 i 6 (z okresu Walentynek), ze tak slicznie wygladasz. Czy to jakis rozswietlacz ?

Edytowane przez nayhde
Czas edycji: 2005-08-06 o 16:48
nayhde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 21:41   #588
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: metamorfozy Agi BJ ;)-moje makijaże i przemiany

jest to zapewne emulsja Skinlights Revlonu lub/i sypki srebrzysty puder
Bourjois-dokładnie nie pamiętam
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 17:00   #589
Kalamea
Fascynatka ♥
 
Avatar Kalamea
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 93
Dot.: luty 2005

obejrzałam wszystkie zdjątka, na niektórych jesteś nie do poznania ale chyba najładniej wyglądasz w takich włoskach jak masz, dość ciemnych w ogóle wyglądasz, jakbyś młodniała z każdym rokiem praktycznie wszystkie zdjęcia wyglądają jak profesjonalne, a Ty jak zawodowa modelka dla mnie bomba
Kalamea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-13, 17:59   #590
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: luty 2005

Cytat:
Napisane przez Kalamea
obejrzałam wszystkie zdjątka, na niektórych jesteś nie do poznania ale chyba najładniej wyglądasz w takich włoskach jak masz, dość ciemnych w ogóle wyglądasz, jakbyś młodniała z każdym rokiem praktycznie wszystkie zdjęcia wyglądają jak profesjonalne, a Ty jak zawodowa modelka dla mnie bomba
nie przesadzaj
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 19:30   #591
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: luty 2005

Łał przejżałam cały wątek, dopiero teraz i naprawdę zmieniałas się Aga z roku na rok, czego nie mogę powiedzieć o sobie.
Bardzo podobałaś mi się w blond włosach i jego odmianach. Bardzo korzystnie wpływały na Twoją urodę. Loki także Ci bardzo pasują.
Zauważyłam też, że buzie wcześniej miałaś bardziej okrągłą, wypełnioną, a z czasem stała się trójkątna.

Hmm fotografia dobrze oddaję upływający czas i nasze zmiany [zewnętrzne]. Tak trzymaj.

__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 13:29   #592
blue_eyed_kitty
Rozeznanie
 
Avatar blue_eyed_kitty
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 997
Dot.: metamorfozy Agi BJ ;)-moje makijaże i przemiany

Jejku!Obejrzalam wszystkie fotki i mi szczę ka opadła!Aga-od dzis jestes moja boginia!Co Ty robiszze tak swietnie wygladasz?(pewnie i tak sekretu nie zdradzisz.Wygladasz tak mlodziutko!Ja bym Ci dała góra 24 lata.Zazdroszcze Ci!I...chyba musze sie za siebie wziasc
A te wszystkie metamorfozy byly wrecz niesamowite.Jednak w tym ciemnym kolorku wygladasz najkorzystniej.Chybatez musze poeksperymentowac
Pozdrawiam!!!
blue_eyed_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 14:39   #593
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: metamorfozy Agi BJ ;)-moje makijaże i przemiany

Przejrzałam z ogromnym zaciekawieniem cały wątek, jeszcze raz, bo już kiedyś ogladałam, ale nie wypowiedziałam się, a dzisiaj nie mogę się powstrzymać: w jednym zdaniu by to brzmiało szczena opada! Po pierwsze bardzo ładna kobitka z Ciebie. Wogóle nie wygladasz na wiek który posiadasz. Każda fryzura, każdy kolor włosów, różne makijaże- we wszystkim Ci ładnie. Podziwiam za zmiany, ja raczej zawsze się boję, dlatego jestem pełna uznania.
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 15:15   #594
Kalamea
Fascynatka ♥
 
Avatar Kalamea
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 93
Dot.: luty 2005

oj, nie przesadzam nic a nic, same fakty, szczera prawda
Kalamea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 20:26   #595
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: metamorfozy Agi BJ ;)-moje makijaże i przemiany

dziewczyny dajcie opaść temu wątkowi w głębokie czeluści wizażu. Proszęęęęęęęęęę

__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 23:39   #596
reniabg
Wtajemniczenie
 
Avatar reniabg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 183
Dot.: metamorfozy Agi BJ ;)-moje makijaże i przemiany

Nie damy, dopóki się nie wypowiemy!! hihihi, ja dopiero dziś zauważyłam ten wątek i jaka z Ciebie przepiękna kobieta!! Świetne przemiany, na niektórych zdjęciach nie do poznania! Najbardziej podobają mi się zdjęcia z walentynek. Nic dodać, nic ująć Jejku, jak ja Ci zazdroszczę.......eh ten makijaż, piękne rozświetlenie buzki i nieskazitelna cera!!!! Wow! I ciemny kolorek włosków mi się najbardziej podoba. Jest super!! Po prostu profesjonalistka w makijażach i pozowaniu do zdjęć (lepiej niż zawodowe modelki Buzka dla Ciebie!! Pozdrawiam.
reniabg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 00:26   #597
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: metamorfozy Agi BJ ;)-moje makijaże i przemiany

BJ - po raz kolejny mnie zamurowalo.... CUDOWNIE!!!!
Masz genialna figure, o twarzy juz sie rozpisywalam, wiec nie bede sie powtarzac, fryzury....ech, powalilas mnie an lopatki blondem i burza loczkow.... i te zdjecia!!!! Sa genialne! Kto takie ladne fotki Ci pstryka? TZ?
Bomba, jak dla mnie bomba!!!!

Edytowane przez knotie
Czas edycji: 2005-11-15 o 00:26 Powód: literowka
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 00:29   #598
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: metamorfozy Agi BJ ;)-moje makijaże i przemiany

oj Aga i Eflik w takim razie Wam zazdroszcze,mnie z biegiem czasu twarz robi sie bardziej zaokrąglona a wolałabym zdecydowane ostre rysy
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 08:50   #599
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: metamorfozy Agi BJ ;)-moje makijaże i przemiany

Cytat:
Napisane przez knotie
BJ - po raz kolejny mnie zamurowalo.... CUDOWNIE!!!!
Masz genialna figure, o twarzy juz sie rozpisywalam, wiec nie bede sie powtarzac, fryzury....ech, powalilas mnie an lopatki blondem i burza loczkow.... i te zdjecia!!!! Sa genialne! Kto takie ladne fotki Ci pstryka? TZ?
Bomba, jak dla mnie bomba!!!!
wcale nie, ale dziekuję
Fotki pstryka na ogół Przemek albo ja sama na wyciągnięcie ręki

Cytat:
Napisane przez reniabg
Nie damy, dopóki się nie wypowiemy!! hihihi, ja dopiero dziś zauważyłam ten wątek i jaka z Ciebie przepiękna kobieta!! Świetne przemiany, na niektórych zdjęciach nie do poznania! Najbardziej podobają mi się zdjęcia z walentynek. Nic dodać, nic ująć Jejku, jak ja Ci zazdroszczę.......eh ten makijaż, piękne rozświetlenie buzki i nieskazitelna cera!!!! Wow! I ciemny kolorek włosków mi się najbardziej podoba. Jest super!! Po prostu profesjonalistka w makijażach i pozowaniu do zdjęć (lepiej niż zawodowe modelki Buzka dla Ciebie!! Pozdrawiam.
wow, tyle miłych słów , kochana jesteś. Akurat makijaże w tym wątku , zwłaszcza ostatnie uważam za słabe i co najwyżej średnie

Kiya- a ile masz lat? Bo mnie rysy wyostrzyły się dopiero na przestrzeni ostatniego roku, w ubiegłym miałam jeszcze pućkę
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 09:56   #600
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: metamorfozy Agi BJ ;)-moje makijaże i przemiany

Cytat:
Napisane przez agabil1
Kiya- a ile masz lat? Bo mnie rysy wyostrzyły się dopiero na przestrzeni ostatniego roku, w ubiegłym miałam jeszcze pućkę
tyle ile w profilku 26
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:18.