Mam zdjecie - doradzcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-05-04, 18:56   #1
Bernadetka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1

Mam zdjecie - doradzcie


Cześć
Fajnie ze na waszym forum mozna skorzystac z pomocy fachowca. Chcialabym to wykorzystac.[img]icons/icon7.gif[/img]
Mam 18 lat, śniadą cerę i brązowe oczy. Włosy farbuję na rudo. Jesli mozecie odpiszcie jak mam sie malowac. Jakich kolorow cieni, różów, pomadek.Cieszylabym sie rowniez z wszelkich propozycji nowych fryzurek. Pozdrówka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Berka.JPG (46,1 KB, 19 załadowań)
Bernadetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-05, 05:59   #2
Eluśka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 16
Re: Mam zdjecie - doradzcie

Ale fajna dziewczyna!!!
Cerę masz jak Włoszka nie jak Polka!
Więc pewnie żadnych klopotów z opalaniem. Dobrze Ci bo ja to nawet po solarium jestem jasna.
Eluśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-05, 07:48   #3
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Mam zdjecie - doradzcie

<font color=9ACD32> hmmm. ja bym rozjaśniła okolice oczu jasnym podkładem lub korektorem. na samą powiekę położyła nieco jaśniejszy brąz/beż a dopiero za załamaniem powieki ciemniejszy. na dolnej powiece zrobiłabym nieco jaśniejszą kreskę [brąz] i nieco bardziej rozmytą
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-05, 09:21   #4
NEA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 176
GG do NEA
Re: Mam zdjecie - doradzcie

Witaj
Patrzę na zdjęcie i widze cuuuudne kocie oczęta [img]icons/icon7.gif[/img] Tak jak radzi "sarenka" ja również się pod tym podpisuje, że należałoby użyć rozjaśniającego korektora pod oczy. Wydaje mi się, że nie musisz tak zdecydowanie podkreślać oczu bo i tak je dokładnie widać więc nie rysuj kreski dookoła oka. Wogóle to masz taką fajną urodę że makijaż Ci jest zbędny [img]icons/icon7.gif[/img]tylko można delikatnie pociągnąć tuszem rzęsy i pudrem wymodelować twarz zaznaczyć bardziej kości policzkowe (np. puder lekko brązujący się do tego nadaje) na usta błyszczyk i już wyglądasz świeżo. A na imprezę to nawet bym zaryzykowała kolor cenia śliwka nie na całości powieki ale na załamaniach i pociągnąć go również delikatnie przy dolnych rzęsach ale nie do końca, reszte wypełnić cieniem o kilka tonów jaśnieszym. Niestety co do włosów to chyba Ci nic nie napiszę bo na zdjęciu nie widzę jaką masz długość i nie napisałaś jakie skłonności do ukłądania mają Twoje włosy. Osobiście nie polecem fryzur, których ułożenie zajmuje pół dnia a bez tony lakieru się nie utrzymają. Dlatego jeżeli masz włosy z tendencją do lekkeigo fakowania lub skrencania to nie prostuj ich na siłe, wystarczy odrobina wilgoci i masz po fryzurze. A jeśli chodzi o kolorek włosów to polecem wszyskie odcienie od rudości po czerwienie i wszelkiego rodzaju brązy. To chyba tyle mam nadzieję, że coś Ci się przyda z moich uwag Pozdrawiam...
NEA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-05, 09:42   #5
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Mam zdjecie - doradzcie

Witaj Bernadetko [img]icons/icon7.gif[/img]
Napisz mi proszę coś więcej o swoich włoskach, a jak możesz to wklej jeszcze zdjęcie z ich długością.

Natomiast teraz jeśli chodzi o makijaż. Masz śliczne oczy, takie lekko skośne. [img]icons/icon7.gif[/img] Niestety robisz duzy błąd malując kreseczkę nad rzęskami wew. oka. bardzo optycznie je zmniejszasz.
Na zdjęciu masz pokazaną dość obrazową fajną sztuczkę, jak pomalować oczka żeby wydawały się jeszcze bardziej skośne. Powinnaś malować cieniutką kreseczkę nad rzęskami górnej powieki, ale zaczynając tuz poniżej wew. kącika oka i prowadź tę kreseczkę na zew. delikatnie na rzęskami przy zew. kąciku. Cienie powinny być nakładane w podobny sposób, to znaczy przy zew. kąciku oka wyciągaj je nieco skośnie w górę w kierunku skroni. Nakładaj również cienie na dolnej powiece ale przy zew. kąciku oka tez je wyciągnij do góry tak, żebyś je połączyła z cieniem nad górną powieką.
Możesz wzmocnić rysunek oka kreską, ale koniecznie musi ona być poniżej linii rzęs, na zew. oka i moim zdaniem powinnaś ją lepiej rozcierać. Efekt będzie dużo bardziej wyrafinowany. Zamiast tej ciemniej kreseczki wew. oka namaluj tam kreseczkę białą lub perłową kredką.

Rzęski dodatkowo wydłużaj kolejną warstwa tuszu przy zew. kąciku oka.

Masz bardzo kształtną i proporcjonalną twarz. Możesz z powodzeniem stosować róż na wypukłych kościach policzkowych ( sa śliczne );

Co do kolorów cieni to polecam Ci: ecry, złoty, brzoskwinię, beże w połączeniu z różnymi odcieniem i brązów, szary beż, oliwkowy, zielenie w kolorze mchu, złotozielony, miedź, pomarańczowy róż, lila.

Róż: morelowy róż, złoty beż, róż jeśli używasz cieni w cieplejszych pastelach;

Szminka:ciepłe odcienie czerwieni w odcieniach pomidora, terakoty, miodowe.

Gorąco pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image1.jpg (26,5 KB, 8 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:42.